DAG-AGENDA. Noordwijk-Binnen, 57 Juni. Groote garage, Voorstraat: Bazaar. Vrijdag 8 Juni, 's av. acht uur. Ca- techisatielokaal van Ds. Bouwman, Hooigracht: Alg. Verg. v. d. Geref. Jeugdraad. De avond- nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 4 Juni tot en met Zondag 10 Juni a.s. waargenomen door de apotheek van den heer M. Boekwijt, Vischmarkt 8, Telefoon 552. spoor- en tramwegen, autobussen, post en telegraaf. Het is een stevig boekje van 100 bladzijden, waarin men letterlijk alles kan vinden wat men op dit gebied weten wil.. Elke zakenman dient het te bezitten. De prijs is zeer laag gesteld en be draagt slechts 30 cent. Dit is nu eens echt een uitgave, die in een dringende behoefte voorziet. NOTARIS H. M. MARKUSSE. Naar wij vernemen, zal notaris H. M. Markusse, die, zooals men weet, benoemd is te Leiden als opvolger van notaris C. Versluys, morgen 8 Juni, na des morgens voor de rechtbank te Den Haag bevestigd te zijn, des mid dags officieel zijn ambt aanvaarden. ^BINNENLAND. CENTRAAL COMITé. Het Centraal Comité van A.-R. Kies- vereenigingen hoopt een vergadering te houden op Donderdag 14 Juni e.k., des avonds om 7 uur, in het Kuyper- huis te 's-Gravenhage. In deze vergadering komt aan de orde: het rapport van de commissie- Beumer betreffende de candidaatstel- ling-1929; benoeming eener commissie uit bet C. C. voor het overleg met de besturen der Kamerkieskringcentrales over de candidaatstelling; bespreking van voorbereiding voor het Program van Actie, voorstel tot het houden van cursusvergaderingen; vaststelling van datum en agenda van het in het najaar, krachtens art. 35 Statuten te houden Centralen Convent. DIENSTREGELING NEDERL. SPOORWEGEN. Onder de aandacht van belangheb bende personen en lichamen wordt ge bracht, dat, mogelijke wenschen en bezwaren met betrekking tot de op 15 Mei ingegane dienstregeling der Ne- derlandsche Spoorwegen vóór 1 Aug. aan den voorzitter van den Spoorweg- raad te 's-Gravenhage moeten zijn medegedeeld, om bij de vaststelling van de volgende dienstregeling in overweging te kunnen worden geno men. NEDERL. KANKERINSTITUUT. De vereeniging „Het Nederlandsche Kankerinstituut" heeft gisteren te Amsterdam haar jaarlijksche verga dering gehouden onder leiding van prof. W. M. de Vries, die in zijn ope ningswoord zeide, dat de volgende jaarlijksche vergadering vermoedelijk zal kunnen plaats vinden in het eigen gebouw in het nieuwe Antoni van Leeuwenhoekhuis. Hij bracht dan dank aan de medewerkers in het An toni van Leeuwenhoekhuis, die met zooveel ijver en bekwaamhia het hun ne bijdragen tot de wetenschappelijke bestudeering en de practische behan deling van den kanker. Spr. wees er voorts op, dat The British Empire Cancer Compaign te gen Juli van dit jaar een conferentie heeft georganiseerd, waarvoor vele landen zijn uitgenoodigd, prof. Rot gans als gedelegeerde van de univer siteit van Amsterdam; prof. Deelman uit Groningen en spreker zelf. De ko ning van Engeland zal van zijn be langstelling blijk geven door de afge vaardigden in het Buckinghampaleis te ontvangen. Dit is een der voorbeel den waaruit blijkt, dat de heele wereld het probleem van de kankerbestrijding belangrijk acht, waarbij ons land, blij kens het jaarverslag van het Ned. Kankerinstituut, niet achterblijft. De penningmeester deed vervolgens voorlezing van een pas door hem ont vangen schrijven, mededeelende, dat nu wijlen njevr. P. M. van Weel, te 's-Gravenhage, vrij van alle rechten en kosten aan de Ver. Het Ned. Kanker instituut vermaakt heeft een som van tweehonderdduizend gulden. De jaarverslagen werden goedge keurd. ONREDELIJKE LOONEISCHEN. De