Onware balans. De rechtbank te Assen heeft gisteren vrijgesproken H. K., bankbediende te Hoogezand, vroe ger directeur van de N. V. Coeverder Middenstands Credietbank, gevestigd te Coevorden, die terecht stond als verdacht van het laten drukken en openlijk verspreiden van de balans dier vennootschap, wetende, dat deze balans onwaar was. Gevallen Door den; G. G. en G. D. te Amsterdam is naar het Tesselscha- de Ziekenhuis vervoerd een 4&-jarige timmerman, die van de eerste verdie ping van een in aanbouw zijnd per ceel aan den Baarsjesweg was geval len en over pijn in zijn linkerheup klaagde. Brand in een drukkerij. Gistermiddag omstreeks één uur werd brand ontdekt in de drukkerij van den heer W. H. van Eys- den aan de Seidemakersgracht te Nijme gen. Het personeel was een half uur weg, toen groote vlammen sloegen uit de drie' daglantaarns, waarmee de zetterij verlicht wordt. De brandweer was direct ter plaat se en gaf water met vier stralen. Zij slaag de er in de belendende perceelen voor brand te sparen. De drukkerij brandde geheel uit. Het huis, eigendom van den heer Jansen, was verzekerd. Ook de in ventaris was tegen brandschade verze kerd. De oorzaak is onbekend. Men vermoedt, dat de brand ontstaan is door het weg werpen van een brandend voorwerp. Ben oog uitgeslagen. Twee vrouwen in de korte Hamsteeg te Rotterdam kre gen verschil van meening, spoedig over gaande in het toepassen van slaande ar gumenten. De eene sloeg de andere een ooguit! Het oog rolde over de straat- steenen. Het slachtoffer keek met het eene oog rond naar het andere dat gevallen was. Nauw had zij het bespeurd, of ze raapte het op en stapte één oog in 't hoofd, het andere in de hand naar de politie, en deed aangifte van de mishandeling. Als bewijsstuk legde zij het uitgeslagen oog over, dat geheel in scherven Was. Het was n.l. van glas! Boerderij afgebrand. Gisteren brand de door onbekende oorzaak te Dreumel af de kapitale boerderij van J. A. van Beers. Ruim 40 varkens kwamen in de vlammen om en 20.000 pond hooi werd mede een prooi der vlammen. De inboedel werd slechts gedeeltelijk gered. Voor een deel is de geleden schade door verzekering ge dekt. Door een auto aangereden. Een circa' 45-jarige koopvrouw uit Amsterdam werd bij het oversteken van den weg op Bosen- hoven te Mijdrecht door een luxe auto ge grepen en een eind weegs meegesleurd. De autobestuurder gaf seinen doch de vrouw, die stokdoof is, hoorde ze niet en werd door den fel remmenden auto ge grepen. Ernstig gewond aan het hoofd en ern stig bloedend is de vrouw, die bewusteloos was, aanstonds naar 's Rijks klinieken te Utrecht overgebracht. Ben mijn in het vischnet. De van de visscherij te IJmuiden teruggekeerde stoomtrawler IJM 232 Westland, heeft tij dens het visschen op de Noordzee een mijn in het net opgehaald. Met veel beleid heeft de bemanning het gevaarlijke mon ster uit het net weten te verwijderen, waarna het wederom aan de zee werd te ruggegeven. Ongelnk. Gisteren had in de stoom- kuiperij der firma Hes te Oss de werk man Frans v. Heeswijk het ongeluk de drijfriem die los schoot tegen het gezicht te krijgen, met het ongelukkig gevolg, dat een spijker in zijn oog schoot. Hevig bloe dend werd de man per auto direct naar het ziekenhuis vervoerd. Na onderzoek constateerde de dokter, dat H. zijn oog zal moeten missen. FabrieksongevaL In de timmerfabriek van de heeren Smit te Hoogkerk zijn gis teren den 16-jarigen J. Hummel, van den Horn, bij het zagen nagenoeg twee vin gers der linkerhand afgesneden. Een anto in het Damrak. Een groote. luxe auto geraakte gistermiddag om streeks vijf uur te Amsterdam op het Damrak bij het Victoria-hotel in brand. Een