Jlieuiue geiJtstfje (üouranl Er zijn thans vele sporen in de moordzaak-Drummond De Belgen staakten Zaterdag tegen 2-jarige diensttijd Laatste droeve gang van Evita door Buenos Aires Wist U f! !f! lil 3 U MAANDAG 11 AUGUSTUS 1952 BUREAUX: Steenstraat 37. Directie. Redactie, Abonnementen- en Advertentie-afdeling: Tel. 31441. Postrekening: 58936 ABONNEMENTEN: 6.per kwartaal; 2.— per maand; 047 per week per milimeter. (By contract belangrijke korting) Hoofdredacteur: Dr. E. DIEMER Chef-Red.: H. W. ENSERINK Directie: F. DIEMER CHRISTELIJK-NATIONAAL DAGBLAD Voor Leiden en Omstreken .Stant»üstfcftl«9fcfWeon, oign bert ia tcgljenspott" Drie en dertigste jaargang No 9504 Over de Biesbosch Na een week speurderswerk Een fruithandelaar zou de man hebben gezien met een geheimzinnig pakket TT ET KAN LANG DUREN, maar de politie zal hem vinden", ver- klaarde gisteren Marcel Peries, de Franse ambtenaar die belast is met het zoeken naar de man, die de moord heeft gepleegd op de Britse ge leerde sir Jack Drummond, diens echtgenote-en dochtertje. De heer Peries is er van overtuigd dat de moordenaar afkomstig is uit de streek, waar de moord is gepleegd. Te Peyruis, een dorp in de omgeving van de plaats van de moord is men al gemeen de opvatting toegedaan, dat de politie zeer duidelijk voor ogen staat wie de moord heeft gepleegd, maar zij zou thans pogen, bewijzen voor haar verden king te vinden. Een brief van een dokter uit Nice heeft de politie weer aan een nieuw spoor in de zaak-Drummond geholpen. De dokter verklaarde, dat toen hij een paar jaar geleden op dezelfde plaats in de Zuid- Franse bergen kampeerde, hem een ge wapend man verzocht had dit gebied te ontruimen. In de brief staat dat het incident plaats had op 6 Augustus 1951, dus precies een jaar vóór de moord op sir Jack Drum mond en zijn gezin. Van een zijde die in nauwe verbinding staat met de politie, wordt vernomen dat deze er thans van overtuigd is dat de letters „R.M.C." die op de kolf van de Amerikaanse leger- karabijn waren aangebracht een persoon lijk kenteken van de eigenaar en wellicht 'zijn initialen zijn. De commissaris heeft zijn theorie als zouden de letters „Regi ment de Marche Coloniale" betekenen, laten varen. Plaatselijke ex-leiders van de „Maquis" (de Franse verzetsbeweging) hebben verklaard dat zich onder de wapens die in de afgelopen oorlog per valscherm voor hen zijn afgeworpen, geen karabij nen van dit type hebben bevonden. De politie deelde voorts mede, dat zij gezocht heeft naar Iemand die een goed schutter is, over aanzienlijke lichaams kracht beschikt, goed met een bijl kan omgaan en dus houthakker of landbou wer is gezien de zuiverheid van de slagen met de kolf van de karabijn) en tevens een goed jager is daar het wapen veel vuldig was gebruikt. Een groente- en fruithandelaar, Lucien But, heeft commissaris Sebeille van de „Securité" meegedeeld dat hij bij de plaats van het misdrijf Maandagnacht ongeveer een uur voor de moord een zwaar gebouwd man had gezien. Deze probeerde zich te verbergen toen de kop- liohtens van Buts auto hem beschenen. De man droeg een langwerpig pakket, dat hij trachtte weg te houden. Overigens klaagt de politie over de terughoudendheid van de bevolking die erg zwijgzaam is en de politie niet wil helpen. Hun woor^eij leken wel verze geld." Formateur peinsde ook deze ochtend Vanmiddag voortgaande besprekingen (Van de parlementsredactie.) De formateur mr Donker heeft zijn overpeinzingen, die Zaterdagmiddag, na het onderhoud met dr Drees begonnen, hedenochtend voortgezet. Hij bracht de morgen in afzondering op het departe ment van Financiën door en liet zijn zegs man bekendmaken, dat hij hedenmiddag zijn besprekingen met een aantal poli tieke figuren zou hervatten. Ned. predikant in bos in Oostenrijk vermist Was