voor de witste was In memoriam J. A. de Wilde een evangeliebelijder Mysterieuze vergiftiging in Voorburg geconstateerd KOERIERS De witste servetten, die hoge gasten ooit kregen... Alleen SUNIL wast zo wit ...met 't minste werk! De Nieuwe Leidsche - een gezellige krant 1 electrische lassers plaatwerkers en bankwerkers TYPISTE enkele zeer nette MEISJES SCHOONMAAKSTER WINKELMEISJES TELEFOON 31441 NIEUWF LEIDSCHF COURANT WOENSDAG 11 JANUARI 1956 MARKANTE FIGUUR - VOORNAME STIJL" Man van groot gezagman met vele grote verdiensten EVANGELIEBELIJDER zo mogen wij wijlen mr. De Wilde noemen een drager van beginselen, man van geloofs- en levensovertuiging. Zijn overlijden is nog onverwacht gekomen. De sinds zaterdag cc-jarige gevoelde zich juisp deze dagen bijzonder goed JACOB ADRIAAN DE WILDE werd 7 januari 1879 in Goes als zoon van de latere gedeputeerde van Zuid-Holland, wijlen de heer H. de Wilde geboren. Nadat hij het gymnasium in Den Haag had doorlopen, studeerde hij aan de Vrije Universiteit klassieke letteren. Het kan didaatsexamen werd in deze faculteit cum laude afgelegd. Maar de advocatuur trok mr. De Wilde veel meer en hij ver volgde zijn studie aan de juridische fa- Vijf oktober 1905 promoveerde mr. De Wilde op stellingen aan de Gemeenteliike Universvteit te Amsterdam, aangezien toen promotie in deze faculteit aan de V.U. nog niet mogelijk was. Om dit te bereiken had hij alle examens twee keer moeten doen. GOES XTORT DAAROP vestigde mr. De Wild? zich als advocaat en procureur in Goes. Hier nam hij een drukke advocaten praktijk waar. Niettemin hield mr. De Wilde zich druk bezig met de politiek. In het jaar van zijn vestiging in Goes was het kabinet-Kuyper gevallen. Al spoedig richtte mr. De Wilde het week blad De Bevelander op. Het was een drukke tijd. Zeeland werd in alle rich tingen doorkruist om voor kiesverenigin gen te spreken. Eens schreef mr. De Wilde in de Be velander een artikel over de schande lijk opgeblazen Itatjeskwestie. Op ver zoek van velen verscheen dit aTtikel als brochure getiteld ,.De leider trouw". Mr. De Wilde werd toen beticht gezegd t« hebber) de leider trouw te zullen blijven ook al mocht eens blijken, dat hij een slecht leven had geleld DEN HAAG ÏN 1908 vestigde mr. De Wilde zich als advocaat en procureur in Den Haag. In deze stad gelukte het eveneens spoe- drukke praktijk op te bouwen. De politiek Met hem niet met rusi. De gemeenileraadsverkiezingen tn 1918 brachten hem m de raad van Den Haag. hij zijn vader opvolgde, (tie lid werd van Gedeputeerde staten van Zuid- Holland. Drie Jaar later volgde de ver kiezing tot wethouder van financiën. In 1923 werd mr. De Wilde wethouder van bedrijven. Dit is hij tot 1931 geweest. Op het gebied van het gemeentebe stuur genoot mr. De Wilde een groot gezag. In het college van B. en W. Den Haag heeft hij endge tijd sai gewerkt piet dr. W. Drees. KAMER EN KABINET "DIJ de verkiezingen van 1918 bracht de A.-R. partij hem in de Tweede Ka mer. Vooral in de financiële debatten in de Kanier speelde mr. De Wilde eer langrijke rol. Op 26 mei 1933 werd mr. De Wilde mi nister van binnenlandse zaken in het tweede minlsterie-Colijn. Ook in het der de ministerie-Colb'n was hy minister van binnenlandse zaken. Van 1937 tot 1939 wag hy in het vierde ministerie-ColUn mi nister van financiën. Mr. Do Wilde verliet het kabinet we gens bezwaren tegen de ontwerp-begro ting voor 1940. Hij was toen in conflict gekomen met minister Romme. een flict, dat overigens aan de persoonlijke verhouding niets afdeed. M» BEZETTING "yAN 1920 tot 1949 was mr De Wilde '"^-voorzitter van het centraal co- in de Antirevolutionaire partij. Bij de ontbinding van deze partij in 1941 door de Duitsers werd mr. De Wilde ris gijzelaar geïnterneerd. Anderhalf jaar ia1: hij vast in Schoorl, Vught, Haaren en St. Micheïgestel. Na deze gevangenschap nam mr. De Wilde spoedig zitting in de illegale A.