Jlwvefuiid PUROL DAG-AGENDA. De avond- nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 3 tot en met Zondag 9 December a.s. waargenomen door de apotheken van df heeren G. H. Blanken, Hoogewoerd 171, Telef. 502 en D. J. van Driesum, Mare 7G, Telef. 406. De Zondagsdienst der Huisartsen te Leiden zal worden waargenomen loor de doctoren Niemer, Schreuder, Bruining en Starck. De geneeskundige Zondagsdienst te Oegstgeest zal worden waargenomen door Dr. Varekamp, Tel. 1916. lederen Dinsdag 78.15 uur. Wijk- pebouw „PniëlMiddelstegracht: Zit ting van hat bestuur v. h. Prot. Bur. waargenomen door de apotheek van voor Soc. Adviezen. Qudcwetering. Woensdag 12 Dec. 's av. half acht. Geref. Kerk: Lezing ar. J. Hoek, van Den Haag, voor de Geref. Jengel. Ver. RECLAME. Dooieo 30-60 ca 90 ct. Tube 80 ct. BtJ Apod* ca Drogisten heldendaad bedreef, mede iemand op grond van zijn geloof of ras lichame lijk letsel toe te brengen, en die nu natuurlijk het bestuurslid in de kou laat staan. In de tweede plaats blijken de stu denten niet voldaan, gezien wat de beide heeren naar hun hoofd krijgen, als b.v.: Het ambt siert wel den man, maar de man niet het ambt, terwijl den ander wordt bijgebracht, dat hij in ronde woorden gezegd geen ka rakter heeft. Dit achteraf schelden in den Alma nak enz., heeft onze instemming niet. Maar wel schijnt het ons dringend noodzakelijk, dat de corpsleden niet gedoogen, dat de betrokken persoon behandhaafd wordt in zijn functie, en vooral zich uitspreken tegen uitdruk kingen als hier zijn gebezigd. Zoo niet dan kon dit wel eens tengevolge heb ben, dat de naam Student een zeer slechten klank gaat krijgen, en in het uiterste geval, een interpellant den minister van Onderwijs zou verzoeken de aandacht der curatoren te vestigen op het zeer ongewenschte van zulk 'n toestand. LICHT OP VOOR SCHEPEN. De directeur van den Markt- en Ha vendienst alhier, verzoekt ons betrok kenen bij de binnenscheepvaart te willen wijzen op de verplichting, voor schepen tusschen zonsondergang en zonsöpgang de in het Binnenaanva- ringsreglement voorgeschreven lich ten te voeren. Hoewel gedurende de laatste weken door het havenpersoneel reeds eenige processen-verbaal zijn opgemaakt, wegens overtredingen van dien aard, zal het toezicht op de naleving van de hier bedoelde verplichting noorzake- 1 ijker wijs worden verscherpt. Van de gevaren, als gevolg van na latigheid of onverschilligheid ten deze schijnen sommigen nog niet volkomen doordrongen te zijn. Belanghebbenden zijn du9 gewaar schuwd. PROF. M. PLANCK. In Februari zal Prof. M. Planck uit Berlijn, te Leiden een voordracht ge ven over: „Zwanzig Jahre Arbeit am phvsikilischen Weltbilde". Twintig jaren geleden, in December 1908, heeft Prof. Planck te Leiden zijn bekende studie: ..Die Einheit des physikalischen Weltbilders" voorge dragen. Nadien is er een ongedachte ont wikkeling geweest van de op Planck's ontdekking berustende theorie der quanta. De aangekondigde rede, die op aan stichting van het Lorentzfonds wordt gehoudpn, is dus in hooge mate be langwekkend. ZILVEREN JUBILEUM. Op 15 December a.s. hoopt de heer H. F. H. Sündermann, kassier-boek houder bij het openbaar slachthuis, alhier, den dag te herdenken, waarop hij vóór 25 jaren aan voornoemde in richting als boekhouder in dienst trad Voor het diploma Steno-Typiste van de Vereen, v. Dir. v. Pontscholen slaagde: Mej. C. M. van Blom, alhier. Idem voor machineschrijven: Mej. G. H. Parijs alhier. Voor het postkantoor is onbe heerd aangetroffen een heerenrijwiel. Inlichtingen bij de politie. BINNENLAND. PRINSES JULIANA NAAR INDIë? In verband met de reis van prins Leopold van België en prinses Astrid naar Indië, schrijft de „Loc." dat een bezoek aan Ned.