NIEUWE RADION witter wast SIMON DE WIT Concordia wordt weer eens grondig gerestaureerd Zwanenburgse kinderen moetei naar andere school Linnaeushof te Bennebroek in moeilijkheden (f&ed est yoecUovp MAGAZIJNKNECHT U kunt zelf bewijzen dat dan enig ander wasmiddel! RADION wast nog witter! EEN CHAUFFEUR NETTE MEISJES WIEUWE LEIDSCHE COURANT WOENSDAG 24 AUGUSTUS 1953 ALPHEN AAN DEN RI1N Het ie vanzelfsprekend, dat de ver wachte groei van de gemeente, grote uit gaven tot gevolg zal hebben. Voorzich tig aan moet men nu reed* voorberei dingen treffen, tot uitvoering kan het, met de huidige bouwstop toch niet komen, getuige b.v. het zwembad-project van 400.000 (waarvan wij ons overigens toch nog afvragen of dit, wanneer bet los ge zien moet worden van Avifauna, niet wat eenvoudiger opgezet kan worden, zodat men voor hetzelfde geld, of iets meer. een „Overdekte" heeft, zomer en winter te gebruiken). Daar is ook de gevoelde behoefte aan een concertgebouw of aen gebouw voor culturele doeleinden. Het U onder de huidige omstandigheden niet denkbaar, dat een dergelijk gebouw ren dabel zou zijn te maken. Stel dat er een 1000 plaatsen in zijn. dan zou men per seizoen hooguit tienmaal een bezette zaal hebben. Met het oog op de toekomst moet men echter voortwerken aan de plannen. Daarnaast zullen de kleinere vergader gebouwen hun plaats blijven behouden. En dan hebben we ditmaal bijzonder op het oeg het gebouw „Concordia", tn de gelijknamige strait. Tientallen Jaren een trefpunt van Christelijke actie. We herinneren ons het oude Concordia, met een pleintje er voor, waar nt garderobe is. Tientallen jongen* en n Jes. die zich daar verdrongen om de satie van een lichtbeeldenvertoning te maken. Dode beelden op het i doek. ..Concordia" als Zondagsschoolgebouw, voor vergaderingen van de Geref. jeugd clubs; voor de bijeenkomsten van de Chr. sociale beweging; voor politieke vergade- r.ngen; oefengelegenheid voor de plaatse lijke muziekverenigingen; hulplokalitelten voor schoolonderwijs; gymnastieklokaal enz. enz. Het gebouw is in de loop der Ja ren wel gemoderniseerd Door de aan bouw van een vleugel werd de capaciteit opgevoerd tot ruim 200 zitplaatsen. En verder: een nieuw plafond, splitsing in twee zaaltjes, een royaler podium, dat af gesloten kan worden met gordijnen; en geschikt werd voor smalfilmvertonlng. Dat zijn zo van die dingen, die blijk ge ven dat het bestuur van „Concordia" niet stil zit En nu Is er weer een belangrijke restau ratie aan de gang, waarvan men hoopt dat die over twee maanden voltooid za, zijn Het gehele interieur wordt door de schilder v. d. Veer onder handen geno men. De ondermuren zijn speciaal be werkt en voorts wordt alles in lichte tin ten gehouden. Er wordt een vernieuwde, helderder plafondverlichting aange bracht En de grootste verbetering: er komt ook een toneelverllchtlng met vijf lampen, waarvoor een technicus van Phi lips als adviseur optrad. Het toneel ver der uitbouwen is niet mogelijk, maar een verbetering van de verlichting is ook een meermalen gevoelde behoefte. Wanneer we dan nog vertellen, dat er ook een honderdtal nieuwe stoelen zijn aangeschaft, waarvoor men een slordige 2000 moest neertellen, dan is het wel duidelijk, dat het bestuur al het moge lijke heeft gedaan om het de verenigin gen naar de zin te maken. Overigens, wat voor gebouw er In d# toekomst zal verrijzen, een vergader-ge legenheid als „Concordia" met een in de loop van tientallen Jaren gevestigde, eigen sfeer, zal in trek blijven. Dat er een aparte sfeer blijft, is mede voor een belangrijk deel te danken aan bet feit, dat men voor herhaalde wisse ling van concierge bewaard ls gebleven Reeds plm. 25 Jaren heeft de heer H. Stap per de zorg voor het gebouw en „Concor dia" kon het niet beter wensen. Het ge hele gezin werkt hierin mee en men moet daar waarlijk in het drukke seizoen niet licht over denken. Bazar voor D.E.L. De vertegenwoordigers van de plaatse lijke Chr. vakbeweging zijn, ondanks de zomerwarmte reeds druk in de weer met de voorbereidingen voor de bazar, die men denkt te houden voor het t.b.c.