De heer Van Steijn mag (nog) geen huizen gaan bouwen Heel wat narcissen op de keuring in Haarlem Sassenlieimse raad gaat praten over bouw van twee scholen Prof. Van Slogteren begon de strijd tegen narcissenaaltje NIEUWE LEinSCHfc COURANT Raad van Voorhout 4*# Over de ingezonden stukken werd twee uur gediscussieerd TTET KAN raar gaan bij gemeenteraadsvergaderingen. Gisteravond had- AJ- den de leden van de raad van Voorhout een agenda met 24 punten voor zich op het groene laken van de tafel in de raadszaal liggen en men veronderstelde, dat daarover wel heel wat woorden zouden vallen en dat de vergadering lang zou duren. De- vergadering duurde ook lang, maar dat kwam niet door die 24 punten, wel door de ingekomen stukken. Is men daar anders in een habbekrats tijd mee klaar, gisteravond besteedde de Voor- houtse vroedschap er twee volle uren aan. De heer J. van Steijn van De Bonte Koe had een brief gestuurd over zijn plan om op eigen terrein achter zijn café en boerderij zes of zeven huizen te bouwen Een twee jaar oud plan al, waarover al vaak was gepraat, maar dat tot nu toe nooit het stadium van uitvoering was ge- Het kwam gisteravond plotseling weer op tafel. B. en W. adviseerden de raads leden de brief met het verzoek om tot bouwen te mogen overgaan voor kennis geving aan te nemen en het verzoek niet ontvankelijk te verklaren. Hetgeen de raad niet zonder meer deed. Naar mijn mening is de houding van B. en W. onverklaarbaar, zei de heer De Groot. Wij moeten elke mogelijkheid om huizen gebouwd te krijgen aangrijpen Voorzitter Smolders vertelde hem prompt dat het college helemaal de bedoeling niet had om de briefschrijver tegen te werken. Zelfs integendeel. Uitzondering Twee plannen van de aanvrager waren door de planologische dienst afgekeurd. Toen hadden B. en W. een oplossing gezocht, welke oplossing de heer Van Stejjn niet kon bevre digen. Hjj wees haar tenminste af. B. en W. zagen er nu verder geen gat meer in. Verdere besprekingen zon den naar de mening van het college geen nut kunnen hebben. Zo gauw waren de Voorhoutse raads leden daarvan niet overtuigd. Het over grote deel van hij meende, dat als het moest in dit geval een uitzondering kunnen worden gemaakt. Nu kwam wet houder Derksen in het geweer. Hij legde de hele zaak nog eens uit en merkte daar bij op, dat de raad zelf indertijd het uit breidingsplan had goedgekeurd en dal uitbreidingsplan hield in, dat op het hier boven genoemde terrein niet zou worden gebouwd. En diezelfde raad zou n strijd daarmee een particulier belang wil len laten gaan boven een gemeentebelang' B. en W. hadden werkelijk alles gedaan om met de heer Van Steijn tot ove: stemming te komen, bijv. door grondruil aan te bieden. Restrictie Na deze uiteenzetting bleek mr. Weve wel te zijn overtuigd. Hij stelde voi wens van B. en W. te vervullen, maai zonder restrictie, dat de heer Van Steijn alsnog een wel aanvaardbaar plan zal mo gen indienen. Alle raadsleden waren he hiermee eens, op de heer De Groot na. Tjjdens de discussies was even naar voren gekomen, dat er een grondaan koop wordt voorbereid en dat een wij ziging In het uitbreidingsplan is aan gebracht, beide met het oog op de bouw van meer dan 100 woningen in de toekomst. Verdiend De Ned. Heidemaatschappij had brief gestuurd, waarin werd gereageerd op de woorden van afkeuring, die de raad had laten horen over de hoge reke ning van de Heidemaatschappij voor d« afwerking van de sportvelden in 1956. In de brief stond, dat aan belde zijden wel fouten waren gemaakt. Dat wensten de heren v. d. Ploeg en Warmenhoven niet: men. Zij trokken het zeer in twijfel of de Heidemaatschappij wel goed werk had geleverd. Maar verder verspilde de aan deze kwestie weinig tijd, hoewel nog wel even bij de sportvelden moest blijven „staan", want er werd over de verdere beplanting