Jlieume lisrije GTminutl Kamer keurde verhoging topsalarissen goed Met 77 tegen 55 stemmen Minister beet ongewoon fel van zich af Hongarije laat vandaag zes studenten vrij Indonesië dient klacht tegen Nederlanders in De Twee min. van Nederland voor bergingswerk Prijsverhoging voor suiker? V.N.-resolutie lost het conflict niet op Saoed vraagt Eisenhower 800 miljoen gulden ZATERDAG 2 FEBRUARI 1957 BUREAUS: Steenstraat 37. Directie. Redactie. Abonnementen- en Advertentie-afdeling: Tel. 31441. ABONNEMENTEN: 7.— per kwartaal; 2,35 per maand; 0,55 per week. ADVERTENTIES: 0.20 per millimeter. Familieberichten 0.18 per millimeter. (Bij contract belangrijke korting). Postrekening 58936. Chef-red.: H. W. J. ENSERINK CHRISTELIJK-N ATIONAAL DAGBLAD Voor Leiden en Omstreken $Uat»a«Uct| Is gheblmn "myti hert io teyijenspoct Zevenendertigste jaargang No 10872 Landbouw eist recht ZIE PAGINA 5 (Van onze parlementaire redacteur) De Tweede Kamer is gistermiddag akkoord gegaan met de verbetering van de salarissen voor de hogere ambtenaren. Zij aanvaardde de begrotingspost in totaal is er 10 miljoen uitgetrokken met 77 tegen 55 stemmen. Deze uitslag was gunstiger dan minister Struycken had durven hopen. Dat kwam voornamelijk, omdat de verdeeldheid in k.v.p. en a.r. kring zeer ge ring was. Tegen deze salarisverbetering stemden: de socialisten, de s.g.p., Jkvr. Wttewaall van Stoetwegen en de heren Tilanus, V. d. Mey, Calmeyer, V. d. Wetering (allen c.h.), Roosjen (a.r.) en Weyters (kath. v.). Voordat deze beslissende stemming werd gehouden werd het amendement Blom (soc.) verworpen met 57 tegen 76 stemmen. De stemverhouding was bijna gelijk aan de stemming over de begrotingspost. De heer Van Mastrigt (c.h.) ging met het socialistische amendement mee. Toen het eenmaal verworpen schaarde hij zich achter het voorstel van de regering. Het amendement-Blom had de bedoe ling de regering de gelegenheid te geven „tot het overwegen van een salarisver- betering voor het burgerlijk rijksper soneel, die niet gekenmerkt wordt door het automatisme en de strikte beperking tot de groep der z.g. topfunctionarissen, waarvan het regeringsvoorstel uitgaat". Voordat deze feitelijke beslissingen ge nomen konden worden, ontspon zich een fel politiek debat, waarin de heren Oud (lib.) en Blom (soc.) de hoofdrol vervul den en waarbij minister Struycken lang niet altijd even handig de rol van de robuuste bewindsman speelde. Deze be windsman slaagde er in de socialistische kat in de gordijnen te jagen. Dat was een positie, die door de heer Oud natuur lijk gemakkelijk kon worden uitgebuit. De liberale fractievoorzitter overtrok zoals gewoonlijk de situatie. Hij consta teerde een frontale aanval van de socia listen onder leiding van „backbencher' Blom tegen het kabinetsbeleid. Dat vond hij een votum van vertrouwen. Deze frpntale aanval onder leiding „minder belangrijk kamerlid" wordt ge steund, aldus prof. Oud, door de heer Tilanus (c.h.), die altijd zegt vriendelijk tegenover het kabinet en zeker gouverne menteel te willen zijn. Als de minister zegt, dat hij geen behoorlijke salarispoli- tiek kan voeren als deze begrotingspost wordt verworpen, dan treft de heer Blom de kabinetspolitiek in het hart. „Van het prestige van het kabinet is toch al niet veel meer over", aldus de heer Oud. Het neemt geen beslissingen over de be stedingsbeperking, het landbouwbeleid, over de nieuwe gouverneur en over de bezetting van het departement van over zeese rijksdelen. Daar komt nu nog bij de salarispolitiek. Als leider van de oppo sitie moest de heer Oud zeggen, dat hij het ditmaal met de minister eens was. Hij had geen enkele liehoefte aan een ver dere gezagsonderneming. Minister Struyc ken moet deze zaak zo hoog opnemen dat hij de portefeuillekwestie dient te