NIEUWE LEIDSCHE COURANT VAN ZATERDAG 25 JUNI 1927 Radio-Programma. Wat er vanavond te hooren la. KöNlGWUSTERH., 1300 M. 5.206.50 Concert. 10.5012.50 Muziek. HILVERSUM, 1050 M. 4.006.00 Muziek. 6.007.45 Concert. 7.45 Politieberichten. 8.10 V.A.R.A.-avond. 10.30 Persberichten. ,10.40 Muziek. LANGENBERG 468,8 M. q.506.50 Muziek.1' 8.209.35 Muziek. 9.3510.05 Feest ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan der „Konsumge- nossenschaft Eintracht", Keulen. 10.05 Vroolijke avond. Daarna Muziek. DAVENTRY, 1600 M. 7.35 Piano. 1 8.05 Variété. 9.05 Vioolmuziek tetti zang. 9.55 Concert. 10.15 A Russian Party. 10.5012.20 Muziek. PARIJS (Radio-Pari?) t 5 3.05—5.55 Concert. 8.50 Concert. ZONDAG 26 JUNI. HILVERSUM, 1050 M. 9.30 Uitzending van den Kerkdienst vanuit de Ne4- Herv. Kerk te Vee-- nendaal. Voorganger: Ds. S. C. WYNGAARDEN, Pred. aldaar. Kort overzicht van den Dienst: 1. Orgelspel. 2. Votum en Zegengroet. 3. Zingen: Psalm 89 7. 4. Lezen: de Wet en Psalm 85. 5. Gebed. 6. Zingen: Psalm 85 13. 7. Preek over Psalm 85 :g. 8. Zingen Psalm 119 25 en 53. 9. Preek 2e gedeelte. 10. Dankzegging. 11. Zingen: Psalm 25 5. 12. Zegen. 13. Orgelspel. 6.45 Vrijz. Prot. Kerkdienst vanuit het gebouw van den N. P. B. te Hil versum. Spreker: Ds. W. D. M. BAAR, Alkmaar. troffen, ditmaal gedurende den dienst Toevallig zijn er geen ongelukken ge beurd door den straal, doch alleen door de paniek bij het verlaten der kerk, aldus schrijft Ir. W. T. Pot in de N. Rott. Crt.". Bliksemafleiders waren of niet aan wezig, of niet in orde, volgens moder ne begrippen, gezien de opgetreden verwoestingen. A's men zoover met den ge?st van zijn tijd medegaat, dat men het orgel electrisch aanblaast, resp. de kerk electrisch verlicht, dan weet men, dat men met deze metalen leidingen, wel ke naar de aarde voeren, eeil afleider binnen in de kerk naar boven voert waardoor de bliksem aangetrokken wordt en waarop de bliksem Zeer ge makkelijk van den buitenkant der kerk af zal overslaan. De mogelijkheid op ongelukken"^en brand wordt hierdoor ten zeerste bevorderd, als geen mo derne bliksembeveiliging aanwezig is. Men^dient te begrijpen, dat het een plicht is dergelijke hooge gebouwen, waarvan al eeuwen lang bekend is, dat zij uit hoofde van hun hooge, metalen spitsen, groote metalën "klokken, uur werken, staaltrossen van 10-tallen M. lengte met zeer groote gewichten, or gelpijpen, metalen dakbedekkingenen waterafvoeren, groote trefkans heb ben en waarin af en toe groote men- schenmassa's te zamen komen, van zeer goede bliksembeveiliging te voor zien, evengoed als het een plicht is van het polderbestuur een dijk van een polder, waarin men massa's boer derijen laat bouwen, goed in orde te houden tot verweer tegen stormvloe den, welke het gevolg zijn van lucht- stormen. Tegen electrische stormen is het eveneens plicht de menschen te be schermen. Aangezien de lucht- en electrische stormen blijkbaar toenemen in hevig heid,. acht ik het een plicht dat'alle kerken, groote tooneel-, dans-, verga derlokalen en scholen, ook die, welke midden in de steden, en vooral die, welke in de dorpen en badplaatsen op de duinen verspreid staan, van mo derne bliksembeveiligingen worden voorzien. BUITENLAND. DE DRIE-MOGi^DHEDEN CONFERENTIE. Naar overeenstemming. In Japansche -kringen te Genève wordt vernomen, dat er bases zijn vast gesteia voor de besprekingen tusschen de Japansche en Amerikaansche ge^ delegeerden. De Amerikanen gaven een nadere verklaring van zekere Amerikaansche voorstellen tot beperking der maritie me bewapening, die niet duidelijk wa ren. 1 Een besloten vergadering zonder de toehoorders. De uitvoerende