LLANDSCHZWITSERSOHE LOCARAkuu SB Radio-Programma. Wat er vanavond te hooren is. HUIZEN (N.-H 1950 M. Ned Chr. Radio Vereeniging. 5.15 Kinderuurtje. 7.80 Lezing- en Muziekavond. Namens de Groen van Prinsterer Vereen'ging ie Klazienaveen zullen spreken: Ds. J. A. Verhoog uit Kla- ziena.een, Secrearis, over: „De nood in dei Z.O. hoek van Drenthe"; de heer O.. Norbruis, Burgemeestervan Schoonebeek, over: „De arbeid der Groen van Prinsterer Vereenigingtoi len g'ng van dien nood". erdere medewerking van: Me'. EPa Langeveld, Hilversum, Viool; Me:. C. van G„ Hilversum, Viool; de heer J. H. Sm't Duyzenr- kunst, Hilversum, Bariton: de heer Rudo'f Karssemeve1-, Bussum, bege leiding op orgel en piano. HILVERSUM, 1050 M. 6 00 Muziek. 7 15 Gez n 1 he'd'-h"lfuurtje. 7.45 Politieberichten. 8.10 Concert. 9.15 Voortzetting Concert. 10.00 Persberichten. DAVENTRY, 1600 M. 6.20 Muzirk. 6.50 Tijdsein. 7 05 Muziek. 7.3 5 Pianomuziek. 8.05 Zang. 8.20 Muziek en zang. 11.20 Muziek. LANGEN BERO 8 M 4 50—5 50 Ve-perconcert. 7.30 Muziek en zang. 9.55 Concert. KöNH u-uSTERH., 1300 M 7.50 Muziek. 9.50 Muziek. PARIJS (Radio) 1750 M. 5.05 Concert. 8.50 Concert. toe te schrijven aan communistische actie uit het verre Oosten en Rus land ,en voor een deel in Indië zelf Zij die den stoot hebbben gegeven, zijn buiten schot gebleven. Spr. herinnert er aan, dat de agita toren hun medewerkers hebben ge zocht tot onder de misdadige ele menten in de onderste lagen der bevolking. De bevolking ziet blijkbaar in, dat streng doch rechtvaardig is gestraft Spr. beantwooiidt de gestelde vra gen. De heer CRAMER (S.D.), acht het niet onomstootelijk vast, dat de oorzaken der onlusten te zoeken zijn in de communistische agitatie. Spr. verzoekt over egging van het Bantamrapport.- Hii vraagt maatre gelen tegen At jen politiek" van sommige ambtenaren De exorbitan te maatregelen moeten naar het wet boek van Strafrecht verwezen wor den. Daartoe dient hij een motie in. De heer VAN BOETSELAER VAN DUBBELDAM (C.H.), cons a- teert, dat vruchtbare gedachtenwis- saiing met den interpellant onmoge lijk is. Spr. raadt hem aan niet zoo haastig te zijn met interpella ties. Spr. pro.ejteert tegen dat deel der rede Cramer over de exorbi tante rechten. wanneer ze er niet» waren, zouden ze nu moeten wor den verleend. Spr. acht de inter- neering een zeer humanen maatregel L t heer fOEKES (V. DJ, is on voldaan over het antwoord van den Minister, omdat dit niet inging op het bestaan van. een voedigsbodem voor elke 1 evolutie in de ongunstige economische omstandigheden. De communisten hebben geen reden om verontwaardigd te zjjn over on juiste voorlichting, want zij zelt heb- Den op de onbeschaamd.te wijze de menscnen voorge'ogen. Oök spr. stelt de procedure van de strafwet boven de exorbitant rech ten, die veel te gehaast worden toe gepast. Spr. raadt den heer Cramer aan zijn motie in te trekken, om dat men daaruit lezen kan een af keuring van het geheele bele.d De heer KLEEREKuPER (S.D.y acht het verkeerd dat de toepassing van de doodstral berust op de be slissing van één persoon. Overigens acht hij de doodstraf uit den tijd. Hij stelt een motie voor, waarbij de wen- sche ij'kheid van afschaff ,ng dezer strut wordt uitgesproken. De heer BIJLEVELD (A.R.). be grijpt niet waarom de heer de V isser 200 voor de vrijheid p'e t, omdat Le nin heeft gezegd dat de vrijhe.d slechts een burgerlijk vooroordeel is. Het heeft spr. getroffen, dat de So ciaal Democraten :n regenstell ng mer de Indische