STEGEMAN* Zo gaat hij goed!! WAAROM HEET HET AMANDELMARSEPEIN R. v. VREEDENDAAL. Uit Rusland teruggekeerden kregen voorwaardelijke straf ST NIGOLAAS VERKOOP Alleen; GROENVELD's Model Paardenslagerij A. DE WIT's VAN NELLE'5 KOFFIE BENT U VERKOPER? NIEUWE LEIDSCHE COURANT DONDERDAG 23 NOVEMBER 1950 Nieuwsflitsen uit de omstreken ALPHEN AAN DEN RllN Twee jaar geconclu deerd tegen Bel De procureur-fiscaal bij de bijzondere raad van cassatie persisteerde gisteren bij de conclusie van een week geleden in de zaak tegen de Duitser R- H. Bel uit Alphen aan den Rijn: een gevange nisstraf van 12 jaar met aftrek. Bei werd indertijdi door het bijzonder ge rechtshof te Amsterdam tot levenslange gevangenisstraf veroordeeld. Aan hem •was ten laste gelegd, dat hij aan de poli- tieke dienst van de Duitsers aanwijzin gen had gegeven, die hebben geleid tot de arrestatie van Nederlandse illegale werkers en onderduikers, van schillende door de Duitsers gefusilleerd werden. De verdediger, mr W. F. B Zegers, wees de raad gisteren op het psychiatrisch rapport, dat ove uitgebracht en waarin deze verminderd toerekeningsvatbaar wordt verklaard. De procureur-fiscaal bij de raad zeide in zijn conclusie, rekening te willen houden met het feit, dat Bel Duitser is en zijn werken voor de Duitse Abwehr uit dat oogpunt beter excusabel is dan het voor een Nederlander zou zijn. Hij cludeerde dan ook tot een vernietiging van het vonnis van het Amsterdamse hof en het opleggen van een gevange nisstraf voor de tijd van 12 jaar. De raad zal over twee weken in deze zaak uitspraak doen. Naar minder snelverkeer door het centrum Er is in de Dinsdagavond gehouden raadsvergadering een punt gepasseerd, dat we nog even naar voren willen halen. Het betfeft de aankoop pand Hoorn 7 met bijbehorende grond van de N.V. Amsterdamse Scheepswerf G. de Vries Lentsch Jr. te Amsterdam voor een bedrag van f32.500. Dit heren huis wordt thans bewoond door de keu ringsveearts, de heer M. Karssemeijer. Deze koop moet gezien worden in hi licht van de verkeersverbetering in om gemeente. Het doorgaande verkeer, dat nu reeds door middel van verkeersborden de wenk ontvangt het centrum te mijden zal wellicht spoedig in wijk Hoorn „afge takt" worden. Er komt een nieuwe straat, parallel lopende aan de rijksweg, achter het raadhuis om en aansluitend aan de Dr Lovinklaan. We menen, dat deze weg tussen de Karei Doormanstraat en de Zoutman straat door zal gaan en dat een gedeelte hiervan reeds werd aangelegd. We den ken. dat naar de rijksweg nog 500 meter straat gemaakt zal moeten worden. Wanneer de bewoner van het platte land, niet gewend aan snelverkeer, in het nabije verleden naar de „stad" moest, ging hij. uit veiligheidsoverwegingen „singe- len". Ook langs Alphen aan den Rijn zal weldra kunnen „singelen", maar de grachten zal men er bij moeten denken. De opzet wordt zuiver zakelijk. Gelukkigde Sint is er! Dat zal de blijde verzuchting geweest jn van menige jonge Alpheneès en het hartje zal nu tot de vijfde December vol verwachting kloppen en een herin nering aan deze dag zal menige jonger, of meisje vani .jstoute" dingen terug houden. Wantmisschien luistert Piet wel! De intocht van de Sint met niet der dan vier Pieten, van af hotel Tooi allen te paard, was een zeer triomfan telijke. Dit mede dank zij het fraaie weer. Er waren honderden jongeren op de been en „geen vrouw bleef bij het spinnewiel". Een geluidswagen zorgde stukje muziek. Ja, de middenstandsver enigingen hadden eer van hun initiatief. „Alleen maar (we laten de jeugd aan oord) de Sint was helemaal niet oud; hij zei niks en hobbelde zo erg op 'n paard. En bij de vier Pieten was laar één aardige; die zei „dag"! De an deren deden en zeiden niks!" Zelfs Sinterklaas en Piet spelen is een gave. Bijeenkomst Geref. Bond De plaatselijke afdeling van de Geref Bond in de Ned. Herv. kerk vergadert morgen- (Vrijdag) avond. 