groot aantal officieren en burgerlijke hoogwaardigheidsbekleeders langs de koninklijke villa. De nieuwe vorst ver scheen op het balcon om zijn getrou wen te begroeten. Zogoe ontving eveneens de minis- ttrs, een delegatie der Kamerleden en het diplomatieke corps. 's Avonds bood de regeering aan het diplomatieke corps een feestmaal aan. In alle kerken en moskeeën zijn Zon dag godsdienstoefeningen ter eere van den koning gehouden. WEER VECHTEN IN CHINA? De Moekdenïegers organiseeren hun defensief. Zooals gemeld, heeft de comman dant van de rond Peking gelegen na tionalistische troepen zijn plan reeds openbaar gemaakt, om de laatste res ten van het Sjantoeng-leger van Tsjang Hsoe Liang te ernietigen. Deze troepen staan onder bevel van generaal Tsjoe Yoe Poe. Ze zijn 70.000 man sterk en vormen een front van de golf van Liao Toeng, over Pei Tai Ho en Loing Tsjow, tot het district Jo- hol, waar zij in contact staan met de soldaten dier provincie, die de eerste verdedigingslinie vormen van Mant- sjoerije, waar de gereorganiseerde Moekdenïegers het defensief voorberei den. MINISTER CHURCHILL ALS METSELAAR. Een steen per minuut. Winston Churchill, de minister van financiën, is een veelzijdig man, zoo schrijft de N. R. Crt. Als soldaat, als journalist, als staats man, als schilder en als historicus heeft hij talenten ontvouwd, die in ieder geval boven de middelmaat uit gingen. Thans heeft de minister een nieuwe liefhebberij gevonden in handenarbeid Zijn keizers en koningen geen be roemde houtzagers geweest? Waarom zou Winston Churchill dan geen metselaar zijn? De heer Churchill kreeg dezer da gen plotseling het plan een huis te bouwen op zijn landgoed Westerham. Hij wilde zijn vacantie besteden aan het werken er aan, doch daar hij geen kans zag, het werk in één vacantie af te bouwen en hij niet zoo geduldig en gedurig is als de Italiaansche pastoor, die heel alleen en steen voor steen zijn eigen kerk bouwde, riep hij de hulp in van een metselaar aannemer tje, uit zijn buurt, die met zijn drie zoons kwam om aan Churchill het handwerk te leeren en mee te bouwen Benjamin Barnes, zoo heet het met selaarsbaasje, vond Churchill een vluggen leerling. „Hij verbaasde mij zei Ben. „in minder dan geen tijd lei hij al een steen per minuut, en dat is al heel aardig voor een beginner". De minister is niet „grootsch" ook. „Hij is, als ik het zoo eens zeggen mag, net als een van ons,, als hij op zijn werk is. Ik zei tegen hem: „Dat is vandaag jou werk, mijnheer", en hij zei: „Goed Ben", en ging aan den slag". De minister werkt geregeld door, meestal van 's ochtends tien tot des middags één en van 's middags twee tot half zes of zes uur. Hij draagt op het werk een oud blauw pak, waar nu al heel wat Kalk- spatten op zitten, een ouden deuk hoed hij is beroemd om de veelheid en veelsoortigheid van zijn hoofddek sels, naar men weet en handschoe nen. Twee paar dunne handschoenen heeft hij al versleten, doch thans heeft hij een dikker paar, leeren handschoe nen genomen. Onder het werk rookt de minister een sigaar, maar die laat hij in zijn ijver vaak uitgaan. Men vraagt zich in het dorp af, waarvoor het nieuwe huis een huis van acht kamers dienen moet. Toen men het Churchill vroeg, zei hij, „Wie weet, of ik er zelf nog niet eens in kom wonen; men weet nooit hoe men soms achterop komt in de wereld". Een minister van financiën kan het weten. Als hij nu maar niet te hard gaat metselen; dan kan hij wel eens last krijgen van den bond van metselaars, want, Punch heeft er ons vaak genoeg op gewezen, er is niets wat een Engel- sche metselaar erger schuwt dan wer ken en een steen in de minuut is al rijkelijk veel! KORTE BERICHTEN. Uit