Als extra PINKSTER-RECLAME Zijden laddervrije Kousen. Een koe werd op stal gedood. Een begin van brand kon gebluscht worden. Ernstig ongeval. Te Borne heeft een dochter van den caféhouder J. bij het smelten van was de kokende vloeistof over het lichaam gekregen waardoor zij levensgevaarlijke brandwonden opliep. Een weddenschap met doodelijken afloop. In het dorp GrossLüsewitz in Meck lenburg had een arbeider met een kame raad een weddenschap aangegaan, dat hij een wijnflesch met cognac gevuld, in eens kon uitdrinken. De man waagde zich ook aan deze onderneming; hij moest het evenwel met den dood bekoopen. daar hij onder de vreeselijkste pijnen aan alcohol vergiftiging is overleden. Auto overvallen. Naar uit Monastir gemeld wordt, is op den openbaren weg een automobiel door zeven in Albaneesche kleederdracht gehulde bandieten overval len. Alle inzittenden werden door de zwaar gewapende bende uitgeschud en 't bosch ingesleept. Twee der slachtoffers zagen kans te ontvluchten. Een groote politiemacht achtervolgde de bandieten. Doodelijk ongeluk. Te Simpelveld kwam gisteren liet 4-jarig dochtertje van S. bij het spelen in botsing met het spat bord van een autobus. De kleine werd naar het ziekenhuis te Heerlen overge bracht, maar overleed tijdens het ver voer. Brandstichting. Terwijl de bewoners afwezig waren, ontstond brand in een woning aan de Hoogstraat te Hoensbroek. Toen de politie zich toegang verschafte, bemerkte zij dat in twee, niet op dezelfde verdieping gelegen vertrekken, de weinige meubelen in brand stonden. Het vuur was spoedig gebluscht. De bewoner, zekere S., werd later als verdacht van brandstichting aangehou den. De scheepvaart op den Ouden IJsel. De sluis in den IJsel te Keppel is thans zoover hersteld, dat de rivier weer be vaarbaar is. Door een autobus overreden. Gister morgen omstreeks 11 uur reed op het kruispunt KanaalstraatHoofdstraat te Apeldoorn een gemeente-autobus, be stuurd door den chauffeur H., op een on verwacht van achter een vrachtauto te voorschijn komend wielrijder, den behan gerspatroon M. G. W., die onder de auto bus geraakte en eenige meters werd mee- geschoven. De heer W. werd in deernis- wekkenden toestand onder de bus van daan gehaald en naar het ziekenhuis al daar overgebracht. Rembrandt. Een verzamelaar in Z.- Duitschland heeft in een brief aan de be voegde Duitsche autoriteiten de bewering geuit, dat het schilderij, in het begin de zer maand op de veiling van de collectie Huldschinski te Berlijn, als een werk van Rembrandt (een portret van Hendrikje 1 Stoffels) voor 570.000 mark aan den ver tegenwoordiger van Sir Joseph Duveen verkocht, een vervalsching zou zijn. Er is een onderzoek tegen den kunsthandel Paul Cassirer geopend, waarvan het re sultaat nog niet bekend is. Deskundigen, Dr. W. van Bode, Friedlander, Dr. C. Hofstede de Groot en anderen, hebben nooit aan de echtheid van het werk ge twijfeld. UIT DE OMGEVING. HAARLEMMERMEER Burgerlijke stand. .Geboren: Johan na, d.v. A. Bons en C. B. Dam; Willem Arie ,Antonie z.v. C. H. de Joode etn ,W. van der Meiiden; Jacob a Gerria d.v. P. Pak en D,. W. van Leauwen; George Pranciscus z.v. P. F. Leenknegt en R. Yerstraeten: Maria Mathilda d.v. Tj. Miedema en L. Bakker; Maria Magda len a, d.v. J. Franken en M. C. Bieuians; Johannes zv.. J. Olijerhoek ein 7. E. Th. tel' Hane"; Cornelia d.v. F. Luke fen P. C. van