Jlkuiue gtitectfe GTotmxitl Woningbouw moet goedkoper worden Geestdriftige Luxemburgers bij juichten „Leve Juliana Menigte bleef uren lang wachten tot vorstelijk paar op balcon verscheen paleis Perzië brak overleg met Britten plotseling af Wist U Pensioen voor ieder met verplichte premie? WOENSDAG 20 JUNI 1951 BUREAUX: Steenstraat 37. Directie, Abonnementen- en Adver tentie-afdeling: Tel. 22710 en Tel 23375. Redactie: Tel. 20408 Postrekening: 58936. ABONNEMENTEN: ƒ5.15 per kwartaal, 1.72 per maand; 0 40 per week. ABVERTENTIËN: ƒ0 18 per millimeter. (Bij contract belangrijke korting). Twee en dertigste jaargang No 9254 Hoofdredacteur: Dr. E. DIEMER Chef-Red.: H. W. J. ENSERINK Directie: F. DIEMER CHRISTELUK-NATIONAAL DAGBLAD Voor Leiden en Omstreken .5tantoasticfi fs gfjeblma tnyn bert ia tegljenspoet" Erewacht van 24 ordonnansen HET ENTHOUSIASME, waarmee de Luxemburgers ons Koninklijk paar hebben ontvangen, heeft gisteren reeds een nauwelijks te beschrijven omvang aangenomen. Honderden mensen verdrongen zich de gehele avond voor het paleis, waar de grote soirée ter ere van de Koninklijke gasten werd gegeven. Uren lang werden daar Luxemburgse nationale liederen gezongen, afgewisseld door Nederlandse liederen, die werden ingezet door leden van de Nederlandse kolonie. Onophoudelijk werden spreekkoren aangeheven, die riepen om de groot hertogelijke familie en haar gasten. „Allegoer" klonk het vrijwel onafgebro' ken, wat zoveel betekent als „allemaal". Het duurde tot elf uur voordat het ge duld der wachtenden werd beloond. Een luid gejuich steeg op toen de deuren het grote balcon van het paleis werden geopend en Koningin Juliana als eerste te voorschijn trad. Spoedig voegden zich ook Groothertogin Charlotte Prinsen Félix en Bernhard bij haar. De juichende menigte was echter niet tevre den eer ook de jonge Luxemburgse Prinsessen en .de erf her tog Jean op het balcon waren verschenen. „Oranje-boven" eindigde deze spontane betoging van aanhankelijkheid der be volking. 24 Motorrijders Koninklijk paar met het vliegtuig van Prins Bernhard op het vliegveld Findel, drie km buiten de stad Luxemburg ge arriveerd. De Koningin werd door Groot hertogin Charlotte begroet met een helzing. Zij was gekleed in een japon turquoise faiUe met driekwart mouwen, waarvan de rok elegant gedrapeerd was. Zij droeg een kleine hoed met paradijs veren in de kleur van de japon. Groot hertogin Charlotte droeg een japon van bruin moirée met een bontcape en een hoed met beige veren. De Koningin nam met de Groothertogin plaats in de eerste auto en de beide Prinsen in de tweede. De colonne, die uit tien wagens bestond, werd voorafgegaan en geflankeerd door 24 motorrijders de militaire politie. In snelle vaart gleed zy langs de groene hellingen van het vriendelijke heuvelland dat de stad Luxemburg omgeeft. In de stad vonden de koninklijke gasten de straten gepavoiseérd met oranje en de nationale vlaggen van beide landen. Overal had zich langs de route een haag van vriendelijk wuivende Luxemburgers opgesteld. Schoolkinderen waren gewa pend met vlaggetjes om daarmee hun eresaluut aan de bezoekers te brengen. De intocht eindigde bij het Groothertogelijk paleis in het oude stadsdeel, waar goud- omzoomde rode kleden over de balcons hingen. „Vive, vive Het kostte de politie heel wat moeite het geestdriftige publiek in bedwang te houden. Om kwart voor vijf verschenen onder een oorverdovend gejuich de Koningin en de Prins, de Groothertogin en Prins Félix op het balcon. Kinderen land), gevolgd door het door de wezige Nederlanders uit volle borst ge zongen „Wilhelmus", dat door de Luxem burgers zonder moeite werd meegezon gen, omdat het ook het lied is van het Groothertogelijk huis. Het Wilhelmus werd door de Neder landers besloten met een luid: „Hiep hiep hoera" en een „Lang leve de Koningin", hetgeen bij de Luxemburgers kennelijk in de smaak viel. De Koningin Prins wuifden naar het publiek en trok- mechaniciens, de heren Roes en Adema, Gouden Leeuw. Voor de aanvang van het galadiner werden de hoofden van de diplomatieke missies in Luxemburg aan de koninklijke gasten voorgesteld. Ook minister Stikker en zijn Luxemburgse collega Bech waren hierbij aanwezig. Tijdens het diner heeft de Grootherto gin een toespraak tot haar hoge gasten gehouden. Het Wilhelmus werd gespeeld en Koningin Juliana-beantwoordde de toespraak, waarna het Luxemburgse volkslied ten gehore werd gebracht. De eerste dag van het bezoek werd be sloten met een ontvangst van een aantal Nederlandse en Luxemburgse persoon lijkheden in het paleis. Vertegenwoordi gers van kerkgenootschappen en van de bekende Luxemburgse staalonderneming „Arbeid" werden aan Hare Majesteit en de Prins voorgesteld. Onderscheiding De piloot van het toestel, waarmee het vorstelijk paar naar Luxemburg is ge vlogen, kapitein Zondervan, is benoemd tot ridder met de kroon in de Huisorde de. Gouden Leeuw van Nassau. De Tijdens de rijtoer i Mossadeq eist het volle pond (olie)! De Engelse regering op alle mogelijkheden voorbereid "PVE STRIJD tussen de „Anglo Iranian", de Britse regering en Perzië -L' krijgt een steeds meer verbitterd karakter. Perzië heeft de bespre kingen met de Engelse olie-missie te Teheran afgebroken. De heren van Teheran verklaarden, dat het, door de oliemaatschappij aangeboden, com promis, in antwoord op de Perzische aanspraken van 75 procent der olie opbrengst sedert 20 Maart, absoluut onaanvaardbaar is. De Britten boden Perzië aan onmiddellijk 10 millioen pond sterling beschikbaar te stellen en voorts 3 millioen pond maandelijks. Maar op voorwaarde, dat de werkzaam heden gedurende de onderhandelingen niet zouden worden belemmerd. Uiteraard zijn de Britse onderhandelaars uitermate geprikkeld over de ver werping van het tegenaanbod. De leider Jackson gaf te kennen „ik twijfel er niet aan, of ik zal naar Londen worden teruggeroepen". De impasse is thans volledig. Volgens de „Anglo Iranian" zullen de besprekingen niet worden hervat, tenzij de Perzen hiertoe het initiatief nemen. De Perzische eis luidt, dat eerst aan de i van Teheran volledig moet worden voldaan. Maar het Britse standpunt is, Onmiddellijk nadat de eigen Dakota van Prins Bernhard was geland op het vliegveld in Luxem burg was daar een druk geloop van autoriteiten en werden er hartelijke groeten gewisseld. H.M. de Koningin en de Groothertogin van Luxemburg begeven zich naai de uitgang van het vliegveld. Groothertogin Charlotte Luxemburgse vliegveld met H.M. de Koningin begroetten elkaar op het en kus. Links: Prins Felix en rechts: Prins Bernhard volwassenen zwaaiden met hun vlag- ken zich daarna terug. Doch nauwelijks Ketjes en riepen: „Vive, vive!", hetgeen blijkbaar de nationale groet aan vorste lijke personen bij uitnemendheid is. Ons Koninklijk paar toonde zich ver rast door zoveel enthousiasme en zwaaide vriendelijk terug. Het gezelschap wilde zich van het balcon verwijderen, maar de menigte riep „alletesamen", waarmee werd bedoeld, dat behalve de vier vorste lijke personen ook de erfhertog en de prinsessen te voorschijn moesten komen. Het enthousiasme onder het publiek be reikte nu een climax. De leden van de Nederlandse kolonie in Luxemburg ongeveer vijftig personen riepen „Leve Juliana", een roep, die gemakkelijk werd overgenomen door de Luxemburgers. Luxemburgers kennen het Wilhelmus Toen Honk plotseling het Luxemburgse volkslied „Ons Hemecht" (Ons Vader- waren zij verdwenen, of opnieuw klonk uit de drommen Luxemburgers „Hech Juliana" (Hoog Juliana). Op dat ogenblik vloog onverwacht het vliegtuig van Prins