ïliemuc ÖTouranl Politieke Eiffeltoren van Laniel wankelt Wie kan het slot raden? Conferentie te Genève is in feite reeds geëindigd Joods oorlogspleegkind komt in een Rooms gezin Wist U ZET ZE IN EEN VARKENSHOK... EERSTE DUIZEND GULDEN ZATERDAG 12 JUNI 1954 BUREAUX: Steenstraat 37. Directie, Redactie, Abonnementen- en Advertentie-afdeling: Tel. 31441. Postrekening: 58936. ABONNEMENTEN: 6.40 per kwartaal; 2.15 per maand; ƒ0.50 per week. Directie: F. DIEMER Hoofdredacteur: Dr. E. DIEMER Chef-Red.: H. W. J. ENSERINK CHR1STELIJK-NATIONAAL DAGBLAD Voor Leiden en Omstreken .Stultuuctli (Mines «go bert la legbeitpact' Vijf en dertigste iaargtnrg No 10062 DE WERELD STAART NAAR PARIJS President Coty beijvert zich de basis te versterken nieuwe motie voorstellen, waarover later gestemd zou worden. Het woord „Kamer ontbinding"' is in Parijs politieke kringen van de lucht. Laniel kan dit wapen gebruiken, indien hij met de verdere i DE WERELD staart naar Parijs. Het departement van buitenlandse zaken aan de Quai d'Orsay werkt op volle toeren. Zal vandaag nog het kabinet-Laniel ten val worden gebracht? President Coty stelt alles in het werk om een dergelijke ramp te voorkomen. Voortdurend tracht hij te bemiddelen tussen de voornaamste partijleiders. Men ver- hele zich de ernstige situatie niet. met het oog op het beleid in Indo- China en de, toch reeds in een impasse geraakt zijnde, onderhandelin gen in Genève. De R.K. invloedrijke partij, de M.R.P., heeft te elfder ure een communiqué uitgegeven, waarin gewaarschuwd wordt, dat ontbin ding van de Nationale Vergadering zal worden geëist, indien premier Laniel zijn vertrouwensvotum niet krijgt. Als dit blad verschijnt, zullen de telegrammen reeds hebben vermeld of het kabinet-Laniel ten val is gebracht. Parijs leeft thans in de sfeer van „op hoop van zegen"! Bovengenoemde partij, de M.R.P., gaf te kennen, dat zij zich afzijdig zal houden welk toekomstig kabinet ook, dat het huidige pro-Europese (een relatief begrip) buitenlandse beleid van Frankrijk zou loslaten. Zoals men weet, bezet juist de M.R.P. in de Nationale Vergadering een strategische positie, want zij heeft er 85 vertegenwoordigers, zodat het vrijwel niet mogelijk is een nieuwe regeringscoalitie te vormen zonder haar steun. President Coty was tot laat ln de nacht doende, een kabinetscrisis te vermijden. Hij heeft besprekingen gevoerd met tal van politieke kopstukken, zoals de man van de Radicalen, namelijk Edouard Her- riot, en enige Gauillistische leiders. Tevens ontving president Coty de vice- president Reynaud en de minister voor Indo-China, Frédéric Dupont. Laniel, of schoon nerveus, heeft zich nog lang niet gewonnen gegeven. Hij hoopt de zaken zo te arrangeren, dat hij niet verslagen zal worden door de constitutionele meerder heid, waarvoor ten minste 314 stemmen nodig zijn. Indien de oppositie slechts iets minder dan 314 stemmen behaalt, dan lijdt Laniel de nederlaag, maar kan hij volgens de constitutie aanblijven, ja, hij kan dan een Tijdens het bezoek aan een meel fabriek in Leeuwarden werden de Prins gisteren ook proefbiggetjes getoond. Om er zich van te over tuigen hoe mollig de diertjes daar worden, nam de Prins zo'n biggetje in zijn armen. Het dier schreeuw de moord en brand.... De grootste schat die ooit door mensenhanden ver borgen werd, ligt begraven op het Cocos eiland en moet een waarde hebben van 50 miltioen gutden. Maar ook op het eiland Tinixad, in de baai van Vigo, te Delft en op vele andere plaatsen moeten geweldige schatten verborgen lip- oen. Ons Zondagsblad geeft over dit mysterieuze onderwerp een geïllustreerd artikel. Dr F. C. Dominicus toont aan, dat ons Wilhelmus een merkwaardige karakterschets geeft