Rigas wordt gemeld, dat de Russische schrijver Maxim Gorki te Leningrad is aangekomen. Hij is lij dende aan chronische blindedarm-ont steking. Zijn toestand is ernstig. Men overweegt te Brussel plan nen tot steun aan de scheepvaart door middel van credietverleening Te Belgrado hebben gewichtige besprekingen plaats in verband met den politiek en strijd in het Joego slavische koninkrijk. De arrestatie van een tweetal afgevaardigden, die medeplichtig heeten aan den moord in de skoeptsjina in Juni j.l., wordt als een eerste concessie aan de Kroaten opgevat. Bij overstroomingen op Korea zijn 20 personen omgekomen. Driedui zend huizen staan onder water. Bij een dorpsbrand in Spanje zijn een kerk en dertig huizen in de asch gelegd. De dengue-koorts is van Grie- kc-nland naar Egypte overgeslagen. In het Australische bondsdistrict Canberra neeft de meerderheid zich v erklaard voor invoering van het ver gunningstelsel, zoodat het verbod om alcoholhoudende dranken te verkoo- oen daar afgeschaft zal worden. Bij verkeersongelukken in Enge land zijn Zaterdag en Zondag 10 men- schen gedood en 58 gewond. UIT DE OMGEVING. ALPHEN AAN DEN RIJN. Onder veel blijken vin belangstel ling herdacht de heer B. Burggraaf Zaterdag den dag, dat hij 25 jaar werk zaam was aan de N.Y. „De Leeriioe- ve". De direetur kwam den jubilaris iten zijnen huize glukwnschen; het geza menlijk personeel bood hem een stoffe lijk blijk van sympathie, een divan met kleed, aan. Zaterdag herdacht de heer .G. Zoutman den dag, dat hij jaar in ge meentedienst aan de gemeentelijke lichtfabrieken werkzaam was geweest Gedurende de winkelweek is het verbod op de winkelsluiting opgeheven. In het Schietgebouw aan de Van Boetselaerstr. had Zaterdagmiddag de prijsuitreiking plaats van de gedurende de maanden Juni ep Juli gehouden on derlinge schietwedstrijden door de ischietvereen. „Nederland en Oranje" alhier. In de Bruggestraat werd Zater dag een klein meisje door een hand wagen aangereden, tengevolge waarvan het kijid een ernstige beenwonde opliep. Rij de politie werd door W. M. aangifte gedaan van mishandeling door C. H. HAZERSWOUDE. De Chr. Orjpj ever een. hield in het lokaal „Salvaton" een feestavond, met medewerking van de Chr. Vioolclub „Inter Nos". Het lokaal was geheel' be zet jnct belangstellenden, toen om 3 uur de Voorz., de heer B. Offringa, het Bamenzrjn opende door te laten zingen Ps. 1 qo 1 en 2. Hierop ging hij voor iöi gebed, las Ps. 61, sprak e©n kort .goetningswoord en richtte een_ woord van welkom tot B. en W., den Directeur <en leden van de Vioolclub en tot de aanwezigen. De Vioolclub liet zich daarop hooren en gaf eenige nummers ten beste, waar op door de Ned. Iierv. en Geref. Reci- tteerclub de reprise van het groot his torisch spel in vier bedrri ven „Stad houder Prins Willem de derde", naar laanleiding van het bekende boek van Marjorie Bowen „Ik zal handhaven" ge geven werd. Met bewondering en onverdeelde be langstelling volgden de aanwezigen wat door de Reciteervereenigingen hierin werd gepresteerd, en dat genoten werd bleek duidelijk uit het hartelijk applaus De personen afzonderlek te bespreken, achten we niet noodig, omdat allen op eigen wijze hun uiterste best hebben gedaan, en zich bijzonder hebben ge kweten van hn taak, waarvoour we hen van harte ons compliment maken. De qostumes waren voortreffelijk in orde. Hierop volgde een samenspraak geti teld: „Uit de oude doos en hoog be zoek", die zeer interessant was e_i waar- bri .alle medewerkende leden zich op uitnemende wijze kweten van hun taak, waarvoor een lrartelijk applaus werd geoogst. De Vioolclub zorgde voor afwisseling, door enkele malen onder leiding yan haar bekwamen Directeur het publiek te laten genieten van de schoone kuast terwijl spontaan door de aanwezigen menigmaal een lied uit volle borst werd aangeheven. De voorz. bracht aan het einde van deze goed geslaagde samenkomst een woord van dank ^ot „Inter Nos" en haar bekwamen Directeur, tot den heer F. v. d. Mast voor al den arbeid aan het historisch spel besteed, en aan den heer B. van Elswijk voor de vele bemoeiin gen tot voorbereiding ©a welslagen van dezen avond. Nadat gezongen wasGez. 