Padio-Programma. 17AT ER VANAVOND TE HOOREN IS. 11 clZEN,*340.9 M. (Na 6 nnr n.m. 1870 M.). K. R. 0. 7.00 lulSlIS Nederlandsch. 7.30 T i b.uw halfuurtje. Spreker: de heer J. Roosmalen uit Ti.burg. Gn e werp: „Tuinbouw voor pas beginners". 8.00 Ir. M. Ch. E. Bongaerts, oud- li 1. vao Waleistaot. Onderworp „Let Waterwegenvraagstuk in Lim'. urg". 8 30 Uitzending uit het gebouw „Ca sino" .e 's-Hertogenbosch bij ge legenheid van het 25--jarig' .be staan van het Kon. 's-Éertogen- bosch Mannenkoor en hot 25- iarig Directeurschap van den heer P. Kallenbach. Medewer- kers zijn: het Kon. .s-Hertogen bosch Mannenkoor, Dir. P. Kal lenbach; 's-Hertogenbosch Mu ziekkorps, Dir. P. v. d. Akker; Patronaatsharm. St. Catharina, Dir. J. Lbehng; Ce'lo-solist: R. v. d. Akker en pianist: W. v. d. Akker. Sprekers: Jhr. J. J. J. S. M. van der Does de Willebois, oud-Eu:gem. en Beschermh. der Vereen.; Edelachtb. heer Mr. F. J van Lanscho.t, Burgem.; eere- voorz. van het Mannenkoor en E Burgers, voorz. Mannenkoor. Hierna Persberichten Vaz Dias. HILVERSUM, 10O0 M. A. V. R. O. V. A. R. A. 8.00 Eerste V.A.R.A. Zomeravond- programma. Gewijd aan het Va- cantie-Kinderfeest. Eerste optre den van het V.A.R.A.-kwartet, bestaande uit: Eli Bomli, viool; Marie Polak, viool; Joh. Vogt- schmidt, cello; Anton Krelagejr piano. Verdere medewerking van eenige kinderen van de Lijnbaan school, o.l.v. den heer J. A. L. Jongbloed, zang, en de heeren: J. W. Roskam, secr. van het Va- cant'e Kinderfeest; W. Ploeger, oud-secr. van het Vao.-Kinder feest, terwijl de bekende schrij ver A. M. de Jong zal voorlezen uit liet vierde deel van zijn werk: „Merijntje Gijzen's Jeugd" 9.00 Verplicht stoppen De Bildt. 10.00 V.A.R.A.-varia. 10.30 Orkest o.l.v. Hugo de Groot. 11.45 Sluiting programma. KöNIGSW USTERH.f 1250 M. *0.50 Muziek. LAN GEN BERG, 469 M. 8.35 Met Willi Ostermahn op de Pressa. Daarna laatste berichten. DAVENTRY, 1604 M. 7.35 De grondslagen der muziek. 8.05 Corccrt. 8.20 Variété. 9.20 Wee;bericht. Tweede algemeen nieuwsbericht. 9.50 Berich'.en aan zeevarenden. 9.55 Muziek. 10.50 Orkest. PAiu|S, (Radio), 1750 M. 8.20 Landbouwberichten. 8.35 Koersen en meded'eelinger. 8.50 Concert. Ttjdens de pauzes: Persb ZONDAG 1 JULI. HILVERSUM, 1071 M. V. P. R. O. 10.30 Uitzending van den Dienst ui de Luthersche Kerk te Haarlem. Spr.: Ds. D. Drijver, Ev. Luth. Pred. te Haarlem. HUIZEN, 340.9 M. Na 6 uur n.m. 1870 M. KL C. R. V. 9.50 Overzicht van den Kerkdienst uit de Ned. Herv. Kerk te Be verwijk. Voorgangen-: Ds. Jac. Pcort, Pred. aldaar. 1. Orgelspel. 2. Zingen: Ps. 81 1. 3. Vctum en Zegenbede. 4. Geloofsbelijdenis, waarna gezon gen wordt Gezang 1 5. Gebed. 0. Lezen: Joh. 12:2036. 7. Zingen: Gez. 43:1 en 5. 8. Tekst: Joh. 12:21b. 9. Predikiüg. 10. Zingen: Gez. 209:3. 11. Dankgebed. 12. Zingen: Ps. 73 13- 13. Zegenbede. 14. Orgeispel. 5.50 Overzicht van den Kerkdienst 'uit de Oosterkerk (Geref. Kerk) te Utrecht. Voorganger: Ds. P. Ch. v. d. Vliet, Prea. aldaar. 1. Orgeispel. 2. Votum en Zegengroet. 3. Zirgen: Ps. 50 1. 4. Le en Gelooisk egdenis. 5. Leven: Lucas 17:2037. 6. Ge^ed. 7. imeiuing der Predikatie. 8. Zingen: Ps. 103 4 en 5. 9. Lexste ged. der prediking. 10. Zingen: Ps. 95:3b en 4. 11. 'iweede ged. der prcdik'n 12. DanKge ed. 13. Zingen: Ps. 139 14 14. Zegen. 