Communisme door Diaz buiten de wet gesteld Jlicmuc geitecfft (Courant Hotel op wielen Rode, ex-president Arbenz, vlucht naar Argentinië van Peron Opzienbarende onthullingen van M.V.D.-chef Brits-Amerikaans accoord over Z.O.-Azië Unie-besprekingen vandaag in Den Haag begonnen Wist U DINSDAG 29 JUNI 1954 BUREAUX: Steenstraat 37. Directie, Redactie, Abonnementer Advertentie-afdeling: Tel. 31441. Postrekening: 58936. Vijf en dertigste jaargang No 10076 Directie: F. DIEMER Hoofdredacteur: Dr. E. DIEMER Chef-Red.: H. W. J. ENSERINK CHRISTELIJK-NATIONAAL DAGBLAD Voor Leiden en Omstreken .Staatsastfdr It gfttMuen eifn bert in fe^easpotf DE NIEUWE HEERSERS rAALF VLIEGTUIGEN van de rebellen hebben de stad Guatemala opnieuw gebombardeerd. De nieuwe, wettige regering van Guate mala, onder leiding van kolonel Diaz, vormde een driemanschap om de strijd tegen de opstandelingen voort te zetten. Ex-president Arbenz is in San Salvador aangekomen, op doorreis naaT Buenos Aires. Kolonel Diaz heeft voor de gehele republiek de staat van beleg afgekondigd. De hoof den van de burgerlijke verdediging en van de politie werden vervangen. Voorts heeft de nieuwe regering van kolonel Diaz een militaire junta de communistische partij verboden. Amnestie werd afgekondigd voor alle politieke gevangenen. Diaz heeft verklaard, de strijd tegen de invallers te zullen voortzetten. Met een kleine wijziging zal hij de revolutionnaire politiek van zijn voorganger handhaven. De rebellen willen ook van het nieuwe bewind niets weten en eisen algehele overgave van de regering. Zo nie-t, dan zal de hoofdstad Guatemala intensief worden gebombardeerd. J Zo is dus de huidige toestand in Gua temala wel zeer verward. Is de nieuwe I regering van kolonel Diaz werkelijk ge- I vormd uit meer „rechtse" elementen, waartoe feitelijk ook de rebellenleider ko lonel Armas behoort, dan staat Guate mala voor een burgeroorlog. Het kan ook zijn, dat onder druk van Washington, de I naar Argentinië gevluchte ex-president Arbenz, een opvolger gekregen heeft in de persoon van kolonel Diaz, waardoor er niet veel veranderd is in politiek op zicht. Merkwaardig is echter, dat de re- I gering-Diaz het communisme onmiddellijk buiten de wet gesteld heeft en de staat van beleg afgekondigd. Inmiddels heeft de voorzitter van het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden, Jozeph Martin, die op het Witte Huis con- 1 fereerde met republikeinse Congres leiders, Eisenhower en Foster Dulles, zijn tevredenheid over de gang van zaken in Guatemala uitgesproken. Anderzijds is men in diplomatieke kringen te Washing ton van oordeel, dat de machtsoverdracht in Guatemala een manoeuvre is om het leger de kans te geven, met de rebellen te onderhandelen. Over de politieke ge zindheid van de nieuwe presiderutspreken de berichten elkaar tegen. De Guatemalaanse afgevaardigde bij de Ver. Naties, die voortaan de regering van kolonel Diaz vertegenwoordigt, wacht op instructies van de nieuwe regering, welke houding tegenover de Veligheidsraad moet worden aangenomen. De raad van de „Pan-Araerikaanse organisatie" heeft een resolutie goedgekeurd, waarin wordt ge vraagd op 7 Juli tc Rio.Janeiro oen ver gadering van ministers van buitenlandse zaken der Amerikaanse staten te beleg gen, ter bespreking van het beangstigende probleem Guatemala. Nog verluidt, dat een onbekend ge vechtsvliegtuig twee stalvo's uit een ma chinegeweer afschoot op een Amerikaans C-47 transportvliegtuig, dat hulp ging ver lenen aan twee Amerikaanse journalisten. Deze journalisten hadden een noodlan ding gemaakt bij een stad in Guatemala, handen van de rebellen. In aansluiting aan hetgeen reeds ge meld. heeft de Argentijnse regering meegedeeld, dat de echtgenote en de beide