-R. partij, waarvan hij bij de bevrij ding voorzitter was. Het jaar 1946 bracht hem weer in de Tweede Kamer. Dit lidmaatschap verwis selde hij in 1948 met dat van de Eerste Kamer, waarvan hij tot 1952 lid bleef. FUNCTIES 'R. DE WILDE heeft tijdens zijn leven functies bekleed. Zo was hij In 1936 lid en voorzitter van de toen malige staatscommissie voor de grond wetsherziening en o.m. secretaris van da door minister Kuyper ingestelde staats commissie voor de schrijfwijze van de Nederlandse taal Sinds de oprichting was mr De Wilde voorzitter van de Haagse maatschappij voor gasdistributie en voorzitter Bouwgrondmaatschappijen Meer en Bosch en Ockenburg. Verder noemen wij het voorzitterschap van de raad van beheer van het gemengd bedrijf der Haagse Tramwegmaa-tschappij (1926-1931). het voorzitterschap van de Nederlandse bak- kerijstichting (1939-1942), va<n de Elec- triciteitsraad (1947-1949). Mr. De Wilde was verder nog voorzitter van de rijks commissie van advies voor werkverrui ming en president-directeur van de Haagse spaar- en voorschotbank Boaz missaris van de Zuidhoilandsche Bank. Ten slotte noemen we het lidmaatschap van het college van raadslieden van de Geref. Jongel Ingsbond. HOOFDREDACTEUR "l/TSLE artikelen verschenen van d< hand van mr. De Wilde in het bij zonder in de periode, da-t hij hoofdredac teur was van de Nieuwe Ha Courant, het dagblad, dait hij mede had helpen oprichten. BENTHUIZEN Auto te water Een door slager K. Alberts bestuurde auto' i6 nabij de driesprong van de Hoge- eeneeweg in een diepe sloot gereden. De heer Alberts kon uit de gekantelde auto klimmen. Hij kwam met de 6chrik vrij. Met behulp van een kraanwagen heeft men de auto weggesleept Geen stroom In verband met de doortrekking van kabels naar de nieuwe woningen op de Dijk ie Benthuizen gisteren van tien tot drie uur van elektriciteit verstoken ge- Win terongemak Ten gevolge van de zware sneeuwval kwamen twee buseen van de Citosa gis teren in de opeengehoopte sneeuw klem te zitten. Ook verschillende personen auto's geraakten op de Zegwaartseweg in moeilijkheden. Bestelwagen te water De bestelwagen van slagerij Buijs, be stuurd door de heer Nic. Alberts, is ten gevolge van de gladheid van de weg op de driesprong Hoogeveenseweg geslipt en te water geraakt. In de auto bevonden zich verder nog de echtgenote en het zoontje van de bestuurder. Allen kwamen de schrik vrij. De te hulp gesnelde vrouw P. V. kwam te vallen en kneuzingen aan haar pols op. De verdiensten van mr. De Wild© op velerlei terrein werden bekroond door de benoemingen tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw en groot officier in de orde van Oranje-Nassau. IN DE PERS 'DER gelegenheid van de 60-ste verjaar» 1 dag van mr. De Wilde schreef De Arbeiderspers op 7 januari 1939: „In het parlement was hij van meet af aan een markante verschijning. Een glas helder spreker, die een fors betoog niet schuwt. Aardig is het hem bezig te zier met Drees. De beide mannen hebben per soonlijk de grootste waardering voor el kaar. Maar, bij een botsing der meningen ten