15. Orge rpel. De lieer v. d. E n t sluit zich hierbij aan. De voorzitter acht het niet noodig, de pont ook des nachts te laten bedienen. Dit zou veel kosten meebrengen, daar een 1 rde volwassen persoon zal moeten aan- --Steld worden. Er is bovendien bij de 1 nvnsohouw gelegenheid over te varen, overigens merkt spr. op, dat de jongen, i;e als hulp aan Iiarman zal worden toe- - voegd,. onder diens toezicht en voor :ens verantwoording staat, zoodat spr. een volwassen kracht niet noodig acht. Verder licht spr. uitvoerig toe, hoe deze zaak met de provincie is of zal worden geregeld. De heer v. E g m o n d voelt er toch ook veel voor, om tot nachtbediening van de pont over te gaan. De brug zal wel spoe dig vrij van tolgeld zijn, daar dit door de provincie spoedig zal worden afgekocht, zoodat men met het brugfonds niet zoo zuinig behoeft te zijn. De heer Lieverse is eveneens voor nachtbediening. De voorzitter is niet zoo optimis tisch als de heer van Egmond, wat betreft den afkoop van het bruggeld. De houding van Ged. Staten vindt spr. niet van dien aard, dat daar spoedig sprake van zou zijn. Hierna wordt het voorstel van een blanco credietaanvrage en in principe te besluiten tot dagbediening van de pont bij de brug, aangenomen met 4 tegen 3 stem men. Tegen stemden de heeren Lieverse, v. Egmond en Dorrepaal. B. en W. geven verder in overweging de Zondagsvrijstelling ook tijdens den brug- bouw te handhaven. De heer Lieverse is hier sterk tegen. Hiervan zou zeker misbruik worden ge maakt. Men zou zonder reden gaan over varen, wat voor den veerman heel wat meer werk zou vereischen. Vooral de jeugd zou er een spelletje van gaan ma ken. De heer v. Egmond is het hiermee eeris. De voorzitter had hieraan niet ge dacht, maar geeft toe, dat lat gevaar in derdaad groot is. Besloten werd tijdens den brugbouw veerrecht te heffen. Daarna werd op voorstel van B. en W. een commissie in 't leven geroepen die tot taak heeft tijdens den brugbouw de onbillijkheden van het abonnementenstel sel te onderzoeken en ook anderszins na te gaan, hoe de heffing verbeterd kan worden. In deze commissie werden be noemd de heeren Oppelaar en v. Egmond. Op voorstel van B. en W. werd vervol gens opnieuw vastgesteld de vergqeding ex art. 101 der L.O.-wet 1920 over 1Ó24 en de 3-jaarlijksche afrekening der Ned. Herv. school. Bij de rondvraag wees de heer v. Eg mond op verzakkingen in de Lagewaard. Spr. maakte er verder den voorzitter op merkzaam op, dat op den len Pinkster dag met een ijscowagen was gereden en gevent in deze gemeente. Tenslotte deed spr. de verrassende mededeeling dat het Burgerlijk Wees- cn Armhuis dit jaar geen subsidie van de gemeente noodig heeft (blijken van instemming). De voorzitter zal met de opmerkin gen van den heer v. Egmond rekening houden en dankt hem voor zijn laatste mededeeling. Daarna sluiting. LEIMUIDEN. Gemeenteraad. Donderdag vergaderde de Raad dezer gemeente. Voorzitter de heer J. A. Bak huizen, burgemeester. Aanwezig alle le den. De voorzitter opent de vergadering met gebed. De notulen der vorige vergadering wor den voorgelezen, goedgekeurd en getee- kend. Ingekomen zijn enkele disposities van Ged. Staten op Raadsbesluiten. Besloten wordt afwijzend te beschik ken op het verzoek van de Wed. Visser Visser om te niet doening van haar aan slag in de verlichtingsbelasting 1928. Op voorstel van B. en W. wordt beslo ten tot het doen van enkele af- en over schrijvingen op de begrootingen dienst 1928 en 1927. Op voorstel van B. en W. wordt een verordening vastgesteld als bedoeld in art. 15 der Leerplichtwet regelende de tijdvakken waarbinnen landbouwverloven kunnen worden verleend. Het eerste tijdvak begint 25 Mei en duurt twee weken en het tweede tijdvak begint 1 October