van Willem de Zwijger. Hieruit is af te le leiden dat de dichter iemand moet zijn aeweest die de Prins door en door kende. Corn. Basoski vestigt de aan dacht op de bijna honderd schil derijen, die door de Haagse kunst handel Pieter A. Scheen van 10 tot 20 Juni worden tentoongesteld in de Rotterdamse Kunstkring. Karei Snijtsheuvel zet zijn boeiend verhaal voort over de Japanse vlieger Crazy Billie, die door velen onuerslaanbaar en zelfs onkwets baar werd gehouden. Onze me dische medewerker schrijft over huidverzorging bij babies, een onderwerp waarin vele jonge moe ders belang stellen. Van de verdere inhoud noemen wij: meditatie. Uit de Volkswijk, kort verhaal, dammen en puzzlen. Ook in dit nummer k'ijgt de jeugd weer twee speciale pagina s, waarvan het plaatjesverhaal ook door vele ouderen met spanning wordt gevolgd. Hoge autoriteiten bij N.A.V.O.-oefening Van 15 tot 17 Juni zal in West-Duits- land een oefening worden gehouden, ge naamd Hostage Rouge- Het is een kaarl- studie voor de centrale verdediging van West-Europa. Er zullen geen troepen verplaatsingen zijn- Er zullen o-a- aan deelnemen Lord Ismay. secretaris-gene- van de N.A.V-O-, generaal A- Gruen- ther, opperbevelhebber van de geallieer de strijdkrachten ln Europa, luitenant- generaal-waarnemer A. Baretta. de Ne derlandse chef luchtmachtstaf, commodore W. J. Reynierse en commodore G- R War- netjes van zijn regering verslagen wordt. Moet Laniel de leiding behouden of niet? De Fransen staan voor het moeilijkste vraagstuk sinds lange tijd; de val vai kabinet zal de verwarring doen toenemen en op algemene verkiezingen in het mid den van de zomer, als de meeste Parijze- naars het hittige Parijs ontvlieden, kan niemand bijzonder gecharmeerd zijn. Op de tweede dag van zijn werkbezoek aan Friesland, heeft de Prins zich o.a. op de hoogte gesteld van de landaanwinning langs de Friese kust. De tocht over het nieuwe land werd gemaakt met een smalspoortreintje. In Leeuwarder meellabriek Biggetje op arm ran de Prins schreeuwde moord en brand Vorstelijke bezoeker bestelde meel voor een speciaal recept EEN VAN DE HOOGTEPUNTEN van Prins Bernhards bezoek aan Fries land was gistermiddag de bezichtiging van Koopmans' meelfabrieken in Leeuwarden. De Prins gaf een order op van 2 kg boekweitmeel, be stemd voor een speciaal recept. Een bezienswaardigheid in dit bedrijf was het opfokken van een zevental moederloze biggetjes, slechts 17 dagen oud. Een van de biggetjes werd door de Prins opgenomen, en gaf luid schreeuwend zijn misnoegen daarover te kennen. Het volgende bezoek gold de naast-[want hij werd gemaakt met het gewone gelegen Coöperatieve Condensfabriek smalspoortreintje, dat daar voor de werk- Friesland waar aan de Prins voor de zaamheden wordt gebruikt. Het gehele vier Prinsesjes een door het bedrijf uit- gezelschap was gezeten op pakken stro. gegeven kinderboekje in luxe uitgave jn het Noorderleeg-buitenveld aangeko- werd ter hand gesteld. Daarna moest de| meili sjoeg de Prins met grote belangstel- Prins nopnaals als metselaar optreden. Je broedkolonie van meeuwen ode. voor het ta alSSStrXA'lataratori"" 'f."" van de condensfabriek ln de Prinsen-j tussen de (rashalmen. Van hier ging tuin ten slotte was Prins Bernhard de het naar he' proefbedrijf voor aardap- gast van het gemeentebestuur Pelen, "«n de stichting keuringsdienst Friesland te St Anna Parochie. Gistermorgen vroeg wapperden de vlag- een nadere bezichtiging gen reeds van de torens van de verschei- Ikweekveld werd het ochtend-programma dene dorpen in de gemeente Ferwer- besloten. De lunch werd gebruikt op de deradeel en van het gemeentehuis te Fer- Koele ontvangst voor Laniel Laniel kdeeg vanmorgen een koele ontvangst in