HAAST Ut FANTASTISCHE KOOPJES iMM nog enkele dagen Avonturen van Spekkie en Blekkie Haags ontwerp voor garage: 924 auto's op 2,8 ha Overstapjes Scheepstekenaar- Constructeur Vrouwelijke Kracht ZEBRALIN ZEBRALIN aank. kantoorbediende (Vrl.) Telexisten FLINKE JONGEMAN Kantoorbediende (mnl. of vrl.) KOOPJESDAG 19 28 59 Koerier NIEUWE LEIDSCHE COURANT DINSDAG 24 JANUARI 1956 Grote belangstelling in Europa en V.S. 1~\R. J. H. ALBARDA van de Haagse aan. nemingsmaatschappij Boele en Van Eesteren heeft een ontwerp gemaakt voor een parkeergarage, dat overal in Europa en de Verenigde Staten met belangstelling is ontvangen. Het is te verwachten dat de Haagse maaschappij binnenkort contrac ten voor de bouw van deze geheel nieuwe garages, die plaats bieden aan 924 auto's op een stukje grond van 2,8 ha, zal af sluiten in Duitsland. België, Frankrijk Zwitserland. Deze systeemgarage kan veertig tn-e uitrijdende auto's per minuut verwerkc zonder dat men elkaar door het eenrich tingsverkeer in de weg kan zitten. Men heeft dit bereikt door op een verdeelvloer een stelsel van variabele op- en afritten re maken, die in elk spitsuur vergrote aan- en afvoer van wagens mogelijk ma ken. De automobilist rijdt langs een der vier spiraalvormige opritten aan de buitenzijde van het gebouw naar de voor hem be stemde verdieping. Als hij zijn wagen op de aangegeven plaats heeft neergezet, maakt hij een ongevaarlijke wandeling naar een paternosterlift, die h< op de begane grond brengt Wanneer de eigenaar zijn auto komt terug halen, gaat hij weer met deze lift naar boven om zijn auto uit de in visgraat opgestelde rijen te rijden. Zonder tegenliggers of kruisend verkeer te ontmoeten kan hij naar beneden gaan. 63 meter hoog De grootste stijging der opritten is der tien procent. De langste weg om dit ge bouw dat 63 meter hoog zal worden, heeft een lengte van vijfhonderd meter Een der bijzonderheden van dit nieuwe ontwerp, waarop oktrool is aangevraagd. Is de mid- den-iangs-sector van net gebouw, die steeds een halve verdieping hoger is dan de buitenverdiepingen. De hoogte der halve verdiepingen ilm voldoende om er met de motorkap onder te rijden, waardoor op de breedt •an het gebouw twintig procent kon wor den bespaard. Ir. Albarda, die al enige tijd in Canad; woont, is druk doende h*t ontwerp daar in de Verenigde Staten te intro.ducei ln Europa heeft het ontwerp bij keersdeskundigen en autoriteiten veel op- verwekt. Reeds wordt in ei den overwogen een proef met dit systeem Speciaal de geschatte bouwkosten van 2500 gulden per parkeerplaats blijkt aan trekkingskracht te bezitten. Dr. H. Boom officier in huisorde van Oranje H.M. de koningin heeft dr. H. Boom, ge- neesheer-directeur van het Rode Kruis- ziekenhuis in Den Haag, benoemd tot of- icier in de huisorde van Oranje. Dr. Boom werd in de zomer van 1955 be noemd tot directeur-geneesheer, waarna hij op 5 november van dat jaar zijn in trede deed in het afdelingsbestuur van het Ned. Roode Kruis. De onderscheiding werd verleend, om dat hij 10 jaar geneesheer bij de hofhou- Dr. Dibelius naar Egypte Bisschop Otto Dibelius, is per vliegtuig naar Rome vertrokken, op weg Cairo en Australië. Hij zal deelnemer, aan de bijeenkomst van het bestuur de Wereldraad van Kerken te GttbuUa bij Sydney Daarna zal hij op ging van de Australische regering acht dagen in Australië rondreizen. Voor zijn vertrek heeft hij bij minister Grotewohl krachtig geprotesteerd tegi .rrestatie van 14 „statlons-zendelfn- in Oost-Duitsland. De commun rerden, dat deze