aanzien van de aan de orde zijnde vraagstukken, gaat het niettemin hard tegen hard, zij het steeds in een voor name stijl". En ter gelegenheid van zijn 70-ste ver jaardag schreef dr J. Schouten o.m. in ons blad: „Het gaat hem om het wezen van de zaak, de aard en de betekenis van de taak. De zaak van beginsel en parti), de zaak van het volk en het koninkrijk, de zaak van het publieke leven en zijn InstellingenHij is steeds geweest en gebleven drager van beginsel, man van geloofs. en levensovertuiging, Evange- Ke-belijder. Daardoor liet hij zijn inzich ten. zijn werk en zijn houding bepalen" WIE IS ..MEVROUW WOUDENBERG"? Zieke na gebruik van pil overleden De gehele Nederlandse politie speurt thans naar een zekere mevrouw Wouden berg, zoals zy zich noemde, die een 63-ja- rige dame, wonende aan de Koningin Wilhelminalaan in Voorburg, kort gele den een fosforpi! heeft toegediend, aan de gevolgen waarvan deze vrouw is over leden. Het slachtoffer van deze naar men aanneemt vergiftigingsmoord. me vrouw E. J. A. A. van K.—A.. leed al jaren aan een ongeneesiyke nieraandoe ning. Zy is inmiddels, nadat sectie op het stoffeiyk overschot was verricht, aarde besteld. Mysterieus is de toedracht van c moord drie met voorbedachten rade n zijn uitgevoerd door een vrouw, die het slachtoffer en haar familie blijkbaar goed Op donderdag 29 december, 's morgens tussen half elf en elf uur, kreeg b slachtoffer bezoek van een haar onbe kende vrouw, die zich voorstelde als mevrouw Woudenberg, uit de Helmers- straat in Amsterdam. „Ik hoorde van uw zwager in Amsterdam, die ik goed ken (de bezoekster noemde de zwager, waaruit biykt dat ze goed op de hoogte was) dat u een nieraandoening heeft. Ik heb het zelf ook gehad, weet u, maar ik ben er van genezen door enkele •pillen, die ik van iemand gekregen heb. Daar ik nog een van deze pillen over heb, dacht ik dat ik u er misschien mee kan helpen." Het slachtoffer zeide, dat ze de pil graag wilde hebben. „Als u de pil genomen heeft, moet u vijf uur vasten", zei de Toen vertrok ze. 's Middags om half twee Van K. de fatale pil in. Verder vastte zij de hele middag, zoals haar gezegd was. Toen haar man omstreeks zes uur thuis kwam, vertelde ze hem een pil te hebben gekregen van een kennis van haar zwager, welke haar zou genezen. Om half zeven zetten beiden zich aan de maaltijd. Na het eten voelde zij zich rniet goed. Ze ging vroeg naar bed en leed de hele nacht pijn. Ze kon de slaap niet vatten en moest verscheidene malen vomeren. Vrijdag bleef ze in bed. Omdat dit wel meer gebeurde, waarschuwde haar echt-i genoot de dokter nog niet. Naar ziekenhuis een slapeloze nacht was zy zatei dagochtend 31 december geheel buiten bewustzyn. De man belde direct de dok ter op, die de vrouw ogenblikkeiyk'per ziekenauto naar Bronovo liet brengen. In de loop van de avond is zy daar. m zwaar geleden te hebben, overleden. Van haar echtgenoot hoorde de dokter het verhaal van de vrouw, die het slacht offer de pil had gegeven. Direct werd df politie gewaarschuwd. Het stoffelük over schot werd in beslag genomen en doktei P. M. Bakker, de patholoog van het Ge meenteziekenhuis aan de Zuidwal te Den Haag, verrichtte samen met dr J. Zelden- rust van het gerechtelijk laboratorium en drs. D. D. Boer, ook va-n dit laboratorium, de sectie. Wat men reeds gevreesd had, bleek h< laas op waarheid te berusten. In het lichaam van de vrouw trof men fosfoi aan, zodat men veronders^lt, dat zij var de nog steeds onbekende vrouw een