Milano" gaf deze aanwijzingen telkens aan de „Krassir" ('oor. Toen de ..Krassin" dicht genoeg bij de schipbreukelingen was gekomen, werd een afdeeling Russische soldaten op het ijs gelaten, die de schipbreukelingen naar tiet schip brachtei De geredden hebben reeds de eerste ra- lio-telegrammen van hun familieleden antvangen. De redding van de bemanning. Men meldt nog uit Rome: Nadat 't bericht van de tedding van ma joor Mariano en majoor Zappi hier groot enthousiasme heeft verwekt, veroorzaakte het bericht van de redding van de Viglieri- groep door den Russischen ijsbreker Kras sin" hier nog grooter vreugde. Het bericht werd eerst in den vroegen ochtend van Vrijdag bekend. Bijzonder verheugd is ook de verloofde van Zappi, de Zwitsersche schilderes Lau ra Lecoultre. die in Italië studeert. Zij verklaarde, dat zij nimmer aan zijn red ding gewanhoopt heeft. Verder deelde zij mede, dat zij wist. dat er een ramp had plaats gehad, voordat zulks werd gemeld. Ungeveer 11 uur s morgens op 25 Mei, verklaarde zij, toen zij bezig was met haar werk, werd zij plotseling door een depres sie overvallen en zij voelde, dat er iets vreeselijks had plaats gehad. Zij kon haar werk niet voortzetten. Zij werd zoozeer door dit angst-gevoel overvallen, dat zij naar het telegraafkantoor ging en een ra dio-telegram zond aan Zappk „Ik voel, dat je in gevaar bent. Sein dringend". Dit was een dag. voordat het nieuws van de ramp van de „Italia" in de pers bekend werd en verscheidene dagen voor dat men wist, wanneer de Italia vergaan was. Het is evenwel gebleken, dat het luchtschip vergaan is op het tijdstip, dat de verloofde van Zappi door een depres sie werd overvallen. Zij heeft thans getracht, Zappi te tele- grafeeren, doch de telegraafadministratie weigert radio-telegrammen voor de Kras- sin aan te nemen. Italië's dank aan Rusland. Op last van Mussolini heeft de onder staatssecretaris van buitenlandsche za ken, Grandi, zich heden naar de Sovjet- ambassade begeven, om officieel den dank van Italië voor de redding door de „Kras- sin" te betuigen. De groep Sora gered. Volgens te Kingsbay ontvangen bericht, zou kapitein Sora gisterochtend bij de „Krassin" zijn aangekomen. Naar uit Moskou gemeld wordt, heeft de ijsbreker „Krassin" na de redding van de groep-Viglieri op den terugweg ook de groep van kapitein Sora aan boord geno men. Gelijk bekend heeft de ijsbreker deze groep reeds op de heenreis gesignaleerd en hen ervan in kennis gesteld, dat hij op de terugreis reddingspogingen zou doen. Op zoek naar de Alessandri-groep. De Russische ijsbreker zal thans zijn nasporingen voortzetten naar Amundsen en de Alessandri-groep van de Italia, de mannen n.l., die na de catastrofe, met het hulsel van de Italia wegdreven. Volgens de laatste berichten bevindt de Alessandri-groep zich op 80 gr. 45' N B en 30 gr. 31' O.L. De commissie tot hulpverleening aan de „Italia heeft de „Krassin" verzocht, Tschoechnowski aan boord te nemen, die naar Amundsen en de groep-Alessandri zal zoeken. De „Maiygin" kreeg order naar Archan gel terug te keeren. De commissie acht het mogelijk, dat, zooals Nansen veronderstelt, Amundsen zich bij de groep-Alessandri op het ijs be vindt. Amundsen gesignaleerd? Naar uit Spitsbergen verluidt, zou het gisteren gelukt zijn ook de ballon-groep op het ijs te ontdekken. Volgens een be richt van andere zijde echter zou hier niet van de ballon-groep, doch van Amundsen sprake zijn. Een officieel bericht hieromtrent is evenwel nog niet ontvangen. Ontstemming in Zweden. De openbare meening in Zweden begint in verband met het omkomen van Malm- gren zich meer en meer tegen de Italianen te richten. Men