Jlieume £riltsrl|c (üburant M areweek 'ito wil een spoedconferentie van vier mogendheden over Triëst Carl Hall bekent de moord op Bobby Greenlease Onlusten uitgebroken in Rrits-Guyana Wist IJ DINSDAG 13 OCTOBER 1953 BUREAUX: Steenstraat 37. Directie, Redactie, Abonnementen- en Advertentie-afdeling: Tel. 31441. Postrekening: 58936. ABONNEMENTEN: 6,per kwartaal; 2.— per maand; 0,47 per week. ADVERTENTIËN: 0,18 per millimeter. belangrijke korting). Vier en dertigste jaargang no soos Directie: F. DIEMER Hoofdredacteur: Dr. E. DIEMER Chef-Red.: H. W. J. ENSERINE CHR1STEL11R-NAT10NAAL DAGBLAD Voor Leiden en Omstieken .Maatoattlcti Is «htltctm oiun isrl la ltjl|tnsp«i' geopend Troepenbewegingen duren voort ïoskou spreekt in protestnota van zeer „ernstige schending vredesverdrag' SOWJET-UNIE heeft zich nu gemengd in het conflict inzake Triest. In een nota, overhandigd aan de Britse en Amerikaanse iplomatieke vertegenwoordigers te Moskou, spreekt Rusland van een eer ernstige schending" van het Italiaanse vredesverdrag, door de Dorgenomen overdracht van de A-zone aan Italië. Zuid-Slavië heeft seist, dat Amerika, Engeland, Italië en Zuid-Slavië in spoedconferentie jeen zullen komen, om het geschil uit de weg te ruimen. De Zuid- avische minister van Buit. Zaken, Popovic, heeft in een onderhoud met jn Amerikaanse collega, John Foster Dulles, geprotesteerd tegen het its-Amerikaanse besluit inzake de A-zone en verklaard, dat de toestand Triëst,, werkelijk zeer ernstig is." hun besluiten zul- •root-Brittannië en de Ver. Staten zijn teren spoedbesprekingen begonnen aanleiding van Tito's dreigement, de )ne te bezetten, zodra Italiaanse troe- drt gebied binnenrukken. Mussen blijven de demonstraties in Igrado voortduren. het Amerikaanse troepen- lip Geiger in Triëst aangekomen, om at de consequenties v len moeten dragen. In Belgrado heeft de Russische ambas sadeur Valkov (vroeger ambassadeur ir Den Haag) het probleem met de plaats vervangende minister van Buit. Zaken. Bebler. besproken. Genoemde Bebler heeft zich voorts met een uitvoerig docu ment gericht tot de secretaris-generaal rste groep gezinsleden van Amerikaan militairen aan boord te nemen. Volgens Zuidslavische berichten wor- tdurend nieuwe Italiaanse troe- meenheden bij de Zuid-Slavische grens mengetrokken. In de stad Triëst heerst thans een ner- spanning. Vele inwoners verzetten h tegen een vertrek van de Britse en nerikaanse troepen. Er worden strooibil- uitgedeeld, waarop staat: ..Blijft Britten en Amerikanen. Behoudt t voor ons, Triëstenaren". Naar verluidt, zou minister Eden het tiatief willen nemen voor een gesprek 11a- 1 Tito en de Italiaanse premier Het protest van Moskou In de Russische nota betreffende het nflict-Triëst, zo gaat Reuter voort, ■'op gewezen, dat het vredesver- ag voorziet in de oprichting van 'n vrij, utraal en gedemilitariseerd gebied van t, met aan het hoofd een door de benoemde gouverneur. Wij herinne- ir aan. dat dergelijke pogingen inder- d zijn afgesprongen. Diplomaten te Lon- i. aldus de corr. van A.P-, zijn van oor- iel, dat Rusland door het zenden van achtige nota's aan Engeland en Ameri- politieke munt tracht te slaan uit de isis inzake Triëst. Moskou heeft Wash- Londen gewaarschuwd, dat zij de V N.. Hammarskjöld. Hierin word: verklaard, dat het Brits-Amerikaanse be sluit om de Geallieerde troepen uit Triëst terug te trekken, een precaire toestand geschapen heeft- Als de voorgestelde viermogendhedenconferentie zou misluk ken. aldus de brief van Bebler. zou Zuid- Slavië de kwestie voor de V N. brengen, aangezien de internationale vrede en vei ligheid worden bedreigd. Zoais reeds gezegd, de troepenbewegin