commissie der con ferentie gisterochtend in een besloten zitting bijeengekomen, zonder de Fran sche en ltaliaansche toehoorders, be sloot Bridgeman te verzoeken de functie waar te nemen van voorzitter der commissie. Zij besloot eveneens den vlootraad te verzoeken groepen te vormen om van technisch standpunt de kwestie van de beperking der krui sers, torpedobooten en duikbooten te bestudeeren. Optimisme in Londen. Niettegenstaande de verschillen id zienswijze tusschen de onderscheidene delegaties op de Dricmocendhedencon- ferentie inzake de Maritieme Ontwa pening te Genève wordt te Londen enog de hoop gekoesterd, dat de con ferentie. wat de hoofdzaken aangaat, succes zal hebben. Er ontstond met name eenig opti misme als gevolg van de particuliere besprekingen tusschen de voornaam! ste gedelegeerden en de dagbladen meenen te weten, dat de volgende ple naire zitting Maandag zal worden ge houden. Het heeft voorts allen schijn, dat de critiek, uitgeoefend op de Engel- sche voorstellen, niet gebaseerd is op de overweging, dat deze plannen on-; deugdelijk zouden zijn, doch veeleer op de overtuiging, dat zij te ver gaan. DE BURGEROORLOG IN CHINA. Wat wil Feng? De Chineesche politici moeten nog! steeds gissen naar de werkelijke be doelingen van Feng Joe sjiang. In zijn telegrammen aan de leiders te Hankau komen wel is waar zinsne den voor als: „Ik heb besloten", en; „Het is mijn verlangen, dat ge mijh oplossing aanvaardthetgeen den indruk wekt. dat Feng zich thans defi nitief met Tsiang Kai sjek vereenigdi heeft .en beiden hebben wel is waar plechtig gezworen, dat zijij hun revo lutionaire legers tot den dood zullen laten strijden voor de drie beginselen van Soen Jat sen, doch het lijkt niet temin. alsof Feng de handen vrij wil houden. Alvorens hij zijn opmarsch naar het Noorden begint, zal hij zoowel met de extremistische communistente Hankau als met de resten van Woe Pei foe's leger rispeten afrekenen. Daarna zal de algemeene opmarschl beginnen, waarbij Feng zal samenwer ken met vNanking en door Hankau zal worden geholpen mqt munitie, terwijl hij voorts steun verwacht van den toetsjoen van Sjansi. Men zal dan kunnen zeggen, dat de „groote anti-'militairistische" en anti vreemdelingen-alliantie der Kwomin- tang tot stand zal zijn gekomen, welke zich tegen den Noordelijken dictator Tsjang Tso lin zal wenden. De premier van Tsjang 1 so lin. Pan foe, doet wanhopige pogingen om op het laatste oogenbiik nog stpun van de buitenlanders te verknjgen. NIEUWE AANSLAG IN RUSLAND. Op den voorzitter van den economischen raad. Te Warschau zijn uit Moskou ba richten ontvangen, volgens welke op Donderdagmiddag op den voorzitter van den Kussiscnen oppersten econo mischen raad, KoeiDisjet, een aanslag is gepleegd, toen hij zijn werkkamer vernet, om» te gaan eten. Het schof moet evenwel geen doel: hebben geirotten. De daqer moet zich nog in het ge bouw van den raad verborgen huuaeii .bevestiging van Kussiscne zijde kon tot dusverre nog niet veriaegen wor den. KINDERELLENDE IN RUSLAND. Aan een correspondentie in de „Li bre B'elgique" uit Moskou ontleenen we het volgende: Twee jaar geleden werd te Moskou een vereeniging van kindervrienden opgericht, die in bijna alle groote cen tra van het land onderafdeelingen vormde. Het doel der vereeniging was strijd tegen de toen reeds groote kin- dereilendè te voeren. Zij genoot van de regeering een officieele subsidie. De „Prawda" en de „Izwestia" hadden voor haar een inzameling georgani seerd. Thans Is deze vereeniging weer op geheven daar verreweg het grootste deel van het door de regeering uitge geven geld niet den kinderen, maai den ambtenaren ten