vlam sloeg uit den motor en de chauf feur wist niet beter te doen dan de wagen in het Damrak te rijden. Het was een groote vier-persoons „Fiat" van de Olympia-garage. De wagen deed uitsluitend dienst voor het Internationaal Verkeersbureau. Toen het ongeluk gebeurde zaten er geen passagiers in. De chauffeur was, vóór de auto in het water verdween, er bijtijds uitgesprongen. De hulp van de brandweer werd ingeroepen om den dren keling weer op het droge te brengen. Een paar uur heeft zij daarvoor noodig gehad, omdat de auto te lang was om hem ge heel boven den beganen grond te hijschen. Toen hij eindelijk weer op den wal stond bleek hij nogal beschadigd te zijn. De kop van den motor was geblakerd, terwijl ook hier en daar de chassis schade had op- geloopen. Een groote menigte sloeg het werk van de brandweer gade. UIT DE OMGEVING. HAARLEMMERMEER Burgerlijke stand. Geboren: Bar bara Cornelia d.v. J. Langbout en C. A. H. van Pelt; Joeeph Johannes Anto- nius, z.v. P. J. Sohrijen en J. Ml C. E. Bonekamp; Johannes Christdaan z.v. T. Vermeer en A. Dekker; Albrecht Petrus z.v. J. G. Suidgeesten TL P.Xragtwijk. Ondertrouwd: Hrndrikus Hogeveen 23 j. en Sofia van Limpt 19 J.; Antonio !/xmdert Bliek 24 j. en Mijntje Hol 20 j. iiendrika Jacoba Berlijn 21 j Hui- ürccht de Kon 22 j'. en Pieternella Pot Getrouwd: Evert Prina 21 j. en Alida 19 j.; Simon Bokhorst 26 i. en Helena Zorge 26 j.; Gerrit Zekveld 28 j. en Aaltje Breure 29 j. Overleden: Teuntje Overbeek 3 w. d.v. J. Overbeek en C. J. v. Rijswijk; Aartje Snapper 2 i. d.v. G. Snapper en M. Keizer; Hendrik Nijman 66 j. geh. met A. M. C. Hakke; Catharina van de Wetering 3 j. d.v. G. v. d. Wetering eu C. Koolhaas. HILLEGOM. Burgerlijke stand. Bevallen: A. M. v. d. LindenWillemse, z C. H. Vled- derde Kooker, d.; P. v. d. Zwan Tromp, z. Ondertrouwd: P. J. Pijpers en A. M. Waasdorp; Getrouwd: H. J. J. van Verseveld en A. Faas; A. Boomsma en H. C. van Teijling n. Overleden: A. LommerseStipdonk 64 jaar. NOORDWIJK. C. Alkemade Sr. Gistermorgen is een onzer oudste en .meest geziene inwoners, de heer C. Alkemade Sr., overleden op den gezegen den leeftijd van ruim 91^ jaar. De over ledene bewoog zich in zijn leven gaarne op politiek terrein, waarvoor hij ook op zrjn ouden dag nog steeds veel belang stelling toonde. Vel'e jaren was hij wet houder ien Loco-Burgemeester van de ze gemeente, in welke functie de over ledene op verschillend gebied zich zeer verdienstelijk heeft gemaakt. Ook in het Katholiek vereenigingsleven nam de overledene een voorname plaats in. In zijn particulier leven was hij een voorbeeld van nauwgezetheid jan stipt heid. De overledene was oa. de uitvoerder van den bouw van do Katholieke kerk alhier, welke voor eenige jaren is af gebroken en vervangen door het nieu we gedeelte. VOORSCHOTEN Begrafenis A. Wltteman. Hedenmorgen werd, nadat persteen .Uitvaartdienst was gehouden in dePa- trodhiekerk van den H. Laurentius al hier om tien uur onder groote belangstelling op het kerkhof ter aarde besteld het stoffelijk overschot van den heer A. Witteman, in leven Brigadier der Rriksveldwacht, gestationeerd alh. De kist was bedekt met een krans van de Brigade Leiden. Onder de aauwe zigen merkten wij op o.a. verschillende collega's uit .de omlggenide gemeenten en Leiden; collega's uit deze gemeente en den heer v. a. Meer, chef der Gem. Politie. .Ook was .onder de aanwezigen de heer Timmermans, Brigade Comman dant der Rijksveldwcaht uit Leiden en de heer Groenendijk, gep. Brigadier, vroeger ter standplaats Leiden, thans te Wassenaar wonende. Van het Gemeen tebestuur waren aanwezig de heer C. Eggink, loco-Burgemeester en de heer S. de Jong, w.n. ambt. ter