burgemeester van Schoonhoven, mr. F. L. J. E. Rambonnet, heeft ont slag genomen als voorzitter van de commissie van georganiseerd overleg voor de zaken van ambtenaren en werklieden. In een brief aan de raadsleden deelt hij mee, dat het optreden van den heer C. Troost, te Amsterdam, vertegen woordiger van den Algem. Bond van overheidspersoneel in Nederland, hem tot dezen stap noodzaakt. Door ge noemden heer wordt, volgens den burgemeester, in allerlei diensten het gemeentepersoneel aangespoord tot het stellen van belangrijke eischen aan de gemeentefinanciën, waardoor zeer ongewenschte toestanden ont staan. ACTIE TEGEN DE WINKELSLUITING. Een comité van actie tot instandhou ding van den kleinen Handeldrijvenden en industrieelen middenstand, te Amster dam had gisteravond een openbare ver- Ds. W. L. Milo, Geref. predikant te Almelo, die heden zijn 25-jarig ambts jubileum herdenkt. gadering belegd. Op deze slecht bezochte vergadering werd geprotesteerd, dat ge durende de Olympische spelen de winkel sluiting was gehandhaafd en daardoor tal van kleine winkeliers schade hadden on dervonden. In een motie werd dit misnoegen uitge sproken en werd alsnog aangedrongen, dat door B. en W. bij den Raad voorstel len zullen worden ingediend om tegemoet te komen aan dé wenschen van zeer veel neringdoenden, door gedurende het tijd stip van 27 Juli tot het einde der Olym pische spelen de winkelsluiting buiten werking te stellen. OPHEFFING VAN DEN MUIDER TOL? Naar „Het Volk" verneemt, worden tus- schen het Ministerie van Waterstaat en de hoogheemraden van den zeedijk be oosten Muiden onderhandelingen gevoerd over de opheffing van den Muider tol. Waarschijnlijk zal men de oplossing zoeken in het geven van een jaarlijksche bijdrage uit het wegenfonds in de kosten van onderhoud van de brug en de zee sluizen. Uit de rijke opbrengst van dezen druk ken tol is in den loop der jaren een groot Grootboek-kapitaal gekweekt, waarvan rente in de eerste plaats voor het onder houd moet dienen, zoodat het wegenfonds alleen als aanvulling behoeft te dienen. De opheffing van dezen tol, op een der drukste verkeerswegen van ons 'land, zal heel wat voldoening geven. A. HENDRIX. t Te Rotterdam overleed in den ouder dom van 58 jaar de-heer A. Ilendrix. De heer Hendrix was een der vijf hee- ren, die in 1905 de Nederlandsche Kamer van Koophandel voor Duitschland te Dus- seldorf oprichtten. Gedurende meer dan tien jaar was hij voorzitter dezer Kamer. VLUGGE AFDOENING VAN ZAKEN! Begin 1925 kreeg een ingezetene van Bussum een brief van het Departement van Koloniën te 's-Gravenhage, om een belastingschuld aan te zuiveren, welke verschuldigd was aan de gemeente Bata via over 1922. In genoemd jaar was de be trokkene met verlof in Holland en alzoo werd een behoorlijk gedocumenteerd be zwaarschrift ingediend. Gisteren, dus ruim drie jaar na het be zwaarschrift, werd een schrijven der ge meente Batavia ontvangen, dat meldde, dat deze belastingschuld waaraan reeds lang niet meer gedacht werd kwijtge scholden was. Wel vlugge afdoening van loopende zaken! DE OLYMPISCHE SPELEN. Het voetbaltoernooi. Gisteravond heeft de eerste wed strijd van de demi-finales plaats ge had, namelijk de wedstrijd Argentinië —Egypte. Ondanks zeer goed technisch spel van de Egyptenaren werden ze met G0 geslagen, waardoor Argentinië zich in de finale heeft geplaatst. Hedenavond te zeven uur, wordt de wedstrijd Italië—Uruguay gespeeld. Zaterdagmiddag wordt gespeeld de wedstrijd om de derde plaats tusschen Argentinië en de verliezer van den wedstrijd ItaliëUruguay. Na DuitschlandUruguay. De Duitsche gezant in Den Haag, die den wedstrijd