JMeutue JTriJtsdje GTouranl Kroesjtsjef en 1956 naar Boelganin Engeland in Bulgarije bevestigt en „betreurt" incident Wijziging geboorte-acte voor Haagse rechtbank DONDERDAG 28 JULI 1955 BUREAUX: Steenstraat 37. Directie. Redactie Abonnementen- en Advertentie-afdeling: Tel 31441. Postrekening: 58936. ABONNEMENTEN: 6.40 per kwartaal; 2.15 per maand; 0.50 per week. ADVE RTENTIEN0.18 per millimeter. (Bij contract belangrijke korting). Zes en dertigste jaargcng No 10405 Chei-Red.: H. W. ENSERINK CHRISTEL11K-NATIONAAL DAGBLAD Voor Leiden en Omstreken „Stantwasltcti is qlicblcufti "myn hert la tegenspeel" Muziek bij het werk VERRASSENDE ONTHULLING VAN EDEN Eisenhower„Misschien wel naar Moskou LONDEN/WASHINGTON. 27 JULI SIR ANTHONY EDEN, de Britse premier, heefi heden in het Lagerhuis aangekondigd, dat de Russische leiders Kroesjtsjef en Boelganin het komende voorjaar Engeland zullen bezoeken, „teneinde het persoonlijk contact te bewaren bij het zoeken naar beter begrip tussen Oost en West". Eden deed deze verrassende mededeling in een juichend Lager huis, tijdens zijn uitvoerig verslag over de Geneefse conferentie. De pre mier onthulde, dat de Russen de Britse uitnodiging tijdens geheime be sprekingen te Genève hadden aanvaard. Vrijwel tegelijk met Eden verklaarde president Eisenhower te Washing ton, dat de Russische leiders wellicht ook de Ver. Staren zullen bezoeken. „Misschien ga ik ook wel naar Moskou toe," aldus de president. Ook in Parijs verwacht men de Sowjetleiders het volgend jaar. Voorlopig staat echter alleen nog het bezoek aan Engeland vast. reis ik „Het Lagerhuis en het land zullen dii besluit verwelkomen als een stap in de richting van het beëindigen van die toe stand van wederzijds wantrouwen, welke wij de koude oorlog noemen." zei Eden. terwijl de afgevaardigden luid van hun Instemming blijk gaven. Het gejuich toverde een glimlach op het gewoonlijk onbewogen gelaat van de Russische ambassadeur Jacob Malik, die in de diplomatengalerij zat. Eden noemde het voorstel van presi dent Eisenhower voor een goodwill- overeenkomst tussen Rusland en de Ver Staten om wederzijds luchtverkenningen tussen de beide landen toe te staan, „stoutmoedig en getuigend van verbeel dingskracht". „Indien men overeenstemming zou kunnen bereiken over een dergelijke re geling, zou de gehele atmosfeer der in ternationale betrekkingen veranderd kunnen worden," aldus Eden. De premier zei, dat het werkplan van «ie Grote Vier voor een in October te houden gesprek tussen de ministers van buitenlandse zaken over de onafscheide lijke problemen van de Duitse eenheid en de Europese veiligheid „nog verbe terd en verder ontwikkeld zou kunnen worden". Hij waarschuwde echter tegen voor barige hoop op „verreikende en snelle resultaten" en voegde er aan toe: „Indien wij lang genoeg tegen onze moeilijkheden blijven opboksen, zullen wij er metter tijd een weg doorheen vinden, voorop gesteld, dat het klimaat der internatio nale betrekkingen blijft zoals „Genève dat heeft geschapen". Met nadruk herhaalde Eden evenwei. „Wij zijn er van overtuigd, dat geen Europese veiligheid mogelijk is op grond slag van een verdeeld Duitsland, dat ls het diepgaande meningsverschil tussen onze landen." Sir Winston Churchill, die twee jaar geleden als eerste voorstelde een top conferentie te houden, was niet in hel Lagerhuis aanwezig om Eden's verslag aan te horen, maar de ex-premier, die thans een doodgewoon lid van het huis is, kreeg wat hem toekwam, toen Eden zei: „Zoals zo dikwijls tevoren, vertelden zijn (Churchills) vooruitziende blik en zijn intuïtie ons, wat wij moesten doen." Terwijl Eden zijn vreugde uitdrukte m* de gang van zaken in Genève, waai schuwde hij dat de toestand in het Verre Oosten nu gevaarlijker