HEI SPECIALE HUISKAMER-KARPET ',a Doorzitten DAG-AGENDA. Maandag 30 April, 's av. half acht. Stadsgehoorzaal: Openb. Feestverg. dec Leidsche Chr. Oranjevereeniging. Woensdag 2 Mei, 's av. acht uur. Pieterskerk: Kerkconcert (Bach-koor). Dcnderdag 3 Mei, 's av. acht uur. Nutsgebouw, Steenschuur: Ds. G. van Dijk Azn., te Lisse, over „De geestelij ke zijde van het Diakenambt". Maandag 7 Mei. 's avonds kwart over acht uur, Kleine Stadsgehoor zaal Aalmarkt, Piano-avond Rie Ba tenburg. Woensdag 9 Mei, 's av. acht uur. Hoogl. Kerk: Kerkconcert door de Chr. Oratorium-Vereen. „Con Amore". De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 30 April tot en met Zondag 6 Mei a.s waargenomen door de apotheek van den heer P. du Croix, Rapenburg, 9, Telef. 807. RECLAME SPLINTER „WILTON" 2 Mtr. x 3 Mtr. f 79.50. HULDEBLIJK VAN NEDERLANDSCHE VROUWEN AAN DE KONINGIN-MOEDER. Mevrouw Kleykamp te 's-Gravenha- ge heeft aan het comité voor dit hul deblijk ten geschenke aangeboden een 400 reproducties van het door Toorop geteekende portret van de Koningin- Moeder. Dit heeft het comité met groo- te dankbaarheid aanvaard. Besloten is, een aantal dezer repro- di.ii !lt'- ,r zenden naar onze koloniën, ten i/iii'k' (MTi plaats te geven in en kele oïin-ieéle gebrouwen, en bovenal in de ziekenhuizen aldaar. Ver- r -uilen de reproducties worden venï. ..i onder de provinciale en plaat selijke comité's hier te lande en in het buitenland. „NEDERLAND EN ORANJE". Het eerste nummer van den negen den jaargang van „Nt Ierland en Oranje", het officieel orgaan van het Verband van Antirevolutionaire Pro- pagandacluhs in Nederland met me dewerking van het Centraal Comité van Antirevolutionaire Kiesvereni gingen en van de Dr. A. Kuyperstich- ting te 's-Gravenhage, is verschenen. Dit eerste nummer van den nieuwen jaargang bevat: Antirevolutionair en Christelijk Historisch II; Vergelijking van de Programs van Beginselen der A.-R. P. en C.-H. U. I. D^e A.-R. Par tij en het Kiesrecht „De Waarheids vriend" antirevolutionair Voor het debat Verslagen Mededeelingen. Wij kunnen dit periodiek, dat een schat van voorlichting voor onze strijders" geeft van harte aanbevelen. EMIGRATIE NAAR DE VER. STATEN. Van 1 Mei af behoeven Nederlan ders, die zich naar de Vereenigde Sta ten van Amerika wenschen te hege ven en die niet zi'jn te beschouwen als „immigrants" in den zin der Ameri- kaansche „Immigration Act" van 1924, voor het Amerikaansche visum in het geheel slechts een dollar te betalen. Zij, die wel als „immigrants" naar de Vereenigde Staten gaan, blijven een bedrag van 9 dollar voor immigratie visum en van 1 dollar voor de aanvra ge verschuldigd. De kosten van het Nederlandsche visum voor Amerikaansche staatsbur gers zijn van genoemden datum af verhoogd tot 2,50. CHR. HULPBETOON AAN T. B. C.- LIJDERS. Wij ontvingen het jaarverslag van de Vereeniging tot Chr. Hulpbetoon aan .t.b.c.-lijders, waarvan uitgaat het Sanatorium „Sonnevanck". De loop der gebeurtenissen is in 1927 niet onverdeeld gunstig voor de vereeniging geweest. Mochten voor heen meermalen de aanvragen om plaatsing de beschikbare ruimte over treffen, in het afgelocrpen jaar was, al thans voor zoover de laatste zes maan den betreft, het omgekeerde het geval. Dit kan niet het gevolg zijn van het minder voorkomen van t.b.c. maar is wel een gevolg van de grootere zorg, met name voorzorg die tegen de t.b.c. wordt aangewend. Een zorg voor 't bestuur is de toe stand, waarin zich de kas van het sup pletiefonds bevindt. Uit het jaarverslag van den genees heer-directeur van het sanatorium „Sonnevanck" over den toestand der "inrichting gedurende het jaar 1927 blijkt, dat behandeld werden 141 man nelijke en 165 vrouwelijke patiënten met 46363 verpleegdagen. Hieronder zijn begrepen 2034 verpleegdagen van pitaënten, door de Raden van Arbeid uitgezonden. VLOEKVERBOD. Door den Bond van Chr. Prot. P.T.T.