Pinkster-prijzen HAR PO Lreh"" Kleuren, stoffen, dessins, modellen, Goed nieuws voor alle moeders voor Waarborg-jongenskleding Straks Is het Pinksteren. Tijd om de jeugd in het nieuw te steken. Kreymborg ie er op voorbereid met een prachtige collectie Waarborg-jongenskleding. Tal ran nieuwe, leuke modellen. Tal van nieuwe dessins. Maar slechts één kwaliteit: de beste! Waarborg-kwahteiL En dat tegen speciale Pinkster-prijzen I Korte broeken Ribcord en Rainflex 5 jaar, v.a. 3,7# Weekenders In het rlotte T.T. model strepen en ruitjes 5 jaar, r.a. 5," Windjacks waterafst pope line 5 jaar, T.a. 11,*° Blazen 2 jaar, T.a. 14,9S Katoenen pakjes 2 jaar, Y.a. 9,50 Jongenshemdjes OA. non-iron 6 jaar, v.a. 5,35 onze sortering is zó veelzijdig, biedt zóveel mogelijkheden, dat U in elk opzicht goed zult slagen Het naarste werkje wordt nu voor U gedaan! en ontsmet Uw toilet! Wat Is Harpol T Het oieuwe, zelfwerkende rei nigingsmiddel in poedervorm voor Uw toiletpot. Ruikt aan genaam. Speciaal gemaakt om U dat naarste van alle werkjes uit handen te nemen! Wat doet Harpol Reinigt Uw toiletpot beter in ge makkelijker dan U het ooit zelf zou kunnen! Want Harpol rei nigt zonder dat U behoeft te boenen. Ook daar waar U met de borstel niet bij kunt: in de onbereikbare S-bocht van Uw toiletpot. Harpol obtsmet en verwijdert alle aanslag I Wat biedt Harpol? Altijd een schone, frisse toilet pot! Ontsmet! Onaangename lucht verdwenenAanslag ver wijderd Om trots op te zijn. En't geeft zo'n veilig gevoelt Ook met 't oog op Uw bezoek. Hoe gebruikt U Harpol? Oh, zo simpel! Strooi 'iavond» wat Harpol in de toiletpot. Spoel 's ochtends door. Dat is alles I f 1.45 per grote bus LINNENUITZET PRONONCE kost minder en gaat langer mee. Desgewenst in gedeelten af te halen. Komt u eens praten! LIKDOORNS verwijderd met WONDEROLIE Weg met onhandige li k- doornrlngen en gevaarlijke scheermesjes. Een nieuw vloeibaar middel, NOXA- CORN, neemt de pijn weg in 60 seconden. Eeltplek- ken en eksterogen ver schrompelen met wortel en al. Bevat gezuiverde wonderolie, jodium en het pijnstillende benzocaine. Een flesje NOXACORN Anti8eptiach Likdoorn middel van f. 1.35 bespaart -'675 4975

Nieuwe Leidsche Courant | 1957 | | pagina 6