acht het waarschijnlijk, dat Zappi en Mariano den ernstig gewonden Malm- gren reeds weken geleden aan zijn lot heb ben overgelaten, om te trachten zichzelf te redden. Er wordt op aangedrongen, dat een ernstig onderzoek zal worden inge steld of en op welke wijze Malmgren om gekomen is. VAN LEAR. BLACK. De heer Van Lear B'ack is in een plechtige vergadering van de Ligue Internationale des Aviateurs, te Pa rijs gehouden, tot eerelid van dezen bond benoemd. Hij deelt deze eer met cc koningen van Spanje en Denemar ken, den President der Vereenigde Staten en den Amerikaanschen gezant te Parijs. BUITENLAND. UIT DEN VOLKENBOND. Polen en Litauen. Gisteren maakte het Volkenbondssecre- te.riaat den tekst bekend van het ontwerp verdrag, dat Litauen aan Polen heeft voorgesteld als grondslag voor nieuwe onderhandelingen Dit ontwerp gaat uit van de veronderstelling, dat het gebied van Wilna als betwist gebied moet wor- len beschouwd, dat alle aanspraken op l;i cabied worden erkend op voet van ge kheid ingevolge het desbetreffende ar- kel van het verdrag van Moskou van 12 ili 192ii. dat dit gebied aan Litauen toe- - en 1 f besli=sing van den Gezanten- al die het tot Poolscb gebied verklaar RECLAME de. Het ontwerp herhaalt de bepaling van het verdrag van Soewalki van 7 October 1920, dat partijen gehouden zijn grens kwesties uitsluitend langs vredelievenden weg te regelen. Na de regeling van de grenskwesties zal een non-agressie- en een arbitrageverdrag tusschen beide lan- len gesloten worden. Litauen eischt verder een nog niet bepaald aantal millioenen Amerikaansche dollars als schadeloosstel ling voor den inval van generaal Zeligow- ski. Litauen stelt voor in het betwiste ge bied een gedemilitariseerde zone te vesti gen van 50 K.M. diepte. Het verkeer tus- schen beide landen zou pla-ts moeten hebben via de grensstations, bestemd voor het verkeer met andere landen. Van dit verkeer zouden de bewoners van het be twiste gebied uitgesloten zijn. Dit verkeer zou afzonderlijk geregeld moeten worden. HET KELLOGG-PACT. De eerste aanvaarding. Kellogg beeft gisteren de korte nota van den Duitscben onderstaatssécretaris van Buitenlandsche Zaken, Von Schubert, 'ont vangen, waarbij de Duitscbe regeering zonder voorbehoud het door de Vereenigde Staten voorgesteld anti-oorlogspact aan vaardt. Duitscbland is hiermede de eerste Europeescbe mogendheid, die verklaart, tot onderteekening van het pact bereid te zijn. Inmiddels heeft ook de Fransche gezant te Washington, Claudel, aan Kellogg me degedeeld, dat Frankrijk het pact even eens aanvaardt. De betreffende Fransche nota zal Vrijdag aan den Amerikaanschen gezant te Parijs, Herriot, ter hand worden gesteld. De antwoorden van twaalf andere staten worden binnenkort eveneens te Washington verwacht. UIT DEN DUITSCHEN RIJKSDAG. De Amnestie. De Rijksdag heeft heden op den laatsten dag vóór de vacantia ten slotte de amnes tiewet aangenomen en alle wijzigings voorstellen verworpen. Tegen stemden de Beiersche Volkspartij en de Duitsch-Han- noveranen. Politieke procedures, die zich in het stadium van vóóronderzoek bevin den, worden stopgezet, als zij handelen over misdrijven die vóór 1 Januari j.l. zijn begaan. Van de amnestie blijven uit gesloten schuldigen aan landverraad, ver raad van militaire geheimen om persoon lijk voordeel en misdaden tegen het leven. Levenslange tuchthuisstraffen worden ver anderd in gevangenisstraffen van jaar. Waarschijnlijk zal de bekende com munist Max Hölz nu binnenkort uit het tuchthuis ontslagen worden. HET GRENSGESCHIL TUSSCHEN PERU EN CHILI. Reuter seint uit Washington: Op het staatsdepartement is een nota van Peru