180 1, ging de heer D. de Bruijn Yzn. voor in dankgebed. De prijs der melk fs met 2 ct. per Liter verhoogd ©n- jrn gebracht op 15 ct. per liter. Zaterdagmiddag geraakte het 2- -jftrig zoontje 'van den heer P. N. alhier, in een onbe waakt oogenblik in een sloof nabij de v#>ning te water, met het treu rig gevolg, dat d ekleine levenloos werd opgenaaid. De pogingen door Dr. Z. aangewend om door kunstmatige adem haling de levensgeesten weer op te wek ken, bleken vruchteloos te zijn. De Harmonie van Hazerswoude be haalde op het concours ta Rijswijk bij het concertnummer den 3en prijs met 64 punten, en in den marschwedstrijd den 2en prqs met 15 punten. Zaterdagavond werden op d©n Voorweg, in de omgeving van den land bouwer B., een tweetal kinderen aan getroffen, e©n jongen van 9 ,ea een meisje van 7 ]aar, die van Haarlem afkomstig waren, om onderdak te zoe ken bij fam. te Boskoop. D'e kinderen hadden zich, vermoedefijk w<^ens ver moeidheid, aan den berm van den weg ter neder gelegd, om daar den nacht door te brengen, toen zij» werden gevon den door den heer B., die hen naar den Gemeente-veld wachter transporteerde. Na onderzoek bleek dat ae kinderen de ouderlijke woning waren ontloopen en op weg waren naar familie te Bos koop, waarheen zij in eea particuliere auto van den heer D. alhier, werden overgebracht. De familie te Boskoop nam hen iQ ontvangst en nam op zien verder de zaak in orde te zul en brengen ZOETEHWOUDE. De prijs der Zoetemelk is alhier imet ingang van 3 Sept. verhoogd met 1 cent per Liter. GEMENGD NIEUWS. Wielrijder omver gereden. Gisteren avond omstreeks 9 uur is er op de Johan de Witlaan in Den Haag een wielrijder door een auto omver gereden. Het slacht offer, een werkman, stond met zijn rijwiel rechts van den weg, om te trachten de electrische lantaarn, die defect was, te repareeren. Van de zijde van de Tobias Asserlaan kwam met een matigen gang een auto, welke behoorlijk de rechterzijde van den weg hield. Toen de chauffeur in de nabijheid van het kruispunt Joh. de WitlaanAlexander Gogelweg eenige tien tallen meters van den wielrijder af, was gekomen, reed hem van de tegenoverge stelde zijde een andere auto met verblin dende verlichting tegemoet. De tegenlig ger kwam juist uit het hek van een der villa's den rijweg op en had, waar het op Zorgvliet op dit uur reeds duister is, de beide koplampen en een schijnwerper ont stoken. Door deze onverwachte verblin ding heeft de bestuurder van den ande ren auto den op den weg staanden man niet opgemerkt en heeft hij dezen, hoewel hij voor het belemmerde uitzicht reeds vaart minderde, omver gereden. Direct na de botsing stond de auto stil en kon de chauffeur, geholpen door enkele voor bijgangers, den aangeredene, die en dat is wellicht zijn behoud geweest met zijn jas aan de voorzijde was blijven hangen, bevrijden. De man, die een groote wonde boven het linkeroog had bekomen en geheel ver suft was, bloedde hevig. Zijn rijwiel was een vormlooze massa geworden. De Eer ste Hulpdienst, die spoedig ter plaatse was, legde een noodverband aan en ver voerde hem naar den Centralen Post. Dr. Exalto, die ter plaatse ontboden was, be hoefde geen hulp meer