de Nationale Vergadering bij een laatste poging, het kabinet te redden. Slechts de M.R.P. en de Con servatieven juichten Laniel toe. toen hij waarschuwde, dat het gemakkelijker is een regering te laten vallen, dan een nieuwe te vormen. Met stemverheffing wees hij op de gevolgen van een „Azia tisch München" en het opgeven van het Atlantisch Pact. Ik kan geen verant woordelijkheid op mij nemen, indien ik steeds van het hoofd zou komen te staan van een zakenkabinet. De Gaul listen deden heftige aanvallen op de minister van Defensie. Pleven, en eisten diens onmiddellijk aftreden. Ook Bidault de minister van Buit. Zaken, moest het ontgelden. „Hij moest uit de regering verwijdert worden". Later op dag zal over de vertrouwensmotie worden ge- De 105 socialistische afgevaardigden zullen tegen de regering stemmen, maar de grote meerderheid der Conservatie ven en natuurlijk de M.R.P. zullen de regering steunen. De spanning neemt Franse regering gevallen BU het ter perse gaan van ons blad seinde Reuter uit Parijs, dat de Franse regering van Laniel met 303 tegen 283 stemmen in de Nationale Vergadering is verslagen. De Prins in September naar Zuid-Airika De Zuidafrikaanse premier, dr Daniel Malan, heeft gisteren bekendgemaakt, dat Prins Bernhard een officiële uitnodiging om in September een bezoek van veer tien dagen aan Zuid-Afrika te brengen, heeft aanvaard. De Prins wordt 25 September in Zuid- Afrika verwacht. Volgens A.F.P. zal de eerste week van het bezoek gewijd zijn aan officiële ont vangsten. De tweede week zal een offi cieus karakter dragen. De Prins zal dan enkele gebieden van de Unie bezoeken. Vrouw gedood op overweg Op een met knipperlichten beveiligde onbewaakte overweg in Waardenburg (Gld) is gistermiddag een bejaarde vrouw door een trein gegrepen en gedood. Op het moment, dat de trein, die om 16.52 uit Der, Bosch r.aar Utrecht was vertrcflc- ken, de overweg naderde, stak de vrouw, de weduwe P., onverwacht te voet de overweg over. Daar zij doof was, neemt men aan, dat zij het belsignaal van de knipperlichtapparatuur niet heeft ge- Een duw gekregen en onder auto gedood In de Ruyschsti-gai te Amsterdam is gisteravond het achtjarige meisje I. H. uit de Swammerdamstraat onder een vrachtauto, geraakt en gedood. Zij kwam te vallen, -toen haar kameraadje haar bij het spelen een duw gaf. De 3-jarige Wout Tolk van de Schie- damsedijk te Rotterdam is op de vierde étage uit het raam gevallen. Het kind was op slag dood. Finse zeeman na vechtpartij in R'dam overleden Bij een vechtpartij waarbij twee No ren. een Zweed en twee Finnen waren betrokken, is gisternacht in Rotterdam de 19-jarige Finse dekjongen Veli Veiko Kokönen om het leven gekomen. Hij was opvarende van het Zweedse stoomschip Bele. De vier andere zeelieden, opvaren den van drie schepen, zyn gearresteerd. Eerste Limburgse kersen ruim 1 per kg In Slttard zijn gistermiddag de eerste Limburgse kersen geveild. Aangevoerd werden 3.000 log kersen, die f 1.03 per kg opbrachten. Ned. gezant in Warschau werd. Omstreeks 10.45 uur arriveerde de Prins met zijn gevolg aan de zeedijk on der het dorp Ferwerd. Bij het kantoor van de landaanwinningswerken stond de landelijke rijvereniging „de burmania- ruiters" opgesteld, die zich in de bijzon dere belangstelling van de Prins mochten verheugen. Vervolgens vertrok het gezel schap langs de landaanwinningswerken buitendijks naar het Noordenleeg onder Hallum. De economische betekenis van de landaanwinningswerken is zeer groot- De rit langs deze werken zal ook voor Z.K.H. wel een verrassing zijn geweest. EgypteSaoedi-Arabië Gemeenschappelijk hoofdkwartier Egypte en Saoedie-Arabië zijn overeen gekomen, een gemeenschappelijk hoofd kwartier voor hun legers op te richten in overeenstemming met het Arabische collectieve veiligheidsverdrag- boerderij „De Vogel" van het lid Gedep. Staten J. L. Hoogland. 