Jlicumc geihictfe (öburaiit Christenjeugd was bijeen Als het kan graag, maar voorlopig helemaal Rusland moet eerst door z'n daden van andere gezindheid blijk geven ik geloof er niet in Noordelijken braken hun tenten af Tankwagen ontploft: 3 doden en zeven gewonden Toestand bij 't Suezkanaal opnieuw verscherpt Wist U VRIJDAG 15 MEI 1952 BUREAUX: Steenstraal 37 Directie. Redactie. Abonnementen-, en Advertentie-afdeling: TeL 31441 Postrekening: 58936 ABONNEMENTEN: 6.per kwartaal; 2.— per maand; 0.47 per week. ADVERTENTIËN: ƒ018 per millimeter (Bij contract belangrijke korting) Vier en dertigste Jaargang No 9735 Directie: F. DIEMER Hoofdredacteur: Dr. E. DIEMER Chef-Red.: H. W. J. ENSERINK CHR1STELUK-N ATION AAL DAGBLAD Voor Leiden en Omstreken .Staatvasticl) l« gfjtbttven mgn hert In legfyeaspoet" Eisenhower over Churchills mogendheden-conlerentie ZONDER EEN POSTITIEF STANDPUNT in te nemen, hetzij vóór hetzij tegen het begin van deze week door Churchill in het Britse Lager huis gedane voorstel, een grote-mogendheden-conferentie op het hoogste niveau te houden, heeft Eisenhower gisteren op zijn wekelijkse perscon ferentie verklaard, dat naar zijn opvatting er nog steeds geen voldoende ibewijs van Ruslands goede trouw is geleverd, waardoor een dergelijke bijeenkomst van de leiders van de Westelijke mogendheden en de Sowjet-Unie mogelijk en gerechtvaardigd zou zijn. Hij achtte het in het algemeen onverstandig voor de regeling van internationale geschillen {uitsluitend te vertrouwen op bijeenkomsten van staatshoofden. Britse Lagerhuis uitgesproken mening, dat sommigen in Amerika een vrede niet willen. De Amerikaanse president was oordeel, dat dergelijke conferenties slechts zin hebben, wanneer er enig uit zicht op resultaten is. Hij herinnerde aar de vele conferenties in het verleden tus- de ministers van buitenlandse zaken der grote mogendheden en andere hoge functionarissen. Persoonlijk was hij be reid al 't mogelijke te doen, doch de waar digheid en het zelfresipect van de Ver enigde Staten eisen, dat er dan een rede lijke kans moet zijn, dat er vorderingen gemaakt kunnen worden. Het gezonde verstand van de wereld kan zelf beoor delen of er daden zijn gesteld, die wer kelijk een teken zijn van goede wil. In- een dergelijke daad van goede wil worden gesteld zou Eisenhower be reid zijn tot elke poging, op welk tijd stip ook. De Amerikaanse president ïerinnerde aan de punten in zijn grote van 16 April jl., waarbij hij een er ander genoemd had ten aanzien waar- i Rusland positieve daden zou kun- n stellen. (In deze rede had de presi- at van Rusland gewaagd, invloed uit oefenen voor de totstandkoming wapenstilstand op Korea en vrede in geheel Azië, te bevorderen, dat de Oost-Europese landen vrijelijk hun eigen regeringsvorm kunnen kiezen, ernstige voorstellen aan te vatten om te komen ;rï effectieve ontwapening onder controle van de Verenigde Naties, vredesverdrag met Oostenrijk te onder tekenen en de nog in de Sowjet-Unie verblijvende duizenden krijgsgevangenen uit de laatste wereldoorlog vrij te laten). Eisenhower verklaarde nog nooit emand in de V.S. ontmoet te hebben, die op Korea geen vrede wil. Zulks naar Banleiding van de door Attlee in het Moeder te Gouda doodde huilend kind In amoktoestand tweeling met tekenklem geslagen Woensdagmiddag is de Goudse politie gewaarschuwd door een arts, die bij een averleden kind was geroepen, dat een liet natuurlijke dood bleek te zijn ge- itorven. Het betrof hier een dochtertje van mevrouw De K., een Indonesische, [etrouwd met een Nederlands militair. Zij schijnt daags tevoren in een amok- oestand geraakt te zijn door het vele iuilen van de kinderen. Met een teken klem heeft zij het dochtertje zodanig nishandeld, dat het direct is overleden, let tweeling broertje leefde nog, maar leeft eveneens door mishandelingen verwondingen opgelopen en is naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft de vrouw gearresteerd. Vóór de PINKSTERDAGEN een pracht Smyrna Tapijt van zuiver wol 200 x 300 219.