-Indië van één of meer leden van ons koninklijk huis in geenen deele uitgesloten is. „Het verblijf van baron Van Har- denbroek, eenigen tijd geleden, hield verband met de overweging van een reis van H. K. H. prinses Juliana naar "e. De wenschelijkheid werd er kend, dat prinses Juliana in ieder ge val eerst haar studiën zou voltooien; uiteraard moet bij een dergelijke be slissing met vele omstandigheden re kening worden gehouden. Dat dit het geval is en dat de ernstige overwe ging hiervan moet voorafgaan aan het besluit tot een bezoek van prinses Juliana aan Ned.-Indië moet bedacht worden niet in de laatste plaats door lien, die als ieder goed staatsburger -- zich oprecht zouden verheugen in dien de overwegingen inderdaad 'tot zoo een bezoek leiden". SCHENKING VAN DE KONINGIN-MOEDER. H. M. de Koningin-Moeder heeft gis teren een gift doen toekomen voor een tweede gebrandschilderd raam in de Domkerk te Utrecht. AFVALSTOFFEN. In aansluiting aan een vorige aan bieding van de N.V. maatschappij voor ontginning van woeste gronden met toepassing van stedelijke afval stoffen „Mijvo". vervat in een brief van 14 November j.l. aan het gemeen tebestuur van 's-Gravenhage inzake den afvoer van een gedeelte voor het stadsvuil voor 1929 en zoo mogelijk voor verscheidene jaren, voor het in cultuur brengen van de aan de Mijvo toebehoorende gronden in Leimuiden, heeft genoemde maatschappij thans deze aanbieding uitgebreid. Zij heeft zich bereid verklaard alle afvalstoffen van de gemeente Den Haag af te ne men tegen een vergoeding van f 325.500 per jaar bij vervoer van de Laakhaven al en f 356.500 per jaar bij vervoer van de gemeente aschtaal af. Voorts hebben B. en W. van Leimui den aan den Haagschen gemeenteraad een brief gericht, waarin zij verklaren, dat de verwerking van de afvalstoffen door deze maatschappij hygiënisch en technisch aan alle eischen voldoet, zooal9 reeds is gebleken met de be werking van de afvalstoffen van de gemeente Haarlem. B. en W. van Lei muiden dringen er op aan, de afval stoffen aan de maatschappij Mijvo af to staan voor het in cultuur brengen van de rietgronden in hun gemeente, waardoor behoorlijke cultuurgrond kan worden gemaakt. DE ZIEKTEGEVALLEN OP DE „INSULINDE". De Ministers van Waterstaat en van Koloniën deelen, ten vervolge op de beantwoording van vragen van den heer Albarda in verband met de on langs aan boord van de „Insulinde" voorgekomen ziektegevallen, mede, dat zij een onderzoek hebben ingesteld. Dit onderzoek heeft de berichten be vestigd, dat inderdaad onder de opva renden van genoemd stoomschip een groot aantal gevallen van keelziekte is voorgekomen, welke ziekte, gezien de snelle verbreiding over de opva renden, als van besmettelijken aard dient beschouwd te worden. Volgens de van den G.-G. ontvangen mededeelingen is het schip, alvorens de terugreis naar Nederland te on dernemen, te Soerabaja afdoende ont smet. Dat niettegenstaande deze ont smetting opnieuw een aantal gevallen van eenzelfde besmettelijke ziekte zich hebben voorgedaan, mag met groote mate van waarschijnlijkheid worden toegeschreven aan het aan boord aanwezig zijn van ziektekiem dragers onder de bemanning. Volgens de voor Nederlandsch-In- dië geldende bepalingen was niemand \erplicht de bevoegde autoriteiten al daar van het voorkomen dezer ziekte gevallen kennis te geven. Dat dit niet eigener beweging is geschied, mag worden toegeschreven aan het feit, dat, voorzoover bij de aankomst te Tandjong Priok bekend, aan de gedu rende de reis voorgekomen ziektege vallen geen kwaadaardig karakter kon worden