Bernhard laag over het paleis om een groet te brengen. Daar na verscheen Koningin en Prins voor de derde maal op het balcon. Zij werden opnieuw onthaald op een gejuich, dat geen einde scheen te zullen nemen. Overal lieten de kinderen vlak voor het balcon oranje ballonnetjes op. Nadat het Koninklijke paar nog een laatste ovatie in ontvangst had genomen, keerden de Luxemburgers naar huis Diplomaten ontvangen Tijdens een soirée werd Koningin Juliana gisteravond nog onderscheiden met het grootlint van de groothertoge lijke Orde van de Eikenkroon. De Prins ontving de onderscheiding van ridder in het Grootkruis van de Orde van de werden ondersoheiden met de zilveren medaille van deze orde. Ook aan een groot aantal Luxembur gers is een onderscheiding uitgereikt. Opperhofmaarschalk A. Loesch werd be noemd tot Grootkruis van de Huisorde Oranje, kamerheer Guillaume Kons- brück ontving de versierselen van groot- officier van deze orde, kamerheer graaf Victor d'Ansembourg werd benoemd tot commandeur van deze orde. Voorts werd de Luxemburgse minister m Volksgezondheid en Oorlogsschade, Alphonse Osch, benoemd tot grootkruis de orde van Oranje-Nassau. De voor zitter van Arbeid, Aloyse Meyer, ontving de versierselen van grootofficier en de directeur-generaal van de Arbeid, Félix Chome, werd commandeur van deze orde. Hevige luchtacties op Korea Luit-generaal, James van Fleet, heeft verklaard, dat de Chinezen meer dan voldoende reserves hebben voor een iv offensief. Deze keer zal het voor oor de Geallieerden de vraag zijn, hoeveel tanks, artillerie en onder steuning uit de lucht de Noordelijken kunnen beschikken, om het overwicht de Verbondenen te evenaren. Van daag hebben bij een luchtgevecht, waar neer dan 100 Jachtvliegtuigen van de Verbondenen en Noordelijken be trokken waren, zes Mustangs toestellen der Noordelijken vernield, terwijl Sgbre- straaljagers een aantal andere vijande lijke toestellen zwaar beschadigden. Wat de krijgsoperaties te velde betreft, heb ben de Verbondenen zware tegenstand ontmoet ten N.O. van Janggoe en ten Westen van Kansong. Te Poesan is een bataljon Columbiaanse vrijwilligers aan gekomen. Aaidstialen afgeschermd: Paard kwam in 3 weken 75 pond aan Wichelroedeloper Mieremet terug uit Amerika Na een verblijf van drie maanden in de Ver. Staten is de wichelroedeloper J. G. Mieremet te Wassenaar gisteren met de Veendam van de Holland-Amerikalijn in ons land teruggekeerd. Met zijn af schermingsapparaat tegen aardstralen heeft hij grote successen geboekt. De heer Mieremet werd in Hollywood bij een renpaard gehaald, dat ontzettend wild was en niet wilde eten. De stal werd met een apparaat van de Hollandse wichel roedeloper afgeschermd en na drie weken was het rustig geworden dier 75 pond aangekomen. Toen dit resultaat bekend werd, moest de heer Mieremet voor de rijksveearts te Hollywood twee renstal len met 22 paarden op dezelfde wijze behandelen. Hiervoor was echter het toe stel nodig, dat bij het eerste paard was gebruikt. Het apparaat werd toen weg gehaald en bij deze twee stallen geplaatst Ook hier met succes, maar intussen ver viel het eerste dier weer in zijn oude toestand. Mevr. Mieremet, die met haar echtge noot is meegereisd, toonde bij aankomst in Amsterdam een krantenbericht, waarin het gebeurde met de paarden was be schreven en het afschermingsapparaat „Het Ding" werd genoemd. Naar aanlei ding van de proeven zijn in de Ver. Sta ten al enige bestellingen gedaan. Het be zoek aan Amerika werd gemaakt op uit nodiging van twee Ned. dokters. De heer Mieremet is o.a. opgetreden voor de ge neeskundige faculteit van de universiteit te Baltimore en voor de Caltec Univer sity, een technische hogeschool. Naar het buitenland gevlucht Linke jongen met één arm in 't verband licht Amsterdam voor