zoons van de vroegere Guatema laanse president Arbenz asyl hebben rkregen op de Argentijnse ambassade in Guatemala City. Gebruik morgen géén zonnebril Om naar de verduistering van de zon te kijken In verband met de zonsverduistering van 30 Juni a-s- wordt van medische zijde met klem aangeraden, niet met het blote oog of met een zonnebril naar de zon te kijken, maar door een zeer zNvart be roet glaasje. Het anders verblindende zonlicht wordt bij de komende verduiste ring 80 pet verduisterd, maar de warmte stralen werken wel op het netvlies in. Daar het oog door zijn bouw als een brandglas werkt, bestaat grote kans op onherstelbare verbranding van de gele vlek van het oog. De zonsverduistering duurt van 12-23 tot 14.56 uur. Het hoogtepunt van de ver duistering is omsreeks 13.40 uur. Reclame mag niet meer „pssstje tanden" De Nederlandse dirigent Nico v. d- Linden is door het Staatsbad Pyrmont uitgenodigd in Augustus a.s. twee concer ten te leiden van het Nedersaksische Symphonie-orkest in Pyrmont. Beurs in New York vloog omhoog In geen 25 jaar een dergelijk koersniveau bereikt Voornamelijk als resultaat van een stij ging van Du Pont met 15% dollar per aandeel heeft de effectenbeurs te New York Maandag het hoogste koersniveau sedert 1929 bereikt. De notering van Du Pont steeg tot dollar 143.50 per aandeel- Makelaars slaagden er niet in te weten te komen, wat de reden was van de golf van aankopen, die deze stijging veroor zaakten. Volgens geruchten zou de maat schappij van plan zijn haar aandelen te splitsen en haar zeer groot bezit aan aandelen van General Motors onder haar aandeelhouders te verdelen- Deze ge ruchten konden echter niet worden be- Guldenslening Internat. Herstelbank Naar wij vernemen, zal binnenkort ter beurze van Amsterdam de uitgifte plaats vinden van een in guldens luidende obli gatielening ten laste van de International Bank for Reconstruction. Dit is de Russische overste Burlitski, die een jaar geleden naar het Wes ten uitweek en thans voor een speciale Amerikaanse commissie te Mün- chen getuigt van massamoord en massadeportatie in de Sowjet-Unie. Na zijn vlucht uit Rusland Amerikaanse inlichtingendienst heeft gisteren één van zijn grootste ge heimen uit de koude oorlog openbaar ge maakt door een Russische luitenant kolonel. die reeds meer dan een jaar in Amerikaanse handen is, voor de eerste maal in het openbaar te doen verschij- Het is luitenant-kolonel Grigori Ste- panowltsj Burlitski, 36 jaar. Hij zal van daag als getuige optreden voor de Ame rikaanse Congrescommissie, welke een onderzoek Instelt naar communistische aggressie en op het ogenblik in München December 1943 en tenslotte de Tataren de Krim in Juni 1044. totaal telden deze vier bevolkings groepen ongeveer een millioen mensen, nen, vrouwen en kinderen. Voor zo- hem bekend, waren al deze mensen overgebracht naar de republiek Kazak in Siberië. Burlitski is indertijd naar het Westen uitgeweken, omdat hij zich niet kon ver enigen met de misdadige praktijken van de Sowjet-politie. is. Churchi/Ifemperafuur normaal 1 Nu geen vertraging meer in vorming van de Europese Defensiegemeenschap Aan HET EINDE van de conferentie te Washington, hebben Churchill en Eisenhower verklaard, dat zij krachtig zullen voortgaan met het op stellen van plannen voor de gemeenschappelijke verdediging van Zuidoost- Azië, ongeacht het resultaat van de vredesonderhandelingen over Indo- China. „Wij zijn er beiden van overtuigd", aldus een communiqué, „dat in dien de Franse regering in Genève komt te staan tegenover eisen die een aanvaardbare overeenkomst betreffende Indo-China verhinderen, de inter nationale toestand nog meer gespannen zal worden". Dit was een duidelijke waarschuwing aan het adres van de