Duitschland-Uru- guay heeft bijgewoond, heeft aan Mr. A. baron Schimmelpenninck van der Oye, den voorzitter van het Nederl. Olympisch Comité, zijn leedwezen be tuigd over de onregelmatigheden, die er in dezen wedstrijd zijn gebeurd. BUITENLAND. HET POOLSCH—LITAUSCH CONFLICT IN DEN VOLKENBONDSRAAD. Het rapport-Beelaerts van Blokland. De vergadering van gistermorgen van den Volkenbondsraad kwam later dan aangekondigd was, bijeen. Dit kwam door dat het rapport van jhr. Beelaerts van Blokland in zake de Poolsch-Litausche kwestie in het laatste oogenblik op ver zoek van Polen nog omgewerkt moest worden. Jhr. Beelaerts van Blokland las zijn rapport over den stand der Poolsch-Litau sche onderhandelingen voor. In het rap port wordt geconstateerd, dat deze onder handelingen nog niet tot een resultaat ge leid hebben. Het sluit met den volgenden zin: „De Raad is van meenïng, dat hoe wel hij in zijr. bovengenoemd besluit (dat van December) verklaarde dat deze kwes tie, waarover tusschen beide regeeringen meeningsverschillen bestaan, hem niet raakt, hij daarmee niet wilde zeggen, dat een der partijen vrijheid zou hebben, om maatregelen te nemen, die op het verdere verloop der onderhandelingen zoudpn pre- judiceeren. De partij, die zulke maatre gelen neemt, zou zich niet alleen tegen over den Raad, maar ook tegenover de wereld in liet ongelijk stellen". De discussie. Bij de discussie nopens liet Poolsch-Li- tausch conflict legde Woldemaras een verklaring af, volgens welke het rapport van Jhr. Beelaerts van Blokland den in druk maakt, dat de Litausche regeering bij de onderhandelingen tot dusver een passieve rol heeft gespeeld en slechts de Poolsche regeering groote activiteit bij tie ze. besprekingen aan den dag beeft ge legd. Deze indruk is naar zijn meening absoluut verkeerd. Hij wees er vervolgens op, dat het protocol inzake de Konings- bergsche conferentie nog niet door beide regeeringen is onderteekend en deelde aan den Raad mede, dat zich aan de Poolsch-Litausche grenzen gewapende benden ophouden, die trachten de Litau sche regeering ten val en een revolutio naire regeering op het kussen te brengen. Chamberlain antwoordde, dat deze door Woldemaras vermelde feiten een reden te meer zijn om de onderhandelingen tus schen Polen en Litauen te bespoedigen. De Poolsche minister van buitenland- sche zaken Zaleski protesteerde tegen de aanwezigheid van henden gewapende lie den aan de Litausche grenzen. Hij ver klaarde, dat dergelijke benden niet be staan. Woldemaras legde daarna foto's van de Poolsche benden over. Het is moeilijk, zei hij, fantasieën te fotografeeren. Als Za leski in zijn omgeving rondkeek, zou hij personen vinden, die omtrent deze ben den nauwkeurige mededeelingen kunnen doen. Woldemaras stelde voor, dat de Raad een vertegenwoordiger zal benoemen, die aan de Poolsch-Litausche besprekingen zal deelnemen, alle documenten zal door lezen en zich van den stand der onder handelingen zal overtuigen. De Litausche kwestie, zei hij, is niet alleen met de Pool sche, maar ook met de Russische en de Duitsche geschiedenis ten nauwste ver bonden. Ten slotte nam de Raad een door Cham berlain ingediende motie aan, waarhij de kwestie tusschen Polen en Litauen tot de volgende zitting wordt verdaagd en er bij de partijen nogmaals op wordt aangedron gen, in het belang, van. den vrede in Oost- Europa zoo spoedig mogelijk de. tusschen hen hangende kwesties te regelen en aan jhr. Beelaerts wordt verzocht in Septem ber weer een rapport uit te brengen. ANTMTALIAANSCH INCIDENT TE BERLIJN? Ruiten ingeworpen bij de Italiaansche ambassade. Gistermorgen om 9.25 uur zijn van het huis in de Victoriastrasse te Berlijn, in welk gebouw de Italiaansche ambassade is gevestigd, door onbekende personen, die in een auto voorreden, vijl venstetruiten ingeworpen. Het gezantschap en het consulaat zijn direct onder bescherming gesteld. De po litie stelt een onderzoek in. DE DUITSCHE REGEERINGSVORMING Bijeenkomst van den Soc.