"V Nü SIMON DE WIT AROMATIC gebrande koffie 25 Ct goedkoper Heerlijke HONIG'S groentesoep met royaal veel groenten bereid lekkere koffie - nieuw» SdW thee .Typhoon" DOLF v. d. LINDEN PRIJZEN VOOR KOERIERS: Ik hou van afwisseling MËU* b LEinSCHE COllRAfST DONDERDAG 2 MEi 1957 Honig's groentesoep - 'n Honig specialiteit! - is heerlijk en bijzonder voordelig. Verras Uw huisgenoten vaak met zo'n flink bord Honig soep, vol met gezónde groenten en voedzame vermicelli. Haal vlug een paar zakjes in huis, want Uw winkelier geeft U één zakje is ruim voldoende voor vier Jlinke borden soep ZHES* Na een prettige wandeling... bij thuiskomst genieten van een kop geurige, pittige Dessert-koffie van Douwe Egberts. Die echt lekkere koffie, samengesteld uit het fijnste van de plantages. Douwe Egberts koffie wordt op een speciale wijze gebrand en is, door de grote vraag, altijd vers bij uw winkelier verkrijgbaar. omwenteling 0j, hetg«b.ed van KOFFIEBMNDEN door geniole vinding. .^VROEGER I Gewone koffie langdurig gebrand op gasvlammen. Daarbij ontstaan zwavel-, teer- en koolverbindingen, (funest voor de maag!) Edele smaak en geur gaan verloren; de scherpe brandsmaak overheerst. In korte tijd ranzig. Aromatic gebrand; flitsend snel op zuive re hete I ucht, volgens de Aerotherm methode. Geen branderige bijsmaak, geen scherpe geurtjes, geen giftige stoffen (dus gezond en licht op de maag). Alle smaak en aroma behouden. Veel langer vers, veel krachtiger. Wit 'n verschil met gewone koffie! aromatic gebrande koffie alléén bij Ter kennlimaklng bij elke 1_ 250 gram aromatic gebrande koffie vanaf 159 een pakje GELDIG tlm ZATERDAG II MEI Nu ook vooraan in koffie! sterk ats een beer ...en tóch z° elegant 1 TOT 20 WOORDEN ƒ1.— VAN 20 TOT 30 WOORDEN 1.50 Personeel gevraagd Lampe - Leiden, vraagt een Huis - expediticknecht. Gelieve te solliciteren Bree- t 161. Welk Meisje zou bij mijn ouw in betrekking wil len komen voor dag en nacht daar ik ga trouwen? Mej. Hogenes, p/a Mevr. v. d. ver, Pr. Marielaan 21, Wassenaar, telef. K 1751-3697. Werkster gevraagd voor 2 ochtenden per week. Hooi- fht 72, Leiden. Net Kindermeisje gevr. Leeftijd 16 jaar. Van 9 tot 5 u. Mevr. Hoogervorst, Ge- traat 47. Oegstgeest. Wij vragen een schoen- hersteller, prima vakman. Wij geven goed loon. Goede busverbinding met omliggen de plaatsen. Firma Huisman. Dorpsstraat .95, Hazerswoude. Tel. 01728—235. t Gevraagd werkster VA dag of 3 ochtenden per week Dicht bij tram en bus. Tel. Wassenaar 2145. Gevraagd voor 2 ochten den per week, nette Werk ster. Emmalaan 70, Oegst geest. Personeel aangeb. Te huur gevraagd Gevr. voor zo spoedig mogelijk door dame alleen slaapkamer, liefst aan straat- of zon- nekant. Brieven jio. 9256 bur. van dit blad. Te koop gevraagd Brcmmcr vraagt te koop antieke meubelen, ronde tafels, bronzen en koperen beelden, pendulestellen, kris tallen kronen, goud, zilver, dekenkisten, koperen voor werpen, Perzen enz. Brem- Morsstraat 41, tel. 26918 Goegerritsteeg 1, tel. 22791. Te koop aangeboden Aangeb. z.g.a.n. kinder wagen, lichte kleur. Te bevr. J. Heemskerk, Burg. Her- >traat 5B, Rijnsburg. 2 Pers. Spiraalmatras merk Auping, pr. 15. Hoog- madeseweg 24, Leiderdorp. Crème Trouwjapon met toebeh., m. 42, 1 x gedragen. Te bevr. Burg. Meyboom- straat 29A, Rijnsburg. Aquarium met toebeho ren, inh. 50 liter. Van Leeu wenpark 5, Leiderdorp. Aangeb. ledikant m. spi raal 15. Eiken tafel met tussenblad 30. Alles goed onderh. Boshuizerkade 10. I.z.g.st.z. Kinderwagen, licht crème. Te bevr. Vuur baakstraat 20, Katwijk Zee. Diversen Solex. Alle modellen voorradig. Prijzen vanaf 349.50. Gemakkelijke beta ling. Van Zijp, Haarlemmer straat 295. Korevaarstraat 6. De zaak met service. Berini M. 21. De werker onder de bromfietsen, reeds vanaf 408. Gemakkelijke betaling. Van Zijp, Haar lemmerstraat 295. Korevaar straat 6. De zaak met service. Solex Standaard 349.50, p.m. 17.30. Solex de Luxe f 395.