7.30 „Rehoboth". De heer W. van de Rest zal spreken oven „Onze belijdenis en komende kerkorde". De heer J. Noordzij naar Rome. De heer J. Noordzij, technisch adviseur van „Avifauna", is benoemd tot presi dent van de jury voor een te Rome te houden internationale vogeltentoon- stelling. OEGSTGEEST Raadsvergadering Volgende week Woensdag zal de ge meenteraad 's avonds om 7 uur weer ver gaderen, waarbij een agenda van niet minder dan 22 punten ter tafel zal komen. Het respectabele aantal van lf voorstellen van B. en W. wordt vooraf gegaan door de aanbieding van de be- begroting 1951. Van deze voorstellen noemen we: to vaststelling van een verordening inzake tegemoetkoming aan ambtenaren diekosten; het vaststellen van een tijde- „De Ned. Christen-vrouwenbond Maandagavond hoopt in „Irene' de afd. van de Ned. Christen- bond op te treden dr N. J. Hommes, Geref. predikant te Rotterdam, Maria-cultus in het heilig jaar 1950". RI1NSBURG Sinterklaas was even in Rijnsburg. Gistermiddag arriveerde Sinterklaas Telefoon 2519 Rjjnsburg. j (Advei lijke ziektekostenregeling; het toepasse- lijk verklaren van de loonregeling voor de gemeente-arbeiders in vaste dienst op arbeiders werkzaam op arbeidsover eenkomst Voorts dient de raad over de aanleg an de Marelaan te beslissen en enige Heel eenvoudigomdat Vreedendaal straten ten Westen van de Dorpsstraat te daarin echte amandelen verwerkt! Hebt dopen. Het op de agenda van de vorige u °nze onbeschrijfelijk lekkere amandel- ■dsvergadering geschrapte „punt tot ™rs^m e®H SBAN^TBAKkSrÜ wijziging van de huurovereenkomst met op uw tong- BAMKJsIBAlVKiHlJ „Poelmeer" voor 1950 en sluiting van een ve voor 1951 staat wederom op de agenda. Naast huur- en pachtverleningen staat e raad voor voorstellen om besluiten te wijzigen inzake verkoop van grond aan de N.V. „Verzicht" en onteigening van gronden voor de rioolzuiveringsinstal latie. Voor de Mors zal het voorstel tot ver betering van de brug in de Hoge Mors- weg een aangename klank zijn. Een voor stel tot verlening van een crediet voor de aankoop van kleding voor het brand weerpersoneel, is, gezien het gesprokene ;en vorige raadsvergadering, geen overbodige luxe. Kinderboekententoonstelling Teneinde tegen de komende feestdagen het publiek kennis te doen ne op de markt zijnde goede kinderboeken had de commissie voor huishoudelijke gezinsvoorlichting afd. Oegstgeest in zijzaal van de Willem de Zwijgerkerk tentoonstelling georganiseerd goede kinderlectuur. Zowel 's middags als avonds kon men zich op de hoogte stellen en een keuze doen uit de talrijke aanwezige boekwerken, waarover mej J. L. Sizoo, leidster van de Jeugd bibliotheek Reuvens te Leiden op pret tige wijze de nodige inlichtingen ver strekte. Naast leesboeken waren prenten boeken en jeugdtijdschriften aanwezig. Ook waren enkele voorleesboeken ten toongesteld. Bijzondere vermelding ver dienen de ontwikkelingsboeken voor de jeugd, op velerlei terrein, waarbij de jeugdboeken over muziek niet algemeen bekend zijn. Tenslotte boekwerken die niet voor de jeugd bestemd zijn, handelden over de jeugd en