raT'-gen. o en, ni ls had den te zeggen tegen de revoL t.onai- re communistische acie l-cr. 1 ïengt hulde aan den Gouverneur^Generaal die krasse maatregelen nam. De heer VAN PT TCKEVOF SEL (R.K.), vraagt een tegenspraak van de Regeering van de exessen door den heer de Visser genoemd De exor bitanre rechten kan de regeer ng n et missen. Wil men ?e niet toegepast zien, dan moet men geen opstand verwekken. De heer DROOGLEEVER FOR TUI JN (V.B.) meent dat de heer Cramer op bedenkelijke wijze de in terpellatie de Visser onderstreept met motie. De motie zou dan ook het ge zag ernstig schaden kunnen. De heer KERSTEN (S G P pro testeert tegen de motie-Kleerekoper Spr. zou willen, dat de doodstraf in Nederland weer werd Ingevoerd. Het staat in Gods Woord duidelijk geschre ven, dat diens bloed zal vergoten wor den, wie eens anders bloed ergiet. De barmhartigheid mag nooit het recht verdringen. De heer DE VISSER (C. P.) vangt zijn repliek aan om die morgen voort te zetten. De vergadering wordt te 6 uur ver daagd tot Woensdag 1 uur. GEMENGD NIEUWST Ernstig ongeluk. Zondag in den vroe gen ochtend, vond in de stijfselfabriek Zeelandia, te Sas van Gent, een zeer ern stig ongeluk plaats, meldt het „D. v. N.- B.". De werkman A., wonende te West- dorpe, was in de siroopafdeeling doende met zijn werkzaamheden, toen hij op ze ker oogenblik moet zijn uitgegleden, met het gevolg, dat hij op een der in volle werking zijnde machines is terecht ge komen. Vreeselijk verminkt en onder de groot ste pijnen werd de man, aanstonds naar het R.K. ziekenhuis te Sluiskil vervoerd, waar hij in deerniswekkenden toestand werd opgenomen. De man is gehuwd en vader van twee kinderen. Aanranding en mishandeling. In den nacht van Zondag op Maandag keerde de heer H. J. Terwinselen naar zijn woning te Onderspekhols huiswaarts. In de Schaesbergstraat te Onderspekhols kwam hem naar het „L. D." meldt, een viertal personen tegen. Deze personen hadden Zondags te voren een kleine woordenwis seling met een paar bezoekers in een ca fé in de Akerstraat te Spekholzerheide gehad. Terwijl zij J. vroegen of hij een dergenen was met wie zij Zondags te vo ren een woordenwisseling hadden gehad, vielen reeds de slagen, en werd J. met een hard voorwerp ernstig mishandeld. Hevig bloedend en kermend van pijn kroop de heer de J. de handen en voeten tot aan de woning van den heer M., al waar hij werd binnengelaten. J. bleek een ernstige hoofdwonde en vermoedelijk een rechterbeenbreuk te hebben opgeloopen. Door den inmiddels ontboden genees heer dr. Michels werd J. verbonden en daarna naar zijn woning, 150 meter ver der, gebracht. De boosdoeners wisten na deze daad te hebben volbracht in de richting Terwin selen te ontkomen. Overreden. Maandagavond is den 20- jarigen chauffeur W. Achterberg van de fa. B. S. te Veenendaal een ernstig onge val overkomen. Tusschen Eist eri Rhenen liepen eenige jongens achter den zwaarbeladen wagen om zich te laten meetrekken. A., die dit bemerkte, wilde de jongens tegenhouden, en stapte uit de auto, die hij langzaam liet doorrijden. Hij bleef echter haken en kwam onder het achterwiel terecht. Met zware inwendige kneuzingen werd hij opgenomen en naar de Rijkskliniek te Utrecht overgebracht. Zijn toestand is zorgwekkend. Branden. Te Terheijden brandde 't huis af van den boomkweeker M. N. Ook het huis van A. S. werd door het vuur aangetast en brandde geheel uit. Te Aarle Rixtel ontstond brand in het huis, bewoond door den heer Chr. v. Uden. Het huis brandde