Jlieuuic )c (faurani Kremlin nu wèl voor een ministersgesprek Toenadering tot het Westen Conferentie al in april in hoofdstad van India? Op Riouw-archipel wordt landing voorbereid Beatrix op thuisreis Fuchs heeft zijn t Zuidpoolland tocht door volbracht Samengaan met de Hongaren Mensen als wij langs Turks schip sloeg om in hevige storm, honderden opvarenden verdronken lil: ANDAG 3 MAART 1958 BUREAUS: Steenstraat 37. Directie. Redactie, Abonnementen- Advertentie-afdeling Tel. 31441. ADVERTENTIES: 0-20 per millimeter. Familieberichten 0.18 per millimeter. (Bij contract belangrijke korting.) Postrekening 58936. Achtendertigste jaargang no. 11200 CURISTELIJK-NATIONAAL DAGBLAD Voor Leider, en Omstreken „$tanhwstirii is ahrWrwn myo »o leyJjenspoft" Weer boot met 400 EVACUÉS Geen sprake van blijde incomste... Zie pagina 5 V.S. lanceren aap-satelliet rre toekomst zal in an boord. Dit ver fde de Amerikaanse raketdeskundige dr. tr von Braun, in een vraaggesprek de Britse televisie. merika is volgens Von Braun nu al im Staat, een voorwerp ter grootte van een bierflesje naar de maan te schieten. „Maar wie", zo voegde hij er diireot aam boe, „®ou een flesje bóer naar de maam Wiililen schieten?" eerstvolgende Amerikaanse kumst- atn, dóe i<n elik geval voor het eimde de voligende maamd naar de budten- ajnosfeeT zal worden geschoten, neemt bandopname-apparaat mee. dat ge gevens zal veraamelen over de kosmi- »che straling. et zou beslist bimnem vijf jaar mogelijk rijn, een mens naar de buitenatmosfeer af te schieten. Maar dóens veióóge te rugkeer is het grote probleem, zed de rakebdleskundóge. ZUIVERING IN DE POOLSE PARTIJ Na een politieke veldslag heeft het entrale comité van de Poolse commu- istische partij de Stalinist Klosiewicz itgestoten. Hij was een tegenstander van iomoelka. De verwijdering van Klosie- wordt gezien als een bewijs voor de ederlaag van- de stalinistische groep van die Gomoelka's poli- ek dwarsboomden. MET VOLDOENING is in de westelijke landen kennis genomen van de Russische instemming met een bijeenkomst van de ministers van bui tenlandse zaken ter voorbereiding van de topconferentie. De ministers van buitenlandse zaken zouden, volgens de nieuwe Russische voorstellen, in de hoofdstad van India, New Delhi, bijeen moeten komen en de agenda op stellen voor de topconferentie. Verder zouden de ministers de landen aan wijzen, die een regeringsleider naar de bijeenkomst op het hoogste niveau tussen Oost en West afvaardigen. Tegelijkertijd, het noodzakelijk dat de topconferentie ook voorbereid word via de normale di plomatieke kanalen. De Russen kwamen met hun voorstel nadat eindelijk het laatste westelijke land Frankrijk had toegegeven dat het ook zonder een conferentie van de minis ters wel zou kunnen. De westelijken kwamen daartoe omdat de Sowjetunie zich. -sen pertinente tegenstander toonde van zo'n gesprek. Hoewel het Kremlin hen eind tegemoet is gekomen, wil dit nog niet zeggen, dat alle geschilpunten over het houden van een gesprek op het hoog ste niveau uit de weg zijn geruimd. Rus land wil de bijeenkomst van de ministers van buitenlandse zaken slechts een be perkte bevoegdheid geven en de werke lijke onderhandelingen aan de regerings leiders overlaten. De westelijke regeringsleiders willen dan pas met Rusland praten als er goede hoop bestaat, dat het gesprek sultaat zal hebben Uit Washington wordt gemeld, dat Eisenhower en Dulles, die gisteren reeds een half uur met elkaar over de nieuwe ontwikkeling spraken, de Russische voorstellen nog onvoldoen de achten. Een struikelblok is beslist, dat Rusland nog niet wi'l praten over de Duitse her- i de Russen, is.eniging, een kwestie, die het westen 2 TOESTAND WORDT ERNSTIGER "AE INDONESISCHE regering heeft volgens reders te Singapore 24 kust- vaarders van 50 tot 80 