voorlichting bedoelen te geven aan de ouders. Enkele boekhandelaren hadden nog >r stand ingericht. de Vliet opgesteld om hem te verwel komen, o.a. ook de burgemeester. De Gewi had een route uitgestippeld, waar langs de Sint zijn rijtoer hield, in gezel- sohap van zijn vier zwarte knechts, die kwistig met pepernoten strooiden. Speciaal had hij aan de zieke kindertjes gedacht, die hij persoonlijk een cadeautje bracht. Later verklaarde hij ons, dat hij zeer tevreden over Rijnsburg was. Hoe wel hij gisteravond weer vertrok, hoopte hij spoedig terug te keren. Film voor turners. In de kerk aan de Voorhouterweg werden gisteravond voor de Chr. Gym nastiekvereniging D.W.S. enige films vertoond, die de heer C. de Koning met een kort woord inleidde. Op het witte doek verschenen gymnastiekdemonstra- ties, o.a. die van Deventer, bloemencorso te Lisse. Luimige filmpjes vermaakten op uitstekende wijze het publiek. Van de N.C.G.V.-film zal veel propaganda uitgaan. De kleuren een harmonisch geheel, al domineerde dan ook het blauw. De opkomst had groter kunnen zijn. Zendingsavond Gisteravond werd door de Ned. Her vormde Zending een bijeenkomst be legd in de kleine kerk. De opening ge schiedde door ds Groenewoud- Als spre ker trad op ds Woortman uit Oegstgeest Lange tijd heeft ds Woortman als zen deling in Indonesië gewerkt. De geschie denis van de Zending kent hij zeer goed. Nu is hij werkzaam als predikant aan het Zendingscentrum te Oegstgeest. Het jaar 1930 is in het bestaan de Zending een groot jaar geweest. Im mers: in dit jaar werden de Kerken ge ïnstitueerd en werden opleidingsscholen gesticht. In deze tijd werd het Zendings werk overgedragen aan de eigen bevol king Gedurende de tijd, dat de Jappen Indonesië overheersten werden toch grote vorderingen gemaakt op zendings terrein, ondanks de vele arrestaties zendelingen. Uitvoerig belichtte spr. het feit, dat velen zich thans terugtrekken uit verschillende plaatsen. Men gaat er vaak van het standpun- uit, dat het Christendom een zaak van het Westen is. Het gevolg daarvan dat de Christenen op vele den vervolgd door benden, waarin de Indonesische Regering echter geen aan deel heeft. Ten slotte wees spr. er op men de Zending financieel kan steunen. Van Nederlandse zijde moet nog steun worden verleend. Ds Groene woud dankte spr. hartelijk voor zijn in- Medewerking gaf het Hervormd kerk- VOOR SCHOTEN Tulpengift Door de afd. Voorschoten-Veur van de Vereniging voor bloembollencultuur zijn 25.000 tulpen beschikbaar gesteld om te werden uitgepoot in de Wijngaardenlaan. Hiervoor zal de bemiddeling van de hoofden der scholen worden ingeroepen. De gift is gedaan in verband met het komende 60-j. bestaan van de afdeling. Raadsvergadering De gemeenteraad zal Vrijdagavond 8 jr voor een spoedeisende openbare gadering bijeenkomen. Ter behandeling ligt het voorstel van B. en W. om crediet van 64.500 beschikbaar te stel len voor het bouwrijp maken van gron den in het complex „Welgelegen". He' betreft hier de kosten van het aanleggen van kabels, buizen enz. voor de aar van electriciteit, gas en water. Verder een voorstel tot het verkopen van een gedeelte van het industrieterrein aan de Dcnklaan, ter grootte van 10.000 m2 aan de Delftse Motorenhandel te Den Haag. Na langdurige besprekingen is onder en kele voorwaarden een prijs van ƒ6.50 per ml overeengekomen. Eveneens een 1 stel tot het verkopen van grond, r de „Oranjewijk", aan de heer W. Jonge- dijk te Wassenaar, die het voorni heeft hier 2 blokken