goede is gekomen. De Russische bevolking schijnt geheel aan het zien van de verwaarloosde kinderen gewend te zijn. Men is zelfs niet meer verwonderd, wanneer men hen in troepen ziet oprukken om ge- heele dorpen te overvallen en uit te plunderen. Dit is voor hen namelijk het eenige middel om hun honger te stillen en zich kleeding te Verschaffen Men ontmoet geheele troepen kinde ren, die in spoorwagens of op trottoirs slapen. Deze verwaarloosde kinderen hebben dikwijls bonden gesticht om zich door georganiseerde roofpartijen diefstallen en inbraken, van voedsel te voorzien. Op honderd kinderen komt men er nauwelijks twee tegen, die niet rooken, drinken of cocaïne gebruiken. De helft van deze kinderen gaat ten gronde door alcohol en tabak. In de bonden valt aan een scheiding van beide geslachten niet te denken. De zedenverwildering van de meisjes is dan ook nog bijna beklagenswaar diger dan die van de jongens. Eenigen tijd geleden zocht de Sovjet- regeering dit euvel krachtig te stui ten. Het gelukte op één dag in Moskou 3000 van zulke rondzwervende kinde ren bijeen te brengen. Deze werden toen naar de Zuidelijke districten ver voerd en in speciaal daarvoor inge richte kolonies leefden de kinderen in de grootste ellende. Zij liepen den ge- heelen winter op bloote voeten rond, hun kleeren zijn niet meer dan een paar oude lompen en zelfs de meest elementaire begrippen van zindelijk heid werden verwaarloosd. In de kolonie Vorowsky, een vroe gere bezitting van een vorst, met een paviljoen van 44 kamers, zijn 350 kin deren ondergebracht. Onder deze 350 kinderen kwamen binnen zes maan den 3096 ziektegevallen voor. Minstens 10 pet. van. de kinderen is tubercu leus. Maar ook onder de oogen van de centrale regeering in Moskou zijn de toestanden niets beter dan'in de dis tricten. In Moskou bestaat een inrich ting waar verwaarloosde, rondzwer vende kinderen, die door dc politie worden opgepakt, ondergebracht wor den. Bij deze inrichting worden tot 820 jongens en 250 meisjes per dag aange bracht. Het zijn waarlijk troostelooze toe standen. DE POKKEN IN FRANKRIJK. Onrustbarende toeneming. In de Fransche Akademie van Ge neeskunde heeft dr. Louis Camus de aandacht gevestigd op de onrustba rende toeneming van het aantal geval len van pokken, nadat de ziekte eerst bijna verdwenen was. Het lijkt een he vig offensief. Sedert September zijn 15 departementen direct of indirect be smet geworden door kiemen die uit Noord-Afrika afkomstig waren. In het district Parijs zijn verschei dene honderden menschen aangetast In het Claude Bernard-ziekenhuis wer den 214 pokkenlijders opgenomen, 72 van hen zijn overleden en 21 waren einde Mei nog in behandeling. Vrou wen werden tweemaal vaker aange tast dan mannen. Meer dan 50 pet. van de aangetaste kinderen zijn bezweken. Het algemeene gemiddelde van de sterfte bedraagt ongeveer een derde van het aantal patiënten. De Akade mie besloot dat haar vaccine-commis sie een nieuw en dringend beroep op de openbare macht zou doen teneinde de plaag te bestrijden. GEMENGD NIEUWS. Uit een trein gevallen. Mej. C., wonende te Rotterdam, did Maandagavond even buiten Delft uit den trein is gevallen en 's nachts zwaar1 gewond door een nachtwaker werd gevonden, heeft bij het verhoor, dat de politie haar eerst gisteren heeft: kunnen afnemen, meegedeeld, dat zij" uit het portierraampje leunde, om te zien, waar zij zich bevond. De deur was toen waarschijnlijk niet gesloten, waardoor zij uit den trein is gevallen. Geruimen tiid heeft zij, tusschen de spoorlijnen liggend, om hulp geroepen- naderhand heeft ?ij het bewustzijn ver loren. Een slaper. Een 17-jarig jong mensch bracht Donderdagavond te Rotterdam een bezoek aan een bios coop aan de Kruiskade. 