Sport en Wedstrijden Zij plukten de vruchten van hun arbeid WIE UWE LE1DSCHE COURANT e DINSDAG, 8 JULI 1947 Wedstrijden om het kampioen schap Junioren A. Roodenburg verdiend winnaar. Onder grote belangstelling vond Maan dagavond op het terrein aan de Zoeter- woudse Singel de eindwedstrijd plaats om bovenvermeld kampioenschap, met als uiteindelijk resultaat, na verlenging, een verdiende overwinning voor de jeugdige Roodenburgers. Reeds dadelijk was het bij deze wed strijd te zien, dat ook hier de zenuwen een woorje mee spraken en speciaal Roodenburg vertoonde niet dat spel, dat wij in de vorige ontmoetingen zagen. Men wachte nu te veel af, waardoor de voorhoede hoewel aardig combinerende, toch de steun miste, die ze nodig had. Quick Boys, als altijd resoluut in haar optreden, bracht er evenmin veel van terecht, waardoor de wedstrijd zelf een min of meer rommelig karakter kr§eg en bijna geen schot werd gelost. Van beide partijen was de linkervleugel ech ter het meest gevaarlijk en enkele malen deden beide kepers goed werk, zonder dat doelpunten kwamen. Na de rust ongeveer 'n zelfde spelletje, maar nu kwam het Roodenburg doel een enkele maal in ernstig gevaar Rooden burg kwam er hierna iets beter in en speciaal de midhalf kon zijn vorm enigs zins terug vinden, waardoor de voor hoede nu wat meer werd gesteund en. de linksbinnen Gijzenij het genoegen smaakte met een ver en hoog schot te doelpunten, 10. Grote vreugde bij de Roodenburg aanhang, maar even vlug bekoeld, toen na een corner de midhalf van Q. B. fraai wist in te koppen, 11. Nog even dachten wij aan een nieuw Roodenburg-doelpynt, toen de linksbin nen opnieuw doorbrak maar zijn fraai schot werd nog juist gekeerd. Met onver anderlijke stand kwam het einde en dus moest verlengd worden. Moedig pakten beide ploegen de strijd aan en binnen weinig minuten was een fout in de Q. B.-achterhoede oorzaak, dat v. d. Zeeuw na goed doorzetten Rooden burg de overwinning kon brengen 21. Nog even een afwachtende houding of de verlenging zou doorgaan, echter spoe dig kwam het eindsignaal en kon Roo denburg, als werkelijk de beste ploeg, zich kampioen noemen! Onze gelukwensen voor dit behaalde resultaat! VALKEN BOYS Gisteravond hield de voetbalvereniging „Valken Boys" een ledenvergadering in ,,'t Wapen van Valkenburg1'. De voorzitter, de heer Joh. Imthorn, rele veerde in 't kort de gebeurtenissen van het eerste verenigingsjaar. De resultaten op het sportveld waren nog wel niet zo schitte rend, maar toch kon men met blijdschap constateren, dat er vorderingen werden ge maakt. De secretaris, de heer P. v. d. Walle, be sprak de nieuwe controlemiddelen, die in het a.s. seizoen door de Bond zullen wor den ingevoerd. Met het oog op de vele knoeierijen bij het opstellen der elftallen is het noodzakelijk gebleken, dat er iden titeitskaarten worden ingevuld, die ieder lid verplicht is bij zich te dragen. Met de leden, die momenteel in Indië vertoe ven, houdt 't bestuur contact. De secretaris las nu een tweetal brieven voor, die deze militairen gericht hadden aan hun club in het vaderland. Daaruit bleek wel, dat ook in de tropen het voetbalspel niet vergeten wordt. Bij de bestuursverkiezing werden C. Schone veld en J. Rhijns-burger Czn tot nieuwe bestuursleden gekozen. In de rondvraag werd de werkwijze van de elftalcommissie aan een zware critiek onderworpen. Ook de slechte toestand van het speelterrein kwam ter sprake. Het be stuur zal trachten allerlei verbeteringen aan te brengen. Nadat de voorzitter nog de nadruk gelegd had op het bijwonen van de trainingsavonden, sloot hij deze geanimeer de vergadering. eerste helft van de harde wind, kon dit echter niet uitbuiten. Integendeel. De R.C.L.