Velzen. OEGSTGEEST. Hedenmorgen reed de 18-jarige C. P., van Rijnsburg, per rijwiel langs den Rijnzichtweg en hield zich aan de tram vast. Op een gegeven oogen- blik kwam hij te vallen. Zijn rijwiel werd vernield. B. zelf werd 20 M. door de tram meegesleurd, doch kwam er, naar het schijnt, vrij goed af. Toch wel een goede les om voortaan voorzichtiger te zijn. Gevonden voorwerpen: een mes, een kindermuts, 'een wandelstok, een hals ketting, tompouce, sleutels. Verloren voorwerpen: gouden arm band, overjas, actetasch, belasting plaatje, vulpen, knipmes, kindermantel. Inlichtingen politiebureau. Die heer G. van Drutern heeft ont slag genomen als leider v. d. Bijz. Vrfr willige Landstorm, afd. Oegstgeest. Als zoodanig is nu aangewezen de heer H. A. M. Juta alhier. VOORSCHOTEN. Gieterennacht zijn bij het Haagschle Schouw 35 kippen, toebehoorende aan 3 personen, door een hond (doodgebeten. Voor de Floralia-Tentoonstellmg welke gehouden zal worden - gelijk met de feestelijke herdenking van H. M. d<e Koningin's verjaardag, werden meier dan 1500 planten verkocht aan ruim 300 (deelnemers. Voor de commissie wel een succes. RIJNSBURG. Bloemenhandel. Alles wat wordt aangevoerd brengt oj^ heden de beste prijzen op. Zelfs tulpen, die door de vele regen- en ha gelbuien in zeer slechte kwaliteit ver- keeren, brengen nog goed geld op. 1ste kwaliteit bloemen brengen, voor al voor dezen tijd, hooge prijzen op. Gesneriana 11,40, Caledonia 11,20, Clara but 0,401,40, Bouton d'Or 0,50 1,40, Englisch Combe Yellow 0,60 1,50, Extra 2,90, Irissen 2,703,50, Pi oenen 56,60, Pyrathrums 1,302,50, Damast 0,12—0,15, Asters 0,600,70, Campanulata 1,10—1,20, Margrieten, wit, 0,40,65, Papavers 3,706,30, Cen- torit 0.50—1,20, Trolliums 1,40—1,60, i'oëtieus 0,600,65, Albo Pleno .Odo- rato 1,85—1,95, Anemonen 0,902, Ko renbloemen 1,201,40, Lupinen 1,10— 1,20. ZOETERWOUDE. (Burgerlijke stand. Geboren: Sophia di.v. E. Hulsbos en S. Marbus; janna Bertha Maria d.v. Th. Straathof en H. v. Vliet; Hubertus Johannes Maria z.v. H. 'J. van Mil en C. v. jd. Kolk. Getrouwd: Nicolaas v. d. Akker en Antje Loomans. Overleden: Catharina Johanna van Slingerland 17 j.; Willempje Lut 55. j. echtgene. van A. N. v. d. Werf. Door onzen plaatsgenoot, B. Rij laarsdam, zijn in het afgeloopen voor jaar met zijn prachtig pluimvee wear vele prijzen en onderscheidingen be haald. Op de Pluimiveetentoo11steHing teZoe termeerZegwaart, behaalde hij met •zijn kippen de zilveren wisaelbeker, aan geboden door M,e Holl. Mij. van Land bouw, benevens een gouden en twee zil veren medailles. Te B er kei, 1 verguld gouden en drie zilveren mei dailies en te IJsselmonde een zilveren lauwerkrans 1 zilveren en twee- bronzen madaihes, benevens eenige prachtige kunstvoor werpen. Dioor den tuinder J. van L. alhier is bij den veldwachter aangifte gejilaan dat ten nadeele van hem in den afgo loiopen nacht een honderdtal te vei.d staande pioenrozen zijn ontvreemd. WASSENAAR. Burgerlijke stand. Geboren: Fem- (migje, d.v. A. Veloo en N. v. Altena; Al'ida d.v. M. J. Chr. v. d. Wo-ude en •M. Groenendijk, HildegaJr d.v. G. Wiel ders en M. Dworak; Aria z.v. C.Kraaii en S. v. Herwnnen. Ondertrouwd: H. L. Ruggenberg en H. J. Veenman; A. G. Raaphorst en.J. M. v. Haastregt; C. A. Doeswqk en W. C. Knijnenburg; J. Buitkamp en Tr. Dal molen. Gehuwd: G. J. Th. v. Gent en «I. Parlevliiet; J. Moret en C. H. R. Leen art; A. Kerkhoven en M. L. Perkins. Overleden: Alida Golflijn 63 j. wed. van H. v, <1. Boog. Het Wassen. Muziekkorps „Ex celsior" gaat a.s. Zaterdag naai- Osten- ide, in België, om aldaar deel te nemen aan het te houden muziekfeest. 