-fonds „Draagt elkanders lasten". Het plan is deze meerdaagse bazar in November te houden. Nieuw schoolhoofd De heer C. Sol, het nieuwe hoofd van de Da Costaschool. opvolger van de heer P. Smits, die met pensioen is gegaan, is vandaag zijn werkzaamheden begonnen. Zoals bekend is, zou de heer Sol destilds op de afscheidsavond van de heer Smits geïnstalleerd worden, maar werd hij door droeve familie-omstandigheden verhin derd aanwezig te zijn. Het 's nog niet bekend of er t.z.t. een speciale begroe tingsbijeenkomst belegd zal worden. Junioren voetbal Het A.R.C.-junioren elftal a won gis teravond met 1—0 van Alphense Boys a en de b's verloren met 31 van A. boys b. De adspiranten kwamen reeds eerder te gen elkaar uit. De jaarlijkse inzet voor deze wedstrijden is een wisselbeker; bei de verenigingen behaalden een gelijk aan tal punten. Strafschoppen hebben gister avond de wedstrijden in het voordeel van de Boys beslist. KOUDEKERK AAN DEN RIJN Moeder en kind werden beiden gered Toen het acht-jarig zoontje van de heer H. Batelaan in de Rijn terecht kwam. werd dit dadelijk door zijn moeder opge merkt Ogenblikkelijk sprong ze hem na, - ze kon haar zoontje niet op het droge krijgen. Gelukkig bemerkte de rij wielhersteller, de heer C. Francken, dat zijn hulp nodig was. Hij bedacht zich geen ogenblik en smaakte het genoegen, eerst het kind en daarna de moeder te kunnen redden. ONDERTROUWD: Gerardus Bruines, 23 jaar, Alphen aan den Rijn en Jansje de Wit. 20 jaar. OVERLEDEN: Lydla Maat 87 Jr, we duwe van Jacob v. d. Berg. LEIMU1DEN Macht over het stuur verloren De heer en mevrouw Hiddema uit Den Haag keerden gistermiddag per bromfiets huiswaarts van Schiphol, waar zij een vriendin uitgeleide hadden gedaan. Op de Leimuiderdijk, bij de kruising bij café Colijn, verloor mevrouw Hiddema de macht over haar stuur en botste zij tegen een bestelauto op. Zij kwam te vallen en liep een lichte hersenschudding op. Dok ter Brinkhorst, die met de E.H.B.O. spoe dig ter plaatse was. achtte het wenselijk, dat mevrouw H. de reis per ziekenauto vervolgde. De materiële schade was ge- Raad van Rijnsaterwoude Er komen waarschijnlijk vier woningen Onder voorzitterschap van burgemees ter Bakhuizen kwam de raad gisteravond in openbare vergadering bijeen. Onder de Ingekomen stukken bevond zich schrijven van de schoolartsendienst in de kring Bodegraven. Volgens de begroting van deze dienst zal de gemeente f 199,5 moeten bijdragen. G.S. geven bericht, dat de voorgestelde kindertoelage-regeling bij hen niet op bezwaren stuit. Hetzelfde college hechtte zijn goedkeuring aan voorgestelde onderlinge hulpverlening bij Op voorstel van B. en W. besluit de raad geen subsidie te verlenen aan Protestants Interkerkelijk Thuisfront. De raad klaarde zich voorts accoord met de door G.S. ontworpen salarisregeling voo: secretarissen en ontvangers. De voorzitter deelt vervolgens mee. dat waarschijnlijk vier woningen gebouwd kunnen worden. In de hulsvesting van twee gezinnen moet verbetering komen. In verband hiermee zou de gemeente woonarken willen aankopen om di verhuren. De raad kan zich niet zonder meer met dit plan verenigen en besluit af te wachten, of de belanghebbenden zelf ln de kosten willen bijdragen. De heer Donker dringt aan op de in stelling van een vuilnisophaaldienst. Op andere vragen van de heer Donker deelt de voorzitter mee, dat de plannen inzake het uitbreidingsplan en de restauratie de toren zeer binnenkort ter tafel zullen komen. Van de plannen omtrent de wa terleiding langs de Leidse Vaart zijn nog geen nadere gegevens bekend. De heer Broekhuyzen sprak