van 6 woningen te bouwen. Ten slotte een voorstel tot rui ling van grond aan de Koningin Juliana- laan met de heer W. A. Caron en d« firma Gebrs J. en A. de Graaff. Chr. Bedrijfsgroepencentrale De Chr. Bedrijfsgroepencentrale kwam in „Irene" aan de Leidseweg bijeen. Aan de zaal was een gezellige aanblik gege ven. Na de gebruikelijke opening door de voorzitter werd het programma in tempo afgewerkt. Het hoofdbestuurslid de heer C. v. d. Wal sprak een opwek kend woord. Het was reeds bij het mid dernachtelijk uur, toen allen voldaan huiswaarts keerden. Feestavond Koningin Wilhelmina- Vereniging „De band tussen bestuur en leden v de vereniging versterken", aldus voorzitter van de Koningin Wilhelmina- vereniging, de heer B. Hoogwerff Kroon, „is het doel van deze avond." De gewone ledenvergaderingen mogen dan slecht,be zocht worden, de geweldige opkomst Rotterdamse rechtbank wil hun een kans geven Acht jonge mannen, die dezer dagen uit Russische krijgsgevangenschap in ons land zijn teruggekeerd, zijn gisteren in Rotterdam veroordeeld tot voorwaardelijke gevangenisstraffen. Voor zover zij gedetineerd waren, zijn zij gisteren vrijgelaten. Zowel de officier van Justitie als de bijzondere ka mer van de rechtbank waren van mening, dat deze mensen een kans moe ten hebben om te bewijzen, dat zij berouw hebben van hun misstappen. Te meer, omdat zij in feite reeds zo zwaar zijn gestraft in de Russische kampen. Er was een enorme belangstelling op de publieke tribune. Familieleden He len de tranen de vrije loop, maar lach ten verheugd, toen zij eis en uitspraak De 27-jarige C L. F. uit Rotterdam, in 1941 lid geworden van het Vrijwilli gers Legioen Nederland; de 28-jarige expeditieknecht P. C. de G. uit Rotter dam, in Duitsland voor de Waffen SS- geronseld; de 29-jarige A. K. uit Slie- drecht, die vijf dagen aan het Oostfront vocht en toen door de Russen gevangen werd genomen; de 24-jarige matroos M. B .die dol was op een uniform en glim mende laarzen, en de 26-jarige bankwer ker Th. v. d. Kzij allen kregen 8 maan den voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar en gedurende twee jaar toezicht vanwege de stichting Toezicht Politieke Delinquenten. Zes maanden voorwaardelijk kregen de 27-jarige bankwerker C. N. uit Rot terdam. die dienst nam in het Duitse leger om met verlof naar Nederland te deze avond bewees dat het bestuur goede greep had gedaan. Het programma was dan ook aanlok kelijk en de uitvoering daarvan geschied de op verdienstelijke wijze. Vooral de accordeonvereniging D.V.S. uit Wasse naar heefit in belangrijke mate bijgedra gen tot de goede stemming. Verder trad nog op de clown-sneltekenaar Nichols. Een gezelschap uit Alphen aan df Rijn liet door evenwichtsoefeningen op de fiets de aanwezigen zien dat een fiets voor nog heel wat meer kan dienen dan alleen om wat sneller vooruit te komen. In de pauze werden een autoped en twee taarten verloot. Een gedeelte van de opbrengst werd bestemd voor de kan kerbestrijding. De populaire hersengym nastiek, waarvan de vragen door de heer Wesseloo waren samengesteld, toonde aan dat er aan de kennis omtrent Voorscho ten en de geschiedenis van ons dorp nog wel een en ander mankeert. Met het zin gen van het Wilhelmus werd de zeer geslaagde avond tegen middernacht ge kunnen (hij werkte in Duitsland), als ook de 24-j. J W. S. uit Rotterdam, die op 17-jleeftijd tekende. De oudste, de 32-j. H. R., die in het Nederlandse leger nog tegen de Duit sers had gevochten en later bij de