daarvan gespro ken. Die was na openbare inschrijving ge gund aan de heer J. L. van Wieringen, die de laagste begroting had ingediend 10.400. De enige andere inschrijver, de heer P. Hoek, was 9.000 hoger ge- ïst. Die 9000 hebben we verdiend, de heer Warmenhoven. Vuilniswagen In mei komt de nieuwe vuilniswagen waarmee de vuilnisophaaldienst zal wor de gereorganiseerd. Een der gemeente werklieden wordt chauffeur. De heer Eigenbrood zei, dat het misschien wense lijk zal blijken meer personeel aan te trekken omdat de plantsoenen ook nog al wat werk vergen. B. en W. bleken hun gedachten al in deze richting te hebben laten gaan. Vlot werden de overige agendapunten afgewerkt. Er werd consumentenkrediet- geld beschikbaar gesteld voor het bevrij dingsmonument. .Bespaar ons een m ment als Lisse heeft, zei de heer War menhoven. Wees maar niet bang, ant woordde de voorzitter. Voor 10.690 zal een elektriciteitskabel worden aangelegd langs de Rijnsburger- weg. De raad vond dit voor de bewoners en de bedrijven van deze weg een ver betering, hetgeen het ongetwijfeld is. 20 Woningen B. en W.'s voorstel om het rijk geld te vragen voor de bouw van 20 woning wetwoningen en voor het verstrekken van voorschotten voor het grondwerk en de bouw aan de woningbouwver eniging „Voorhout" werd vlot aan vaard. B. en W. hebben snel gewerkt, zeiden de heren v. d. Ploeg en Eigen- brood. Hulde. Bij de rondvraag uitte de heer Prins het verlangen, dat bij de spoorwegovergang een lamp wordt aangebracht, die gaat branden als 's avonds en 'nachts de bomen worden neergelaten. Het gebeurt meer malen, zei hij, dat automobilisten in het donker onder een neergaande boom te rechtkomen. Er werd besloten een brief over deze kwestie naar de Spoorwegen te Een tegenvaller Fictief inkomen van bejaarden Vele bejaarden, die gemeend hadden dat zij zouden vallen onder de wet zie kenfondsverzekering voor bejaarden, ko men teleurgesteld uit. Bij deze wet was namelijk de maximumgrens voor de in komsten vastgesteld op f 3410. Velen, die minder dan f 3410 verdienen, hebben zien voor deze verzekering gemeld. Tot hun ontsteltenis hebben zij echter moeten :men, dat hun inkomen overeenkom- •en in februari uitgekomen Konink lijk besluit gesteld wordt op een fictief bedrag, dat de f 3410 te boven gaat. Het betrokken Koninklijk besluit be paalt namelijk dat voor de vaststelling van het inkomen dezelfde normen wor den aangehouden als destijds bij de nood wet ouderdomsvoorziening Het gevolg is. dat het inkomen voor gehuwden wordl gesteld op 6 pet van het zuivere vermo- :en en voor ongehuwden op 8 pet. Dit is en tegenvaller voor vele spaarders. Zij allen nu onder de veel duurdere tarie- en van de vrijwillige verzekering. Het is bovendien de vraag of dit K.B niet in itrijd is met de wet. Onwelriekend Een onwelriekend vraagstuk werd aan gesneden, toen de heer Warmenhoven begon over de twee overgebleven vijvers bij de bisschoppelijke nijverheidsschool, die hij faecaliënputten noemde. Moet dat nou ten eeuwigen dage zo blijven, vroeg hij. Ja 't is wel erg, zei de voorzitter. We zullen naar een oplossing zoeken, i moeilijk zal dat wel zijn, omdat er geen riolering is. Er werd vanachter de colle getafel nog beloofd, dat de desolate toe stand van Julianalaan en Prins Bernhard- laan binnen enkele weken zal verbeteren. Ze zullen keurig netjes worden opge knapt. Maar in verband met riolerings- aanleg en huizenbouw moet nog worden gewacht. Miniatüurnarcisjes zullen stellig aftrek vinden bij tuinliefhebbers De narcissen-experts konden hun hart ophalen! Want in de keuringszaal van het. Krelagehuis kon men er maandag heel wat bewonderen. Met de tulpen uit de warme kas is het nu natuurlijk vrijwel gebeiird. Er stonden een paar variëteiten. 