gen gaan nog steeds voort en volgens hel Giornale d'Italia bevinden zich thans Punta Grossa en San Servola, bij de Zuidelijke punt van zone A van Triëst. reeds 16 000 man Zuid-Slavische troepen. Hopen wij op matiging bij dc betrokken partijen en dat straks in de Balkan, een historisch gevaarlijk gebied, de vlammen niet opnieuw uitslaan. Dr Drees en mr Algera in goudmijn Minister-president dr W. Drees en de inister van Verkeer en Waterstaat, mr lgera, hebben gisteren een bezoek ge acht aan een goudmijn te Roodepoort latal). Met grote belangstelling volgden gasten het winningsproces. De ministers daalden in de mijn af tot Later heeft dr Drees op de Neder- indse ambassade te Pretoria het Bron- m Kruis overhandigd aan mevr. E. M. Rouwerd wegens de verdiensten- van aar man, die in de oorlog is omgeko- Nader wordt gemeld, dat dr Drees van- aag met zijn echtgenote en minister lgera per vliegtuig uit Johannesburg aar Amsterdam zijn vertrokken. Het ge- slschap is een week de gast geweest van e Zuidafrikaanse regering. 500 meter diepte. Het KLM-toestel, waarmee de minis- izen, za'l morgenochtend op Schip- ol aankomen. Minister Algera zal echter set tot Amsterdam doorreizen, maar trblijven in Brussel. Hij zal daar de itie vam Europese ministers van Ver- bijwonen. Dag Hammarskjoeld, de secretaris- eneraal van de Ver. Naties, vertrekt ïorgen per vliegtuig uit New York naar tockholm voor de begrafenis van zijn HET WEER IN EUROPA leerrapporten van hedenmorgen 7 1J3S windstil ZZO ZZO ONO ZZO 3 10 0 12 0 13 0.1 Tijdelijk regen Tot morgenavond verwacht De Bilt: Zwaar bewolkt met tijde lijk regen. Overwegend tige wind uit uiteenlopende richtingen. Lagere mdddag- temperaituren. (Opgemaakt tien uur). ZON EN MAAN Woensdag: zon 7.02 tot 17.49 uur; 'Biaan: 14.00 tot 21.18 uur. 1 Qp 15 October E.K. Gisteren getekend Een militair verdrag Griekenland-V.S. Belangrijk voor de veiligheid van de Balkan Tussen de Ver. Staten en Griekenland is gisteren te Athene een overeenkomst getekend, welke Amerikaanse land-, zee- en luchtstrijdkrachten toestaat, gebruik te maken van Griekse militaire bases. In een Grieks-Amerikaanse bekendmaking wordt gezegd, dat de overeenkomst boven dien de volgende punten inhoudt: 1. De Amerikanen mogen van Griekse wegen en spoorwegen gebruik maken en mogen nieuwe, voor de defensie van de Balkan onontbeerlijke wegen en spoorlijnen aan leggen; 2. Alle Amerikaanse strijdkrach ten zullen zich vrijelijk mogen bewegen over Grieks grondgebied en Griekse wa teren; 3. De in Griekenland te legeren Amerikaanse eenheden zullen dezelfde rechten hebben als de Griekse legerafde lingen; 4. De Griekse marinebases kun nen ook worden gebruikt door de andere N.A.T.O.-landen. Reuter voegt hier nog aan toe, dat de overeenkomst is gesloten op basis van artikel 3 van het Noordatlantisch verdrag. In dit artikel wordt voorzien in het op richten ener verenigde strijdmacht met een centrale legerleiding. Door deze nieuwe overeenkomst wordt de veiligheid in het Noordatlantisch ge bied aanzienlijk vergroot. Jongen (17 jaar) zoek met 5000 Een 17-jarige Amsterdamse jongen is sedert enkele dagen spoorloos. Hij moet f5000 in zijn bezit hebben, een bedrag, dat hij voor een firma, waar hij werk zaam was, ergens in de st^d moest be zorgen. Bij zijn vertrek was de jonger, in het bezit van een fiets, aldus De Tel. Ned. handlanger van valse munters krijgt 18 mnd. De Nederlander C K., dde in Belgle valse bankbiljetten in omloop heeft ge bracht, welke door een internationale bende waren uitgegeven, is door de cor rectionele rechtbank te Antwerpen bij verstek veroordeeld tot 18 maanden ge vangenisstraf en 1.000 franc (f 75) boete. Zijn