- personeel „Door Picht tot Recht", is reeds enkele malen, laatstelijk in eene audiëntie bij den Directeur-Generaal verzocht een verbodsbepaling tegen het vloeken uit te vaardigen. Bij gele genheid van deze audiëntie heeft de Directeur-Generaal toegezegd, dat zal worden nagegaan of door het ophan gen van bordjes in de dienstlokalen aan den wensch van genoemden bond tegemoet gekomen zal kunnen worden Vertrek van den Gouverneur van Suriname A. J. A. A. Baron van Heemstra van Paramaribo. V.l.n.r. de heer Aor- purgo, oudste lid van den Raad van Bestuur, Gouverneur van Heemstra, Freule van Heemstra, de heer Drielsma (voorz. van de Koloniale Staten). De Gouverneur passeert de eerewaent van de gewapende Politie. Daarachter de groote volksmenigte, die zich had opgesteld langs den weg, dien de vertrekkende Gouverneur volgde. EEN ONDERSCHEIDING. Aan den commissaris der Koningin in Zeeland, jhr. mr. J. W. Quarles van Uffort, is bij de opening van de Flora- liën te Gent, waar hij namens de Ko ningin den Belgischen koning kwam begroeten, door koning Albert het groot-kruis van de orde Leopold II aangeboden. INTERNATIONAAL CONGRES TEGEN HET ALCOHOLISME. De regeering heeft, buiten bezwaar van 's rijks schatkist, tot vertegen woordigers op het binnenkort te Ant werpen te houden internationaal con gres tegen het alcoholisme benoemd de heeren jhr. Ruys de Beerenbrouck, Ds. Van Krevelen en P. v. d. Meulen DE TOCHT VAN DE SCHUTTEVAER. De heer Schuttevaer meldt uit Mar gate aan de Maasbode: De plaats waar de Schuttevaer in den storm het anker verloren had, is gevonden en na heel veel moeite is men er ook in kunnen slagen, dit kostbare stuk op te halen. Door het vreeselijk rukken ten ge volge van de woedende branding en de hooge zeeën, was het anker zoo diep in de bodem getrokken, dat een eerste poging om het op te visschen, misluk te. Donderdag is men toen met een groote boot uitgevaren en werd het moeilijk pogen met succes bekroond. Tros, anker en ketting zijn reeds naar Margate verzonden. De bemanning is nu druk bezig de boot weer zeewaardig te maken. Het kompas is gerepareerd, mast en ander houtwerk zijn geolied, het touwwerk is hersteld. De proviand is op grond van de op gedane ervaringen aangevuld en als er niets tusschenkomt, zal de Schutte vaer zeer binnenkort de groote reis naar Amerika kunnen aanvaar den. LUCHTVAART. DE OCEAANVLIEGERS TE NEW-YORK. Groot enthousiasme. De Oceaanvliegers Von Köhl. Von Huehnefeld en Fitzmaurice zijn Zater dagmiddag per vliegtuig te New- York aangekomen. Hun werd een en thousiaste ontvangst bereid. Na een korte begroeting werden zij naar het Ritzcarl-hotel geleid, waar door de stad New-York eenige kamers voor hen waren gereserveerd. In de met vlaggen vesierde hal stel de de Oceaanvlieger Chamberlin, die juist een jaar geleden naar Duitsch- land was gevlogen, de Duitsche Oceaanvliegers en hun Ierschen kame raad aan de New-Yorksche autoritei ten voor. Von Köhl heeft ook nog in de Duit sche taal bedankt voor de prachtige ontvangst; Von Huhnefeld en Fitz maurice spraken Engelsch. In het bijzonder waren de aanwezi gen verrast, toen Von Köhl mededeel de, dat