-dem. partijraad. Gisteren heeft te Keulen, de vergadering van den sociaal-democratischen partij raad plaats gehad. Na een referaat van Hermann Muller heeft de partijraad zich met groote meer derheid van stemmen uitgesproken vóór de groote'coalitie. Hiermee is echter de beslissing in Je. kwestie van de regeeringsformatie nog niet gevallen. De partijraad immers heeft slechts een adviseerende stem, het laatste woord'is aan de Rijksdagfractie. Het voor naamste doel van deze partijraads-verga- dering was dan ook, de richtsnoeren vast te stellen voor de besprekingen, die aan staande Vrijdag tusschen rijkspresident v. Hindenburg, Hermann Müller en den pre sident van den Rijksdag Löbe plaats zul len hebben. Naar verluidt zijn de sociaal-democra ten voornemens Hermann Müller als' rijks kanselier, den vroegeren Pruisischen mi nister Severing als minister van Binnen- landsche Zaken en Hilferding als minis ter van Financiën voor te stellen. Boven dien maken de sociaal-democraten nog aanspraak op twee andere zetels in het kabinet, waarschijnlijk ook op dien van Arbeid. DE CHINEESCHE BURGEROORLOG. Een Ultimatum van Nanking. Uit Nanking wondt gemeld, dat de re geering van Naiiking volgens berichten van het telegraafagentschap Koeomin Yaan generaal Jan Dsji Tschen en ge neraal Tsjang Hsoe Liang, de gouver neurs van twee provincies van Noor delijk Mantsjoerije, het navolgende ul timatum heeft doen toekomen: „In verbanidJ met de ziege der Chi- neesehe nationale beweging verlangt Idle regeering van Nanking van u binnen 'die volgende 72 uur te kapituleeren en de navolgende eischen uit te voeren: 1. Tsjang Tso Lin en zijn gevolg uit hun politieke macht te ontzetten; 2. Tot opvolger van Tsjang Tso Lin eon persoon te benoemen, die de drie grondbeginselen van Soen Yat Sen er kent; 3. De cc)volger van Tsjang Tso Lin dient de bevelen van de regeering te Nanking uit te voeren; 4. In de provincies van Noordelijk Mantsjoerije werdt de vlag van het koeomintang geheschen De aanslag op Tsjang Tso Lin. Volgens berichten uit Tokio wprdt de bomaanslag op Tsjang Tso Lin thans door een Chineesclï-Japansche com missie onderzocht. Het door hot Tokiosche blad „Dsji Dsji Sjimboen'' gepubliceerde bericht volgens hetwelk Tsjang Tso LinMaan- De heer Ir. P. M. Montijn, dezer dagen benoemd tot Directeur van de Haag- sche Tramweg Maatschappij te Den Haag. (dagavond na een mislukte kamferin- spuiting aan de gevolgen van den aan slag zou zijn overleden, Icon door het Japansche departement van buitenl. za ken tot dusverre nog niet bevestigd worden. Thans wordt van andere zijde verklaard, dat de Japansche consul te Moekden, die den maarschalk een be zoek wilde brengen, hiertoe geen verlof kon verkrijgen. De omstandigheid, dat de militaire gouverneur van Hai Loeng Kiang, Woe Tsjang Seng, die op het moment van den aanslag naast den maarschalk ge zeten was, aan de bekomen verwondin gen overleden is, versterkt het vermoe den, id at- de kwetsuren van Tsjang Tso Lin in ieder geval van zorgwekkender aard moeten zijn, dan tot dusverre ge dacht werd. Zijn overlijden zou echter bezwaarlijk geheim gehouden kunnen worden, tot- de schikkingen inzake het overdragen van zijn bevoegdheden aan een andere persoonlijkheid vol tooid zijn. De zoon van Tsjang Tso Lin gevangen? .Volgens