een ton op Gemanoeuvreerd met stiookjes van giro biljetten engeïncasseerd OP EEN GERAFFINEERDE manier heeft de 22-jarige ambtenaar De B. van de gemeentelijke Dienst Publieke Werken te Amsterdam kans gezien in de periode van 1 tot 10 Mei jl. een bedrag van bijna f 100.000 te verduisterèn en daarmee ons land te verlaten. De verduistering is pas enkele dagen geleden ontdekt, doordat het gemeentelijk girokantoor te Amsterdam slechts eenmaal per maand een'afrekening stuurt. Begin Mei verscheen de jongeman op kantoor met een van zijn handen band, zodat hij niet zijn normale werk kon doen. Zijn chef wees hem toen aan gelden van het grondbedrijf naar het gemeentelijk girokantoor te brengen. Dit Geen verhoging van de broodprijs MansholtBakker heeft een redelijk inkomen Er kan in de bakkerij niet van een noodtoestand worden gesproken. Een goed geleid representatief bedrijf levert een redelijk inkomen op, hetwelk hoger is dan in vele andere middenstandsbedrij- ven. Er is tot enige maatregel tot her ziening van de broodprijzen dan ook geen aanleiding. Tot deze conclusie komt minister Mans- alt in zijn nota aan de Tweede Kamer aar aanleiding van de interpellatie de heer Van de Wetering in de Tweede Kamer. Het was weliswaar niet oor de acountantsdienst om tot reële cijfers te komen en fouten zijn mogelijk. Echter de consequenties daarvan werden bijkans genivelleerd door het „gemid delde" cijfer, dat zowel in het voordeel s in het nadeel van de bakker kan zijn. Merkwaardig genoeg is geen van de bakkers ooit op de cijfers teruggekomen, niettegenstaande de Ned. Bakkerij Stich ting en alle bakkers de winstberekening onder de ogen hebben gehad met de toe zegging, dat men bereid was tot nadere toelichting. Was de winstberekening derdaad zeer geflatteerd geweest, dan hadden de bakkers daarvan toch zeker wel blijk gegeven. De minister ontkent, dat bij de becij fering de sociale lasten voor de bakker eigenaar buiten beschouwing zijn gelaten. Hij ziet dan ook niet in, dat de tantsdienst onjuist resp. te scherp heeft berekend. De minister is bereid na enige maanden een nieuw onderzoek in te stel len. Hij zal tevens nader overleg plegen met zijn ambtgenoot van Economische Zaken betreffende de geopperde bezwa ren tegen de richtlijnen voor de prijzen. Bondsdag zet spoed achter bestrijding neo-nazisme Nog voor 15 Juli, de dag waarop de Duitse Bondsdag op reces gaat, zal hij een aantal wetsontwerpen behandelen, die ten doel hebben paal en perk te stel len aan het steeds zich uitbreidend gebeurt altijd door twee personen. De B. ging steeds naar binnen om het geld te storten, terwijl zijn collega buiten wacht te. Inplaats van het geld te storten, zoch hij dan echter in het girokantoor naar een oud volgnummer, dat hij op het stortingsformulier plakte. Hij stempelde het formulier met de naam van de direc teur door middel van een stempel, dat hij had laten namaken. Het geld stak hij" in zijn zak en het vervalste formulier gaf hij af aan de kassier van Publieke Werken. „Aangemonsterd" Half Mei bleef de jongeman plot seling weg van kantoor. De volgende dag ontving men een brief waarin hij schreef zijn ontslag te hebben ge nomen, omdat het hem gelukt was sn schip aan te monsteren, zou al geruime tijd zijn bedoeling zijn geweest. Aanvankelijk had men geen argwaan, maar toen dezer dagen de af rekening van het girokantoor werd ont vangen, bleek waarom de ambtenaar het lime sop had gekozen. De politie neemt aan, dat dë jongeman i het buitenland vertoeft, want hij bezat ;n paspoort. Zijn signalement is inter nationaal verspreid. Amerikaan mag proces tegen Oatis bijwonen De Tsjechoslowaakse regering heeft toegestaan, dat een lid van de staf de Ameriaanse ambassade te Praag het proces tegen de Amerikaanse co pondent van Associated Press, William