17. Nader voorstel van B. en W. om te besluiten tot vaststelling van de vergoe ding, bedoeld in art. 101 der Lager On derwijswet 1920, over 1926 toekomende aan de besturen van bijzondere scholen voor uitgebreid lager onderwijs. 18. Advies van B. en W. omtrent het voorstel van den heer D. Mesman Wzn. om aan de openbare school een kweeke- ling met akte te doen aanstellen. 19. Voorstel van B. en W. om te be sluiten tot het aangaan van een geldlee- ning van 130.000, tegen een rente van ten hoogste 4% 20. Advies van B. en W. op een ver zoek van bewoners van Rijn vveld om doortrekking van den kabel voor electri- citeit. 20a. Voorstel van B. en W. om credie- ten te verleenen voor noodzakelijke herbe- Btratingen. 21. Rondvraag. 22. Sluiting. j L Nationale Bankvereeniging. Dinsdagmorgen is het nieuwe gebouw ,van de Nationale Bankvereeniging alhier in tegenwoordigheid van vele g'"- nodig den en den hoofd-directeur der L„.ikver- eeniging, geopend door den heer Mr. H. .Waller, districts-directeur te Utrecht. Dit gebouw is door den architect, den heer D. L. Landman van hier ontworpen. Van buiten gezien, maakt het gebouw een solieden indruk. De architectuur van het gebouw geeft een zakelijk en gesloten ka- rakter, hetgeen vooral instemt met het karakter van de bank. Met het in aanbouw zijnde gemeente huis zal het een fraai geheel vormen in het midden der gemeente. Wij werden in de gelegenheid gesteld het gebouw inwendig te bezichtigen. Een groote hal geeft toegang tot drie loketten welke een veilige afsluiting van het kan toor waarborgen. Niettegenstaande deze loketten, vormen hal en kantoor toch één geheel. Aan de hal grenst een door dubbele deuren af sluitbare directiekamer, waar men onge stoord en rustig besprekingen kan hou den, en zijn financieele geheimen kan ont vouwen. De kamers grenst tevens aan het personeelkantoor. Voorts is er een ondergrondsche safe-in richting met kofferkluis, alsmede een voorruimte-safe met drie coupon- of knip- kamers. Deze kluis is voor uit de hal en «de directiekamer via een trap bereikbaar. Het geheele gebouw is van centrale ver warming voorzien. Wij wenschen den directeur, den heer C. Plaatsman en het personeel met deze vooruitgang van harte geluk. SASSENHEIM. Dierenbescherming. Gisteravond is hier ter plaatse een ver gadering gehouden om te komen tot de oprichting eener af deeling van de Ver- eeniging voor Dierenbescherming. Door een lid van het Hoofdbestuur van genoem de vereeniging werd een uiteenzetting van doel en streven gegeven, die toegelicht werd met lichtbeelden. Verschillende aanwezigen gaven zich daarna als lid op, waarna een voorloopig bestuur werd aangewezen, waarin o.m. zitting hebben de dames Mevr. Kapteijn en Mevr. Arentshorst en de heeren Joh. en E. J. Speelman en Kwakkel. Binnenkort zal een vergadering van de pas opgerichte afdeeling gehouden wor den, waarin het definitieve bestuur zal gekozen worden. Gaarne bevelen wij deze zaak in de be langstelling onzer lezers en lezeressen aan. Zij verdient het ten volle. Wij hebben in het dier het schepsel Gods te zien en alle streven om het een „dierwaardig" bestaan te verzekeren, dient ook door ons, Christenen, gesteund te worden. zijn in Zijn hand om ook voor deze zaak iets te doen en laat ons streven er op ge richt blijven om onze idealen steeds meer te verwezenlijken. Weth. Warnaar spreekt hierna namens het gemeentebestuur en deelt mede, dat de burgemeester en secretaris tot hun grootenspijt zijn verhinderd. Door B. en W. wordt echter ophoogen prijs gesteld, wat hier wordt egdaan. Spr. hoopt, dat het directe ideaal, het bijeenbrengen van een flink bedrag aan geld, hier mag wor den verwezenlijkt. Hij vreest