éen tot nu toe niet bevestigd bericht is de *joii van Tsjang Sso Lin, door de Zuidelijke troepen gevangen genomen. DE GRAANSCHAARSCHTE IN RUSLAND. Stalfn aan het woord. Stalin, do secretaris-generaal van de communistische partij, die alleen het stilzwijgen verbreekt bij gelegen heden van groot partij- of staatsbelang deed te Moskou aan de-Sovjet-pers een bijzondere mededeeling over „onze graanmoeilijkheden". Hij begon te zeggen, dat oppervlak kige waarnemers dwaalden, wanneer zij meenden, dat de tegenwoordige graansc.haarschte louter toeval was. De oorzaak zat dieper. De schaarschte was een rechtstreeksch gevolg van de October-revolutie, welke een einde maakte aan de groote landbouween- heden. Nu is er, zei Stalin, ofschoon de to tale opbrengst de vóór-öorlogsche hoe veelheid evenaart, weinig voor de markt te verkrijgen en de graanuit- voer is twintigmaal minder dan vijf tien jaar geleden. De eerste drie jaar kunnen wij geen werkelijke verbete ring in den toestand verwachten. Hoe zullen wij uit den nood komen? Sommigen raden aan de Kulaki (be trekkelijk welvarende boeren) een be tere kans te geven, aanvoerend, dat een Kulak-platteland niet erger is dan „Nepmann"-steden (steden, waar be perkte particuliere handel heerscht), welke wij toestaan. Ons antwoord is „Nooit". Zulk een weg zou krankzin nigheid zijn. De Kulaki zouden het uit- voervraagstuk oplossen, doch het zou verraad aan het Marxisme en het Le- nisme zijn. Het middel, voegde hij er aan toe, was drievoudig: Op groote schaal col lectieve boerderijen stichten; commu nistische staatsboerderijen vermeerde ren; en kleine landbouw-eenheden kweeken in de handen van op zich zelf staande boeren, doch nauwkeurig toezicht er op te houden, opdat zij niet te groot worden. „De eerste twee probeerden wij in het begin van de revolutie, maar thans verwachten wij betere resultaten", zei Stalin. „Wij moeten de collectieve boerderijen voortdurend van de regee- ring afhankelijk houden en hen dwin gen graan af te geven, door hen te dreigen met de intrekking van hun subsidies en de anuleering van hun credieten. Groote staatsboerderijen moeten, het lccste wat het wil gesticht worden, om een wapen te zijn in de handen van den staat én als tegenwicht tegen weerspannige elementen onder de boe ren. Op deze wijze, ging hij voort, zouden wij binnen drie of vier jaar een aan zienlijke hoeveelheid graan voor 'de markt hebben. Maar wij moeten den. armen boeren ploegen geven in plaats van de voorhistorische werktuigen, welke zij nu gebruiken om hun grond te beploegen. Vijf millioen boeren ge bruiken nog de sokha (een primitieve \riellooze gebogen ploeg) zooals hun voorvaderen eeuwen geleden gebruik ten. PAUL G5HRE OVERLEDEN. Naar de Berlijnsche bladen melden is de vroegere predikant Paul Göhre, die na de omwenteling staatssecretaris werd, te Ratzeburg overleden. Paul Göhre behoort tot de stichters van de Duitsche socialistische partij. Hij heeft tweemaal zitting gehad in het parlement, terwijl hij tevens bekend is ge worden als publicist. Zijn bekendste werk is: „Drie maanden fabrieksarbeider", waarin hij zijn eigen ervaringen in de fabriek beschrijft, waar Radio-Programma. WAT ER VANAVOND TE HOOREN IS HUIZEN, 340.9 M. (Na 6 uur n.m. 1870 M.). N. C. R. V. 6.00 Gramofoonconcert. 7.00 Spreker de heer C. A. de Bruyn, Leiden, Secr. Propagati- da-Commissie van het Nederl. Chr. Gymnastiek-Ver bond. On derwerp: „De bebeekenis en waarde van Gymnastiek". 8.00 Uitzendavond. Spreker: Ir. W. H. C. Knapp, Dien Haag. Onder werp „Beer en Steldi-Ting". Mu zikale meidewerking verleen en: mei. Luise Lauenrotli, piano; mej. Mieike Scager, viool1; mevr. Jo Hehl, fluit; de heer D. Vos, alt-viool; de heer G. V. Scager, cello.. Daarna nieuwsberichten. HILVERSUM, 1060 M. A. V. R. O. 6.00 Tjjdsein van de A.V.R.O.