ontvangen, waarbij de regeering van dit land het voorstel van Kellogg aanvaardt tot het hervat ten van de diplomatieke betrekkingen tusschen Peru en Chlili. Chili heeft het voorstel reeds vroe ger aanvaard. De betrekkingen waren twintig jaar geleden verbroken, toen het grensge schil TacnaArica ontstond. Kellogg hoopt, dat met het hervat ten van de betrekkingen Peru en Chi li zelf den weg zullen vinden om hun historischegeschillen te regelen. DE TOESTAND IN CHINA. Herziening der verdragen. Reuter meldt uit betrouwbare bron, dat de minister van buitenlandsche zaken nota's heeft gericht aan 24 lan den met het voorstel om onmiddellijk alle verdragen met China te herzien, hetzij deze afgeloopen zijn of niet. In de nota aan de Fransche regee ring verklaart de nationalistische re geering, dat de verdragen sedert 7 Ju li j.l. afgeloopen zijn en stelt voor on middellijk gevolmachtigden te benoe men om een nieuwe overeenkomst te sluiten op een basis van gelijkheid en wederzijdsche eerbiediging der souve- reiniteit. Ondertusschen zal de nationalisti- tische regeering reglementen uitvaar digen om de handelsbetrekkingen over land tusschen China en Frankrijk te regelen. ENGELAND EN DE JAPANSCHE BELANGEN IN MANDSJOERIJE. In antwoord op een vraag over Ja pan's belangen in Mandsjoerije heeft Chamberlain gisteren in het Lager huis gezegd, dat Engeland Mandsjoe rije als een deel van China beschouwt en niet erkent, dat Japan eenige spe ciale belangen in dat land heeft, be halve die, welke in de verdragen zijn opgenomen en die, welke baron Sjide- haras heeft uiteengezet op de confe rentie van Washington in 1922. HET COMPLOT IN SPANJE. Geen honderden arrestaties. Het bericht, als zouden in Spanje honderden arrestaties zijn gedaan naar aanleiding van de ontdekking eener samenzwering tegen den koning schijnt van allen grond ontbloof te zijn. Het Fabra Ag. spreekt nadrukkelijk tegen, dat er in Spanje ongeregeldhe den zijn voorgevallen arrestaties zijn geschied. In het geheele land is het kalm. WEER EEN MOORDAANSLAG. Een ministerieel afdeelingschef ernstig gewond. Een Macedoniër heeft hedenmorgen in het ministerie van Binnenlandsche Zaken te Belgrado een moordaanslag met een revolver gepleegd op den af- deelingschef Lazitsj en hem zwaar gewond. Vervolgens heeft de moordenaar zichzelf ernstig met revolverschoten gewond. De aanslag had als volgt plaats: Te elf uur verscheen bij den afdee- lingschef Lazitsj, den leider van de politieke politie in Macedonië, een man, die zich als een inwoner van de Macedonische stad Istip en als Bulgaarsch onderdaan voorstelde. De man trok een revolver en loste ver scheidene schoten op Lazitsj. Deze vier ernstig gewond neer. Daarop richtte de man het wapen op zichzelf. Lazits werd in enstigen toestand naar het ziekenhuis vervoerd. Op den aanvaller werden geen documenten gevonden, die eenige opheldering om trent zijn persoon kunnen geven. Toch twijfelt men niet, of het be treft hier een politieke wraakneming, daar Lazitsj als leider der politieke politie een der heftigste tegenstanders van de Macedonische organisatie is. Lazitsj buiten gevaar. Lazitsj is geopereerd, de kogel kon worden verwijderd. Zij toestand geeft geen aanleiding tot ongerustheid. De dader van den aanslag heeft zichzelf doodelijk aan het hoofd ge wond. Uit het Sociale Leven. BOND VAN CHR. POLITIE AMBTENAREN IN NEDERLAND. Deze te Rotterdam gehouden ver gadering werd bijgewoond door den heer L. Vermeulen namens het Per manent Comité, den heer K. Kruithof namens het C.N.V. en den heer G. Püskés uit Boedapest*. Voordat de voorzitter zijn eigenlijke openingsrede uitsprak wijdde hij een woord van nagedachtenis