handlanger, de Belg A. B.. kreeg dezelfde straf. De leiders van de bende tferden in September 1950 in Parijs gehouden. De Zuidafrikaanse minister-president dr Malan en zijn echtgenote be groeten dr en mevrouw Drees bij hun aankomst op het kasteel van Kaapstad waar een staatsie-banket ter ere van de Nederlandse gasten werd aangericht. WEER EEN KIND VERMIST Hij geeft ook toe, het grafje reeds vóór de ontvoering te hebben gedolven DE 34-JARIGE Amerikaan Carl Hall heeft onverwachts bekend, dat hij de zesjarige Bobby Greenlease heeft vermoord. De bekentenis van Hall, die door hem schriftelijk werd vastgelegd, is door zijn vrouwelijke medeplichtige Bonnie Brown Heady bevestigd. Hall had steeds volgehou den, dat een zekere Thomas Marsh de moordenaar was. Na urenlange verhoren door de Fede rale Justitie (F.B.I.) gaven beiden toe, dat het graf voor Bobby reeds vóór de ontvoering achter het huis van Bonnie Brown Headv was gedolven en dat ook de laag ongebluste kalk van een meter dikte, waaronder het Hjkje was begraven, vóór Bobby werd ontvoerd, was gekocht Edgar Hoover, de directeur van de F.B.I., die de bekentenis van Hall be kendmaakte, zei, dat Bobby Greenlease werd vermoord op een plaats, ongeveer 20 km buiten Kansas City, in Missouri. Op de plek van de moord werd een vulpotlood van Bobby gevonden. In de vloermat van de auto van mevrouw Bonnie Brown Heady, waarmee Bobby werd ontvoerd, vonden detectives een kogel van kaliber 38. Aan de auto kleefden bloedvlekken. Dit bewijsmateriaal was volgens Hoover vol doende voor de bekentenis van Hall, wiens revolver bij zijn arrestatie werd ge. vonden en waarvan het kaliber ook 38 mm. was. De F.B.I, heeft het zoeken naar Thomas Marsh, die als gezegd tijdens het eerste verhoor door Hall van de moord werd beschuldigd, gestaakt. Weer een meisje zoek Opnieuw wordt thans een kind vermist. willigers in de omgeving van Hudson Falls (New Yoi-k) aan het zoeken naar de 3-jarige Anna Mosher, die Zondag bij het invallen van de duisternis plotseling uit de omgeving van de ouderlijke ning is verdwenen. Labour vraagt Witboek Suikerfabrieken liggen stil en een plantage in brand gestoken "C'EN GROOT AANTAL ARBEIDERS op de suikerplantages van Brits- -L' Guyana hebben gisteren het werk neergelegd. Zij gaven gehoor aan de oproep van de Progressieve Volkspartij die, zoals men weet, getracht heeft in Guyana een communistische staat te stichten. Vele suikerfabrieken liggen reeds stil, en een plantage met een groot suikerrietveld werd in brand gestoken. Een woedende menigte molesteerde een blanke opzichter, terwijl het huis van een werkwillige arbeider met ste nen bekogeld werd. In de hoofdstad Georgetown Is het tamelijk rustig, de openbare dienstpn functionneren nor- In Engeland heeft de Labourpartlj van de regering Churchill geëist, dat zij onmiddellijk in een witboek een verkla ring zal afleggen óver het intrekken van de grondwet in Guyana. Wij stippen hierbij aan dat de vice- voorzitter van de Progressieve Volks partij Burnham, de Britse minister van koloniën, Lyttelton telegrafisch heeft verzocht hem en de ontslagen premier van Brits-Guyana, dr Jagan, Maandag as. in Londen te ontvangen, ter bespre king van de crisis in de kolonie. Janet Jagan. de secretaresse van de Progressieve Volkspartij, en de vrouw van de afgezette premier, treedt nu in DAT in Stadskanaal de clandestiene radiozender Friesland is opgespoord en tegen de 31-j. loswerkman J. W. uit Stadskanaal en de 21-j. loswerkman G. L. B. uit Musselkanaal proces-verbaal is opgemaakt. DAT de Britse torpedobootjager Obdu rate (1540 ton standaard waterverplaat sing, 176 opvarenden) van 22 tot 25 Oct. Den Helder