communisten van Peking en Moskou, de Fransen eervolle voorwaarden aan te bieden. Deze ver klaring houdt ook een dringend beroep op Frankrijk in. geen te hoge prijs te betalen voor vrede in Indo-China. Niette min heeft Frankrijk thans een waarde volle steun bij de onderhandelingen te Genève. Zo denkt ook premier Mendès- France er over. hetgeen blijkt uit oen aoor hem afgelegde 'verklaring. Churchill en Eisenhower zijn er voorts van overtuigd, dat verdere vertraging in het tot stand brengen van de Eurepes»» Defensiegemeenschap en het verlenen van souvereiniteit aan West-Duitsland. de solidariteit van de Atlantische landen zou schaden. ,.Wij zijn het er over eens, dat de Duitse federale republiek haar plaats aio gelijke partner in de gemeenseftap van ae Westerse landen moet innemen" aldus de tekst van het communiqué. Churchill heeft gisteravond op een pers- Koning Gustcaf van Zweden (rechts) brengt een officieel bezoek aan Groot- Bnttannië. Op het Victoria-embankment bij de Westminster pier te Londen was d« Koning in een gemoedelijk gesprek ge sprek gewikkeld met Koningin Elizabeth toen het gezelschap even moest wachten op de rijtuigen. Prinses Margaret luister de en op de achtergrond maakte de Hertog van Edinburgh (midden) een praatje met de Hertog van Gloucester (links). Koningin Elizabeth verleende de Orde van de Kouseband aan Koning Gustaaf, terwijl de Zweedse vorst de Orde van de Serafijn aan de Hertog van Edinburgh, de gemaal van Koningin Elizabeth, toekende. Texelaars jutten extra noodrantsoenen Langs het Texelse strand zijn honder den blikjes noodrantsoenen aangespoeld, vermoedelijk afkomstig van een openge barsten wrak van een schip, dat in dc tweede wereldoorlog langs onze kust moet zijn getorpedeerd. Iedereen uit het dorp Den Hoorn trok er op uit om te jutten. De grootste „bult" bedroeg zeven tien stuks. De blikjes bevatten koekjes, een paar ons poederohocolade, tabletten melkchocolade, gedroogde vruchten, enz. De Inhoud was prima bewaard gebleven. Belastingen in Mei boven de raming De belastingopbrengst in Mei j.l. be liep f 442.3 millioen tegen vorig jaar f 435.7 min. In de eerste vijf maanden van 1954 brachten de rijksmiddelen f 2523,8 millioen binnen tegen vorig jaar f 2371 min en een raming van f 2246,4 millioen. Zo zat vanochtend de Indonesi sche delegatie voor de Unie besprekingen met Nederland in de De Lairessezaal te 's-Gra- venhage bij de opening der on derhandelingen. Van links naar rechts aan de tafel mr. Soesanto Tirtoprodjo, mr Moh. Yamin, mr Soekarno, mr Iskaq Tjokro- hadisoerjo en prof. mr. dr. Soe- pomo. Tussen Soenarjo en Iskaq ziet men mr Anak Agoeng Gde Agoeng, de vroegere premier van Oost-Indonesië. Enscenering had welhaast iets symbolisch De opening der Unie-besprekingen tus- :n de Indonesische en Nederlandse dele gaties hedenmorgen in De Lairessezaal te 's-Gravenhage onttrok zich aan de open baarheid evenals de dikwijls zo veelzeg gende begroeting tussen beide groepen. Een grote menigte journalisten en pers fotografen vormde vrijwel het enige pu bliek, dat de aankomst van de vertegen woordigers gadesloeg. Voordat de offi ciële besprekingen begonnen, mocht de pers de in slagorde geschaarde deelne- ichtigen, hetgeen zij met veel ge duld ondergingen, doch mr Moh.' Yamin vriendelijk te lachen tegen de fotogra fen, die aan alle zijden het beeld dec on derhandelaars vastlegden en aan Neder landse zijde was minister J. van de Kieft de opgewektste. Er was welhaast iets symbolisch in de wijze, waarop de stoelen waren opgesteld. Ver uiteen zaten de de legaties tegenover elkaar geschaard en zij maakten de indruk, dat zij niet zonder stemverheffing en moeite zich verstaan baar zullen kunnen maken. Het is te ho pen, dat de werkelijke