ton gerequireerd te Tandjong Pinang in de tiouw-archipel, oostelijk van Sumatra. De Straits Times verklaart, dat het le bedoeling is troepen van Riouw naar de oostkust van Midden-Sumatra over te brengen voor een landing. De schepen ziin eigendom van reders te Singapore, waar een aantal geregistreerd is, terwijl andere onder Indonesi- iche vlag varen. Over schadevergoeding aan de eigenaars wordt niet ge- proken. het hart ligt. De Duitse kwestie, :ed minister van buitenlandse zaken, Brentano, toen hij het nieuws ver- kan niet van de agenda van de top conferentie worden weggelaten He' zal anders niet mogelijk zijn de vraag- «tukken van de internationale politiek met succes op te lossen. Blijven er dus nog vele vraagtekens over, toch was men in Washington en I andere westelijke hoofdsteden van m< ning, dat de verandering van de houding van het Kremlin een stap in de goede richting is. Amerikaanse ambtenaren spraken zelfs van een „volslagen Het Kremlin heeft zijn bereidheid tot het houden van een conferentie nisters van buitenlandse zaken kenbaar gemaakt in nota's aan Frankrijk Ver. Staten. De nota aan Frankrijk werd door de Russische ambassadeur in Pa rijs, Vinogradof, aan minister Pineau overhandigd. Llewellyn Thompsons, de Amerikaanse ambassadeur in Moskou, ontving de nota uit handen van minister van buitenlandse zaken, Gromyko. Rusland, Frankrijk en Aferika zijn nog niet van plan de tekst van de nota's te publiceren. Ook wordt er nog geen officieel commentaar gele verd. Eerst zullen de westelijke bondgenoten overleg moeten plegen en is het nodig het Russische stand punt, zoals in Washington werd ge zegd, „diplomatiek te peilen". NVV waarschuwt voor infiltratie van communisten Het NVV heeft voorzorgsmaatregelen aangekondigd tegen een infiltratie van nunisten uit de EVC in haar eigen gelederen met de bedoeling ondermijnen, e arbeid te verrichten. Aldus zegt het erbond in een vandaag uitgegeven ver klaring. Gezegd wordt, dat de controverse tus sen CPN en EVC. welke thans in een kri tiek stadium is gekomen, met grote aan dacht door het NVV wordt gevolgd. Het NVV realiseert zich ten volle, dat nu de pogingen mislukt zijn om de EVC tot een maohtige vakbeweging onder communisti sche controle te doen uitgroeien, de dagen van deze communistische mantelorgani satie zijn geteld. Het is het NVV bekend, dat de CPN, aan wier gezag de EVC is onderworpen, thans alles in het werk stelt om de leden van deze organisatie te doen opgaan in de bij het NW aangesloten bonden. Zo wil men trachten deze vakcentrale uit te hol len. aldus de verklaring. Het NVV heeft de aangesloten bonden verzocht waakzaam te zijn en maatregelen te treffen, waardoor elke infiltratie kan worden voorkomen. Het vakverbond her haalt de na de bloedige onderdrukking •'an de Hongaarse opstand afgelegde ver klaring. dat er voor communisten in zijn rijen geen plaats is. Prinses Beatrix is vandaag terugge keerd naar Nederland van haar reis door Suriname en de Antillen, na gisteren ge tuige te zijn geweest van een ontroerende afscheidsplechtigheid. De Prinses maakte op een receptie iD de tuin van het gouvernementspaleis op nieuw kennis met mensen met zeer ver schillende cultuurachtergronden. Onder hen bevonden zich Nederlanders. Hindostani, Javanen, Chinezen, Bosne gers, Kreolen, Indiërs en Libanezen Velen van hen waren in nationale kleder dracht gestoken en boden de Prinses ge schenken aan. Later werd nog een programma van na tionale dansen gegeven. Toen het ogenblik van afscheid nemen was aangebroken, verdrong de menigte zich zo om de Prinses om haar op uitbun dige wijze te groeten, dat er enige vrees ging bestaan over haar veiligheid. Zij begaf zich naar het balkon van het paleis en beantwoordde daar de toejui chingen van de dansende en zingende, bontgekleurde