's Middags volgde het bezoek aan Leeuwarden. Om half zes vertrok de Prins met de Dakota die hü zelf be stuurde naar Soesterberg. Dr F. A. van Woerden, consul-generaal der Nederlanden te Singapore, wiens be noeming tot gezant in Warschau binnen kort te verwachten valt. Aan boord van het vliegdék- schip Karei Doorman, dat thans in Rotterdam ligt, werden gis termiddag door de comman dant, kap. ter zee A. M. Val kenburg, zes officieren be ëdigd. Het waren luit. ter zee van vakdiensten derde klasse B. W. v. d. Ent, de adelborsten eerste klasse E. H. Isselmann, B. O. Jansen, M. Benard en de adelborsten codedienst eer ste klasse A. van Tilburg en F. H. J. Jansen. Mening van minister gevraagd Werkweek van 55 uur voor het bouwbedrijf Het Tweede Kamerlid mr Beerniwk (CH) heeft schriftelijk aan minister Witte gevraagd, zijn oordeel te geven over het voorstel om tijdens de zomermaanden in het bouwbedrijf 55 uur iin> plaats van 48 uur per week tfi laten werken, waardoor de productiviteit met 10 pet zou kunnen worden vergroot. Zoals men weet, is dit voorstel naar voren gebracht op de ver gadering van de Ned. Chr. Aannemers- en Bouwvak-patroonsbond. Gisteren Is te Genève 4V4 uur verga derd over Korea. Bidault voor dat doel overgekomen uit Parijs verklaarde, dat alles wat ook maar over Korea kon den gezegd, inderdaad ter tafel Is bracht. Eden, zijn Britse ambtgenoot, voegde hieraan toe, dat er óók met trekking tot de Koreaanse kwestie geen wezenlijke vorderingen zijn gemaakt. De Chinese vertegenwoordiger Tsjoe En-lai vulde de kostbare minuten met kanonnade van scheldwoorden aan adres van de Ver. Staten en de andere vrije landen. De communistische verte genwoordigers weigerden hardnekkig, ook maar één concessie te doen. Zij willen dat „Waarom geen pas voor| alle buitenlandse strijdkrachten vóór de 'verkiezingen uit Korea worden terugge trokken. Intussen heeft minister Foster Dulles Het Tweede-Kamerlid Wagenaar In een rede te Los Angeles de voorwaar- (Cocram.-) heeft minister-ipcesident dr W. Jden herhaald, waaronder de Ver. Staten Drees en aan minister mr J. W. Beyer- :ot interventie in de Indochinese oorlog gevraagd of het hun bekend is. dat het [zouden kunnen besluiten. Die voorwaar- coimiministische Tweede-Kamerlid Paul den zijn: 1. Een uitnodiging van de wette- de Groot en de secretaris van de Een-jlijke autoriteiten in Indo-China, 2. Vol heidsvakcentrale B. Brandsen vroegtijdig ledige onafhankelijkheid voor Laos, Viet- paspoorten hebben aangevraagd en dat nam en Cambodja. 3. De V.N. moeten in die tot op heden niet zijn verstrekt. zien. dat Interventie noodzakelijk is, 4. De heer Wagenaar informeert op welke Deelneming van enige Aziatische landen ponden de passen niet zijn afgegeven en'aan de strijd (Amerika vecht niet alleen), of de ministers bereid zijn, ogenblikkelijk 5. De verzekering, dat de Fransen zich oodracht te gever- ze alsnog te verstrek-1 niet voortijdig uit de strijd zuilen terug gen- 1 trekken. BidaultAlles is gezegd „Indien nodig zullen de V.S. onmiddellijk een krachtige houding aannemen" ,,De besprekingen te Genève zijn in feite reeds afgelopen." Dit is, volgens Reuter, de mening van de meeste niet-communistische vertegenwoordigers in het Zwitserse conferentie-oord. Men verwacht, dat de besprekingen de volgende week officieel zullen worden beëindigd. Het ziet er naar uit, dat de impasse volledig is, zowel ten aanzien van Indo-China als ten aanzien van Korea. deze C.P.N.