fos- forpil heeft gekregen. De soort fosfor, die aangetroffen werd, is in ons land zeld zaam. Het is de zgn. vrije fosfor Toen dit bekend werd, vertelde eer vriendin van het 'slachtoffer, die haai vrijdag nog bezocht had, ook het verhaal van de (onbekende) mevrouw Wouden berg van het slachtoffer te hebben Bedrog De zwager in Amsterdam werd ver hoord. Hy kende geen mevrouw Wouden berg. Ook had hy geen kennis gehad die aan een nieraandoening geleden had. En in de Helmersstraat in Amsterdam woont géén mevrouw Woudenberg De politie heeft geen enkel aankno pingspunt. Wel is vast komen te staan dat „mevrouw Woudenberg" na haar be zoek aan mevrouw Van K. nog naai kennissen in Voorburg moest. Het kan ook zyn en dit is waar- schüniyk nog aannemelyker dat „me vrouw Woudenberg" in Voorburg, Den Haag of waar dan ook woont. Zondagnacht ds in Den Haag plotse ling overleden de raadsheer in Hoge Raad der Nederlanden prof. J. Loeecaat Vermeer. De thans overledene vestigde zich na zijn promo tie (cum laude) te Leiden als advocaat Haarlem. In 1914 begon hij zijn loop- an bij de rechterlijke macht als amb tenaar bij het O.M. bij het kantongerecht te Almelo. Personeel gevraagd 9 Mevr. van Cleeff vraagt besch. hulp i. d. huish. v. d. en n. Bekend met kinderver zorging. Meerdere hulp aan wezig. Klingelaan 43. Was senaar. Tel. K 1751—8461. Flink meisje gevraagd voor 5 dagen. Aanmelding: Ned. Herv. Gasthuis, Voor straat 90. Katwök aan Zee. 9 Gevraagd in bloembollen- tuinbouwbedryf een flinke jongeman. Moet enigszins be kend zijn met schuurwerk- zaamh. Huis en tuin disponi bel. Soil, alleen schrift, aan Jac. Uittenbogaa-rd Zonen, Haagse straatweg 11, Oegst- geest. H.H. Kappers. Gevraagd aank. of 2e bediende. Jac. Ouwersloot, Vliet N.Z. 44, Rijnsburg. Werkster gevraagd voor 2 a 3 ochtenden per week. Niet ben. 18 jaar. D. Haas noot, v. d. Vegtstraat 1, Kat wijk aan Zee. Meisje voor de huishou ding, van 8—2 uur. Mervr. Mastenbroek, Hogewoerd 60. 9 Gevraagd een werkster v. 2 ochtenden of middagen in de week. Aanmelden: Wald Pyrmontlaan 9, Oegstgeest. 's avonds tussen 7 en 8 uur. Personeel aangeb. 9 Dame wil vrüe tyd ('s mo en 's av.) productief makeD Hindert niet wat. Goed hand schrift. handwerken enzov. Liefst thuiswerk. Br. no. 6564 bureau van dit blad. Typiste vraagt werk aan huis of enige middagen per week op kantoor. Br. onder no. 6566-bur. van dit blad. Te huur gevraagd 9 Melkbox of een geschikte ruimte daarvoor. Min. opper vlakte 12 M2. Hoogte 2.70 M. Gemakkelijk te bereiken. Aanb. tussen 57 uur: Tele foon 30277. Woningruil 9 Gevraagd ln Leiden of randgemeente, .woonhuis tot 15000 in ruil daarvoor ^uur- huis goed onderhouden, ln buitenwijk, bev. kamérs sui te, 3 slaapkamers, zolder, tuinmet schuur. Br. onder no. 6563 bur. van dit blad. Te koop aangeb. 9 wy kopen antieke meu bels, koperw., kristal, goud zilver, theestoven, koperen beelden, pendule-stellen, honiè tafels. Ook huiskamer- meubels, Pérz. kleden. Repa ratie pprséleln. Brommer, Morjstraat 41. Telefoon 26918; Goegerritsteég 1. Tel. 22791. Spoed. Vertrek. Erres radio type KY 750 van 1953. iets aparts. 150.—; Erres sleestofzuiger 125 V., als nieuw, 35,—; Hèrenfiets mét niéuwe banden, verlich ting ènz. 45,—; Philips piek up, 3 snelheden 45,—. Oude Vest 157. 9 Wegens emigratie te koop: haard, kloostertafel, overgor- dunén. 