met vacantie in Tirol Ds H. Janzen, Ned. Hervormd predi kant te Tubbergen, is sedert Donderdag jl. in Oostenrijk vermist. Hij bracht zijn vacantie met familie door in Tirol. Po gingen van de politie om ds Janzen in het 'bos, waar hij verdween, terug te vinden, zijn zonder resultaat gebleven. Ds Janzen is in 1887 geboren en is sindb 15 Juli 1928 predikant in Tuibber- gen. na eerst in Oosterend op Texel te hébben gestaan. Uranium-rush in Canada loopt ten einde In de Canadese Uranium-velden zijn in de laatste weken door zoekers van velerlei pluimage ongeveer 900 claims uitgezet. Uit alle delen van Amerika zijn de zoekers de laatste dagen toegestroomd en thans is het grootste aantal claims wel toegewezen. Tot 19 Augustus kan men zich nu nog melden voor een claim. Ongeveer de helft van degenen, die op de Canadese Uranium-velden wenken bestaat uit mensen met ervaring, de rest uit lieden die over 5 dollar beschik ten om een vergunning te kopen het enige wettelijke vereiste. ""'!'ll!l!l|!llll|l||lll|l|l!l||l||||l!|||||| Gustave Dominici, de 32-jarige land bouwer, die de slachtoffers ontdekte, lijdt aan een zénuwinstorting tengevolge van de langdurige verhoren die hem in verband met de moord zijn afgenomen. Als het onderzoek voorbij is, is de boer voornemens zijn boerderij te verkopen. De politie was van plan een gedeel telijke reconstructie van de misdaad in elkaar te zetten, waarbij dan een twaalf jarig meisje op d.e plaats van de misdaad zou moeten gillen. Hiermede wilde men controleren of de boer in zijn woning het gerucht van de moord heeft kunnen ver nemen. Nu Gustave evenwel tijdelijk als verdachte is ontslagen en naar huis is gegaan heeft de politie de reconstructie van de moord afgelast. Burgervader trad op als dorpsomroeper De burgemeester van Duiven bij Arnhem, W. J. A. F. R. van den Clooster Baron Sloet tot Everlo, is dezer dagen als dorpsomroeper opgetreden, meldt het A.D- de Duivense kinderen zouden die middag worden ingeënt, maar op het laatste ogenblik was de dokter door ernstig geval van kinderverlamming hinderd. Om te voorkomen, dat de n hun kinderen een vergeefse tocht zouden maken, trok de burgemees- 'jn auto, gewapend met een bel, door het dorp en maakte zelf het uitstel van de inenting bekend. Meisje onttrekt fcich aan emigratie In Leerdam met haar verloofde spoorloos verdwenen Het 18-jarige meisje C. A. Donga te Leerdam, dat vanmiddag met haar ouders op de Grote Beer scheep zou gaan naar Canada, heeft in gezelschap haar verloofde, een militair uit Wormerveer, haar ondierlijke woning verlaten. Het meisje had reeds eerder te ken- ïen gegeven niets te voelen voor emi gratie. Zondag was zij met haar ver loofde bij haar ouders en maakte nog enkele foto's. Gisteravond is zij van een wandeling niet teruggekeerd. De politie heeft namens de ouders om haar opspo ring verzocht. Zaterdag werd te Amsterdam het huwelijk voltrokken tussen mej. Indrapoera Hèinze en de heer W. Irik. Zpals wij reeds berichtten werd mej. Heinze in 1926 op het s.s. IndrapoeYa geboren. Hiet ziet men oud-kapitein W. J. Boon, die destijds gezagvoerder op het schip was en peetvader van het meisje werd, de huwelijksakte tekenen. In de stromende regen De protestdemonstraties die Brussel Zaterdag verwachtte zijn letterlijk en guurlijk in het water gevallen. Letter lijk, doordat een aanhoudende stortregen erplenste op de ongeveer 20.000 de monstranten en figuurlijk doordat lang t in het gehele land gevolg werd ge- zen aan de stakingsoproep van de :ialisten. Slechts In de provincies Luik Henegouwen kon van een volledige staking worden gesproken, al bleven de winkels, café's en restaurants er geopend. Politiemannen patrouilleerden door de straten, maar nergens deden zich onge regeldheden voor. De gas- en electrici- teitsvoorziening