hij en zijn kameraden van plan waren om de Bremen binnen 10 dagen naar New-York te brengen, om van hieruit een vlucht over den Oceaan naar Duitschland te ondernemen. BUITENLAND. DE FRANSCHE VEKIEZINGEN. Bevestiging der rechtsche overwinning. In tegenstelling met de vorige week Zondag, toen de uitslagen pas tegen 21 uur begonnen binnen te loopen, kwamen gisteravond reeds vroeger berichten bin nen. waaruit te concludeeren valt, dat de herstemmingen veel vlugger zijn afgeloo- pen dan de gecompliceerde verkiezingen van de vorige week. De stand der verkiezingen was te mid dernacht 1 conservatief, 61 republikeinen, 30 links-republikeinen, 24 radicalen, 44 ra dicaal-socialisten, 27 republikeinsch-socia- listen, 53 socialisten, 14 communisten. De minister van oorlog, Painlevé, werd in zijn district Gëx Nantua gekozen; hij verkreeg een meerderheid van 242 stem men. De leider van de radicaal-socialisti sche partij en fractieleider Daladier wist eveneens een meerderheid te verkrijgen. Te Parijs werden tot dusver gekozen: 6 communisten, 4 sociaal-democraten, 2 republikeinsch-socialisten, 1 radicaal-so cialist, 8 links-republikeinen, 1 van de re- publikeinsch-democratische Unie, 9 can- didaten van de Nationale Unie, 2 onafhan kelijke republikeinen en 1 onafhankelijk- radicaal. Volgens de reeds bekend zijnde gegevens hebben de rechtsche partijen, evenals dat de vorige week het geval was, een flinke voorsprong. Naar verluidt, is de bekende communist Vaillant Couturier verflagen, terwijl de leider der communistische partij, Cachin, naar het schijnt, goede kansen maakt. Verder zou de leider der socialisten Leon Blum verslagen zijn. De verkiezingen in EIzas-Lotharingen. De verkiezingen in Noordelijk Elzas hebben gisteren, evenals dit de vorige week het geval was, de overwinning ge bracht. voor de autonomisten. Dr. Ricklin, de leider der autonomisten, die beschul digd wordt van complotteering tegen de veiligheid van den staat, is gekozen; hij is president van den Heimatbund en was vroeger presiden+ van den Landdag van Lotharingen. Ook te Colmar wist Prof. Rose, de leider van de leeraren- en amb- tenarenorganisatie, zijn tegencandidaten Huegel en Richard te verslaan. Tot incidenten is het hier bij de verkie zingen niet gekomen. In het district Zabern is de autonomis tische candidaat Camille Dahlet met de steun der communisten verkozen, zoodat de Fransch-nationalistische candidaat, de afgevaardigde Altdorfer niet in de Kamer terugkeert. Uit Lotharingen worden de volgende uitslagen gemeld: Te Metz in Daargemünd zijn de candi- daten van de Volkspartij van Lotharingen (Centrum) gekozen, terwijl te Diedenho- fen, West en Forbach de communisten de overwinning hebben behaald. In het dis trict Bolchen is de katholiek Labach ge kozen. In het district Molsheim is de can didaat van de Elzassische Volkspartij (Centrum) DE GEZONDHEIDSTOESTAND VAN BRIAND. De gezondheidstoestand van den Fran- schen minister van buitenlandsche zaken Briand, is vooruit gaande, zoodat op het oogenblik alle vrees is geweken. Zaterdag heeft Briand reeds vier uren opgezeten, en heeft hij zich met zijn me dewerkers onderhouden. Talrijke telegrammen van staatslieden uit alle deelen van de wereld komen op het Quai d'Orsay binnen. De Koning van Engeland heeft een persoonlijk telegram aan Briand gezonden, evenals Stresemann Chamberlain en Primo de Rivera. GERUCHTEN OMTRENT DEN GEZOND HEIDSTOESTAND VAN PILSOEDSKI. Men meldt uit Warschau: Pilsoedski heeft niet aanwezig kunnen zijn bij.de