medewerkers de Bahnëofs-Mission gespionneerd had- het Westen. Inmiddels zijn hunner weer vrijgelaten. Verjaringsdatum van spaarcertificaten Bij de geldsanenng ln 1946 werden na tuurlijke personen in de ge'jegenheid ge steld een bedrag van 300 gulden van hui geblokkeerde rekening te gebruiken om n te schrijven op 2Vi pet spaarcertificaten die vrij verhandelbaar waren. De looptijd van deze certificaten was vijf Jaar. i naar wij vernemen is thans, bijna jaar na de datum van uitgifte, nog 6t een vrij groot aantal certificaten In loop. Daar ook de verjaringstermijn deze stukken, die op 15 februari 1951 zijn vervallen, vijf jaar bedraagt, zullen certificaten na 15 februari as. niet i ter verzilvering kunnen worden aange- Gisternacht zijn twee Nederlandse sche pen met elkaar in botsing gekomen op de Beneden-Elbe. Het waren de motor schepen Nieuwehaven van de N.V. Ge- b roede re Van Uden's scheepvaart- en agentuurmij te Roterdam (497 brt), en de Nederland van H. Huizenga te Gronin gen (335 brt). De Nieuwehaven liep schade aan de steven en een lek op, ter ijl de Nederland midscheeps werd inge drukt. Beide schepen waren kort voor de botsing uit Cuxhaven vertrokken. Zij zijn teruggekeerd om de schade te laten heretellen. Ned.-Ind. besprekingen Regering: niet aan ons de schuld geven De regering heeft blijkens ïué van buitenlandse zaken nogmaals d< aandacht gevestigd op het Nederlands- Indonesische communiqué dat te Genève op 7 januari werd uitgegeven. Daarin werd medegedeeld dat de besprekingen •den geschorst omdat beide delegati behoefte gevoelden tot overleg met hi regeringen omtrent de bereikte stand v zaken. Er werd bijgezegd dat. naarmate de openstaande punten in aantal waren afge- mtrent de overblijvende sprekend moeilijker tot overeenstemming kon worden gekomen. Daaruit blijkt dat op genoemde datum nog verschillende punten van belang ter bespreking warer overgebleven. Dit strijdt dus tegen de officiële Neder landse uitlatingen als zou slechts de para fering der bereikte resultaten nodig zijn. laatste zou volgens die berichten plaats hebben indien slechts Nederland daartoe zou willen besluiten Prijsvraag voor hotel van Cobouw Het bouwkundige weekblad Cobouw heeft ter gelegenheid van het aanvangen zijn honderdste jaargang een prijs vraag uitgeschreven voor het ontwerpen an een vrij groot landelijk hotel. Deelneming is speciaal bedoeld vooi jonge architecten, bouwkundige studen- -tekenaars. Er zijn prijzen van drie honderd. tweehonderd, honderdvyftig en honderd gulden uitgeloofd. De inzending sluit 1 juni. Het is de twaalfde prijsvraag, die door Cobouw wo/dt uitgeschreven. Het Nederlandse hotelwezen haeft grote belangstelling voor deze prijsvraag, daar de laatste tientallen jaren In ons land weinig hotels zijn gebouwd en het bullen- land ons dreigt te overvleugelen De inzendingen zullen deze zomer In Den Haag worden geëxposeerd. In Rotterdam in 1955 10.000 misdrijven In Rotterdam zijn in 1955 10 350 mis drijven gepleegd, waarvan 52 procent een oplossing werd gebracht. Hier bedroeg het aantal diefstallen 7 000. Dit is ruim duizend meer dan in 1954. Het aantal verkeersongelukken in 1955 vertoonde in vergelijking met 1954 een stijging van twaalf procent tot 16.190 Het verkeer eiste 71 doden (in 1954 zes tig) en 1400 personen kregen ernstig let sel, 1800 licht letsel. De politie heeft be cijferd, dat twee-derde van het aantal bij verkeersongelukken overleden men6e zelf de oorzaak hiervan is geweest. Vai de 71 slachtoffers Is het grootste percen tage