n Blauw of Zwart Costuum extra zonder meer kosten Half elf - B! oo kerti jd! Zou daar de Chocola al zijn? 35.s 38.s 45.s 53.s 63.* 15? 19.75 22? 27." 32? r VRIJDAG 22 FEBRUARI 1929 A Eenige weken geleden stelden wij iedes ren man, die er aan hecht goed gekleed te gaan, de vraag: Waarom heeft U niet meer Costuums om vaker te kunnen wiss selen? En wij toonden daarbij aan, dat iedere beurs zich dit, dank zij het goede C. A. Costuum, kan veroorloven zon» der meer geld uit te geven dan men over het geheel gewend is voor zijn kleeding te besteden. Immers: wie b.v. gewoon is zich twee maatpakken per jaar aan te schaffen kan inplsats daarvan gemakkelijk drie evengoede C. A. Costuums koos pen. En wie reeds gemaakte kleeding ges wend is raden wij aan: besteedt bij ons slechts drie kwart van hetgeen U gewoon is elders uit te geven, zoodat U op iedere drie Costuums er één wint. Dit Costuum extra (zonder meer kosten) kan voor U beteekenen de welkome, dagelijksche bes schikking over een blauw of zwart Coss tuuml Hoe talrijke gelegenheden doen zich niet voor, waarbij het bezit van een dergelijk Costuum een ware uit» komst voor U zou zijn, welke U weer in de gelegenheid stelt te verschijnen, zoo» als het als man van goeden smaak van U verwacht wordt 1 U kunt naast een rijke sorteering Fantasies, een blauw of zwart Costuum bij ons kiezen van zuiver wollen Cheviot of Kamgaren in diagonaals of vischgraat» dessin, ls of 2srij model voor slechts Wie over een minder ruime beurs beschikt, doch° de beteekenis begrijpt van zóó goed gekleed te gaan als zijn middelen veroorloven, behoeft hier niet achter te blijven, maar kan naar wensch slagen in onze prijzen van slechts HAARLEM LEIDEN JTRECHT ARNHEM CRON1NCEN LEEUWARDEN 5NEEK ZWOLLE ENSCHEDE TjIE groote ondeugende kijkers kunnen op de klok nog wel niet zien hoe laat het is, maar het maagje zegt hem toch, dat het langzamer hand „Blookertijd" moet zijn. Blooker's Daalders Cacao is zoo'n krachtige ver sterkende drank, uitmuntend voor kinderen! Dat weten die kleine bengels dan ook drommels goed! Een kop Blooker's Cacao 's morgens om half elf gedronken, is een prachtige aanvulling voor hun dagelijksche voeding! Blooker's Daalders Cacao uitmuntend en goedkoop! f '«mimi I

Nieuwe Leidsche Courant | 1929 | | pagina 4