Waf- fen SS terecht kwam, werd tot een jaar voorwaardelijk veroordeeld. Laboratorium voor gewas- en grondonderzoek in Leiden Thans heeft de Stichting voor d« Landbouw besloten een bedrijfslaborato- voor gewas- en grondonderzoek op te richten te Leiden. Hiervan zullen de bedrijven op het gebied van de land- tuinbouw in de provincies Utrecht, Noord-Holland en Zuid-Holland kunnen profiteren. Met de uitvoering van de plannen is belast de directeur van het be- drijfslaboratorium voor grondonderzoek te Oosterbeek. dat in eigendom toebe hoort aan de Stichting voor de Land bouw en afdelingslaboratoria heeft te Groningen, Geldrop en Goes. William Faulkner, de Amerikaanse schrijver aan wie, tezamen met Bertrand Russell de Nobelprijs voor literatuur is toegekend, zal zijn aandeel niet aanvaar- De Oldenbarnevelt en de Oranje komen in zicht Het ms. Oranje,.met 900 passagiers aa boord, wordt morgenochtend 5 uur voc IJmuiden verwacht. Onder de passagiers bevindt zich mevrouw Anak Agung Gda Agung, echtgenote van de nieuwe Indo nesische ambassadeur in België. Het ms. Johan van Oldenbarnevelt. dat met 1800 repabraërenden, o.w. 840 cué's uit Makassar en ruim 100 militai ren uit Indonesië naar Amsterdam onder weg is, zal Zaterdagmorgen de Amster damse haven binnenlopen, waar om 10 uur met de debarkatie zal worden be gonnen. Personeel gevraagd 0 Net meisje, pl.m. 16 jaar. van 8—12 uur. 's Vrijdags langer of een flinke werkster voor Vrijdag. Bij C. Heems kerk. Sandtlaan 24, Rijns burg. 0 In het Tehuis voor Ouden van Dagen der Ned. Herv. Diaconie, Kaarsenmakers straat 7, kan een Keuken meisje geplaatst worden. Aanmelding zo spoedig mo gelijk bij de Directie. 0 Bekwame Huisnaaister gevraagd voor verstel- en nieuwwerk 1 x per 14 dg. Witte Singel 62, Leiden. 0 Gevr. in tuindersgezin v. t pers. nette huishoudster, leeftijd tussen 30 en 50 jaar. P.G. Br. No. 4449 Bur. v. d. Blad. Personeel aangeb 0 Net persoon voor 2 3 dagen per week. Genegen alle voork. werkzaamheden te verrichten. Liefst omge ving LeidenAlphen a. d. Rijn. Br. No. 4455 Bur. Blad. 0 Net burgermeisje, 19 j., zoekt prettige werkkring als hulp in de huishouding, in klein rustig gezin, intern. Br. No, 4456 Bur. Blad. 0 Ecnv. juffr. op leeftijd b.z.a. liefst bij heer alleen als huishoudster, v.g.g.v. P.G. Br. No. 4447 Bur. Blad. Te koop gevraagd 0 In goede staat zijnde jon gensfiets. Br. met opgave van prys onder No. 4446 Bur. v. <1 Blad. Te koop aangeb. 0 Mooi burger woonhuis t Rijnsburg. met grote stenen schuur, grote tuin aan de weg en br. kassen. Br. No. 4450 Bur. Blad. 0 Z.g.a.n. kinderwagen, Steenschuur 7. 0 Fordson "35. Dichte be stelwagen. Banden in prima staat. Te bevr. na 8 uur. Ju- lianakade 20. 0 Kookkachel met pijp 15. Winterjas, flinke maat 15. W. Singel 75. 0 2 Pakhuizen met boven huizen en klein beneden- huisje aan de Waardgracht. Zeer voordelig. Br. No. 4453 Bur. v. d. Blad. Te huur gevraagd 0 Net bej. heer zoekt zit- slaapk. met pension te Lei den. Br. ond. no. 4451 Bur. v. d. Blad. 0 Dame. Rijksambtenaar, midd. leefteigen meubelen, vraagt 2 kamers met keu kentje of kookgelegenheid. Br. No. 4448 Bur. Blad, 0 Alt op de Mare heeft een ideale pasta om roest van metaal te verwijderen. Klei ne doosjes 0.35. Poets- crème en was. Anti-beslaan- doeken en papier voor alle ruiten die beslaan. 0 Iedere schaker, jong ol oud is welkom bij de Sch. Ver. „Vriendenschaar". Vrij dagsavonds te 8 uur in het Geb. v. Chr. Soc. Belangen, Oude Singel 236. Gelden beschikbaar voor lste hypotheek. Rente vanaf 3y* pet. Fin.