bezoekt. DAT de burgemeester van Johannes burg en andere vooraanstaande figuren uit Zuid-Afrika, die thans de gast zijn van de KLM, gisteren zijn ontvangen in het gemeentehuis van A'dam. DAT in Wormcr het industrieschap Zaanstreek is geïnstalleerd, waarin de Sedert Zondagavond zijn honderden vrij- Zaangemeenten samenwerken. In hoger beroep Vrijspraak geëist tegen arts en verpleegster Bij operatie formaline voor aether aangezien Tegen de Hilversumse arts A A. C. en de kraamverpleegster J. H. M. G. is giste ren in, Amsterdam in hoger beroep vrij spraak geëist, (bevestiging van het recht- bankvonnis). van schuld inzake het c lijden van een 22-jarige vrouw. In de nacht van 16 op 17 November had de arts in de R.K. Ziekenverpleging te Hilversum een kunstverlossing moeten toepassen. Aangezien er op dat ogenblik niet voldoende verpleegsterhulp aanwe zig was, moest de kraamverpleegster as sisteren bij het toedienen van de narcose Op een gegeven moment waren de twee aetherflessen leeg, waarna de hoofdver pleegster aan de kraamzuster twee flesjes overhandigde, één met en één zonder etiket Het flesje zonder etiket bleek later geen aether, maar formaline te be vatten en juist uit dit flesje had de ver-i pleegster de narcose voortgezet. Toen zij door de lucht de vergissing gewaar werd hadden de luchtwegen van de patiënte door deze inademing reeds zodanig te lijden gehad, dat zij na twee dagen over leed. De hoofdverpleegster is inmiddels it een week voorwaardelijk veroordeeld In de zaak tegen de arts en de kraam verpleegster zal het Hof op 22 Oct- vonnis Vier gewonden terug uit Korea Aan boord ven het Deense hospitaal kerkschip Jutlandia zijn vier Nederland se en zeven Belgische gewonde Korea- vrijwilligers in Nederland aangekomen. Vanochtend werden de militairen te Rot terdam ontscheept. De Nederlanders, de soldaten W. C. de Buyzer uit Amsterdam, S. Hattu uit Tiel, E. H. A. van der Aa uit Tilburg en E. H. B. Valk uit Amsterdam, ontvingen uit henden van luitenant-ko lonel H. A. Alberdingk het Kruis voor Recht en Vrijheid. DAT de Belg. die onlangs per auto uit Veenhuizen is ontvlucht, de 37-jarige S is, die de dood van een douane-ambte naar heeft veroorzaakt door opzettelijk met een smokkelauto op hem in te rijden. DAT de gemeenteraad van Marken met 4 tegen 3 stemmen heeft besloten, de café's in het vreemdelingenseizoen op Zondagen van 12 tot 5 uur geopend te houden. DAT de bootdienst A'damSchelling- woude na 50 jaar is opgeheven en ver vangen door een busdienst. DAT 275 tandheelkundige studenten uit Utrecht op 16 October een bezoek bren gen aan het tandheelkundig centrum en de polikliniek van de legerplaats Ermelo. DAT voor de Commerciële Club te Groningen deze winter o.c. zullen spre ken de Zuidafrikaanse ambassadeur kol. P. I. Hoogenhout, minister mr J. W. Beyen (6 Jan.) cn minister J. v. d. Kieft (12 Febr.). Georgetown, de hoofdstad van Brits- Guyana, op als correspondente van het Londense communistische dagblad de Daily Worker. Aanmoediging bij dijkherstel Prins zendt telegram aan ir Maris Prins Bernhard heeft als voorzitter van het Nationaal Rampenfonds een telegram gericht aan ir A. G. Maris, directeur-generaal van de Rijkswater- Dit telegram luidt als volgt: „De bestuurders van het Nationaal Rampenfonds, in vergadering bijeen, stel len er prijs op u te doen weten, dat zij met tallozen in den lande In intense spanning de werkzaamheden aan de dijk te Ouwerkerk volgen. Zij zijn zich be wust, dat u alles op alles zet om in deze beslissende laatste ronde te zegevii Mogen u en uw duizenden dijkherstcllers succes hebben". Plan voor gesprek Grote Vier tegen 9 Nov. Naar AFP in welingelichte kringen te Parijs verneemt, zulten de Westelijke Grote Drie voorstellen, tegen 9 November te Lugamo (Zwitserland) een viermogend- heden-conferentie te houden. Vrouw doodde baby en kreeg twee jaar Huilend kind tegen het ledikantje gedrukt De Utrechtse rechtbank veroordeelde vandaag de 25-jarige Indonesische vrouw E. W.