50 rsbl f20.000 GOUDBAND alléén vrijdag en zaterdag1 60 gauge wandelnylons technisch personeel hoofdprijs van f5.000.- BEDRIJFSRUIMTE GASKOMFOREN GOUDBAND ACTIE NO. 1 speciale verkoop De bekende en beroemde Gerzon nylons van verbluffende fijnheid, links geweven, perfecte pasvorm, grote maten extra lang. Door de duizenden steken méér, hebben deze nylons een bijzonder grote elasticiteit. U kunt kiezen uit drie nieuwe voorjaarstinten 30 denier wandelnylons of 1 5 denier middag nylons, die normaal 3.95 kosten alléén vrijdag en zaterdag per paar 2.75 per 1 paar 4 Gerzon nylons zijn goede nylons 'LEIDEN BREES1 SHELL PERNIS RAFFINADERIJ N V. vraagt: in de functies van bedieningsvakman (operator) en bankwerker nebankwerker of diploma motordrijver den op een goede kennis van natuur- en werktuigkunde. Het bezit van het V.D. of Diploma A als Scheepswerktuig- kundige of het diploma Lanamachinist A strekt tot aanbe veling. Leeftijd: 21—30 jaar. Men dient rekening te houden met plaatsing in continudienst, hetgeen inhoudt dat men periodiek nacht- en zondagsarbeia moet verrichten. Gehuwden die niet in Rotterdam of naaste omgeving wonen, komen na aanstelling in aanmerking voor een aanzienlijke tegemoetkoming in de pension- en/of reiskosten. Ongehuwden tot 29 jaar vallen eveneens onder deze regeling. Sollicitaties met vermelding van geboortedatum, burgerlijke staat, opleiding en ervaring, uitsluitend schriftelijk te richten oon Shell Pernis Raffinaderij N.V., Postbus 644, Rotterdam, onder No. PSr 10/22. SHELL PERNIS RAFFINADERIJ ROYAL McBEE NEDERLAND N. V. zoekt in verband met uitbreiding van haar schrijfmachinafabricaga ta Leiden MANNELIJK PERSONEEL Een technisch* opleiding ot ervaring op het gebied van montage vee schrijfmachines of van ondordelen Is niet vereist. In bat badrijf bastaat gelegenheid tot scholing. Zij, die prijs stellen op oen prettige werkkring met gunstige lonen en goede sociale voorzieningen In onze snel groeiende onderneming, wearin reeds ruim 1 600 mansan werkzaam zijn, worden verzocht t# solliciteren. Leeftijd 1 8-45 jaer. Reiskosten worden geheel of gedeoltolljk vergoed. Aanwezig zijn een eigen pensioenfonds en een sociaal voorzieningsfonds. Sollicitanten kunnen zich dagelijks van 9-5 uur an vrijdags avonds van 7-9 uur wenden tot do personeelsafdeling van ona bedrijf, dat gevestigd Is aan de Oosterkerkstraat 11, L I 4 n Op telafontsch of schriftelijk verzoek zenden w|j U gaarne eerst een sollicitatie-formulier toe. ROYAL McBEE NEDERLAND N.V. Oesterkerkstraat 11, Lnldnn, Tel. 01710.J1B41 Adverteert in de Nieuwe Leidsche Courant Dit is een prijsvraag waaraan iedereen kan mee doen en waarbij Uw kans om te winnen groter is dan ooit! Er zijn in totaal maar liefst 1260 geld prijzen; van 10,100,—i 250,500,—, j 1000,en een kolossale DH moet U doen: Hiernaast staan 5 eenvoudige zinnetjes over Goudband. Bekijk ze eens en U zult zien dat iedereen die Goudband kent, deze zinnen feil loos kan afmaken. Vul in de achterstaande kolom het cijfer in, dat volgens correspon deert met het juiste antwoor^l, dus 1 of 2. Vindt U dat beide antwoorden -even goed zijn, vul dan een 3 in. Vul daarna ook zin 6 aan met ten hoogste *15 woorden. Geef hierin Uw eigen menipg over Goudband. O Snijd uit het Goudband-etiket van de gezins-^ fles (inh. 540 gr.) de donkerblauwe ruit met vlag en voeg dit bij Uw oplossing. Inzenden vóór 23 maart a.S. in gesloten, als brief gefrankeerde envelop. Adresseer: Goud band-actie no. 1, Postbus 355, Leeuwarden. K U kunt zo vaak meedoen als U wilt, mits U aan elke oplos-? sing de donkerblauwe ruit van een Goudband-etiket toe voegt. Do ultalaff zal in dit blad worden bekendgemaakt op 3 april ai. De inzendingen worden beoordeeld door een onpartijdige deskundige jury, die de beste inzendingen zal belonen- Over de prijsvraag en de uitslag kan geen correspondentie worden gevoerd. Eigen personeel is van deelname uitgesloten^ Vul deze kolom in met 1, 2 of 3 1. Friesche Vlag Goudband is veruit de voordelig ste koffiemelk, dank zij: 1. de 31% vaste melkbestanddelen; 2. de grote gezinsfles. 