toegeroepen. Met narae uit den mond der kinderen, dat zijn toch de kinderen van het volk, straks over enkele oogenblikken uw kinderen. Wij hopen dat het u gege ven moge zijn, met den steun van den geheelen Raad onze gemeente tot grooten bloei te brengen. Wanneer wij dan zoo hier staan te mid den der feestvreugde, is het spr. een be hoefte des harten terug te zien, hoe wij voor enkele maanden geleden hier op deze zelfde plaats vergaderd waren, niet zooals nu, om een blijde mare te verkon digen, maar om bekend te maken dat on ze burgemeester, de heer D. Wentholt, was ontslapen. Spr. sprak den wensch uit, dat onze oude burgemeester in een beter oord het loon der rechtvaardigen moge onder vinden. Ook Mevr. Pont werd door den loco-bur gemeester van harte welkom geheeten en spr. uitte den wensch dat Hillegom zoo mooi door haar zou gevonden worden, dat zij dit nooit meer zou willen verlaten (ap plaus). Hierna overhandigt de heer Balvers aan Mr. Pont de ambtsketen en den voorzit tershamer met het reglement van orde en verklaart Mr. D. F. Pont geinstalleerd als burgemeester van Hillegom. Alsnu verkrijgt het woord de tweede wethouder de heer P. de Vreugd, die ook den burgemeester hartelijk welkom heet. Hierna krijgt de heer Vooren als oudste raadslid het woord. Spr. sluit zich volko men aan bij hetgeen door de beide vorige sprekers is gezegd geworden en geeft aan Burgemeester Pont de verzekering, dat de geheele Raad hem zal steunen. Spr. wenscht den burgemeester Gods on- misbaren zegen toe op zijn arbeid. Verder spreekt nog de heer Mr. Sens, de gemeente-secretaris. Spr. begint met te zeggen, dat wanneer er één man is ge weest die met spanning de benoeming van een burgemeester heeft afgewacht het spr. wel geweest is. De band tusschen Gemeen teraad en burgemeester bestaat in een ze ker aantal vergaderingen per jaar. De band tusschen wethouders en burgemees ter bepaalt zich tot een tweetal vergade ringen per week, maar de band die be staat of bestaan moet tusschen burgemees ter en secretaris, bestaat uit dagelijkschen omgang. Toen spr. de benoeming van Burgemees ter Pont en tegelijk ook een biographie las, troffen hem deze woorden: „Let nooit op wat men van u zegt, maar doe wat bil lijk is en recht". Spr. spreekt namens de hoofdambtenaren, ambtenaren en verder personeel in gemeenedienst en zegt na mens allen aan den burgemeester steun toe, van spr. zelf de volle 100 pet. van zijn energie en werkkracht. Daarna neemt burgemeester Pont het woord. Spr. begint met vooraf zijn dank te betuigen aan H.M. de Koningin voor zijn benoeming en aan haar raadslieden voor zijn voordracht. Toen ik drie jaren gele den mij aan de gemeente Uithoorn ver bond, ontving deze gemeente haar burge meester nog als een onbeschreven blad papier. Men is mij hier met groot ver trouwen tegemoet getreden; dit is voor mij een groote erkentelijkheid, laat het voor u een goede waarborg zijn. Spr. is een liefhebber van historie. De heer Balvers heeft mijn voorganger als een aristocraat naar den geest genoemd, welnu ik hoop een waardig leerling te zijn. Maar mocht ik evenwel meenen dat het in het belang der gemeente is nieuwe wegen in te slaan, dan hoop ik daar den steun van den Raad in te krijgen. Wan neer gij van mij een program zoudt ver wachten, dan moet ik u teleurstellen; ik ben geen partijganger, met name in de politiek kan. ik niet openhartig zijn. Ik zou dezelfde woorden willen gebruiken ten opzichte van mijn te volgen gedragslijn, die ik drie jaar geleden bezigde bij mijn installatie te Uithoorn, dezelfde woorden die u zooeven van den secretaris gehoord hebt: Let niet op wat men van u zegt, maar doe wat billijk is en recht. Spr. vond het een voorrecht, dat bij zijn afscheid in Uithoorn het soc.