zijn tevre denheid uit over de aangebrachte ver betering bij de Jooststollenbrug. De voor zitter vond het hekwerk echter erg lelijk. B. en W. willen trachten dit te doen ver anderen. WOUBRUGGE Tweede doorlichting in October Begin October zal de bevolking van Woubrugge weer worden doorgelicht. Voor het eerst werd de bevolking in 1952 doorgelicht en een zeer groot percentage heeft toen aan de oproep gehoor gegeven. Na afloop van de doorlichting zag men het grote nut in en het behoeft dan ook geen verder betoog, dat het overgrote deel van de bevolking éen volgende door lichting toejuichte. Reeds thans is een begin gemaakt de voorbereidende werkzaamheden de volgende doorlichting. Een plaatselijk comité is Ingesteld en een aantal pro- pagandisten-huisbezoeksters zal worden aangeworven om de inwoners aan huis bezoeken. Nu iedereen van het grote nut door drongen is, zullen de hulsbezoeksters die in de tweede of derde week vi September op stap gaan voor een mi der zware taak worden gesteld en o< de kosten aan deze doorlichting verbon den zullen wel geen onoverkomende be zwaren opleveren. Uiteraard is de prijs laag gehouden en bepaald op f 1,05 per volwassen persoon, terwijl de kinderen gratis behandeld wor den, zij het dat op de lagere scholen medewerking wordt verleend aan spaarregeling om daarmede een bijdrage van minstens een kwartje per kind behalen. Kinderen beneden 2 jaar komen niet voor doorlichting in aanmerking. De doorlichting te Hoogmade zal plaats vinden in de zaal van café Van der Ploeg en te Woubrugge in het Groene-Kruis- gebouw. Uitstapje brandweer De leden van de Vrijwillige Brandweei te Woubrugge en Hoogmade maakten gis teren met hun dames het jaarlijks uit stapje per bus. Via de bloemenveiling Aalsmeer en Schiphol ging de tocht m een speeltuin te Hilversum. Later werd nog het vliegveld Soesterberg aangedi en na een oponthoud te Leersum kwam het gezelschap om elf uur weer behou den thuis. Lago tegen vreemde vakbond De directie van de LagomaatschappiJ op Aruba heeft volgens „Today" de ar beiders gewaarschuwd niet te zullen dul den. dat de betrekkingen tussen Vene zuela en de Standard Oil of New Jersey schade wordt toegebracht door de Union of Petroleumworkers, een pas op Aruba opgerichte vakbond, welke aangesloten is bij de Congress of Industrial Organisa tions, een der twee grote Amerikaanse vakverbonden. Wanneer deze de werkne- mersraad der maatschappij, de L.E.C., zou vervangen, zou de maatschappij er niet aan denken de voorgenomen mil- li eneninvesteringen op Aruba uit te voe- Helicopter krijgt net voor zeereddingen Op Donderdagochtend 25 Augustus zal te.Schevenlngen aan de N.V. Aero-Ypen- burg een reddingsnet voor drenkelingen langs het strand worden aangeboden door een sigaren- en sigarettenflrma. Het ligt In de bedoeling dit net te bevestigen aan de helicopter, die regelmatig langs de kust reclamevluchten onderneemt en die reeds meermalen in de gelegenheid was bty reddingen behulpzaam te z(jn. Dadelijk na de aanbieding, die om 9.45 uur v.m. geschiedt In hotel Kurhaus te Scheveningen. zal met dit reddingsnet voor de kust worden gedemonstreerd Daanloe zal de reddingsboot van de K.N Z.H.R.M. uitvaren en voor het Kurhaus een pop in het water gooien, welke ver volgens per helicopter met het daaraan bevestigde net wordt „opgeschept" en op het strand gedeponeerd. Marinierskapel naar de West Naar wij vernemen zal de Koninklijke Marinierskapel o.l.v. de kapitein G. Nieuwland H.M. de Koningin vergezel len op haar reis naar de West De zeven tig musici zullen zich in de tweede helft van September inschepen op H.M. krui ser De Ruyter, met welk schip zij de reis zullen maken. Ouders zijn het niet eens me! B. en W. van Haarlemmermeer Het hoofd van de openbare lagere Prins Bernhardschool te Zwanen burg heeft bij het begin van het nieuwe schooljaar, in