toegekend. De noodzakelijkheid van nieuwe wettelijke voorschriften ten deze is nog niet gebleken. Vanwege de Indi sche regeering is aan de Indië geves tigde of vertegenwoordigde scheep vaartmaatschappijen verzocht om voortaan dadelijk bij aankomst van een schip in een Nederlandsch-Indi- sche haven aan den havenarts kennis te geven van elke ziekte aan boord, die een eenigszins verdacht infectieus karakter vertoont en in epidemischen vorm optreedt, ook al is op de ziekte de quarantaine- of epidemie-ordon nantie niet van toepassing Voorts is hier te lande met de directie van den Botterdamschen Lloyd nader overleg gepleegd en dit overleg heeft er toe geleid, dat de Lloyd en de gemeente lijke geneeskundige dienst te Rotter dam een regeling hebben getroffen, hierin bestaande, dat de Lloyd den gemeentelijken geneeskundigen dienst opgaven en gegevens betreffende het aangemonsterde personeel toezendt, waarna de dienst onderzoekt of dat personeel kans op 1netting oplevert. Pogingen worden in het werk gesteld om rnet andere daarvoor in aanmer king komende scheepvaartmaatschap pijen, te Rotterdam en te Amsterdam gevestigd, een soortgelijke regeling te treffen. Eerst wanneer dit overleg mocht falen, kan de vraag worden overwogen, of een ingrijpen langs wet- telijken weg noodzakelijk is. UNIFORME PRIJSSTELLING VOOR KRUIDENIERSWAREN. Het Ned. Weekblad voor Kruide nierswaren meldt, dat door samen werkende fabrikanten een landelijk bureau is opgericht tot handhaving van vastgestelde prijzen. De bedoeling is, dat winkeliers en grossiers die afwijkingen van de prijs stelling in eenig artikel door alle sa menwerkende fabrikanten van leve ring hunner producten zullen worden uitgesloten. In dit bureau hebben zitting geno men de heeren D. J. van Houten Jr. (voorzitter), J. Leijds, fa. Maggi (2e voorzitter) en iS. Usterniaun (penning meester). Ais secretaris treedt op nir. J. Mar tin muller te Amsterdam. EEN OORBELL VAN POINCARé OVliR J\tli>XjnljANJJ. De correspondent van de N. R. Crt. te rarijs scnrijit d.d. December: Het vijlde ueel van Pomcaré s in- druKwe^xvende wera „Au service de la trance, neui années de souvernirs (Parijs Pion) behandelt, naar in een andere rubriek van dit blad reeds eenigen tijd geleden is gemeld, het be gin van uen oorlog en heet „l'lnva- sion 1914". Met veie lotos van de po litieke en militaire leiders uit dat jaar getooid, is het opnieuw bewonderens waardig gedocumenteerd. Later kan er gelegenheid zijn op dit alles terug te komen. Voorshands worden slechts twee punten aangestipt. In de eerste plaats blijft, gelijk van iemand van Poincaré's verantwoorde lijkheidsbesef en onderzoeksmethoden te verwachten was, elke zinspeling achterwege op een gedurende langen tijd ondersteld incorrect gedrag van de Nederlandsche overheid bij het binnenvallen van de Duitsche krijgs macht in België in de eerste Augus tusdagen van het jaar 1914. En in de tweede plaats leest men op blz. 87: „Zooeven is de onzijdigheid van Ne derland plechtig en voorgoed afgekon digd. Zonder bitterheid kan ik de bei de zeestukken blijven bezien, die de Koningin zoo welwillend was me te schenken, toen zij in 1912 te Parijs kwam. (De Koningin en d« Prins lo geerden toen in het departement van buitenlandsche zaken, terwijl de heer Poincaré minister van buitenlandsche zaken was). Sir Edward Grey heeft de stellige verzekering ontvangen, dat Nederland volstrekt geen aandeel aan dtn oorlog zou nemen. Deze beslissing is te Brussel meegedeeld, waar het uitblijven van elke officieele verwit tiging eenige bezorgdhed begon te wekken". Het is duidelijk, dat in den geest van den schrijver ondersteld bleef: mits de