en duurt eveneens twee weken. Uitgeloot wordt een aandeel groot 100 in de geldleening oorspronkelijk 3000. Bij de rondvraag wordt door den heer H. Heenk gevraagd, of het niet mogelijk is, dat de keurloonen ingevolge de vleesch- keuringswet verlaagd worden. De voorzitter deelt mede, dat deze kwestie in den Raad van Rijnzaterwoude ook aan de orde is geweest. Een verzoek om adhaesie te betuigen aan het voorstel van den Raad dier gemeente, is reeds in gekomen. De Raad besluit aan het adres van Rijnzaterwoude adhaesie te betuigen. Daarna sluiting. De collecte voor het Huldeblijk aan te bieden aan H.M. de Koningin-Moeder, bracht in deze gemeente ƒ52.18 op. Burgerlijke Stand. Geboren: Wilhel- mina Geertruida, dochter van B. J. den Hollander en M. C. Vervoet. ALPHEN AAN DEN RIJN. "Uit zeer betrouwbare bron deelt men ons mede, dat in den laatsten tijd des nachts bij minder goed gesi tueerden door openschuiving van ra men, k eine bedragen aan geld wor den ontvreemd. De politie doet alle pogingen om de dad or (s) in handen te krijgen. Echter tot heden zonder eenig resultaat. KATWIJK AAN DEN RIJN. Tegen de verwachting in, gaat het met een der hoofdproducten in den tuinbouw, de vroege aardappelen niet naar wensch. Was de eerste dagen de prijs rede lijk te noemen, spoedig ging deze naar hen eden en wel was er eenige schom meling, doch over het algemeen was deze niet loonend. En vooral in het laatst der week was de prijs laag, en zelfs slecht te noemen. Met de bospeen ging het tot 't mid den dezer week goed. doch ook thans is deze te laag. RECLAME En de gewassen zijn maar matig. Gehoopt wördt op uitvoer naar het buitenland voor aardappelen. De veilingvereeniging „Bloembol lenteelt" zal Donderdag a.s. haar jaar vergadering houden. Voornaamste punten der agenda zijn verkiezing van een voorzitter, va cature wijlen Jac. Wassenaar, en het vaststellen v. d. datum, dat begonnen zal worden met het veilen van lever bare bollen. LUCHTVAART. DE VERMISSING VAN AMUNDSEN. Een visscher, die gisteren te Har- stad is terug gekeerd, heeft gerappor teerd, dat hij op 18 Juni het vliegtuig Latham, van Amundsen, Guilbaud c.s. op ongeveer 24 en een kwart mijl N.W. van het Bereneiland gezien heeft. Het was mistig weer en er stond 'n hevige wind. Het vliegtuig, dat binnen enkele se conden weer uit het gezisiit verdwe nen was, vloog zeer laag. Den volgenden dag had men aan boord van het visschersvaartuig de Upland over hooren komen, zonder het toestel evenwel te zien. DE HULPEXPEDITIES VOOR DE ITALIA. De Klemm Daimber is gisterochtend uit Stuttgard vertrokken en 's avonds te Kopenhagen aangekomen. Het toestel heeft den afstand van 900 K.M. zonder tusschenlanding afge legd. Als radius van actie voor het vlieg tuig wordt trouwens een afstand van 1000 K.M. aangenomen. Uit het Sociale Leven. DE ACTIE VAN HET RIJNVAART- PERSONEEL. Naar de Voorwaarts meldt, is het hoofdbestuur van den Céntralen bond van transportarbeiders .egen vandaag door den rijksbemiddelaar opgeroepen voor een inlichtende conferentie inza ke „het dreigende conflict in de Rijn vaart". GEMENGD NIEUWS. Ernstige ontplofiing. Men meldde gistermiddag uit Doetinchem: Zooeven is na een hevige ontploffing een felle brand uitgebroken in de electro- motorerifabriek „de Vijf", alhier. De fa briek stond in weinige minuten aan alle zijden in vlammen en is reddeloos ver loren. Herhaaldelijk hebben nog explosies plaats, terwijl er ook eenige persoonlijke ongelukken zijn voorgekomen, waarschijn lijk echter niet van ernstigen