SIGARETTEN Rijnsburg heeft nog een sluitende begrooting NIEUWE LEIDSGHE COURANT d MAANDAG 10 FEBRUARI 1917 Uit de Omstreken „Spinoza" krijgt een grond- en bouwvoorschot Dezer dagen vergaderde de gemeente raad in het Raadhuis. Afwezig was de heer van Egmond wegens ziekte. Het. bedrag per leerling der O.L. school voor het jaar 1947 wordt vastgesteld op f 16.-. De heer de Mooij (A.R.) vraagt aandacht voor de scholen in de toekomst, aangezien er dringend behoefte is aan schoolbenoodigdheden. De toestand van de scholen zelf is ook zorgwekkend. Deze zullen toch zeker ook in de toekomst op geldelijke toelage mogen rekenen? Toegekend wordt het voorschot op de vergoeding aan de schoolbesturen over het jaar 1947. Bij de behandeling dergemeentebe- grooting 1947 en die van het waterlei dingbedrijf spreekt de heer Kralt (A.R.) zijn dankbaarheid uit over de begrooting, die zoo schitterend sluitend is. De reke ning beschikt over mooie saldo's, welke nog mooier zullen worden. Wij zijn in financieel opzicht een unicum in verge lijking met zoovele andere gemeenten in ons land. Veel dingen zullen echter nog moeten worden verbeterd. De voorzitter spreekt ook nog enkele woorden van dank tot de beide wethou ders voor het buitengewoon vele werk, gedaan voor de begrooting en deelt nog mede, dat er een bedrag van f 86.000.- zal binnenkomen van Ondernemingsbelasting. K. Zandbergen (C.H.) brengt nog ter tafel, dat nog niet direct van groote vreugde kan worden gesproken. De tijden zijn veranderd en de werkzaamheden op het gemeentehuis zijn ook toegenomen. Voor den oorlog was er al dringend be hoefte aan een nieuw gemeentehuis, brandweerkazerne, enz., welke nog nooit vervuld is."" Spr. brengt ook nog de naambordjes ter sprake en stelt voor, om hiernaar eens een grondig onderzoek te doen insteHen. Weth. v. d. Vijver (C.H.) spreekt zijn dank uit voor de waardeerende woorden en zegt, dat er toch ook fin. vele moei lijkheden zijn geweest en wij ons daarom niet moeten laten verleiden, doch ons be wust moeten zijn om een reserve te hand haven. Nadat de voorzitter de rioleering en bestrating van den Voorhouterweg ter sprake heeft gebracht, dankt deze nog maals alle raadsleden voor de goedkeu ring der begrooting. De wethouders heb ben een heel voorzichtige financiëele po litiek gevolgd De inkomsten bedroegen f235.070,63, evenals de uitgaven, waarvan onvoorzien f9.081,40. De inkomsten van het Waterleidingbedrijf zijn f 16.579,79 en de winstraming f 3.016,25. ALPHEN A/D RIJN In het Raadhuis werd Zaterdagmid dag een vergadering gehouden van het comité, dat zich ten doel stelt een ge- denkteeken in onze gemeente op te rich ten voor hen, die in den oorlog om het leven zijn gekomen. Er waren twee maquettes, ontworpen en vervaardigd door prof. Wenkebach van Noordwijk, aanwezig, welke onder werp van bespreking uitmaakten. De uit voering van het eerste ontwerp, een barv dol-reLief, zou komen op f 9300.-, het twee de een gedenkzuil met bronzen vrijheids beeld, op f 13.000.-. Alhoewel het comité over f 9300.