-dem. raads lid verklaarde, dat de burgemeester was nagekomen, hetgeen hij beloofd had. Dat was voor spr. een genoegdoening. De burgemeester brengt dank aan de sprekers, inzonderheid aan den Balvers en de heeren de Vreugd en Vooren voor al de goede woorden aan zijn adres gericht. Spr. hoopt, dat men in deze raadszaal bij de beraadslagingen elkanders meeningen zal waardeeren en zal bedenken: „In de be perking ligt het meesterschap". Tot den heer Sens zegt spreker, dat hij in Uithoorn nooit zoo veel tot stand had kunnen brengen zonder zoo'n goeden se cretaris. Zonder samenwerking geen da den. Spr. eindigt met den wensch, dat door zijn beleid en zuinig beheer Hillegom moge groeien en bloeien. Hierna werd de vergadering gesloten. Van kwart voor vier tot kwart voor vijf was er receptie, waarvan druk gebruik gemaakt werd. Des avonds 'om 7 uur zongen de ver schillende zangvereenigingen van Hille gom in de tent van de Harmoniekapel op het Hof. Een groote menschenmassa was op de been om een stille hulde te brengen aan onzen nieuwen burgemeester. Prachtig weder begunstigde de feeste lijkheden. HAZERSWOUDE. Tot notabelen der Ned. Herv. Kerk zijn herkozen de heeren W. Rijnsburger en T. J. de Kort. Zaterdag 1 December a.s. zal er ge legenheid zijn tot kostelooze inenting. Men vervoege zich hiertoe des voormiddags tusschen 9 en 10 uur aan de Ziekenbarak en verzuime niet de trouwboekjes mede te brengen. De heer H. van Hilten, voorheen on derwijzer aan de Chr. school op het dorp alhier, thans te Rotterdam, slaagde te 's-Gravenhage voor de acte wiskunde. Donderdag a.s. des avonds te zeven uur zal in de Geref. Kerk alhier dankstond voor het gewas word engehouden, waarbij hoopt voor te gaan de WelEerw. heer Ds. T. J. Hagen, van Delft, Bij den heer Joh. Lourier in het West- einde is bij den sforrn van j.l. Vrijdag avond uit de voorgevel van zijn woning een raam uitgewaaid; van den heer C. Dompeling is de kap van den hooiberg totaal in elkaar gedrukt; bij den heer li. van den Bosch in het Oosteinde werd van de stal voor het vee het rieten dak af gerukt; bij den heer G. de Ruiter, kwie ker aan den Voorweg, viel de schoorsteen van het woonhuis en kwam terecht in de rozenkas, en van den heer J. van Hoff werd een tuinloods geheel vernield. Burgerlijke Stand. Bevallen: E. de Ruiter, geb. van Rij, D.; Th. E. Driessen, geb. van Deuren, D. Gehuwd: J. de Ridder, 25 jaar en M. G. Wortman, 20 jaar. Overleden: J. F. Wiegman, 33 jaar. LEIDERDORP. De tollenkwestle. Naar gemeld wordt is afschaffing van den tol aan de Leiderdorpsche brug in overweging. NOORDWIJK AAN ZEE. De in de Ned. Herv. Kerk alhier ge houden Zendingscollecte heeft opgebracht de som van 41)0. roelofarendsveen. Tot opvolger van Majoor Bodaan is benoemd tot brigadier-majoor der Rijks- veldwacht alhier de heer J. Hansma te Schagen. Daar echter geen geschikte wo ning voor dezen titularis aanwezig is, be staat er groote kans, dat de heer ilansma zal verzoeken om zijn overplaatsing in te trekken. RIJNSBURG. Veilingvereeniging „Bloemenlust". De Veilingvereeniging „bloemenlust" hield Maandagavond een ledenvergadering in het gebouw „Central van den heer J. J. Verbree, alhier. De voorzitter, de heer Adr. den Heijer, opende de vergadering met een welkomst woord en memoreerde den goeden loop van zaken voor de vereeniging, in het aï- geloopen seizoen. De secretaris, de heer C. ilogewoning, las hierna de notulen der vorige verga dering, die ongewijzigd werden vastge steld. Ingevolge vroegere besprekingen had het bestuur een huishoudelijk reglement ontworpjn, dat thans in behandeling werd genomen. Het bestuur kon enkele vragen naar ge noegen beantwoorden, waarna