'rtO ><jt, Om met de oarctesen te beginnen: G. Lubbe en Zn., Oegstgeest, etaleerde puike trompetten. We noemen slechts de forse gele Hindenburg, de reinwitte An gel Wings, Trousseau, wit met ivoorkleu rige trompet, de gele Dominator, de apar te Peking en verder enkele cupnarcissen Daarnaast: een merkwaardige narcis van Ant. Nijssen en Zn., Santpoort, nl. een sport uit Golden Harvest met volkomen dubbele trompet. Bij het rijper worden begint het bloemdek ook „krul"-neigiD- gen te krijgen. Zeer opvallend en apartl Van Gebrs. Van Graven, De Zilk, zagen we de kloeke gele trompet City of Haar lem. de gr.kr. Mary Roozen en de trom pet Golden Sunbeam. Eén zeer verdienstelijke gele trompet- zaailing zagen we ook van D. C. van Zijp. Hillegom. Prolific van C. A. van Paridon. Noordwijkerhout. is trouwens ook een mooie nieuweling onder de gele trom petten. Van Gebrs. De Graaff en S. ,A. v. Konijnenburg en Co., Noordwijk. no teerden we de elegante gr.kr. Fleuri- mont, warmgeel dekblad met oranje kroon, de opvallende gr.kr. Rumba, geel dekblad met forse oranjerode cup, de WAARSCHIJNLIJK zullen don derdagavond, bij wijze van uit zondering, weer eens enkele perso nen plaats nemen op de publieke tri bune in de gemeenteraadszaal, want een aantal belangrijke punten staan op de agenda. Allereerst is er de aan vraag van het bestuur van de Chr. kleuterschool voor een nieuwe school. Verder is er een verzoek van het bestuur van de Dr. De Visser- school, afd. Ulo, om uitbreiding van de bestaande nieuwe school met twee klassen. Als het voorstel van B. en W. wordt aangenomen, krijgt dit be stuur een geheel nieuwe school met acht klassen. Tenslotte is er dan nog het voorstel van het college om over te gaan tot instelling van een week markt, waarover men in deze ko lommen meer geschreven vindt. De raadsleden beginnen met een voor stel henzelf betreffende, nl. de verho ging van de presentiegelden. B. en W. stellen voor deze vergoeding, die nu is vastgesteld op f8 per raadsvergadering en f 4 per commissievergadering, op te voeren tot resp. f 10 en f 5. dit met terug werkende kracht tot 1 januari 1957. De nieuwe chr. kleuterschool zal ei wel komen, want volgens de toelichting is de bouw van twee lokalen geplaatst op de urgentielijst kleuterscholen 1957 B. en W. stellen voor de nieuwe schooi te bouwen op het terrein Klijn-Marbus op de Charbonlaan Met de nieuwe De Vlsserschool is het een gecompliceerd geval Zowel deze school als de openbare school is te klein B. en W. stellen daarom voor de open bare school in de De Visserschool onder te brengen en een nieuwe achtklassige school te bouwen op de hoek Parklaan- Henneweg. Op de agenda voor de donderdagavond uur te houden vergadering staan verder a. de volgende punten: verhoging kin dertoelage over de periode 1 oktober tot 1 januari 1957. voorschotten op vergoeding ingevolge de kleuteronder wijswet voor de jaren 1956 en 1957, tijde lijke ingebruikneming van een school lokaal. deelneming waarborginstituut de tuinbouw, vaststelling nieuwe be lastingverordening op vermakelijkheden, waarborg geldlening N.V. Bouwkas Ned. Gemeenten, instelling markt, wijziging beheers verordening bedrijven 1956, ver koop gedeelte sloot achter kunstaarde werkfabriek Velsen. voorlopige goedkeu ring onteigeningsplan voor een gedeelte van de gronden in plan Bijdorp. B. en W. willen nog dit voorjaar markt Voor een mogelijk in te stellen markt, zo deelt het college van B. en W. mede, gaven na een oproep een 50-tal hande laren zich op. Een marktcommissie werd hierna ingesteld, waarin zitting hadden vertegenwoordigers van de R.