NIEUWE LEIDSCHE COURANT VAN DONDERDAG 20 JANUARI 1927 UIT DE OMGEVING. ALKEMADE. Aan het verslag van den keuring» dienst van Waren, loopehde over net jaar 1926 blijkt, dat in totaal in deze gemeente zijn verrioht 5936 keuringen waarvan 278 in het laboratorium en 5638 ter plaatse. Afgekeurd werden 59 monsters. Het aantal geïnspecteerde win kels bedraagt 127. HAARLEMMERMEER. Burgerlijke stand. Geboren: Woo ter, z.v. tv. i'immer en K. Keessen. re tronella Maria, d.v. W. Timmers en L Kamp. Jacoba Hermanns, d.v. J. "Vrij hof en Z. Buisman. Johannes Gerardua, z.v ,H. A. van Leeuwen en M. van Graas Lie ter Jacob, z.v. J. van der Linden en A. E. ïrooat. Levenlooze z.v. W. v. <1 Boogaard en E. den Ouden. Overleden: Klaas van Oudenaarden, 51 j HAZERSWCUDE. Burgerlijke stand. Bevallen: M. van Vlie;, geb. Lierse, z. A G. van Zwieten geb. Compier, d. A. J. West geest geb. van der Poel, z. A. v. d. Ha ven gel). Sikma, z. Overleden: A. de Bruin 4 d. A. van Arkel 3 mnd. Be'A.-R. Kiesvereeniging „Nederi en Oranje" hoopt Vrijdag 21 Januari a s., des avonds te 7 uur te vergaderen in het lokaal achter de Geref. Kerk. De agenda bevat: Opening, Notulen, „Groen van Piinsterer-Vereen.", dooi den heer R. A. dén Ouden, samenstel ling groslijst Gemeenteraad. Trouwe op kemst zeer gewenscht. Een kind van den heer S. viel van den zo'der. I11 bewusteloczen toestand fwerd de kleine opgenomen. LEIDERDORP. In Irene werd Dinsdagavond' het 7de jaarfeest gevierd der Geref. Meis- jesvereen. ..Roeping en Plicht". Vele ouders_ en genoodigden had den aan de uitnoodiging gehoor ge geven. De zaal was op een echt ge zellige wijze ingedeeld. Op de aanwezige taieltjes nrijkten vaasjes met tulpen en takjes hulst. Gezongen werd Psalm 138:1. Ge lezen werd Matth. 5:120. Hierna ging de presidente, Mej. A. van Houwelingen, in gebed voor en richtte zich daarna tot de afgevaar digden van den kerkeraad, en in het bijzonder tot Dr. F. H. Woudstra. wiens tegenwoordigheid zeer op vrijs werd gesteld. Mej. BloemendaaJ bracht verslag uit over het atgeloopen jaar. Er was een batig saldo van f 29,54. Mej. L. de Koning leidde een on derwerp uit de Gewijde Geschiedenis in, getiteld: ..Beteekems der Berg rede voor ons". Enkele aanwezigen stelden eenige vragen. Mej. T. Dijkstra had als voordracht gekozen „Stil worden". Hierna trad op Ds. F. H. Woud stra, Geref. Prea. alhier, die als af gevaardigde van den Kerkeraad zich tot de vergadering richtte en haar geluk vvenschte met dezen avond. erschillende afgevaardigden voer den nog het woord. Door een vijftal dames werd ge zongen: Komt zielen, zingt Gods lof. Mej. C. Bos bracht ten gchoore eenige gedichten, betrekking nebben de op de vergadering en hare leden. Een daverend applaus volgde hierop. Een_ tableau, genaamd: De levens draad" viel in zeer goede aarde. Mej. M. v. d. Tas zong een keu rig lied, getiteld: Heer, mijn hart is boos en schuldig. Van de raadselwedstrijd weixi veel g» bruik gemaakt. Hiema werd gepauzeerd. Gezongen werd het 3e en 4de cou plet van het Bondslied. Gecollec teerd werd voor het doen bouwen van een nieuw Fondsgebouw te Utrecht. Deze collecte bracht f 14,32 op. Mej. C. Bos had als inleiding Kerk geschiedenis