-K. tot twee jaar gevangenisstraf met aftrek en voorwaardelijke ter be schikkingstelling van de regering, we gens dodelijke mishandeling van haar baby. Er was vier jaar gevangenisstraf met aftrek geëist. De verdachte, die met een veel oudere Nederlandse militair was gehuwd, had haar kinderen herhaaldelijk geslagen, omdat het huilen haar irriteerde. Zij zou niet opgewassen zijn geweest tegen de moeilijkheden waarin zij verkeerde, toen haar man in het hospitaal moest wor den opgenomen en zij de zorgen voor drie kleine kinderen alleen moest dra gen. Op 12 Mei had zij een van haar klei nen, die een huilbui had, tegen de houten wand van het ledikantje gedrukt, met het gevolg dat de borstkas werd inge drukt en de kleine overleed. Plan tot uitbreiding van V.N.-familie De Russische afgevaardigde, Malik, heeft gisteren in de speciale „politieke commissie" van de Ver. Naties voorge steld, Italië, Hongarije, Roemenië, Bul garije en Finland, als landen, waarmee een vredesverdrag is getekend, toe t.e laten tot de Ver. Naties. DAT In Eindhoven in 1954 de spoorweg- overkluizlng over de Dommel en in 1955 het nieuwe station en de goederenloods gereed komen. DAT het gezin C. Bax—-Couwenberg uit de Sehootsestraat te Eindhoven is uitge breid met een drieling (3 jongens). DAT 60 vrouwen en kinderen uit het rampgebied thans een week vacantie door brengen op het landgoed Staverden bij Elspeet. DAT de rijkswacht te Bocholt (België) de Nederlander R. H., heeft aangehouden, die vorige week in Budel (N.-B.) f 2000 en kleren heeft gestolen. DAT de officiële Intocht van St Nicolaas in A'dam is vastgesteld op Zaterdag middag 21 November. DAT het bruidspaar JungDeen gister morgen naar het A'damse stadhuis werd vergezeld door 12 glanzende scooters van de scooterclub L.C.N., waarvan de brui degom lid is. Prinses Wilhelmina brengt op het ogenblik een niet-officieel bezoek aan de hoofdstad. Zij lo geert in het Paleis op de Dam. Gistermorgen kon men haar op het dak van het paleis zien, waar zij bezig was met een van haar liefhebberijen: het schil deren. Binnen de Poolcirkel Russen redden Britse drenkelingen Het Britse vrachtschip Beckenham (4900 ton) met thuishaven Londen is voor de bergachtige kust van Noord-Rus land aan de grond gelopen en in tweeën gebroken. De bemanning van 39 koppen is gered door een Russisch vaartuig. Het schip was met een lading hout naar Londen onderweg uit Igarka, een Siberische rivierhaven binnen de Pool cirkel. Liitmaster komt terug via Sydney De K.L.M -Liftmaster Dr ir Damme die. vermoedelijk Vrijdag uit Christ- church naar Nederland zal vertrekken, zal in Sydney vracht opnemen. De reis gaat verder langs de gewone KL.M.- De Noorse verkiezingen Winst voor socialisten en communisten In Noorwegen zijn, zoals gemeld, ver kiezingen gehouden voor het Storting (parlement), waarvan de uitslagen van 608 der 744 kiesdistricten thans bekend z(jn. Op grond hiervan voorspellen waar nemers volgens Reuter de volgende ze telverdeling: socialisten 77, conservatie ven 26. agrarische partij 14, Chr. Volks partij 1?, liberalen 18 en communisten 3 zetels. Er zijn in totaal 150 zetels. Bij de vorige verkiezingen (in 1949) was de zetelverdeling als volgt: socialisten 87, conservatieven 21, agrarische partij 12, Chr. Volkspartij 8, liberalen 22 en com munisten geen zetel. De politieke con/erenfie over