bleef normaal en ook treinen en trams reden op de gewone De betoging te Brussel, waarvan de socialisten zoveel hadden verwacht, werd Twee bergbeklimsters in Franse Alpen gedood Bij het beklimmen van de Pic-sans- Nom nabij Gap (Oost-Frankryk), zijn gisteren twee Franse onderwijzeressen en studente om het leven gekomen. Tengevolge van de zware regens stortten plotseling rotsblokken naar beneden. Een Franse ingenieur liep zware verwondin gen op, terwijl het vijfde lid van de groep, een 22-jarig meisje, licht gewond werd. Kostbaarheden in kerk te Heemstede verbrand Vanmorgen heeft een brand gewoed in de sacristiekamer van de R.K. St Bavo- kerk aan de Herenweg te Heemstede. De paramenten en kerkelijke kosbbaarheden kenden voor een groot deel worden ge red, maar de kerkelijke voorwerpen die op de zolder waren opgeslagen, werden een prooi der vlammen. De schade be draagt ongeveer f 15.000, die door de v« l zekerin-g wordt gedekt. De oorzaak v; 1 de brand wordt gezocht in aardsluiting. dus een fiasco. Door de stromende regen doorweekte stakers liepen door de stra ten om te demonstreren tegen de twee jarige diensttijd. Zij droegen spandoeken mee waarop de vrijlating werd geëist van de dienstplichtigen, die na de relle tjes in de kazernes werden aangehouden. Andere opschriften nodigden de regering uit af te treden. Spreekkoren lieten horen dat twaalf maanden lang genoeg was en dat de soldaten bevrijd moesten worden. Opvallend was de grote delegatie uit Luik en de geringe deelneming van de zijde der arbeiders uit de Vlaamse pro- Te Antwerpen werd vooral gestaakt door het personeel van de publieke dien sten en de industrieën, terwijl ook de havenarbeiders niet op het werk ver- svhenen. Te Gent heeft ongeveer 25 pet de arbeiders aan de staking deelge- en. In het centrum van de stad werd protest-demonstratie gehouden. In de hele Septembermaand: Een en al vriendschap in Groningen amET SIRENEGELOEI zal op 1 Sep tember Ï7i Groningen de vrien delijkheidsactieworden ingeluid, die de Martinistad een maand lang tot de hulpvaardigste stad van ons land moet maken. Ieder die Groningen binnenkomt, zal onmiddellijk de voorkomendheid van de Groningers ondervinden. Op het stationsplein komt een gebouwtje te staan, waar de heren reizigers zich electrisch kunnen scheren en de dames toilet kunnen maken. Kosten zijn hieraan niet verbonden. Schoen poetsers zullen de reizigers opwach ten die er prijs op stellen hun schoe nen te laten glimmen. Ook al weer voor niemendal. Verder loopt men, als men een staaltje van vriendelijk heid aan de dag legt, grote kans be loond te worden met enkele fraaie cadeaux, waarmee verschillende wa gens Groningen doorkruisen. Het sim pel. assisteren van een oud vrouwtje op de rijweg, het mee helpen duwen van een zware kar tegen een brug op, zijn handelingen die een geheimzin nige jury direct opvallen en die zij, i wat meer zegt, beloont. In dc win-' kels mag het publiek het personeel aanwijzen dat het prettigst bedilt. Ook hieraan zijn prijzen verbaden. In totaal worden bij déze actie 450 winkels ingeschakeld. Behalve door dit alles zal Gronin gen in September aantrekkelijk zijn door feeëriek verlichte parken, sport- demonstratiès en vriendelijkheids concerten. Tragisch ongeval na blijde gebeurtenis Jager door schot uit eigen jachtgeweer gedood Juist op dc dag dat het echtpaar Cedee uit de Hoekstraat in Z w o I le met de geboorte van een vierde kind werd ver blijd, heeft het door een tragisch ongeluk zijn 2^2-jarig zoontje Mar in us verloren. Toen vader Cedee Zaterdag met een bakfiets, waarop eeji spiraal was gela den. in de Kerkstraat reed en voor een zware tankwagen uitweek, raakte het rechterwiel van de bakfiets de trottoir band. De laadbak wiptè en de kleine Marinus, die op de spiraal zat. kwam