- beschikt, werd besloten het tweede ontwerp te doen uitvoeren, waar toe binnenkort nogm'aals een beroep zal worden gedaan op de offervaardigheid der inwoners. Het gedenkteeken zal de namen van ca 50 personen dragen en waarschijnlijk worden geplaatst in het plantsoen voor het Raadhuis. De voorz., ds J. Hartkamp, die naar den Helder vertrekt, werd tot eere-voorzitter benoemd. In zijn plaats werd mr A. J. Meijer tot voorzitter gekozen, terwijl als secretaris optreedt ir J. D. J. Waarden^ burg. Het zal nog wel ongeveer een jaar duren, alvorens het gedenkteeken gereed zal zijn. HAZERSWOUDE. Terwijl op den Poel de heer B. v. d. Rijndijk aan het schaatsenrijden was en aan het eind van de baan den hoek om reed, vloog hij met een flinken gang tegen het draad waarmee de banen waren afgezet. Hij kwam zoodanig terecht, dat hij bewus teloos werd opgenomen. De inmiddels ont boden geneesheer M. achtte den toestand van den heer B. niet ernstig, doch op zijn advies is hij per auto naar zijn woning gebracht. HAZERSWOUDE—KOUDEKERK. In de Cfir. Nat. School aan den Rijn dijk werd de jaarlijksche ouderavond ge houden, o.l.v. den voorzitter van het schoolbestuur, den heer B. den Braver, die een kort openingswoord sprak, waarin hij de leerlingen-aantallen vanaf 1935 tot 1946 de revue liet passeèren. Vervol gens deelde hij mede, dat na het 60-jarig bestaan een vraag naar voren was ge komen, waarom bij de herdenking van dit feit niet is voorgelezen de lijst der eerst ingeschreven leerlingen der school. De heer Den Braver wilde thans dit verzuim herstellen Nadat de heer C. J. v. d. Vis „Daniël" van A. Wapenaar had voorgedragen, was het woord aan den heer P. Boer, onder wijzer der school, die een causerie hield over: „De school van de Ouders". De tijd van den laatsten wereldoorlog is, aldus spr., nog onzeker en nog leven wij in de „deining". Na een historisch overzicht te hebben gegeven waarin hij ook de politieke constellatie belichtte, stond spr. stil bij den tijd van voor 1914: de periode der fundamentleggers, die der bouwers (19141940) en die der verbou wers of sloopers (na 1945). Een langdurige bespreking volgde. Een dubbelkwartet zong enkele liederen, er waren bijdragen van mej. H. Wilte en den heer v. Leeuwen, terwijl na de pauze gelegenheid was het schriftelijk werk der leerlingen te bezichtigen en met het onderwijzend personeel te spre ken. Hierna.vindt de voorloopige vaststelling plaats van de gemeenterekening 1944 en die van het Waterleidingbedrijf 1944. Ra ming inkomsten f320.031,69. Uitgaven f296.078,79, batig saldo f23.952,90. Kapi- taaldienst ontvangsten f290.662,02, uitga ven f 169.609,31. batig winstsaldo f 130.052,71 Waterleidingbedrijf: baten en lasten f 17.840.13, winstsaldo f4.023,13. Het verzoek van de woningbouwver. „Spinoza" om toekenning van een grond- voorschot van ten hoogste f 6.600.- en een bouwvoorschot van maximum f 75.000.