3 wollen en 3 gestik te dekens (2-pers.). Van Rui ten. Hoge Rijndük 104. Orgel gevraagd voor pas opgerichte vereniging. Liefst met harp en eiken ombouw fruithandel Snellemanstraat 76a, Rotterdam. Na 6 uu K 1800—81992. Markt- en visserijbeiichten KATWIJK AAN DEN RIJN, 9 jan. roenteveiling: waspeen A 12-23, B 14—28, aerenkool 9—16, gele kool 6 30—6.90, groene ooi 8—16, rode kool 6—890. breekpeen -10 10. erwten 7—10, selderij 7—8, knol- •lderij 8—16, peterselie 13—15, k-rulpeter- •lie 10—12. KATWIJK AAN DEN RIJN. 10 jan. Groenteveiling- waspeen A 14—25, B 27—29, boerenkool 6.40—6 60. rode kool 7— 7 20. WOERDEN. Hl jan. Kaasmarkt. Aanvoer 14 partiien Notering 2.22-2.31. extra kwa- "teit 2.35. Handel kalm. IJMUIDEN. lil jan. Besommingen: 1 awler IJM 32-39.0-90. Loggers: IJM 211— 27.400, KW 47—150. Kotters: IJM 208—7320. 59—670, 52—180. 78250, KW 105580, 68440. 92—320 30—370 27—820. 88—700. 36—320. 34 —270. 56—260 04—350, 35—330. 128—110. 71— 150. 13-600. 77—250. 65—270. 210—360. TX 14—1750. AM 18—490, lfr-150. SCH 33—190. IJMUIDEN. 1 jan. Heilbot 3.10—3.90. gr. tong 3 70—3.59, gr. m. 3 60—3.50, kl. m. 3.80— 3 30, kl. I 3 70—3.25. II 3.-10—2.64. tarbot 1 -10 per kg; tarbot I ng 52. gr. schol 42- 58—57. kl. I 65—57. II 34—23.' bot 28—21. verse haring 27—25. ma kreel 31—24. gr. schelvis 5446, gr. m. 54— 44 wijting 3522, gr. gul 4443. midd. 3431. kl'. 23—22. poontjes 29—26 per 50 kg: gr. kabeljauw 216—146. gr. koolvis wit 140—130. gr. leng 192—124 per 135 kg. Aanvoer 2700 SCHEVENINGEN. 10 jan. Kustvlssera verse vis- SL 47—430, 31—320. -1(2—460. ZS 1 —520 VLA 28—380. 11 Goereese schokker* I 492(5. SCHEVENINGEN. 10 jan. 2420 kg. gar nalen. Notering 67—80 per kg. SCHEVENINGEN. 10 jan. Visserijbe- richt. Met verse vis waren hedenmorgen aan de markt totaal 1 7000 besomming. WOUBRUGGE Ongeluk op de brug. Doordat onze plaatsgenoot de heer V. dinsdagavond zijn auto startte vóór het rode stoplicht van de provinciale brug uitgrimg, botsb^» hij -tegen de -tegenover gestelde afsluitboom. Deze werd ontzet, terwijl de voorzijde van de auto licht be schadigd werd. Onderzoek Het is de bedoeling van het bestuur van de C.F.A., om tijdens de eerste film voorstelling van zaterdag (hall acht) in Het Oude Raedbhuys aan alle aanwezi gen een formulier uit te rei-ken, waarop zij hum mening keniba-ar kunnen mak-en over de soort films, data e.d. van de toe komstige voorstellingen. Benoeming Tot tijdelijk onderwijzeres aan de Chr.- Nat. school is benoemd met ingang van 1 februari mevrouw I. Groeneweg te Leiderdorip. Verzet De heer J. Jansen te Woubrugge verzet zioh tegen een beschikking va-n B. en W. waarbij de woning Van Fenemalaan met erf en schuur wordt gevorderd ten behoeve van G. van Lienden. Ged. Staten zullen donderdagmorgen het verzet in behandeling nemen. ...en zo makkelijk*ook Is sunil dan zoiets bijzonders? Ja... dat ziet U al aan de blauwe kleur. En de weergaloze witheid van Uw wasgoed vertelt U, dat ook de werking van sunil bepaald uniek is. Het vette, vlijtige suNIL-sop heeft namelijk meer dan normale wasenetgie. Vandaar dat SUNIL zoveel intensiever reinigt. Stop er het vuilste goed in enwèg vuil, wèg vlekkenNooit eerder kreeg U alles zó smetteloos wit. En dat op zo'n makkelijke manier. Sunil bespaart U weken, bleken, blauwen. Geen rompslomp meer! Weken? Niet nodig. SUNIL weekt en wast tegelijk. Bleken? Ook daar bent U van af. Op de veiligste wijze maakt SUNIL Uw goed stralend wit. Zó wit zelfs, dat ook blauwen nu overbodig is. SUN 46.217.J60.S4 Graszoden per R.R. of H.A. W. J. v. d. Oetelaar, Groothandel graszoden. Havenstraat 30, Noordwijker- hout. Tel. K 2533—329. 