voetgangers nl. 34, van wie 27 doo' eigen schuld om het leven zijn gekomen De rivierpolitie krijgt het ook steeds drukker: 78.000 passagiers kwa.men per schip te Rotterdam aan en 17 500 zee lieden monsterden in 1955 hier af. 32.000-tons tanker te water gelaten Gisteren is op de werf van Wllton-Fijen- oord te Rotterdam het voor rekening van de Nederlandse Pacific Tankvaart Mij. gebouwde tankschip Caltex Rotterdam (32.000) ton) te water gelaten. Op de Wil- m Barendsz na is dit het grootste schip, at ooit op deze werf is gebouwd. Onder de aanwezigen bevonden zich de secretaris-generaal van verkeer en waterstaat, de secretaris-generaal van financiën, de chef staf marine en de burgemeester van Rotterdam. De Caltex Rotterdam wordt het vlag- geschip van de vloot der Ned Paoific Tankvaartmij. Kapitein is de heer A. Bijl. Als opvolger van mr. P. van Dijke is benoemd tot secretaris van de Neder landse kamer van koophandel voor Duits- Qand te Haan burg de heer H. N. Appel, redacteur buitenland van het Nieuws blad van het Noorden te Groningen. Bij het aanleggen van een leiding zijn in een ondergrondse gang, die toeganj geeft tot de grafkelder onder het St Lambertus-kapelletje in Maastricht, twet ©tenen sarcofagen gevonden, die dateres uitde Frankische tijd. Straatjongens heb. ben echter ook een bezoek aan de ganj gebracht en de beide sarcofagen nield. Deskundigen van het Bonnefantt. museum in Maastricht zullen trachten d» sarcofagen te herstellen. De Neder, landse Diepdruk Inrichting in Deventer bestaat op de laatste dag van deze maand vijfentwintig jaar. In 1931 werd n man personeel begonnen, thans werket er ongeiveer tweehonderd man. Iederi i week worden ruim één miljoen tijé'( schriften gemaakt. Op de Venlose vet- Ling worden nog steeds bloemkolen vas de koude grond aangevoerd, al zijn di velden Langzamerhand uitgeruimd worden de partijtjes 6teed6 kleiner. 4 kynologenclub 's-Heriogenbosch en streken zal tweede Pinksterdag, 21 me! een internationale honden tentoonstelling houden in de veemarktihallen. De Coöperatieve Nijmeegse veiling vaa^ groenten en fruit bestaat 1 februari Jaar. De omzet van de veiling is sin de oprichting gestegen van 750.000 guldei f tot 7.000.000 gulden per jaar. De Hol landse Maatschappij van Landbouw af deling Rotterdam, Schiedam en omstre ken organiseert 20 maart haar 8< jaarlijkse paasveetentoonstélling rundvee, schapen, varkens, geiten paarden. Cyprus. Kort nadat een eenheid vat 600 Schotse hooglanders naar Cyprus waif' vertrokken ter versterking vani het gar-fl( nizoen, volgde gouverneur Sir John Har.»3 ding met Britse vooretellen aan de lei-*3 _n de opstandige beweging ojp het eiland; mocht aartsbisschop Makarioij,t' niets voor de Britse voorstelden voedenK dan is Sir John gemachtigd tot scherper»1^ maatregelen. Personeel gevraagd Gevraagd: net meisje v. d. huishouding of werkster v. d. morgenuren, of enkele hele dagen. Ahsmann, Hoge Rijndijk 118, Leiden. Nette werkster gevraag, voor 2 ochtenden per week bij H. van Reyn, Hoogmade- seweg 20, Leiderdorp. Nette werkster gevraagd voor 2 ochtenden per week. Meerdere hulp aanwezig. Mevr. Huurman, Van Slinge- landtlaan 2 (bij de Warmon- derweg). Flinke jongens voor de fabriek gevraagd. Chem. fa briek „Eureka"-Leimuiden. Banketbakkerij P. Corba, Lange Mare 96, Leiden, tele foon 20652, vraagt een nette Jongen ter opleiding in de bakkerij. Aanmelden na 6 O Gevraagd: flink meisje, van 93 uur. Prinsenweg 20, Wassenaar. Telefoon 3554. Flinke jongens voor de fabriek gevraagd. Chem. fa briek „Eureka"-Leimuiden. „De Rustenburg" kan plaatsen leerling-zlekenver- sorgst rs: 2-jai goede arbeidsvoorwaarden. Persoonlijke aanmelding of schriftelijk Directie, Mathe- nesserlaan 491, Rotterdam of Postbus 6020. Gevraagd een werkster minstens 2 dagen in de week Aanmelden na 16 uur. Wil- Knklaan 3 Oegstgeest. Gevraagd een nette hulp in de huishouding. Van 8.30 —12 uur. Per 30 januari. Schoneveld, Tevelingshof 10. Ingang 4e Binnenvestgracht bij de Plantage. Gevraagd een net meisje voor in de huish. Zelfst- kunn. werken. Loon 25 d. week. Dameskapsalon P. Boef. Schoolstraat 44 Voor- echoten. Flinke nette werkster ge vraagd voor dinsdag en dag. Mevr. P. Lugthart Bad- straat 13. Katwijk aan Gevraagd: flink meisje (jonge werkster), voor 5 ochtenden per week (half 9 tot half 1) Aanm. na 7 uur Mevr. prof. de Zwaan. Boer- haavelaan 31. Zo spoedig mogelijk ge vraagd een flink meisje vooi hulp in de slagerij. Goed loon. P. Oosthoek, Dubbele buurt 4, Rijnsburg. Personeel aangeb. B.z.a. werkster voor hal ve dagen. Br. no. 6629 bur. v. d. blad. Te huur gevraagd A Gevraagd: gemeub. zlt- «laapkamer met gebruik van keuken, b b.h.h. Brieven on der no 6642 bur. v. d. blad. A-s. echtpaar zoekt woon ruimte (kamers keuken). Opgave prijs: Drs. J. Com- pagne. Scholstraat 4 a, Sche- veningen. Overdag: Org. Chem. Lab. Hugo de Groot straat 25. Tel. 26457. Juffrouw b.b.h.h. zoekt ongemeub. rustige zit- of rit en slaapkamer, event, met kookgelegenheid. Br. met opg. van prijs onder no 6641 bureau van dit blad. Te huur aangeb. Katwijk aan Zee. Badgas ten. Vrij gemeubileerd huis te huur vlak bij zee; 8 slaap plaatsen. Augustus f 450, Juli 350,—juni 200.—. Br. onder no 6646 bur. v. d. blad. Te koop gevraagd Groot orgel en plano ge vraagd Opgave merk, reg., priis Postbus 9. Maassluis. Telefoon 609. Te koop aangeb. Kaskacbels ln alle maten, salamanders, luxe kachels, schuurkachels, kookkachels, vuurduivels, stookfornulzen, was- en veevoederfornuizen en alle onderdelen. Fa. A. J. Hartwük, Nieuwe Beesten markt 7—9, Leiden Tel. 26627 Dodge auto '48 met prima motor en banden. Telefoon K 1718—2586 Katwijk a'Zee. Z.g.a.n. radiotoestel, zo mogelijk met FM. Brieven onder no 6643 bur. v. d. bi. Spoed. Vertrek. Fridor radio van 1953, van 395,— voor 125,—; schrijfmachine merk Smit-Premier, 65, Sleestofzuiger 125 V. 17,50. Damesfiets met nieuwe ban den en licht 37,50. Pendule 30,Rapenburg 84. A 2 BES kachels, i.g.st. Pr 35 p. stuk. Kon. Julianailn 48 Voorschoten. A Aarugeb. uitneembare kin derwagen, als nieuw. Haar lemmerweg 57A, drukbel. A Singer handnaaimachine. In goede staat. Prijs 45, Singer handnaaimachine, als nieuw. Prijs 95,Heren straat 23. Agentschap Singer- mij N.V. A Eiken boekenkastje 35,-. Pracht vloerkleed. 3x4, 40,-. 2 Vloerkleden 20,- en 25,- per st. Koperen bord op standaard 20,-. Nieuwe Canadese jas 15,-. Sprei 7,50. Te bevr.: Janvossen- steeg 51. A Jeep met freewielaandrij- ving en prima motor. Tele foon K 1718—2586, Katwijk aan Zee. A Hoekhuis te koop aangeb. in Oegstgeest; bev. 6 kamers enz. Gunstig gelegen. Leeg te aanvaarden. Brieven on der no 6639 bur. van dit blad. Diversen A SlagerU Pieterse, dinsdag, woensdag en donderdag: 500 gram rund- en varkensge hakt van 1,60 voor 1,40; 500 gram rookworst 1,25; 200 gram smeerleverworst 5C cent. Herenstraat 29. Tele foon 21838. Was U reeds in het Schuimrubber en Plastichuls Mare 70? U vindt daar alles op gebied van schuimrubber en schuimplastic. Het is ge schikt voor alle doeleinden, ivertrefbare veerkracht, 'erwoestbaar. duurzaam en goedkoop. A Uw bed slecht? Wij t trekken Uw bed vakkundig met een nieuw damast! 