het voorge stelde huishoudelijk reglement onveran derd werd vastgesteld. Op voorstel van het bestuur werd be sloten in het drukke tulpenseizoen iederen dag een veiling te houden. Een voorstel van den heer R. W. v. d. Burg om aan de koopers, tegen betaling van statiegeld, emballage ter beschikking te stellen, kon geen steun vinden. Het bestuur stelde voor, met ingang van 1 April a.s. 5 pet. veilingkosten ie berekenen, omdat binnen afzienbaren tijd het veilinglokaal zal moeten worden uit gebreid. Na eenige bespreking werd dit voorstel met 55 tegen 17 stemmen, en eeni ge onthoudingen aangenomen. Bij de rondvraag werd gevraagd, of de meer te heffen 1 pet. veilingkosten voor het aangegeven doel gereserveerd zal blij ven, hetwelk het bestuur toezegde. Enkele opmerkingen werden nog be antwoord door de commissie van verifica tie. Eenige vragen, waarop de commissie nog geen antwoord kon geven, zullen in haar verslag in de volgende vergadering behandeld worden. Hierop volgde een verloting van een keurcollectie prijzen, waarna da verga dering door den voorzitter werd gesloten. VOORSCHOTEN. Voor een stampvolle kerkhield Dr. D. K. Wielenga gisteravond een lezing over „Joh. Bunyan en de Christenreis". Spr. wist zijn gehoor den geheelen avind te boeien, terwijl de lichtbeelden van den heer J. van Santbrink het gesprokene prachtig aanvulden. Donderdag 22 November a.s. herdenkt de heer P. van Leeuwen den dag dat hij 25 jaar in betrekking is als timmerman bij den heer W. Meijer, timmerman en aannemer aan den Rijndijk alhier. Deze dag zal niet onopgemerkt voorbij' gaan. GEMENGD NIEUWS. Slechts kort de vrijheid heroverd. De 24-jarige F. B., te Weesp, was wegens mis handeling van zijn schoonvader veroor deeld tot 10 dagen hechtenis of 20 boete. Toen het vonnis ten uitvoer gelegd moest worden, verklaarde hij de voorkeur te ge ven aan de boete, welke hij bij den rijks veldwachter zou betalen. Aangezien hij hieraan niet voldeed, werd hij Zondag avond nabij het station door een veld wachter aangehouden en bij den rijksveld wachter gebracht, waarna beiden hem wil den overbrengen naar de politiecel. Toen* men vóór de cel was gekomen, zette B. het op een loopen. De politie achtervolgde hem en toen hij aan de sommatie van den rijksveldwachter niet voldeed, loste deze een revolverschot in Se richting van den vluchteling. Deze vond het toen maar vei liger, om te blijven staan en in gezelschap van de politie terug te keeren naar de cel, waarin hij werd ingesloten. Kort daarna evenwel hoorden de omwo nenden zulk een spektakel in de cel, dat zij den chef-veldwachter er mede in ken nis stelden, die met den majoor der rijks- veldwacht naar de cel ging. Daar bleek, dat de vogel gevlogen was. Een onder zoek bracht aan het licht, dat B. klaar blijkelijk eerst het luikje geforceerd had, waardoor den arrestanten voedsel ver strekt wordt. Toen was de brits totaal ver nield en met behulp van een in tweeën geslagen lange plank had B. kans gezien "een der grendels van de deur te schuiven; den anderen kon hij, door zijn arm door Dezer dagen is een rijk geïllustreerd boek van Sjef van Dongen uitgekomen. Een van de zeer interessante illustraties, het vertrek naar Kingsbay op zoek naar Nobile. het luikje te steken, met de hand weg schuiven. De weg naar de vrijheid lag toen open, daar hij alleen nog maar de gren dels aan den binnenkant der voordeur be hoefde weg te schuiven, om naar buiten te kunnen komen. In het eer3te het beste café waar de po litie ging kijken, vpnd ze B. echter, zegt de Gooi- en Eemlander. Niet zoodra ont waarde de vluchteling den majoor der rijksvpldwacht, of hij was met één sprong in het achtervertrek en snelde naar den achteruitgang, waar