-k. Arbei dersvrouwenvereniging en de Christen vrouwenbond en van de beide plaatselijke middenstandsverenigingen en enige leden van de gemeenteraad. Behalve de afge vaardigden van de middenstandsve gingen hebben alle leden van deze missie zich voorstander van een marki verklaard. De middenstanders vrezei de winsten zullen verminderen, welke vrees door het college niet gedeeld wordt. Mochten er evenwel toch enkele gegronde bezwaren overblijven dan zijn deze vol gens B. en W. niet van zodanig gewicht, lat ze zouden opwegen tegen de andere grote algemene belangen, die door t markt kunnen worden gediend. B. en stellen voor zo mogelijk nog dit voorj; over te gaan tot de instelling van weekmarkt op donderdag. fraaigevormde gele trompet 149 en 'dé vrolijk getinte gr.kr. Lizzard Light. G. B. de Vroomen en Zn., Sassenheim voerde een flinke groep ten tonele, we o.m. noteerden: de Jules Verne, de trosnarcis Early Splen dour, de gr.kr. Bermuda, geel met oranje kroon, de altijd aantrekkelijke k.kr. Bar- Browning, crème dekblad met rood kroontje, een variëteit, die ook prima broeit, en le6t be6t de gr.kr. Prof. Ein stein. Als men deze narcis ziet. kan men haast niet geloven met een natuurpro- dukt te doen te hebben. Op een perfect gevormd wit dekblad ligt een grote fel rode cup volkomen plat uitgestreken. Zo e zien is deze variëteit mooier dan Ama- tur. Een ehownarcis bij uitnemendheid Bü Zandbergen-Terwegen, Sassen heim, zagen we naast de gr.kr. Rouge, vanlllekieurig dekblad met oranje cupje, de gr. kr. Zephyr, geel dekblad met oranje kroon en de cyclamineus Woodcock, een aantal miniatüurnar cisjes, een type, dat stellig grote af trek zal vinden zodra de tuinliefheb bers dit genre hebben ontdekt. In ieder geval vormen deze narclssen-in- pocket-formaat prachtig materiaal voor de border. We noemen slechts de miniatuurtrompet Obvallaris. de nóg kleinere Nanus, de zeer kleine cyclamineus Beryl met geel dekblad en oranje cupje, de kleine dubbele gele Pencrebar, de dubbele, grillig gevormde Rip van Winkle en de babytrosnarcls Tenuior. D. W. Lefeber, Lis6e, exposeerde twee uitersten in één vaas: de grote gele pet Parade, wellicht de grootste gele trompet tot nu toe. en de babytrompet Mibimus. misschien wel de kleinste van de trompetten. Al6 deze Parade evenvee) furore gaat maken als de tulp Parade van dezelfde firma, dan heeft de win naar geen klagen. Deze njeuwe trompet zag er maandag wel bijzonder imposant uit. Een zeer opvallende verschijning vonden we ook de nieuwe zaailing van de fa. J. Gerritsen en Zn.. Voorschoten: de trompet Citrix. een citroengele trompet met een heldergele rand. Van deze firma was er ook een heel klein narcisje: de grappige gele bic. nanus Little Beauty. Rijks Ideeënbus doet het best De ideeënbussen in de minis teries „doen" het best. Het Nederlandse experiment heeft navolging gevonden in Noor wegen, terwijl de regeringen van Australië, Griekenland en Engeland inlichtingen inwon nen bij de Rijks Ideeënbus Or ganisatie. Bewezen is, dat de ideeënbus leidt tot niet onbelangrijke be sparingen. De gemiddelde waarde van de ideeën lagen in het afgelopen jaar hoger dan in 1955 Er werden in 1956 niet minder dan 225 ideeën be loond, gemiddeld met een be drag van f 26, Nederlanders willen de Argentijnse spoorwegen helpen moderniseren De regering van Argentinië is thans door een consortium van Nederlandse ven nootschappen een aanbod gedaan de Ar gentijnse spoorwegen te helpen moderni- die reconstructie *e financieren De president van Argentinië, generaa Pedro Aramburu. ontving de vertegen woordiger van de Nederlandse maat schappijen voor spoorwegmaterieel, ir. A der Koogh, directeur van de n.v Allan en Co's koninklijke fabrieken vooi spoorwegmaterieel te Rotterdam, in speci ale audiëntie. Ir, van.der Koogh heeft de- president een plan voorgelegd en gepre ciseerd dat de Nederlandse firma s gerei om de verwezenlijking van het plan financieren. Ook heeft hij namens di firma's aangeboden het benodigde nieuwi wordt 11 april 40 jaar geleden Voor bollenexporteurs legde hij nieuw afzetgebied open 't Was in 1916. Nederland had reden er dankbaar voor