aan den overleden burgemeester van Rotter dam, Mr. J. Wytema, hetwelk door de aig. vergadering staande werd aange hoord. Besloten werd namens den Bond een telegram van deelneming te zen den aan Mevr. Wytema. Door den secretaris werd medege deeld dat het ledental thans bedraagt 1264. Een telegram was ontvangen van de Chr. georganiseerde politie mannen uit Indië. De heer G. Püskas, commissaris van Politie te Boedapest zeide dank baar te zijn aanwezig te kunnen zijn en dank zij d© giften uit Holland heb ben de Hongaarsche politiemannen vcor hun Evangelisatie een orgel en p^alm- en gezangboekje kunnen aan schaffen. Spr. biedt den bond zulk een hoekje aan. Twee jaar geleden hoopte spr. ook aanwezig te zijn, doch hij werd toen verhinderd. God heeft nu z'n gebed verhoord. Voorgelezen wordt een vriendelijk schrijven van den Hoofdcommissaris van Politie te Boe dapest. Spr. besluit met het toewen- schen van Gods zegen, over Nederland, den Bond, de politie en de familie der leden. Als het applaus geëindigd is spreekt de voorzitter een hartelijk woord van dank, waarop de aanwezigen den heer Püskès Ps. 121 4 toezongen. De heer K. Kruithof voerde het woord namens de C.N.V. Hij zeide dank voor de ontvangen uitnoodiging en wenschte den Bond een gezegend congres. De Chr. vakbeweging staat op denzelfden grondslag als deze Bond. Gemeenschappelijk moet ge streefd worden naar de doorwerking van de ordinantiën Gods in het maat schappelijk leven. Als men Christelijk georganiseerd is dient men aangeslo ten te zijn bij de Christelijk© Vakcen trale. De heer L. Vermeulen, sprekende namens het Permanent Comité, sloot zich bij den heer Kruithof aan. De heer Reeder zeide dank voor de gesproken woorden en meende, dat de Bond komt in het C.N.V. zoodra blijkt dat geheel die Bond hiermede actoord gaat. De secretaris, de heer De Jong, on derstreepte dit woord er memoreerde de moeilijkheden van de politie-men- schen, zoodat tactisch moet wprden opgetreden. Niettemin stuurt het hoofdbestuur krachtig aan op aanslui- t lig bij het C.N.V. Bij de bespreking van het beleid van het hoofdbestuur kwam vooral aan de orde, de aansluiting bij het C.N.V. en ae samenwerking in het Perm. Comité. De gemaakte opmerkingen werden be antwoord door voorzitter en secreta ris. Duidelijk werd gemaakt, dat door het contact met Permanent Comité be langrijke resultaten zijn bereikt en nu de rechtspositie aan de orde is, zal nauwe samenwerking vooral noodig zijn. Zoowel principieel en practisch h- aansluiting bij het C.N.V. gewenscht De jaarverslagen werden goedge keurd. Aan den heer Puskits werd het eere-lidmaatschap aangeboden, waar voor deze hartelijk dank zegde. Aan H. M. de Koningin werd een telegram van hulde gezonden. 's Avonds werd een gezellige bijeen komst gehouden, waarin o.m. Ds. Meyster een opwekkend woord sprak. UIT DE OMGEVING. RIJNSBURO. Bloemenhandel. Wel zijn de prijzen iets zakkende doch voor den tijd van het jaar kan toch van redelijke prijzen gesproken worden. Con- villi's gaan voor 0.70—0.90, Gladiolen 2.303.40, Latherus 0.250.35, Bosgodesia's 46. Statice 0.300.35, Korenbloemen 0.15 —0.25, Primulinus 1.802.40, Juliaantjes 0.090.14, Margrieten 0.250.55, Centoria 0.250.45, Anjers 0.35—0.45, Delphiniums 0.06—0.15. WOUBRUGGE. Tot secretaris-penningmeester van den polder „Vierambacht" is benoemd de heer Joh. van Reenen, ambtenaar ter se cretarie alhier. Donerdag is in den autodienst „AD- WAL" alhier, de groote autobus (soort Brockway) in dienst gesteld en het tarief verlaagd, zoodat nu geen andere goed- koopere route genomen behoeft te worden. ZEVENHOVEN. De scho-uvv over de Ringsloot zal .gedreven worden