geheel uit. Ook de winkel en het woonhuis van den heer Strijbosch werden door het vuur aange tast en werden een prooi der vlammen. Assurantie dekt de schade. De brandweer kon, bij gebrek aan water, niets uitrich ten. Te Rucphen is het woonhuis van J. v. d. V. met den geheelen inboedel en 2 varkens verbrand. De schade wordt door verzekering gedekt. De bewoners waren afwezig. UIT DE OMGEVING. AARLANDERVEEN. Er wordt hier ge;racht op te richten een afd. van Patrimonium. Een voorlooyig com té is gevormld, en bestaat uit de heeren P. verdonk Boogaart, P. Eikelenboom en H. oogaart Vrijgesproken is door de Haag- sche Recntb n'k de varkenshandelaar J. W. F. te Alphen a. d. Rnn. Hem was ten laste ge ejd aanrijding op den weg langs het Aai kanaal van een motorrijder me. een auto. De prijs der melk is per liter van 12 op 14- ct. gebracht. De doorvaart aan de Galgma chine is weer geopend. AI.PHEH AAN DEN RIJN. De aanvullingsagenda voor de \erga.denng van den Raad dezer ge meen e op morgen, des n.m. 7 uur, is als volgt Van de agenda vervalt: Punt 10: Voorste! van B. en W. to. vaststelling van een n enve ver ordening op het Grond'bedrijt. Hiervoor komt in de plaa.s: 10. Voorstel van B en W. tot vasts e l.ng van de vei goed ng inge volge artlcel 101 de. Lager Onder- wijsje. 1920 aan Besturen van Byz. Scholen over het jaar 1925. LANGERAAK. Burgerlijke st nd. Be.a len: D. Mi v. d. Hoorn geb. Verme len, d.; H. T roest geb. S aai, d.; C. Keij- zer geb. d. Hoorn, d.; A. \an Os geb. Hill^e, z. Gehuwd: F. Bezemer 25 j. en A. Bruijn 24 j. Overleden: M. J. v. d. Hoorn 1 j. ROET-OF A RENDS VEEN. Vermoedelijk tengevolge van het open krabbben \an een puistje aan het gelaat beeft de 17-jarige zoon van den neer M. T., bloedvergifti ging gekregen. Hoewel de jongeman nog ijlings naar het Acad. Zieken huis te Leiden werd vervoerd,, kon geen menscnelijke hulp meer baten, en is hij daar na een hevig lijden overleden. Daartoe uitgenoodigd door 71e be sturen van B. B. C. en H B. G.^ werd giste enavond een vergadering gehouden van Boll entrekker- Het trekken van bloemen in den winter wordt hier al engs voor velen een bedrijf van bete-'kenis; en neemt 'het ge al trekkers jaarlijks toe, ook de kwantu.ms bol'en die voor het doel worden gezet, worden grooeer dan men vroege; gewoon was; ailes te samen genomen, meende men dat een ged?, en en wissel ng over dit voor zoo elen belangrijke punt wel van gewicht meest zijn, vandaar de op roep, en hieraan was vooral door de ouds.en en kroo.sten 111 het va£ gevolg gegeven. De gehouden bespre kingen hebben niet geleid tot een bepaalde aangewezen richting, alge meen was men het eens dat samen werking ook in deze noodig is, en een animo tot, we zouden haast zeggen energieke bouw in bepaalde richting, kon zelfs worden gecons;a- teerd; overigens was het oök niet de opzet, dat besluiten zouden wor den genomen We willen dus dege nen, die zich er mede be ast heb ben de zaken nader onder de oog en te zien, niet vooruit loopen. en rus tig de adviezen dezer heeren afwach ten. Echter dient deze tevens om ■degenen die n et ter vergadering wa ren, aan te raden, ook he, aavues van de commissie af te wachten, al vorens ergens toe te besluiten, ot zich bij een der heeuen vervoegen om inlichtingen In deze commissie hebben zitting de heeren: P. Huig- sloot, P. Loos. N. Koek, C. Huig- sloot en E. Koek, terwijl de voor zitter, de heer W. van der Zwet zich wilde beiasten ine, de loopende werk ziaamheden. We wenschen de commissie een