DR. OETKER BRIXON le magazijnbediende JruiUella gaat natuurlijk mee... 't Kwam allemaal door het Carillon van Zaltbommel... Cfocwomet en Frans Liszt GEBR. PAES NIEUWE I.F.IDSCHE COURANT 10 WOENSDAG 6 MET 1939 Wij vragen voor de leiding van één onzer Magazijnen Sollicitant(e) dient enige ervaring te hebben opgedaan leidinggeven. Inzicht en accuratesse op. het gebied van e« dige administratieve werkzaamheden is vereist. Persoonlijke sollicitaties dagelijks aan de afdeling Per soneelszaken, 4e etage (ook te bereiken via de perso neelsingang Mandemakerssteeg) of brieven met volle dige inlichtingen te richten aan genoemde afdeling. Brixon herenkleding is voor Leiden «r omgeving uitsluitend verkrijgbaar bij: DE FAAH HOOGSTRAAT - LEIDEN WEGENS EXPORTMOEILIJKHEDEN NAAR OVERZEE Accentueer uw persoonlijkheid met distinctie en zeker heid van optreden; met Brixon! Want Brixon betekent herenmode op topniveau betekent kwaliteit die vèr boven de prijs ligt! Brixon costuums 124.- 144.- 164- Kopen is een ernstige zaak, deze bladzij verlicht uw taak! 7-delig stel Ringsleutels, compleet 822 mm, Chroom- Vanadium. hoogglans vernikkeld met Metaalclip. 7-delig Popsleutels, hoogglans vernikkeld, 920 mm. 1 verstelb. Schroefsleutel, Crescent, gepolijst 8 duims 1 zware Borstboormachine met gesloten huis, 2 snel heden, drijfwerk geheel van staal, lak gebrand, met verwisselbaar Goodell, 3-delig bekken. 1 Booromslag met staalwand 250 mm, 11 mm draad. 1 zware bankschroef met ingebouwde stofvrije schroef 1 Combinatietang, 7 duims, hoogglans vernikkeld met rode transparante isolatie. 1 Radiotang met draadsnijder, hoogglans vernikkeld met rode transparante isolatie. 1 Waterpomptang 5-voudig verstelbaar, hooggl. vern. 7 Schroevendraaiers, Chroom-Vanadium, hoogglans vernikkeld met zwaar transparant handvat, 12.000 V 1 Bankhamer met essen steel. 5-delige zaag met gesloten handvat, met 1 handzaag, 1 steekzaag. 1 boomzaag, 1 metaal steekzaag, 1 rugz. 1 verstelbare metaalzaagbeugel, vernikk., tot 12 duims. 12 verschillende zaagbladen. 1 Duimstok, 2 meter. 1 breed Plamuurmes, versterkt. 6-delige Glassnijder, vernikkeld. 6 verschillende vijlen met 6 handvatten. Dus totaal 61 stuks gereedschap voor de abnormaal lage prijs van f 63,95. Franco huis. geen invoerrechten, geen verpakkingskosten, geen porto, onder rembours. U krijgt dus 61 stuks handmachines en gereedschappen garantie. Indien niet naar genoegen, dan terugzending voor de doorsneeprijs van 1,04 per stuk. 12 maanden binnen 8 dagen naar magazijn Nederlandse grensplaats, de betaalde som wordt onmiddellijk vergoed. TOTILA-WERKZEUGFABRIK Paul Krampen Co., Leichlingen'Rhld. (Deutschland) 514. Opgericht 1847. Dringende bestellingen Telex 8515881 of Telefoon 654. Geen opwekkender metgezel dan dat vierkante snoepje, fris in vijf fruitsmaken! En... "De man die daar speelt wil ik ontmoeten!" zei Frans Liszt, de beroemde, toen zijn schipZaltbommel passeerde. Zo leerde hij klokkenist LeenhofF ken nen en... zijn dochter,die hij meenam naar Parijs. Pianolessen! Parijs! Waar zij overstapte op een an dere boot, het huwelijks bootje, met een andere beroemdheid, de schilder Manet... alleen TUxtrlcia maakt tfunomet Hoe krijgt U die vier boeken Houdt van Chocomel' Wat een vraag! Nu vooral, in de tijd van tripjes en tochtjes is Chocomel de drank bij uitstek! Waat U ook neetsttijkt voor een lafenis, bestel Chocomel Neem eerst een heerlijke teug en let op het etiket. Ziet U die twee bekende afbeeldingen "hand met glas"? Daar moet U et acht van hebben' Plak ze op een briefkaart, plak naast de gedrukte postzegel nog 73 cent extra en adresseer aan Nutricia, Postbus 1, Afd. Chocomel. Zoetcrmeer. (Vermeld duidelijk welk deel U wenst) Zo. Uw eerste deeltje is verzekerd! De volgende keet wéér Chocomel en U hebt zo wéér een deeltje bij elkaar dull. Noord Brabant en Limburg - deel II. Zeeland, Zutd-Holland, Westelijk Utrecht deel UI: Utrecht Noord-Holland. Friesland - dee! IV: Groningen Drente, Oterysel, Gelderland Hoeveel mensen-die-er-'s zomers-op-uittrekken kennen dit verhaal eigenlijk? Zo zijn er vele verhalen, anecdotes en legenden, verbonden aan vele plaatsjes in ons land. U vindt ze allemaal in "Het onbekende Nederland" van Dr. L.van Egeraat, speciaal voor Nutricia geschreven. Vier deeltjes (elk 128 pagina's) leesgenot die prikkelen tot het genot er op uit te gaan, het zelf allemaal te zien! Een pakkende lofzang op ons land, door een rasreiziger en ras- vecteller. Vier kostelijke boekjes die U beslist wilt hebben! Het kopen van een Hoorapparaat of Hoorbril yereisf een deskundia advies P.S. Stuur t 2.aan postzegels (in gesloten enveloppe) of maak dit bedrag over per postwissel of op postgiro 110190 Inhama, Am sterdam, dan krijgt U franko het Dr. Oetker receptenboek „Bak met plezier" toegezonden. „Bak met plezier" - de hogeschool voor 't zelfbakken is een onmisbaar standaardwerk voor elke huisvrouw. i

Nieuwe Leidsche Courant | 1959 | | pagina 10