op 18 Juli a.s. STADSNIEUWS. NOODLOTTIG ONGEVAL. Gistermiddag omstreeks half vier heeft aan den onbewaakten oVerweg bij de Weipoort te Zoeterwoude een ernstig ongeluk plaats gehad. Een auto, bestuurd door den heer van Heel, wonende Jan van Houtkade alhier, terwijl achterin zat de heer Passchier, autohandelaar, eveneens wonende te Leiden, werd door een uit de richting Leiden komende goederen trein gegrepen en over een afstand van 200 M. meegesleurd. De heer van Heel werd oit de auto geslingerd, waarbij hij wel ongeluk kig schijnt te zijn neergekomen met het hoofd tegen een ijzeren paal, die zich daar in het hekwerk op het per ron bevindt. De heer Passchier bleef echter ach ter in de auto zitten en greep door een ruit de locomotief vast, waardoor hij een onbeduidende wond aan de hand opliep. Toen de trein, na nog 200 M. te zijn doorgereden, tenslotte stil stond, heeft hij ongedeerd door het portier den wagen kunnen verlaten. Het voorstuk van den auto een Essex gemerkt H. 12617 was geheel vernield, terwijl het achterstuk vol komen intact is gebleven. De heer van Heel werd zwaar ge wond opgenomen en in de leegstaan de woning naast het huis van den vroegeren overwegwachter J. Lager- wey binnengedragen, waar hem di rect eenige aulp werd verleend. Toen daarna de eerste hulpdienst uit Lei den arriveerde werd een noodverband aangelegd. Het slachtoffer bleek in- cn uitwendig zeer zwaar gewond, en had behalve been en armbreuk, ook cm schedelbreuk en hersenschudding cpgeloopen. Hij werd, na door den Z.- eerw. heer Pastoor Meyer, die met 'n auto was gehaald, van het H. Oliesel te zijn voorzien, naar het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiden overgebracht. Nader wordt gemeld, dat het slacht offer gisteravond te 11 uur aan de be komen verwondingen is overleden. Hij laat een vrouw met 5 kinderen achter. R.-K. VAKSCHOOL VOOR MEISJES. Voor het practische gedeelte van het examen N VIII (leerares Huishoud kunde en Waschbehandeling) slaagden de dames: D. Antonissen en L. Hanen- kamp, beiden uit Groningen en M. Boot uit Zoeterwoude. ACADEMIE -NIEUWS. Geslaagd voor het Candidaats examen klassieke Letteren de heer J. W. Labordes te Leiden. Laatste Berichten. DE MIJNRAMP IN ZUID-LIMBURG. Het Persbureau Vaz Dias verneemt he denmorgen uit Heerlen: De werkzaamheden in de staatsmijn Hendrik gaan weer haar gewonen gang. Omtrent de oorzaak van de ontploffing, die gistermiddag in de mijn heeft plaats gehad, kan nog niets met zekerheid me degedeeld worden. Vast staat evenwel, dat het een mijngasontploffing van zuiver plaatselijken aard is geweest. Hierdoor is het ook mogelijk, dat het bedrijf zoo spoedig weer op gang kon worden ge bracht. Behalve de reeds gemelde slachtoffers zijn in den loop van den nacht door de reddingsbrigade nog naar boven gebracht de lijken van den hulphouwer A. Lunen burg, Nederlander, uit Hoensbroek; den houwer E. Hartman, Nederlander, uit Brunssum; den hbuwer J. Rautert, Duit- scher, uit Nieuwenhagen en den houwer R. V. Huisman, Nederlander, uit Wau- bach. Deze waren allen gehuwd. Vermist worden nog vier mijnwerkers, n.l. de houwer A. Skovronski, Oostenrij ker, uit Rumpen, gehuwd; de houwer L. J. H. Campers, Nederlander, uit Rumpen, gehuwd; de hulphouwer A. Strach, Joego slaaf, uit Heerlerheide, ongehuwd; en de seingever G. Lendick, Nederlander, uit Heerlen, gehuwd. In het ziekenhuis zijn drie gewonden opgenomen. Van een van hen, den hulp houwer H. J. Heidens, Nederlander, uit Brunssum, gehuwd, is de toestand ern stig. De toestand van de beide andere ge wonden is goed. Naar de oorzaken van de ontploffing wordt een onderzoek ingesteld. Vermoedelijk twaalf