echter, dat er ook nog wel idealen zullen zijn van verdere strekking. Er zal al'icht als de school bloeit, wel eens gezocht moeten worden naar een mooiere plaats en spr. wil nu al verklaren, dat men steeds zal kunnen rekenen op de beste aandacht en de volle medewerking van het Gemeente bestuur. B. en W. stellen op prijs, dat hier zooveel liefde en belangstelling betoond wordt voor deze zaak en spr.e indigt met den wensch, dat Gods zegen op al d^zrn arbeid moge rusten; zoodat de groei en bloei van deze nuttige inrichting er door mag worden bevorderd. Mevr. Krijkamp. voorzitster der afd. Sassenheim van den Ned. Chr. Vrouwen bond, wijst er op, dat het bestuur van dezen bond al lang gevoeld heeft dat de toestand van onze Fröbelschool zoowel wat betreft de lokaliteit als de financiën onbevredigend is. Dat moest toch op een plaats als Sassenheim niet zoo zijn. Al les kan echter niet tegelijk gebeuren. Ook deze zaak moet eerst rijpen voor ze vrucht kan dragen. Maar wel kan'er iets gedaan worden en daarom heeft het bestuur van den Vrouwenbond het initiatief genomen tot, het organiseeren van dezen bazar. Spreekster eindigt met d-en wensch, dat onder den zegen des Heeren de bloei der Fröbelschool en het heil van de kleine kinderen van Sassenheim door lezen ar beid mag worden bevorderd. Mevr. Westerheek,de voorzitster van 't bestuur der Fröbelschool, begint met te zeggen, dat. weelkander mogen felicitee- ren, dat dit tijdstip is aangebroken. Er is veel werk verricht en alles eischte een groote voorbereiding. Spr. brengt harte- lijken dank aan het comité, de dames zoo wel als deheeren, maar ze wil er inzon derheid haar blijdschap over uitspreken, dat de dames te rechter tijd hebben inge zien dat voor een zaak als deze dè for- sche leiding van enkele heeren noodig was. De medewerking, die van alle zijden werd ondervonden, is boven allen lof verheven eh het is spr. een groot genoe gen dezen bazar voor geopend te mogen verklaren. Nadat op verzoek van den voorzitter Ds. Krijkamp in gebed was voorgegaan, werd tot den verkoop overgegaan. We komen op een enander nog wel nader terug, maar willen er nu al vastop wijzen, dat de ba zar ook morgen nog geopend is. Er is van alles te koop, er heerscht een gezellige stemming en het is ongetwijfeld niet al leen voor Sassenheimers,maar ook voor menschen uitde omgeving de moeite waard, om een bezoek aan ,Bloemlust" te brengen. NOORDWIJKERHOUT Burg. Stand. Geboren: Martina, dv. M. v. d. Burg en A. van den Raad; Leo- nardus Cornelis, zv. L. Zonneveld en H. J. van Staelen; Cornelis Josephus Maria, dv. P. L. J. Marijnen en A. Suiker; Mar- garetha Johanna, dv. P. van den Berg en M. Geerlings. Overleden: Teuntje Passchier, 30 jaar; Hermanus Mulder 73 jaar te Amsterdam. Ondertrouwd: Dirk Schier, 25 jaar te Noordwijk en Hazina' Bouwmeester, jd. 23 jaar. Gehuwd: Daniël Angevare, jm. 25 j. en Johanna W. van Gijlswijk, jd. 24 j.; FYe- drikus Clemens, jm. 28 j. en Margaretha P. van Noort, jd. 29 j.; Dirk de Jong. jm. 31 j. en Maartje Wassenaar, jd. 32 j. VOORSCHOTEN. De afd. Voorschoten en Veur van de Alg. Vereeniging voor Bloembollencultuur heeft candidaat gesteld voor het Hoofdbe stuur in de vacature-J. M. van Til: A. Ver duin Jr. te Lisse en in de vacature-Th. Jonkheer: W. Jonkheer te Hillegom. BUITENLAND. PARKER GILBERT TE BRUSSEL Het standpunt van België. Parker Gilbert is gisteren te Brussel op den lunch gevraagd door Jaspar met de ministers van financiën en den secretaris-generaal van het departe ment van Buitenlandsche zaken. Parker bracht de regeering op de hoogte van zijn besprekingen te Lon den en Parijs. De Belgische ministers deelden hem het zeer vaste voornemen mede, om den