- voor den bouw van 6 eengezinswoningen wordt ingewilligd. De heer de Mooij (A.R.) wil de huurwaarde iets verhoo- gen in verband met de groote kosten en ook den rentestandaard brengt spreker ter tafel. De heer K. Zandbergen (C.H.) spreekt hierna zijn dank uit namens de woning bouwver. „Spinoza" en verduidelijkt nog even het punt huur en rentestandaard. Na nog enkele opmerkingen van den voorz. weth. Kralt, de heeren v. d. Laan en K. Zandbergen wordt het voorstel met alge- meene stemmen aangenomen. Hierna volgt eeen geheime zitting. KATWIJK. De Hèrv. Zondagschoolver. „Het Mosterdzaadje" hield in de kapel haar jaarlijksche Ouderavond, welke werd ge opend door den eerevoorzitter, ds P. Pras, dié de vele ouders hartelijk welkom heette, op den eersten ouderavond na de bezetting. De Zondagschool is daarom zoo mooi, omdat in alle eenvoudigheid die Eenige Naam, die, onder den Heimei is gegeven, aan de kinderen wordt gebracht. Het Zondagschoolwerk is al heel oud en werd in 1870 te Clochester voor het eerst in Engeland gedaan. In Nederland is men in 1836 begonnen en wel in Den Haag. De man wiens naam daarbij ge noemd moet worden is dr A. Capadose. In 1857, als gevolg van de schoolwet van Van der Brugghe, werden vele vereeni- gingen gesticht. Zoo ook te Katwijk. Dit jaar zal het dus 90 jaar geleden zijn, dat „Het Mosterdzaadje" werd opgericht. Het aantal leerlingen, dat wekelijks samenkomt, is 1800. Hierna sprak ds Pras enkele woorden tot den heer W. van Beelen, die nu reeds 25 jaar onderwijzer is. Hierna kreeg de voorzitter, de heer C. Vooys, de leiding. Deze merkte op dat de heer P. Dijkdrent.h reeds 31 jaar onderwijzer is. Een zangkoor, gevormd uit onderwijzers en onderwijzeressen zongen enkele liederen. Na de pauze werd een twaalftal lan taarnplaten vertoond, die betrekking had den op Oud-testamentische verhalen, welke werden toegelicht door den heer J. W. v. d. Horst. Nadat er gelegenheid was gegeven aan de ouders om enkele vragen te stellen, sprak de heer P. Dijk- drenth een slotwoord. De felicitatieregisters der Stichting 19401945 bij de as. Blijde Gebeurtenis zullen ter teekening liggen in het Raad huis; Gem. kleuterschool, Voorstraat 33; Politiebureau, Tramstraat; Herv. School IV, Secr. Varkevisserstraat 178 en Geb. J. V„ Rijnstraat 37. Katwijk a/d Rijn. KATWIJK AAN DEN RIJN. Zooals bekend, wenschen de arbeiders organisaties in den land- en tuinbouw het arbeidscontract dat per 1 Maart a.s. afloopt te wijzigen. De afdeelingsbestu- ren van de C.B.T.B., de L.T.B. en de N.T.B. in het rayon Katwijk-Rijnsburg- Oegstgeest eh Valkenburg hebben den des- betreffenden organisaties geantwoord, dat besloten is de door hun voorgestelde wijzigingen niet te kunnen accepteeren. Wel achten de werkgevers het noodzake lijk den arbeidstijd iets te verleggen, bv. in de maand Nov. van 's morgens 7 uur naar 7.30 en des avonds te beëindigen te half 6 in plaats van 5 uur en in de maand Febr. de werktijden vast te stellen van 8 uur tot halfzes. De werkgeversbe- sturen wijzen er in hun toeliohting op. dat de door de werknemers voorgestelde pensioenregeling neer komt op een loons- verhooging van f 3 per week. Hierbij ge voegd de verhoogde kinderbijslag waar door het inkomen aanmerkelijk verhoogd is geworden ten laste der bedrijven, ach ten genoemde