2 en Pink sterdag hopen zij weer terug te komen. UIT ONZE INDIEN. VERLOVEN VOOR CULTUUR- EMPLOYé'S. In de „Mededeielingen" van den Cul- tuurbond worden de publicaties over ide ingestelde enquête voortgezet. Medege deeld wordt omtrent dis- binne-nlanusche verloven dat van 130 inzenders van ütngevulde viormulieren 58 <Jn het ge heel geen binnenlandsch verlof kregen 68 kregen 14 dagen per jaar, twee 10 dagen, en tweei 15 dagen. Van de zelfde 130 hadden er 71 in hun arbeids overeenkomst geen buitenlandsch ver lof bedongen. Van de overige 50 vari- (eerde het in het contract toegezegdia verlof van drie tot twaalf maanden na •een arbeidstijd in Indië, varieisrendle tusschen de vijf en dei acht jaar. Twaalf kregen na vijf jaar zes maanden verlof, vier na vijf jaar acht maanden, 24 na zes jaar zes maanden, 10 na zes jaar acht maanden. De vraag werd gesteld; „wordt aan deze regelingen de hand gehouden, - (zoo niet, wat is uw ondervinding op dit gebied?" Wat in het bijzonder het buitenlandsch verlof betreft: van de 50 geëmployeerden, aan wie buitenlandsch verlof is toegekend, verklaarden 22 dat aan die verfofsregeling niet de hand wordt gehouden. Wij ontleenen aan die ontvangen ant woorden nog de volgendei: „Mijn ondervinding (op mijn vorige oWiderneming) jjs geweest dat de em- pllojyé's lontslagen werden als ze aan Europ. verlof toe waren". „Door onzen tegenwoordigein admini strateur wordt aan de verlofregelingen «oioveel (mogelijk de hand gehouden; doch de vorige regelde volgens eigen goeddunken". „Aan de verlofregelingen wordt de hand gehouden bij geëmployeerden in vasten dienst; dus degenen die een con tract bezitten, opgemaakt door dendi- irecteur der maatschappij". „Wanneer men van hiet verlof ge bruik wenscht te maken, heeft men de meeste ^ans om ontslagen te worden, 'daar de administrateur er in principe tegen is". „Er wordt heelemaal niet de hand aan gehouden". „Op deze mijn-onderneming gunt men ons geen verlof, ein mochten wij pp da 'dagen dat we verlof hebben, verlof ne men ,'dan wordt ons gedreigd met ont slag"., i „Reeds menigmaal heb ik bemerkt, •dat wanneer de tijd aanbreekt om met verlof te gaan,' de employé ontslagen wordt pf het verdere verblijf op de on derneming zoo lastig gemaakt werd, dat hij genoodzaakt is zijn ontslag in te idiienen". MISSIE EN ZENDING OP NIEUW-GUINEA. Naar het Bat. Nieuwsblad verneemt, zal aan het in Juli te Ambon te houden overleg tusschen de missie en de zending over een scheidnigslrjn tusschen de invloedsferen op Nieuw-Guinea wor den deelgenomen door monseigneur Nuyens en den zendingsconsul Lr. N. A. C. Slotemaker de Bruine. ENGELSCHE VLIEGBOOTEN. De vier Engelsche vliegbooten, die te Tandjong Priok gijn aangekomen, wa ren 'tijdens den tochc in voortduren de telegrafische gemeenschap met den vasten wal. Het verhop van de viucht werd regelmatig ges; ind. Zoo kwam de meded-iO-ing, eat ten van De booten, kort na hei vcntr. k vveg 113 oen kD'ui mankcmciiü geiiu«d<.aiu.