Gemeente secretarie alhier. Aan het graf werd niet gesproken. Die pverledeue werd door collega's grafwaarts gedragen. Namens de weduwe werd allen aan wezigen dank gezegd voor de betoonde belangstelling, in het bijzonder aan den Brigade Commandant, den heer Tim mermans en verdere Rijksveldwachters, voor de laatste eer aan den overledene betoond. Hiermede was deze plechtig heid geëindigd, en verliet men diep ondfer den indruk de begraafplaats. Dinsdagavond te 8 uur hoopt in het Ambachtshuis alhier op te treden Docent P. J. M. de Bruin van deChr. Genef. Kerk. WOUBRUOM. Burgerlijke stand. Geboren: Dirkje d.v. Joh. v. d. Laan en iMt Idelenburg. Overleden: J. W. Smits 17 j. Uit het Sociale Leven. STAKING VOORKOMEN. In een gisteravond te Delft gehou den vergadering van het personeel der Nederlandsche Kabelfabriek heb ben de besturen der vakvereenigingen medegedeeld, dat de directie ook voor het losse personeel een pensioenrege ling heeft toegestaan, neerkomende op een loonsverhooging van 7 pet. Aan de daglooners zal deze ver hooging dagelijks worden uitgekeerd. Aan de losse arbeiders, die binnen het jaar niet vast zijn aangesteld, wordt het geheele bedrag uitgekeerd bij het verlaten van de fabriek. Indien een vaste aanstelling volgt, wordt het bedrag niet uitgekeerd, maar gestort in het pensioenfonds van de fabriek. De tegen vandaag (Zaterdag) aange kondigde werkstaking gaat nu niet door. De directie had al verschillende ver beteringen toegestaan, de loonen van het technisch personeel herzien en een pensioenregeling voor het vaste per soneel vastgesteld; bovenvermelde verbetering was de laatste die de vak bonden hadden gevraagd. WENSCHEN VAN HET SPOORWEGPERSONEEL. De personeelraad bij de Nederlandsche Spoorwegen hield zich in zijn dezer dagen gehouden vergadering be^ig met de vraag wat voor het personeel gedaan moet wor den in verband met de gunstige bedrijf- uitkomsten der Nederlandsche Spoorwe gen. Besloten werd aan deze het geheele per soneel sterk interesseerende kwestie een afzonderlijke vergadering te besteden en daarna in overleg met de Hoofdbesturen der verschillende organisaties een voor stel te ontwerpen, waarmede zich moge lijk alle bonden accoord kunnen verkla ren. Verder besloot de Raad o.a. aan de Di rectie te verzoeken verbetering te bren gen in de zitplaatsen der hoofdconduc teurs op de electrische treinen en om de bezoldiging der wage, verders op de elec trische treiren door door te laten loopen tot het maximum van loonschaal 7. Over reeds aanhangig gemaakte zaken werd een onderhoud met de Directie aange vraagd. VOOR DE SLACHTOFFERS VAN DE STAKING IN 1903. In een dezer dagen gehouden vergade ring over den Personeelraad der Nederl. Spoorwegen kwam in behandeling een voorstel van de Nederlandsche Vereeni- ging van Spoor- en Tramwegpersoneel, om door storting van een cent per lid en per week door de leden der vijf organisa ties een fonds te vormen tot steun van het in 1903 ontslagen spoorwegpersoneel. Door den Roomsch-Katholieken Bond „St. Raphaël" en den Prot. Chr. Bond werd afwijzend op dit voorstel beschikt. Deze kwestie zal thans een punt van nadere onderhandeling uitmaken tusschen de Ned. Vereeniging, den Centralen Bond van Spoor- en Tramwegpersoneel en den Bond van Ambt maren in dienst bij de Nederlandsche Spoorweg m. DE WERKLOOSHEID IN DUITSCH- LAND. Bij de Duitsche werkloosheidsver zekering is het aantal van diegenen, die de hoofdondersteuning ontvangen in den tijd van 15 tot 31 Juli 1928 van rond 679.000 verminderd tot 564.000, dat is dus met 15.800 of 2.7 pet. Bij de mannelijke werkloozen be droeg de vermindering rond 10.000 of 2.4 pet. en bij de vrouwen 5.800 of 3.3 procent. Het aantal van hen, die crisis-on dersteuning genoten, is in denzelfden tijd terug geloopen van 89.600 die de hoogste ondersteuning kregen, tot 82.000, d.w.z. een vermindering van rond 6.700 of 7.5 pet. De vermindering is bij de mannen iets sterker dan bij de vrouwen, n.!. 7.7 pet. bij de mannen tegenover 6.6 pet. bij de vrouwen. UIT ONZE INDIEN. TYPHOONDREIGING IN W.