werkgeversorganisaties het onverantwoordelijk de uitgaven nog meer te verhoogen. Voorts merken zij op dat het aantal arbeidsüren door genoemde wijziging slechts óp 2560% uur per jaar toordt gebracht terwijl in het „Besluit Arbeidsverhoudingen" een jaartotaal van 2600 uren is bepaald. De Geref. J.V. „Christi Mea Petra" van Katwijk en Valkenburg hield haar jaarvergadering o.l.v. de G. Boersema. die in zijn openingswoord releveerde dat door den kerkstrijd, mu de J.V. apart ver gadert, vele moeilijk/heden moesten wor den overwonnen. Sprekende over den naam, „Christus mijn ^rots" zeide spreker, diat wan neer wij dezen op onszelf willen toepas sen, wij op een mooie belijdenis steunen, want ook in het J.V.-werk dient Chris tus onize rots te zijn. Ne de jaarverslagen, welke getuigden van een goed vereend- gingsleven. volgden twee inleidingen. „Rondom de Sinaï" en „Stephanos." waarop goede besprekingen volgden. Het programma werd afgewisseld door toe spraken van afgevaardigden, voordrachten en zang. Bijzonder in den smaak viel de improvisatie, waaraan bijna alle leden ..ebben deelgenomen. De voorz. der J. V de heer H de Vries Czm„ sprak een slot woord. Bij de vekriezingen voor notabel der Ned. Herv. Gem werden gekozen de hee ren T. de Jong en A. Krüger. KATWIJK a. ZEE. Te Amersfoort is geslaagd voor het politiediploma onze plaatsgenoot J. West hoek. De rioleering-, klinker- en tegelbestra ting van de terreinen bij den boulevard, tusschen Oude Kerk en Vuurtoren, is aan besteed. Laagste inschrijfster van de 58 deelnemers was de firma W. de Ruijter te Nieu-ws van het IJsfront Hazerswoudsche IJsclub. Zaterdagmiddag organiseerde de Hazers woudsche IJsclub een estafettewedstrijd, opgeluisterd met muziek. Hiervoor bestond groote belangstelling. De prijswinnaars wa ren als volgt: le prijs: W. den Haan en M. van Veen, 15; 2e prijs: H. v. d. Voort en P. van Tol. 10; 3e prijs: L. Rietveld en N, Quartel. ƒ7.50; 4e prijs: J. Zonderop en J. van der Meij, ƒ5. Ijsvermaak te Woubrugge. De uitslag van de Vrijdagmiddag gehou den hardrijderij voor jongens van 1417 jaar luidt als volgt: 1. A. Vrolijk; 2. M. Anker; 3. G. Groenestein. Wedstrijd bewoners Lage Rijndijk. Zaterdagmiddag organiseerden enkele be woners van den Lagen Rijndijk schaats wedstrijden voor de jeugd. Dat dit bij groot en klein in den smaak viel, bewees wel de „groote belangstelling. De mooie prijzen, be schikbaar gesteld door omwonenden, heb ben hiertoe het hunne bijgedragen. De gelukkige prijswinnaars waren: Jongens tot 11 jaar: le pr. Gerrit v. d. Maas; 2e pr. Cor Boom; 3e pr. Hans Spruit; 4e pr. Henk van Houten; troostprijs Jan Bakels. Meisjes tot 11 jaar: le pr. Leni Laken; 2e pr. Ada Nekeman; 3e pr. Wientje Laken; 4e pr. Ali van Westbroek; 5e pr. Tineke Kruider. Jongens 14 jaar: le pr. Bas van Waard huizen; 2e pr. Wim J^gel; 3e pr. Bram van Tongeren; 4e pr. Piet Kop; 5e pr. Paul Mulder. Katwijk aan Zee, voor een bedrag van ƒ60.000. De gunning is aangehouden. Ambtenaren van den C.C.D. hebben huiszoeking verricht ten huize van B. en v. d. P., waarbij een partij