besprekingen op ietwat gemakkelijker wijze zullen worden gevoerd en dat ook de geestelijke afstand beide partijen wat minder groot zal worden. Aan de ene zijde zaten de ministers mr Soenarjo, mr Moh. Yamin en mr Iskaq rszijden mr Soesanto en prof. Soepomo en achter zich een groot aantal adviseurs. Aan de tafel fegenover hen mi nister mr J. M. A. H. Luns aan wiens lin kerhand minister S. J. van de Kieft en N. S. Bom zich bevonden. Aan de rechterhand minister mr L. A. Donker en prof dr J. Zijlstra. Adviseurs zijn C. W. A. Schürmann, directeur gene raal Indonesië, mr J. Rookmaker, chef di rectie Beleidszaken Indonesië, D. J. Wij van de directie Voorlichting, allen het ministerie van Buitenlandse Za ken, drs E. P. M. Tervooren. hoofd af deling Indonesië van de directie Buiten lands Betalingsverkeer van Financiën, mr S. Th. Teppema, directeur generaal voor Buitenlandse Economische Betrekkingen, voorts J. M.- H. Timmermans, Buitenland se Economische Betrekkingen, L. de Block, plaatsvervangend thesaurier generaal, en ir P. Eijssen, raadsadviseur van Justitie. Secretarissen waren drs J. Aberson, en Burlitski's naam werd vandaag; voor de eerste maal bekend gemaakt door de adviseur van de commissie Richard B. Walsh. Walsh zei, dat Burlitski, die deel heeft uitgemaakt van de M.VJ3. en persoonlijk enige acties heeft deelgenomen, een beschrijving zou geven van een geval genocide (uitroeiing van mensen groepen), dat zich in Rusland heeft voorgedaan. In zijn verklaring zal de ge dwongen deportatie van een millioen nensen ter sprake komen, de gehele be- •olking van een autonome Russische re publiek. aldus Walsh. De deportatie heeft plaats gehad ln 1944. In Juli 1944 werd Burlitski overge- plaats naar Littauen om op te treden tegen zogenaamde oandieten. Deze ban dieten werden zodanig gesteund door de hele bevolking dat de N.K.V.D. er in slaagde de actie in drie maanden tijds te onderdrukken. In September zond Beria zijn assistent generaal Sergei Krocglof. die nu minister van Binnen-' landse Zaken is naar Littauen. Kroeglof deelde alle aanwezige troe pen en officieren tijdens een bijeen-1 komst mede: Stalin en Beria zijn niet tevreden over uw werk. De orde moet hersteld worden in Littauen en het moet uit zijn met sentimentaJiteiten. Kroeglof gaf opdracht een heel spion- nagenet over Littauen uit te spreiden teneinde dc leiders te vangen en zeide dat boerderijen, waar bandieten zich schuil hielden, onverbiddelijk in brand gestoken moesten worden. Wat zijn ervaringen van massadepor taties betreft, zeide Burlitski: Ik heb per soonlijk deelgenomen aan de massadepor tatie van drie andere volkeren van de Sowjet-Unie, namelijk de bewoners van da Karatsjaev-republiek in November '43, vervolgens van de Kalmoekrepubliek in DAT na Zaltbommel, Goor en Haarlem nu ook Smallingerland in het nie ambtenarenreglement de bepaling liet vallen, die een huwende ambtenares dwong haar ontslag te nemen. DAT uit het kantoor der coöperatie De Vooruitgang aan de Nieuwe Binnenweg te Rotterdam door inbrekers 24000 werd ontvreemd. DAT schipper Van Pel van de redding boot President Steyn te Egmond aan Ze« op het marinevliegkamp te Valkenburg de vliegervink (brevet insigne vlieger) ont ving van de door hem op 17 Mei uit ze< geredde 11. ter zee 2e ki. jhr J- L- von Schmidt auf Altenstadt. DAT de Kon. Ver. Oost en West 7 Au gustus te Alkmaar haar jaarvergadering DAT in bepaalde gevallen, zoals bij kippenhokken, schuren, botenhuizen ander onroerend goed, dat voor de v woesting weinig waarde had, doorga: geen verkoop van herbouwplicht zal w den toegestaan. DAT vandaag in Ankeveen het echt paar L. Willemsen-A. Haverkamp zestig jaar getrouwd was. DAT bij het afscheid van de commis saris der Koningin M. A. Rcinalda