ï W-s, op hel water neer te strijken. De reparatie kon in tien minuten, tot stand worden ger bracht, waarna weer werd opgestegen. Bij de haven te Priok waren, nuet den Engelschen consul-generaal, den heer Crosby, nog aanwezig een deputatie van officier-vliegers uit Kali Djati bij Ban doeng de burgemeester van Batavia, de lieer Dambrink; do assistent-resident van Batavia en enkele anderen. GROOTE TOENAME VAN CHINEEZEN. De immigratie in heel Ned.-Indië over het afgeloopen jaar, meldt do Loc., vergeleken mot het cijfer over het jaar tevoren, wijst op een toename van 8.000 toegelaten 'personen, terwijl aan 283 im migranten, waarender 179 Chineezon en 74 Vreemde Oosterlingen, het verblijf in Ned.-Indië wericl geweigerd. In-totaal vestigden zich in het afgeloopen jaar in Ned.-Indië ruim 6.600 Ne* cl er landers en andere Europeanen, ongeveer 1100 Japanners, ruim 48.000 Chineazen, en ruim 4.000 Arabieren en andera Vreem de Oosterlingen. Da toename valt spe ciaal op bij de Chineezen n.l. mató.ooo personen, vrouwen en kinderen inbegre pen, terwijl dit cijfer voor de .Vreemde Oosterlingen 750 is, en voor die Neder- lianders ruim 1.000. Wat de andere Europeanen en de Japanners betreft, geven da cijfers vergeleken over beide jaren, geen groote verschillen aan. UITGEWEZEN. Henk Alsem, die vroeger verbonden was aan de Hispaiioiilmfabriek, maar ■die thans zonder mie f elen van bestaan rondliep, is cp last van den gouverneur- West-Java uitgewezen. Met de Tambora is hij vertrokken. Land- en Tuinbouw. NEDERLANDSCHE TUINBOUWRAAD In „de onlangs gehouden vergadering van het bestuur van den Nederland- schen Tuinbouwraad werden door den voorzitter eenige wóórden aan de Gent- ische Floraliën en het daar door den Nederlandschen tuinbouw behaalde suc ces gewijd. Hij herinnerde er aan, dat H.M. d£ Koningiin Haren Commissaris in de Provincie Zeeland ter begroe ting .van den Koning cler Belgen op do tentoonstelling had afgevaardigd en dat ideze vriendelijke attentie, die te Gent op hoog en prijs werd gesteld, ook voor de Nederlancische deelneming aan de tentoonstelling van veel beteexenis was geweest. Hulde- werd gebracht aan de commissieleden en inzenders die tot het welslagen zooveel hadden bijgedragen, in 't bijzonder aan den heer Thim, die de technische leiding em opstelling der in zendingen welwillend op zich Rad wil len nemen. In de tweede plaats bracht de voorz, hulde aan het tuinbouwcentrum Aals meer, voor de daar gehouden tentoon stelling, welke niet het minst bij .do buiteniandsche deskundigen de grootste bewondering had gewekt en den rcem van Aalsmeer in de tuinbouw wereld op nieuw had bevestigd, In aansluiting hierbij zedde- de lieer- van Toulon van der Koog den voorz^ idank .yoor de wiize, waarop hij .de Ne» iderlandsche tuinoouwbelangen te Gent behartigd en vertegenwoordigd heeft. Ingekomen was een mededesling van den heer Ballego, dat hij jnverband met vele andere werkzaamheden ontslag had genomen als lid der Commissie voor de gewestelijke uitbreidingsplannen Als zijn opvolger werd aan den Minis ter van IJinnenl'. Zaken en Landb. ter benoeming voorgedragen de heer J. C. ]fy[. Mensing, te Aalsmeer. Als lid resp. plaatsvervangend lid van den H00gen Raad van Arbeid, bii de gewijzigde sa menstelling van dien Raad, werden als vertegenwoordigers van den Tuinbouw raad aangewezen de hoeren F. V. .Val- star te Waalwijk en W. Warnaar te Sassenheim. Over het te Gent gehouden congres van den Internationalen Bond van Be roepstuinbouwers (F.H.F.I.) werd ver slag uitgebracht, waarvan reeds