Donderdag 18 Mei a.s. van het Internationaal Vogelpark „Avifauna", WEOWK IHDSCHK COUSANT WOENSDAG 17 MEI 19% uniek in de gehele wereld, waarin de meest zeldzame soorten vogels zijn ondergebracht Zeven volières zijn er zonder enige afscherming in een artistiek gebouw. Daarin vliegen de kleurrijkste vogels. Tot in de opening, verder vliegen de vogels niet Deze inrichting is de eerste in ons land. Avifauna breekt met alle tradities. Het is anders dan alle bestaande dierenparken. De volkomen natuurlijke omgeving is een geheel nieuw aspect. Philips zorgde voor de nieuwste avondverlichting, in ons land nooit eerder toegepast Feeëriek zijn de verlichte watervallen en vogelverblijven Het Avifaunapaviljoen en de terrassen bieden prachtige vergezichten over het park. Om het uur vaart een fraaie salonboot naar de Braassemermeer voor een prachtige tocht. Avifauna is geopend: Werkdagen van 930-23.45 uur. Toegangsprijs: Volwassenen 1.—; kinderen beneden 14 jaar 0,50. Boottocht: Volwassenen 0,85; kinderen beneden 14 jaar 0,40. Persoonlijk dagabonnement, dat elke dag tot 18.30 uur toegang verleent 8,50. Persoonlijk dag- en avondabonnement niet voor speciale uitvoeringen f 15. Op vertoon van deze abonnementen zijn voor kinderen beneden 14 jaar van de houder, toegangskaarten verkrijgbaar ad 0,35. Vanuit Leiden kunt U Avifauna b.v. voordelig bereiken met de busdienst N.V. ,,Citosa" (Retour Avifauna, incl. entree voor volwasse nen f 1.35, voor kinderen f 0.75) of met de salonboot van de firma Reederij Cebrs. Harland Plaatsbewijzen verkrijgbaar walkantoor Bees tenmarkt, Leiden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1950 | | pagina 8