te verleenen. Het slachtoffer scheen er bij vluchtig onder zoek nog al goed afgekomen. Den chauf feur van den aanrijdenden auto treft vol gens de ooggetuigen geen schuld. De po litie stelde direct een onderzoek in. Dit ongeval leert weer eens, hoe ge vaarlijk verblindende lichten kunnen zijn. Auto in de slooL Gisteravond om streeks 8 uur is op den Leidschen straat weg in Den Haag nabij de viaduct een auto in de sloot gereden, waarbij een der inzittenden werd gewond en door den Ge- neesk. Dienst naar het Ziekenhuis is ver voerd. Naar de oorzaak van het ongeval wordt een onderzoek ingesteld. De auto-botsing te Lexmond. Nader vernemen wen, in aansluiting aan het be richt onder laatste nieuws van gisteren, dat de namen van de drie gewonden zijn: F. Broekhuizen te Woudrichem, G. J. Klop te Bakel en G. Klop te Zuilichem. Er zijn negen licht gewonden. Gisterenmorgen is dr. Hulst uit Leiden gearriveerd voor het sectie-onderzoek, terwijl ook het parket uit Tiel is aangekomen voor instructie- onderzoek. Branden. De woning van den koop man R. L. Veenstra te Haalerwijk is een prooi der vlammen geworden. Verzeke ring dekt de schade. Ook de inboedel ging verloren. Verdronken. Gistermiddag omstreeks 4 uur is te Katwijk aan Zee Bij het baden verdronken de 18-jarige student H. Groser Schmidt wonende te Osterfeld (Westf.). Te Zutfen is zekere S. in de Turfha ven geraakt en verdronken. De man was gehuwd en vader van één kind. Betaalde tijdsopgave. De telefonisten, die het publiek te woord staan, worden soms bijna tot vertwijfeling gebracht door menschen, die doodleuk kunnen infor- meeren, „hoe laat het toch precies is". De New York Telephone Company te New York heeft daar geld uitgeslagen. Wanneer iemand aan de telefonicte vraagt hoe laat het is, wordt hij naar een be paald nummer verwezen en daar kan hij tegen betaling van 1214 cent vernemen wat hij zoo graag wil weten. Den eersten dag had deze nieuwe in lichtingendienst al 10.248 betalende vra gers geholpen. Gemeenteraad Leiden. Vergadering van heden. Voorzitter de Burgemeester Mr. A. v. d. Sande Bakhuyzen. Afwezig met kennisgeving de heeren Kooistra en van Es. De notulen van de vorige vergadering worden goedgekeurd. De voorzitter deelt mede dat ter gelegenheid van den verjaardag van H.M. de Koningin een telegram van geluk- wensch is gezonden. Een verzoék van den belasting ophaal dienst wordt in handen gesteld van B. en W. voor prae-advies. Een schrijven van het College van Re genten van het Geref. Minnehuis wordt ter visie gelegd. De voorzitter deelt mede, dat B. en W. voornemens zijn de volgende vergade ring de voordracht in den Raad te bren gen. Een voorstel van den heer Sijtsma tot uitbreiding van de Schoolcomm. wordt aangehouden tot de volgende vergadering. Daarna is aan de orde de stemming over de punten 1 tot en met 7, 9 tot en met 14 en 17. Over de punten 8, 15 en 16 zal afzonder lijk worder. gehandeld. Inmiddels wordt afgedaan punt 18 en de raad in sectiën verdeeld voor onder zoek van begrooting en rekening. 1. Benoeming van drie leden van de Commissie van Financiën en uit de zen van den Voorzitter (aftredend: de heeren B. J. Huurman, H. W. Spendel en M. H. de Reede). Merkozen worden met resp. 27, 28 en 28 (algemeene stemmen) de aftredenden. Als voorzitter is aangewezen de heer Huurman. 2. Benoeming van vier leden van de Commissie van Fabricage, (aftredend: de heeren H. W. Spendel, D. Parmen- tier, A. G. Bosman en J. H. Schüller). Herkozen worden de aftredenden. 3. Benoeming van twee leden van de Commissie voor het Openbaar Slacht huis, (aftredend: de heeren Th. M. W. Bergers en J. A. van der Reijden). Herkozen worden de altredenden. 