-ers belaagden keer op keer het doel der bezoekers, zodat dan ook de goed spelende midvoor Wakka uit een goede aanval het eerste doelpunt scoor de voor zijn club. Na de rust speelden de Lisser-Boys, ondanks de tegenwind, stuk ken beter, en ook lange tijd was de over winning voor R.C.L. niet zeker, totdat Wakka door stevig doorzetten R.C.'.'s overwinning veilig stelde. Door deze zege is nog steeds niet beslist wie het kam pioenschap in deze afdeling zal behalen. Alleen door de drie nog resterende wed strijden te winnen, is R.C.L. onbereik baar voor haar beide concurrenten Wou- brugge 2 en Ter Leede 3. De heer v. d. Velde leidde correct. R.C.L. 3Lisser-Boys 4 20. Lisser-Boys, dat het voordeel had in de Amsterdams Beursoverzicht Amsterdam, 9 Juli. Voor die effectenbeurs wend heden maar wedmriig publieke belangstelling aan die dag gelegd. Er waren weinig orders en waar ko pers en venkopers elkander ongeveer lm even wicht hielden, wanen de hoofdikoersen ten opzichte van die voriige slotprijzen weinig of niet veranderd, daarbij was die koersontwik keling onregelmatigt want in enkele gevallen waren die hoofldkoersen een kleinigheid ho ger en in andere gevallen iets beneden het vorige slot. Maar veel tekening zat er niet lm die markt. Dat het publiek zich grotendeels afzijdig hield bleek duidelijk toen de vrije handel een aanvang nam, want op vrijwel, geen en kele afdeling ontwikkelde zich affaire van betekenis. Daarbij leidde het gebrek aan af faire ertoe, dat de koersen een neiging tot afbrokkelen vertoonde. Op de sch eepvaartafdieling werd de gehele mididiag levendig handel gedreven in de claims Kon.. Boot, die in hoofdzaak verhan deld werden tegen f 20 f 22. Overigens wa ren de scheepvaartaandelen onregelmatig, aandelen Kon. Boot waren lager, Scheep- vaairtuniie daarentegen waren wat beter. Van de tabakken waren Deld-Batavda een paar punten lager vergeleken met het vorige slot de suikerfondsen werden verhandeld op het peil van de vorige slotkoersem. De minder courante industriëlen waren prijshoudend bij geringe omzetten. De aan delen in Nederlandse Bankinstellingen waren was gestemd en algmeen hoger. De Ameri kaanse markt was stil; weinig veranderd. LAWNTENNIS. L.T.C. „DE MUNNIK". K.V.S. 1—De Munnik 1 (0—5). D. Oudshoorn verl. van J. Sepers 46, 36; mej. v. Weele verl. van mej. E. Koning 16, 16; mevr. Visser en W. Jautze verl. van mej. E. Koning en J. den Holder 16, 36; mej. D. v. Weele en D. Oudshoorn verl. van mevr. Van Deventer en J. Sepers 57, 36; D. Oudshoorn en W. Jautze verl. van J. Sepers en J. den Holder 26, 36. Ook het tweede team van „De Mun nik" behaalde een overwinning en wel met 41 van zijn concurrent voor de eerste plaats Vredenburch 2. Hiervan waren de uitslagen; mej. A. M. Steinman verl. van mevr. van Schaik 36, 26; A. Molier verl- van W. Aldershoff 26, 68; mej. A. M. Steinman en C. v. d. Knijff verl. van mèvr. van Schaik en J. W. Boot 79, 36; mej Post en Molier verl. van mej. C. van Ekeris en W. Aldershoff 36, 75, 36; Molier en v. d. Knijff slaan W. Aldershoff en J. H. C. Laman 63. 