hij buiten den rijks veldwachter in de armen liep. Onder ste vig geleide werd hij naar het politiebureau geleid, alwaar hij onder voldoende bewa king achterbleef, totdat een andere cel behoorlijk geinspecteerd was, die geen kans op ontvluchting bood. Bliksem ingeslagen, Te Stroobos (Fr.) is naar de „Leeuw. Crt." meldt, de blik sem ingeslagen in de woning van G. van der Zaag. Hoewel geen brand ontstond werd cle woning bijna geheel verwoest. Het dak was nagenoeg weggeslagen, even als een zijmuur. De ruiten waren alle ver nield, deuren en vensters totaal versplin terd, Ook onder het meubilair was een groote verwoesting aangericht. De vrouw en de drie kleine kinderen, van der Zaag was niet thuis, werden in de huiskamer tegen den grond geslagen, doch waren wonder boven wonder allen ongedeerd gebleven. Tegelijkertijd was ook het licht net in het dorp door het hemelvuur getroffen, waar door in verschillende woningen het elec- troisch lient onklaar raakte. Inbraken te Haarlem. Gisterennacht hebben verschillende inbraken plaats ge had in Haarlem. De inbrekers verschaften zich steeds toegang tot de huizen door openschuiving van het venster aan de voorzijde en maakten zich dan met me deneming van bedragen aan geld uit de voeten. O a. werd ingebroken in een huis in de Jan Steenstraat, bewoond door den heer K. De /daders schoven ook hier het raain open en doorzochten het huis. Ten slotte wisten zij met een bedrag van 150 te verdwijnen. Auto-ongeluk. Gisteravond omstreeks half 8 is een der bestelwagens van de Bij enkorf, komende uit de richting Naarden, tusschen Naarden en Muiden met de ach terwielen in de tramrails geraakt, doordat de chauffeur uitweek voor een uit de rich ting Amsterdam komenden wagen. De be stelwagen kantelde en kwam dwars over den weg te liggen. De chauffeur brak een sleutelbeen, terwijl de besteller ongedeerd bleef. Door een autobus aangereden. Op 'den Groesbeekschen weg te Nijmegen werden F. Th. uit Wychen en mej. K. uit Groes- beek door een auto overreden. Beiden za ten op een fiets en werden tegen den grond geslinger^d. Over een afstand van ongeveer 12 meter werden beiden meege sleurd. Ernstig gewond aan hoofd, handen en knieën, werden zij per ziekenauto naar huis vervoerd. Hun toestand is niet zon der gevaar. Nederlandsch schip gestrand. Het Ne- derlandsche motorzeilschip „Fivel" in bal last onderweg van Haderslev naar Borga, is bij Harle gestrand. De opvarenden zijn gered. Schip lek gestooten. Te Stavoren is bij het binnenloopen van de ha\en het motorschip „Trio" op den Zuidelijken ha- vendam geloopen en lek geraakt. Met be hulp van visschers wist men het schip, dat thuis hoort in Veendam, nog binnen te krijgen. De lading is gedeeltelijk bedor ven. Doodelijke val. Te Tiel is de 67-jari- ge schilder S., uit Drumpt, doordat de lad der, waarop hij werkte, brak, komen te vallen. De dood trad volgens het „Hbld." spoedig in. Een woesteling. Te Tinallinge onder de gemeente Baflo heeft een ernstige vechtpartij plaats gehad. Een zekere P. ter M. was beschonken thuis gekomen. Zijn vroUjW maakte hem hiervan een verwijt, waarop ter M. zoo kwaad werd, dat hij zijn vrouw te lijf ging en haar afranselde. De oude vader van ter M., die bij hem inwoont, ging hulp roepen bij de buren, uitroepende: „P. wil zijn vrouw vermoor den!" Eenige jonge mannen kwamen ter hulp, doch nauwelijks waren zij aan de deur van ter M. gekomen, of deze ver scheen met een groot slagersmes, waarmee hij'als een bezetene om zich heen sloeg, waardoor een zekere M. P. aan den pols ernstig werd gewond, evenals R. v. O. Deze laatste wond zich hierover zoo op, dat hij ter M. met een tang ging afranselen, waardoor deze verschillende gapende won den aan