1- pers. vanaf 19,50, 2-pers. vanaf 26,50. In één dag ge reed! De Kleine Winst, Haar lemmerstraat 51, Leiden. A Autorylessen met de nieuwste Ford Taunus. Les uur 6,Leskaart 10 les sen f 56,Beatrixstraat 4. Telefoon 30319, Leiden. A „Rosine" geeft de hoogste prijs voor goud, zilver juwelen. Grote keuze ln 1 lovlngsringen, gouden, zilve ren en verzilverde artikelen. Het adres voor alle repara ties, en uurwerken. Steen- straat 46. Telefoon 26854. A Oud goud en zilver te ver kopen! Het Rlngenhuis is het adres waartoe u zich kunt wenden. Ook voor briljant en antieke voorwerpen. J. Hoogervorst, Morsstraat no 9. Telefoon 24920. A Nieuwe baby-box met hoogde vlonder en telraam 17,75. Plastic boxmatrasje 7,95. Kinderstoel 17,25. Hooglandse Kerkgracht 40 a. Leiden. Telefoon 22287. A W(j hebben weer 'n keur- colleetic gebruikte naai machines w.o. General Elec. trie, Baby Singer, Adler zig zag. Leeuwenetein in salon- kast. Singer handnaaimachi ne, enz. enz. Alles als nieuw, met volle garantie. P. J. van Steyn, Nieuwe Rijn 79. Tel. 24809. AWoensdagmarkt. Enorme koopjes bij Japie. Zwarte broekjes 0,49. Lange onder broeken, borstrokken, alle maten 2,69. Dames fantasie- goed tegen spotprijs. Dames- onderjurken tot m. 52. 3,95. Gemoltonneerde directoires 2.79. Hoek Stadhuisplein. A Even lezen heren. Wij knippen graag naar speciale wens. Lang, kort. vlot, mo dern of wat u staat! Ook jongens en meisjes. Uw kap per in Leiden. Ernest Lange- zaal, 1ste Binnenvestgracht 29 t.o. Mors poort A Verloren een bruine herenschoen, gaande van Oud Ade naar Leiden (Don- kersteeg). Tegen beloning terug te bezorgen bij J. Kloet Oud Ade, of Witteman. Han senstraat 30. Leiden. A Er is prettig werk vpor meisjes tussen 15 en 20 jaar bij wasserij Nooitgedacnt. Inlichtingen: Zijloordkade 29 of Zijlsingel 5. HAARLEMMERSTRAAT 131 A. VUYK ör ZONEN'S SCHEEPSWERVEN N.V. CAPELLE a. d. IJSSEL vraagt voor haar Nieuwbouwwerl Ervaring op het gebied van planning en werkvoor bereiding strekt tot aanbeveling. WONING BESCHIKBAAR Schriftelijke sollicitaties met volledige gegeven* om trent leeftijd, genoten opleiding en praktijk-ervaring, te richten aan de Directie- vraagt: een voor administratieve werkzaamheden op haar afd. Personeelszaken. Vereist: goede middelbare schoolopleiding en diploma typen. Leeftijd 2125 jaar. Enige ervaring in administratief werk strekt tot aanbeveling. Geboden wordt: een afwisselende werk kring, waarvan o.a. het contact met onze werknemers een belangrijk onderdeel zal Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van S1KKENS LAKFABRIEKEN N.V. te SASSENHEIM geeft Uw haarden, kachels en kachelpijpen snel een blijvende diepzwarte glans. RECKITTS N V. DE BILT Op kantoor hier ter stede wordt per 1 maart ge vraagd voor eenvoudige werkzaamheden Mulo opleiding en typen gewenst. 41 Het was duidelijk dat de woorden van de burgemeester grote indruk op zijn ge meenteleden hadden gemaakt. Toen juf frouw Rijstebrij en Blekkie het stadhuis na derden, zagen ze dat er al een hele rij men sen stond, die zich allemaal voor eén of merdere meewarige kruipers kwamen op geven. Burgemeester Blomhert had zich met Eveline-Begonia en haar vier broers, die 's avonds bij hem zouden eten, op het balkon van zijn woning, die tegenover het raadhuis stond, opgesteld, en knikte de be volking vriendelijk toe. De vijf meewarige kruipers glimlachten en zo nu en dan bok eventjes droefgeestig, doch over het alge meen