clandestien spek in beslag werd genomen. KOUDEKERK AAN DEN RIJN. Dinsdagavond 7.15 uur houdt de M.V. op G.G. „Niet in eigen kracht" haar jaar vergadering in de bovenzaal van hotel „Van Egmond" NOORDWIJK. Teneinde teleurstelling te voor komen wordt aan houders* van volkstui nen medegedeeld, dat deze tuinen geheel opnieuw worden ingedeeld en tot 2/3 van de thans bestaande oppervlakte wor den verkleind. Zoodra de weersomstan digheden zulks mogelijk maken, worden de tuinen uitgezet. Het is dus raadzaam met werkzaamheden op de tuinen te wachten, totdat deze voor het jaar 1947 opnieuw zijn toegewezen. De heer -S., wonende aan den Rem- brandtweg, is nabij zijn woning door een auto aangereden, waardoor hij zijn been brak. Het slachtoffer is naar het Sint- Elisabeth Ziekenhuis te Leiden vervoerd. Een dezer dagen werd in het Casino het 25-jarig bestaan gevierd van de afd. Noordwijk van de Z.H. Vereen. ..Het Groene Kruis." De presidente der afd., mevr. van Gilse- van Geldermalsen, opende de bijeen komst. waarna spr. een overzicht van de werkzaamheden gaf, die de vereen in de afgeloopen jaren heeft verricht. Met eer bied gedacht ze de heeren Dorsman en De Groot, die zooveel voor de vereeni- ginig hebben gedaan en wier verscheiden nog steeds wordt gevoeld. Het werk bewoog zich op velerlei ter rein. Teneinde meer intensief te kunnen werken, werd in 1942 een fusie aange gaan met de Ver. voor Wijkverpleging. Met groote dankbaarheid releveerde mevr. Van Gilse tenslotte, dat de heer G. A. E. Duyster gedurende 25 jaar als penningmeester gefungeerd heeft. Onder applaus der aanwezigen werd den jubi laris een aandenken overhandigd. Ter afwisseling declameerde mevr Kooten-Gerritsen enkele prozastukjes, die werden afgewisseld met gedichten. Vervolgens werden een teekenfilm en een gedeelte van een film van George Formbv vertoond. Dr Zijp, de voorzitter van het hoofdbe stuur, hield een redevoering waarin hij het ontstaan van de Z.H. vereeniging schetste. Spr. gaf enkele cijfers betref fende de kindersterfte. Mede door den arbeid van het Groene Kruis is dit tot minder dan de helft teruggebracht. Ver der noemde spr. verschillende zaken, die de zorg der vereeniging hebben, zooals vacant iekolonies, kleuterbureaux, etc. Tenslotte wekte spr. op de vereeniging ook financieel te steunen VALKENBURG. In de eerete vergadering van den ge meenteraad in 1947, gaf burgemeetser De Wilde een kort overzicht van de gebeur tenissen over 1946 en sprak den wensch uit, dat de aanvoer van materialen in dit jaar zoodanig zou toenemen, dat de toegezegde woningen gereed kunnen ko men. Als oudste in jaren dankte de heer Schone veld voor de welgemeende wen schen. Onder de ingekomen stukken was een verzoek van de ijsclub „Valkenburg" om f200 subsidie voor de aangelegde ijsbaan. De heer Schoneveld verklaart zich hier tegen, aangezien rondom de gemeente voldoende gelegenheid is om de ijssport te beoefenen, hetgeen de heer Poot be strijdt. De heer Van Dijk verklaart zich tegen op grond van de ongeschiktheid van het terrein. Met deze twee stemmen tegen wordt het