5—7, 6—3. DAMCLUB NOORD WIJK De Noordw. Damclub hield een goed bezette clubavond in de zaal Krau, waar de prijzen behaald in de kampioenschaps wedstrijden werden uitgereikt en de kam pioen aan 19 borden simultaan speelde. De voorzitter, de heer C. J. Bouwmees ter releveerde de goede resultaten, die de club in de competitie had behaald, hoe wel zij voor het eerst meespeelde. Spr. hoopte dat de leden in Sept. weer trouw zouden opkomen, om deze mooie sport nog intensiever te gaan beoefenen. Spr. bracht dank aan de heren N. v. Bellen die een fraaie wisselbeker, en mr Tappen- beck die een geldprijs ter beschikking stelden. De wisselbeker werd met een toe passelijk woord overhandigd aan G. v. d. Wiel. Bepaald werd dat de beker 3 maal achtereen, of 5 maal in totaal moet wor den gewonnen om definitief in het bezit te komen. De heren Th. Zwetsloot en P. v. Sdhoo- ten ontvingen elk een medaille, terwijl ook nog andere prijzen werden uitge reikt. Tenslotte speelde G. v. d. Wiel, de kam pioen, simultaan aan 19 borden. Hiervan wist hij er 9 te winnen, verloor er 5 te gen de heren W. v. d. Niet, B. Turk, P. v. Schooten, J. v. Houten en C. Plug, en speelde 5 maal remise tegen de heren J. v. Woersem, J. Turk, J. v. Schooten, N. Smit en K. Passchier. Katwijkse Damclub. Hieronder volgen de uitslagen van de 4e ronde van de Katwijkse Damclub K.D.C; voor de Zomerwedstrijd: Am. v. BeelenJ. Houwer 11; W. BöttcherJ. v. Elk 11; W. v. RijnJ. Loven 02; J. SohoneveldJ. Freke 02. Overige partijen uitgesteld. Om het kamp. v. Z.-Holland Huisman speelt remise, v. Hal wint. Zaterdag j.l. werd in Rotterdam de eerste ronde gespeeld voor het kam pioenschap Zuid-Holland. In totaal spe len 12 hoofdklasers uit diverse distric ten van Zuid-Holland mee. Leiden en om geving wordt vertegenwoordigd door de heren Huisman (Damcl. Leiden) en N. J. Hal (Lisse). Deze spelers zijn 1 en 2 ge worden in de onlangs gehouden wed strijden om het kampioenschap van Lei den en Omgeving. In de eerste ronde speelde Huisman met zwart tegen v. Hertum (R'dam). Dit werd een schitterende partij, waarin Huisman steeds in de aanval was. Door dat v. Hertum in het eindspel steeds de juiste zetten koos, eindigde deze partij in remise. Grouwstra (Den Haag)v. Hal In een eindstand van 3 om 3, maakte Grouwstra een foutje, zodat v. Hal z'n eerste 2 punten kon noteren. De verdere uitslagen luiden: Ansems (R'dam)Kinnegin (Wadd'veen) 11; Tybout (Schev.)de Graaf (R'dam) 11; Romijn (Zwijndrecht)v. d. Berg (Gou da) 02; v. d. Staay (R'dam)—Gordijn (Den Haag) uitgest. 10 Juli wordt te Rotterdam de tweede ronde gespeeld. Hedenavond speelt Huisman voor de 2e ronde zijn partij tegen N. J. v. Hal. MAXIMUMPRIJZEN VOOR HARD FRUIT GEVRAAGD. De sectie Pachters van de Vakgroep Groothandel in Groenten en Fruit heeft telegrafisch aan min. Mansholt verzocht thans spoedig de maximum-prijzen voor hard fruit bekend te maken, daar de kopers op>het hout in grote onzekerheid verkeren, terwijl de naleving van even tueel later te stellen maximumprijzen door het ontbreken van een tijdige publi catie zeer zal worden bemoeilijkt. „Antara" meldt, dat de nieuwe tweede vice-voorzitter van defensie, Karto