1 Tijdens de voorstélling viel hij in slaap. Het herhaalde aan en uitgaan vén het licht, de muziek van het orkest, noch het gestomnie' van het publiek, dat na afloop van de voorstelling dei zaal verliet, vermochten hem te wec ken. Het personeel sloot de zaak, zonder" den slaper op te merken. Deze werd eerst des nachts te half drie met stijfheid in alle ledematen wakker. De deuren waren op slot en hij zat gevangen. Het gelukte hem bii het hek aan de straatzijde te komen. Daar heeft hij staan wachten, tot een late wandelaar hem ontdekte. Deze heeft den directeur van het theater uit bed gebeld en deze heefr toen zijn bezoeker de vrijheid gegeven. Een wolkbreuk. Omstreqkti kwart voor e'f gisterochtend kon men op den hoek Laan van Meerder voort Groothertoginnelaan in Den Haag uit Westelijke richting in de toch air frauwe lucht een zwarte wolk zien omen aandrijven. Bijna op hetzelfde oogenbiik, tege lijk met eenige flinke windstooten, viel er zooveel water neer. dat de straten in een oogwenk blank stonden. Men vertelde oris, dat het vele wa ter met zoo groote kracht neerviel, dat parapluies eenvoudig neergedrukt weraen. De voorbijgangers vlogen overal de portieken binnen, qenige dames pro beerden zelfs weg te kruipen onder het afdak van een reclamewagen. Men zag slechts een watergordijn Het geheel duurde1 slechts eenige mi nuten. Zonderling geschil. Voor den Haagschen Politierechter heeft gis teren terecht gestaan een gehuwde vrouw, terzake van eenvoudige belee- diging van een advocaat, rechtskundig adviseur. I Zij zou dezen toegevoegd hebben niets minder dan de woorden: schoft, ploert, bedrieger,pitzuiger, oplichter en afzetter. Verdachte ontkende dit echter ten stelligste. 1 Op 25 April van dit jaar hield de advocaat zitting te 's Gravezande, toen ook verdachte en haar man even eens een rechtskundig adviseur daar kwamen. Zij vroeg den advocaat te spreken. Er is toen een woordenwisseling ont staan, welke een niet bepaald vriende lijk karakter droeg.'. De genoemde woorden zijn daarbij, zoo verklaarde verdachte, echter niet gebezigd. De advocaat daarentegen verzeker de, dat verdachte wel degelijk hem dia woorden had toegevoegd. Hij stelde zich civiele partij en vroeg een schadevergoeding van f 100, daar het gebeurde nem te 's Grave zande veel nadeel berokkend had. Er werd nu een andere getuige ge hoord, die in gezelschap was geweest: van den advocaat. Voor het verhoor van dezen getuige verzocht verdachte's raadsman, Mr. de Haart, den politierechter, dezen ge tuige nadrukkelijk te w jij zen op het gewicht van den eed. Nadat de politierechter, Mr. Bom- mezijn, aan dit verzoek had gevolg ge geven, verklaarde deze gcluige. niet te volharden bij zijn voor ao ;o af gelegde en door hem geteekende er- klaring. Hij heeft niet gehoord, dat ver dachte de in de dagvaarding genoem de woorden heeft gebezigd. Hij weet niet. welke woorden wel gebruikt zijn. Nadat nog twee getuigen a déchar ge waren gehoord, vroeg het O. M waargenomen door Mr. Polman, vrij spraak van de verdachte. Mr. Bommezijn. uitspraak doende, sprak verdachte vrij, met afwijvingv. de civiele vordering. UIT DE OMGEVING. ALKEMADE. Voor de Rechtbank le Haarlem diende Donderdag cl? zaak betreffende de aangifte van mishandeling van A. L. M. Ludlage to Rijpweterin" contra den gjemeente-veldwachter J. Went. Ludlage heeft n 1. aang'fle gedaan, dat hiUop 30 April i.l., zonder eenige aan leiding eenige klappen van Went zou hebben gekregen. Als getuige van deze mishandeling, kon hij meebrengen J. B. A. Beugelsdijk, eveneens te Rijpwetering Ter