— 225 x 325 265— BULTHUIS Botermarkt 23 Over eventuele toelating van commu nistisch China na een wapenstilstand op Korea tot de Verenigde Naties wilde de president zich niet uitlaten. In verband met de benoeming van de nieuwe stafchefs merkte Eisenhower op, dat hierdoor geen enkele wijziging wordt gebracht in de algemene strategie. De belangrijke factoren, die de strategische situatie beroeren, veranderen niet snel. Toen Eisenhower gevraagd werd, of de conclusie juist is, dat uit de benoeming van nieuwe stafchefs onder voorzitter schap van admiraal Radford volgt, dat het zwaartepunt van Europa naar Azië is verlegd, antwoordde hij nimmer iets gevoeld te hebben voor de tegenstelling EuropaAzië. De grote vraagstukken van deze tijd dienen nl. alle in wereld- vérband te worden beschouwd. Niet oneens Het standpunt van Eisenhower met be trekking tot Churchills voorstel tot het spoedig houden van een grote-mogend heden-conferentie komt dus hierop neer: als het kan graag, maar ik geloof er niet in; Rusland moet eerst maar eens ovei de bru£ komen. Een soortgelijk standpunt werd inge nomen vanwege het Amerikaanse depar tement van buitenlandse zaken. Eer woordvoerder verklaarde, dat Amerika „het niet oneens" is met Churchills op roep. maar dat er eerst bewijzen gezien moeten worlen van een veranderde Russische gezindheid. Deze woordvoer der, McDermott, zeide volgens Reuter, dat communistische instemming met een wapenstilstand op Korea en een vredesverdrag met Oostenrijk „de weg zou effenen naar een conferentie op hoog Inmiddels heeft de commissie buitenlandse aangelegenheden var Franse nationale Vergadering Woensdag een motie aanvaard, welke het houden van e'en bijeenkomst der Grote Vier (Amerika, Rusland, Engeland en Frank rijk) aanbeveelt en de Franse regering verzoekt, de nodige voorbereidingen te treffen. Volgens het Russische persbureau Tass is bij het debat in het Britse Lagerhuis over de buitenlandse politiek gebleken, dat een „groeiende ontevredenheid" is veroorzaakt door verscheidene aspecten van de Amerikaanse politiek. Een vrolijk groepje C.J.M.V.-ers uit Delftdat met sen mailcoach door de Haagse straten reed, trok veel belangstelling. De diligence bij het Paleis Noordeinde. Bestandsbesprekingen liepen op niets uit Geallieerde onderhandelaars lieten hun tenten voorlopig nog staan De bestandsbesprekingen te Panmoend- jon zijn weer in een impasse geraakt. Generaal Nam II. de communistische delegatieleider, noemde het Geallieerde tegenvoorstel „volkomen onaanvaard- en zeer gevaarlijk voor de basis de besprekingen." De generaal voegde hieraan toe, dat het geallieerde plan ten doel heeft, de gedwongen ge- Ernstig ongeluk bij het herstel van een weg in Hoenderloo In Hoenderloo is Woensdagmiddag ftreeks vijf uur door tot nu toe onbeken- de oorzaak een tankwagen met bitumen geëxplodeerd en ni brand gevlogen. Twee personen zijn hierbij om het leven geko- toe aan de te Uithoorn, die in Hoenderloo bezig was met het herstel len van een weg. Plotseling explodeerde - de wagen. De bitumen vloog in brand en - verspreidde zich over de weg. De chauf feur van de tankwagen, de 40-jarige H. N. Harterink uit Vin-keveen, werd ge dood, evenals de 38-jarige sproeier M. Blesheuvel uit Uithoorn, die achter op de wagen stond en door de ontploffing er af werd geslingerd. Beiden waren ge huwd. H. had vijf kinderen en B. had één kind. Een passerende dame, de 24-jarlge on gehuwde serveuse A. M. Martens uit