stonden hun gezichten heel ernstig, en het söheen wel alsof ze er nog bleker en zieliger uitzagen dan gewoonlijk. Er wer den heel wat nieuwsgierige blikken op hen geworpen en bijna net zo veel medelijdende opmerkingen over hen gemaakt. De vol ijverige stadhuisbedienden waren tot hall zeven druk bezig met het inschrijven van namen en adressen. Toen werd net kan toor gesloten. „Morgenochtend gaan we weer verder, mensen," kondigde de wethouder, die per soonlijk het toezicht uitoefende, aan. „Maak je maar niet ongerust dat je achter het net zult vissen, er zijn nog meer dan twee duizend meewarige «kruipers te verdelen. Jullie komen allemaal aan de beurt." „Zou mijnheer Fruytenduyk nu precies weten waar al zijn familieleden wonen, tan te Fru?" vroeg Blekkie. „Anders kan hij ze niet waarschuwen dat ze hierheen moe ten komen." «Hij gaat er morgenochtend geloof ik met „Ik zou best met hem meewillen," zei Blekkie verlangend. „Wie weet waar die bussen allemaal heengaan. Misschien nog wel verder dan het Bittere Biezenveld. Zou ik het hem vragen?" „O. ja, dat is waar ook," zei Blekkie somber. Dan klaarde zijn gelaat op. „Kijk, daar heb je Spekkie ook met zijn vader en moeder!" nep hij, verheugd zijn vriend Op de Telecommunicatie afdeling van de N.V. DE BATAAFSCHE PETROLEUM MAATSCHAPPIJ, Carel van Bylandtlaa kunnen enkele mannelijke of vrouwelijke worden geplaatst. Voor d lende werktijden worden 1 en een behoorlijke kennii betrekking met afwiss ninste een mulo-diplot de Engelse taal verei leeftijd 30 jaar. telding van leeftijd, opleiding en er aan bovengenoemde Maatschappij, de aanduiding FO/217. Leeftijd: 1618 jaar. LISSER AUTOMOBIELBEDRIJF N.V. Official dealer: Oldsmobile - Chevrolet - Opel. LISSE, HEEREWEG 130—132. PTT- POST- EN TELEGRAAFKANTOOR LEIDEN vraagt mannelijke krachten voor de besteldienst. Leeftijd 18 t/m 46 jaar. Vereisten: volledig Lager Onderwijs en een onbesproken gedrag. Gegadigden moeten woonachtig zijn ln de ge meente Leiden. Na gebleken geschiktheid volgt, ln het algemeen na twee jaar. aanstelling ln vaste dienst en bevordering tot de rang van besteller. Bruto aanvangsloon (athankelijk van leeltüd) van f. 31,20 tot f. 63,84 per week. Industriële onderneming ter plaatse vraagt Leeftijd ongeveer 18 jaar. Met enige kantoorervaring. Brieven met uitvoerige inlichtingen betreffende opleiding, verrichte werkzaamheden, leeftijd enz. onder no 6645 bureau van dit blad. Te koop gevraagd WOONRUIMTE ii Leiden of directe omge- ing. geschikt voor drie per- onen. Leeg te aanvaarden. Brieven onder no 6644 bur. dit blad. Te koop te Katwijk aan Zee EEN NET BURGERWOONHUIS Op mooie stand. Zeer ge schikt om te ruilen. Brieven ond. no. 6624 bureau prijzen van HAART..STR. 164—186 Groene ERWTEN, 500 gram Lavendel Toilet zeep, extra gr. st. SPECULAAS, 250 gram CAPUdJHERS, 500 gram BESCHUIT, 2 grote rollen Hol. BR. BONEN, 500 gram MAÏZENA, per 2 pak GOMBALLEN, 250 gram ZeUw. Wasmiddel, OZEL, 2 pakken H.H. STROOP, beker, 500 gram literblik 100 gram 8PBIK9EBONEN, literblik SUWJ», küogram MABGAJHNE, 3 pakken KOFFIE-RECLAME iij elke 250 gram Koffie ook Douwe Egberts Van Nelle, SNIJKOEK per 100 gram Volvette Belegen BOERENKAAS, bij aankoop 500 gram per 100 gr. NU BLOEDWORST, 200 gram Gav. Ontbijtspek, 300 gram VETTE HAM, 200 gram Grote Gelderse ROOKWORST Gerookt SPEK, 500 gram Koelhui s-BOTER, 1n per 250 gram 111 EIEREN, no. 3 10 STUKS 33 39 49 69 85 129 Aan de Cassa bij f3.— grote pot PINDA-KAAS Plaats een 't Is DE manier l

Nieuwe Leidsche Courant | 1956 | | pagina 6