Soewirjo, bezwaar gemaakt heeft tegen zijn benoeming. HAAGSE POLITIERECHTER. De kraanrijdeir H. T. D. de G. te Leiden had zich aan verduistering schuldig ge maakt; ongeveer f 700 had hij onrechtmatig in zijn bezit gekregen. De politierechter had al eerder aandacht aan het geval be steed, doch hield voor nader onderzoek de beslissing aan. Op grond van het rapport, veroordeelde hij tot vier maanden gevan genisstraf met drie jaar proeftijd. Het feit dat de spoelster C. F. te Leiden inmiddels getrouwd is, brachtj voor Nde Officier geen wijziging in zijii mening, dat zij gevangenisstraf moest hebben voor de diefstal van wol uit de fabriek waarin zij werkte, omdat er steen en been over de diefstallen wordt geklaagd. De eis was dus twee maanden gevangenisstraf. De politierechter wilde nog clementie- ge bruiken en veroordeelde tot f35 boete of 10 dagen hechtenis en voorwaardelijk twee maanden gevangenisstraf met drie jaar proeftijd. Wegens medeplichtigheid aan diefstal van een hoeveelheid haver stond terecht de los werkman H. T. C. C. uit Zoefeer- woude, die bij zijn patroon de haver had weggenomen. De Officier vorderde drie maanden gevangenisstraf. Het vonnis werd twee maanden gevangenisstraf Volgens verdachte was het f 1000 ge weest die ze had weggenomen bij kern- nissen, doch bij het eerste verhoor had de huisvrouw J. de K. uit Rijnsburg bekend dat het meer- was geweest. In elk geval vond de Officier f 1000 ook genoeg voor de verduistering en hij vorderde twee maanden gevangenisstraf. De rechter ver oordeelde tot zes maanden gevangenis straf voorwaardelijk met drie jaar proef tijd. Op zijn werk te Oegstgeest had de loodgieter H. P. J. een transformator en platsnoer meegenomen, voor welk feit de officier f 40 boete of 20 d .h. en voor waardelijk 2 maanden gevangenisstraf eiste. De politierechter veroordeelde tot f 40 boete of 20 d. h. en 1 maand gevan genisstraf voorwaardelijk. Notaris B. Th. Scheltinga Koopman te A'dam is benoemd tot ridder in de Orde van de Ned. Leeuw Overgangsexamens Chr. Lyceum te Alphen a.d. Rijn Vóór de gehouden overgangsexamens van het Chr. Lyceum zijn de navolgende leer lingen geslaagd: Van de eerste naar de tweede klasse: Mieke Bakker, Hennie Bos, J. v. Brum- men, B. Deurloo, Nelly Habermehl, A. den Hertog, Elsje Herbig, Nini de Jong, Tineke Koning, H. C. Keizer, C. Kooi, H. Kooi, B. Langeveld, W. v. Leeuwen, F. Stouthamer, R. Veenhuizen, R. Waardenburg, B. v. Wijk Bzn, Nel Verduijn, M. Beck, R. van den Broek, J. Brokaar, Chr. de Bruin, D. de Feiter, W. de Graaf, A. Grijpma, W. Lam- mers, W. Vis, allen te Alphen a. d. Rijn; Paula Benten, Gretha Jongeneel, Truus Jongeneel, Attie de Joode, B. Molenaar, allen Bodegraven; Joke Bloem, Koudekerk a/d Rijn; Lidy Bochove, Woubrugge; E. v. d. Brink te Zwammerdam; Atie Bulk, Ger- da de Graaf, Mieke van Nes, Tineke Plaats man, te Boskoop; M. de Hoog te Gouda; Marri de Pater te Ter Aar; A. Boer te Oude Wetering; C. Bos, W. den Braver, K. Oppelaar, P. Oppelaar, allen te Hazers- woude; J. Koolhaas te Nieuw-Vennep; W. Kooy te Nieuwveen; II. Lindenberg te Nieuw-Vennep; D. Nugteren te Abbenes en J. van Wijngaarden te Wilnis. Afgewezen werden 40 leerlingen. Van de tweede naar de derde klasse: Adrie Boot, A. Boot, Hannie de Bruin, Grethe Bijl, Annie Charmes, R. Duiker, Annie Falkena, T. Haring, Willy