stellen. gen tussen hem en de Kamer Tilanus (c.h.), die na de uitdaging de heer Oud niet kon zwijgen, kende zich plotseling achter de heer 1 te hebben geschaard. Reeds veel e< bij de algemene beschouwingen heeft hij zich tegen deze salarisverhoging Minister Beel heeft destijds beloofd, dat enkele topfunctionarissen meer sala risverhoging zouden krijgen. Van dat •nemen is men afgestapt. Er komt eenzijdige verhoging. En de heer Ti lanus vroeg zich af, of dat sociaal 11 rechtvaardigen is. In het amendement- Blom wordt naar zijn mening terugge grepen op datgene wat minister Beel des tijds heeft beloofd. Nog bij de replieken had de heer Smal- lenbroek (a.r.) verklaard, dat de grot« meerderheid van zijn fractie het rege ringsvoorstel zou steunen, omdat de bewindsman van binnenlandse zaken d< goede richting uit wil. En ook, omdat deze meerderheid meer vertrouwen heeft in 't woord van de minister dan in da de heer Blom; de a.r. afgevaardigde redelijke noet dat schuwde echter, dat de salariss sluitpost mogen zijn. Als e dingen moeten gebeuren dan onafhankelijk van de positie vai Deze uitlating gold dan de mede deling van minister Struycken dat er iets de middelbare ambtenaren gedaan zal worden als er ..financieel lijcht" is ■kregen. Maar nog sterker sprak zij >r de lagere ambtenaren. De heer Smallenbroek had vertrouwen in minis- toezeggingen. Hij vroeg hem ook te ivegen of in het georganiseerd over leg de kwestie van de diensttijdtoeslag aan de orde gesteld kan worden. Als de kclassificatie niet op 1 jan. 1958 kan worden ingevoerd, moet er naar zijn lening een compensatietoeslag komen. Een andere a.r. afgevaardigde, de heer oosjen, verklaarde, te zullen tegenstem- len. omdat het onbillijk is de leraren an deze verhoging uit te sluiten. Dat as geheel in de l|jn met datgene wat de eer Roosjen bü'i had opgemerkt. de onderwijsdebatten Vechten En hoe antwoorde minister Struycken tenslotte op al deze redevoeringen? Over het amendement-Blom wilde hij niet veel meer zeggen. Het is zwak. Aan zijn ver dediging in eerste termijn „waar geen Frans bij was" wilde hij niets meer toevoegen. De heer Tilanus kreeg te horen dat het hem ontbrak in inzicht in het salarisbeleid. Deze zaak is zorgvuldig voorbereid door tal van deskundigen. En de a.r. kregen te horen dat zij steun hadden toegezegd, zij het met enige aar- Dat klonk allemaal niet zo vriendelijk. En politiek gesproken ook niet zo han dig. Wat men er ook van zeggen wil, mer zal moeilijk kunnen beweren, dat minis ter Struycken angstig achter de tafel stond. Hij behoort tot het tieke vechters, dat nog wel ee zal kunnen verwekken. Heel duidelijk heeft deze minister in zijn slotwoord nog eens gezegd dat het tijdstip van deze salarisverhoging niet prettig is. Als de regering geen morele verplichtingen de hogere ambtenaren had, zou zij zeker nu niet met dit voorstel zijn gekomen. V erantwoordelijkheid Nu, daarvoor voelde de bewindsman van binnenlandse zaken niets. De regering heeft als werkgeefster een verhoging van de topsalarissen beloofd. Dat is haar ver antwoordelijkheid. Tussen werkgever en werknemer moet een basis van vertrou wen zijn. Dat vertrouwen zou worden ge schokt als het amendement-Blom zou worden aangenomen. Deze vertrouwens breuk zou zo ernstig zijn, dat daarom ge werkt moet worden met het zware schut van de portefeuillekwestiè. De be windsman ging er van uit dat de Kamer op zakelijke gronden voor het voorstel zou stemmen. De heer Blom (soc.) z dan ook met veel nadruk, dat zijn an dement niet bedoeld is als een votum wantrouwen in de minister. De heer Oud is slechts leider van de „loyale oppositie" als het gaat om de hogere ambtenaren De V.V.D. zit moeilijk, aldus de socialis tische afgevaardigde. Bij de verkiezingen zegt zij volkspartij te zijn, maar nu kiest