Kreymborg 50 jaar Waarborg GOUDEN JUBILEUM flpaggp? Gouden Jubileum - 50 jaar Waarborg-kleding, dat moet natuurlijk feestelijk gevierd worden! Vanzelfsprekend hebben wij ons afgevraagd: hoe kunnen wij onze klanten het meest van dit Jubileum-feest laten profiteren. Na rijpe overweging zijn wij maar tot één besluit kunnen komen: het beste Jubileumgeschenk kan niet anders zijn dan: het opvoeren van de Waarborg-Kwaliteit (door nog betere stoffen, extra bewerking, nieuwste modellen) uitzonderlijke lage Jubileum-pr\jsen (voor die Waarborg-Kwaliteit) 50 jaar ervaring 50 jaar Waarborg 50 jaar service Profiteer van onze Jubileum-aanbiedingen Indien U in ons Jubileum-jaar acht geeft op de Kreymborg-etalages en -annonces zult U telkens weer bemerken, hoe wij onze klanten willen tegemoetkomen door bijzondere aanbiedingen in Waarborg-kleding 'voor groot en klein en in mode-artikelen: overhemden, dassen, sokken, blouses, jongenskousen, truien enz. enz. Elke week wéér een andere aanbieding! Het zal de moeite lonen, hierop te letten! Zie voor de Jubileum-aanbieding van deze week onze etalages. Vakkundige aangename bediening Jubilennt'Prijsrraag voor jongens 15.000.- aan prachtige prtfzen Aan elke klant wordt op zijn verzoek een formulier uitge reikt, dat recht geeft op meedoen aan deze prijsvraag. 25 merk-sportfietsen, 200 Arsenal voetballen, 200 paar voetbalschoenen, 75 paar rolschaatsen, 100 tennisrackets, 50 hockeysticks, 50 ping pong sets, 50 Meccanodozen nr. 2, 250 prachtige jongensboeken. HAARLEMMERSTRAAT 143 LEIDEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1955 | | pagina 12