te zijn, dat men uit de oorlogsellende was gebleven. Maar niettemin voerden de bollenkwekers in dat jaar een ongekend felle strijd, die men op alle fronten dreigde te verliezen: de strijd tegen het narcissenaaltje. De plaag had in dat jaar zo'n grote omvang aangenomen, dat de cultuur met een complete ondergang werd bedreigd. Honderden roeden bollen waren de moeite van het rooien nauwelijks waard en het leek er sterk op, dat de narcissenkwekers wel een ander beroep zouden kunnen zoeken. In het voorjaar van het volgend jaar om precies te zijn: de elfde april 1917 sloeg een jong bioloog in een der lokalen van de Lissese tuinbouwschool aan de Hereweg zijn tenten op. Een dertigjarige luitenant, die al plannen had gemaakt Indië te gaan. Die jonge bioloog dr. E. van Slogteren en hem had het Rijk aangezocht ten strijde te trekken tegen het aaltjesziek in de narcissen. Het bollenvak grinnikte maar wat. rat zou zo'n jonge theoreticus nu willen doen tegen het aaltjesziek. een kwaal waartegen de knapste kwekers het had- iten afleggen. Het gegrinnik ging korte tijd over in een hoonge lach, toen dr. Van Slogteren de narcissen- kwekers adviseerde hun bollen een •mwaterbehandeling te gaan geven. Omdat er toch niets te verliezen viel. pasten enkele kwekers het middel toe en waarempel: het hielp. Dr. Van Slog teren had zijn eerste succes behaald en in de loop der jaren zouden er nog heel wat volgen. Toen het aaltjesprobleem aan een oplossing was geholpen brak er voor dr. Van Slogteren nog geen rustige tijd aan. De hyacintenkwekers tob den erg met het geelziek en ook dat probleem eiste studie en diepgaand onderzoek Inmiddels was i het lokaal van de tuinbouwschool gegroeid en was de eerste paal voor het laboratorium de grond ingegaan. Een laboratorium, dat zich in de loop der jaren steeds verder uitbreidde en nu een enorme oppervlakte beslaat met tal van schuren, kassen en proef velden en waar een staf van geleer den dagelijks bezig is met de vele problemen, waarmee ook het bollen- vak van vandaag nog te kampen heeft. Baanbrekend Baanbrekend werk heeft prof. Van Slogteren hij werd in 1925 tot pro fessor benoemd verricht op het ter rein van het serologisch onderzoek. Ter wijl hij wereldvermaardheid verkreeg met zijn onderzoekingen-op dat der virus ziekten. Enkele jaren geleden viel hem de grote eer te beuft, door 3i Éhgelsr regering aange-zocht te worden om samei met de grootste geleerden uit andere landen de ziekteverschijnselen cao-cultures aan de Goudkust in ogen schouw te gaan nemen en er een rapport over uit te brengen. Van bijzonder groot belang waren ook zijn onderzoekingen i.v m. de invloed var verschillende temperaturen op de bloem- vorming ,n de bol. Daarmee legde hij een nieuw afzetgebied voor de bollen exporteurs open. Door de bollen af te remmen zijn ze nu geschikt voor export naar hat Zuidelijk Halfrond. Als het aan prof. Van Slogteren lag, dan zou die elfde april vermoedelijk on opgemerkt voorbijgaan. Aan deze wens kan echter niet worden voldaan. Op de elfde april zal „de prof", zoal6 het bol- lenvak hem altijd noamt, worden gehul digd. Plaats en tijd zijn nog niet bekend Loongrens op f 6900 De Eerste Kamer heeft gistermiddag de verhoging van de loongrens voor de so ciale verzekeringswetten tot f 6900 goed gekeurd. Met 48 tegen 12 stemmen V.V.D en C.H.U.) werd het desbetreffende wets ontwerp aanvaard. Invoering f 6900-grens voor inkomstenbelasting Ingediend is een wetsontwerp or loongrens voor de inkomstenbelasting, die tot nu toe ƒ6000 was, evenals die de sociale verzekeringswetten, op te brengen. KRO VERONTWAARDIGD Nog meer acteurs naar de Avro (Van een onzer verslaggevers) De onrust ln de Hilversumse radiowereld, begonnen met het overstappen van Ka rei Prior van de Vara naar de Avro. is nog niet ten einde. Hardnekkige ge ruchten willen