2. De kleur van Goudband is: 1. ,wit; 2. dezelfde als die van zuivere, volle melk. 3. Goudband is zo gemakkelijk omdat: 1. ze gebruiksklaar is 2. een klein scheutje voldoende is. v 4. Goudband geeft aan Uw kopje koffie een: 1. verrukkelijke smaak; 2. prachtige goudbruine kleur. 5. Een klein scheutje Goudband maakt alles extra- lekker, niet alleen Qw koffie, maar ook: 1. puddingen, vlaatjes en sausen 2. soepen en vleesgerechten. 6. Natuurlijk gebruik ik Goudband want: aanvullen met ten hoogste' i 3 ivoor den FRIESCHEVLAG CUitknippen af overschrijven op een vel papier) de fles waar méér in zit! 36 Blekkie vloog van zijn stoel op en keek eveneens op Spekkie's hand. „Je hebt gelijk. Spek!" riep hij hevig ge schrokken. „Mijnheer Lederbeen moet jouw ijsje van dertien weggenomen hebben en een ijsje van vijftien ln het zakje hebben ge stopt. Wet gemeen van hem!" „Het is verschrikkelijk!" jammerde Spek kie, die er na aan toe was om ln tranen tilt be barsten- „Vooruit, kom mee. Blek we moeten hem onmiddellijk achterna." „Wie is die mijnheer Lederbeen, over wie jullie het hebben?" vroeg Arend. .Jen b-bestuuralld van de postzegelbond van landverzamelaars." stamelde Spekkie. Ik bedoel, een verzamelaarsband van lande lijke postzegels. Nee. ook niet.... Ik bedoel....' Spekkie was zo buiten zichzelf dat hij niet uit zijn woorden kon komen. „Vooruit, Blek, kom mee, we moeten proberen om hem te achterfialen!" Daar zouden we weinig mee opschieten," antwoordde Blekkie rustig. „We weten im mers helemaal niet welke kant hij is uit gegaan. Nee, hier moeten andere maatrege len genomen worden." En hij stapte op de telefoon toe. „Wat ga je doen. Blek?" vroeg Spekkie. „Commissaris Bonebakker opbellen," ant woordde zijn vriend. „De politie moet met een ingeschakeld worden. Anders krijgen we die mijnheer Lederbeen nooit meer te pak ken." Hij draaide haastig een nummer en Spek kie hoorde hem zeggen: „Met Blekkie Mop- po. Mag ik commissaris Bonebakker even hebben? Het betreft een zeer dringende aan gelegenheid." Hij zweeg even en vervolgde „Dag, commissaris, met Blekkie. U hebt natuurlijk gelezen dat Spekkie die zeldzame postzegel had ontdekt? Nu, die is een half uurtje geleden gestolen door een zekere mijn heer Lederbeen, die zich uitgaf voor de vice- voorzitter van de landelijke vereniging van postzegelverzamelaars. Zoudt u direct een paar mannetjes kunnen sturen? Wat zegt u? O, graag zelfs. Dank u wel. Tot dadelijk." Blekkie legde de hoorn neer en wendde zich tot zijn vriend. „De commissaris komt in hoogsteigen persoon," deelde hij mee. „Ik kan er nog niet over uit," ging hij dan hoofd schuddend verder. „Weet je nog dat die mijn heer Lederbeen dat blikken doosje op de grond liet glijden en dat wij on6 toen allebei bukten om het op te rapen? Op dat ogenblik moet hij de postzegels verwisseld hebben, denk ik." Technische Groothandel zoekt Brieven onder r 1 - 2 - 3- en 4-vlams. Etna - Atag - Pelgrim enz. |AN DE NIE ZONEN - LEIDEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1959 | | pagina 10