opdracht van hi gemeentebestuur van Haarlemmermeer, aan dertien leerlingen der zesd klasse van zijn school de toegang moeten weigeren. De ouders van dei kinderen en van twaalf andere leerlingen van zijn school hebben Zatei dag j.l. van het gemeentebestuur bericht ontvangen, dat hun kinderen mi ingang van het nieuwe schooljaar naar de in een ander deel van Zwanei burg gelegen openbare lagere Julianaschool zijn overgeplaatst. De oudei hebben bezwaar tegen deze overplaatsing en zijn voornemens hun kindek ren elke morgen bij het begin van de schooltijd opnieuw naar de Priig Bernhardschool te zenden. In hun brief aan de ouders delen B. W. van Haarlemmermeer mee, dat zij tot deze overplaatsing hebben besloten, einde te verzekeren, dat aan de openbare lagere Julianaschool zeven leerkrachten werkzaam kunnen blijven, hetgeen zij ,in het belang van het onderwijs achten. De ouders daarentegen zijn van mening dat, indien er al kinderen zouden moeten wor den overgeplaatst, een overplaatsing van ten hoogste tien kinderen de voorkeur verdient. Het gemeentebestuur beroept zich op een advies van de inspecteur van het lager onderwijs, die er o.a. bezwaar tegen heeft, Maar de heer Roozen zit nog lang niet bij de pakken neer De directie van de N.V. Linnaeushof te Bennebroek heeft, kort nadat zij haar plannen voor de stichting van een permanent bloemenpark op het bos achtige terrein tussen de Rijksstraatweg en de Glipperweg had ontvouwd, te kampen gekregen met onvoorziene moeilijkheden. Ingevolge de wet op het nationale plan is haar aangezegd, de werkzaamheden op het terrein te staken, totdat van de minis ter van Wederopbouw en Volkshuisves ting een verklaring van geen bezwaar is verkregen. Deze verklaring kan pas worden gegéven, nadat de adviserende in stanties (gemeentebesturen, planologische dienst, gedeputeerde staten) hun adviezen aan de rijksdienst voor het nationale plan hebben uitgebracht. Tot dat moment mo gen slechts onderhoudswerken worden uitgevoerd. De directie toont zich echter optimistisch omtrent de kansen, dat deze vergunning wordt gegeven. De bezwaren tegen de Linnaeushof, zoals die met name van de zijde der natuurbeschermingsin stanties worden geuit, acht men te com penseren door een gunstig advies van de zijde van het ministerie van Landbouw Desondanks wijst de directie er op, dat d® Linnaeushof niet een soort vermaakcen- trum zal worden. Men is bereid zich vrij willig te onderwerpen aan de supervisie van de natuurbeschermingscommissie voor Zuid-Kennemerland of een dergelij ke instantie. Grote delen van het bos blijven onge rept. Alleen enkele open plekken zonder natuurhistorische waarde, zullen als de- monstratietuin voor de producten van de Bollenstreek, Aalsmeer en Boskoop wor den ingericht. Het wordt geen „tweede Keukenhof, maar een „eerste Linnaeus hof", aldus de heer Roozen, directeur- eigenaar van de Linnaeushof. dat aan de Julianaschool een uitstekee leslokaal leeg zou komen te i dit behoeft, aldus de ouders, allermin het geval te zijn, want in dat lokaal i met ingang van 1 September een kleuter] school kunnen worden geopend. Hie is in dat deel der gemeente dringend t hoefte en een onderwijzeres, leermiddel^ en meubilair zijn voor dit doel beschik Een ander bezwaar van de ouders is, dti de over te plaatsen leerlingen verledea jaar, toen de Prins Bernhardschool werd geopend, van de Julianaschool Prins Bernhardschool werden overge plaatst. Men juichte dit toe, omdat school dicht bij de woningen is gelegen e ook, omdat de kinderen dan niet n vooral tijdens de enige maanden duren* campagne van de nabijgelegen suiker fabrieken zeer drukke verkeersweg b en te kruisen. Weliswaar hebben de ouders van twaal kinderen deze kinderen gisteren, i volge de wens van het gemeentebestuur,! de Julianaschool gezonden, i deze ouders hebben, één uitgezond* protest