nu, dat behalve Connie Stuart en Cees de Lange ook Ko van Dijk, Johan Kaart, Johnny Kraaykamp, Rijk de GooUer en Joop Doderer hun medewerking aan het nieuwe Avro-dins- dagavondprogramma „Hotel Eldoradlo" zullen gaan verlenen. Ook zou men er de Jeugdige Christel Adelaar voor hebben geëngageerd. Me juffrouw Adelaar zou willen overgaan, omdat de KRO haar weliswaar heeft opgeleid, maar haar niet veel finan ciële kansen heeft geboden. De KRO-leiding toonde zich hierover verontwaardigd. „Wij hebben haar niet alleen een half jaar ..microfoonrijp" gemaakt, maar haar ook een contract voor dertig uitzendingen aangeboden op een zeer gunstige tijd (Trant '56 op zaterdagavonden) en tegen een betaling die hoger lag dan het gemiddelde voor beginners", zei men ons. ..Als nu Karei Prior beweert, dat hij haar ontdekt heeft, is dat kortweg lachwekkend. Ont dekt men tegenwoordig sterren bij an dere omroepverenigingen, die zich de moeite hebben gegeven een jonge kracht te laten debuteren? Overigens zal als dit doorgaat het laatste woord in deze kwestie nog niet gesproken De Avro vertelde, slechts acteurs be naderd te hebben. „Er is nog niets ge tekend en zij kunnen zich alle vrij heid voorbehouden." Instorting Vijzelstraat Hoge Raad verwijst naar het gerechtshof Voor dc Hone Raad tc Den Haag diende gistermorgen dc zaak tegen een 41-jarlge bouwkundige uit Amstelveen aan wie na latigheid ten laste was gelegd bij het her stel van de arcade in de Amsterdamse Vij zelstraat. Zoals bekend is een deel van deze ar cade ingestort waarbij een 66-jarige Am sterdamse ambtenaar werd gewond. De raadsman van de bouwkundige, mr. Kingma uit Amsterdam bepleitte ten aan zien van de tenlastelegging, letsel door schuld, terugverwijzing van de zaak naar het gerechtshof om te onderzoeken of ook zonder nalatigheid van verdachte het niet stutten van de steunen kolommen ook geen instorting het geval zou zijn geweest. Het gerechtshof heeft de bouw kundige eerder veroordeeld tot een boete van 150. Betreffende de tweede ten lastelegging overtreding van het vei ligheidsbesluit bepleitte mr. Kingma ontslag van rechtsvervolging op grond van het feit dat het veiligheidsbesluit on voldoende concrete veiligheidsmaatrege len aangeeft om te voldoen aan de wet telijke verplichting. Uitspraak 9 april. De Argentijnse minister van financiën, Verrier, is afgetreden, ten gevolge van de ernstige financiële crisis, waarin Argenti nië zich bevindt. Tulpen waren er heel weinig en wat er nog was. bleek meestal erg bekend: Red Champion van H. Duin en Zn., Be verwijk, een Elmus-sport, donkerrood, met witte rand van J. van Diest en Zn., Sassenheim. de donkerrode darwin Eclip se van A. Oostdam. Noordwijkerhout. de glanzend rode t.t. Crimson Glory van L. J. Teeuwen, Hillegom, de zilverachtig rose mendel Peerless Pink van W. van Dongen uit dezelfde plaats. Golden Eddy, Ornament en Florex van Gebrs. Van Graven. De Zilk en de rode, geelgerande Aureala van P- Nijssen en Zn., Sant- Tot slot: wat bijgoed Gemengde Ane mone blenda was er van J. de Goede, Breezand. terwijl S. de Goede uit Eist een prachtig opgestelde groep met de iri6 Prof. Blaauw naar voren bracht Qua kleur één der mooiste irissen. Anemone blanda Charm, een zuivere lila-variëteit, zagen we in goede conditie van de bij goedspecialist P. Drost uit Li6se. De keuring werd besloten met een col lectie primula'6 van J. Groen, Haarlem, en een groepje van A. Twaalfhoven, Akersloot met Oxalis adenophylla en Co- rydali6 bulb06a. KOTA AGOENG 3 KOT A BA ROE 2S LIJNBAANSGRACHT I MARG ARETHA MEI DOOR N'SFN'GEL 3 MBRCITRIUS 2 LADY 25 690 m WtZ 1 5 GJedserrlf n Stocic- AMSTERDAM POLYPHEMUS I PRINSENGRACHT 2 STAD HAARLEM 25 4 SUNETTA 25 Pladlu Scmarang n Soe- VEENENBURGH 16 m Nl VINDICAT ATQQUE POLIT 3 WESTLAND 2 W1CKENBURGH

Nieuwe Leidsche Courant | 1957 | | pagina 9