vroe ger een uittrejksel1 in de pers is versche nen. Besloten werd niet deel te nemen aan de actie van den R.K. Diocesanen Land- en Tumbouwbond te Haarlem tot bevordering van de droogmaking del Reeuwijksohe- en Shiiswijksche' plassen, omdat naar de meening van het Bestuur van dien Raad daarbii geen algemeen tuinbouwbelang betrokken is. Voorts werden nog een aantal punten van internen aardi besproken. INVOERRECHT OP VLEESCH. De Comm. van desk. voor de samenstel ling van de prijscourant ter berekening van het invoerrecht op versch of gekoeld vleesch heeft bedoelde prijscourant vast gesteld als volgt: rund- en kalfsvleesch, versch of gekoeld, 100 k.g. 90, paarden- vleesch, versch of gekoeld, 100 k.g. 50. Gedurende Juni zal mitsdien het invoer recht voor de hierboven bedoelde vleesch- soorten bedragen 10 van de hiervoor vermelde waarden. ACADEMIE -NIEUWS. Geslaagd voor doct.-ex. wis- en ni tuurkunde, koofdvak Zoölogie, de he ren D. die Vries en J. v. d. Vecht, beiden Den Haag. Geslaagd voor het semiartsex. de hoe ren C. H. Kuit, Den Haag, Ong Sian Gwan, Leidien en K. A. Krijns, Kotter, dam. Bevorderd tot arts mej. G. J. Ver- brugge, Leiden. Laatste Berichten. DE STAKING BIJ DE SCHELDE. Men meldt uit Vlissingen: De staking bij De Schelde is om 7 uur begonnen. De politiemacht is versterkt van de ongeveer 2000 werklieden zijn er ongeveer 200 aan het werk gegaan. Alles heelt een kalm verloop; er wordt gepost. TELEGRAMMEN. (Draadlooze dienst.) DE PER3 OVER HET VONNIS VAN COLMAR. PARIJS 25 Mei, (V D.) Het blad van Coty „l'Ami du Peuple" schrijft met be trekking tot het gisteren geëindigde auto- nomisten-proces te Colmar, dat er nog steeds twee andere Elzasser processen af gewikkeld moeten worden. Een ervan zal zich voor alles weer met de Duitsch pro paganda in cElzas-Lotharingen bezighou den. Men hee°ft evenwel den indruk gekre gen, dat rg Fransche regeering dit pro ces gaarne zou beletten. In de onafhankelijk en linksche bladen wordt het Colmar-proces op andere wijze gecritiseerd. Slechts de „Homme Libre" vindt, dat de jury van Colmar volgens gezond verstand gesproken heeft. Merkwaardig is voorts de houding van een tot dusverre met betrekking tot Col mar vrijwel alleen staand blad, n.l. de „Victoire". Dit orgaan verklaart het pro ces van Colmar voor een proces, waarbij met het oog op de eigenaardigheden van den Elzas geen neutrale juryleden ge bruikt konden worden. Van een kalmee rend vonnis kan geen sprake zijn. Ieder koelbloedig Franschman zal moeten toe geven, dat de beklaagden van Colmar slechts autonomie van den Elzas binnen het kader van Frankrijk gewild hebben. DE ENGELSCHE VLIEGBOOTEN. BATAVIA, 25 Mei (Aneta-V.D.) De vliegbooten van de Royal Air Force zijn hedenmorgen, om zes uur 20 minuten naar, Soerabaja vertrokken. SOERABAJA, 25 Mei (Aneta-V.D.) De vlier vloegbooten zijn hier aangekomen. PLOTSELING OVERLEDEN. CHERIBON, 25 Mei (Aneta-V.D.) De di recteur van de M.U.L.O.school alhier, de heer Vermeulen, is lotseling door een be roerte overleden. MARKTBERICHTEN. LEIDEN, 25 Mei. Veemarkt Aange voerd 722 runderen, 282 kalveren, 459 schapen, 71 stieren, 160440; 147 kall en melkkoeien, 230390; 197 vare koeien, 175285; 207 vette ossen, 235 430 (0.621.10 per Kg.); 36 vette kal veren, 75135 (1.051.30 per Kg.); 246 nuchtere kalveren, 816; 459 vette kalveren, 2647; 6951 lammeren 929; 866 magere varkens. 