menigte. Gisteravond heeft de Prinses een dienst bijgewoond van de Ned. Hervormde Ge meente te Paramaribo. BjJ haar bezoek aan de Hindostaanse gemeenschap in Paramaribo, hingen vrouwen de Prinses bloemenkr Tegelijkertijd wordt in een communiqué Djakarta medegedeeld, dat de Indone- ische luchtmacht tussen 27 februari bezig geweest Midden-Sumatra te isoleren or het bombarderen van veerboten en ruggen. Vrijdag werd een bomaanval ge- op Taratakboeloeh ten zuiden van e oliestad Pakanbaroc. Volgens radio- adang is daar een veerboot tot zinken ebracht en zijn er voorts vier gebou- n een moskee vernield. Djakarta dit laatste daarentegen uitgesloten. Volgens radio-Padang. die weer nor- naai in de ether is, heeft het eerste bom- ardement van de stad nogal paniek ver kerkt, maar nu is de toestand weer nor- laaL Hatta ontmoette heden Sukarno j Op Java is Hatta uit Djokja naar I Djakarta teruggekeerd om heden een bespreking met Sukarno te houden, i Te Djokja had hij tegenover Islamiti sche studenten verklaard, dat volgens de Islam ook de moeilijkgte vraag stukken vreedzaam kunnen worden opgelost. Hij verklaarde zich tegen deelneming der communisten aan de regering, doch erkende, dat hun aan- i wezigheid in de oppositie een voor deel voor het volk zou kunnen zijn „als zij eerlijk spel spelen". Zij zou den de wijdverspreide corruptie in het land doeltreffend kunnen bestrijden. Geen enkele vreemde mogendheid zou i volgens Hatta de gelegenheid mogen krijgen te winnen bij Indonesiës moei lijkheden. „Ik zoek naar wegen waar- I langs een oplossing kan worden ge- vonden", zeide Hatta De vereniging van officieren en minde ren op Zuid-Sumatra heeft zich volledig pchter de commandant van dit gebied, pverste Barlian geplaatst. Zoals bekend houdt deze Barlian het midden tussen Djakarta en de opstandige beweging aan zijn grenzen. Hij is tegenstander van ge- Weid en wat zijn stem zo belangrijk maakt: hij beheerst het rijkste oliegebied wan Indonesië. De troepen van Barlian bestaan voor een belangrijk deel uit Javanen. Vandaar dat grote betekenis wordt gehecht aan de beloften van deze militairen, hun com mandant trouw te blijven. Bloedbad bij Bandoeng Een bende van de Daroe-l-Islam heeft op 25 kilometer afstand van Bandoeng aan de weg naar Soebang in de bergen ëen hinderlaag gelegd voor een konvooi van drie vrachtauto's, een bestelwagentje en drie autobussen. Zes passagiers, een chauffeur en een conducteur zijn ver moord. Een aantal passagiers is ontvoerd. De chef-staf van de Indonesische vloot, •ohout bij nacht Subijakton heeft ver klaard krachtig te zullen optreden tegen buitenlandse schepen, die zonder toestem ming in Indonesiës territoriale wateren varen. Hij zou onmiddellijk met alle be schikbare kracht optreden, als zij weige ren een voorafgaande waarschuwing in echt te nemen. Tot nu toe heeft de Indo nesische vloot tóen buitenlandse schepen tn beslag genomen. Subijakftom zeide. dait vier onderzee- bootjagers uit Italië worden verwacht- Nader wordt gemeld, dat het onderhoud 90 minuten geduurd heeft. Na afloop kwa men beiden glimlachend naar buiten en deelden aan de pers mede, dat er wellicht weldra meer ontmoetingen zullen komen. Sukarno weigerde bijzonderheden mede te delen en verklaarde: „Natuurlijk was er wederzijds begrip. Wij zouden niet bij elkander hebben kunnen komen, als dit niet had bestaan." Zij hadden alle vraag stukken besproken, waartegenover zij op het ogenblik staan, zeide Sukarno. Het blad Manilla Bulletin meldt, dat het vliegveld van Menado gisteren ge bombardeerd is door twee B-25's van de Indonesische luchtmacht. Dit tweede bom bardement viel samen met de verjaardag van de onafhankelijke raad van Noord- Celebes De vliegtuigen hebben zes bommen laten vallen en vervolgens de brug te Kairagi bestookt, de verbinding tussen Menado