Korea Vóórbesprekingen te Pan Moen Djon Westelijken accoord met Noordelijk voorstel De Ver. Staten en de zestien landen, die op Korea aan de zijde der Ver. Naties hebben gestreden, gaan accoord met het voorstel van dc Noordelijken, besprekin gen te houden te Pan Moen Djon- Dit zal geschieden op 26 October- Volgens AFP. zal de juridische adviseur van Foster Dulles. Dean. Amerika en de zes tien bondgenoten vertegenwoordiger.. Daartoe zal hij op 22 October per vlieg tuig uit Washington naar Korea vertrek ken. In de eerste plaats zal te Pan Moen Djon onderhandeld worden over de te houden Koreaanse politieke conferentie, want men is het er nog steeds niet over eens. welke partijen, welke landen, er aan zullen deelnemen. In geen geval betekent deze toestemming van de Geallieerden, dat zij instemmen met Pan Moen Djor als plaats voor de eigenlijke, reeds genoemde politieke conferentie over Korea. Goed beschouwd geldt het hier dus slechts vóórbesprekingen. Mevr. Laksjmi Pandit, voorz. van de As- semblée der V.N. had 'n onderhoud met Eisenhower op 't Witte Huis en daarna ver klaarde zij optimistisch gestemd ie zijn ten aanzien van de vooruitzichten. Overi gens zij hier opgemerkt, dat de moeilijk heden tussen Zuid-Korea en Nehroe over de kweStie der krijgsgevangenen nog steeds voortduren. De officiële woord voerder van president Rhee van Zuid- Korea heeft Nehroe zelfs betiteld als een satelliet van het Kremlin! Van zijn kant heeft Nehroe er de nadruk op gelegd, dat de grote mogendheden de houding van Zuid-Korea dienen te veroordelen Vermelden wij nog. dat de Noord-Ko- rcaanse luitenant Noh. die onlangs met een Mig-toestel op een Zuiö-Koreaans vliegveld is geland, onthulde, dat Noord- Korea de beschikking heeft over 150 straaljagers van het type Mig. Amerika heeft deze Noord-Koreaanse luitenant voor de komende drie maanden een be trekking aangeboden als ..onderzoekings specialist" in Okinawa- Hij kan daar En gels leren, waarna hij naar Amerika zal De plaatsvervangende minister van De fensie in de VS., John Nannan, heeft meegedeeld, dat de Amerikaanse troepen in Korea een nieuwe defensielijn opbou wen. met het oog op het eventueel op nieuw uitbreken van de strijd. Hij vertelde tijdens een interview, dat er ..een geheel nieuw verdedigingsstelsel met bunkers, observatieposten, artillerie stellingen enz. wordt aangelegd." Eerste doodvonnis te Cairo voltrokken Vanmorgen vroeg is te Cairo het eerste slachtoffer gevallen van de Egyptische processen tegen „verraders van het laad". De 59-jarlge Mahmoed Sabry Aly. een voormalig inspecteur van de bewakings- ddenst der Britse vliegvelden in de Suez- kanaalzone, werd opgehangen. In een storm Zevenden Franse vissers verdronken In Concarneau (Frankrijk) is gisteren officieel bekend gemaakt, dat twee uit deze plaats afkomstige treilcrs, die in totaal 17 man aan boord Hadden, tijdens een storm op 21 September j.l. met man en muis zijn vergaan. Dertien van de slachtoffers waren gehuwd en hadden kinderen. De naspeuringen naar de verdwenen schepen zijn gestaakt. evree, Weltevrec, dacht ik van- t, wat ben je begonnen. Koud r werd er dringend gebeld, zal een wervingsbon zijn, flitste oor mvjn hoofd. Mis, 't was Tante net een telegram: „Een kleinzoon, 12 pond. mijn kielzog. En Iaat ik nou bij de tweede kop koffie ontdekken, dat Tante nog geen abonnc op de Nieuwe Leidsche is Wat icht, alles wervingsbon binnen e van 12 pond. met Tante Pos in dringen, al> 't blieft! VOLGT HET IDEE VAN WELTEVREE EN ZENDT EEN NIEUWE .4BONNE! wie volgt? Niet Weltevrt Ik doe Woonplaats: S.v.p. doorhalen Afzender: abonnê "x TV i> ,y,-y f?1,1J)

Nieuwe Leidsche Courant | 1953 | | pagina 1