1548; 40 Lon- densche varkens, 0.440.47; 220 zou ters, 0.550.60; 1084 biggen, 813; 1 paard; 13 bokken of geiten, 314. LEIDEN, 25 Mei. Kaasmarkt. Aan gevoerd 104 partijen. Prijzen: Goud- sche kaas le soort 4650, 2e soort 42 45; Leidsche kaas le soort 4348, 2e soort 3642. Handel goed. Aan de Stadswaag gewogen 65 par tijen, 2535 stuks, 20718 Kg. LEEUWARDEN, 25 Mei. Veemarkt. Aangevoerd 94 enterstieren, 140300; 120 twenterstieren, 300550; 356 vette koeien, 250400 (0.801.05 per Ivg.); 803 melk- en kalf koeien, 190450; 160 pinken, 90115; 60 vette kalveren, 50 120; 407 nuchtere kalveren, 1017; 421 vette schapen, 25114; 307 weide schapen, 2035; 1608 lammeren, 10 16; 820 vette varkens 55150 (0.58 0.68 per Ivg.); zouters 63-—6563 mage re varkens, 2855; 581 kleine biggen, 612; 42 bokken en geiten, 48 paarden, totaal 5973 stuks. LEEUWARDEN, 25 Mei. Kaasmarkt. Aanvoer 36707 Kg. Prijzen: Sleutel- kaas 2755, Nagelkaas 2632, Goud- schekaas 2875, Edammerkaas 4470. LEEUWARDEN, 25 Mei. Botermarkt Aanvoer 31/3, 65/6, 1/12. Prijzen: mijn- boter 183182168, veilirigprijs 174—- 170, commissienoteering 185, bonds- noteering 187. ZWOLLE, 25 Mei. Botermarkt. Aan gevoerd 1610 Ivg., waarvan 15/16, 60/8 vaten en 320 stuken van een half Kg. Prijzen: 1.902.10 per Ivg.; per 1/8 vat van 20 Kg. prima 40, afwijkende 36; per 1/16 vat van 10 Kg. 1820. Handel vlug. ALKMAAR, 25 Llei. Kaasmarkt. Aanvoer 115 stapels 19500 Kg. Prijzen: Fabriekskaas met merk 46, zonder geen noteering; boerenkaas met merk 48, zonder 41.50, fabriekscommissie m. merk 50, boerencommissie met merk 50. Handel goed. AMSTERDAM, 25 Mei. Oliën. Lijn olie: Juni 34X, te1/,; Sept/Dec. 35 Stemming prijshoudend. Telegrafisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 25 Mei 1928, medeg t deeld door het Kon. Ned. Meteorolo gisch Instituut te De Bildt. H. B. 770.1 te Janmayen. L. B. 758.3 te Danzig. Verw. tot den avond van 26 Mei: Matige tot zwakke wind, aanvan kelijk uit Noordelijke richtingen, be trokken tot zwaarbewolkt, met tijde lijke opklaring, weinig of geen regen, aanvankelijk zelfde temperatuur met kans op nachtvorst, later iets zach ter. Barometerstand. aangegeven door den wijzer. Stand van gistermiddag 3 uur: 763. LICHT OP VOOR FIETSERS E.A. Vrijdag 25 Mei: 9.32. LUCri- -PERATUUR. Hedenmiddag 3 uur: 11.5 gr. C. ZWEMINRICHTING „DE ZUL", 's Morgens 7 uur: 13 gr. C. 's Middags 12 uur: 13 gr. C. 's Nam. 3 uur: 13 gr. C. LEIDSCHE ZWEMINRICHTING HOOGE RIJNDIJK, 's Morgens 7 uur: 14.5 gr. C. 's Middags 12 uur: 14.5 gr. C. 's Nam. 3 uur; 15 gr. C. Wisselnoteeringen. (Amsterdam). Berlijn59.32»/* Londen12.09l3/i« New-York2.47 Parijs 9.75s/» Brussel 34.581/» Ziirich 47.76 Praag 7.34 V» Rome 13.0574 Madrid 41.51 Oslo66.39 Kopenhagen 66 50 Stockholm 66.50 Weenen 34.881/» prijsverlaging van onze prima Zijde met Fil d'Ecosse, met Zijden Boord, een ijzersterke Kous, van 1,65 thans 1.50. Zijden Kous, met kleine Macco Boord, in alle kleuren, van 1,50 thans 1,35. Zijden Kous, met Macco geplatteerd, met Zijden Boord, van 1,30 thans 1,20. Zijde met Macco, extra versterkte Kous, in alle kleuren voorradig, van 1,17 voor 1,09. Extra zware Zijden Kous 98 Zijden Kousen, met en zonder naad 79, 58 Badartikelen. In Badhanddoeken een zeer groote keuze. In Badmutsen en Badcostuums ontvingen wij deze week de nieuwe modellen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1928 | | pagina 3