aard. Diver se brancards zijn op dit moment naar het terrein van den brand, ook zijn eeni ge medici ter plaatse. Op de fabriek werken eenige honder den arbeiders. De correspondent van de „Msb." te Doe tinchem meldt nog nader: Omtrent den brand van de electromo- torenfabriek „de Vijf", vernemen we nog het volgende: Om 1 uur ontstond giste ren door nog niet opgehelderde oorzaak plotseling een felle brand in het monu mentale fabrieksgebouw van de fabriek „de Vijf'G dat mede door den feilen Wes tenwind binnen een uur tijds grootendeels werd vernield. Het vuur greep zoo snel om zich heen, dat bij de ontdekking geen bepaald beginpunt van den brand kon worden ontdekt, doch vast staat, dat de brand in het Westelijk gedeelte der fa briek is ontstaan. Een der teekenaren der fabriek werd op het kantoor door een geweldige ontplof fing verrast, die echter ih de fabriek plaats had in de zoogenaamde inpregneer- ketel voor het lakken Van machine-onder- deelen. Wellicht is deze ketel oververhit geweest en daardoor gesprongen, doch met zekerheid kan men nog niets zeggen. De omvangrijke administratie met de vele boeken en bescheiden wist men ge heel te behouden, doordat het kantoor niet werd aangetast terwijl men ook den nieuwbouw der fabriek waarin wikkelarij en de afdeeling vleeschmachines door nathouden wist te behouden. De rest de zer uitgebreide fabriek onder andere de groote montagehal en de geheel gevul de magazijnen, alsook de andere afdeelin- gen, zijn helaas verwoest. De brandweer kon door den krachtigen wind, die het vuur aanwakkerde, niet veel uitrichten. De electrische geleidingen en gasinstallaties alsook het benzinereser- v'oir wist men tijdig voor verder onheil te behouden. Het is nu reeds de derde keer, dat deze fabriek zwaar werd geteis terd, eerst door het hooge water, later door een stormramp en thans door den brand. De fabriek is tegen bedrijfsschade verzekerd. De directeur, de heer Hofstede Crull was voor zaken te Brussel. Daar juist enorme voorraden halffabri katen, honderden nieuwe motoren, revol verdraaibanken, machines en instrumen ten voor de sterk uitgebreide productie der laatste jaren waren opgesteld, ligt 't voor de hand, dat hier een enorme be drijfsschade werd veroorzaakt, die op eenige tonnen werd geschat. Bij het red dingswerk of bij het wegvluchten uit de brandende fabriek kregen twee werklie den Beumer en Ebbink vrij ernstige won den aan hoofd en armen. Zij werden in de naburige fabriek der firma Bekking en Conijn behandeld. De onderwijzer L. geraakte met zijn rijwiel onder den auto van een der doktoren en bekwam een beenbreuk. ACADEMIE-NIEUWS. Geslaagd voor bet taalkundig candi- daatsexainen indologie de hoer A. Hooft man, Boskoop; voor het doctoraal e*. Indisch recht de heer Mr. P. S. de Gruyter. Amsterdam; voor het docto raai erechtsgeleerdheid de heeren: O. A. van der Meer, Raamsdonkveer; J. Hooft, Rotterdam en voor liet cand. ex, geschiedenis, mej. H. L. Falken- hagen, D-en Haag. Bevorderd tot apotheker da dames P. J. C. de Niet, Leiden en E. E. .Gemperts, Leiden; de heeren: H. Ra ti ersma, Den Haag; P. C. van Boxtel, Den Haag en J. B. Knotnerus, Leiden. Geslaagd zijn voor het ie ged. van het apothekersex.da dames, R. Hoe- demaker, Bergschenhook; en H. M. Vrijburg, Leiden; de heeren: J. Al, Den Haag; F. M. Ji. Evers, Schiedam; J. J. Hagenzieker, Den Haa»; E. Iio- des, Schiedam; B. L. Ongkienong, Lei den; G. A. van der Spek, Leidon en F. G. de Wilde, Leiden. FAILLISSEMENTEN. Opgegeven door van der Graaf en