terechtzitting werden de rollen levenwei omgedraaid en klaagde de Of ficier van Justitie Ludlage aan wegens valsche aangifte. Na verhoor van 7 ge tuigen k decharge, eischte de Officier tegen Ludlage 3 maanden gevangenis straf,, terwijl tegen Beugelsdijk rechts ingang werd verleend, verdacht van mein eed. Overigens was nog tegenwoordig de Chef-Veldwachter J. M. Byen, terwijl voor Ludlage optrad Mr. de jClercq uit Leiden. Ten slotte wenschen we er de aan dacht op te vestigen, dat de veldwach ter J. Went, niet zooals het gerucht? gaat, geschorst is, doch op medisch advies rust moet houden wegens een hem aan zijn been overkomen ongeval. HAZERSWOUDE. Een kind van den arbeider F. Zon- derop had de onvoorzichtigheid uiteen pot met kokende koffie te drinken. Deerlijk gebrand werd overbrenging naar het Acad. Ziekenhuis door Dr. Vlaanderen aanbevolen. KATWIJK AAN DEN RIJN. Predikbeurten. Ned. Herv. Kerk v.m. 9.30 en' n.m. 6 uur Ds. Bollee. Geref. Kerk v.m. 9.30 en n.m. 6 uur Ds. Meijering. Een zwaluw geeft nog geen zomer. En een week met goede prijzen zegt nog niet zoo veel. Doen een verblijdend tee- ken is het toch als de prjjzen van een der hoofdproducten van den tuinbouw, n.l. de vroege aardappelen, van 75 tot 100 pet. hooger staan dan in een vorig jaar. Begin dezer week waren de prijzen al zeer goed, doch dank zij het slechte weer van Donderdag en Vrijdag werd de aanvoer kleiner inplaats van grooter. En de prijzen liepen dientengevolge op. De buitengewone prijs van Vrijdag mo gen we dan ook niet als de handelsprijs noteeren, doch is slechts een gevolg van rle groote vraag op Vrijdag en de kleine re aanvoer wegens den regen. Die er een nat pak aan waagden van de tuin ders, hebben hiermede goed verdiend. Ook de peen bleef in prijs stationair. Volgende week zal de aanvoer en van aardappelen èn van peen, vooral van peen belangrijk worden. Het bollenrooi- en belet meerdere tuinders ander werk te doen op heden. WASSENAAR. Predikker, en. Ned. Herv. Kerk v.m. 10 uur Ds. van Dijke van Leid- schendam. Nam. geen dienst. Kievitskerk v.m. 10 uur Ds. te Winkel van 's-Gravenhage. Geref. Kerk v.m. 10 en n.m. 5 uur Ds. v. d. Heyden. - Een zekere M. alhier, werkzaam bij het leggen der waterleidingbuizen, had het ongeluk, met beide handen bekneld te geraken tusschen 2 zware buizen, (ben 2-tal vingers werdesn hem afge- kneld en de overige ernstig verwond. ACADEMIE -NIEUWSI STADSNIEUWS. EEUWFEEST MINNEHUIS. De feestelijkheden in het Minnehuis aan de Kaarsenmakersstraat zullen Maandagmiddag bij gunstig weer wor den ingeluid door een rijtoer met de verpleegden, welwillend aangeboden door de firma Kooreman. Boommarkt. Dinsdagmiddag zullen Regenten van 34 uur recipieeren in de kerk- zaal van het gesticht, terwijl des avonds" 7 Vi een herdenkingsdienst zal worden gehouden, zoo mogelijk in den versierden tuin van de stichting. Het muziekgezelschap „Athalia" en de Christelijke zangvereeniging „Ex Animo" zullen dezen dienst opluiste ren, terwijl Dr. Riemens een feestrede hoopt uit te spreken. De 2de dag, Woensdag, is meer be doeld als feestdag voor de verpleegden waarvan een feestmaaltijd en de mu ziekuitvoering van het Leidscb Politie Muziekgezelschap in den tuin de hoofdschotel vormen. Dien dag bestaat tussdhen 3 en 5 uur gelegenheid voor ieder belangstellen de het versierde gebouw met den tuin te bezichtigen. Bij de politie zijn inlichtingen te bekomen betreffende een schaap (lam) dat onbeheerd is aangetroffen. Door de politie zijn in beslag ge nomen de rijwielen van T. G.' de W. en H. M. P. P., die niet voorzien waren van een belastingplaatje. Gisteravond heeft op de Boom- markt een vechtpartij plaats