zij uitsluitend voor het hogere rijksper soneel. Dan kan ik wel zeggen, zo repli ceerde de heer Oud, dat de P.v.A. uitslui tend opkomt ovor de lagere ambtenaren Het gaat hier om kabinetspolitiek. De socialisten zijn in de oppositie. Ik bevind mij in een goede positie, want ik ben het gezelschap van de heer Drees, de socialistische lijsttrekker. Vertrouwen Zo beleefden we weer een echte „poli tieke" middag. Minister Struycken, die zc royaal sprak over het vertrouwen tussei de regering en haar ambtenaren, deed nie veel moeite om vertrouwen tot stand ti Amerikaan vraagt politiek asiel in West-Duitsland Dertig Papoea's zitten hier bijeen onder bewaking van een Papoea politieman. Dit zijn de leiders van de opstand der Kapaukoes aan de Wisselmeren in de buurt van Ena- rotali, een verzet van de primitie ven tegen het onvermijdelijk bin nenkomen der beschaving. Zij hebben zich schuldig gemaakt aan moord, wreedheden en brand stichting en zullen een korte tijd in de gevangenis moeten, waarna zij kennis zullen maken met het mo derne leven aan de kust. Zij wer den gearresteerd, toen zij met hun stamgenoten een vredesdans kwa men uitvoeren. de zogenaamde watai waarbij zij in kringen rond lopen om hun goede bedoelingen kenbaar te maken. >nge- •hillcnde redenen zijn gearresteerd, vrij- ,tcn en over de Oostenrijkse grens zet- ;n. De vier Britse studenten kwamen mmiddag om één uur plaatselijke tijd bij Nickelsdorf op vrije voeten en men neemt dat de Amerikaanse student Rora- back en de Noor Einar Roos b(j hen zul- z«n. De mededeling over het vrijlaten va Iritse studenten kwam geheel on wachts en werd onmiddellijk ook in den gepubliceerd. De jongelui warei 17 januari gearresteerd op verdenking, van spionage. Zij zouden bekend hebben en hun spijt hebben betuigd. Radio Boedapest deelde gisteravond mee dat de Amerikaanse student Roraback be kend had, vluchtelingen over de Oosten rijkse grens te hebben geholpen. Ook hij zou uitgewezen worden. In uniform.... zetting, dat Kellog een Amerikaans ui form droeg, hoewel alle distinctieven vi wijderd waren. Kellog kreeg huisarrest werd later naar Wenen gebracht, w; men zijn paspoort innam. Hij moest terug naar de V.S., maar ging naar Bonn, hij had gestudeerd en vroeg asiel.. DRIE DODEN IN HET VERKEER De negenjarige jongen Cor Lente is g termiddag in de Lepelstraat te A m s t c dam door een achteruitrijdende vracht auto overreden. Het kind had de auto niet opgemerkt. Bij aankomst in het zieken huis was het reeds overleden. De 70-jarige mevrouw E. Pruim liep in De Wi 1 p (Friesland) aan de rechter kant van de weg. Zij werd aangereden door een haar achterop komende waarvan de bestuurder door een tegen ligger werd verblind. Kort daarop i vrouw overleden. In Enschede overleed de 69-jarige wielrijder H. Willekes aan de verwondin gen, die hij opliep, toen hij door een be stelauto werd aangereden. Westduitse nota De regering van West-Duitsland zal op korte termijn een nieuwe nota aan de Rus sische regering sturen over de hereniging van Duitsland, de vraagstukken vai Europese veiligheid en de Duits-Russische betrekkingen. De oogst der schijnprocessen secretaris-generaal van de Verenigde Naties, Dag Hammarskjöld. heeft vandaag van de Indonesische permanente afgevaardigde, Sud- jarwo Tjondronegoro, een brief van vijf bladzijden gekregen, waarin Ne derlanders in Indonesië beschuldigd worden van ondermijnend werk tegen de Indonesische republiek. „Deze pijnlijke onthulling", zo beweert de Indonesische afgevaardigde bij de V.N. de oorzaak van het feit, dat de Ne derlandse regering de aandacht van :reld probeert af te leiden van het dermijnende werk van Nederlanders Indonesië In deze brief worden Nederlandse oud- militadren er van beticht in 1950 een staatsgreep en rebellie beraamd te