-INDIë. Uit Havana wordt gemeld d.d. 10 dezer: Gisteravond om 11 uur heeft het na tionale Cubaansche observatorium het volgende comminuqué gepubli ceerd: Op naar schatting 160 K.M. ten Zui den van het eiland Alta-Vela (Zuide lijk van Haïti) en het eiland San Do mingo trekt een typhoon in Noord westelijke richting voorbij. Deze ty phoon beweegt zich in hoofdzaak in de richting van Jamaica en zal waar schijnlijk Vrijdag ten Zuiden van Port- au-Prince (de hoofdstad van Haïti passeeren. Later werd door het observatorium te Beien bevestigd, dat de typhoon, die in de Caraïbische zee woedt, Cuba zelf niet bedreigd heeft. Aanvankelijk althans bereikte de typhoon geen ge vaarlijk stadium en schade werd voor alsnog van geen der Caraïbische ei landen gemeld. Om halftien had men te Santiago op Cuba van eenige weers verandering nog niets bespeurd. VREEMD TUCHTIGINGSMIDDEL. Een politierapport te Soerabaja meldde een wonderlijk verhaal, de boekstaving van wat men in criminee- 1g kringen noemt een „lichte mishan deling'. Daar was ergens op Kapassan de in- l&ndsche vrouw Kartoredjo door den inlander Pa Raoelah let op dat zoo gemoedelijk klinkende „Pa" van beroep kippenverkooper, zeven malen op beide wangen geslagen met een kipl Een Fransche dichter heeft eens gezegd, dat men een vrouw nim mer mag slaan, zelfs niet met een bloem, maar hier zien wij, hoe een vrouw met een kip wordt afgedroogd en nog wel zeven malen op beide wan gen. Het is niet zoo erg als op een der Salomon-eilanden, waar men zijn woe de pleegt te koelen door zijn tegen stander „op te frisschen" door middel van een dood varken, zelfs met een „goed dood" varken, zooals men daar zulk een weinig geurig utensiel pleegt te noemen. Hopen wij, zegt het „Soer. H.B1.", dat dit voorbeeld niet wordt gevolgd door verkoopers van andere artikelen. Stel je voor, dat je ruzie krijgt met een autohandelaar. RADIO-NIEUWS. DRAADLOOS OVERBRENGEN VAN FILMS. Naar uit New-York wordt gemeld, zijn te Pittsburg de proefnemingen om films draadloos over te brengen over een afstand van twee mijl, met succes bekroond. RADIO GEÏLLUSTREERD. Men schrijft uit Londen aan het „Vad.": De technici van de British Broadcasting Corporation zijn sedert eenigen tijd bezig proeven te nemen met zoogenaamde te-, lefotografie. Men denkt dat 't publiek over een paar maanden geïllustreerde ra dio zal hebben. Deze telefotografie is veel meer beperkt in haar functie en mogelijkheden dan de z.g. televisie. Televisie brengt, zooals be kend. de beelden die met een of ander geluid vergezeld gaan, op een schermpje zichtbaar voor de luisteraars. Met televi sie wanneer ze eenmaal goed werkt zal men operazangers niet alleen hooren, maar ook zien zingen. Telefotografie befeekent alleen, dat stil le beelden zullen worden uitgezonden. Voordat b.v. een bekend man een radio praatje gaat houden, zal zijn portret voor de luisteraars verschijnen. En voor dat doel zullen deze luisteraars een speciaal toestelletje moeten koopen, dat de eigen schap heeft, het portret op te vangen en te voorschijn te tooveren. Het uitzenden van het beeld is geheel afgescheiden van het uitzenden van de lezing en kan er niet mee samengaan. Het nut indien er wezenlijk nut in dit alles is zou zijn, dat o.a. onderrich tende plaatjes kunnen worden