Co. (Afd. Handelsinformaties). Uitgesproken: 27 Juni. P. Rijnsburger, tuinder te Mijdrecht a. d. Amstel. Curator: mr. H. E. La Cro te Bodegraven. W. van der Hoeven Sr., Nieuwe burg, gem. Bodegraven Curator: mr. H. E. La Cro te Bodegraven. STADSNIEUWS. ZILVEREN JUBILEUM J. CUPIDO. Het was heden op de N. V. Veree- nigde Touwfabrieken v.h. Hoos te Lei derdorp een feestelijke dag, wat al te merken was aan het feit, dat de vlag vroolijk van een der gebouwen wap perde. Boven op de nettenbreierij waren feestelijke versieringen aangebracht en een rij stoelen geplaatst onder de traditioneele palmen, wachtten op den jubilaris en zijn familie. Deze jubilaris was, zooals we reeds eerder meldden, de sympathieke werk baas van de nettenbreierij, de heer J. Cupido, die heden voor 25 jaar bij de touwfabrieken in dienst trad. Ongeveer kwart voor elf had de ont vangst piaats, nadat de jubilaris met zijn echtgenoote en verdere familiele den per auto van zijn woning was ge haald. Ze werden begroet door een wel komstlied, dat gezongen werd do.or 't damespersoneel, waarna de heer Cu pido werd toegesproken door een der directeuren, den heer Bosman, die er op wees, dat de tijd van voorbereiding voor dit jubileum door omstandighe den zeer kort was geweest. Spr. sprak mede namens commis sarissen en directie, ook namens den heer W. Hoos, die tot zijn spijt niet te genwoordig kon zijn, en wees er op. dat de verandering in het hedrijf, die eenige jaren geleden had plaats gehad den jubilaris maar slecht kon beha gen. De Rotterdamsche meisjes lagen je na aan het hart, aldus spr., en van de Leidsche meisjes kwam slechts weinig werk uit handen. Daarin is echter veel ten goede ver anderd en dat is. je eigen werk ge weest. Spr. bracht hulde aan den jubilaris voor zijn werklust en ijver en voor de sympathieke wijze, waarop hij zijn werk volbracht, waardoor de geest van blijmoedigheid, die hem kenmerk te, ook medegedeeld werd aan zijn omgeving. Spr. feliciteerde den heer Cupido en zijn familieleden hartelijk en bood hem een enveloppe met inhoud aan, Namens het kantoor- en technisch personeel sprak daarna de heer Van Ham, die eveneens den jubilaris feli citeerde en hem een fraaie rooktafel aanbood. Namens het damespersoneel sprak Mej. Honders, die den heer Cupido en zijn echtgenoote flink in de bloemetjes zette en hem daarna overlaadde met c.adeau's. Zij bood daarna namens de meisjes een pendule met vazen, een prachtige divan en een vulpenhouder aan. Uit alles bleek, hoe veel sympathie voor den grijzen werkbaas met het jqnge, blijmoedige gezicht gevoeld wordt. De heer Cupido dankte met enkele welgekozen woorden allen voör de ver rassende hulde en wees er op, dat hij thans niet meer naar Rotterdam terug zou willen. Nadat vervolgens een foto was ge maakt, bleef men nog eenigen tijd ge zellig bijeen, waarbij ieder zich be ijverde den jubilaris een onvergetelij ke ure te bezorgen. Laatste Berichten. AUTOBOTSING. Hedenmorgen botsten te Zeist bij de kruising Montaubast-Oud Arnhemsche weg te Zeist een melkauto van den melk handelaar van Eek en een vrachtauto van de firma Vonk, beladen met zakken ce ment zoo hevig op elkaar, dat de cement- auto over den kop sloeg en met de wie len omhoog kwam te liggen. Een 17-jari ge knecht kwam er onder en werd door dadelijk toegeschoten burgers en politie bevrijd. Zijn been was ernstig gekneusd en hij werd per politie-brancard naar het ziekenhuis overgebracht. De chauffeurs kwamen met den schrik vrij. Ook de melkauto kreeg ernstige schade. De