on der de auto terecht Hy was op slag dood. Een ander kind dat op de bakfiets bleef ongedeerd. Vermoedelijk door een ongelukkige manoeuvre met zijn jachtgeweer i« 20-jarige J. P. uit Zoutkamp Zater dag door een volle laag hagel getroffen en in zijn roeiboot overleden. De 34-jarige vertegenwoordiger H. van Esch uit Den Bosch is Zaterdagavopd vlak voor zijn woning r»door een perso nenauto gegrepen en gedood. Door het springen van een band is Zaterdag tussen Renswoude en Scherpenzeel een personenauto tegen een boom gevlogen. De bestuurder, de heer Buis uit Amsterdam, werd ernstig ge wond en zyn vtouw gedood. Het echtpaar Balk, dat meereed, liep zware verwon dingen op- Het echtpaar De Jongh uit Groenlo werd ernstig gewond, toen het op de weg Leuven-Brussel in botsing kwam met de auto van mevr- Knops uit Aarschot. De twee kinderen van mevr. Knops kregen lichte verwondingen. Nieuwe expeditie naar ark van Noach Een Franse expeditie is Zaterdag be gonnen met de bestijging van de berg Ararat in Turkije, op welks top de ark van Noach na de zondvloed is gestrand. Een afdeling bergtroepen van het Turkse leger vergezelt de onderzoekers. De berg ligt in de uiterste Noordwestelijke hoek van Turkije, bij de Russische grens. In 1949 werd een vergeefse Amerikaan se poging gedaan. Er zyn geruchten over een onder de sneeuw vérborgen wrak in omloop. 21 Saluutschoten dreunden... Een ontzaglijke menigte, zwijgend en ontroerd, sloeg de plechtigheid gade tijnse presidenten, die tijdens hun ambtsperiode komen te overlijden, werd het stoffelijk overschot van Evita Peron op een affuit vervoerd van het ministerie van Axbeid naar het Congres. Een ontzaglijke menigte, zwijgend en diep ontroerd, sloeg de plechtigheid gade. Toen gisteren de plechtigheid werd voortgezet, dreunden 21 saluutschoten over de stille, rouwende stad. Dit was het sein, dat de droeve stoet het hoofdkwartier van het Algemene Vakverbond had bereikt. Öaar zal het stoffelijk overschot van Evita blijven, tot het grote mausoleum in het hart van Buenos Aires, als laatste rustplaats, voor haar zal zyn opgericht. Politie en troepen had den moeite, de route van de opdringende menigte vrij te houden. Er waren circa 20.000 man van de Argentijnse strijdkrachten op de been. De lijkkist was gehuld in de Argentijnse vlag en het vaandel van de Peronis- tische partij. De kist werd langzaam, door in ryen van drie, lopende werklieden, voorbij de langs de weg geschaarde, met stalen hel men uitgeruste, troepen gedragen. Pre sident Peron liep achter de affuit, daar na kwamen Evita's familieleden, de leden van het kabinet en andere hoogwaardig heidsbekleders. Tijdens het voorbijtrek ken van de stoet, daalde een regen bloemen neer van de balcons der wc gen. Nadat in de nacht van Zaterdag op Zondag, de overledene in het Congresge bouw was opgebaard, werd gisteren het stoffelijk overschot naar het hoofdkwar tier der Peronistische Arbeiderspartij overgebracht. Des avonds trokken dui zenden leden der Peronistische Party met fakkels uit de vier hoeken der stad naar het parlementsgebouw. By het Con gresgebouw werden de fakkels gedoofd, waarna in het diepste zwijgen voorbii werd getrokken. Deze geweldige fakkel optocht duurde tot Zondagmorgen vroeg. Evita rust dus nu voorlopig in een, tot kapel ingericht, vertrek van het Alge mene Vakverbond te Buenos Aires De ingang van het gebouw en de kapel' ziin versierd met kransen uit alle delen van Argentinië en uit het buitenland, aldus Reuter. Aan A.P. ontlenen wy, dat het „Eva Peronfonds" voor sociale bijstand, welks bezittingen een waarde hebben Doornat van de regen hielden witgehelmde politiemannen Zaterdag in de Brusselse straten een oogje in 't zeil, toen stakers uit verschillende delen van België in de hoofdstad kwamen demonstreren tegen de 2-jarige diensttijd. DAT de beschikking van 26 Juni trent weigering van rijksuitkeringen hen, die herstel van materiële oorlogs schade zelf kunnen bekostigen, Volgens minister Drees (in antwoord op vragen 't V.V.D.