toestand te handhaven, dien liet plan Davis voor België geschapen heeft voor het geval, dat er een com missie van deskundigen benoemd zou worden om het plan te herzien. België kan niet afzien van de annu ïteiten, die uit het plan voortvloeien en kan evenmin zijn eiscli opgeven, dat Duitschland de marken zal terug betalen, waarvan de uitbetaling Bel gië werd opgelegd. Parker Gilbert is om 16 uur door den koning ontvangen. HET KELLOGGPACT. Perzië treedt toe. Gisteren werd op het Volkenbonds secretariaat te Genève gepubliceerd de nota van de Perzische regeering waarin zij verklaart geen moeilijkhe den te zien in het toetreden tot het Kelloggverdrag. De Perzische regeering zegt in deze nota, dat er voor Perzië geen enkele reden beste at, om niet het Kellogg- pact te onderteekenen, dat noch Jmar vredelievende gezindheid, noch het volkenbondsverdrag eenige hindernis in den weg ligt. Ook. kunnen de gemaakte reserves van andere staten geen nadeel aan de Perzische bezittingen, zoowel te land als ter zee toebrengen. ï3: DE DUITSCHE LANDEN- CONFERENTIE. Een resolutie der Rijksregeering. In de zitting van gisteren der com missie voor grond wetsvragefï en be- stuurshervorming, die te Berlijn ver gadert, deelde de Rijkskanselier Mul ler een resolutie der Rijksregeering mee,, die in een voorafgaande Kabi- n'etszitting met algemeene stemmen aangenomen was. De resolutie luidt als volgt: In verband met de besprekingen der commissie verklaart de Rijksregee ring: De Rijkshervorming moet geleid worden door de erkenning der nood zakelijkheid van een sterk Rijksbe wind, de beteekenis van de veelvormi ge eigenaardigheid van het Duitsche volkswezen en den eisch van een zoo zuinig mogelijk beheer der openbare middelen. Een nieuwe territoriale in deeling is noodzakelijk en mag zich niet beperken tot die gewesten, welke tengevolge van de gemengde positie van enkele districten een bijzonder moeilijke en kostbare administratie meebrengen. Het is vereischt, bondsstaten te la ten bestaan als ondèrdeelen van het Rijk. Daarom moet onderzocht worden hoe het bestuur der bondsstaten inge richt moet worden, hoe de Landdagen gekozen en welke de ambtsduur van de landsregeeringen moet zijn. Verder moet onderzocht worden, hoe de organisatie van den onderbouw in de bondsstaten volgens uniforme Rijkswetten (Rijkskaderwetten) inge richt kan worden. Opheffing van het dualisme tusschen Rijk eri Pruisen schijnt binnen het kader der definitie ve oplossing vereischt. Daarom moet uitgemaakt worden hoe in dit geval de verhouding van het Rijk tot de an dere bondsstaten en de samenstelling van den Rijksraad mogelijk is. De vergadering verdaagd. Op voorstel van Beieren is de con ferentie tot heden verdaagd, aange zien Beieren in de door de rijksregee ring ten deze voorgestelde resolutie geen geschikte basis voor onderhan delingen ziet. Gisterenmiddag vonden tusschen de vertegenwoordigers van de afzonder lijke landsregeeringen besprekingen piaats die ongetwijfeld tot vcerdere ontspanning van de situatie aanlei ding zullen geven. ANTI-FASCISTISCHE ACTIE IN LUXEMBURG. Een aanslag. De Italiaansche communisten, die zich Zondag te Dudelange in het Groot-Hertogdom Luxemburg verza meld hadden, zijn tegen de gendar men in opstand gekomen, die hun pa pieren akeken. Nade rwordt gemeld: Ten gevolge van de gebeurtenissen te Dudelange werden schoten gelost te Esch op een attaché van het Ita liaansche gezantschap te Luxemburg, Cesare Solombo, die gelukkig niet geraakt werd; hij slaagde er in zich te redden in een spoorwegcoupé. De Luxemburgsche bladen eischen strenge maatregelen tegen het inter nationale rapalje, dat veiligheid in het Groot-hertogdom in gevaar