en de haven Bitoeng. De-bom menwerpers zouden ten slotte verdreven zijn door luchtafweergeschut. Het aantal slachtoffers moet niet hoog zijn. Zeventig procent der bevolking van Menado is naar de bergen gevlucht. DR VIVIAN FUCHS is met zijn Britse expeditie in de nacht van zaterdag op zondag in Scott-basis aangekomen en hij heeft daarmee de barre tocht dwars door het Zuidpool gebied afgelegd binnen de door hem zelf gestelde limiettijd van 100 da gen. Fuchs had voor de 3340 kilo meter één etmaal minder nodig. Toch kwam hij maar nauwelijks op tijd aan, want de Poolwlnter valt de eerste week van maart in en dan is het reizen door sneeuwstormen bij temperaturen van tientallen graden onder nul volslagen onmogelijk, zelfs als men beschikt over „snowcats" en „wezels": speciale pool- voertuigen op rupsbanden. Toen Fuchs na een stormachtig welkom, hem bereid door Engelsen en Amerikanen van een naburig kamp zich eindelijk kon terugtrekken voor een verfrissend bad, het eerste sedert vele weken, be- Voortaan „Sir" Vivian Fuchs reikte hem het bericht, dat koningin Eli zabeth haar volhardende onderdaan tot ridder zal benoemen Sir Edmund Hillary, de beroemde Nieuw- zcclander, bedwinger van de Mount Eve rest, heeft Fuchs op het laatste deel van diens lange tocht uitstekend bijgestaan. Vanaf depot-700, een door Hillary tussen de Zuidpool cn dc Scott-basis ingerichte bevoorradingspost. was de lange Nieuw- zcelander dc gids van de Engelsman en diens twaalf man sterke groep. Vooral bij de afdaling van. de grillige Skeltongletsjer waren Hillary's aanwijzingen bijzonder nuttig. Gearmd verlieten beide mannen bij het bereiken van Scott-basis de „snowcat". hiermee duidelijk demonstrerend, dat alle onenigheid tussen hen tot het verleden behoorde. Hillary had er namelijk bij Fuchs op aangedrongen, dat deze zijn tocht bij de Zuidpool zou afbreken we gens het gevaar van de naderende Pool- winter. Tijdens de grote oversteek heeft de ex peditie van dr. Fuchs belangrijk weten schappelijk werk verricht. Zo ontdekte men twee onbekende bergketens In het gebied van de Weddellzee en kon men vaststellen, dat het land onder de ijskap in zijn geheel boven de zeespiegel ligt. Fuchs en zijn mannen hebben zich ook beziggehouden met het meten van de dik te van het poolijs om de aard van de eronder gelegen rotsbodem vast te stellen. Er wordt namelijk gezocht naar bewij zen voor de theorie, dat het Zuidpool gebied een voortzetting is van het Zuid- amerikaanse Andesgebergte en voor d< gedachte, dat het vasteland van de Zuid pool uit twee gedeelten bestaat. Daarnaast zijn allerlei weerkundige en andere w nemingen verricht. Jemen bij Nassers Arabische staat Het koninkrijk Jemen heeft zich thans officieel aangesloten bij de Verenigde Arabische republiek, waarvan Egypte en rië deel uitmaken. President Nasser de kroonprins en minister van buiten landse zaken van Jemen, Mohammed al Badr. hebben dit na besprekingen in Da- ascus bekendgemaakt. Volgens het Egyptische blad Al Shaab behoeft de imam van Jemen zijn positie als absoluut heerser niet op te geven. Hij blijft naast Nasser de leider in zijn staat en krijgt in de federatieve raad het recht Particuliere t.v. zonder reclame in Duitsland? BONN, maandagmorgen De C.D.U. en de C.S.U.. de twee rege ringspartijen, die tezamen een absolute meerderheid hebben in het Westduitse parlement, hebben er in een motie bij de regering op aangedrongen, een tweede televisieprogramma (zonder reclame) In te stellen, dat niet in handen moet komen van de bestaande omroepverenigingen, maar van particuliere t.v.-maatschappijen De financiering ervan zou moeten wor den gevonden in een verhoging van de kijkgelden, die nu zestig mark per jaar bedragen. Pas ais dit ontoereikend zou zijn, zouden de particuliere t.v.