9 Flink orgel gevr Opgave )uerk, reg., prijs: Tesselse- straat 104, Scheveningen. Te lefoon 556582. Diversen 9 Alles op het gebied van schuimrubber cn schuim- plastic vindt U in onze spe ciaalzaak MARE 70. Schuim- plastic speelgoed, bad, com mode en afdruipmatjes, on derzetters en vatenkwasten, tochtband. Schuimplastic on der Uw traploper geen stof, glüdt niet en onverslijtbaar. 40 cent per stuk. 9 Naaimachines. Wij hebben weer enige gebruikte hand en trapnaaimachines met volle garantiê. Speciale repa ratie-inrichting. P. J. van Steijn. Nieuwe Rijn 79. Tele foon 24809. Veran, St Jorissteeg 14. Chemisch reinigen. Keurig, vlug. goedkoop. Zo, dat aan de levensduur der kleding n afbreuk wordt gedaan. Naaimachines, zowel ln hand als electr., ook Zlg- Zag in elke uitvoering. De Naaimachine-specialist Der nee. Haven 7. Telef. 25365: Waaigat 17, Katwijk aan Zee. Verbuur zonder chauffeur De nieuwste 6-pers. Amerik. Ford, Volkswagen enz. v.a. 5.- per dag en 8 cent per km. Werkhoven's Luxe Auto verhuur. - Van 't Koffstraat 11. Telefoon 52309. 9 Goede vriend(inn)en vindt U bij de Algemene Corres pondentieclub Postbus S 6057. Rotterdam. Vraagt gratis inlichtingen. 9 Handschoenenreparatie! - Alle voorkomende reparaties aan Uw handschoenen wor den door ons prima uitge voerd. Tevens speciaal adres voor Kousen-reparaties! Novelty, Haarlemmerstr. 16. 9 Guitaar-, Accordeon-, piano-, mandoline-, banjo-, blokfluit-, hawaii-, guitaar-, klarinet-, saxophoon-, trom pet-, slagwerkcursussen. In strumenten in bruikleen en aan het einde der cursussen Uw eigendom. Gratis pro spectus. Muziekschool Zwaag, Korevaarstraat 5. Tel. 24358. 9 De Knittax breimachine met het nieuwe voorzetap- paraat breit automatisch recht, averecht, patent- rib bels en ontelbare patronen. Gratis alle inlichtingen en lessen bij Knittax Breischool Van der Spek, Haarlemmer straat 196A, Leiden. 9 Kunstgebit stuk? Repara tie in 1 uur gereed. Ook ma-, wo.- en vrijdagavond. P. J. Olivier. Gerrit Doustraat 19, Telefoon 30307. 9 Naaimachines. Voor een goed en prima werkende naaimachine: De Naaimach.- specialist Dernee, Haven 7. Tel. 25365: Waaigat 17. Kat wijk aan Zee. Tel. 2278. CONSTRUCTIE BOUW HARING N.V. te Boskoop vraagt Ook voor karweiwerk i het bedrijfskantoor Zuid- Gem. Reinigings- en Ontsmettingsdienst, Leiden EEN ADMINISTRATIEVE KRACHT (Mnl.) in de rang van bureel ambténaar le klasse. Minimum leef tijd 21 jaar. Salarisgrenzen: ƒ325.f 392 per maand. Vereisten: minstens Mulo-opleiding en behooriyke kantoor- ervaring. Schrifteiyke sollicitaties In te zenden by de Directeur van de dienst. Noorderstraat 18, binner, 14 dagen na het ver- i dit blad. Bezoek aUeen na oproep. Wegens ziekte wordt voor tijdelijk gevraagd een gerout. voor halve dagen. Directe indiensttreding gaarne gewenst. Aanmelden: Fa. C. A. MOSTERT Cr ZN HOOIGRACHT 105 a LEIDEN 5 borduuratelier zoeken wij GEMEENTE LEIDERDORP de Kon. Julianaschool te Leiderdorp. Salaris nader reen te komen- Sollicitaties zo spoedig mogelijk in te ien aan de burgemeester. TEEKEN's SLAGERIJEN In onze winkels te Leiden kunnen enkele geplaatst worden op zeer aantrekkelijke voorwaarden. Aanmelden dagelijks: LANGE MARE 91. GEVRAAGD NETTE KRUIDENIERS BEDIENDE r wyk- en winkel werk. Niet ouder dan 17 jaar- Voor waarden nader overeen te komen. Verzoeke persoonlijke of schriftelijke aanmelding bij Wed. W. Muusse, Hoge Rijn dijk 43, Zoeterwoude (Post Leiderdorp). Tel. 26530 K 1710. VOOR ADVERTENTIES

Nieuwe Leidsche Courant | 1956 | | pagina 6