Oatis. zal mogen bijwonen. Oates wordt, zoals men weet. beschuldigd van activi teit tegen de Tsjechoslowaakse staat. DAT de landelijke bond in kruidenierswaren morgen in Utrecht een algemene vergadering houdt. DAT voor reizen naar Oostenrijk wel iswaar geen visum meer nodig is maar aan de Oostenrijkse grens in het pas poort wel het grensstempel (grensvisum) moet worden aangebracht. DAT de nieuwe lichtbron van West- kapelle's vuurtoren (2.6 millioen kaars), die op 35 km zichtbaar is, gisteravond in gebruik is genomen. DAT de Wieringermeerdirectie een econoom voor middenstandszaken in de N.O-polder zal benoemen. DAT het Ned. Verbond van Midden standsverenigingen aan minister Wem- mers heeft verzocht een eventueel Zon dagsrijverbod pas na het zomerseizoen in werking te laten treden. DAT de raad van Amersfoort Dinsdag het uitbreidingsplan Randenbroek (1853 woningen) zal behandelen, waardoor een doorbraak naar de binnenstad nodig wordt en het centrum zich zal verplaat sen van de Varkensmarkt naar de Hof- DAT IJmulden op 1 November het 75- jarig bestaan van het Noordzeekanaal zal vieren met het in gebruik nemen van de radarinstallatie en in de eerste week van September feestelijkheden worden georganiseerd. DAT de Prov. Staten van Drenthe op 3 Juli een voorstel behandelen om de waterschappen Ruinerwold en Stroom gebied van de Wold Aa te verenigen tot één groot waterschap De Wold Aa (15000 ha.). DAT het Tweede-Kamerlid Andries- sen (K.VP.) aan minister In 't Veld heeft verzocht de gemeentebesturen, die geen geld hebben om te bouwen te hel pen. door b.v. een verhoging van de rentevoet te bevorderen. DAT liet Tweede-Kamerlid Ten Haa- gen (P.v-d.A.) aan minister In 't Veld vragen heeft gesteld over het intrekken van de gemeentelijke bevoegdheid tot goedkeuring van bouwwerken voor han del en verkeer boven f 10-000, waardoor zi. de stadskernen worden getroffen. DAT minister Wemmers thans bereid is de Alg. Bond van Werkers in het Mijnbedrijf, waarover het Tweede- Kamerlid Weiter (K-N-P.) schriftelijk vragen had gesteld als rechtspersoon te erkennen- DAT de Ned. Noordzeehavens, blij kens schriftelijke vragen van het Tweede Kamerlid Schilthuis (P.v-d A aan de ministers Stikker en Wemmers bij het transitovervoer ernstig bedreigd worden, daar de Duitse spoorwegen de eigen havens bevoordelen. DAT de regering het wettelijk niet mogelijk acht een extra tegemoetkoming te verlenen aan Kamerleden, die deel uitmaken van de enquêtecommissie. DAT over de uitsluiting van twee derde van het totale aantal groothan delaren in groente en fruit door het be drijfschap der veilingen in vers citrus- fruit thans aan minister Mansholt vra gen zijn gesteld door het Tweede-Kamer lid Verkerk (AR.). DAT de regering vorig jaar ten be hoeve van de Nederlanders in Oost- Duitsland voor f47 000 aan voedselpak ketten heeft uitgereikt. DAT zich met inbegrip van he' schoonmaakpersoneel ruim 1.500 gehuw de vrouwen in rijksdienst bevinden. DAT bij de Tweede Kamer een wets ontwerp tot goedkeuring van het drag met Luxemburg in zake de sociale zekerheid is ingediend en een dergelijk verdrag met Engeland spoedig wordt dertekend. dat nooit kan worden ingestemd met de Perzische wet op de nationalisatie der eigendommen van de „Anglo Iranian", daar deze als contractbreuk wordt be schouwd. De Britten zullen nu nadere -.structies van Londen afwachten en de Perzische regering beraadt zich heden. Men verwacht, dat premier Mossadeq aan het parlement om een „motie van ver trouwen" zal vragen. Parachutisten op Cyprus gereed De Britse valschermtroepen, die kort geleden uit Engeland naar Cyprus zijn vertrokken, werden aldaar, volgens Reu- in de omgeving van Cyprus „in staat gereedheid" gehouden. De valscherm- troepen zouden zijn geconsigneerd wegens de