-Kamerlid Molenaar) r onwettig is. DAT op 21 Augustus by de onbewaakte overweg in de Lovinkstraat te Breezand (N.-H.) een automatisch knipperlicht komt. DAT van 16 tot 23 Augustus in Vlissin- gen een tentoonstelling Zeelands Leven en andere feestelijkheden worden gehou den t.g.v. het 60-j. bestaan der V.V.V. DAT aquariumliefhebbers uit tien lan den op 23 Augustus in A'dam zullen trachten een wereldfederatie op te richten. DAT de voorzitter van Brabants Heem, pastoor W. Binck te Alphen (N.-Br.), is benoemd tot ridder O.N. DAT de 7 Haarlemse bioscopen ver moedelijk worden gesloten, wanneer de gemeenteraad weigert de vermakelijk heidsbelasting te verlagen van 35 tot 20 pet. DAT de sluiting van de feesten Breda- Oranjestad nu is vastgesteld op 31 Aug. en al meer dan 300.000 bezoekers zijn ge noteerd. DAT alle vissersboten van Harderwijk Zaterdag a.s. langs de IJsselmeerkust zul len deelnemen aan het Admiraalzeilen. een attractie voor toeristen. DAT de 19-j. loopjongen J. H. J. uit Arnhem, die zich verscheidene malen als een „gelukkige vinder" voordeed, j in werkelijkheid bij een inbraak ƒ2000 had buitgemaakt, thans is gearresteerd, DAT het Amsterdamse drankweer- comité protesteerde tegen een door de A'damse vrouwelijke studentenver. uit geloofde prijs van een assortiment wijnen en spiritualiën voor een gedicht, ma: volgens de A.V.S.V. nu niets meer a< doen is. DAT een Groninger politie-inspecteur dezer dagen op het Zuiderdiep werd aan gevallen door vyf mannen, o.w. drie broers, vermoedelijk uit revanche voor een arrestatie en alle vijf thans zijn in gerekend. DAT K. de Geus v. d. Heuvel, voorz. van de Gool-Stichtse Aero-Club en de „grote man" van vliegveld Hilversum, de zilveren medaille van de Kon. Ned. Ver. v. Luchtvaart ontving. DAT jonge Ned. landbouwtechnici een goede kans maken voor dienstneming bij de Zuid-Afrikaanse regering. DAT B. en W. van Harderwijk voor stellen de korenmolen De Hoop, die tegen de oude stadsmuur aan de zeezijde staat, aan te kopen en te restaureren. DAT de onbekende ex-Amsterdammer, die onlangs zoveel gouden echtparen ver rassingen heeft bezorgd. Zaterdag jL 1800 schoolkinderen een vacantievoor- stelling bereidde en binnenkort, zoals ge meld is, alle in 1902 getrouwde weduwen i Amsterdam zal gedenken. vari millioenen dollars, zal worden be heerd, door een raad van acht leden, onder voorzitterschap van president Peron. Het Vakverbond heeft alle werknemers verzocht deze maand het salaris dag af te staan voor de bouw mausoleum en men hoopt aldus De bloemenweek in Den Haag werd Zaterdag besloten met een groots bloemencorso. Hier ziet men de stoet op de Scheveningse boule vard. Al een maand in gevangenis Drie Nederlanders in Mexico gauw vrij De drie Nederlandse zeelui P., De H. en W., die in Mexico al een maand lang worden vastgehouden in verband met de dood van een Cubaanse verstekeling op hun schip, de Alblasserdijk, zullen spoe dig worden vrijgelaten. Dit heeft de Nederlandse consul in Vera Cruz (Mexico), de importeur Gabriel L. Baranco, meegedeeld. Hij verklaarde, dat er tegen de mannen geen enkel steek houdend bewijs bestaat. De zeelieden hebben weliswaar verteld dat zij de ver stekeling aan boord hadden gezien toen het schip op zee was. maar toen de man war weggehold en zich schuil hield, kon den zij hem niet meer vinden. De drie gevangenen delen in de tropi sche gevangenis in Vera Cruz hun slaap zaal met 90 andere gedetineerden. Hun voedsel krijgen zij, dank zij bemiddeling van de II.A.L., uit een naburig hotel. Het ongeluk bij Someren: Belg opgesloten Als