heb- ,Jn de loop van de processen," aldus deze brief, „is ten dele gebleken hoe bij deze aanhoudende en koppige pogingen van de zijde van zekere Nederlandse on derdanen. die openlijk in Nederland ge steund werden door verstokte kolonialen, in Indonesië te werk is gegaan." Treinbotsing Twee personen zijn ge dood en tenminste twaalf gewond bij treinbotsing in de buurt van Kopen- In West-Duitsland heeft gisteren de Amerikaanse student Stuart Kellog po litiek asiel gevraagd uit vrees, in de Verenigde Staten vervolgd te zullen .worden omdat hij in uniform van het Amerikaanse leger actief heeft deel genomen aan de Hongaarse opstand. De 28-jarige Kellog had op 3 en 4 no vember met studenten in Boedapest mee gevochten, nadat hij zich voordoende als een Amerikaans - journalist eind oktober in Wenen een visum had gekre gen. Kellog heeft volgens zijn zeggen nooit de kans gekregen, gebruik te maken var het geweer, dat de Hongaarse verzets strijders hem hadden versohaft. Na d€ dag van het Russische verraad kreeg Kel log van het opstandelingenhoofdkwartiei opdracht, zich terug te trekken en onder dak te zoeken bij de Amerikaanse lega tie. De militaire attaché zag „met •ring heeft de de Ver. Na ties, Dag Mammarskjöld, een voorschot van twee miljoen gulden aangeboden voor de financiering van de bergingswerkzaam heden In het Suezkanaal. De bergingskosten, aanvankelijk be groot op 152 miljoen gulden, zullen vol gens de jongste ramingen slechts zeventig miljoen gulden bedragen. Amerika heeft het werk op gang geholpen met een voor schot van negentien miljoen gulden. Nederlandse en Duitse bergers hebben met de drijvende bok Arend en de ber gingsschepen Energie en Ausdauer het met cement gevulde Egyptische landings vaartuig Akka, dat half gezonken ir (Van een onzer redacteuren Tenzij de regering met spoed een heel wat hogere garantieprijs dan die 1956 voor suiker vaststelt, zal de Nederlandse suikerpositie in gevaar komen. De landbouw aarzeit name lijk suikerbieten in te zaaien, daar de garantieprijs van het vorig jaar veel te laag acht om dit jaar tot een lonende exploitatie te komen. Een garantieprijs is nog niet vastge steld, hoewel de tijd dringt. In april moet men namelijk inzaaien en daar- moeten de boeren immers hun bouwplan hebben vastgesteld, wat uiteraard ook vrij veel tijd kost. Zouden de boeren niet voldoende in zaaien dan zou men al spoedig tot aan koop van suiker in het buitenland moe ten overgaan. De wereldmarktprijs is op het ogenblik ongeveer 70 per 100 kg hoger dan de prijs, die in Nederland geldt, zodat men dan tot een drastische verho ging van de consumentenprijs zou moeten overgaan. Het niet op grote schaal willen telen van suikerbieten houdt dan ook verband met het loon dus ook arbeidsintensieve karakter hiervan, wat gezien de precaire personeelssituatie in de lahdbouw een ernstig bezwaar oplevert. Ook naar Den Haag K.L.M.-sliow van hoofddeksels (Van een onzer redacteuren) ENIGE HONDERDEN van de meest vreemdsoortige hoofddeksels uit alle delen van de wereld zullen de volgende maand te zien zijn op een tentoonstelling in New York. Het is een expositie, die de K.L.M. organi seert in samenwerking met een groot Amerikaans warenhuis. De tentoon stelling zal ook naar andere landen gaan. Het is vrijwel zeker dat Den Haag de hoedenshow in het najaar in haar midden krijgt. De hoofddeksels zijn afkomstig uit de 74 landen, waarop de K.L.M. luchtdiensten onderhoudt. Op het ogenblik stromen de inzendingen uit alle hoeken der aarde binnen op Schiphol, waar ze gecatalogi seerd worden. Na New York gaat de expositie naar andere Amerikaanse steden. Ook Canada en Duitsland hebben erom gevraagd. Halve oplossing op Sumatra Militair doch niet politiek akkoord De ohef-staf van het Indonesische leger generaal-majoor Nasution