oorlogvoerenden volharden in hun tot nu. toe jegens Nederland aangeno men houding. COMMIES DER BELASTINGEN. Men meldt ons van de zijde van den C.N.A.B., dat blijkens officieele me- dedeeling van den Minister van Fi nanciën in 1929 geen examen voor commies der belastingen zal worden gehouden en dat de in 1928 geslaagden ook in 1929 nog voor benoeming in aanmerking kunnen komen. BUITENLAND. DE ZIEKTE VAN KONING GEORGE. Het bulletin. Het bulletin van gisteravond half negen omtrent den toestand van den Engelschen koning meldt, dat de ko ning geen rustigen dag heeft gehad. Gistermiddag Is een radiologisch on derzoek ingesteld, doch noch dit on derzoek, noch het onderzoek met een naald, welk© tevoren was verricht, heeft een aanmerkelijke hoeveelheid vocht vastgesteld. De algemeen© toe stand blijft onveranderd. De rpis van den Prins van Wales. De prins van Wales is gisteravond te 9 uur te Suez aangekomen, waar hij dGor Lord Lloyd, den Hoogen Com missaris, begroet werd. Hij kan Maan dagochtend tusschen 5 en 9 uur te Brindisi zijn, waarheen een kamer heer hem tegemoet gereisd is met eenige stellen keeren. De prins is zoo overhaast vertrokken, dat er geen tijd geweest is zijn bagage te pakken, die hem nu nagezonden wordt. De hertog van Gloucester. Bij zijn vertrek uit Kaapstad met de Balmoral Castle is de hertog van Glou cester door een groote menigte uitge leide gedaan en hartelijk toegejuicht. DE A.S. ZITTING VAN DEN VOLKENBONDSRAAD. Lugano in feesttooi. Briand is gisteravond om half negen te Lugano aangekomen. In de stad waren gisteren reeds, ter ee.re van de raadsleden van den Vol kenbond de vlaggen uitgestoken. Het eerste raadslid, dat gisteravond aankwam was Procope (Finland). Met den volgenden sneltrein kwam Briand. Gisteravond waren de meeroever en de openbare gebouwen schitterend verlicht. HET CENTRUM. De voorzittersbenoeming. In de eergisteren te Keulen gehou den bijeenkomst van het bestuur van het Centrum is voornamelijk de kwes tie van de verkiezing van een nieu wen partijvoorzitter in de plaats van dr. Marx besproken. Na een lang de bat besloot het bestuur met geringe meerderheid van stemmen de candi- di tuur van Ctegerwald aan te bevelen. Gisterochtend vergaderde echter de nationale raad van het Centrum en deze bleek het met de aanbeveling van l\et partijbestuur lang niet eens te zijn. Verschillende tegenstanders van Stegerwald kwamen aan het woord; de meeèten hunner verdedigden de candidatuur van den afgevaardigde Joos, anderen namen het op voor den prelaat Kaas om den prelaat Ulitzka. Teen gistermiddag kwart over een de zitting geschorst werd, was het reeds zoo goed als zeker, dat de meerderheid \an den partijraad zich tegen Steger wald zou uitspreken. Het partijbestuur van het Centrum had niet alleen de candidatuur van ctegerwald aanbevolen maar teven-, daar Stegerwald thans voorzitter van den Rijksdaggroep is, werd medege deeld, iiat de lunctie van partijvoor zitter en groopévoorzitter door een zelfde persoon zou worden hekleed. Met groote meerderheid van stem men, namelijk met 12U tegen 40. heeft de partijraad zich tegen het standpunt \an het partijbestuur uitgesproken, zoodat de candidatuur van Steger wald voor do functie van partijvoor zitter van de haan was. Ilij kan nu alleen worden gekozen indien hij ont slag als voorzitter van den Rijksdag- groep neemt. Het resultaat van de di or den partijraad gehouden stem ming bewijst echter duidelijk, dat zijn kansen in elk geval slechts zeer ge ring zouden zijn. Tenslotte werd, omdat de meenin gen over de keuze van een nieuwen voorzitter zoo sterk verdeeld waren, besloten een driemanschap met bet presidium der partij