HONIG'S Custard in prijs verlaagd Eet m... m.. kaas Ook morgen brengen onze advertenties weer veel nieuws Zoals Uw kinderen groeien zo „groeit "ook de smaak van Blue Band Het verschil tussen Blue Band en andere margarine wordt steeds groter Een stuk 32 cent NIEUWE LEIDSCHE COURANT DONDERDAG 18 AUGUSTUS 195f OFFICIËLE PUBLICATIE Opkomst herhalingsoefeningen Ten behoeve v»n de militairen, die op 19 Augustus 1955 voor herhalingsoefeningen onder de wapenen komen, worden enkele extra-treinen Ingelegd. Genoemde militairen moeten van deze extra-treinen gebruik maken en daar toe op een zodanig tijdstip van hun woonplaats vertrekken, dat zij op het betreffende station aansluiting hebben op de voor hen bestemde trein. De militairen, die. in verband met hun plaats van bestemming, geen gebruik kunnen ma ken van een der hierna genoemde extra-treinen, moeten Ingevolge hun lastgeving reizen met de eerste reisgelegen heid na 06.95 uur. De militairen uit het Zuiden en Zuid- Westen des lands met bestemming Mill of Ede moeten reizen met een der volgende treinen: 1. Roosendaal v. 08.20. Breda v. 08.41. Tilburg v. 08.02. -s-Hertogenbosch v. 09.24. Nijmegen a. 08.58. 2. Ni)megen v. 10.51. Boxmeer a. 10.36. 8. Maastricht v. 07.47. Sittard v. 08.10. Roermond v. 08.31. Belfeld v. 08.50. Venlo v. 09.01. Blerick v. 09.06. Venrav v. 09 26. Boxmeer a. 09.39. Nijmegen v. 10.07. Arnhem v. 1030. Ede-Wagenlngen a. 10.46. De militairen van de rich ting Roosendaal met bestemming Ede moeten te Nijmegen overstappen op de treinen van de normale dienstregeling. Eet vooral ook eens soep met kaas. De kaas geeft er die heerlijke smaak aan en bovendien zo'n enorme voedingswaarde, dat U een overigens misschien wat licht menu omtovert tot een stevig maal. Het recept komt uit Frankrijk.... het succes is verzekerd. Pubhcatle Ned. Zuivelboreau Den Haag i DlablolInS» Maak een huishoudelijke groentensoep mei u-einig rijst of vermicelli. Bind 5 eetlepels kokende melk met maïzena lot een stevig sausje en laat bur 1)0 gr. geraspte oude Goudse kaas in smetten. Breng op smaak met cayennepeper en/of mosterd Bestrijk sneedjes geroosterd brood dik mei i tafel in de soep doen 20 Stuks naar kenze voor f6 per maand zonder vooruitbe taling. Zeer uitgebreide col lectie populaire nummers. Ook langspeelplaten, klassiek en opera. Uitsluitend nieuwe platen. Stuur ons een kaartje en wij zenden U onze uitge breide catalogi en verder alle gewenste inlichtingen. KROON RADIO. Schiedamse- weg 117. Rotterdam. Telefoon 32717. Grootste gram.platen speciaalzaak van Nederland. „Wat zijn jullie groot geworden!" 't Is het eerste wat ieder opvalt die Uw kinderen een tijdje niet heeft gezien. Enja, het is waar, U merkt het zelf plotseling ook. Het gaat heel geleidelijk, maar wat zijn ze weer gegroeid! Met de smaak en geur van Blue Band is het precies eender. Ze groeien voortdurend en soms valt het U ineens op: die Blue Band smaakt alweer lekkerder. Het is geen verbeelding Mevrouw, want De nieuwe bereidingswijze wordt steeds verder ontwikkeld Vorig jaar kwam Blue Band met die fantastische ontdekking: een nieuwe wijze van margarine-bereiding. Sindsdien is deze methode steeds verder vervolmaakt. Het resul taat? Let U er morgen eens op. Zie hoe Uw hele gezin P/lTld' g60'" van boterhammen, gul besmeerd met kostelijke, 1*^ gezonde Blue Band; van warme maaltijden, rijk over goten met de geurigste, bruine jus. Op het brood,in de pan - Blue Band natuurlijk! 36 Bekende artsen in Amerika hebben geconstateerd, dat 2 van de 3 vrouwen die overgingen op regelmatige schoonheidsverzorging met de milde Palmolive, binnen twee weken een absoluut mooiere teint hadden verkregen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1955 | | pagina 6