Utrecht, werd zwaar gewond. Zij is in het ziekenhuis te Apeldoorn opgenomen. Minder ernstig werden gewond H. J. Rutterink, 32 jaar, gemeenteman uit Beekbergen, S. van der Kleut, 60 jaar, ge meente-opzichter te Apeldoorn, alsmede vier in de omgeving spelende kinderen, n.l. de 7-jarige Henk ter Brugge, de 7-ja- rige Maarten van der Zwet, de 9-jarige Appie Bruil en de 10-jarige Bertus Staai De omringende huizen hebben door de ontploffing nogal wat schade aan ruiten en dakpannen opgelopen. Het 2-jarige jongetje P. kroop in Roermond op de voorbumper van de auto van de groenteboer C. uit Linne. Toen de groenteboer, die het kind niet had gezien, wegreed, viel die kleine tegen de grond. Het kind werd overreden en was op slag dood. De 7-jarige Matthijs K. is in Breda van een zandauto gevallen en overleden. Harold Adonis wordt in vrijheid gesteld Op het verzoek van de Amerikaanse regering tot uitlevering van Harold J. Adonis, heeft de minister van Justitie hedenmorgen afwijzend beschikt. Er is opdracht gegeven, Adonis op vrije voeten te stellen. vangenhouding van gevangenen die niet naar huis willen, mogelijk te maken. Zoals men zich zal herinneren houdt het Geallieerde tegenvoorstel in, dat de mi litairen die niet naar huis %villen, de status van burger krijgen, evenals het recht, zich te vestigen waar zij believen. De zitting van vandaag duurde 80 mi nuten. „Ik geloof niet, dat de Noordelij ken op het ogenblik werkelijk onderhan delen", aldus verklaarde de teleurge stelde generaal Harrison, die besprekin gen van Geallieerde zijde leidt. Intussen hebben de communisten als antwoord op de V.N.-voorstellen de ten ten afgebroken, die werden gebruikt voor de ontvangst van uitgewisselde krijgsge vangenen. De geallieerde tenten voor hetzelfde doel staan nog overeind. Een symbool van het vertruwen dat men elkaar toch nog zal vinden? Terwijl de besprekingen verflauwen, zijn de gevechtshandelingen in hevig heid toegenomen. Aan het Westelijk front werd een krachtige aanval van 1800 Chinezen afgeslagen. Ook aan het Oostelijk front hadden hevige gevechten plaats. Bondsraad keurt E.D.G.- verdrag goed Evenals de conventies van Bonn De Westduitse Bondsraad (Eerste Kamer)die de staten vertegenwoor digt, heeft vanmorgen met 23 tegen 15 stemmen de verdragen met het Westen de conventies van Bonn en het Europese Legerverdrag aanvaard. Indien het Constitutionele Hof beslist, dat de verdHragen in strijd zijn met de Grondwet, zal grondwetswijziging nodig zijn. De regeringscoalitie beschikt ech ter niet over de hiervoor vereiste meer derheid van twee-derden in het parle ment. Een uitspraka van het Hof wordt niet vóór begin Augustus verwacht. Adenauer sprak te Parijs over de Saar Op het ogenblik vertoeft hij te Londen Adenauer is gisteren te Londen aan gekomen. waar hij. besprekingen zal sn met Churchill, die tijdelijk mi nister van Buitenlandse Zaken is. Tevoren had de Bondskanselier te Pa rijs besprekingen gevoerd met de Franse premier Mayer. Reuter verneemt hierover uit betrouwbare bron. dat de staatslieden de mogelijkheid hebben be sproken, tot de oprichting van een com- ie voor het Saargebied te komen, waardoor een eind zou worden gemaakt het FransDuitse geschil over Saar- Ook Prins Bernhard was op de Flora Prins Bernhard heeft vanmorgen, ver gezeld door zijn secretaris, dr F. A. de Graaff, een bezoek gebracht aan de Flora 1953 te Heemstede. De Prins werd ontvangen door de voorzitter van het uitvoerend comité, nr F. H. O. A. van Nispen tot Pan- nerden. Na een rondleiding over het ter- werd de binnententoonstelling van de maatschappij voor tuinbouw en plant kunde bezichtigd. De hoge bezoeker uitte zijn bewondering over de expositie van kamerplanten en zomerbloemen. Zondagavond wordt