te belasten. DE SPANNING TUSSCHEN ITALIë EN FRANKRIJK. Weg met de decoratiesl Do „Impero", die een verwoede cam pagne voert om de Italianen er toe ta bewegen hun bransche decoraties terug te geven uit ontstemming over het milde vonnis der Fransche recht bank tegen Di Mordugno, den moorde naar van den Italiaanschen vice- consul te Parijs, graaf Nardini, zegt dat dient te worden voortgegaan met het terugsturen der civiele onder scheidingen, daar zij de ongewenschte belooning van een ongewensebt regi me zijn. Militaire decoraties daaren- ttgen moeten worden behouden, daar zij geen bewijs van de speciale wel willendheid van Frankrijk zijn, maar veeleer van „de ltalia~:ische edelmoe digheid om zijn eigen bloed te doen vloeien voor het heil eener vreemde natie, die zulk een offer niet verdient". De weduwe van graaf Nardini heeft een extra-jaargeld van 9000 lire ge kregen, behalve het haar toekomend pensioen. DE OPSTAND IN AFGHANISTAN. Onderdrukt? Uit Teheran wordt gemeld, dat het kening Amanoella gelukt is door een vastberaden aanval, waarbij ook vliegtuigen gebruikt werden, de op standige bergstammen afdoend te verslaan en bun groote verliezen toe te brengen. De opstandelingen zouden meer dan 200 dooden hebben. De op standige stammen hebben zich in de bergen teruggetrokken. Officieus wordt medegedeeld, dat de verdere operaties om de bergstammen volkomen te onderwerpen waar schijnlijk nog drie dagen in beslag zul len nemen. De koning zal waarschijn lijk heden te Kaboel terugkeeren om ae leiding van de staatszaken weer op zich te nemen. De minister van oor log, die zich reeds naar het front heeft begeven, zal dan verder de leiding der expeditie op zich nemen. Te Kaboel maakt men zich over den opstand niet ongerust. DE REIS VAN HOOVER. Pleidooi voor een Pan-Amerikaansch luchtvaartcongres. Hoover, de aanstaande president der Ver. Staten, heeft Donderdag te Lima aangedrongen op het heieggen van een luchtvaartcongres van de Amerikaan- sche republieken, ten einde binnen een jaar te komen tot een geregelden luchtvaartdienst tusschen Noord- en Zuid-Amerika. Peru was de eerste Staat bezuiden het Panama-kanaal, die Hoover op zijn Zuid-Amerikaansche reis aan deed. President Legina verwelkomde den gast en zijn gezelschap, waarbij li ij gewaagde van de voordeelen, die de Monroeleer alle Amerikaansche re publieken gebacht heeft en de pogin gen van zekere elementen in de nieu we wereld betreurde om misverstand te zaaien tusschen de Ver. Staten en hun Zuidelijke buren. Voorts prees Legina Hoover's werk tot steunverle ning aan Europa in den grooten oor log. Hoover, zei hij, is voorbestemd om de Amerikaansche volken in een verbond van rechtvaardigheid samen te smelten. KORTE BERICHTEN. De Volkenbondscommissie inza ke de particuliere wapenfabricatie is uiteengegaan zonder haar werkzaam heden te hebben beëindigd. Van Fransche zijde wordt er op aangedrongen, dat het herstelvraag- stuk zal opgelost worden, alvorens de kwestie der intergeallieerde schul den aan de orde komt. De politieke toestand in Joego slavië schijnt ietwat opgehelderd te zijn. Het aantal typhus-gevallen te Lyon vermindert. Gisteren zijn slechts vijftien nieuwe gevallen aangegeven. Zes zieken zijn als herstellend uit het ziekenhuis ontslagen; vijf zijn er overleden. Naar wordt gemeld, zijn er op het cegenblik in Duitschland 300.000 wo ningen, die voor afbraak in aanmer king komen, terwijl bijna twee mil- lioen woningen overbevolkt zijn. Het tekort aan woningen in het Duitsche rijk beloopt anderhalf millioen. Een delegatie van het Belgische n.inisterie van Buitenlandsche Zaken is naar Bern vertrokken voor onder handelingen over een handelsverdrag met Zwitserland. UIT DE OMGEVING. BOSKOOP. Coop. Vereeniging „De Boskoopsche Veiling", veiling van 7 Dec. Rozen per bos: Hadley 160—200 ct., Rosalandia 90— 150 ct., Claudius Pernet 119249 ct., Win- R*dlo-Pfogr»iiun». WAT ER VANAVOND TE HOOREft H HUIZEN, 340.9, na 6 uur 1870 M. K R. O. 5.30 Vooravondconcert. Gramofoonplaten. 