I SPECIALE rp.FEESTAANBIEDING Heerlij'ke Kerst- Qeuren C&A biedt U voor de feestdagen keuze uif de meest uitgebreide collectie sportcoats. De nieuwste modellen uit binnen- en buitenland, in prachtige kwaliteiten en moderne dessins. De prijzen zijn bijzonder voordelig! VOt/TlVOSt sportcoat van prachtige velours in moderne dessins, 'n Jas van volkomen nieuwe lijn, die ieder een staat Vlotte autocoat in raglanmodel. Zeer goede kwaliteit ledervelours in effen tinten. Uitstekende pasvorm Montycoat van zuiver wollen marine zeeduffel. Uitstekende kwaliteit Topcoat van prima winter- veiours in moderne ruit en diagonaaldessins. Goede pasvorm en dege lijke afwerking Hier heeft de ideole gastheer op gewochf. 50 Panter Mignon sigaartjes - de fijnste Havanna-Brazielmelonge in een gedistingeerde feestverpakking. waaruit het prettig en gul presenteren is. Zet Uw gasten iets kleins en iets heel fijns voor: PANTER Mignon. In 'I bekende bfik/e van 10 stuks #1.40 T IS WEER KERSTMIS. Wit ruikt het toch heerlijk in huis; overal dit stemmige dennegroen en ils de keukendeur opengut zweeft dur de fijnste geur nur buiten. Vin Roomboter! Moeder zet hur beste beentje voor in de keuken, zij heeft voor deze dagen heerlijke botercike en boterkoekjes gebakken Straks aan tafel is het ook feest en zullen groot en klein bij de avondmaaltijd genieten van ia roomboter gebraden vlees, wild of gevogelte. Een echt onvergetelijk kerstfeest. Speciaal met de Kerstdagen extra 49. Oom Bram keek zoekend om zich heen. De auto stond op een kleine open plek. doch reeda vrij dicht erbij begon het bos. De wagen stond aan de voet van een met allerlei soor ten bomen begroeide heuvel, die vrij steil omhoog liep. Een boom. met vreemde, sprle- tarige bladeren, stak een eind boven de an deren uit „Ziet u die pippelerk daarginds?" vroeg hij de Linke Beer De woudloper knikte „Helemaal bovenaan links", vervolgde oom Bram, „zit een tak met één. twee. drie vier. vijf. zes bladeren eraan. Probeert u de buitenate er af te schieten. Het is een afstand van een goede honderd meter, dunkt me." „Dat ene dunne blaadje eraf?" riep de vreemdeling uit ..U maakt het ons niet mak kelijk, mijnheer." .Dat is ook de bedoeling', antwoordde oom Bram droog. „Hoeveel schoten, mijnheer?" informeerde de woudloper. „Drie", antwoordde oom Bram. „Als u met uw eerste schot het buitenste blaadje eraf hebt. schiet u op het volgende en dan weer op het daaropvolgende. Haal JU Je buks ook, jojo". „Zeker, mijnheer Spoeling". Jojo verdween even, om met een elegant schietwerktuig terug te keren. De woudlo per had de buks al aan zijn schouder gelegd en stond aarzelend te mikken. cn drukte af De tak. waarop hij gericht had. brak tussen het tweede en derde blaadje af. „Dat was de bedoeling niet. mijnheer", zei oom Bram. „U had enkel het buitenste blaadje moeten hebben. Wat nu het buiten ste geworden Is dan maar". De woudloper schoot opnieuw, ditmaal dwarrelde een blad van een tak vlak er onder omlaag. „Nog een kans, mijnheer", zei oom Bram. De Linke Beer drukte, onderaards mompe lend, de karabijn voor de derde maal tegen zijn schouder Er weerklonk een knal. het buitenste blaadje was verdwenen. Hij zette zijn geweer triomfantelijk naast zijn voet en keek Oom Bram grinnikend aan. ..Haalt u de honderd knollen maar vast te voorschijn, mijnheer", zei hij zegevierend. „Begint u maar. mijnheer", nodigde oom De Link Beer drukte de karabijn wat vas- tr tegen zijn schouder, tuurde over de loop

Nieuwe Leidsche Courant | 1956 | | pagina 14