was dan die in Europa PEKING-WASHINGTON Hij uitte zijn vreugde over net be ginnen van besprekingen op ambas sadeursniveau tussen communistisch China en de Ver. Staten in Genève over practische' problemen. „De besprekingen zullen een nut tig begin zijn," aldus Eden. De premier verklaarde voorts: „Ik wilde, dat wij meer tijd hadden gehad op de conferentie om een ander vraag stuk te bespreken, dat ik van groot be lang acht, ook al is dit belang misschien psychologisch dan politiek. Dai Voor 't eerst in 9 jaar Oppositie van Peron kreeg radio-stem BUENOS AIRES, 27 JULI Voor de eerste maal sinds Peron aan de macht kwam (1946) heeft een anti-Peronist cle bevolking via de radio mogen toespreken. Frondizi, leider van de grote radicale oppo sitiepartij, verzocht de regenng- Peron in een rede van een half uur, een eind te maken aan het onder drukken van de natie en de weder geboorte der democratie mogelijk te maken. Intussen Is de advocaat Leloir benoemd tot voorzitter van de opperste raad der Peronistische partij. Hij volgt als zodanig echout-btj-nacht Teisaire op. die aftrad „om zich geheel aan de functie van vlce- preident van Argentinië te kunnen wij den". In antl-Peronistische kringen ver luidde, dat Teisaire was heengezonden omdat hij de kerk te zeer had bestreden. Vacantia, Prinses Alexandra, de charman te nicht van Engelands koningin Elizabeth, bezocht gisteren een tuinfeest in Regents Park te Londen. Het feest was georgani seerd tot hulp van de zonne- schijntehuizen voor blinde babies. Enthousiast deed de prinses mee aan één der spelletjes: een soort knikkeren met cocosnoten. Veertig Japanse meisjes in baai verdronken TSOE, 28 JULI Veertig meisjes van een Japanse mid delbare school zijn in de Owari-baai bij Midden-Japanse stad Tsoe verdron ken. Onder toezicht van leerkrachten der school waren 270 leerlingen van de school zich in zee aan het vermaken. Vijftig meisjes waren van de grote groep wegge zwommen en werden door een verrader lijke stroom meegesleurd. Vissersboten >n 36 meisjes uil zee op, mf— J er te laat medische hulp wi roepen, kon niet tijdig kunstmatige Twintig ademhaling worden toegepast. vraagstuk is het doen toenemen van het contact op ieder niveau tussen de vol- Sir Anthony zei, dat er op dit terrein tussen het Oosten en het Westen veel gedaan kan worden. Wij zouden bijvoorbeeld graag meet faciliteiten zien voor toeristen, journa listen en studenten," aldus de premier Sprekende over de vraagstukken van het Verre Oosten, zei Eden dat er som mige diplomatieke problemen waren, welke de lijd zeker zou kunnen helen. Over de ontwapening zei de premier, it men zou moeten beginnen met prac tische en beperkte doelen op hetzelfde tijdstip, dat men ook begon aan een ver reikend plan. Over de conferentie van Genève gaf Eden de volgende persoonlijke Indruk: „Ik geloof, dat wij de spanning vermin derd hebben en dat wij een toestand ge- •hapen hebben, welke het voor de mi nisters van buitenlandse zaken mogelijk zal maken, in het komende najaar de politieke vraagstukken aan te pak- Verrassende verkiezingsuitslag Moeilijke parlementaire situatie in Israël TEL AVTV, 27 JULI. De verkiezingen voor knesset in Israëli aren nog maar een dag oud. toen waar-1 ?mers hier al begonnen te r.raten over j nieuwe verkiezingen. Aanleiding hiertoe j de verrassende uitslag: er is nu een parlementaire situatie ontstaan die verge-; lijkbaar is met die ten tijde van het eerste' parlement, dat in 1952 ontbonden werd. De Mapai-partij van oud-premier Mosje Sjarett kreeg 41 zetels (verlies 7); de Al gemene Zionisten kregen er 13 (verlies 7); de uiterst rechtse Heruth-partij (erfge- i van de extreme verzetsgroep Irgoen Zwai Leoemi) veroverde 16 zetels (winst 8). Ook enkele kleine linkse