melk handelaar had de fout gemaakt niet te stoppen om den van rechts komenden auto te laten passeeren. De straat ter plaatse werd overgoten met een melk-ce- ment pap. OP HEETERDAAD BETRAPT. In den afgeloopen nacht te ongeveer Half een heeft de politie te Krommenie een tweetal inbrekers op heeterdaad be trapt, die bezig waren hun slag te slaan in het kantoor der firma Gebr. van Vliet, aan de Noorderhoofdstraat, aldaar. Toen de agent van politie Zwart beide mannen naar het bureau bracht, trok een hunner, de 32-jarige Steeding, afkomstig uit Zaandag, terwijl hij dekking zocht achter den tweeden man, een browning, waarbij hij den agent gelastte de handen omhoog te steken. In plaats van zulks te doen, trok de agent eveneens zijn revol ver en trof daarmee den tweeden aange houdene, Mulder, eveneens afkomstig uit Zaandam, in de rechterborst Hij werd naar de ziekenverpleging vervoerd. Zijn toestand is, hoewel ernstig, niet levens gevaarlijk. Beide Inbrekers waren in het bezit van een volledig stel inbrekerswerktuigen. Zij zijn goede bekenden van de politie. TELEGRAMMEN. (Draadlooze dienst.) ONTPLOFFING IN EEN KRUITDEPOT. PARIJS, 30 Juni (V.D.) Naar uit Nantes gemeld wordt, is Vrijdagmiddag een kruit- aepot op het eiland d' Yeu in de lucht ge vlogen. Vijf arbeiders werden op slag ge dood. Er zijn talrijke gewonden, onder wie vier ernstig. De materieele schade is zeer groot. Een jongensschool en vele huizen werden verwoest. Men vreest nog meer ontploffingen. De wijk, waarin het depot zicli bevindt, moest door de bewoners worden ontruimd. Het kruit is afkomstig uit granaten, wel ke uit zee zijn opgevischt. De ontploffing was zoo krachtig, dat het dak van een conservenfabriek totaal werd afgeslagen. In de haven van Joinville werden alle vensterruiten vernield. MARKTBERICHTEN. LEIDEN, 30 Juni 1S28. L. E. V. Totale aanvoer 11420 stuks. Kipeieren 5,506, Eendeneieren 5 5,50 per 10 stuks. Handel goed. LEIDEN, 30 Juni. Boternur-u. Prima fabrieksboter f 1,95 per K.G. Prima bcerenboter f 1,801,90 p. K.G. Aangeveerd 102/8 en 20/16 vaten, wegende ^250 K.G. Handel goed. LEIDEN, Turfmarkt van 25' t.m. 30 Juni. Aanvcer lange turf 120.000 st. Per 1000 st. f8o,5°* LEIDEN, 29 Juni. „De Eendracht". Per 100 st. Bloemkool f710; Kom kommers f 1012; Andijvie f1,402; Sla f1,402; Peen f68. Per 100 K.G.Doppers f2022;Feu len f30—40; Snijboonen f5055; Hee- renboonen f80100; Tuinooonen f 6 8; Aardappelen f5;9. KATWIJK a. d. RIJN, 29 Juni. Tuin- bouwvereen. „Katwijk en Omatr.". Due. of York p. k. van 25 K.G. f 1,30 2.20Idem Drielingen p. k. van 25 K.G. 10,901,10; Peen per 100 bos f6,507,90. Aanvoer 1030 X 25 K.G. gr. aardapp. 120 X 25 K.G. Drielingen, 7800 boe peen. Telegraiisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht In den morgen van 30 Juni 1928, medege deeld door het Kon. Ned. Meteorolo gisch Instituut te De Bildt. H. B. 768.8 te La Coruna. L. B. 735.8 te Thorshavn. Verw. tot den avond van 1 Juli: Matige, tijdelijk wellicht nog toe nemende meest Z.W. wind, afwisse lend bewolkt, met waarschijnlijk wei nig of geen regen, weinig verandering in temperatuur. Baromelerstaod. aangegeven door den wijzer. Stand van gistermiddag 3 uur: 768. LICHT OP VOOR FIETSERS E.A. Zaterdag 30 Juni: 9.53 nam. LUCHTTEMPERATUUR. Hedenmiddag 12 uur; 16.6 gr. C. ZWEMINRICHTING „DE ZIJL 's Morgens 7 uur; 19.5 gr. C. 's Middags 12 uur; 20 gr. C. LEIDSCHE ZWEMINRICHTING HOOGE RIJNDIJK, 's Morgens 7 uur; 20 gr. C. s Middags 12 uur: 20 gr. C.

Nieuwe Leidsche Courant | 1928 | | pagina 3