de tentonostelling met een korte sluitingsbijeenkomst van autoriteiten in de erehal gesloten. Intussen is de 600.00Öste bezoeker reeds de ingang gepasseerd. Men verwacht bij de sluiting wel ongeveer 650.000 bezoe kers te hebben geboekt. Paleisrevolutie bij De Ommelanden De oude bestuursleden en de commis- irissen van de coöperatieve fabriek voor melkproducten De Ommelanden te Gro ningen overwegen hun functies in de leiding van het bedrijf neer te leggen, daar de besprekingen met de nieuwe be stuursleden volledig zijn mislukt. Deze hebben met de heer De Boer het privé- kantoor van de fabriek bezet en de sinds enige weken bestaande arbeidsvrede In het bedrijf weer verstoord, aldus ver klaarden de oude bestuursleden. „De woede van het volk" Egypte geeft Engeland nog twee of drie maanden tijd om de bases te ontruimen ALS DE ENGELSEN niet binnen twee of drie maanden de Suez kanaal zone ontruimen, zal de woede van het volk ljun bases onhoudbaar maken. Deze krasse uitspraak is afkomstig van luitenant-kolonel Camal Abdel Nasser, de machtigste man van Egypte na Naguib. Hij legde deze verklaring af tegenover buitenlandse journalisten. De opmerking van de Britse minister van staat, Selwyn Lloyd, dat de Egyptenaren aanvallen op de Engelse troepen hebben gedaan, noemde hij een verzinsel. Hij beschul digde daarentegen de Engelsen er van, tussen 3 April en 12 Mei acht Egyp tenaren te hebben gedood en een twintigtal te hebben gewond. Dat zou allemaal zijn gebeurd bij aanvallen op de burgerbevolking. Sheik Hassan el Hodeibi, de leider van verklaag dat de leden van de broeder- de Mohammedaanse broederschap heeft: schap Schiphol is weer, evenals vóór de oorlog, een grote luchtweg- wijzer rijk, die met niet minder dan 33 armen naar alle delen van de wereld wijst. De wijzer werd Woensdag aangeboden door de A.N.W.B. Namens de gemeente lijke luchthaven Schiphol aan vaardde de directeur, de heer U. F. M. Dellaert (links), de aanwinst. DAT de spoorlijn Zaandam—Amster dam (station Willemspoort), waardoor de directe verbinding Amsterdam—Den Hel der een feit werd, vandaag 75 jaar be staat. DAT met de restauratie van het oude stadhuis van Bergen op Zoom thans is begonnen. DAT van 3 tot 7 Juni in Bergen op Zoom de tentoonstelling Het gouden Uur (met 4.000 huisvlijtproducten) wordt ge houden. DAT de ijsbreker-sleepboot Merikotka, die in H.-I. Ambacht is gebouwd voor de Finse havenstad Kotka, te Rotterdam is overgedragen. DAT de affiche-prijsvraag, verbonden aan de Friese tentoonstelling die deze zomer te Amersfoort wordt gehouden, is gewonnen door Henk Meeuwissen uit Amersfoort. DAT tegen de 28-jarige Leeuwarder timmerman G. B., die op een bruiloft, toen hij dronken was, een polltie-agent met een mes in de schouder heeft ge stoken, in Leeuwarden 1 jaar is geëist. DAT de nieuwe weg, die de prov.weg 38 van Nieuwpoort naar Gorlnchem ver bindt met het Schoonhovense veer en de Zuidelijke Lekdijk, is opengesteld. DAT het 1ste Regiment Genietroepen vandaag in Den Bosch en Vught zijn 205-jarig bestaan viert. DAT de bestuurders van electrocars en heftrucs op de fabrieksterreinen Philips voortaan een speciaal rijbewijs moeten hebben. DAT in Bloemendaal een gedenkplaat is onthuld voor Jan Tanis, die van begin der kerkdienstuitzendingen in 1924 tot zijn overlijden in 1952 zijn krachten heeft gegeven aan Radio-Bloemendaal. DAT bij wedstrijden met modelzweef vliegtuigen nabij Arnhem J. van Melis uit Heerlen nummer 1 werd, J. van Loo uit Eindhoven, nummer 2 en J. van der Caay uit Den Haag nummer 3 (resp. 746, 546 en 568 seconden). DAT in het bestuur van de Ned. Ver. tot Bescherming van Vogels zijn gekozen dr ir J. E. Carrière en J. A. van Nim- wegen, beiden uit Den Haag, ir F. W. Malsch uit