-Klok 6.00 Diner-muziek door liet Trio, be staande uit: W. Rentmeester, vi ool, D. van der Horst, cello en H. Swart, piano. 7-45 Politieberichten. 8.00 Tijdsein van de A.V.R.O.-klok. 7.15 3de Engelsche Olympiade-les. 8.00 Puccini-Avond met medewer king van Co van Geuns, sopraan; Hélène Cals, sopraan; Jules Moes, tenor; Paul Pul, bariton; het Omroep-orkest o.l.v. N. Treep 9.50 Korte Causerie over Puccini, door Louis Schmidt. 10.00 Persberichten vaa Vaz Dias. 10.45 Muziek. KöNIGSWUSTERH., 1250 M. 5.20 Muziek en zang. 5-5° Concert. 10.50 Concert. LANGENBERG, 469 M 6.20 Muziek. 8.40 Muziek en zang. 9.50 „Lachendles Volk". Daarna laatste berichten. DAVENTRY, 1604 M. 5.20 Orgelrecital door Pattman 5.35 Kinderuurtje. 6.20 Muziek. 6.40 Muziek. 6.50 Tijdsein van Greenwich. Weer* bericht. Eerste algem. nieuwsber. 7-35 De grondslagen der muziek. 8.05 Concert. 9.20 Weerbericht. Tweede algemeen nieuwsbericht. 10.35 Muziek. PARIJS, (Radio), 1750 M. 8.50 Concert. Tijdens de pauzes: Persber. hij 3 maanden gewerkt heeft om het le ven der fabrieksarbeiders te leeren ken nen. KORTE BERICHTEN. In 'de gisterenmiddag gehouden geheime zitting van den volhenbonds- raald1 is hét machinegeweer-incident op kalmei* wijze behandeld clan aanvanke lijk wel verwacht wend'. Men hoopt he- kjienrniddag een openbare zitting Je kun nen houden. Benes heeft e-een uiteenzetting van de buibenlandsche politiek gegeven, waarin hij de hechtheid van 'de kleine entente nogmaals met nadruk betoogde Van Japansche zijde worden geen moeilijkhed n met de Zuidelijken in China verwacht. In Joego-Slavië zijn nieuwe anti- Italiaansche betoogingen gehouden, thans te Skoplje en te Stroemitza. De gemeenteraad van Frankfort a. d. Main heeft besloten tot ophef fing van de jaarbeurs. Nanking heeft Amerika verzocht zijn troepen mt Tientsin terug te trék ken. GEMENGD NIEUWS. Ongeluk voorkomen. Op defi Haag- weg, ter hoogte van de villa Johanna, na bij Delft, heeft Dinsdagmiddag omstreeks 2 unur een botsing plaats gehad tusschen twee elkander achterop rijdende auto's, doordat de bestuurder van den voorsten wagen, de heer Bruren, uit Rotterdam, plotseling stopte, teneinde een 12-jarigen knaap, die met zijn fiets in het mulle zand was gevallen, niet te overrijden. De achterop rijdende de J., uit Voor burg, kon zijn wagen niet snel genoeg remmen, zoodat een botsing volgde, waar bij de achterste auto dermate werd be schadigd, dat hij door middel van een kraanwagen van den heer J. de Graaf moest worden weggesleept. De Rotterdam- sche auto kon, licht beschadigd, op eigen kracht verder gaan. De jeugdige wielrijder bleef echter on gedeerd. Wielrijder aangereden. - Op den Nieu wen Vlissingschen weg is een wielrijder door een auto aangereden en daarbij ko men te vallen, waarbij hij zich verwond de. De automobilist, die uit Middelburg afkomstig is, beeft den gewonde met zijn auto naar het gasthuis te Middelburg ver voerd. Vermist. Men meldt uit Lemmer: Sedert Maandagmorgen wordt alhier vermist bet 13-jarige zoontje van den arbeider H. Alberda. De jongen heeft dien morgen de ouderlijke woning verlaten en is daarin nog niet teruggekeerd. Hij is ge kleed in een blauwe trui en verkleurde manchester broek en is blootshoofds. Vergiftiging. Te Schoonoord zijn een viertal koeien van den landbouwer J. Lo- man ten gevolge van vergiftiging gestor ven. Kind alt het raam gevallen. Te Haar lem yWl de lX-jnrig& W. V« d, L. uit het

Nieuwe Leidsche Courant | 1928 | | pagina 2