goed succes in haar pogen en stres en voor verbeter ng_ van e,kaars belangen en hopen dat zij s eeds diezelfde op bouwende medewerking mag onder vinden bij he: verder onderzoek, als de gisterenavond gehouden vergade ring kenmeikte Vermelden we ten slo te het woord van dank uitgesproken door den he r C. Huigsloot tot de besturen soor het genomen initiatief, de ire'kkeus te hebben bij elkaar gebracht. RECHTZAKEN. HAAGSCüE RECHTBANK. Aanrijding op den Leidschestraatweg* Gisteren heeft nog terecht gestaan de pensionhouder G. A. M., uit Noord- wijk aan Zee, terzake van het veroor zaken van zwaar lichamelijk letsel door schuld. Het zou aan Zxjn schuld te wijten zijn geweest, dat hij in den avond van den lsten Februari van dit jaar, omstreeks half negen, gaande in de richting Leiden, een eindje voor bij het viaduct op den Leidschestraat- weg, als bestuurder van een automo biel, een uit den tegenovergestelden kant komenden motorwielrijder, den monteur- A. J. de Vink. heeft aange reden, met het gevolg, dat een voet van dezen zoo ernstig werd gekwetst, dat hij ruim vier maanden in het zie kenhuis is verpleegd moeten worden. Het O.M., waargenomen door mr. Rijkens, achtte verdachte's schuld be wezen en het gebeurde van ernstigen aard. Spr. vorderde 6 weken gevange nisstraf tegen verdachte. Verdachte's raadsman, mr. Nord Thomson, meende, dat de schuld van verdachte niet is komen vast te staan. PI. concludeerde tot vrijspraak. ACADEMIE -NIEUWS. Geslaagd voor het candidaats- examen rechtsgeleerdheid, de dames H. A. H. W. Berk te Den Haag, A. M. F. van der Meer te Den Haag, Mej. F. Muller te Den Haag en de heeren F. M. E. de Testa te Den Haag, J. Hollan der te Den Haag en W. O. Liewens te Den Haag. Geslaagd voor het candidaats- examen wis- en natuurkunde B, de heer B. G. P. Kuiper te Leiden. Voor het examen apothekers-as sistent zijn Opgeroepen 4 candidaten. Geslaagd is de heer W. C. J. de Graaf geboren te Bodegraven. Land- en Tuinbouw. IN- EN UITVOER VAN BLOEMBOLLEN. De uitvoer van bloembollen, knolsier gewassen en vaste planten bedroeg in September 20.020 ton. ter waarde van ƒ20.330.000, tegen 15.237 ton ter waarde van 18.415.000 in September 1926. Groot- Brittannië nam 6759 ton of, de Vereenig- de Staten 5348 ton, Duitschland 3526 ton, Zweden 1210 ton, Canada 999 ton, Dene marken 847 ton, Frankrijk 323 ton, Noor wegen 245 ton, Zwitserland 114 ton. Polen en Dantzig 110 ton, Tsjecho-Slowakije 81 ton, Belgie 75 ton, Finland 71 ton. Oos tenrijk 69 ton, de Ierscbe Vrijstaat 50 ton, Noord-Ierland 71 ton. Italië en Fiume 28 ton en Argentinië 18 ton. De invoer van bloembollen, knolsier gewassen en vaste planten bedroeg in September 3G9 ton ter waarde van ƒ205.000, tegen 192 ton ter waarde van 140.000 in September 1926. Verreweg 't grootste deel van den invoer kwam uit Groot-Brittannië, n.l. 296 ton. TULPEN IN DEN C. C. POLDER. De heer J. Roelofs Ezn., burgemeester der Gemeente Finstervvolde, die uitgebrei de bouwlanden exploiteert in twee Dol- lardspolders, neemt op uitgebreide schaal in den Carel Coenraadpolder een proef met den verbouw van tulpen. FAILLISSEMENTEN. Uitgesproken: 's Gravenhage. 24 October. W. N. de Bruijn, bloemist, te Voorburg. Rech- ter-comm. Mr. 