Utrecht en F. A. C. M. van Hasselt uit Roosendaal. DAT minister Van Thiel aanwezig zal zijn bij de opening van een nieuw woon wagenkamp („het mooiste van Neder land") bij Maastricht op 6 Juni. DAT een 38-jarige Amsterdamse vis handelaar bij een woordenwisseling een pan kokend water naar een 29-j. Engelse zeeman heeft geworpen, waardoor de zee man en diens vriendin (de dienstbode van de vishandelaar) grote brandwonden op liepen. DAT Nederland vorig jaar in de totale kosten van de Raad van Europa bijna 278.000 heeft bijgedragen, terwijl de vaste vertegenwoordiging rond 230.000 DAT men mi.v. Maandag 18 Mei van uit de Achterhoek automatisch kan tele foneren met het Westen van het land, het centrum en een deel van het Noorden en Zuiden, dank zij een nieuwe centrale ia Doetinchem. Dat twee employé's van Philips, resp. uit Eindhoven en Sittard, dezer dagen ieder f1000 voor een ingezonden idee hebben ontvangen, en vorig jaar ruim 2000 ideeën werden ingezonden, waarvan er 800 werden beloond met in totaal f33.000. DAT het badseizoen in Nieuw-Helvoet (Voorne-Putten) officieel is geopend. DAT het aantal afdelingen van de Ned. Unie van Speeltuinorganisaties in 1952 met 28 is gestegen tot 390, die 125.000 ge zinnen omvatten met in totaal 250.000 kinderen die de sp^peltuinen bezoeken, DAT in Raalte de clandistiene radiozen der Karei Doorman is opgespoord en tegen de eigenaar, de 24-jarige landbou wer J. de W. proces-verbaal is opgemaakt. DAT de Rotterdamse Kunststichting t.g.v. de onthulling van het monument van Zadkine een penning heeft laten slaan, die is ontworpen door J. Pieters te Rhoon. DAT afgevaardigden van de samen werkende Ned. drankbestrijders-organi saties gisteren in Dieren een demonstratie „plaatselijke keuze" hebben ge- genden. die thans 19 afdelingen lelt. gisteren in Bentveld de viering van zi zilveren jubileum is begonnen. „toekomstige veldslag" zullen deelnemen wanneer Egypte geen; genoegdoening zou krijgen. Woensdagavond heeft zich in Kafr el Abdoe bij Suez een incident voorgedaan, toen Britse militairen een aantal Egyp tische hutten onder vuur namen, nadat de Egyptische artillerie de Mohamme daanse vastenmaand met kanonschoten had ingeluid. Volgens de Egyptenaren waren de Britten van het afvuren van deze saluutschoten op de hoogte gesteld. Van Britse zijde komt echter de mede deling. dat de Egyptenaren het vuur openden op de Engelse bezetting van het gebouw voor de filtrering van water van het dorp. De Britten zijn van oordeel, dat het incident niets te maken heeft Koningin en Prins werden bij hun bezoefè aan de Haagse Houtrusthal door de duizenden C.J.M.V.-ers enthoiwiast be groet. Hier ziet men onze Vorstin bij haar vertrek uitge leide gedaan door dr G. P. van Itterzon, de Verbondsvoorzitter rechts). Van Fleet over China Regering te Peking moet verdwijnen In een te New York gepubliceerd arti kel zegt generaal James van. Fleet, de gewezen bevelhebber van de V.N. in Korea, dat de regering van communis tisch China dient te worden verwijderd. Naar zijn mening is er geen basis voor een werkelijke politieke regeling in het Verre Oosten met „het agressieve en eer- zuohtige" communistische China. met het afvuren van de saluutschoten. Britse soldaten hebben twee houten bruggen over het zoetwaterkanaal tus sen Ismalia en Tel el Kebir afgebroken om te voorkomen, dat personen het van Oost naar West lopende kanaal over steken. De Britse admiraliteit heeft bekend gemaakt, dat de Briitse kruiser „Ber muda" zich in Port Said bevindt. Foster Dulles, de Amerikaanse minis ter van Buitenlandse Zaken, die tezamen met Harold Stassen een reis door het Midden-Oosten maakt, is Woensdag uit Egypte naar Israel vertrokken. Hij noemde de toestand in Egypte ernstig en was