zijn hoofd kreeg. Onmiddellijk werd de hulp der politie en van den dok ter ingeroepen, die dadelijk verschenen. Na van half acht tot tien uur des avonds met de gewonden bezig te zijn geweest om deze te verbinden, was intusschen de kalmte onder de ingezetenen van het an ders rustige dorpje weer ingetreden. Pro ces-verbaal werd opgemaakt. Toch nog gered. Toen de beurtschip per M. de Bloeme Maandagavond te Goe dereede laveerde om in de haven te ko men, zag hij dat er van een schip, dat on geveer 200 M. voor hem voer, een man overboord sloeg. Door den stroom dreef de drenkeling naar het schip van de B., doch voor hij bij het vaartuig was, zonk hij. De B. deed pogingen 'hem te redden, door blindelings een schippershaak in het wa ter te slaan, echter te vergeefs. Op aandringen van zijn knecht, sloeg hij nogmaals de haak in het water en haalde toen den drenkeling naar boven. Het gelukte hem den man, die reeds be wusteloos was, door toepassing vin kunst matige ademhaling tot het bewustzijn te brengen. Van het dak gevallen. De loodgieters knecht W. uit Ouderibosch, werkzaam in dienst van de fa. Moll te Roosendaal, die aan de Coop. Suikerfabriek Roosendaal herstellingswerken als gevolg van den storm verrichtte, had daar gisteren het ongeluk van een dak te vallen. Met ge broken enkel en bekken en met verbrij zelden voet werd de man in deerniswek- kenden toestand naar het ziekenhuis ver voerd. Verduistering. De politie te Breda arresteerde zekeren B., kantoorbediende bij „de Nederlanden van 1845" aldaar. B. wordt, verdacht van verduistering \an een vrij aanzienlijk bedrag; men spreekt van 10.000. De vervalschingeD der boeken moeten over eenige jaren loopen. Ongeval bij de hoogovens. Gisternacht heeft de arbeider C. de K. uit Wijk aan Zee bij het afsteken van een oven aan het Hoogovenbedrijf te IJmuiden, zich zoo ernstig gebrand, dat hij onmiddellijk naar het Roode Kruis-Ziekenhuis te Beverwijk moest worden overgebracht. Men vreest voor zijn level.. Auto over den kop. Te Santpoort is een auto, toebeho'orende aan den heer v. d S. te Bennebroek, over den kop gesla gen. De heer v. d. S zat naast den chauf feur en was op weg naar den Helder. De heer v. d. S. waarschuwde den chauffeur, dat zij aan het einde van den asphaltweg waren gekomen. Door deze omerwachte waarschuwing trapte de chauffeur op de remmen, waardoor de auto slipte, een halven slag omdraaide en over den kop sloeg. De heer v. d. S. brak zijn linker arm. RADIO-NIEUWS. DE RADIO-OMROEP. Het Tweed© Kamerlid L. de Visser heeft den Minister van Waterstaat de volgende vragen gesteld: 1. Is het den Minister bekend, dat de diirecieur van den post-, telegraaf- en telefoondienst zich gemengd heeft in het geschil tusschen de A.V.R.O. en de V A.R.A., en daarbij partij kiest voor de A.V.R.O. 2. Heeft de Minister daartoe op dracht gegeven en zoo ja, op grond waarvan? Zoo neen, is hij bereid maatregelen te treffen, dat dit niet meer voorkomt? 3. Is de Minister bereid er zijn me dewerking toe te verleenen. dat de V.A.R.A. in het overleg omtrent de juiste verdeeling van den zendtijd gekend wordt? ACADEMIE -NIEUWS. Geslaagd voor het taalkundig candi- daatsexamen Indologie de heer Oemar Said, Den Haag. Aanvullings doctoraal examen Indisch recht de heer P. G. Jan sen, Leiden, doctoraal examen rechtsge leerdheid de heeren C. C. Bicker Caarten den Haag; H. Schokking, Katwijk, on H. de Savornin Lohman, Haarlem. STADSNIEUWS. PROF. DR. KNAPPERT IN VLAANDEREN Prof. Dr. L. Knappert zal voor het Algemeen Ned. Verbond, in den loop van de laatste week van November verscheidene lezingen houden in Vlaanderen. Zaterdag 1 Dec. spreekt hij in het museum van het Boek, te Brussel voor de leden van den