6.30 Lezingen. 7.Engelsche les. 7.30 Knipcursus. 8.Lezing. 8.20 Bommelerwaardsche avond. Zang, muziek en causerie. 10.Persberichten van Vax Dias. HILVERSUM, 1060 M. A. V. R O. 5.Fransche les. 6.Tijdsein van de A. V. R. O klok. 6.Vooravondconcert. Gramofoonmuziek. 7.15 Duitsche les. 7.45 Politieberichten. 8.—- Tijdsein van de A.V.R.O.-klok, V. A. R. A. 8.05 V. A. R. A.-avond. Tooneel, muziek en declamatie. 10.Persberichten van Vaz Dias. 10.30 Filmmuziek. KöNIGSWUSTERH.. 1250 M. 5.20 Lezingen en lessen. 7.20 Concert. 9.50 Dansles. Daarna weer-, nieuws- en sport berichten en tijdsein. LANGEN BERG, 468.8 M. 5.Concert. 5.50 Lezingen en lessen. 7.20 Vroolijke avond. Daarna laatste berichten. Vervolgens muziek. DAVENTRY, 1604.3 M. 5.35 Kinderuurtje. 6.35 Tijdsein, weer- en nieuwsbericht 7.05 De grondslagen der muziek. Verder lezingen, enz., afgewis seld door muziek. 8.05 Vaudeville. 9.20 Weer- en nieuwsberichten. Verder lezingen en muziek. Daarna lezingen. 9.55 Licht orkestconcert. PARIJS, „Radio-Paris", 1750 M. 5.10 Koersen en berichten. 7.20 Landbouwberichten. 7.50 Pianoles. 8.05 Koersen en berichten. 8.20 Causerie. 8.50 Concert. In de pauze persberichten ZONDAG 9 DECEMBER. HUIZEN, 340,9 M.; na 6 uur 1852 M. Tijdens den K. R. O.-kerkdiensti 1852 M. N. C. R. V. 8.25 Morgenwijding. Spreker: Ds. Joh. J. v. Petegem, Pred. der Vrijz. Evang. Gemeen te te Hilversum. Met medewerking van een zang koor. K. R. O. 9.30 Uitzending van den Kerkdienst uit Heémstede. N. C. R. V. 5.50 Kerkdienst vanuit de Neder!. Herv. Kerk te Bodegraven. Voorganger: Ds. G. A. Pott, Ned. Herv. predikant te Bodegraven. Tekst: Lucas 15 vs. 810. 1. Orgelspel. 2. Votum en zegen. 3. Psalm 103 vs. 7. 4. Lezen: Geloofsbelijdens en Lukas 15 vs. 1—10. 5. Gebed. 6. Psalm 119 vs. 87 en 88. 7. Eerste gedeelte der predikatie. 8. .Psalm 139 vs. 14. 9. Tweede gedeelte der predikatie. 10 Dankgebed. 11. Psalm 89 vs. 8. 12. Zegen. 13. Orgelspel. K. R. O. 4.50 Ziekenhalfuurtje. 7.30 Lezing door Pastoor Beukering, van Rotterdam. net 180—197 ct., Columbia 189—210 ct., But* terfly 149—180 ct., Golden Ophelia 81—13Öj ct., Gem. rozen 3370 ct., Ophelia 116—155 ct., Marcel Royer 97122 ct., VVilh. Kordea 220—315 ct Chrysanthen per bloem 1623 ct., id, tros per tak 1724 ct., id. per bos 2550 ct> Omtrent onderstaande verloren voor-i werpen zijn aan het politiebureau inlich tingen te bekomen: Zilveren damesarmbandhorloge, motor kap en een geldstuk. HILLEGOM. Burgemeester Pont heeft ter gelegen heid van zijn ambtsaanvaarding o.a. 100 geschonken aan de Diaconie der Geref, Kerk. Deze gift is door de Diaconie onder har- telijken dank aanvaard. Maandag 10 Dec. 1928 's avonds half; acht zal in het gebouw „Patrimonium" een propaganda-avond worden gehouden, waar als spreker hoopt op te treden d« WelEd. heer A. Vingerling met het on derwerp: „Wat is en wat wil Patrimo nium". Donderdag 13 December 1928 avonds half acht zal in de Geref. Kerkj D.V. een Zendingsavond worden gehou den, waar als spreker hoopt op te treden Ds. Ph. Ingwersen van Katwijk aan Zee, Laat ieder, die eenigszins kan, dezen avond vrij maken, de spreker is het ten volle waard. De Chr. Jongel.vereen. Ps. 119 9 al- bier houdt op Woensdag 12 Dec. a.s. 'i avonds 8 uur in het Nutsgebouw aan <k

Nieuwe Leidsche Courant | 1928 | | pagina 2