CYLINDERS Duizenden lieden, die sinds lang een wagen verlangden, zullen thans het genot van het automobilisme kunnen smaken In April van dit jaar kwam de nieuwe Opel 6 uit. Sindsdien werden er meer dan 12.000 wagens van verkocht. I Ziehier een geheel nieuw model, zelfs nog zuiniger en veel lager in prijs Vier personen kunnen in een Opel een afstand van 100 K.M. afleggen voor de kosten aan benzine en olie van ongeveer 20 cent per persoon Het is niet noodig Uw kapitaal aan te spreken. Het termijnbetahngssys- teem der General Motors Acceptance Corporation maakt het U mogelijk Uw Opel uit Uw inkomen te betalen EEN ruime comfortabele en krachtige automobiel voor fl. 1.565? Ja zekerEen wagen, die 80 K.M. per uur bereikt, die hoogstens 7 9 Liter op de 100 K.M. verbruikt. En dat nu de benzine zoo goedkoop is Wat het olieverbruik betreft, dit is zoo gering, dat men het gerust buiten beschouwing kan laten. De banden De eerste 25.000 K. M. behoeft U er zelfs geen gedachte aan te geven. En dan zelfs als U nog nimmer een wagen bestuurd GENERAL MOTORS hebt, kunt U met een paar aan wijzingen onmiddellijk de nieuwe Opel rijden. Zij is zoo licht te be sturen De dealer is overigens steeds bereid U te toonen waartoe deze nieuwe viercylinder in staat is. Er bestaat geen enkele reden, waarom U zich het genot van zoo'n wagen zoudt ontzeggen. U zult dit zelf inzien, wanneer de dealer U de bepalingen van het G. M. A. C. termijnbetalingssysteem verklaard heeft. Wend U zoo spoedig mogelijk CONTINENTAL SA. tot den Opel dealer. U zult zoowel den nieuwen 4 cylinder den 6 cylinder kunnen zien probe eren. als en PERSONEN- EN VRACHTWAGENS Vertegenwoordigers in 40 belangrijke centra - -.tv* v'

Nieuwe Leidsche Courant | 1931 | | pagina 7