4. Benoeming van twee leden van de Commissie voor den Markt- en Ha vendienst, (aftredend: de heeren J. Wilbrink en C. Koole). Herkozen worden de aftredenden. 5. Benoeming van twee leden van de Commissie voor het Oud-Archief, (af tredend de heeren M. H. de Reede en J. II. A Manders). Herkozen worden de aftredenden. 6. Benoeming van drie leden van de Commissie voor Huishoudelijke vei^ ordeningen en uit dezen van den voor zitter, (aftredend de heeren K. Sijtsma, Mr. D. A. van Eek en P. Heemskerk). Herkozen worden de aftredenden. 7. Benoeming van twee leden van de Commissie voor de Strafverordenin gen, (aftredend de heeren Mr. D. A. van Eek en Mr. A. J. Romijn). Herkozen worden de aftredenden. 9. Benoeming van vier leden van de Commissie voor de Stedelijke Fa brieken van Gas en Electriciteit, (af tredend: de heeren F. Eikerbout, Mr. D. A. van Eek, J. Wilbrink en H. W. Spendel. Herkozen worden de aftredenden. 10. Benoeming van een lid van de Commissie van Beheer over dc ge stichten „Endegeest, Voorgeest en Rhijngeest", (aftredend: 'de heer Th. B. j. Wilmer). Herkozen worden de aftredenden. 11. Benoeming van vier leden van de Commissie voor den Geneeskundi gen Dienst en den Keuringsdienst van Waren, (aftredend: de heeren Th. B. J. Wilmer, T. Groeneveld, J. G. van Es en A. van Rosmalen). Herkozen worden de aftredenden. 12. Benoeming van drie leden van de Commissie van onderzoek der be zwaarschriften tegen aanslagen in het Vergunningsrecht en uit dezen van den voorzitter, (aftredend: de heeren A. G. Bosman, C. J. van Tol, en J. A. van der Reijden). Herkozen worden de aftredenden. 13. Benoeming vsm drie leden van de Commissie voor het Stedelijk Mu seum „De Lakenhal (aftredend: de heeren Dr. P. J. Blok, B. J. Huurman en Dr. W. Martin). Herkozen worden de aftredenden. 14., Benoeming van een lid van het Bestuur der Stedelijke Werkinrichting buiten de leden van den Raad, (aftre dend: de heer J. Heringa). Aanbevolen zijn de aftredenden en als no. 2 A. de Koster. Herkozen worden de aftredenden. 17. Benoeming van een lid der Com missie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs (aftredend: de heer Ir. P. I-ïoogenboom). Herkozen worden de aftredenden. (De zitting duurt voort). Uit het Sociale Leven. HET LOODGIETERSBEDRIJF. Van het bestuur yjm Tioa Ghr. Me- taalh ewerkersbond in Nederland ont vingen w\i in verband met het Loodgie- tersconflict, de volgende, in Amsterdam aangenomen motie. De vergadering der stakende loodgie ters, gehouden aen 4en September j.l. in het lokaal „Handwerkers Vrienden kring te Amsterdam. gehoord de uiteenzetting der gevoer» de bespreking met de heeren Douwes— Jurrema; gehoord, dat deze bespreking geen enkel voorstel heeft opgeleverd; gehoord de verschillende berichten die er van verscheidene patroons wor den gedaan, welke naar hun gedane me* dedeeling in stiftd met de waarheid zijn; spreekt haar volle goedkeuring uit over het gevoerde beleid van de Roc^d- bestuurders der Samenwerkende Orga nisaties: en gaat over tot de orde van den dag. STADSNIEUWS. J. V. OP G. G. „DR. BAVINCK". Men verzoekt ons mede te deelen, dat de J.V. op GG. „Dr. Bavinck" mor genavond niet zal vergaderen. AANBESTEDINGEN. Gistermiddag 3 uur had te 'sGraven- hage ten huize van den architect Hoog straten de aanbesteding plaats van het houwen van een villa voor den heer P. Krouwel te Sassenheim. Ingekomen waren 17 inschrijvingsbiljet ten, t.w.: Van der Wal en Kloppenburg, Loosduinen f53.518; Daudey en Verhulst, Lisse f53.820; Kneterman, Den Haag f 53.996; van Driel, Koudekerk f 54.450; J. P. Oudshoorn en Zn., Sassenheim f54.523; Breda en Co., Sassenheim f57.838; Oostrom, Warmond f58.330.. Bouwond. „Erica", Noordwijk