39 HARPOL Plezierig voorjaarsnieuws: vier nieuwe reuzenpakken van Castella PHILIPS PHIUSi De „Philishave" wereldrecordhouder snelscheren laag in prijs dank zij enorme wereldproduktie Voor al wat fris en schoon moet zijn schitterend textiel! ijn: NIEUWE LEIDSCHE COURANT 10 DINSDAG 7 MEI 1957 Snelle start - veilige rem men - lichter lopend: Daarom is Locomotief zo begeerd. In het druk ke stadsverkeer en voor vérre tochten! Vraag bij de officiële locomo' tief-dealer de prachtige jren-prijscourant tt alle gegevens. Voor wie vooruit streeft: LOCOMOTIEF de winnende fiets Gemonteerd met Reeds jaren lang zijn tijd vooruit in feilloos snelscheren-- Over de gehele wereld scheren zich 's ochtends meer mannen met een Philips „Philishave", dan met welk ander elektrisch scheerapparaat. Dit is geen opzienbarend nieuws. Want de „Philishave" immers bezit reeds jaren alle eigenschappen, die het scheren tot een ongekend gemak maken. Dubbel scheerhoofd met spanrand Twee maal zes vliegensvlug rondgaande scheerbeitcltjes, zorgvuldig gemoniecrd in het dubbele scheerhoofd, laten alle korte èn lange haren in een oogwenk verdwijnen. Dank zij de spanrand, die de huid glad strekt, worden de baard haren tot onder de huidoppervlakte afgeschoren. Natuurlijk handpalmmodel Het natuurlijke - en sierlijke - handpalmmodel maakt dat de „Philishave" gemakkelijk in de hand ligt Geen haren op uw kleding Afgeschoren haren vallen niet op uw kleding, maar worden opgevangen in de „haarkamer" achter de schcerhoofden. Trilt niet in de hand De soepel lopende, zuiver gebalanceerde motor verzekert schokvrij en mild scheren. En nog een voordeel: de „Phili shave" is licht in gewicht. Internationale garantie Gedurende een vol jaar schriftelijke garantie. Overal in Nederland en in het buitenland vindt u erkende „Phili shave" adressen. Voor alle voorkomende spanningen In de steker bevindt zich een eenvoudig te verzetten schakelaar, die de „Philishave" geschikt maakt voor alle spanningen tussen 110 volt en 220 volt. Ontstoord voor radio en televisie. snelscheerapparaat reinigt en ontsmet Uw toilet! Het naarste werkje wordt nu voor U gedaan! Wat is Harpol? Het nieuwe, zelfwerkend» rei nigingsmiddel in poedervorm voor Uw toilecpoc. Ruikt aan genaam. Speciaal gemaakt om U dat naarste van alle werkjes uit handen te nemen! Wat doet Harpol? Reinigt Uw toiletpot beter èn ge makkelijker dan U het ooit zelf zou kunnenWant Hatpol rei nigt zonder dat U behoeft te boenen. Ook daat waar U met de borstel niet bij kunt: in de onbereikbare S-bocht van Uw toiletpot. Harpol ontsmet en verwijdert alle aanslag! Wat biedt Harpol? Altijd een schone, frisse toilet pot OntsmetOnaangename lucht verdwenen! Aanslag ver wijderd Om trots op te zijn. En't geeft zo'n veilig gevoel! Ook met 't oog op Uw bezoek. Hoe gebruikt U Harpol? Oh. zo simpelStrooi 's avond* wat Hatpol in de toiletpot. Spoel 's ochtends door. Dat ia alles I De nieuwe reuzenpakken (dubbele inhoud) zijn uiterst voordelig geprijsd. Opnieuw een reden voor de heldere huisvrouw, om Castella boven alles te verkiezen. Voor al wat fris en schoon moet zijn is Castella ideaal! Castella Actief Wit Het befaamde zeephoudende wasmiddel, de vijand van alle vuil en vlekken Met opzien barende werking! o Dubbel pak slechts 01 Castella Vaatwas Reinigt in een wip al uw vaatwerk en sanitair, muren, geschilderd hout. Maakt het hele huis helder. Dubbel pak slechts Ota Castella Parels Het ongelooflijk snel werken de wasmiddel, geladen met unieke waskracht. Het wasten reinigt letterlijk alles. c Dubbel pak slechts 1 Castella Wolwas Voor alles wat geen heet water verdraagt: fijn textiel, nylon, vitrages, gehaakte kleedjes... noemt u maar op! Q Dubbel pak slechts #5# De weg naar Spaar Castella-kopjes! Iedere volgeplakte Castella spaarkaart geeft u recht op een postwissel of wij maken uw tegoed over aan een textiel- verzendhuis. Kijk eens wat een keus dit verzendhuis u biedt voor uw spaargeld! Heerlijk drogende badhanddoeken Sneldrogende theedoeken Donzig zachte luiers Prima 1-of 2-persoons lakens Schitterende kussenslopen Prachtige nylonkousen Met de vele Castella kwaliteits-artikelen (alle met kopjes) is uw spaarkaart zó vol. Castella spaarkaarten zijn verkrijgbaar bij uw winkelier of bij de Castella fabrieken te Nijmegen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1957 | | pagina 10