'W. Fick; cur. Mr. F. J. Zijl. W. Verboon. melkslijter te Leiden Rechter-comm. Mr. C M. de Kuyper; cur. Mr. H. van Ewijck te Leiden. P. J. Lekkerkerker. te Zoeterwou- de. Rechter-comm. H. W. E. Klomp; cur. Mr. A. J. Romijn te Leiden. De N. V.C. Ravenbergen's Bloem bollenkweekerij en bloemenhandel te Rijnsburg. Rechter-comm. Mr. J. A. F. van Asperen; cur. Mr. M. N. van Eijk te Leiden. STADSNIEUWS. VORSTELIJK BEZOEK. Morgenmiddag (Zullen de Prins en de Prinses Ri van Korea met gevolg een bezoek brengen aan onze stad. Tegen half vier zullen de Prins en de Prinses in het Ethnografisch museum aan het Rapenburg ontvangen worden door den rector magnificus der Uni versiteit, prof. Wensinck en door den directeur, Dr. Juynboll, den hoogleer aar Prof. de Visser en den lector in het Chineesch, Duyvendak, worden rondgeleid. Daarna zal te ongeveer 4 uur de bezichtiging van de Japansch-Chinee- sche studiezaal van het legatum War- nerianum en de Chineesche Biblio theek plaats hebben onder leiding van de heeren Dr. Wieder en Dr. v. Aeren- donk. Omstreeks kwart over 4 wor den de vorstelijke personen door den rector-magnificus en de assessoren ontvangen in de Senaatskamer der Universiteit, waar thee zal worden aangeboden. Hierna keert het gezel schap naar Den Haag terug. PROF. KEESOM EEREDOCTOR. De Senaat der technische Rooge- school te Warschau heeft aan Prof. Keesom het eere-doctoraat verleend. Hedenmorgen omstreeks half 11 zijn op den Stationsweg twee vracht auto's in botsing gekomen met een iuxe auto, doordat laatstgenoemde, die zich tusschen beide vrachtauto's bevond en den weg overstak plotse ling stilhield. De drie auto's liepen nogal beschadigingen op. Persoonlij ke ongelukken hadden niet plaats. Laatste Berichten. HET AUTO-ONGEVAL AAN HET HAAGSCHE SCHOUW. Men herinnert zich het auto-onge luk op 25 Aug. aan het Haagsche Schouw, waarbij een Belgische auto met groote snelheid tegen de auto van den heer v. d. Spoel uit Hilversum opreed, waarbij het 11-jarig dochter tje van den laatste omkwam en de in zittenden ernstig verwond werden. Naar wij thans vernemen, is de Belgische auto, welke toebehoort aan den heer A. Gheyssens, te Iseghem, welke door de justitie in beslag ge nomen was, thans vrijgegeven en he denmorgen naar België vervoerd. Naar wij verder vernemen, zal de zaak tegen den Belgischen chauffeur Adam, die de aanrijding heeft veroor zaakt, en die tegen een borgtocht van 10.000 voorloopig op vrije voeten is gesteld, in den loop van November voor de Haagsche Rechtbank in be handeling komen. TELEGRAMMEN. (Draadloozc dienst.) ITALIAANSCH STOOMSCHIP VERGAAN Vermoedelijk 880 menschen verdronken. BUENOS AYRES, 26 Oct. (V.D.) Het Fransche stoomschip „Formosa* heeft een draadloos telegram afgezonden, waar in wordt gemeld, dat het stoomschip on derweg is naar Rio de Janeiro met 720 overlevenden van het Italiaansche stoom schip „Mafalda", dat vergaan is. Het bureau van de „Navlgazione Gene rale Italiana" deelt mede, dat het stoom schip „Mafalda'' zestienhonderd personen aan boord had. Men vreest derhalve dat 880 personen zijn verdronken. Aan boord van het stoomschip bevond zich ook de bekende Italiaansche tenor van de Metro politan Opera te New York, Gigli. Men weet niet, of hij gered is. Het stoomschip „Mafalda" van de „Na- vigazione Generale Italiana" meet onge veer 12000 ton. Het schip is op 11 October van Genua vertrokken met bestemming naar Rio de Janeiro, waar het op 25 Oc tober werd verwacht. Op 18 October ver trok het schip naar Dakar. NEW YORK, 26 Oct. (V.D.) Volgens hier uit Rio de Janeiro ontvangen telegram men schijnt het Italiaansche stoomschip „Prinses Mafalda" niet ver van de kust op een onderzeesche klip gestooten te zijn. Het schip begon onmiddellijk te zin ken en onder de opvarenden