f58.750; Joh. Verloop, Noordwijk, f58.900; Gehr. Slingerland, Katwijk a. Zee f59.731; Vreewijk en Zn., Sassenheim f 61.980; Kie- bert, Sassenheim f 62.900; C. Hart, Haar lem f64.387; Bellaert, Haarlem f65.650; Nieuwkoop, Sassenheim f 66.733; v. Hagen, Den Haag f 69.088; B. Kroon, Haarlem f 69.250. Bij do d.d. heden plaats gehad heb bende aanbesteding voor bet bouwen van een woning aan den Menneweg te Sassenheim, voor rekening van den heer W. Smit aldaar, gehouden door het architectenbureau Lohmann en Ponsen, was de uitslag als volgt: C. J. Meiman, Sassenheim 5222 H. Bakker, Voorhout 4595 A. van- Nieuwkoop, Sassenh. 4299 Gebr. J. en C. J. van Nieuw koop, Sassenheim 4165 Gunning aangehouden. MARKTBERICHTEN. LEIDEN, 3 Sept. De Eendracht. Bloemkool 920, komkommers 3—5, andijvie 1,503, sla 2.504 peen 9, selderij 1.50, groene kool 3, perziken 9 11. alles per 100 stuks. Tomaten A 610, alles per 100 Kg. LEIDEN, 4 Sept. Vette varkens. Aangevoerd 354 stuks, w.o. 332 zware, 0.77—0.80 22 licht soort, 0.72—0,74. Handel matig. LEIDEN, 4 Sept. Vrije Paarden markt Aangevoerd 76 paarden. Prij zen: Luxe- of Rijpaarden 400375, Werkpaarden 300150, Slachtpaarden 200—100, Hitten 300—125. Veulens 000000. Handel tamelijk. ZOETERWOUDE, 3 Sept. Eieren. Prijzen: Kippeneieren 7.608.40, een deneieren 6.707.30, kuikeneieren 6 7.30, per 100 stuks. Pluimvee. Kippen 0.200,95, ha nen 0.251.10, hennen 3.10, konijnen 0.751.55, per stuk. HAZERSWOUDE, 3 Sept Eieren. Aangevoerd 8400 stuks. Prijs: Kippen eieren 6.508.05, eendeneieren 5.506, per 100 stuks. Pluimvee. Hanen 0*70 per stuk. BODEGRAVEN, 4 Sept. Kaasmarkt Aangevoerd 469 partijen Goudsche kaas, waaronder 451 met rijksmerk, 18843 stuks, 15740 Kg. Prijs: met rijks- merm le kw. 56—59, 2e kw. 51—54, zwaardere 63; zonder rijksmerk 50 54. Handel matig. ROTTERDAM, 4 Sept. Veemarkt Aangevoerd 214 paarden, 33 veuens, 1290 magere runderen, 705 vette run deren, 402 nuchtere kalveren, 160 vet te kalveren, 433 schapen of lammeren. 117 biggen, 8 bokken of geiten, 590 graskalveren, 24 overloopers. Prijzen: vette koeien 5052M, 45— 47X, 34—37; ossen 50, 45—47, 41; stie ren 4344, 4041, 36; kalveren 80 82 yJf 70—75, 55—60. Vet vee: melkkoeien 210425, kalf- lcoeien 210415; stieren 120550, pin ken 100160, vaarzen 160220, werk paarden 200—300, slachtpaarden lüu— 175, hitten 150200, veulens 80120, fokkalveren 2025, biggen 1218. overioopers 2034, slachtkalveren 12 18, bigg enper week 1.752.25, gras- kalveren 3580. Telegraiisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 4 September, medege deeld door het Kon. Ned. Meteorolo gisch Instituut te De Bildt. H. B. 770.0 te Weenen. L. B. 742.0 te Reykjavik. Verw. tot den avond van 5 Sept.: Zwakke tot matige Z. tot Z.W. wind meest licht tot half bewolkt, weinig of geen regen, iets warmer overdag. Barometers laad. aangegeven door den wijzer. Stand van gistermiddag 3 uur: 770. LICHT OP VOOR FIETSERS CA Dinsdag 4 Sept.: 8.10 nam. LUCHTTEMPERATUUR. Hedenmiddag 3 uur: 21.8 nam. ZWEMINRICHTING ,.DE ZIJL", 's Morgens 7 uur: 186 gr. C. 's Middags 12 uur: 19.5 gr. C. 's Nam. 3 uur: 20 gr. C. LEIDSCHE ZWEMINRICHTING HOOGE RIJNDIJK. 's Morgens 7 uur: 20 gr. C. 's Middags 12 uur: 20 gr. C. 's Nam. 3 uur: 20.5 gr. C. Wuseinoteeringen. (Amsterdam). Berlijn 59.447* Londen12.10' New-York2.49'/» Parijs9.75'V». Brussel 34.687* Zürich 48.037a Praag 7-397* Rome 13.067t Madrid41.44 Oslo 06.56 Kopenhagen 66 55 Stockholm 66.77 Weenen 55.16 Advertentiën. Door Gods goedheid werden wij verblijd met de voorspoedige geboorte van onze Dochter Christina Petronella P. VIS. CHR. VIS-Westerbeek. Sassenheim, 3 Sept 1928.

Nieuwe Leidsche Courant | 1928 | | pagina 3