-Kamerlid Voogdijraad nam opzienbarend besluit „Wij Joden vatten deze beslissing op als een slag in ons gezicht" De Amsterdamse voogdijraad heeft i t'hans officieel medegedeeld, dat besloten is het 13-jarige Joodse oorlogspleegkind Rebecca Meljado in een Katholiek pleeg gezin te plaatsen. In zijn commenitaar op dit besluit schrijft het Nieuw Israëlitisch Weekblad van deze week onder het opschrift: „On duldbaar" o.m.: „Deze beslissing komt misschien voor de een als een schok, voor de ander als een logisch gevolg van de wederwaardigheden varn dit Joodse meisje. Maar dan toch alleen, zolang hij geen kennis heeft ger-omen van de om standigheden waaronder dit gebeurd is Want wie deze hoort, moet wel met de grootste verontwaardiging zich verzetten tegen een handelwijze, die kennelijk is in gegeven door andere overwegingen dan hei belang van het kind". „Joodse instanties" zo gaat het ar tikel verder „hebben geen gelegenheid gekregen om met het kind in contact te komen. Zelfs bevoegde, deskundige Jood se psychologen werden geweerd en dat ondanks het feit. dat het meisje oor spronkelijk aan een Joods pleeggezin zou worden toegewezen. De voogdijraad heeft zich dus alleen laten voorlichten door een niet-Joodse. „neutrale" instan tie. Deze is tot de conclusie gekomen, dat men het kind niet ln een Ka-tholiek, maar neutraal gezin diende onder te brengen, om op deze wijze de overgang naar het normale lever- mogelijk te ma ken. De voogdijraad heeft nu dit rapport in de wind geslagen: de meerderheid heeft belotcn om tegen het deskundig ad vies in een Katholiek gezin aan te wijzen, daarbij een stap verder gaande op de weg van rechtsverkrachting en onder drukking van de Joodse minderheid". In het slot van het artikel wordt ge zegd: „Wij Joden vatten deze beslissing op als een slag in ons gezicht". - Dulles voegde echter waarden toe. dat indien er een aanval zou worden gedaan, waardoor de veilig heid van het Amerikaanse volk duidelijk zou worden bedreigd, dat dan de Ver. Staten onmiddellijk een krachtige houding zouden aannemen! Het Amerikaanse ministerie van Defen sie heeft officieel bevestigd, dat duizend gewonden der Franse troepen van buiten bet strijdgebied met Amerikaanse vlieg tuigen naar Frankrijk zullen worden overgebracht. De toestand in het gebied van de delta der Rode rivier wordt met de dag meer gespannen. Reuter weet te melden, dat minstens 10.000 man van de Vietminh zich in gevechtsstellingen aan de Noordrand van de delta bevinden. Onbestendig depressie over de Noordzee was getrokken, is de lucht druk in onze omgeving geleidelijk ge stegen, aldus deelt De Bilt mede. Dit laatste hangt samen met de ontwik keling van een zwakke brug van hope druk, die zich vanmorgen van de Alpen ouer Nederland en de Britse Eilanden naar het Noordelijk deel van de Atlantische Oceaan uitstrekt. De luchtbeweging is nu zwak ac toorden en dc aanvoer van koele Oceaanlucht is opgehouden, zodat de temperatuur gedurende het weekeinde geleidelijk zal stijgen. Boven de Golf van Biscaye is een nieuwe Oceaanstonna aangekomen, die in ongeveer Noord-Oostelijke koers beweegt. Zij wordt vergezeld door een regenzone, die vanmorgen in Zuid-West Frankrijk en Zuxd-Enge- land actief was. Deze nieuwe depressie vormt een bedreiging voor het weer van Zondag. Af >n toe enige regen Tot morgenavond verwacht De Bilt: Veel bewolking met af en toe enige regen, maar morgen overdag ook enkele opklaringen. Overwegend matige wind, aanvankelijk Zuidoostelijk, later draaiend naar Zuidwest. Vannacht iets hogere temperaturen, morgen overdag iets koeler, om tien uur). DAT gisteren in Rotterdam-Zuid door wethouder A. Hoogeweg, de eerste paal is geslagen voor een nieuw gebouw van de G. G. D. aan de Mijnsherenlaan, het welk over.2 3 jaar gereed komt en waarbij perkeerruimte voor