ontstond 'n paniek. Vele passagiers trachtten zich 'n plaats te veroveren in de reddingsbboten. Uit Rio de Janeiro zijn onmiddellijk eenige schepen naar de plaats van de ramp vertrokken om zoo mogelijk nog hulp te verleenen. Het staat vast, dat hpt Fransche stoomschip „Formosa" 720 op varenden van de „Prinses Mafalda" heeft kunnen overnemen. Men hoopt, dat an dere schepen nog meer geredden aan boord hebben, hoewel daarvan tot nu toe geen bericht is ontvangen. Toen de ramp plaats had, bevonden zich vier schepen op niet te grooten afstand. Het aantal opvarenden. RIO DE JANEIRO, 26 Oct. (V.D.) Het bureau van de „Navigazone Generale lta- liana" deelt officieel mede in tegen stelling met het eerste bericht, dat zich aan boord van de „Prinses Mafalda" zes tienhonderd opvarenden bevonden dat het vergane stoomschip aan boord had 968 passagiers en een bemanning van 230 koppen. In totaal bevonden zich dus 1198 personen, van wie voorzoover tot nu toe bekend, 720 werden gered. ROME, 26 Oct. (V.D.) Blijkens de laat ste berichten uit Bahia heeft het Fran sche stoomschip „Formose" 720 passa giers van de „Mafalda" overgenomen, wel ke vervolgens over andere te hulp snel lende vaartuigen verdeeld werden. Door het Engelsche stoomschip „Empire Star" werden 200 en door het Duitsche stoom schip „Athenas" 400 passagiers overgeno men, terwijl zich op de „Formosa120 schipbreukelingen bevinden. Aangezien ook de „Piauky" en de „Ra- thelona" zich naar de plaats des onheil» begeven hebben, kan worden aangeno men, dat het aantal geredden nog zal stijgen. Blijkens een radiotelegram van het Engelsche stoomschip „Avalon" wordt het aantal geredden op meer dan 800 ge schat. De oorzaak van de rai.ip is. naar men aanneemt, een ketelontploffing, welke moet hebben plaats gevonden even nadat het schip op een klip liep. De Braziliaan- sche kruiser „Rio Grande" Leeft bevel ge kregen zich in allerijl naai de plaats van de ramp te begeven. MARKTBERICHTEN. AMSTERDAM, 26 Oct. Veemarkt, Aangevoerd 242 vette kalveren, le kw. 1—1.10, 2e kw. 0.90—1, 3e kw. 0.75— 0.90, per Kg. levend gewicht; 44 nuch tere kalveren, 1421 per stuk; 640 varkens, Holl., Overz. en Geld., le kw. 0.760.77, 2e kw. 0.750.76, vette var kens, 0.730.75, per Kg. slachtgewicht WOERDEN, 26 Oct. Veemarkt. Op de heden gehouden groote najaarsmarkt van runderen waren aangevoerd 1348 stuks. Prijzen stieren 180370, kalfvaarzen 190 250, pinken 100180, melkkoeien 190 320, kalfkoeien 225400, vaarskoeien 150 —360, kalveren 50100. Handel goed. AMSTERDAM, 26 Oct. Oliën. Lijnolie per Nov. 32.7433; Nov.—Dec. ƒ33— 33.25, Jan.—April ƒ33.50, Mei—Aug. ƒ33.75 Stemming prijshoudend. Telegrafisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 26 October 1927, medege deeld door het Kon. Ned. Meteorolo gisch Instituut te De Bildt Hoogste brm.stand 770.0 te München. Laagste brm.stand 737.5 te Vestmanoer. Verwachting tot den avond van 27 Oc tober: krachtige tot matige zuidelijke tot zuidwestelijke wind, betrokken te zwaar bewolkt, weinig of geen regen, weinig verandering in temperatuur. Barometerstand. aangegeven door den wijzer. Stand van gistermiddag 761. LICHT OP VOOR FIETSERS E.A. Woensdag 26 October; 5.11 nam. LUCK7 -TEMPERATUUR. Hedenmiddag 3 uur: 15 gr. C. Wisselnote erin gen. (Amsterdam). Berlijn 59.30 Londen t 12.097» New-York - 2.487» Parijs9.747» Brussel34.567, Züricb 47.95 Praa*7.37 Rome 13.507» Madrid42.74 Oslo65.50 Kopenhagen 66.65 Stockholm 66.95 Weenen9347

Nieuwe Leidsche Courant | 1927 | | pagina 3