i: gistermiddag te Djakarta terugge keerd na afloop van de besprekingen met de troepencommandanten Sumatra te Palembang. Hij zeide. dat Xondslag was gelegd voor rege ling van de gebeurtenissen op Su matra, wat de militaire zijde betreft, doch niet de politieke. De besprekingen waren in broederlijk® geest gevoerd en men zou te Medan een contactorgaan oprichten, bestaande uit officieren van verschillende militaire dis tricten op Sumatra ter oplossing van de organisatorische en administratieve aagstukken der legerofficieren. Simbolon en Hoessein waren te Palem bang aanwezig. Besloten is gewone soldaten, die aan de opstand op Noord-Sumatra hebben deel genomen. niet voor de krijgsraad te dagen. Speciale militaire afdelingen hebben zaterdag razzia's gehouden in Kabajoran, de satellietstad van Djakarta. Deze wa: gericht tegen een door de Daroe-l-Islam op touw gezette onderneming, aldus ee woordvoerder van de plaatselijk militai commandant. In Kebajoran wonen hoofdzakelijk bui tenlanders en hoge regeringsambtenaren. Huis aan huis werd een onderzoek inge steld. Canada stemt niet voor ivant... CANADA heeft plotseling besloten Israël de vroegere V.N.-resoluties niet de resolutie, waarin de algemene Door de financiële en economische ontwikkelingen van de laatste tijd zijn bijzonder moeilijke problemen ont staan voor de stad Amsterdam. De goede reputatie op sociaal en cultu reel gebied van de stad mag echter door financiële moeilijkheden niet in gevaar gebracht worden, zei gister middag mr. G. van Hall, bij zijn in stallatie tot burgemeester van de hoofdstad. De plechtigheid had plaats in een bijzondere zitting van de Am sterdamse gemeenteraad. Mr. uan Hall betoogde, na door loco-burgemeester A. de Roos te zijn geïnstalleerd, dat hij zich in tal 'van problemen nog grondig dient in te werken. Daardoor zal aan vankelijk de representatie van de stad isschiei i de j Timsah-meer lag, In verticale positi bracht Het zal weldra uit de vaargeul worden gesleept. ipe versperring in het noordelijke deel van het kanaal is nu nop de sleepboot Edgar Bonnet. Dit in Nederland voor rekening van de Suezkanaalmaatschappij gebouwde schip meet 841 ton en is de sterkste sleepboot ter wereld. Als de Ed gar Bonnet is verwijderd, zal het Suez kanaal voor 90 procent zijn vrijgemaakt Als nog vijf wrakken zijn opgeruimd zal er een acht meter brede vaargeul zijn ontstaan, waardoor in maart schepen tot 10.000 ton kunnen passeren In me zou weer onbeperkte vaart mogelijk zijn drukking raken. Niettemin had de nieuwe burgemeesher wel degelijk oog voor de representatieve kantdie er aan zijn functie vast zit. Op de foto: mr. Van Hall. wethouder De Roos en in het midden mevr. Van Hall. Heeft Sjepilof een bloedziekte De prominente Duitse specialist vot bloedziekten, dr, Hans Joachim Schultei is volgens de Köllncr Rundschau, mi spoed naar Moskou ontboden. Men veronderstelt, dat hij moet komen voor Sjepilof. de Russische minister van buitenlandse zaken, die plotseling ernstig ziek is. vergadering van de V.N. vraagt, dat de terugtrekking der Israëlische troe pen gevolgd wordt door maatregelen, die de vrede tussen Israël en Egypte bevorderen, niet te steunen. Israël zou volgens Canada op grond van deze resolutie kunnen blijven weigeren zich terug te trekken. Canada heeft de be richten tegengesproken, dat het gedreigd hebben zijn troepen uit het V.N.-leger terug te trekken, wanneer er geen nieuwe stappen worden ondernomen om de vijan delijkheden te voorkomen. Canada is van mening, dat de resolutie duidèlijk de legering moet voorschrijven an de V.N.-troepen in de gebieden van aza, de Golf van Akaba en langs de de- larcatielijn. Egypte heeft duidelijk gemaakt, dat de status van de V.N.-troepen niet gewijzigd mag worden. Het V.N.