Hartkamp, Johanna Huyssoon, J. v. d. Neut, D. Peli kaan, J. van Rijn, Ria Ruis, N. Samsom, Annie Spreij, Justine Spreij, K. Verschuur, M. Verschuur, M. Wesselt, Dineke Karten, Else Kleynenberg, Truus Marbus, Leny Vuijk, W. Leeuwenhoek, Ph. Roogaar, P. BEURS VAN AMSTERDAM Off. not medegedeeld door de Ver v. d. Effectenhandel 9 bieden f laten ged en bieden t ged. en laten MAANDAG 7 JULI 1947 OBLIGATIE* V-K 2 30 U i ïooo iwb aviioojig 100' t 1000 1947 3—3% 99 Ve 99-ft 1 1000 1937 a 99% 99& Dollariening '47101 lOlj i 1000 N.W.S 2% 82% 827/s i 100 Spaar eert. 101V* 101%* N. Lnd. 1000 37 A3 96 96 Denemarken '38 4102% 102% A'dam I 37 3% 100%' 100% Haag 1 37 3%100tf N Holland H 36 3100 %t 100 Rotterdam 37 3% 100% Fr. Gr Hyp 3% 101% 101% Hoil Hyp 3% 100^'100% Nat. Hyp 3% 100% 100% Rotterd Hyp 3 96 Va Utr. Hyp a 99% 99% N _Ned.Am._Hyp 5 373 375 Bergh Jurg 3% 102% 103 Leverszeep 3% 103% 103% Cockerill 4102 Va 103 Int. Stand EL 4101^ ioi% Bataafsche 3%102f§ 102|A Wagon L 4 99 99% NI Spoorw. 37 3% 54% Sem Cheribon 5 30Va 28 Werkspoor 3% 102% AANÜËLt.\ A'damscne Bank 142 V» 143% Incassobank 143 144% Rott Bank Ver 147% 149% Twentsche Bank 155% N. West Hypb 79% Int Beton 143% 143 Ned Gist 369 370%* Nijma 227* 227 Rott. Droogdok 315% 316 Stokvis 159% 160 Stork Co •••.143% Werkspoor ..••..169 Wyers ....164 Am Smelt C. 61% Anaconda C. 38^ Beth Steei C. 91 Chrysler C111% Gen Motors C 61%* Int Nickel C 32% Kennecot C 47% N. Am Rayon C 37% Rep Steel C 26% St. Brands C 7% S. Steel C 72% A-NX Electr Mij 97% NX Gas Ml]-.. 96 Am Tel Tel.C 162% Am Wat. W c 15% Cat Service C 40% Cur Handel Mb 245 f Int Cr Hand v 135 Llnde Teves 118 Oost Borneo pr..176 Cont OU C 44%* Mid Cont C 44%' Philips C60% Shell C31%' Tide WateT C.... 21%' Sedep Thee ....140§ Telagapat 58 A'dam Ballast 145j Gem Eigendom 143' Houth W Pont 138 Thomsens Haven 167' Sabang Haven 72 Dell Spoorweg 36% Ned 1 Spoorweg 26% Baltimore C 11%* N Y Centr C- 14%* Pennsylv C 20* South Pac C 44%* South Rail. C 35% 61% 61%* 32% 477/8 26% 7% 72% 98% 98% 166% 40%* 244 138 118% 176 44% 63% 31%* 21% 145 138% 170§ 72% 36%* 25% 11%* 14%* 20 A* Canada Pac. C 11%* 11%' Sem. Cherib tram 9% io Voorlopig genoteera HoU Bank Unie 181 181% Lever 4 pref 108% 109% Nat. Herstel ....102 102 Vredestein 144 142% Walvtschvaart 100* L00* ACTIEVE FONDSEN Kol Bank 98 97% Ned Ind Bank 102% 101% N Hand. Mb cva 134 133* AJt.U 187% 187% Bergb'8 Si J Fab. 308 Van Berk el 128% 126% Calvé C v. A. i68% Centr. Suiker Mb 195 Fokker A 223 Gelder Zoon 135% 138% Hoogoven C.V.A 160 Lever Br. C.VA. 283% 284% Kabel 272% 273% Philips A 386 382* Wilt Fyenoord 192% 195 Billiton 2 327 332% Dordtsche Petr.. 418% ,391 Kon Petroleum 418 415% A'dam Rubber 139 139 Bandar Rubber 99§ 99 Dell Bat. Rubber 102% O. Java Rubber 77 Serbadji Rubber 75% HoU Am Lbn 206 208 Java Ch Jap. Lbn 151 150 K.N.S.M 166 158 K Paketvaart 165 N. Scheepv Unie 183% 183% Rott Lloyd 190 Mb Nederland 168 H.V_A 227 227% Java Cult Mb ..117 N l Suiker Unie 121 1211/2 Vorstenlanden 59 Dell Bat Tabak 123t Dell Mb Tabak.148 147 Senembah Tabjik 134 Muller Si Co N-B153 Schouten, W. v. d. Snoek, J. Verdonk, alien te Alphen aan den Rijn; Margriet Warmen- hoven te Reeuwijk; H. Brouwer, Adri van 't Hof, Ineke Luterjn, allen te Woerden; M. van Dalen, T. van Dalen te Nieuwkoop; Willy van den Heuvel