groeperingen behaalden zetelwinst. Ongeveer 79 pet van de kiesgerechtigden bracht zijn stem uit. David Ben Goerion zal wellicht met de 'orming van een kabinet worden belast. Hij zal er misschien in slagen, over 67 de 120 zetels in het parlement te be schikken, maar het is de vraag of hij daarmede tevreden zal zijn. (Men zie ook 't Verklaarde Uitzicht). Hatta wil morgen gereed zijn De Indonesische vice-president Moh. Hatta heeft verklaard, dat er op zijn laatst morgen een kabinetsformateur moet worden aangewezen. Hij noemde de toestand zeer explosief. Hoe vlugger een nieuw kabinet wordt gevormd, hoe beter, zeide hij. De voornaamste taak van het kabinet is herstel van het gezag. Daarvoor moeten zijn leden het vertrou wen hebben van het leger. Hatta zeide geen contact met president Soekarno te hebben gehad. „Een bedevaart eist de volste concentratie," zeide hij, „en daar bij dient men niet gestoord te worden." De neeigeschoten Israëlische Constellation Alle 57 inzittenden omgekomen RADIO SOFIA heeft hedenochtend bevestigd, dat Bulgaars lucht doelgeschut een Israëlische Constel lation heeft neergeschoten, zoals in een deel onzer edities gemeld, en dat alle 57 inzittenden om het leven zij'n gekomen. De omroep voegt er aan toe, dat de Bulgaarse regering het incident „diep betreurt", gens de Amerikaanse voorlichtings dienst bevonden zich Amerikaanse burgers onder de passagiers. Eerder maakte de Griekse regering officieel bekend, dat het toestel is neergestort nabij Petritsj, juist bin nen de Bulgaarse grens. De Griekse militairen dit dit waarnamen, kon den geen reddingspogingen onder nemen, omdat zich tussen hen ei plaats van de ramp een mijnenveld bevindt. Een uit 6 personen bestaande Israëli sche commissie van enderzoek is naai Griekenland vertrokken De Bulgaarse regering heeft Tsraë! doen weten, dat viif artsen naar de plaats van de ramp onderweg zijn. Verdere Ernstige ongeregeldheden braken uit toen de Franse resident-generaal Gilbert Granvalzoals gemeld, een bezoek bracht aan de religieuze lei ders in het gebied rond Meknès in Marokko. Politie en militairen moes ten op hardhandige wijze de opstandige menigte tot bedaren brengen. Toen de balans opgemaakt werd, bleken 19 Marokkanen te zijn omge komen. Op deze fotostrip zien wij de gebeurtenissen uitgebeeld: Gran val stond in zijn, auto, toen hij in Meknès arriveerde. Een dikke haag van politie en militairen was langs de route opgesteld, maar wanordelijkheden konden zij niet voorkomen. Koningin poseert voor Italiaanse schiHer Portret voor gildehuis in Engelse hoofdstad Koningin Juliana heeft er in toege stemd, te poseren voor een portret, dat op verzoek van de Carpenters' Company te Londen zal worden geschilderd door de Itallaar.se schilder Pietro Annigonl. Enkele jarert geleden is aan Koningin Juliana het lidmaatschap van de Carpen- lers' Company verleend. Thans heeft het gilde haar verzocht, voor een portret ter opluisterfeg van het gildehuis te Londen Ic poseren. Voor Annigonl zal het een krachtproef zijn, omdat Koningin Juliana in de regel zlechts eenmaal poseert voor eenporrret t is bekend, dat Koningin Elizabeth Engeland twaalf maal voor de Ita liaanse meesier heeft geposeerd, toen hij haar portret schilderde op verzoek van het fishmongers' guild te Liverpool. De stijl van Pietro Annlgoni ls geïnepl*- reerd door dë.oude Venetlaanse Nieuw-Guinea weer in V.N. Een woordvoerder van de Indonesische delegatie bij de Verenigde Naties té New York heeft volgens Ass. Press verklaard, dat zijn land de Algemene Vergadering zal verzoeken Nieuw-Guinea dit jaar op nieuw in bespreking te brengen. Midden Augustus zal Indonesië een verzoek in dienen om de zaak op de agenda der 20 September te openen zitting te plaat sen. Dit