-leger moest een itrument blijven om agressie tegen te gaan en te helpen tegen aggressie. De resolutie, waarin alleen maar maat regelen worden gevraagd om de vrede te bevorderen en waarin niet wordt gespro- n over een legering van het V.N.-leger. ingediend door de Ver. Staten. Brazilië. Columbia, India. Indonesië. Noorwegen en Zuid-Slavië. Deze landen hebben ook nog resolutie voorgesteld, die betreurt dat TNE BES -L' Eisei BESPREKINGEN tussen president icenhower en koning Saoed van Saoedie Arable zijn buitengewoon goed De koning heeft nu een veel beter inzicht in de plannen van Eisenho- er voor het Midden-Oosten. T(jdens het onderhoud zou koning Saoed Twintig doden Vliegtuig stortte in Am. rivier Een Amerikaans vliegtuig is gisteravond met 93 personen aan boord kort na het opstijgen neergestort. Waarschijnlijk zijn bij het ongeluk 20 personen om het leven gekomen. Het toestel viel bij het Rikers- eiiand in de East river. Twee gebouwen, die waarschijnlijk door brandende stukken van het vliegtuig zijn geraakt, vlogen in brand. De piloot van het verongelukte vlieg tuig. die tot de overlevenden behoort, is vijf jaar geleden op dezelfde plaats r gestort. Eisenhower Amerikaanse militaire hulp tot een bedrag van 800 miljoen gul- ;n hebben gevraagd. Inmiddels is kroonprins Abdoel Ilal an Irak, de afgezant van de Mohamme- aanse landen van het Bagdad-Pact, even- ins in Amerika aangekomen. Ook hij is an plan aan Eisenhower een vergroting an de militaire hulp te vragen. KONINKLIJK PAAR TERUG UIT AROSA Prins Bernhard is gisteravond in Aros; (Zwitserland) gearriveerd, waar hij zich bij Koningin Juliana voegde. De prins reisde met zijn eigen vliegtuig tot Zïirich en ging per trein verder. Vandaag keert het Koninklijk Paar naar Nederland terug. Prinses Beatrix heeft vanmorgen een deputatie van de Koninklijke Mare chaussee ontvangen op het paleis Soest- dijk. De deputatie bood de prinses ter «elege-'-rid van h=>=r verjaardag een bloemstuk aan. nagekomen en waarin een beroep op Israël wordt gedaan de terugtrekking achter de bestandslijnen zonder verder uitstel te vol- V.N.-leger in vuurgevecht De troepen van de V.N. aan de demar catielijn In de Sinai-woestjjn zijn gisteren voor het eerst actief opgetreden. Zij wer den in een vuurgevecht gewikkeld, toen een patrouille Israëliërs de bestandslijn overschreed. Het Israëlische leger heeft officieel mee gedeeld, dat de troepen van de V.N. (het Zweedse militairen) het vuur open den, toen de Israëliërs bij vergissing over de demarcatielijn trokken. De Israëlische patrouille beantwoordde het vuur om de aftocht te dekken. Er vielen geen slacht- Het Israëlische leger heeft zijn veront schuldiging aangeboden over het grens incident, maar wees het V.N.-leger er te vens op, dat het vuur zonder waarschu wing was geopend. De natuur staat voor niets... In honderd jaar niet zo ivarm In Parijs was de eerste februari de warmste sinds honderd jaar. De tempera tuur was 13 graden C. Londen had do warmste eerste februari sedert 1871 terwijl 1 februari 1956 de koudste sedert 1895 was. In Nederland scheelde de tem peratuur met die van 1 februari 1956 on geveer 25 graden Koning Saoed van Saoedie- Arabië en zijn gedeeltelijk ver lamd zoontje verlaten hun hotel in New York, om per vliegtuig naar Washington te reizen. Het kind is nu opgenomen in het Walter Reed ziekenhuis, waar men hoopt het te kunnen genezen. WEERBERICHT Rustig weer iot morgi Tot morgenavond verwacht De Bilt: Zwaarbewolkt met tijdelijk opklaringen en op de meeste plaatsen droog weer. Aan vankelijk zwakke, later over wegend matige zuidweste lijke wind. Aanhoudend zacht. (Opgemaakt om 11.15 uur). ZON EN MAAN Zondag: zon 8.19—17.33; maan 9 08—21.49 Maandag: zon 8.18-17.35; Maan 9.28-22.55. Op 8 februari E.K.

Nieuwe Leidsche Courant | 1957 | | pagina 1