blijkbaar teleurgesteld over de re sultaten van zijn bezoek. De oprichting van een commando voor de verdediging van het Midden-Oosten lijkt thans on mogelijker dan ooit Twee huizen in brand Nederlandse straaljager boven Duitsland neergestort Piloot omgekomen, acht personen gewond en zeventien gezinnen dakloos EEN THUNDERJET-STRAALJAGER van de vliegbasis- Eindhoven is Woensdag tijdens een oefenvlucht in de omgeving van Bielefeld (Duitsland) neergestort. De sergeant-vlieger L. J. Duk uit Badhoevedorp kwam daarbij om het leven. Door weglopende benzine raakten twee huizen van drie verdiepingen in brand. Er zouden acht zwaar gewonden zijn. Zeventien gezinnen werden dakloos. Over de oorzaak van het ongeluk is volgens de Luchtmachtvoorlichtingsdienst nog niets békend. Een commissie van onderzoek vertrok gisteren naar Biele feld, dat op 20 mijl ten Zuidoosten van Ossnabrück ligt. Het vliegtuig is in de tuin van een huis terechtgekomen en daar in brand gevlogen, aldus de Lucht machtvoorlichtingsdienst. Volgens Associated Press is het toestel echter terechtgekomen op een flatge bouw, waarna het ontplofte. Het vlieg tuig zou tot in de kelder van het gebouw zijn doorgedrongen. Een aangrenzend flatgebouw vatte vlam. Bij de ontplof fing sneuvelden in wijde omtrek vele ruiten. Twee oudere vrouwen, die op de bovenverdieping van een der gebouwen opgesloten zaten, werden door de brand- De zaak-Chzistie Lichaam mevr. Evans wordt opgegraven Het Britse ministerie van Binnen landse Zaken heeft gelast, dat het lichaam mevrouw Beryl Evans, wier echt genoot drie jaar geleden wegens moord werd terechtgesteld, moet worden op gegraven. Mevrouw Evans zou door haar zijn vermoord in de woning van John Christie te Londen. Vlak voor zijn te rechtstelling had Evans er Christie van beschuldigd, de moord te hebben begaan, doch aan deze beschuldiging werd inder tijd geen aandacht geschonken. Christie zal de volgende maand terecht staan. Wenst Hamid geen gratie let Indonesische Hooggerechtshof heeft sultan Hamid n er Dinsdag aan herinnerd, dat hij dient mede te delen of hij accoord gaat met de gratieverzoe ken, die twee personen voor hem heb ben ingediend. Sultan Hamid heeft tot dusverre geen instemming betuigd met de ingediende verzoeken en zonder dat kunnen zij niet in overweging komen. De straaljager brandde geheel ui(. Volgens ooggetuigen vloog het toestel op geringe hoogte in Oostelijke richting, toen het plotseling een duik naar bene- De materiële schade aan de huizen wordt op 200.000 Mark (ƒ180.000) ge schat Seretse Khama heeft een opvolger Drie jaar geleden werd1 Seretse Khama afgezet als stamhoofd van de Bamang- wato-stam in Afrika, omdat hij met een Britse was getrouwd. Gisteren is eindelijk een nieuw opper hoofd benoemd. De 47-jarige Rasebolal, die tot de heersende familie behoort werd onder het geroep „regen, regen" (een teken van instemming) door de Britse resident-commissaris MacKenzie aangewezen Tewaterlating van Brits luxe passagiersschip Hot meest luxueuze schip dat ooit op de werven van de Clydebank werd gebouwd, de 28.000 ton metende Arcadia, werd gis teren te Glasgow te water gelaten. De kos- dit schip ziullen naar verwacht wordt ongeveer 60 millioen gulden groter zijn dan 16 jaar geleden de kosten zijn geweest van de Queen Mary. Het schip zal aan het einde van dit jaar in dienst worden gesteld op de route Engeland' Australië. Zuidwesten wind Tot morgenavond verwacht De Bilt: Over het algemeen veel bewolking met plaatse lijk enige regen. Matige tot krachtige wind tussen Zuid en Zuid-West Weinig ver andering in temperatuur. (Opgemaakt om tien uur). ZON en MAAN Zaterdag: Zon 4.45 tot 20.28 uur; Maan 6.48 tot 0.0 uur. Op 20 Mei EX.

Nieuwe Leidsche Courant | 1953 | | pagina 1