verzoek zou van vele Aziatische landen steun krijgen. Reeks van ongelukken treft de vacantiegangers hier en over landsgrenzen De 71-jarige wielrijder H. B. A. M. J. uit de Kuinrestraat in Den Haag is daar gisteravond op de hoek Thorbeckelaan- Haagweg door een bestelauto aangereden. De man. die een schedelbaslsfractuur kreeg, overleed ter plaatse. De 71-jarige Delftenaar J. H. H die gistermiddag per bromfiets bij Ypen- burg plotseling de rijksweg Den Haag- Rotterdam overstak, is daar aangereden door een met grote snelheid rijdende per- nauto uit Schiedam en op slag ge- Bij de botsing werd een der achter- portieren van de wagen opengerukt, waar door de 36-jarige echtgenote van de be stuurder naar buiten werd geslingerd. Hoewel de wagen een snelheid had van 100 km per uur, liep zij slechts lichte erwondingen op. „Wat zou je hier een prachtig uitzicht hebben, alj die bergen niet in de weg «tonden". Jongen kieeg nieuwe Iiet6 uit de lucht (en hij had er al een) Albert Nijveld (15), leerling aan de technische school te Groningen, heeft gis teren een fiets gewonnen, die hem als hoofdprijswinnaar van de rheumabestrlj- dingsactie toekwam. Hij was door de radio opgeroepen om naar het stadspark te komen, waar helicopter-piloot Eelco Schuller het karretje vlot aan de grond Toen kon Albert met twee fietsen naar huls, want pas kortgeleden had hij van zijn vader óók een nieuwe gekregen De helicopter was toen al weer weg naar andere gemeenten, waar ook kinderen gelukkig waren te maken. Sint Bemhardionds beslaat niet Het Prins Bernhardfonds, H-K.H. prinses Beatrix een rebus heeft getekend, klaagt over de onjuiste adres seringen van vele oplossingen. Het is niet Sint Bernardsfonds en het is ook niet de Kultuurkamer, zoals een afzender schreef. Gistermiddag is in de Lek bij Culem- borg de elf-jarige A. J. de Keizer uit Cu- lemborg, verdronken. De jongen had zich in de rivier gewaagd en was daar door in diep water terecht gekomen. inuten, nadat de jongen in de diepte was verdwenen, werd hij door de heer J. Brouwer naar boven gehaald. Kunstmatige ademhaling mocht niet meer De zevenjarige A. F. Stobbe is spelen derwijs in net water van het Oostelijk Marktkanaal gevallen. Een agent heeft het jongetje op het droge gebracht, waar- geruime tijd kunstmatige adem haling heeft toegepast, echter zonder sultaat. In Granada, Spanje, ligt de burge- :ter van Leeuwarden, mr A. A. M. der Meulen, gewond ln een zieken huis. Hij liep tien dagen geleden lichte •wondingen op, toen zijn auto, waarin ook zijn echtgenote en zijn twee zoons zaten, over de kop sloeg. Kort daarna it hij in het ziekenhuis worden op genomen voor een spoedeisende operatie. echter niets met het ongeluk te maken had. Hij zal vermoedelijk spoedig worden ontslagen uit het hospitaal. In de nacht van Dinsdag op Woensdag is de matroos H. F. Meurs uit Rotterdam bij een verkeersongeval te Kostheim bij Mainz omgekomen. Toen een vrachtauto met aanhangwagen hem inhaalde, viel hij met zijn bromfiets tegen de aanhang-1 gebouwd, ieder met drie wagen. Hij kreeg ernstige hoofdwonden diesels van 20S0 pk en en overleed tijdens het vervoer naar een drie enorme reservoirs. ziekenhuis. I waarvan het grootste een De twee-jarige B. Okken uit Hooge- is te Barsingerhorn bij Schagen ii het water geraakt en verdronken. Een Nederlandse personenauto waarin twee Amsterdammers via België naar Frankrijk waren gereden, is op de rijks weg, die van de Belgische grens naar Pa rijs leidt, met grote vaart uit de bocht ge vlogen en tegen een boom langs de weg gebotst. De 36-jarige handelsagent Martinus Bijlsma en de 34-jarige mecanicien Franciscus Boon, werden gewond naar ziekenhuis in Laon vervoerd De is zwaar beschadigd. Niet zoon maar dochier gekregen Verandering bij