gehad, doordat het publiek zich verzette te gen de arrestatie van v. K., die wegens een politie-overtreding geverbaliseerd werd. De politie moest van de wapens gebruik maken. Geslaagd is voor het candidaatsex%; men Romaansche taal: de heer Of Heymans te Den Haag; bevorderd tot apotheker: de heer J. D. van de Graafi geboren te St. Annaland. De heer H. Frachfort, die gisteren promoveerde tot doctor in de letteren en wijsbegeerten, verkreeg den graad cum laude. TELEGRAMMEN. (Draadloozc dienstj SALONIKI, 25 Juni. V. D. DeGriek- sche regeering heeft aan de rege^nrk gen van de overige Balkanstaten met uit zondering van Turkije voorgespeld, een conferentie van politie-prefecten van aHe Balkans talen bijeen te roepen om maat regelen t§r bestrijding van de Bolsje wistische excessen op lietalkan-Schier- eiland vast te stellen. Deze demarche zal naar verluidt, door Engeland ge steund woïden. JOHANNESBURG, 25 Juni. Y. D. Het Daventry Broadcast program, op nieuw uitgezonden door den Philips' kor- tegolfzender te Eindhoven in Nederland, werd hier duidelijk ontvangen. MARKTBERICHTEN. LEIDEN, 25 Juni. Botermarkt. De prijzen van boter op de heden gehou den markt waren als volgt: prima fa- briekshoter fl.85 per KG., prima boe- renboter 1.701.80 per KG., goede boe. renboter 1.60—1.65 per KG. Aangevoerd 144/8 en 22/16 vaten, we gende samen 3140 KG. Handel vlug. LEIDEN, 25 Juni. Eierenveiling. To tale aanvoer 10360 stuks. Prijzen wa ren: kipeieren f5.656.50. eendeneie ren 4.69—5.25 per 100 stuks. Handel matig. LEIDEN, 25 Juni. Turfmarkt, Aan voer lange turf 80.000 stuks. Prijzen p. 1000 stuks ƒ7.50—8.00. LEIDEN, 24 Juni. L.fe.V. Ons Belang. Perziken 700—2700, kool I 1390—1789, II 670—8.80, III 370—610. peen 940— 1240, andijvie 250510, uien 70110, sla 120—310, komk. I 1010—1120, II 720—890, seldery 100—140, pieicselie 240310, boonenkruit 80120, radijs 140—190, kroten 300—350, rabarber 120 170, alles per 100 stuks. Tuinboonen 9001200, postelein 1CO0 —1600, doppers 1600—1800, peulen 1100 1300, spinazie J2C01700, aardbeien 40007000, snijboonen 690(4—8900, ld. II 4900—51C0, stokboonen 10600—14000, wagenaars 66007200, stamboonen 84008900, aardappelen 9001600, zu ring 12C0—1700, capucijners 2000 2400, alles per 100 Kilo. KATWIJK, 24 Juni. Groentenveiling. Cue. of York p. kist van 25 kg. f 2.90 3.70. idem drielingen 1.802.40, peen per 100 bos 6.408.40: Aanvoer 450 x 25 kg. aardapp., 60 x 25 kg. drielingen, 9500 bos peen. ROELOFARENDSVEEN, 24 Juni. Aardbeien 5060 ct. per Kilo. Bloem kool 611 ct. per st. Peen 3—5 ct. per bos. Aardappelen 9—13 ct. per kuo. Peulen 1,453,35. Doperwten 1,85 1,90. Capucqners 2,45—2,55. Tuinboo nen 0,901,Snijboonen 6,607.10 Idem (stek) 4,4044,60 per 10 kilo. Au gurken grof 7,80 per 25 kilo. Telegrafisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht In den morgen van 25 Juni 1927 medege deeld door bet Kon. Ned. Meteoren, gisch Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 768.3 te La Coruna. Laagste barometerstand 751.1 te Ham burg. Verwachting tot den avond van 26 Juni: Matige tot krachtige, wellicht tijdelr stormachtige, W. tot Z.W. wind, zwa bewolkt of betrokken, regenbuien, w nig verandering in temperatuur. Barometerstand. De stand van hedenmiddag 8 aangegeven door den wijzer. Stand van gistermiddag 3 uur: 7.58. LUCHTTEMPERATUUR. Hedenmiddag 12 uur; 13.5 gr. CL LICHT OP VOOR FIETSERS s.«u k™J— 25 Juni: nam. GEM. ZWEMINRICHTINO a. d. ZUL. Hedenmorgen 7, uur: 1j1, 2 gr. Ct Hedenmiddag 12 uur: l6 gr. C. LEIDSCHE ZWEMINHICHTIXB (B RIJNDIJK). Hedenmorgen 7. uur; 16>/i grJ'Ct Hedenmiddag. 12 .uur: ig /f - O.

Nieuwe Leidsche Courant | 1927 | | pagina 3