verduide- lijks met diagrammen en andere afbeel dingen. Indien een beroemd artiste van de naald het radio-damespubliek wil lee- ren, hoe het mooie jurken kan maken, dan zal zij figuren van patronen en an dere lijnen kunnen laten uitzenden om het gesprokene te verduidelijken. Het is niet heelemaal zeker, dat deze nieuwigheid algemeen zal worden welkom geheeten. Radio is al te zeer ingesteld op de behoeften van een groot mogelijke mas sa, dat de enkeling vanzelf er niet zoo veel in vindt, dat hem bekoort. Indien men nu weer tijd gaat afnemen voor het over brengen van afbeeldingen waardoor de voornaamste radio-transmissie (die van geluid) minder tijd beschikbaar zal krij gen, dan wordt de keus voor den enkeling allicht nog bepérkter. Het speciale toe stelletje, voor het ontvangen der afbeel dingen noodig, is thans nog vrij duur, zoo dat slechts weinige menschen het zich aanvankelijk zullen aanschaffen. Het schijnt daarom geboden, deze noviteit voorloopig op zeer bescheiden schaal te houden, indien men in het machtig leger van luisteraars geen ontevredenheid wil wekken. Er bestaan reeds verscheidene radio- fotografische uitvindingen. Een er van, van een Engelschman, is al sedert eenigen tijd in Weenen in gebruik. De geestdrift voor al deze radionieuw tjes is hier zeer klein. Terecht redeneert men, dat het veel beter zou zijn, indien de vernuftige geesten hun werkzaamheid richtten op de verbetering van internatio nale radio-ontvangst, die nog alles te wenschen overlaat, terwijl ook de kwali teit van de ontvangst van plaatselijke sta tions nog veel beter zou moeten worden. Er is iets futiels in dit springen van den hak op den tak, zonder volledigheid te hereiken binnen redelijke grenzen. TELEGRAMMEN. (Draadlooze dieast.) DE VERDWENEN HERSTELDOCU MENTEN. PARIJS, 11 Aug. (V.D.) Met betrek king tot den diefstal van documenten inzake de Commissie van Herstel wordt nog vernomen, dat thans ook de bij deze aangelegenhed betrokken typiste in staat van beschuldiging is gesteld. De Sailly en deze dame heb ben bekend, een vertrouwelijk schrij ven van den Minister-President Poin- caré aan den Franscben vertegen woordiger in de Commissie van Her stel een brief van een der Ministers aan Tardieu ontvreemd te hebben. Deze brie Wil zouden zij ter band ge steld hebben aan den veehandelaar I.evi, die, gelijk bekend, betrokken is bij bet eerste herstel—schandaal. Een bij de typiste plaats gehad heb bende huiszoeking bracht 0. m. een chèque voor den dag, ter waarde van 50.000 francs, welke door baar vroege- ren amant De Sailly aan baar was uit geschreven. Zij verklaarde dit geld van dezen ontvangen te hebben toen bij de relatie met baar in December 1927 verbrak met bet oog op zijn aan staand huwelijk. De Sailly, die onge veer 40 jaar oud is, beschikt over een groot vermogen. In zijn kwa" teit van lid van de Commisssie van Herstel vertoefde bij langen tijd te Berlijn. Hij ontving een jaarsalaris va.. 170.000 Goudfrancs. Na zijn aftreden als lid opende bij een bureau voor leveranties in natura. Hij had er dus belang bij, dt bescbikkngen van de ministers te kennen en de overeenkomsten met zijn cliënten zoo te red<~ ^ren, dat zij dtor de Commissie van Herstel moes ten worden goedgekeurd. DE MANOEUVRES IN HET RIJN LAND. LONDEN, 11 Aug. V. D. Van offici- eele zijde wordt bevestigd, dat de Fransche autoriteiten het Britscbe Hooge Commando in Let Rijnland verzocht hebben om deelname van het 8ste Koninklijke Huzaren aan de manoeuvres van bet bezettingsleger. DE RIJNLANDBEZETTING LONDEN, 11 Augustus, V. D. Naar de diplomatieke medewerker van de „Daily Telegraph" "^-neemt, heeft de Duitsche regeerin-r °roote mogend