burgerlijke stand bleek niet mogelijk Bij de Haagse rechtbank is een zoek tot wijziging van de geboorte-acte van het eerste kind van het echtpaar P. C. van den Berg en Th M. H. van d Berg-van Abtswoudc Ingediend. De h< Van den Berg woont in Den Haag, z vrouw in Voorschoten, als gevolg v het gebrek aan woonruimte. Op 24 Mei j.l. werd in een Lelds ziekenhuis hun ste baby geboren, een dochter. Vanuit hel ziekenhuis werd het bericht van de gt boorte getelefoneerd naar de bewoners van het percee) ,Valkenburgsewcg 12 Voorschoten, die zo vriendelijk waren tijding 's morgens om zeven uur door geven aan de heer Van den Berg, die logeerde bij zijn schoonouders op hel adres Valkenburgseweg 18. Er werd i wege het ziekenhuis medegedeeld dat zoon was geboren. Daarvan zijn dc be woners van Valkenburgseweg 12 juist overtuigd, omdat zij zich daarover v wonderden. Een zuster van mevr. X den Berg had namelijk al drie dochters en geen enkele zoon. Mevrouw Van den Berg zou dus het eerst een zoon hebben Water stroomt over de Negeb.. ISRAEL heeft dezer da- 1 «on „h van zijn dier lijkheid zien worden. De nooit opdrogende bron- in de Yarkon-rivier laten nu hun water vloei-.. ]n gigantische pijpleiding die het zal brengen naar het uitge droogde landbouwgebied in de Negeb. ln dit historisch gebied hebben de ingenieurs van het moderne Israël een betonnen pompstation ge bouwd, dat het water naar boven brengt uit de vierhonderd bronnen in de heuvels bij Antipatris. Israëlische arbeiders hebben sedert 19S3 ge zwoegd aan de pijplei ding; men schat, dat tn deze ruim 100 km lange leiding 250.000 man-dagen Vier-en-twintig uur heeft het water nodig om van de bronnen bii Rosh Haayin de irrigatieinstal- respondent van de „New Vork Times". Ongeveer vier millioen kubieke meter grond werd verplaatst en 71.722 stukken püp. ieder van werden op hun plaats gebracht. Drie gro- pompstations laties van de nederzettin gen langs de Gaza-lijn te bereiken. Binnen een jaar zal een bloeiend landbouwgebied ontstaan zün. waar tot nu toe het droge land één oogst per jaar opleverde. Meer dan zestig nederzettingen zul len op de leiding zijn aangesloten. De Mekeroth Water Company bouwde de pijp leiding voor een bedrag van 45 millioen Israël i- sche ponden (dat is bijna 25 millioen dollar). Deze Mekeroth Water Compa ny is een openbaar nuts bedrijf. gesticht door de Jewish Agency voor Pa lestina, het Joods Na tionaal Fonds en de His- tadrut (de Israëlische Fe deratie voor de Arbeid). Financieel is het pro ject voor een belangrijk gedeelte een bijdrage van de Amerikanen. De re gering van de V.S. stelde een bedrag van 4.5 mil lioen dollar ter beschik king voor de aankoop van de uitrusting, de Is raëlische regering droeg bijna 10 millioen dollar bij en 14 millioen werd bijeengebracht door par ticulieren, voornamelijk In Amerika. De pijpen, die een door snee hebben van 1 me ter 65 werden gemaakt door de Yuval Pipe Gad Manufacturing Company in Migdal Ascalon. Zij z(jn van staal, gevoerd met gewapend beton en aan de buitenzijde ge cementeerd volgens een Amerikaans patent. Wanneer men thans in de rutnes pan het oude krulsvaardersfort staat, ziet men de talloze voerpifpen uit de heuvel hun wer'- verrichten, dat bijdraagt tot de wtlvaai uan de dappere, jonge staat Israël. gekregen. De heer Van den Berg ging naar het stadhuis te Leiden om aan gifte te doen van de geboorte van een zoon. Toen hij 's middags zijn vrouw in het ziekenhuis bezocht bemerkte hij tot zijn stomme verbazing, dat hij een doch ter had. H»j begaf zich onmiddellijk weor naar de burgerlijke stand om verande ring van de acte te verzoeken. Dat bleek niet meer mogelijk te zijn. Er moest bij de Haagse rechtbank een verzoek daar toe worden Ingediend. Het gaat er hier