verzoek ingewilligd. De vergoeding voor de Chr. school werd voorloopig vastgesteld op f 10.50 per leer ling Vastgesteld werd tevens een veror dening op de hondenbelasting en op de rechten wegens het plaatsen van kramen er. tijdens de paardenmarkt. Bij de rondvraag sprak de heer Scho neveld er zijn bevreemding over uit. dat bij de ingekomen stukken geen mededee- ling was over de herbenoeming van den burgemeester. De voorzitter zegt dat dat bericht tegenwoordig aan B. en W wordt gedaan. De heer Schoneveld wenschte den burgemeester geluk en hoopte dat het hem gegeven zou \yorden om door goed en kwaad gerucht heen, het beste voor d< gemeente te zoeken. De andere leden sloten zich hierbij aam. ZONDER BON Van heden af de allerfijnste Engelsche, Amerikaanse en Egypflsche sigaretten ZONDER BON. Opbrengst komt ten bate van Volksherstel M. WOLTERS, DOEZASTR. 32. Tel. 25971 RIJNSBURG De Oranje Vereeniging organiseert een grooten feestavond ter gelegenheid van de Blijde gebeurtenis in het Prinselijk gezin, op den avond van den Nationalen Feestdag in een der zalen van „Flora". Medewerking verleenen sprekers en di verse plaatselijke vereenigingen. WOUBRUGGE. Donderdag werd er een gecombineer de jaarvergadering gehouden van de Ger. M.V. Mirjam en de J.V. Timotheus, o.l.v. den eere-voorzitter Ds van der Meulen. De kerk was overvol toen Ds van der Meulen de samenkomst opende en een kort openingswoord sprak. Vervolgens werd het programma vlot afgewerkt. Het geheel viel zeer in den smaak en de dames en heeren oogstten veel lof voor hun voordrachten en samenspraken. Vooral de Jaarvisite en het Lintenspel verwierven veel bijval, daar was veel studie van gemaakt. Mej. W. Burg graaf hield een inleiding over den omgang met den Bijbel, de heer J. Windhorst leid de een onderwerp in over Prins Willem van Oranje. In de pauze werd koffie aangeboden, ter wijl een en ander werd afgewisseld met het zingen van bondsliederen. Afgevaardig den van diverse vereenigingen spraken hun goede wenschen uit. De heer Hopman sprak namens den kerkeraad. MARKTBERICHTEN KATWIJK AAN DEN RIJN. 7 Febr. Waspeen fl.50; winterpeen f9.80: gele kqol f 16.3017.90; roode kool f 24.50; 9 90: boerenkool f21: kro ten I f 11.60—11.80; kroten II f6.30—7.50; rapen f iu, alles per 100 kg: knolsederie I f21—28: idem II f21—15; idem III f 117, per 100 stuks. VISSCHERIJBERICHTEN SCHEVENINGEN. 8 Febr. Aan de markt de haring-trawler Sch 104 met 900 kisten versche haring en de kustvisscherSch 71 met 288 k versche haring. Voorts de trawl- loggers Sch 89 met 200 kg tong. 70 kisten schol en wijting en 35 k. kabeljauw. Sch 84 met 400 kg tong, 140 kisten schol en wijting en 20 k kabeljauw NOTEERINGEN NEW YORKSCHE BEURS NEW YORK, 8 Febr. (Reuter) Atch. Top. 96 94Balt. 16% (15%); Can. P. 14 (14%); N.Y. Centr. 21% (20%); Penns. 26% (26%); An. Copp. 41% (40%); Bethl. 98 96ex div.); Chrysl. 