slachtolfers. Naar het Persbureau Vaz Dias heden morgen uit Heerlen verneemt, zal het aantal slachtoffers van de gasontploffing in de staatsmijn Hendrik zeer waarschijn lijk twaalf bedragen. De reddingsbrigade heeft den geheelen nacht doorgewerkt. Tot hedenmorgen toe heeft zij nog vier lijken van slachtoffers geborgen. Op het oogenblik worden nog vier mijnwerkers vermist. Omtrent hun lot vreest men het ergste, zoodat het to taal aantal slachtoffers van deze mijn ramp waarschijnlijk twaalf bedraagt. TELEGRAMMEN. (Draadloozc dienst.) DE ONDERGANG VAN DE „ITALIA". OSLO, 14 Juli (V.D.) In tegenstelling met de berichten, volgens welke de Ales sandri-groep reeds aan boord van den ijs breker „Krassin" zou zijn, wordt uit Spits bergen gemeld, dat wel bekend is, waar de groep zich bevindt, doch dat het redden van deze groep eerst zal plaats hebben nadat de ijsbreker zijn kolen voorraden in de Adventbaai heeft aangevuld. Op Spitsbergen hoopt men. dat zich ook Amundsen en zijn metgezellen bij deze groep zullen bevinden. Naar verder uit Spitsbergen wordt ge meld, zou het den Russischen vlieger Tschoechnowski gelukt zijn richzelf te redden. Hij zou zich reeds aan boord van de „Krassin" bevinden. De redding van Sora en zijn metgezel, den Nederlander van Dongen, had plaats door Zweedsche vliegers volgens aanwij zing van de „Krassin". De vliegers land den bij het Foyn-eiland op een open plek en hebben de beide mannen naar de „Quest" gebracht. Zij hebben zich gedu rende de laatste veertien dagen gevoed met het vleesch van de door hen geslach te honden, daar zij over geen andere le vensmiddelen beschikten. Ook wordt de redding van den Deensclien ingenieur Warming gemeld. EEN KRUITFABRIEK IN DE LUCHT GEVLOGEN. PARIJS, 14 Juli (V.D.) Een ernstige ont ploffing heeft Vrijdagavond in de staats- kruitfabriek te Bergerac bij Bordeaux plaats gehad. Vele bewoners der huizen in de omgeving van de kruitfabriek kre gen verwondingen, voornamelijk aan ar men en beenen. Ongevee- vijftig personen, van wie de helft kinderen, moesten in 't ziekenhuis worden opgenomen. De schade bedraagt eenige millocnen ffancs. TRAMBOTSING. HAMBURG, 14 Juli (V.D.) Vrijdagmid dag beeft te Lokstedt een ernstige tram botsing plaats gehad. Een aantal perso nen werd gewond, van wie drie ernstig. MARKTBERICHTEN. Telegrafisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 14 Juli 1928, medege deeld door het Kon. Ned. Meteor'olo gi9cb Instituut te De Bildt. H. B. 770.4 te Le Havre. L. B. 746.0 te Janmayen. Verw. tot den avond van 15 Juli: Zwakke veranderlijke wind, helder of licht bewolkt, droog weer, behou dens kans op onweer, warm of zeer warm. Barometerstand. aangegeven door den wijzer. Stand van gistermiddag 3 uur: 770. LICHT OP VOOR FIETSERS EA Zaterdag 14 Juli: 9.45 nam. LUCHTTEMPERATUUR. Hedenmiddag 12 uur: 25.2 gr. C. ZWEMINRICHTING ,.DE ZIJL", 's Morgens 7 uur: 21 gr. C. 's Middags 12 uur: 21.5 gr. C. LEIDSCHE ZWEMINRICHTING HOOGE RIJNDIJK. 's Morgens 7 uur: 23.5 gr. C. s Middags 12 uur: 24 gr. C. LEIDEN, 14 Juli. L.E.V. Totale aan voer 9333 st. Kippeneieren f5>7°— 6,50; Eendeneieren f 5,205,50; per 100 stuks. Handel LEIDEN, 914 Juli. Turfmarkt. Lange turf 450.000 st., f8,509. LEIDEN, 14 Juli. Botermarkt. Prima fabrieksboter f2,05; prima boeren!0- ter, f1,902,05 per K.G. Aangeveerd 88/8, 21/16 vaten, wegende *995 K G. Handel vlug. LEIDEN, 13 Juli. „De Eendracht Per 100 stuks: blo nkool f 1830, komkdfnmers f411, andijvie f23; sla fi4, peen fS11. Per 100 K.G.: tomaten A f2628, B, f27, C, f2425, CC f 1016, dop pers f1419, peulen f2030, snij- boonen f63—06, heerenb. f7090.

Nieuwe Leidsche Courant | 1928 | | pagina 3