niet om door dit bericht de reputatie van ons verpleegsterscorps te schaden. Eer der is het de bedoeling door dit en an dere berichten de aandacht te vestigeg op het tekort aan verpleegsters, dat op zichzelf weer een gevolg is van te schriele salariëring. Het misverstand zal immers vermoedelijk ontstaan zijn doordat het verplegend personeel veel te zwaar met werk belast ls. WEERBERICHT Noordelijke wind ■5^ De Bilt verwacht tot mor- k.,^j genavond: Veranderlijke bewolking met enkele verspreid optredende buien Zwakke tot matige W Noordelijke wind. Weinig ver lat andering in temperatuur. bijzonderheden gaven de Bulgaren niet Naar Associated Press meldt, bevonden zich in het Israëlische toestel o.a. vijf Russische Joden die, na jaren wachten, toeslemming hadden gekregen naar Is raël te vertrekken. Met betrekking tot de situatie ln de lucht boven het betrokken gebied wordt meegedeeld, dat Joegoslavië een iucht- corridor heeft, waarvan bepaalde vlieg tuigen op de route WenenIstanboel gebruik mogen maken: Het neergescho ten vliegtuig moet van deze route zijn afgeweken en boven Bulgaars gebied te recht zijn gekomen, waar Bulgaarse kannonnlers onverwijld met vuur open- De heer M. K. Pool burgemeester van Stedum (Gron.) Van het parlement terug naar de gem. secretarie (Van een onzer verslaggevers) lttET INGANG van 16 Augustus as. is onze parlementaire redacteur, de heer M. K. Pool, benoemd tot bur gemeester van Stedum (Gron.), waav door hij dus zyn journalistieke loop baan zal verwisselen voor de ambte lijke. Een verandering, die de nieu we burgemeester van deze Groning se gemeente niet vreemd zal zijn, omdat de heer Pool, die 23 Septem ber 1918 te Amsterdam werd gebo ren, reeds eerder op gemeentelijke secretarieën werkzaam was. Boven dien bracht hij het overgrote deel van zijn leven ln de noordelijke pro vincies door, zodat Stedum voor hem niet een geheel vreemde omgeving zal zijn. Na het ULO-onderwijs in Marum (Gron.), waar zijn vader hoofd der school was, bezocht te hebben doorliep de heer Pool de Christelijke HBS te Dokkum, welke hij al op 16-jarige leeftijd met het diploma B verliet. Op 7 September 1936 werd hij volontair ter gemeente-secreta rie van Op6terland te Beetslerzwaag en 15 Maart 19Q9 ambtenaar ter secretarie te De Bilt (U). In de bezettingstijd, op 1 Juli 1941 verliet hij de openbare dienst om assistent-redacteur bij de afd. ge meente-administratie van de N V. Sam- som te Alphen aan den Rijn te worden. Direct na de bevrijding van het nooi- den des lands, ging hij over naar de journalistiek. Op 1 Mei 1945 werd hij chef-redacteur van het Friesch Dagblad te Leeuwarden en redigeerde hij het des tijds bestaande weekblad Trouw. Op 1 September 1946 volgde de overgang naar de parlementaire journalistiek, aanvan kelijk voor een aantal provinciale Chris telijke bladen en met ingang van 1 April 1947 voor onze krant. In het organisatie-leven beweegt d« heer Pool zich op verschillend terrein. Hy is lid van de verenigingsraad van de Prot. Chr. Journalistenkring, penning meester van de afd. Den Haag— Leiden van deze kring, lid van de Federatie- Commissie van Haagse Journalisten, lid van de Juridisch-sociale adviescommissia, ingesteld door de Federatie van Ned. Journalisten, bestuurslid van de A.R. Kiesvereniging Moerwijk in Den Haag, alsmede secretaris vari de A.R. propa- ganda-centrale ln de Kieskring Den Haag. Het Amerikaanse Huis van Afge vaardigden en de Senaat zijn tot over eenstemming gekomen over een bedrag van 2.9 milliard dollar aan buitenlandse hulp of 500 millioen minder dan Elsenho wer had gevraagd. De Sowjetunie heeft Zuld-Slavië een oude handelsschuld van f 365 min kwijt gescholden. Hoe warm het was en hoe heerlijk

Nieuwe Leidsche Courant | 1955 | | pagina 1