102 100%); Gen. El. 39% (38%); Gen. Mot. 64% (62%); Int. Nick. 36% (36); Kerm Copp. 49% (48%); Pac. 7% (7%); Rep St. 30% (28%); Shell U. 29% (29): Stand. O. 69% (68V2); U.S. Rubb. 58% (57); U.S. Steel 79 (76). (f aar bevinden zich onze zeeschepen? Odysseus A'dam n. Genua p. 6 Gibraltar; Polydorus v. Ned Orleans n. Batavia 5 v Sin gapore; Roepat v Sydney n. R'dam 7 te Ade laide; Stad Schiedam v. Coosbay n R'dam 6 te Portland Tilly 6 v. Gibraltar n A'dam; Talisse uitr. p. 6 Gibraltar;- Tjisadane 5 v. Makassar te Puly Samboe; Alchiba v. R'dam n. B. Aires 7 n.m. te Antwerpen; Abbekerk vertr. 15 v. R'dam via Antwerpen n. Austra lië; Amerskerk vertr. i5 v R'dam via Ant werpen n. Shanghai; Cistula 6 v. Pernis te Port Arthur; Van Speyck, kanonneerboot, 7 n.m. v. A'dam n. West-Indië; Oranjefontein v. A'dam n. Beira 5 v. Tenerif; Aalsum, v. R'dam n. Calcutta 6 v. Aden; Helder v. Kiuluk n A'dam 7 "v. Gibraltar; Gaasterland v. Delfzijl n. Goole 7 v. Sprunhad; Van Ostade v. W.-Indië n. A'dam 7 Beachy Head; Oranje thuisr 7 te Suez; Maaskerk 7 v. A'dam te Freetown; Amstelkerk 7 v'. Ttakerade te Freetown; Colytto v. A'dam n. West-Afrika 8 te Bordeaux; Ganymedes 6 v Curacao n. La Guaira; Pericles 6 v. Cristobal n. Buena Ventura; Eemland thuisr. 6 v. Rio de Janeiro; Nicolaas Witsen v. A'dam n. B Aires te Rio de Janeiro; Tiberius 7 te Paramaribo; Cottica 7 v. A'dam te Paramaribo. Wat de Radio morgen brenpt Programma voor Hilversum I (301) KRO. 7.00 Nieuws; 7.15 Gymn.; 7.30 Mor- gengeb.; 7.45 Gram.; 8.00 Nieuws; 8.15 Pluk den dag; 9.00 Muziekkalender; 9.05 Morgen- concert; 9.45 Lichtbaken; 10.15 Misaa solem- nis; 10.40 Vertelling; 10.50 Opera; 11.00 Zang en orgel; 11.30 Als de ziele luistert; 11.40 Maria ter eere; 11.45 Fam. ber. uit Indië; 12.03 Viool; 12.30 Ork. zonder naam; 13.00 Nieuws; 13.15 Tarantella; 13.50 Folklore; 14.00 Liederencyclus; 15.00 Onder ons; 15.20 Me- tropole ork.; 16.00 Zonnebloem; 16.30 Na schooltijd; 16.45 Stichtsch kamer ork.; 17.45 Rijk overzee; 18.00 Bruce Lowe; 16.30 Sport; 18.30 Strijdkr.; 19.00 Nieuws; 19.15 De brug; 19.30 Geraldo; 19.45 Dep. uitz.; 20.00 Nieuws; 20.05 Weeroverz.; 20.08 Gewone man; 20.15 Kamerork.; 20.55 't Was in de Mei; 22.00 Nieuws; 22.20 Avondgebed; 22 35 Hong. strijk kwartet; 23.15 KI. v. Beeck; 24.00 Sluiting. Programma voor Hilversum II (415) AVRO. 7.00 Nieuws; 7.15 Gymn.; 7 30 Gram,; 8.00 Nieuws; 8.15 Gram.; 8.4ö Symphonie: 9.t5 Morgenw.; 9.50 Arbeidsvitaminen; 10.30 Vrouw; 10.35 Viool; 10.50 Kleuters; 11.00 Vrouw in maatschapij; 11.30 Piano; 11.45 Vaudeville ork.; 12.30 Platteland; 12 40 Orgel; 13.00 Nieuws; 13.15 GGuus van Opstal en ork.; 13.45 Wiener Bohème ork 14.00 Met naald en schaar; 15.00 Wondere wereld; 15.15 Quatrième concert royal; 15.30 Die Winter- reise: 16.00 Mozart; 16.30 Gram.; 16 40 School bel; 17.00 Dat kun jij ook; 17.30 Gars de Pa ris; 18.00 Nieuws; 18.15 Tom Erich; 18 30 Er felijkheid en verantwoordelijkheid; 19.00 En nu naar bed; 19.05 Beroemde solisten; 19.15 Ned. Jeugdgemeenschap; 19.30 Sopraan en piano: 20.00 Nieuws; 20.06 Echo v d. dag; 20.15 Bonte trein; 21.30 Contact; 22.15 Buitenl. overz.; 22.30 Viool en piano; 23.00 Nieuws; 23.15 Veres Lajos; 23.45 Dutch Swing Col lege; 24.00 Sluiting.

Nieuwe Leidsche Courant | 1947 | | pagina 5