brengt. BELGIë'S EEUWFEEST. Dc herdenking der revolutie van 1830. Naar uit Brussel gemeld wordt is door de Action Nationale' van Pierre Nothomb besloten de verschillende feiten, welke zich i nl828, 1829 en 1830 voordeden den Belgischen opstand voorafgingen, door middel van open bar evergadreingen te herdenken. De eerste vergadeing van dien aard heeft 9 November a.s. plaats „ter her innering aan de unie der katholieken en liberalen welke 9 November 1928 gesloten, aanleiding gaf tot de glorie rijke revolutie va 1830". BOMAANSLAG TE LAHORE. Vijf Hindoes gedood. Te Lahore (Britsch-Indië) keerde gisteravond een groote menigte Hin does terug van de viering van een Hindoesch feest, toen een bom ont plofte, die vijf personen doodde en twee en dertig wondde, van wie 21 Hindoes, 7 Mahommedanen en 4 Sikhs KEULEN IN OPSCHUDDING. Sensafioneele jacht op 2 misdadigers. De politie te Keulen heeft een wilde jacht gehouden op twee broeders Jo- hann en Heinrich Heidger, die al lang gezocht werden wegens moord op een politieagent te Gladbach. De Köln. Ztg. meldt omtrent de ver volging: Zondagavond om 10 uur poogden twee jongelui in de Riehlerstrasse een motorfiets te stelen. Een politieagent ontdekte hun po gingen en begon de dieven na te zet ten, die onmiddellijk begonnen te schieten. De agent kreeg een schamp schot, vuurde terug en bleef de vluch tenden nazetten. Opnieuw volgde een schietpartij, waaraan ook een man meedeed, die op zijn rijwiel aan de vervolging deelnam De jonge fietser werd door twee scho ten in het onderlijf en het bovenbeen ernstig gewond. Zoowel vluchtenden als vervolgers zetten evenwel den strijd voort. ut Toen de bandieten een stilstaanden tramwagen zagen1, sprongen zij daar op en dwongen met hun revolvers den bestuurder en passagiers den wagen te verlaten. Daarop doofden zij alle lichten en reden spoorslags naar den* Dierentuin. Dit alles had zich in slechts enkele minuten afgèspeeld. Spoedig waren versterkingen ter plaatse, die de tram wagen achtervolgden. De bandieten gaven zich echter niet over, maar verlieten snel de tram en snelden naar een plantsoen bij den Rijnoever. ïntusschen had zich een groote me nigte verzameld, terwij] ook een groo te politiemacht aanwezig was. Vele voorbijgangers wilden aan den jacht deelnemen, doch werden door de poli tie weerhouden zich onnoodig in ge vaar te begeven. Het vuurgevecht tusschen bandieten en politie was intusschen in heftigheid toegenomen. Een der twee broeders, de jongste (Heinrich) werd door twee schoten getroffen en viel doodelijk ge wond neer. De andere wist een tuin te bereiken die door een hoogen muur omgeven is, waar hij zich barricadeerde. Ach ter de boomen posteerden zich de po litieagenten, terwijl de geheele omge ving werd afgezet. Te middernacht had men den ban diet nog niet gevat. De buurt werd toen door agenten met politiehonden doorzocht, terwijl een auto zijn helle lichten op de.gebou wen in den tuin richtte. Toen de politie in het licht der lam pen in een venster de gestalte van den dief meende te ontdekken, vuurde zij 20 schoten af. De bevolking van de buurt verkeer de den geheelen avond in groote op winding. Nader wordt gemeld, dat de pogin gen om Johann Heidger te grijpen tot nu toe vruchteloos zijn gebleven. De omsingeling van een blok huizen te Keulen is opgeheven. Uit het Sociale Leven. HET CONFLICT IN DE GRAFISCHE WERELD. Door den Centralen Raad van de Ver eeniging ter bevordering van de Belangen des Boekhandels, waarin zitting hebben vertegenwoordigers van alle organisaties, welke bij het Grafische bedrijf besrokken zijn, was tegen Maand: gmiddag 'n spoed vergadering bijeengeroepen. In deze bijeenkomst is het conflict on der