DE CHEVROLET 1932 free-wheeling; syncro-mesh gangwissel CHEVROLET De in 1931 meest verkochte wagen ter wereld De Chevrolet is de meest verkochte wagen ter wereld. De nieuwe modellen voor 1932 plaatsen Chevrolet wederom aan de spits. Nieuwe schoonheid in deze mo dellen... harmonische lijnen, die on middellijk kracht, snelheid en comfort suggereeren. Geen wagen is gemakke lijker te rijden. U stuurt met Uw vingertoppen. Een enkele druk op het gaspedaal geeft U verbluffende accele ratie. De motor is nog aanmerkelijk soepeler en in vier punten op rubber kussens opgehangen. Vereenvoudigde Free-Wheeling is tevens een belang rijke bijdrage tot grooter rijcomfort. De remmen zijn buitengewoon krachtig en verzekeren absolute veilig heid. De beroemde Syncro-Mesh gang wissel, oorspronkelijk door Cadillac Nieuwe verbeteringen in den meest populairen wagen ter wereld J Vereenvoudigde Free-Wheeling Geruischhoze Syncro-Mesh gangwissel V Elegante nieuwe Fisher carrosserieën Robuster frame en chassis - Verbeterde 6-cylinder motor J - Stabiele monteering der voorste spat borden Sneller acceleratiesoepeler hopende motor J Downdraft carburateur GENERAL MOTORS CONTINENTAL S. A. ingevoerd, maakt het mogelijk ge- ruischloos en soepel over te schakelen. Fisher heeft nieuwe carrosserieën ontworpen, die wonderen zijn van mo derne schoonheid en comfort. Kenners roemen zoowel de lijnen als de bij zonder fraaie kleurencombinaties. U moet dezen wagen zelf gereden hebben om te begrijpen welk een genot het automobilisme zijn kan. Dan eerst zult U realiseeren waarom de Chevrolet de meest verkochte wagen ter wereld is, waarom in alle landen van de wereld steeds meer automo bilisten overgaan naar Chevrolet. Zie deze schitterende wagens bij den vertegenwoordiger. Hij heeft steeds een nieuwe Chevrolet ter beschikking voor een proefrit.

Nieuwe Leidsche Courant | 1931 | | pagina 8