in het Utrechtse provinciehuis alle 41 bur gemeesters uit het gewest aanwezig waren, die hem een zilveren sigaren doos aanboden. DAT de A.damse juwelier D. zijn 52-J. compagnon B bij de politie heeft aan gegeven wegens het weghalen van de inventaris uit de zaak aan de Ceintuur baan. waardoor hij zich voor 6000 voelt benadeeld. DAT vele Joodse genodigden gister avond in het Minervapaviljoen te Am sterdam de door de Ned- Zionistenbond georganiseerde herdenking hebben bijge woond van de overleden gezant van Israël dr M. Amir. DAT de Ned. Aardolie Mij na een jaar lang boren, tot een diepte van ca. 2900 m., de pogingen om in Zuidwolde (Dr.) gas aan te tonen heeft gestaakt. DAT gisteren aan dr W. A. Engel- brecht, oud-voorz. van de K. v. K R'dam, die onlangs eredoctor van Ned. Ec. Hogeschool werd, t.g.v. zijn 80e verjaardag een gebeeldhouwde buste ls aangeboden. DAT de directeur van het A.N.P., H, H J. v. d. Pol, in Oslo gekozen is tot voorz. van de vereniging van persbureau directeuren uit Ned., België, Zwitserland en Scandinavië. DAT op 1 Juli de driemaandelijkse zenderwisseling ingaat, on men dan AVRO en VARA over Hilversum 1, NCRV en KRO over Hilversum II zal kunnen beluisteren. DAT de 32-j. Ned. scheepsultruster Hubert Wilton gisteren ernstig werd ge wond en o.a. een been brak, toen hij met zijn auto bij Nice in botsing kwam met een vrachtwagen. DAT een Amerikaanse mevrouw gis teren in Amsterdam een gouden pols horloge ter waarde van 4500 verloor, doch het kamermeisje Corrie van Veen het kleinood terugvond, en de uitge loofde 300 beloning best kan gebrui ken in verband met haar a.s. huwelijk. DAT Ged. Staten aan Prov. Staten van Zuid-Holland voorstellen de ver binding DordrechtSliedrecht weer oP het provinciale wegenplan te plaatsen. DAT de centrale commissie voor uit zending van Nederlandse kinderen naar buiten, Kinabu, vorig jaar 1552 kinderen uit de grote steden zes weken in gezin nen op het platteland heeft opgenomen on verzorgd. DAT het Nederlands Padvindsters- Gilde uit de opbrengst van ■'e actie Heitje voor een Karweitje 6.000 ar- staat voor de vluchtelingenactie vai I Nederlandse Jeugd Gemeenschap. E. M. Smulders. Is tolk voor de Nederlandse delegatie treedt op de heer Santwijk; als tolk voor de Indonesische, de persattaché van het Indonesische Hoge Commissariaat in Den Haag, de heer Soeleiman. Vrouw gearresteerd wegens gifmoord Lijk in Warffum na acht jaar opgegraven Op de openbare begraafplaats in Warf fum (Gr.) is het stoffelijk overschot op gegraven van de landarbeider P- van der Veen, die ruim acht jaar geleden op 49- jarige leeftijd, plotseling is overleden. Zijn vroegere vrouw, de 53-jarige Jantje is Zondagmiddag gearresteerd. Zij wordt er van verdacht, haar man in het voorjaar van 1946 door vergiftiging om het leven te hebben gebracht. De ver dachte ontkent echter hardnekkig. Toen de vrouw vóór de laatste oorlog iet de landarbeider trouwde, was zij reeds van Iemand gescheiden. Na het plotselinge overlijden van de landar beider is zij in 1947 voor de derde maal getrouwd. Deze derde echtgenoot heeft haar enkele weken geleden in de steek gelaten. Kort nadien begon de politie het onderzoek naar de doodsoorzaak van Van der Veen. Reeds onmiddellijk na diens overlijden t 1946. waren er in Warffum vreemde geruchten over de doodsoorzaak, maar deze bereikten toen niet de politie. Nog geen „staakt het vuren" in Indo-China De bestandsbesprekingen, die in Indo- China zouden worden gehouden, in een dorpje ten Noorden van Hanoi, zyn weer uitgesteld- Passage Leidseweg Autoverkeer neemt viaduct bij Marlot Op weg naar Wassenaar of Den Haag-West (Van een onzer verslaggevers) Het viaduct bij Marlot over de Rijksweg te Wassenaar zal, nu de Spoorwegen er geen