gekozen „Calvijn". Mej. J. den Braver las een stukje proza. De uitslag van den raadselwedstrijd bestond uit 6 prijzen en 3 troostprij zen, welke in dankbaarheid werden aanvaard. Een 6-tal dames zongen vervolgens „Heilig, Heilig". De neer v. d. Sijs als atgevaardig- de der Chr. Jong. Vereen. „Eben Ha- ezer" richtte daarna tot de Meisjes- IV eren., eenige woorden. Hierop volgde staande het zingen van het eerste couplet van het Bonds Bed. Als afgevaardigde van Patrimonium trad op den heer Spek Sz. De heer Goedhart, voorz. der Chr. Oranjevereeniging alhier, sprak eeni ge waardeerende woorden. Mei. v. d. Tas zong hierna: Als de ziele luistert". Tot slot werd: gegeven een samen spraak: „Mej. Knijphuis". Een da verend applaus volgde hierop. vezigen werden door de pres: ,.l- daarna hartelijk dank ge zegd voor het welslagen van "dezen avond. Tot slot werd gezongen door alle aanwezigen het Gezang: 'k Wil .U, 0 God, mijn dank betalen. De heer v. Leeuwen ging voor in dankgebed. Ongeveer kwart voor twaalt gingen allen vokjaan huiswaarts. Burgerljjke stand. Geboren: tTao, z.v. M. J. Bosman en J. Anker. Er hebben zich 13 damliefhebbers aangemeld voor de wedstrijden voor het kampioenschap, uitgeschreven door de Leiderdorpsche Damclub. Twee zilveren medailles en enkele kleinere troostprijzen zijn hiervoor be schikbaar gesteld. LISSE. Aan het postkantoor alhier wei den in December 1920 ue volgende wei tiajigheidszegeis verkocht: 1500 a 44 ct., 1120 a 8 cjh, 1320 a 13 et., en 1130 a 10 et. Totaal 5070 stukk Het totaal aantal verkoente zegels was in December 1925 8088 stuks, Buiger.ijke stand. Geboren: Jozel Mattheus .«mua, d.v. i'h. F. van Rijn en C. Th.'Huyg. Johanna Catharina, ü.v. i. G. Balkenende en U. P. vail Ecu. Marti na Helena, d.v. Th. v. d. Voort en A. t Schooten. Ondertr.H. Rooaa en W. de Vreeda Gehuwd: J. Bach en J. M. Maarsea. NIEUWE WETERING. In verDand met het haerschen van Roodvonk in net gezin van den heer L F. van Akkeren, hoofd van de 0. u School alhier, is benoemd tot tijüelgk onderwijzeres aan die school, Mej. K E. K. Scholz uit Leiden. NOORDWIJK AAN ZEE. Onder groote belangstelling werd gistermiddag ter aarde besteld het stol ieiijk overschot van den heer S. Kioos, in teven notabel bij de Herv. Kerk en penningmeester der Herv. Scüool, en vroeger vele jaren ouderling en diaken bij de Herv. Kerk. Toen .de rouws-oet de kerk passeerde, sloten zich bij de stoet aan de Kerks raad, Kerkvoogden- en Notabelen en Schoolbestuur. Aan de groeve werd ge sproken door Ds. Hospers, welke met alleen wees op 't vele wat Kloos liau mogen verrichten, maar bovenal wees op de zekerheid en noodzakalgkneid voor ieder, om te kennen het antwoord van vr. 1 der H. Catechismus. Een bros der van den overledene, dankte alten voor de belangstel'ing. NOORDWIJK. Eurgeriijice stand. Geboren: Corns lia Franc,sea, d.v. C. v. d. Berg en M. de Haas. Frans, z.v. C. Krug en M. v. a Niet. Ondertrouwd: Maarten Binnendijk, 28 j. en Jannigje Tijstsrman. Petrus Nico laas Pronk, 30 j. en Anna Maria Magoa lena Schoenmaker, 33 j., te Nibbixwoua Overleden: Trijntje v .d. Wiel, 75 j, echtgen. van Jacob van Rooijen. Joseph Müller, 49 j„ gehuwd met A. Neigh