—. p. m. ƒ20.24, inclu sief -\11 Risk verzekering. Service Station Gebr. Huis man, Hogewoerd 6668, tel. no. 31292. H.M.W. dubbel-zit brom- Is met dubbele veer-ele- menten. De enige bromfiets geschikt voor 2 personen. Prijs 725.—. Gebr. Huis- Hogewoerd 6668. Parelmoerknopen, Japon- knopen, Mantelknopen. Jas knopen, Herenkostuumkno- pen, Togaknopen, Begrafe- nisknopen, lerenknopen, bla- zerknopen, verpleegsters- knopen, enz. Fa. Mol, Hooi gracht 26. Op onze beddcnafdeling de grootste keuze in divan- bedden, ledikanten, tuimel- bedden enz. in alle prijzen vanaf. 1-pers. ƒ28.50, 2-pers. 43.—. De Kleine Winst, Haarlemmerstraat 51. Victoria bromfiets enz. Avaros bromfiets solexrij wiel 12 volts, autoradio, draagbare radio, aanhang- or, Johnson 2 cil. Nieu- Rijn 60, bij hoek Hooigr. Telef. 22150. Roest en Inkt worden door onze tube en twee ii radicaal verwijderd ei zelfs in gekleurde stoffen. Tube 1.15 - Twee in ééi 0.60. Drogisterij J. Vrijen- hoek, Haarlemmerstr. 119. Dressoirs, theemeubels, tafels, uitschuiftafels, was- kasten. legkasten, bureaus, brandkast, stoelen, Oud- Holl. stoelen en tafels, ledi kanten, spiralen, bloemta- fels, naaitafels enz. A. J. Hartwijk, Nwe Beesten markt 7-9-4, Leiden, Telef. 26627. Kinderwagenreparaties. Wij maken Uw oude kjnder- wagen weer als nieuw, o.a. spuiten in elke gewenste kleur - Kappen bekleden - chromen - regenzeiltjes enz. Nieuwe kinderwagens keus uit meer dan 150 modellen. Langezaal, Stille Rijn 34, Leiden, Telef. 26545. Speciaal adres voor het machinaal maaien van sport velden en grote gazons. Be leefd aanbevelend J. Schild, Noordeinde 8. Rijnsburg. Aangeb. mooi wit'Hondje, half jaar oud. tegen adv- kosten. Ververstr. 18, Leiden. Pleeggezinnen gezocht voor jongen van 12 en jon gen van 6 jaar. Aanb. Pro Juventute, Marelaan 51, Oegstgeest. 01710—30121. Solex, gasforn., bur., faut., vloerkl., prima Solex nieuwe banden, als nieuwe gasfornuizen brandend te zien. bureaus, tafels, stoelen, radio's, pracht vloerkleden, linnenkasten. ledikanten, spiralen. Tel 22150. Nieuwe Rijn 60. Let goed op nummer. Divan, bad, schrijfmachi ne. prima bureauministre en cilinder bureau, boekenkast, zware eiken kussenskast. Dracht mahonie secretaire, prima rundlederen bankstel voor wachtkamer enz., spira len. W. F. Kooreman. Nieuwe Rijn 9. t.o.v. V. en D. Let op Tel. 23261. Dames! Voor de beterp permanent moet U bij ons wezen. Geen warmte op het hoofd. Permanent 5 of 7 gld. Wassen, watergolven, ondu- leren. haarknippen in de mo derne stijl. Bespreekt vroeg tijdig. Heren, bezoekt de kap- ner voor lastig haar. Het Kappershuis Apothekersdijk 8. Tel. 26218. Afdrukken 6 x 9 14 ct., ontwikkelen rolfilm 35 cent. Prima afwerking, rolfilms v a. 89 ct. Vlug en voorde lig bij Foto Bouwens, Bree- Vakantie-adressen Zeist. Kamers met gebr. keuken ƒ2.— p.p. p.d. L. de Colignyplein 18. Nieuwe Leidsche Courunt - een gezellige krant! Dag in. dag uit hetzelfde doen Is niets voor mij. Ik heb graag tel kens weer iets anders onder handen. Dat houdt de aardigheid er In. Denk je er ook zo over? Doe dan als ik en kom bij Samsom werken, op de afdeling binderij en papierwaren. Daar zit afwis seling in het werk. Bovendien heerst er een prettige sfeer en verdien je er een goed loon met een flinke prestatiebeloning. Je zult het bij Samsom naar je zin hebben. Handige meisjes kunnen zich aanmelden op de afd. Personeels zaken. N. Samsom n.v. Alphen aan den Rijn Telefoon 2601 zó „zit" een „Typhoon"

Nieuwe Leidsche Courant | 1957 | | pagina 10