-maat schappijen tot reclame mogen overgaan. De sociaal-democraten zijn tegen parti culiere televisie, aangezien zij vrezen dat deze teveel concessies zal moeten doen aan de niet altijd even goede smaak van het grote publiek en dat de grote en rijke partijen, zoals CDU en CSU zich van het tweede programma meester zullen maken om politieke propaganda te bedrijven. Strauss naar Dulles De Westduitse minister van defensie, Strauss, is gisteren naar Amerika ver trokken om met Foster Dulles een West duits ontwapeningsplan voor midden- Europa te bespreken. Het Poolse Rapacki- plan, of elk soortgelijk voorstel zal naar de mening van Strauss moeten worden besproken als basis voor een algemene ontwapeningsovereenkomst. Roemeens voorstel Het voornaamste onderwerp van de besprekingen die in Boekarest zijn ge houden tussen een delegatie van de Hon gaarse communistische partij onder lei ding van Janos Kadar en Roemeense afgevaardigden is een Roemeens voorstel voor een unie tussen Hongarije en Roe menië geweest. Aldus een in Wenen op gevangen bericht van een geheim Roe meens radio-station. Het radio-station, dat zich „Het nieuwe Roemenië" noemt, meldde voorts dat de Hongaren het voorstel niet hebben aan vaard omdat zij van mening zijn dat de toestand in Hongarije nog niet zodanig is dat men de uitvoering van een dergelijk plan op zich durft te nemen. Volgens het Roemeense voorstel zou een „Roemeens- Hongaarse socialistische volksrepubliek" moeten worden gevormd, waarin later ook Bulgarije zou kunnen worden opgenomen. In het gemeenschappelijke communiqué dat na de besprekingen is uitgegeven, wordt van dit plan echter niet gerept. Er wordt slechts melding gemaakt van een hechtere economische samenwerking. De landen verklaren bovendien dat zij een bespreking van de status der Oost- europese landen op een topconferentie zullen zien als een inmenging in binnen landse aangelegenheden. Jezus lijdensweg Legioen Wat hebt Gij met mij te maken, Jezus, Zoon va allerhoogste God Markus 5 ÜR ZIJN HEEL WAT MENSEN be trokken geweest by het gebeuren In het land der Gerasenen: dc man zelf die zich „legioen" noemde, omdat de duivelen in hem zo tairyk waren; de discipelen; de bewoners van het land, die bevend van angst Jezus vroe gen om toch maar zo snel mogelük weer naar de Israëlische kant van het Galilese Meer te varen maar ai deze mensen waren niet meer dan toe schouwers. Want hier gold het een strijd tussen God cn de duivel. God; de mens Jezus de duivel: de mens Legioen. De duivel heeft geen ander verweer dan dit: „Wat hebt GU met my te maken?" En hy raakt hiermee het doel van Jezus' komst op aarde: de M* wereld te verlossen uit de greep van zonde en dood. En dat maakt Jezus hem duideiyk door deze mens van hen AAR DIE TOESCHOUWERS ze hebben er weinig van begrepen, de satanserkenning: Jezus, Zoon van de allerhoogste God, is nog lang niet hun beiydenis. En de Gerasenen zyn alleen maar bang, dat Jezus nog meer materiële schade zal aanrichten. Het verlies van de kudde varkens vinden ze veel belangryker dan deze over winning op de duivel. Maar de man Legioen heeft zyn Hei land gevonden. Niet riteer de duivel, maar Jezus woont in >yn hart. Hy weet het van nu af aan, dat Jezus is de Zoon van de allerhoogste God. Griekse regering afgetreden Premier Karamanlis van Griekenland heeft koning Paul gisteren het ontslag van zyn regering aangeboden. Hy heeft de Ko ning geadviseerd het parlement te ont binden cn nieuwe verkiezingen te gelas ten, De crisis was ontstaan nadat ministers zich tegen een door Karaman lis voorgestelde wyziging van de kieswet kantten en vyftlen parlementsleden achter de beide ministers schaarden. De regeringsmeerderheid in het parlement werd daardoor ontwricht. EEN ONTZETTENDE scheepsramp heeft Turkije getroffen. Op de zee van Marmora kapseisde een door een