kinderwa gens is geprojecteerd. DAT blijkens de Jaarverslagen over 1952 en 1953 van de Ned. Christelijke Beamb- tenbond het aantal afdelingen 148 is gestegen en het ledental is toege nomen van 10972 tot 14318. DAT ter gelegenheid van de Europei week op 31 Juli In Maastricht een grote internationale luchtvaartdag zal plaats hebben, waarvoor de gemeenteraad een garantie-subsidie van f 15.000 heeft toe gezegd. DAT op 11 Juni 1254 graaf Willem II (Rooms koning) aan Alkmaar stadsrech ten verleende, en dit feit met een middel eeuwse maaltijd in de stedelijke muziek- tuin is herdacht. DAT B. en W. van Rotterdam een nieuw plan hebben ontworpen voor het stichten van een psychiatrische kliniek op het ter rein van Maasoord en de bouw- en inrich tingskosten geraamd zijn op rond f 1 mil- lioen in totaal. DAT de voorzitter van het Indonesische Parlement, mr Sartono, gisteren een be zoek heeft gebracht aan de ministers mr jj, W. Beyen en mr J. M. A. H. Luns. DAT voor de Utrechtse rechtbank tegen i drie verdachten, de 34-jS. de L„ de 41-j. W. J. M„ beiden uit Amersfoort en 'de 29-j. J. G. V. uit Hilversum, elk f 500 boete is geëist wegens het exploiteren van een roulette. DAT tien Franse scholieren (van 10 tot 15 jaar), die een prijs hebben behaald in een opstelwedstrijd over hygiëne van 7 12 Juli een bezoek aan ons land brengen, „omdat Nederland het meest zindelijke land is" en daarbij Den Haag en Scheve- ningen gaan zien. DAT in het afgelopen jaar Leeuwar den na Rotterdam en Den Bosch de derde plaats in de rij van veemarkten heeft behouden, en de aanvoer van 220.064 tot 235.659 opliep. DAT voor de rechtbank te Dordrecht tegen de Arkelse fabrieksdirecteur De G. f 250 en tegen de secretaris dezer fa briek mr Van V., f 75 boete is geëist we gens het gebruiken van ongeldig ge maakte contracten. DAT de heer Peter Diamand, assistent- directeur van de Nederlandse Opera en secretaris van het Holland Festival, Ne derlander is geworden. Zet ze in een varkenshok en ze gedragen zich als varkens; zet ze In een goed en gezellig tehuis en ze blijven zichzelf. (Het eerste bij wijze van spreken.) Dat hebben al tientallen abonné's begrepen. Ze zorgden er met elkaar voor, dat we nu het bericht kunnen brengen, dat de voor de actie O 92 binnen zijn. Het begin is er. Maar nu de rest. Daarvoor rekenen we op Uw medewerking- Wil het Prot. Chr. Militair Tehuis in Valkenburg er spoedig komen, dan moet er heel hard worden aangepakt. De Jantjes in Valkenburg rekenen er op, dat HUN tehuis er komt. En het zal er komen. Wat Katholiek Nederland kan, kan Protestant Nederland ook. Via giro 58936 van de Nieuwe Leidsche Courant, via een postwissel of via onze loketten kunt U dat bewijzen. Maar doe het spoedig. Doe het nu! D. K. v. d- H. te D. H. 1.50; H. K. te D. H. ƒ1.—; J. C. le C. le V. 5.—; Str. te D. H. 5.—; A. H. D. te D. H. ƒ2.50; W. B. te M. ƒ2.50; D. v. B. te W. 1.—; P. W. te D. H. 10.—; J. W. te D. H. 2.50; G. Th. V. te D. H. 1.—; Ir A. V. te P. 10.—; B. B. te D. 1.50; Mevr. W. C. M.-d. J. te D. 5.—; Jhr Mr H. te D. 10.—; Mevr. U. te D. 5.—; Mevr. S. te L. 1.—; T. de J. te O. 2.50; Mevr. N. te L. 1.—; Mevr. G. H. te L. 5.—; J. P. te K. a. d. R. f 2.50; G. 't H. te S. ƒ2.—; Mr C. J. W. te L. 5.—; J. W. O. B. te R. 1.—; Mej. H. 2.—; N.N. 10.—; H. D. te R. 25.— B. v. N. te VI. 15.— G. A. P. te R. 2.50; P. M. B. te G. ƒ2.—; D. W. J. G. te R. 1.—; A. J. v. D. te U. 1.—; C. A. v. D. te K. ƒ2.50; T. K. te B. 7.50; J. R. te St. L. 25.—; R. D.-W. te R. ƒ5.—; A. B. te O. 1.—; Ds W. v. H. te V. 1.—; H. v. A. te R. 1.—; F. S. te R. 1.—; G. L. O. te R. 2.—; Fam. G. te R. ƒ3.—; A. M. V. te B. ƒ2.50; J. G. te R. ƒ25.—. O 92 ROEPT U OVER

Nieuwe Leidsche Courant | 1954 | | pagina 1