-, Bel.- en Ass.- kant. „Otto", Beukenlaan 9 Sassenheim, tel. 7488 en 7868. Na kantoortijd 7329 en 7828. 0 Landbouwart. Koeriemen koedekken, paardendekken, rampels. ketting, draad, lan- nektouwen, electr. veescharen, bietenmachine, gummilaarzen, veevoeder fornuizen, weegschalen, ma ten. gewichten, varkenstrog, gen. waskuipen, spekkuipen, spoelïngvaten. Alles tegen lage prijzen. H. J. C. Bee- renfenger. Nieuwe Beesten markt 19. tel. 23151. w Schoolbord 85 ct, trom mel met stokken 85 ct. Kin derstrijkplank 2.45, strijk ijzer 33—85 ct, weegschaal tjes 2550 ct, telefoon met 1.65, mechanische auto's vanaf 75 ct. Victorie- bazar, Hogewoerd 3173. 0 Te koop of te ruil vooi wol of koffers, een kinder fornuisje. kinderkamer, slee enz. Kinderwagen en stoel. Hoge Morsweg 57, Leiden. Wegens vertrek aange kocht, gedeelte inboedel be staande uit: mooi eiken dressoir, eiken linnenkast, lits-jumeau, tafel, toilettafel, nachtkastjes, stoelen, wit ge ëmailleerd gasfornuis, haard, 1 en 2 persoons Engelse le dikanten, gordijnen, kleed, matten, dames schrijfbureau, ijskasten, spiegels, schilde rijen, enz. Alles afzonderlijk te koop. v. d. Pluym Jr. Morsstraat 54. tel. 30008 Aan hetzelfde adres, in- en verkoop van hele of gedeel telijke inboedels. 0 Bezoekt de Bazar in Wijk- gebouw „Pniël", Middelste Gracht, op 28, 29 en 30 No^ a s Geopend van 25 e 7—11 u Lage prijzen e grote verscheidenheid va attracties. Toegang vrij. li O Bouwdoos 75 ct, bromtol 95 ct, trompet, in fraaie kleuren uitgevoerd 5095 ct. Pluche beer 1.65. Cel luloid rammelaars vanaf 65 ct. Spaarpot m. sleutel 45 ct. Victorie-bazar, Hogewoerd 31—73. Vele landbouwers weten, dat het Landbouwhuis met stalartikelen, landbouwge reedschap en zuivelgereed- schap goedkoop is. Wist U het nog niet? Probeert het eens en U koopt veel goed koper dan waar ook. H. J. C. Beerenfenger, Nw Beesten markt 19. 0 Bindmateriaal voor Uw St. Nicolaaspakjes: St. Nico- laaslint, Goudkoord. Goud. Zilver, groen en rood metaal band. Cellophaneband, Ka- toenkoord. elastiekjes, touw, enz. Papierhandel Padden burg, Nieuwe Rijn 11. 0 St. Nicolaas-inpakpapier. vier kleurendruk, 50 x 75 cm, per vel 5 ct. 12 Vel 50 ct, 100 vel 3.50. St. Nicolaas- zegels 20 ct. Labels 4 ct. Pa pierhandel Paddenburg, Nieuwe Rijn 11. 'JCÊ0 loodj.l DE ROOKWORST MET DE FIJNE ZACHTE ROOKSMAAK Thans LAPPEN vanaf 1.10 p. Vz Kg. HEERLIJKE ROOKWORST slechfs 1.- per Vz Kg., en dan is er nog 50 Varkensvlees in verwerkt. HAARLEMMERSTRAAT 246 SINT NICOLAAS GESCHENKEN. Gasfornuizen Gascomforen B.K. Keukenuitzet alle kleuren Wringers Wasmachines Radio's Stofzuigers Strijkijzers Straalkachels Rijwielen Onderdelen Zeer ruime collectie Handelshuis OUDE VEST 111 h. Voldersgr., Tel. 25328. ^ïiJeeé voorzichti met lluy koffie b Oi He let is nu meer dan ooit geboden voor zichtig te zijn bij de besteding van Uw koffie bonnen. Koop een merk, dat algemeen bekend is en waarvan U bij ervaring weet, dat het Uw vertrou wen waard is. ;i!i;ii!!!^i;ii;i::!»;:iiii!iii!iiiiii!ii!i!ii!i»;!i!i Opleiding Dokters- en Tandartsassistente Bezit U verkoopkracht? Hebt U tijd en lust c werken bij H.H. Veehouders met een zeer gewild artikel? In dat geval biedt een fabriek die 30 jaar bestaat U een heel goede kans, voorlopig uitsluitend op provisie. Brieven met uitvoerige inlichtingen betreffende leeftijd, huidige en vroegere werkkring, worden ingewacht onder No. 4454 Bureau van dit Blad.

Nieuwe Leidsche Courant | 1950 | | pagina 4