gespannen toestand in Perzië. Blijk baar wil de Britse regering op alle even tualiteiten zijn voorbereid. Enerzijds wordt gemeld, dat in de haven van La Valetta op Malta, dertig uur varens van Cyprus, de vliegdekschepen „Triumph" ..Warrior" vaarklaar liggen. Anderzijds heeft een woordvoerder van de Britse vloot te Valetta ontkend, dat genoemde schepen zich daar bevinden. ren deze schepen, die een week geleden de eerste 3000 man valscherm troepen naar het eiland brachten. Met troepentransportschip „Devonshire" 500 artilleristen in de haven van Nicosia aangekomen. De Britse regering zal alleen van troepen gebruik maken als de levens der 8000, in Perzië verblij vende onderdanen, in gevaar worden ge bracht. De evacuatie van Engelse vrou- kinderen uit Zuid-Perzië moest worden opgeschort vanwege hevige zand stormen. Noors-Ned. atoomoven bijna gereed Deel van de bouwkosten uit Noorse voetbalpools De uraniumoven te KjeUer by Oslo voor bet Noors-Nederlandse atoom-on derzoek is thans bijna gereed en zal vermoedelyk nog deze zomer in werking worden gesteld. De Noorse regering heeft voorgesteld aan het Noorse instituut voor atoom energie een bedrag van 425.000 kronen (f225.000) toe te wijzen, omdat de vroe gere toewijzing voor de bouw van de fabriek te Kjeller gebruikt is. Een zelf de som komt wellicht beschikbaar uit de winsten van de staatsvoetbalpools. Per jaar zal voor het instituut naar schat ting ruim f600.000 nodig zyn. Bus met theol. studenten vloog op trein: 15 doden Tussen Seefeld en Herrsching in Beie ren is gisteren een autobus met studen ten van een theologische school, die een vacantietochtje maakten, op een onbe waakte spoorwegovergang op een trein gevlogen. Van de 25 inzittenden werden er 15 gedood en acht zwaar gewond. Advies van de drie vakcentralen aan de minister (Van een onzer verslaggevers) FJE RAAD VAN VAKCENTRALEN (C.N.V., N.V.V. en K.A.B.) is het eens geworden over de toekomstige regeling van de oudedagsvoor ziening. Deze voorziening zal Het verzekeringskarakter dragen, zodat allen, die uitkering zullen krijgen, daarvoor premie moeten betalen. De ouder domsvoorziening moet volgens de vakcentralen twee delen omvatten, nl een bedrijfspensioen met een aanvullende algemene verzekering. Het bedrijfspensioen moet een wettelijk De premies voor de bedrijfspensioen- ."l1".1™111? hebbei}. terwijl de algemene fondsen zullen als regel vaste bedragen zijn doch voor de algemene verzekering wordt een jaarlijks vast te stellen percen tage van loon of Inkomen vastgesteld. Als de hier vermelde richtlijnen, welke in een adresrapport aan de minister zijn gezonden, ook in de komende wet worden neergelegd, kan gezegd worden, dat aan de Inzichten van de christelijke vakbe weging voor 90 pet wordt voldaan. verzekering het bedrag aanvult tot het in de wet vast te stellen pensioenbedrag. Gaan de bedrijfspensioenfondsen boven het wettelijk minimum uit dan wordt het meerdere niet gekort op de aanvullende uitkering. Voor loontrekkers dient het be drijfspensioenfonds verplicht te wor den gesteld, terwijl zelfstandige on dernemers in de betreffende bedrijfs tak zich vrijwillig kunnen aansluiten. Het deelnemen aan de algemene (aanvullende) verzekering moet ech ter verplicht gesteld worden zowel voor de loontrekkers als voor de zelf standigen beneder een bepaalde in- komengrens. De bedrijfspensioenfondsen moeten blijven werken met kapitaaldekking, doch voor de algemene verzekering moet h-it omslagstelsel worden toegepast. De premies van de zelfstandigen wil men door de fiscus laten innen op basis van de aldaar bekende gegevens. WEERBERICHTJ Warmer >t morgenavond verwacht f De Bilt: Droog, zonnig en gend matige wind tussen Zuid en Zuidoost (Opgemaakt om 10 uur). ZON EN MAAN

Nieuwe Leidsche Courant | 1951 | | pagina 1