ontvangstplechtigheden van ko ning Aman Oellah, daar hij nog steeds aan het ziekbed wordt gekluisterd. Welis waar heeft hij sinds 2 dagen het zieken huis verlaten, doch hij is nog niet naar de Belvedère teruggekeerd. Voorloopig ligt hij in het gebouw van de legerinspectie, waar een appartement voor hem is inge richt. Van verschillende kanten wordt het ge rucht vernomen, dat de ziekte van Pils oedski niet van voorbij gaanden aard is; het schijnt, dat hij een aanval van be roerte heeft gehad, waardoor hij gedeelte lijk werd verlamd. Tot dusverre werd er echter geen bevestiging van dit bericht ontvangen. DE AARDBEVING IN GRIEKENLAND. Nieuwe aardschok. Naar gemeld wordt, werd gistermorgen te 11 uur 45 een tamelijk sterke aardbe ving te Athene waargenomen. De Grieksche ministerraad besloot Za terdagavond 1000 tenten naar Corinthe en 400 tenten naar Lutrati en andere door de aardbeving geteisterde plaatsen te zen den. Verder heeft de ministerraad beslo ten tot vorming van een commissie van mannen van de wetenschap, die een on derzoek moet instellen naar de mogelijk heid van wederopbouw van Corinthe. De wederopbouw zal dan, met behulp van 'n buitenlandsche leening, met Grieksche staatsgarantie, ter hand genomen worden. Ex-koning George heeft aan den presi dent van de Grieksche republiek een te legram gezonden, waarin de Koning zijn deelneming betuigt met de slachtoffers van de aardbeving in Griekenland. WOLKBREUKEN IN ZUID-WEST- DUITSCHLAND. Gistermiddag woedde boven de Berg- st.rasse een zware wolkbreuk, waarvan ook Darmstadt niet verschoond bleef. Talrij ke hoornen werden ontworteld, waardoor het verkeer ernstige stagnatie ondervond. Aan de oogst werd groote schade toege bracht. Ook de Taunus werd door zwaar onweer bezocht. KORTE F ERICHTEN. De vliegers van de Bremen zullen niet naar Duitschland terugvliegen. De beheersraad van het internationaal arbeidsbureau heeft zijn begrooting aan genomen. Wellicht zal Hongarije de uitlevering vragen van Bela Kun. John Bas.ett Moore, de Amerikaan sche rechter in het Haagsche Perm. Hof van Int. Justitie heeft zijn onslag inge diend. Alle 1 Mei-betoogingen zijn te Boeda pest verboden. Lord Birkenhead heeft bij zijn bezoek aan Berlijn Duitschland voorgesteld, met de Westersche mogendheden gemeene zaak tegen Rusland te maken. RECLAME u fbij Wie/rijden enlonnelrand verzacht en geneest door w'PUROl Doo» 30-60. Tube 80 ct. Bi, Apoth. en Drogisten UIT DE OMGEVING. KATWIJK AAN ZEE. Winkelweek. Vrijdagavond dan zou de jury, na een zware taak te hebben gehad, de uitslag der volgens hun oordeel behaalde prijzen bekend maken. Het bestuur, jury, mede- dingenden en belangstellenden waren hiervoor bijeen in „Casa Cara Dr. Eijke- lenboom nam het woord en deelde mede, dat het groote moment aangebroken was De jury had een moeilijke taak gehad! Niet over wat het mooiste was, doch om dat men het in enkele opzichten niet met elkaar eens was. De jury was ten slotte er nog op uitgetogen om enkele etalages nogmaals te gaan zien om dan tot een besluit te komen. Dat spreekt boekdeelen. Namens de jury mocht spr. dan ook me- dedeelen dat de zaken wat betreft etalee- ren en kwaliteit, voor stadszaken niet be hoefden onder te doen. De opmerking die gemaakt moet worden is dat de ramen in de steden mooier en grooter zijn en de verlichting sterker. Echter de winkels mogen gezien Worden. Jammer, dat nog zoovelen buiten mededinging bleven. De jury heeft ook deze zaken punten toebe deeld, welke echter niet gepubliceerd wor den, doch voor