tegen het besluit van B. getekend. De ouders vertrouwen, dat hui protest het gemeentebestuur op zijn sluit zal doen terugkomen. Temeer, om de meeste over te plaatsen kinderen z langs de Prins Bernhardschool naar op ruim één km afstand gelegen Juliana school "zullen moeten begeven. Zaterdag werd. bij Pier II van de Waal haven te Rotterdam een bundeltje heren kleding en een fiets gevonden. Men ver- moedde toen reeds dat de eigenaar, bijl het zwemmen verdronken was. Thans iij aangifte gedaan van de vermissing de 23-jarige J. O. Roest uit de Quintstraatj in Rotterdam, aan wie de kleren hebben toebehoord. Dreggen heeft nog geen r«-| sultaat gehad. De onderhandelingen over verhoging der vrachten van Australië naar Europa zijn vastgelopen, omdat de wolexporteuri slechts IVz pet aanbieden, terwijl ds scheepvaartmaatschappijen niet onder ds 10 pet willen gaan. Officiële publicaties TERUCCAAF VAN OMZETBELASTING In verband met de aanstaande wijziging van de omzet belasting zal krachtens de „Overgangsbeschikking omzet belasting September 1955" (Nid. Staatscourant van 2'4 Augustus 1955, no. 163) aan bepaalde categorieën hande laren en fabrikanten teruggaaf van omzetbelasting worden verleend over de bij hen op 1 September 1955 aanwezige voorraden goederen, voor welke de omzetbelasting (tijde lijk) wordt afgeschaft of verlaagd. Die goederen kunnen worden aémengevat in vier hoofdgroepen: 1. Textielproducten, ook indien deze vóór of na 1 Septem ber als weeldegoed werden c.q. worden aangemerkt. 2. Dierlijke en plantaardige oliën en vetten, margarine en bak- en braadvet daaronder begrepen. 3. Suiker, glucose, alsmede chocolade, chocoladewerken, suikerwerken en suikergoed en dranken, welke zijn onder worpen aan het z-g. tussentarief. 4. Andere thans nog aan het z.g. tussentarief of weelde- '•arief onderworpen goederen, voor welke dat tarief komt te vervallen. De teruggaaf moet worden aangevraagd op een speciaal daartoe vastgesteld formulier, dat, met een bijbehorende toelichting, door de Inspecteur der .invoerrechten en accijnzen c.q. der omzetbelasting uitsluitend op varzoek wordt toegezonden. Het zal niet mogelijk zijn deze toezending vóór begin September te doen geschieden. Het verzoek om Jeruggaaf dient vóór 1 December 1955 bij de Inspecteur te worden ingediend. Niet tijdig ingediende verzoeken kunnen niet in behandeling worden genomen. Teruggaaf van een bedrag aan belasting van 25.— of minder wordt niet verleend. De Inspecteur zal zo spoedig mogelijk tot een bedrag van doorgaans 90 een voorschot op de gevraagde teruggaaf verlenen. In het verzoekschrift mogen slechts worden opgenomen goederen, welke men op 1 September voorhanden heeft. Goederen, welke men wel op 1 September voorhanden heeft, doch waarvan men op die datum geen eigenaar is, mogen echter niet worden opgenomen, tenzij men die goederen zelf met betaling van omzetbelasting uit het buitenland heeft Ingevoerd. Gebruikte goederen komen niet voor teruggaaf in aanmer king en mogen dus niet ln het verzoekschrift worden be grepen. Op 1 September reeds verkochte doch nog niet geleverde goederen mogen echter wel worden oogenomen. In consignatie gezonden goederen, welke op 1 September nog niet zijn geleverd, behoren ten deze tot de voorraad van de ondernemer, die de goederen in consignatie heeft gezonden, terwijl goederen, welke op 1 September ln ver voer zijn, behoren tot de voorraad van degene, aan wie de eigendom toebehoort. Voor bepaalde goederen van de groep oliën en vetten, alsmede voor suiker en glucose, wbrdt een bedrag per 100 kg netto-gewicht teruggegeven Voor de overige goederen wordt teruggaaf verleend naar een percentage van de invoerwaarde (voor zelf ingevoerde goederen) dan wel van de inkooppijs (van binnenlandse fabrikanten en handelaren betrokken goederen), welke percentages zijn vermeld in de ..Overgangsbeschikking omzetbelasting September 1956". De voorraad op 1 September, welke voor teruggaaf in aanmerking komt. moet door inventarisatie worden vastgesteld De toelichting bij het formulier bevat voor een aantal gevallen hierover nadere richtlijnen Indien de boekhouding niet zodanig is ingericht, dat deze rechtstreeks aantoon' tot welke bedragen men aanspraak op teruggaaf heeft, is men verplicht voor de juiste invul ling van het formulier de nodige berekeningen op duide lijke en overzichtelijke wijze op te stellen en die te bewaren tot 1 Januari 1959. Voor nadere Inlichtingen kan men zich wenden tot de des betreffende Inspecteur der invoerrechten en accijnzen c.q. der omzetbelasting. REDEKO HANSENSTRAAT 71-73 - LEIOEN vraagt voor direct Alleen zij. die In staat ztjn ln- en uitgaande goederen t» verzorgen, worden verzocht zich aan te melden bij de fabriekachef, iedere dag van 9—6 uur- WINKELJUFFROUW gevraagd, en LEERJONGEN voor de bakkerij Banketbakkerij Mastenbroek. Hogewoerd 60. Plaats een Koerier, 't ls DE manier 1 MOTORRIJTUIGENBELASTING De houders van rijwielen met hulpmotor, die in het bezit zijn van een belastingkaart. geldig na 31 Augustus 1955. kunnen onder inlevering van die kaart teruggaaf van be lasting verzoeken bij de ontvanger der accijnzen. Houders van taxi's en ambulance-auto's, die in het bezit zijn van een belastingkaart. waarvan de geldigheidsduur eindigt na 31 Augustus 1955. kunnen een verzoek om 'erug- gaaf van te veel betaalde belasting richten tot de Inspec teur der invoerrechten en accijnzen. Dit verzoek dient schriftelijk te geschieden, terwijl het kenteken en het merk van het motorrijtuig behoort te worden omschreven. 50 Meisjes en 3 Jongens Gevraagd tegen 1 of 5 September nette, vlotte meisjes vanaf 15 jaar. voor licht sorteer- en inpakwerk. Minimum loon 21 per week. Bij stukwerk aanmerkelijk hoger loon! TEVENS 3 JONCE MANNEN voor toezicht en magazijnwerk. ZUID HOLLANDSE LOONBEDRIJVEN VALKENBURG IZH.I Ook aanmelden: Katwijk aan Zee, Zeeweg 74. Neem twee stukken wit wasgoed, mevrouw, beide even vuil. Het mogen handdoeken, lakens of slopen zijn. Was het ene stuk in nieuwe Radion, het andere in welk wasmiddel U maar wenst. Het ene stuk wordt beslist witter dan het andere - véél witter. U zult zien, dat het witste stuk uit het Radionsop komt. In teil, ketel of wasmachine: Radion wast uitge sproken witter! HET KOMT DOOR RADION'S „ZONNE- WEKKING"! Al die jaren dat Radion er al is. waste Radion witter. En nu meer dan ooit! Want Radion is nog verbeterd! Radion ontwikkelt ozon. precies zoals de zon dit doet in drogend wasgoed. Intens- zuiverend ozon. dat eik vlekje radicaal uit trekt. Even veilig als de zon maakt Radion Uw was hagelwit, 's Zomers, 's winters, al tijd geeft Radion met „zonnewerking" U een smetteloze was. want er zit zon in dat sop.' UW GOED RUIKT HEERLIJK FRIS. Fris geurt het sop, fris geurt Uw wasgoed. Zo fris of bet heerlijk in zon en buitenlucht geweest is. Nog vóór U het ophangt. RADION IS ZACHT VOOR UW HANDEN! Gebruik gden wasmiddelen, die Uw huid ont vetten. Het stevige,schuimende zeepsop van Radion is zo zacht, dat Uw handen nooit schraal worden. Zo zacht voor Uw handen betekent: mild en veilig voor de teerste weefsels en... voor het kostbare materiaal van toriwj/er en wasmachine gevraagd Expeditiebedrijf D! J. Middelkoop. Hoofdweg 1157, Nieuw-Vennep, Tele foon K 2546—272. Ten regelmatige adverteerder is een goede bekende Gevraagd voor diverse afdelingen. Hoog loon. Reiskosten worden vergoed. Dagel. aanmelden C.V. MODELWASSERIJ THIJSWIJK Pickéstraat 35 Noordwijk Telefoon 2203. N.V. STANDARD VACUUM TANKVAART MAATSCHAPPIJ Essogebouw Postbus 109 's-Gravenhaga zoekt voor haar tankvloot in Indonesië SCHEEPSELECTRICIEN Sollicitaties te richten aan aid Personeelszaken

Nieuwe Leidsche Courant | 1955 | | pagina 6