gebruik meer van maken, bestemd worden als autorijbaan. Het is namelijk de bedoeling om het van Den Haag komen de. voor West-Wassenaar bestemde auto verkeer en de, uit Amsterdam cn Leiden voor West-Den Haag bestemde auto's ge legenheid te geven dit viaduct in beide richtingen te passeren. Het uit Den Haag komende verkeer zal onder het viaduct door geleid worden naar een, rechtsafbui- gend wegtracé. dat, via een oprit, het viaduct bereikt. Het uit de richting Lei den komende verkeer gaat via de Van Oudermeulenlaan en de Wittenburgerweg de Zijdeweg en bereikt daar, over oprit van 1.7 km, die door het rijk de spoorwegen wordt overgenomen, het viaduct. Er komt, aan de Haagse zijde, afrit naar de Bezuidenhoutseweg. Het viaduct is ruim zes meter breed en zal dus alleen door auto's in beide richtingen kunnen worden bereden. Voor voetgan gers blijven een tweetal smalle schamp- stroken ter weerszijden van het viaduct beschikbaar. Truman iels beter De toestand van oud-president Truman as gisteravond Iets minder ernstig dan gedurende de dag. Aldus blijkt uit communiqué van de hem behandelende geneesheren. In Dordrecht ls gistermiddag te water gelaten het Rijnschip Vistulia, dat als laatste van een serie van drie gebouwd is op de scheepswerf De Biesbosch vooi rekening van de Internationale Rivier- transportmaatschappü te Rotterdam. Het schip meet 1450 ton. conferentie een pleidooi gehouden voor het vreedzaam naast elkander doen be staan van Oost en West. teneinde het ri sico van een conflict, dat ..ons als over winnaars zou achterlaten od een menigte ruines", tot een minimum te beoerkon. Churchill suggereerde, dat een vreed zaam voortbestaan naast elkaar voor een periode van 25 jaar, de vooruitzichten zou kunnen verbeteren. Intussen moet de Westelijke wereld de grootste waakzaam heid betrachten en een ontbreekbare een heid opbouwen van de Engelssprekende wereld. Toen iemand vroeg, hoe het thans stond met de temperatuur van de vriendschap tussen Engeland en Amerika, antwoordde Cchurchill: „normaal". De premier is voorts nog altijd van oordeel, dat een conferentie met Malen kof van groot nut kan zijn. mits op het goede tijdstip gekozen. Polders schenken veel meer rust dan het strand Wenken voor vacantiegangers op de tilm Ged. Staten van Zuidhol'land hebben aan Provinciale Staten voorgesteld, hun te machtigen een korte film over recrea tie en landschap van Zuidholland te doen vervaardigen, welke geschikt is in de bioscopen te worden vertoond. De kosten van deze film, die in kleu ren zal worden opgenomen, zullen ƒ20.000 bedragen. Voorts achten Ged. Staten het wenselijk daarnaast een smal film te laten vervaardigen, die een be drag van ƒ2000 zal vorderen. Doel van deze films is de aandaöht van het pu bliek te vestigen op de rust, die van het polderland uitgaat. Vele nerveuze men sen zoeken in hun vaoantie toch het drukke strandleven. Zilveren anjer voor prof Van Poelje Prins Bemhard heeft gisteren in het gebouw van de Nederlandse Handel Mij te Amsterdam aan verschillende Nederlanders de onderscheiding van de Zilveren Anjer uitgereikt. Op de foto ziet men prof. dr G. van Poelje, die, zoals wij meldden, deze onder scheiding onftiing voor zijn belang rijke arbeid op het gebied van het jeugdherbergwerk. HET WEER IN EUROPA ?s s iïl" 20 0 12 11 20 0.1 17 1 Iets warmer Het K. N. M I. te De Bilt verwacht tot morgenavond: Koude nacht. Morgen over dag droog en aanvankelijk vrij zonnig weer, maar later weer toenemende bewolking. Zwakke, later meest matige wind tussen Noordwest en Zuidwest. Hogere middagtemperaturen. (Opgemaakt hedenmorgen te 10 uur). Zon cn Maan Woensdag: Zon van 4.23 tot 21.04 uur; Maan van 4.00 tot 21.13 u. Morgen N. M.

Nieuwe Leidsche Courant | 1954 | | pagina 1