belangstellenden ter inza ge liggen bij het bestuur. In enkele zaken haakte de indeeling wel eens. Er was soms een onjuitstheid die de beoordeeling beïnvloedde. Dan gaf spr. het woord aan den heer Valk uit 's- Gravenhage, lid der jury. De heer Valk dankte voor het vertrouwen in de Haag sche middenstanders gesteld en zeide, het een lust gevonden te hebben om over deze etalagewedstrijd een oordeel te mogen uitspreken. Vervolgens werd de uitslag meegedeeld. Groep A Slagers en fijne vleeschwaren: le prijs Joh. A. de Best, Waaigat, 2e pr. Kr. Hoek, Sluisweg, 3e pr. J. Vooys, Bad- straat. Eerv. verm. B. de Jong, Sluisweg. Groep B Zuivelproducten en visch: le pr. L. van Paridon, Voorstraat, 2e pr. C. den Duik, Voorstraat, 3e pr. Joh. A. de Best, Waaigat, Eerv. verm. J. Arnoldus, Voorstraat. Groep C Brood- koek- en banketwinkels: le pr. B. de Kort, Waaigat, 2e pr.C. Berg man, Borgerstraat, 3e pr. G. Hoek, Voor straat. Eerv. verm. J. v. Rijn, Sluisweg. Groep D Kruideniers en Comestibles: le pr. J. Souverein, J. Tooropstraat, 2e pr. M. Bonefaas, P. Krugerstraat, 3e pr. W. J. Zwaan, Zuidstraat, 4e pr. M. Bonefaas, Badstraat. Eerv. verm. C. Ouwehand, Bad- straat. Groep E Boek-, Papier- en Schoenhan- del: le pr. H. Verloop, J. Tooropstraat, 2e pr. M. C. van den Berg, Ten Brittenstr., 3e pr. Gebr. de Jong, Voorstraat. Eerv. verm. C. v. d. Berg, Voorstraat. Groep F Huish. artikelen, Ijzerwaren, Galanterieën: le pr. Gebr. Bloot, Badstr., 2e pr. M. Bonefaas, P. Krugerstraat, 3e pr. C. A. v. d. Helm, Sluisweg. Eerv. verm. J. Gesink, Havenstraat. Groep G Rijwielen en Radioartikelen: le pr. Fransen, Voorstraat, 2e pr. A. Burg graaf, Badstraat, 3e pr. M. de Hollander, Voorstraat. Eerv. verm. J. Schaart, Sluis weg. Groep H Rookartikelen: le pr. H. de Wit, Voorstraat, 2e pr. W. Haasnoot, Voor straat. Eerv. verm. W. H. v. d. Laan, Voorstraat. Groep J Manufacturen, Heerenkleeding en Modes: le pr. A. Brouwer, J. Toorop straat, 2e pr. J. Parlevliet, Burgerdijkstr. 3e pr. D. Haasbroek, Zuidstraat, 4e pr. G. Poot, Noordeinde, 5e pr. B. J. Dijkdrent, Voorstraat, Eerv. verm. L. N. Baalbergen. Groep K Behangerij, Stoffeerderij: le pr. J Baalbergen, Voorstraat, 2e pr. G. Lugt- hart, Badstraat, 3e pr. D. Elsgeest, Noord einde. Eerv. verm. P. Plug, J. Toorop straat. Groep L Toilet, Goud, Zilver en Luxe artikelen: le pr. G. Klinkenberg, Duinoord, 2e pr. J. H. Verlint, Voorstraat, 3e pr. W. A. v. d. Laan, Voorstraat. Eerv. verm. W. A. Gouw, Voorstraat. Groep M Diversen: le pr. Jac. Haasnoot, Voorstraat, 2e pr. C. Minnee, Voorstraat. 3e pr. IJmuiden Stores. Eerv. verm. Jac. Durieux, Sluisweg. Hierna deelde de voorzitter mede, dat de uitreiking der prijzen zal plaats heb ben op Dinsdag 1 Mei n.m. 9 uur. Andere prijzen als puzzleprijzen enz. zullen op Radio-Programma. WAT ER VANAVOND TE HOOREN IS HUIZEN, 340.9 M. (Na 8 uur n.m. 1870 M K. R. O. 5.00 Concert. Medewerksters: mei. Luisc Lauenroth, Piano; m°j.M'e- löë Sc-ager, Viool; mevr. Jo Hehl Fluit- en Cello. 6.15 E' rste les Cursus Fotografie t? leiden door den heer Adriaan Boer, Bloemendaal. 7.00 N.D.O. Cursus Engdsche Conver satie voor gevorderden. 7.30 Zangcursus to leidien door den heer- Jac. Caro, te Utrecht. 8.00 Oranje-avond vanuit het Kerkge bouw der Ned1. Herv. Cremeert'o te Maassluis, georganiseerd do^r het „Oranie-Comité Maassluis"'. Sprek -'s: Ds. F. W. H. Brarner, Gê-refPredikant te Maassluis; do beer C. P. I. Dommisse. Burgem, te Maassluis; Ds. Jac. J. H. Por Ned. Herv. Preid. te Maassluis. Medewerking verleenen: mej. F. Mooy, Amsterdam. Sopraan; do y heer W. Oranje. Organist der Ncd. Herv. Kerk te Maassluis; de heer J. Vogel, Amsterdam, Piano; De Cbr. Zangvereeniging „Cres cendo" te Maassluis. 