het oog gezien en hebben langdurige besprekingen plaats gehad. Deze beraad slagingen zijn niet tot een einde gebracht. Binnenkort zullen zij worden voortgezet. RECHTZAKEN. HAAGSCHE RECHTBANK. De Rechtbank heeft gisteren o.m. veroordeeld: C. J. W., bloemist te Oegstgeest, wegens diefstal van bloembollen, tot 9 maanden gevange nisstraf. De ontvluchting uit de strafgevangenis te Scheveningen. De derde kamer der rechtbank heeft gisteren der termijn van gevangen houding van den gevangenbewaarder K. met 30 dagen verlengd. Zo-oals men weet is Iv. gearresteerd en ingesloten als verdacht van hulp te hebben verleend bij de bekende ontvluchting van vier gevangenen uit de Bijzondere Strafgevangenis te Scheveningen. DE VEENDAMMER HYPOTHEEKBANK. De geruchtmakende strafzaak der Veendammer Hypothtekbank aan welker behandeling de rechtbank te Amsterdam niet minder dan 12 zit tingen heeft moeten wijden is gister morgen, ruim drie maanden na de uitspraak der rechtbank, ten opzichte van drie verdachten voor het Amster- damsche gerechtshof ter behandeling van het hooger beroep voortgezet. In 4 dagen hoopt het Hof zijn onderzoek betreffende de gepleegde malversaties t voltooien. Hoewel ook de Rechtbank de te genwoordigheid van Liebermann ge- wenscht acht, werd toch, na in raad kamer daarover beraadslaagd te heb ben, besloten daarvoor de zitting niet uit te stellen. ACADEMIE -NIEUWS. Geslaagd voor het candidaats-exa- men in de wis- en natuurkunde (A): de heer L. A. va a Ginsel (Leiden); idem (J): mej. E. J. Schuurman te Den Haag. STADSNIEUWS. AANBESTEDING VAN LEVENS MIDDELEN. Door bestuurderen van de Stedelij ke Werkinrichting had gisteren de aanbesteding plaats van de voor de instelling benoodigde levensmiddelen over de maanden: November, Decem ber, Januari, Februari, Maart en April eerstkomende. Ingeschreven werd door de firma Verkouw en Stokhuyzen, koffieboonen le soort 1,60, 2de soort 1,50 per K.G. chichorei 5 cent per pakje; B. Ouwer- ker, gort 0,24, rijst 0,22, gewone erwten 0,28, '/apucijners 0,38, brui ne boonen 0.48 per K.G. Aardappelen: N. v. d. Vlist 5,98, B. Kemperman 5,90, H. v. Klinken 5.86, W. den Heeten en Zn 5,73 en Th. J. B. Haan 4,90 per 100 KG. Gesmolten rundvet; M. Frank 0,58 per K.G. Kropbrood: Leidsche Broodfabriek 0,13Z. v. d. Mey ƒ.013 per K.G. De levering wordt aan de laagste in schrijvers gegund. Laatste Berichten. BRAND. Onder de gemeente Voerendaal zijn hedenmorgen twee boerderijen in vlammen opgegaan. In de eene, be woond door dt familie Jacobs, kwam een renpaard in d-e vlammen om, terwijl in de andere boerderij, be woond door de fam. van Esch, een paard, twee koeien en 17 varkens den dood in de vlammen vonden Het 2-jarig zoontje van den heer Van Esch kon slechts met de grootste moeite gered worden. Verzekering dekt d-e schade. De oorzaak van den brand is onbe kend. ONTPLOFFING TE GRONINGEN. Hedenmorgen omstreeks 11 uur heeft in het electrisch bedrijf, gele gen aan het Winschoterdiep, een ont ploffing plaats gehad, waarbij drie personen werden gewond. Alle bedrij ven in Groningen liggen stil. Ook het tiamverkeer staat stil. Men vreest, dat de storing geruimen tijd zal duren. Nadere bijzonderheden ontbreken nog. TELEGRAMMEN. (Draadlooze dienst.) WEER EEN GEBOUW INGESTORT. LONDEN, 24 Oct. (V.D.). Te Hamrun op het eiland Malta is Dinsdag een in aanbouw zijnde brouwerij ingestort, waarbij minstens vier personen wer den gedood en 29 gewond. De instor ting had plaats bij het plaatsen van een grooten zwaren ketel. Bij het in storten van het dak werd de bovenste verdieping medegesleurd. De steen massa's sloegen door de derde en tweecle verdieping voordat de daar werkzame arbeiders tijd hadden zich in veilighei te brengen. Het staat nog niet vast ho-eveèl arbeiders precies onder de' puinhoopen zijn terecht ge komen. De opwinding onder de be volking is zeer groot en de politie heeft speciale maatregelen moeten nemen om de orde te handhaven. j, VLIEGTUIG IN ZEE GEVALLEN. PARIJS. 