heden gepolst over 1 kwestie van de ontruiming van bet Rijnland, daar de Duitsche regeering voornemens is in de Decemberbijeenkomst van den Vol kenbond deze aangelegenheid ter sprake te brengen. Het resultaat is niet zeer bevredi gend geweest, daar Parijs duidelijk te verstaan heeft gegeven, dat een vroeg tijdige ontruiming slechts kan plaats hebben, als een permanente internati onale controle over het aldus gedemi- Htairiseerde gebied wordt ingesteld en een definitieve wijziging van het Dawes-plan, in overeenstemming met de wenschen van Frankrijk plaats heeft. Deze beide eischen heeft ook Relgië tot de zijne gemaakt en bovendien eischt bet nog de aflossing van bet bedrag van 7 milliard francs, dat tij dens de Duitsche bezetting in België werd uitgegeven. Voorts beeft de cor respondent vernomen, dat de Italiaan- sche regeering besloten is, zich niet buiten dit vraagstuk te laten houden, daar bet niet slechts de bezettmgsmo- gendheden, doch alle geallieerde sta ten aangaat. Een blijvende controle van de Rijn landzone is een voorwaarde, waarover Duitschland niet in onderhandeling kan treden, daar een dergelijke ge- dachtenwisseling niets anders zou op leveren dan vereeuwiging der bezet ting in anderen vorm. BOSCHBRANDEN BIJ LA ROCHELLE. PARIJS, 11 Aug. V. D. Naar uit La Rochelle gemeld wordt, zijn door de boschbranden in het departement Charente Inférieur ongeveer 5500 H.a! bosch in vlammen opgegaan. Twee boerenhoven gingen eveneens verloren. ONDERHANDELINGEN MET NANKING. PARIJS, 11 Aug. V. D. Volgens een particulier bericht van de „Petit Pa- risien" beeft de Fransche consul te Sjanghai instructies ontvangen be treffende hervatting van de onderhan delingen over de regeling van het in cident van Nanking, welke besprekin gen als gevolg van het aftreden van den minister van Buitenlandsche Za ken, Hoeang Foe, onderbroken werden. MARKTBERICHTEN. LEIDEN, HAug. Botermarkt. Prima frbrieksboter 2.10, prima boerenboter 2 2.10, goede boerenboter 1.901.95. Aangevoerd 1775 K.G. Handel goed. LEIDEN, 11 Aug. Eierenveiling. Aan gevoerd 7830 stuks. Kipeieren 7.558.40, Eendeneieren 6707.40 per 100 stuks. LEIDEN, 11 Aug. Turfmarkt. Lange turf 88.50 per 1000 stuks. Aangevoerd 120.000 lange Turven. LEIDEN, 11 Aug. Groentenveiling ,.De Eendracht". Bloemkool 1124, Komkommers 6—9, Andijvie 13, Sla 14, Peen 47, Rabarber 12, Selderij 13, Pieterselie 12, Roode kool 1418, Savoye kool 1517, per 100 stuks. Tomaten A 28.40, Tomaten B 28.20, To maten C 21, Tomaten CC 15, Snijboo- nen 2030, Heerenboonen 2535, per K.G. Roelof arendsveen, il Aug. Groen- tenveiling. Meloenen 5648 per stuk, Tomaten 512 per 100 pnd, Snijboo- nen 2.302.45, Idem "tek 6070, Prin- senboonen 2.402.60, Idem z. dr. 2.60 —2.70, Dubb. Stam 1.90—2.—, per 10 K G., Augurken fijn 6.109.40, Fijn- bast 4.70, Gróf 2.90—3.20. Bommen .80 —2.10, Stippel 1.95—2.20 per 25 K.G. Telegrafisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 11 Augustus, medege deeld door het Kon. Ned. Meteorolo gisch Instituut te De Bildt. H. B. 765.9 te Karlsruhe. L. B. 753.2 te Blacksod. Verw. tot den avond van 12 Aug.: Zwakke tot matige Z. tot Z.W. wind meest betrokken of zwaar bewolkt, waarschijnlijk eenige regen, aanv«nke lijk weinig vjrandering in temper i- tuur. Barometerstand. aangegeven door den wijzer. Stand van gistermiddag 3 uur: 764. LICHT OP VOOR FIETSERS E.A. Zaterdag 11 Aug.: 9.06 nam. LUCHTTEMPERATUUR. Hedenmiddag 12 uur: 20.4 gr. C. ZWEMINRICHTING „DE ZIJL", 's Morgens 7 uur: 18.5 gr. C. 's Middags 12 uur: 19.5 gr. C. LEIDSCHE ZWEMINRICHTING HOOGE RIJNDIJK, 's Morgens 7 uur: 20.5 gr. C '9 Middags 12 uur; 205 gr. C.

Nieuwe Leidsche Courant | 1928 | | pagina 3