10.30 Persberichten van Vaz Dias. HILVERSUM, 1060 M. A. V. R. O. 4405.55 Kinderuurtje o.l.v. mevx Van Djjk. 6.00 Tijdsein van de A.V.R.O.-Klök 6.00 Diner-muziek door het Trio, be staande uit: W. Rentmeester, vi ool, D. van der Horst, cello en H. Swart, piano. 7.15 Engelsche les. 7-45 Politieberichten. 8.05 Populair Concert ter gelegenheid van den verjaardag van H.K.H Prinseè Juliana. Met medewer king van het Omroep-Orkest on der leiding van Nico Troep. 10.00 Persberichten. KöNIGSWUSTERH1250 M. 4205.50 Concert 7.05 Gem. Kcor, Soli en Orkest. Daarna laatste berichten. LANGENBERG, 469 M. 5.20 Concert. 7.35 Het Omroeporkest. Daarna laatste berichten. DAVENTRY, 1604 M- 5.20 Muziek. 5.50 Tijdsein van Greenwich. Weer bericht 6.05 Muziek. 6.35 De grondslagen dear muziek. 7.05 Concert. 7.50 Muziek en zang. 8.20 Weerbericht. Tweede algemeen nieuwsbericht. 8.50 Muziek. 9.50 Muziek. 10.20 Orkest. PARIJS, (Radio), 1750 M. 8.05 Concert. Tijdens de pauzes: Persber. een nader te bepalen dag worden uitge reikt. Spr. zegt nog dank aan de jury voor het moeilijk werk. Dan sprak nog de heer C. v. Tongeren die in zijn speech liet uitkomen dat er aan het organisatorische nog veel ont breekt. Er is nog meer dan een aanmoe diging voor noodig om allen als lid der Middenstandsvereen. te krijgen. 40 a 50 leden is veel te weinig. Meer dan 100 moesten lid zijn. Met een aansporing om als lid der vereeniging toe te treden, ook al had men thans geen prijs, zooals spr. zelf ten deel was gevallen, eindigde de heer v. Tongeren zijn sluitingsrede, en was voor gisteren de plechtigheid ten einde. BOSKOOP. De Raad' dezer gemeente heeft bo sloten,van 'de Nederl. Spoorwegen voor den t^jd van 20 jaren in erfpacht te no men een stuk grond, gelegen aan dia Zpfde, ten behoeve van de sportbeoefo Tung jof andierzins. Tbr gelegenheid! van het 50-jarig huwelijksfeest van den heer en mevr. Vuqk, werd Vrijdagavond door de Chr. Muziekvereeniging „Concordia" een se irenade aan hun woning gebracht. B, ien W. zijn voornemens om o;i 4 Mei aan te bestödlen bet vergrooten idieir RnkstuinbouwschooP met bijkomen die werken. Pc ras-plniimvee en konijnenvel* leeniging „Nut en Sport", heeft in haar laatst gehouden vergadering besloten, evenals vorige jaren, ongeveer half Ju ni, weidier een autoreis te maken naar di§ volgende hoenderparken: „De Büp wal" te Woudenberg, „Enny's Hoeve" en „The Hopp" te Voorthuizen. In Idje jJL gebonden vergadering van Idle Feestcommissie 1919 werd to. ic voorz. gekozen de heer A. H. v. Ge- Idieren. Er heeft zich hier ter plaatse een (dames-comité gevormd, teneinde ge.- dien in te zamelen voor een huldeb.(|.; aan H.M. do Koningin-Moeder. De 'u> zameling zal gehouden worden in een ider eerste dagen van Mei. Coöp. vereen. „De Boskoopsehe Veiling". Veiling van 28 April. Kcz. per bos: Columbia f0,510,60; Goldc Ophelia f0,500,69; Rosalandi.t 1' - —0,49; Butterfly f0,38—0,52; Kadle fo,6o1,04; Ophelia f0,300,49; li dius Pernet f0,690,81; Gsmengde u* zen, f0,230,32; Marcel Roy er f0,35 0,65; Mac. Keiler fo,öo0,80; h. Kordies f0,790,99; Lathyrus per b s io,i90,36; Violieren, dubb. per lo f0,700,90; Tulpen per bos 102^c. HAARLEMMERMEER Do gemeenteraad verleende aan I' en W. machtiging om mede te wer..en Idat het Kagereilanid van electrisenen

Nieuwe Leidsche Courant | 1928 | | pagina 2