plaatselijken tak van het A. N. V. over: De verspreiding van den Nederlandschen stam over de aarde. i BOEKENVEILING. Van 1014 December worden bij de firma Brill alhier de bibliotheken ge veild van Prof. J. J. G. Vürtheim, hoogleeraar in de grieksche taal en letterkunde alhier; M. C. Roos van Raadshoven, oud-resident van Beng- koelen; G. H. van Dissel, geneesheer te 's Gravenhage.; J. J. Leys, directeur van Landbouw in Suriname; Prof. G. A. J. Hazeu, hoogleeraar in de Javaan- sche taal en letteren alhier. CORRESPONDENTIE. Wegens plaatsgebrek moesten verschil lende berichten en de raadstribune tot morgen overstaan. RED. TELEGRAMMEN. (Draediooze diemUJ DOOR KOELIES AANGEVALLEN. MALANG, 21 Nov. (V.D.) Op de onder neming „Soembergesing" in het Dampit- sche werd een nieuwe employé, de heer Winckel, door koelies ernstig mishandeld, zoodat hij in het ziekenhuis moest wor den opgenomen. De heer Winckel had een mandoer, die zich over hem vroolijk maakte, bij den nek gegrepen, waarop de koelies hem aanvielen en met stukken bandhout mishandelden. DE OVERSTROOMING VAN DE MISSISSIPPI. NEW YORK, 21 Nov. (V.D.) Volgens do laatste berichten uit de overstroomde ge bieden van de Mississippi, heeft de cata strophe tot dusverre 18 dooden geeischt. Naar schatting bedraagt de schade 10 mil- lioen dollar. Groote oppervlakten vrucht baar bouwland staan onder water. De wa teren van den reuzenstroom hebben in den benedenloop met enorme kracht de water- keeringen aan de oevers weggeslagen. j VIJF MILITAIRE VLIEGTUIGEN VERONGELUKT. WARSCHAU, 21 Nov. (V.D.) Gisteren zijn vijf Poolsche militaire vliegtuigen ten gevolge van den zwaren mist verongelukt. Twee der machines stieten bij de lan ding op het vliegterrein te Warschau met zooveel kracht tegen den grond, dat zij ge heel vernield werden. Van de inzittenden was er een op slag dood; de tweede werd zwaar gewond. De drie andere vliegtuigen werden bij noodlandingen in den omtrek van de stad zwaar beschadigd, waarbij een der bestuurders gewond werd. MARKTBERICHTEN. Amsterdam, 21 Nov. 1928. Veemarkt. Aangevoerd: 197 vette kalveren le kw. 1.10—1.20, 2e kw. 0.96—1.08, 3e kw. 0.800.94 per K.G. levend gewicht; 40 nuchtere kalveren 1220 per stuk; 560 varkens Holl., Overz. en Geld. le kw. 0.85—0.86, Holl. 2e kw. 0.84—0.85, prima 1 cent hooger, vette varkens 0.840.85, per K.G. slachtgewicht. WOERDEN, Kaasmarkt. 21 Nov. 28. Aangevoerd 417 kaaspartijen. Prijs 5166, met R.M. le kw. 5659, 2e kw. 5255. Handel matig. KATWIJK a. d. RIJN, Tuinbouwver. Katwijk en Omstr., 21 Nov. 1928. Uien per ICO K.G. 8—8,40, Peen per 100 K.G. 6,50—7,50, peen per 100 bos 0,8010, spruiten per 100 K.G. 1115, bloemkool, le srt. per 100 K.G. 15,10 20, roode kool per 1C0 st. 1011,90, ge le kool p. 100 st. 8,10—10. Aanvoer: 19300 bloemkool, 3500 K.G. uien, 1500 bos peen. Teiegraiisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht in den morgen v. 21 November, medege deeld door het Kon. Ne i Meteor gisch Instituut te De Biidt. H. B. 776.6 te Munchen. L. B. 732.5 te Janmayen. Verw. tot den avond van 22 Nov.: Meest matige Z.O. tot Z.W. v. mil, half tot zwaarbewolkt, weinig of geen regen, weinig verandering in tempe ratuur. Barometerstand. De stand van hedenmiddag 3 uur la aangegeven door den wijzer. Stand van gistermiddag 3 uur: 756. LUCHTTEMPERATUUR. Hedenmiddag 3 ur: 11.2 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS EA. Hedenmiddag 3 uur: 11.6 gr. C. Wisselnoteeringen. (Amsterdam). Berlijn 59.36'/» Londen12.08'/*» New-York2.49 Parijs9.73®/u Brussel 34.62 Züricb 47.95'/» Praai7.38'/» Rome 13.05'/» Madrid 40.15'/» Üsio 66-39 Kopenhagen 66 39 Stockholm 1 66.59 Weene.i ,-•••• 35.00'/»

Nieuwe Leidsche Courant | 1928 | | pagina 3