24 Oct. (V.D.) Volgens een bericht uit Hyeres bij Toulon is een militair vliegtuig van een hoogte van 500 M. nabij de kust in zee gevallen en vergaan. 2 MARKTBERICHTEN. AMSTERDAM, 24 Oct. Veemarkt Aangevoerd 174 vette kalveren, le kw. 1.10—1.20, 2e kw. 1—1.10. 3e kw. 0.86— 0.98, per Kg. levend gewicht; 41 nuch tere kalveren, 1221 per stuk; 540 varkens, Holl. le kw. 0.870.88, 2e kw.- 0.860.87, vette varkens 0.86—0.87, per Kg. slachtgewicht. AMSTERDAM, 24 Oct. Oliën. Lijn olie: Nov. 33, 32%; Dec. 33, per 100 Kg. Stemming prijshoudend. Telegrafisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 24 October, medege deeld door het Kon. Ned. Meteorolo gisch Instituut te De Bildt. H. B. 765.8 te Munchen. L. B. 732.5 te Stornoway. Verw. tot den avond van 25 Oct.: Meest krachtige, tijdelijk wellicht stormachtige, meest Z.W. wind, be trokken of zwaar bewolkt, regenbuien, aanvankelijk nog weinig verandering in temperatuur. Barometerstand. aangegeven door den wijzer. Stand van gistermiddag 3 uur: 753. LUCHTTEMPERATUUR. Hedenmiddag 3 uur: 15.6 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS EA. Woensdag 24 Oct.: 5. 16 nam. Wisselnoteeringen. (Amsterdam). Berlijn59.437* Londen o 12.0929/»» New-York 2.49 Parijs Brussel Ztirich Praag Rome Madrid Oslo Kopenhagen Stockholm Weenen Ernstige aanrijding. Gisteravond had op den Rijksstraatweg bij Klinkenberg een ernstige aanrijding plaats. De heer en Mej. G. Boogaards, wo nende Zandslootkade, kwamen per fiets van Leiden en werden achterop gereden door een auto, bestuurd door A. uit Oegst geest. Deze beweerde dat hij verblind werd door de lichten van een uit de te genovergestelde richting komende auto, maar een feit is ook, dat hij buitenge woon snel reed. Hoe het ook zij, hij reed de wielrijders aan. De heer B. moest met een ernstige hersenschudding worden opgenomen. Hij was hedenmiddag nauwelijks tot het be wustzijn teruggekeerd. Mej. B. liep ern stige beenwonden op. Beiden zijn in bet St. Bernardusgesticht opgenomen. Opening Bazar. Hedenmiddag kwart voor 2 werd de ba zar geopend ten bate van de Chr. Fröbel school. De voorzitter van het Bazarcomité, de heer K. Klijn begon met er aan te herin neren, dat het initiatief tot dezen bazar genomen was door de afdeeling Sassen heim van den Ned. Chr. Vrouwenbond. Aan deze dames is het te danken, dat we aan de ooren opgetrokken zijn en wakker geschud en dat we met elkander een po ging willen wagen om den wagen, die vast zit, uit het moeras te trekken. Spr. brengt dank aan het bestuur van „Bloemlust" voor de beschikbaarstelling van het gebouw en hoopt, dat de bezoe kers goed in den zak zullen tasten. Hij wil niet over het hoofd zien de bezwa ren van Chr. standpunt, die aan bazars in het algemeen en ook aan dezen bazar zijn verbonden. Als overgangsmaatregel kunnen we echter dezen bazar toejuichen. Nu de Fröbelschool een .Chr. school ge worden is, zijn wij verantwoordelijk om deze school te maken tot een sieraad voor onze kringen. We moeten God danken, dat we gelegenheid hebben iets voor deze schooi te doen en we hebben te zorgen, dat we met onze bewaarschool steeds streven naar een hooger plan. Alles moet steeds zijn zoo goed en zoo schoon en zoo mooi als maar mogelijk is. Laat ons God danken, dat we een instrument mogen 9.747, 34.67 48.00 7.39»/, 13.06»/, 40.15 66.471/, 66.48»/, 66.66»/, 350^

Nieuwe Leidsche Courant | 1928 | | pagina 3