te Nieuw-Vennep; Ali Valk, W. Verboom te Boskoop; Ellen Dijk ie_,Leiderdorp; M. Beunder te Zwam merdam; A. J. Bin 9b erg en te Koudekerk; A. Hartman te Benthuizen; H. Hugenholtz tfi Woubrugge; P. Kooistra, P. Vink, D. lJdo, J. Zaal te Bodegraven; A. Santerse te Abbenes; J. Smidt, C. Verheul te Waddinx- veen; B. Tijmstra te Leiden; B. v. Zwieten te Hazerswoude en H. Meter te Gouda. Af gewezen werden 33 leerlingen. Van de derde naar de vierde klasse: P. Beek, Nel v. d Berg, Gré Booij. D van Brummen, J van Elk, J Grijpma, H Haber mehl, Anneke Koning, M. de Ridder, J. Rijlaarsdam, Gerda Tolk, H. Verschuur. Bep Voskuilen, H. Waardenburg, M. van Leeuwen, T. Vierbergen, allen te Alphen a. d. Rijn; Joke v. d. Bank te Gouda; Greet Berkhout. Hanneke Berkhout, P. Boot, A. Hensen, allen te Bodegraven; Ria v. d. Bijl te Koudekerk a/d Rijn; Bea van der Mast, R. Bekker, C. Bulk, N. van Heijningen, J. den Uijl te Boskoop; Janny van Ommeren te Oude Wetering; Ineke v. d. Vusse, B. Bremmer, R. de Jong te Waddinxveen; C. Balder te Leimuiden en F. Visscher te Voorschoten. Afgewezen werden 24 leer lingen. Van de vierde naar de vijfde klasse: Nel Bosch, L. Goedhart, K. Spreij, A. Verduijn, J. Baksteen, Loes van Cappelle, Pauline Dallinga, P. van Gijzel, K. van Hel mond, J. Kooi, J. Bulk, P. v. d. Ent-Braat, J. van Hartkamp, B. Kooi, F. Verduijn. allen te Alphen a. d. Rijn; B. Biersma te Nieuwkoop; A. de Boer te Zevenbergen; Puck van Bommel, C. Domburg te Zwam merdam; F. Boonstoppel, Fr. Modderkolk, A. Jongejan te Waddinxveen; Pieter de Graaf, H. Groenendijk, Janke Tartand, J. Veerman, J. Bantjes, Marianne van Muis winkel, N. van Dam te Bodegraven; Anneke Ham, H. Kroon, te Leimuiden; A. de Hoog, Beb Vuijk, Adri Westerhof, te Gouda; Joop Hungerink te Lochem; B. Schellingerhout te Benthuizen; J. van der Spek, M. Frissel, J. Aarsen, P. Abfoema, J. van den Broek, D. Grootendorst, M. Jongejan te Boskoop; J. Windhorst, J. Kaashoek te Hazerswoude; H. Obardon te Woerden; C. van Leeuwen te Montfoort; Adri Westerhof te Gouda; F. Kroes te Woubrugge en J. Wille te Koude kerk a. d. Rijn. Afgewezen 20 leerlingen. Van de derde naar de vierde klasse gymnasium Fr. Bannier, Fr. Haasbeek, N. van Hei ningen, B. van Leeuwen, te Alpsen a. d. Rijn; Addy Batelaan en Corrie Warmen- hoven te Reeuwijk; Nelly Breedijk te Zevenhoven; H. van Bijllaardt te Boskoop; J. van Haeringen te Nieuw-Vennep; B. Koole en C. Vijfhuizen te Nieuwkoop; W. la Gro, K. van Leeuwen, K. Pfauth te Bodegraven; J. van Nieveld te Gouda; M. van Reenen te Woubrugge; L. Zwaan te Zwammerdam. Afgewezen 13 leerlingen. Van de vierde naar de vijfde klasse gymnasium Jeanne Keijzer, W. Meijer, Joke Ridder, J. Schellingerhout, H. Smits, Adri Vos kuilen en H. Wessel te Alphen a. d. Rijn; M. Boot en J Vergeer te Woerden; D. Bos nia te Nieuwkoop; W. Kalkman te Moor drecht en C. Zwaan te Zwammerdam. Af gewezen werden 8 leerlingen. Van de vijfde naar de zesde klasse gymnasium M. Meijer, Reinie Spreij, Meta Pelikaan en Geesje van Vliet te Alphen a. d. Rijn; Antoinette Gantier te Berken woude; P. Hoogeboom te Zwammerdam; K. van Otte ren te Leiden; B. Kemp te Bodegraven; B. Koolhaas te Leimuiden: J. Roozegaarde- Bisschop te Ugchelen. Afgewezen werden 5 leerlingen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1947 | | pagina 6