plotselinge storm verraste veerboot. Nog steeds verkeert men in onzekerheid over het juiste aan tal slachtoffers, maar de schattingen lopen uiteen van drie- tot zes honderd. De dertig jaar oude, maar pas gemo derniseerde veerboot Usktldar (148 ton) van Izmit vertrokken voor het afleg- 'an het tachtig kilometer lange traject Istanbul. Aan boord bevonden zich zeer veel studenten, die het weekeinde thuis zouden doorbrengen. Het schip wa6 nog geen kwartier vaD Izmit, een grote Amerikaanse marine basis, vertrokken, toen er plotseling een zware storm opstak. Ooggetuigen aan land zagen de veerboot in moeilijkheden ge raken en waarschuwden de havenautori- Hoewel er vrywel onmiddellijk marine vaartuigen, waaronder een duikboot een torpedobootjager, een gehele armada van vissersvaartuigen en een aantal mili taire vliegtuigen hun bases verlieten, had zich de ramp voltrokken, voordat zU de ongelukkige veerboot bereikten. Zo snel ging alles in zyn werk, dat de meeste passagiers nog benedendeks waren, toen de boot omsloeg en in de kokende golven verdween. Hoewel de Turkse minister van binnen landse zaken meedeelde, dat de Usküdar niet geheel tot de maximumcapaciteit van was belast, maakten de Turkse bladen toch al gewag van ten minste 350 tot 400 slachtoffers. Werkgevers vragen snel handelen De conjunctuur in ons land geeft op het ogenblik in het algemeen geen reden tot ernstige ongerustheid, aldus De Ne derlandse Industrie, orgaan van het Ver bond van Nederlandse Werknemers, doch er zijn verschijnselen, dat snelle en doel treffende maatregelen nodig zUn. Het or gaan dringt daarom aan op zo spoedig mogeiyke invoering der investeringsaf trek over de gehele linie. Dit zou de kaspositie van het Rqk niet noemens waard schaden, doch om een ongunstige Invloed op de betalingsbalans te voorko men, zyn nog twee maatregelen nodig, namelijk de financleringsmogeiykheden voor exportkredieten in overeenstemming te brengen met de eisen der verscherpte buitenlandse concurrentie en verruiming der mogelijkheden van exportrisicoverze- In dit verband wordt gewezen op het bijzonder snelle tempo waarmede d« werkloosheid toeneemt, en de verant woordelijkheid van de ondernemers ore de vrees der werknemers, stammende uit de depressiejaren, weg te nemen Voorts wordt betoogd, dat de aarzeling in de internationale conjunctuur allerlei ini tiatief remt. terwül de beperking der na tionale investeringen de investeringsnei ging doet dalen beneden een nog ver antwoord peil. Duizend evacués gearriveerd Met extra treinen uit Genua, waar zij vrijdag met de schepen Sydney en Aurelia uit Indonesië waren aangekomen, zijn zaterdag een goede duizend evacués in de legerplaats Budel gearriveerd. Hun wachtte een hartelijk onthaal in Weert, waar een drumband speelde en in do legerplaats, waar de vereniging De Neder landse Bloemisterij uit Den Haag voor een kleurige bloemenattentie had gezorgd. Later kwamen nog 150 man aan. die met de Neptuna waren gekomen. Gisteren bracht eveneens de Orion een groep evacués. In Nymegen is dit weekeinde de Waal op twee plaatsen door de stenen keer- kade heengebroken. Enkele straten kwa men onder water te staan. Het water Grafische uitvoer in 1957 ƒ90,6 (v.j. 82) miljoen, w.v. 1,35 min oliché's; stijging in geld 10Ié in gewicht 10,9 tot 17,8 min kg, ondanks achteruitgang in Indo nesië en moeilijkheden bij invoer ln ver schillende landen. DROOG De Bilt verwacht tot mor- r* genavond: Droog weer met overdrij- vende wolkenvelden en hier Vfr-F~ en daar mist. Later opkla ringen. Weinig wind. Do- zelfde temperaturen als van daag of Iets hoger. (Opgemaakt om 11.15 uur). ZON EN MAAN Dinsdag 4 maart. Zon op 7.21 uur, onder 18.24 uur. Maan op 17.09 uur, onder 6.13 u. Woensdag volle maan. HET WEER IN EUROPA Madrid

Nieuwe Leidsche Courant | 1958 | | pagina 1