gevolg van het onderzoek naar het auto-ongeluk in Someren. waar de echt genote en drie dochtertjes van de be stuurder Siegers uit Hamont (B.) om het het leven kwamen, is S. Zaterdag voor de be- i officier van Justitie in Den Bosch ge leid c i Be- Nog Troonswisseling in Jordanië vandaag wordt aitreden van Koning Talal verwacht Kroonprins Hoessein, met vacantie in Lausanne, zal dan zijn vader opvolgen T/" ONING TALAL van Jordanië zal, naar Reuter uit Beiroet meldt, van- daag reeds afstand van de troon doen. Zijn 17-jarige zoon, Prins Hoes sein, die zich met vacantie bij zijn moeder, Koningin Zain, te Lausanne be vindt, Zou tot Koning worden uitgeroepen. Althans heeft de regentschaps- raad, die sinds Juni voor de Koning optreedt, da Nationale Vergadering in bijzondere zitting bijeengeroepen. Daar zal het probleem aan de orde wor den gesteld, wat er direct moet gebeuren, nu de Koning ziek blijft. De 43-jarige vorst. Koning Talal, lydt in schizophrenie (in populaire term: ge spleten persoonlijkheid). Reeds in Juni dit jaar. kwam het Jordaanse kabi- na de medische rapporten uit Lau sanne en Parys, tot de conclusie, dal Koning Talal niet meer tot regeren in staat was en zijn toestand langzamer hand erger werd. Zoals men weet, keerde Koning Talal op 3 Juli naar Amman terug. Reeds de volgende dag wekte hy bü velen scherpe reacties, doordat hij, gehuld in een witte mantel, te paard door de straten van Am man reed, zonder escorte van het Ara bische legioen. Later beloofde de vorst, dat hy zich niet meer, zonder de autori teiten daarvan in kennis te stellen, in hel openbaar zou vertonen. De Hertog van Windsor ziek geworden Maar „herstellende" in Italiaans hotel De Hertog van Windsor, die in Italië verblijft, is daar herstellende van een maag- en ingewandsontsteking. Zijn ziek te wekte aanvankelijk bezorgdheid en er verschenen direct verschillende commu- niqué's. Het laatste bulletin werd gepu bliceerd, nadat de lijfarts van wijlen Koning Georges VI. Sir Daniel Davies, de Hertog van Windsor, die thans 58 jaar oud is, had onderzocht Hy is ziek gewor den op een tocht in de Middellandse Zee. Bij aankomst te Viareggio (Italië) had nmiddellijk doktershulp ingeroepen, as op advies van Sir Daniel, de En gelse specialist, die Zaterdag per vlieg tuig uit Londen overkwam, dat de Hertog van Windsor doorreisde naar Monteca- tini, nabij Rome. bekend om zyn genees krachtige bronnen. Hy heeft thans zyn reisplannen voor tien dagen moeten uit stellen. Te oordelen naar een bericht van A.P schijnt de Hertog wee. aardig op te knappen, want in zyn hotel gebruikte hy reeds een bescheiden lunch, bestaande uil Koningin Zain zal zich vandaag in haar hotel te Lausanne bevinden, als eventueel het resultaat van de zitting der Nationale Vergadering zal worden bekend gemaakt. Zjj verblijft met haar vier kinderen in Zwitserland. Wjj hebben reeds vermeld, dat de 17-jarige Kroon prins, de toekomstige Koning dus, ge durende zjjn vacantie bjj zjjn moeder lo geert, maar hy gaat in Engeland op kostschool. Vandaag is een gerege'de lucht- dienst met t r-a 1 v 1 i e g t u i ge a ■0 opend tussen Engeland en Ceylon. Men kan nu de reis ln minder dan 10 uur maken. HET WEER IN EUROPA 3 sf ?e" *si Stockholm Edinburgh Lxinden gen bew motregen ZW 2 wzw 3 ZW 3 21 IS 19 2 19 0.4 Amsterd Zurich Genève Parijs onbew ZZW 6 windstil windstil ZW 5 20 4 25 ïerltln onbew licht bew N-NW J WZW 3 31 0 25 0 Wenen onbew w i 28 0 WEERBERICHT melk, een kippetje, aardappelen en fruit. Vzij warm Tot morgenavond verwacht De Bilt: Overwegend droog en vrij warm weer met perio den van zonneschijn en zwak ke. later matige Zuidelijke wind- (opgemaakt te 10 uur). ZON EN MAAN. Dinsdag: Zon 5.19—20.10 uur: Maan onder 14.30, op 22.19 uur. L.K.

Nieuwe Leidsche Courant | 1952 | | pagina 1