NOORDWIJKERHOUT. Burgerlijke stand. Geboren: Simon Johannes, z.v. Th. G. van Haastsr en G C. Ruigrok. Petrus Mari, z,v. N. Dissel dorp en C. Winters. Johanna d.v. L. van Stijn en C. van den Berg. Hendrikus Wil helmus z.v. P. C. Darnen en P. J. Bak ker Pett-one'la Catharina d.v. C. "W. van Schooten en C. J. van den Burg. Petrus Corneiis z.v. W. P. Warmerdam en J. G. Disseldorp. Petrus Hubertus z.v. F. Prins en P. M. Noordijk. Ondertrouwd: Rugerus Petrus Wilhel mus de Groot 26 j. te Hillegom en Anna Maria Ruigrok 26 j. alhier. Overleden: Adrianus van Leeuwen68 j. te Haarlemmermeer. Josephus F. j. te Haarlemmermeer. Josenhus F. Br» ne 46 j., vrroleger alhier .Johanna Pe tronella de Graaf 35 j. alhier. OUDE WETERING. Vrijdagavond zal in Hotel van den Bosch a'nier, vanwege de afdeeling Ou dewetering en Omstreken van het Groe ne Kruis een lezing worden gehouden met lichtbeelden, over het onderwerp „Drinkwater". Ongetwjife'd sullen velen aan den oproep van het Bestuur vol-'oen en dezen interessanten avond komen bij wonen. SASSENHEIM. Burgerlijke stand. Geboren: Wille mina, d.v. N. van der Kwaak en B. G Bette. Hielke, z.v. B. de Boer en J. van der Tang. Leendert, z.v. H. Kieboom en M. Heijns, wou. te Werkendam. OndertrouwdAdrianus Henricus Lem mers, 28 j. en Maria Alida IJaselmuiaen 26 j. Petrus Wilhelmus David van Nie kerk 29 j. en Maria oJhanna Ceciha Kroon 30 j. Johannes van der Werf, 58 j. wedn. van M. E. Zwetsloot en Anna Mens, 50 j. Overleden: Sophia Gijsberta Wow$^ 8 mnd. d.v. H. Wowgs en S. van Oapel Jannetje van Beelen 5 j. d.v. T. van Beelen en M. Havenaar. Gevestigd: G. H. Voorsluis en gezin Charbonlaan 25 van Deventer. Mej. J. 0 C. Loos, Klinkenberg 10 van Oegstgeest Mej. A. M. Onderwater, Burohtstraat 2 van Oegstgeest. Vertrokken: Mej. P. W. Opdam van Zandslootkade 24 naar Haarlem. Mej J. van Bakkum, van van Heemstrastraat 32 naar Leiden. Mej. J. M. H. We ling van aan boord naar Rotterdam. ZOETERWOUDE. Hedenmorgen, ongeveer 7 uur, had op den Hoogen Rijndijk nabij de Besjeslaan, tusschen twee wielrijders een aanrijding plaats. De een, komende uit bovengenoemd! laantje, welk rijwiel voorzien was van een groote mand-, reed tegen de ande re wielrijder aan. De wielrijder van uit de richting Leiden reed te snel. Zijn rijwiel werd ernstig beschadigd, zoodat hij de reis te voet naar Zoe- terwoude moest afleggen. Bij het correspondentschap der arbeidsbemiddeling werden gedurende het jaar 1926 als werkloozen ingeschre ven 82 personen, en door diens bemiddo ling in 't werk gesteld 31 personen, Burgerlijke stand. Geboren: Maria Hendrica, d.v. J. C. Vreeswijk en M. 3. van den Berg. Maria Johanna, <Lv. D. la Lau en E. J. de Werken. Geertruida J» hanna, <Lv. M. van Dam en 0. van Am sterdam. Corneiis Johannes, z.v. J. V» neman en G. Sehakenbos. Ondertrouwd: Johaunes Petrus van der Huist, 31 j. en Theodora van dei Kolk, 25 jaar. Overleden: Catharina van Leeuwen, j., echtgen. v. Adrianus Moerkerk. Maria Johanne3 den Eisen, 3 jaar. GEMENGD NIEUWS. Advocaat van 10 jaar. Uit de rubriek van rechtzaken van de Fi garo: Osczac, roept de deurwaarder van) de 11de kamer. En men ziet een kleine jongen van ongeveer tien jaar binnen komen, met blond haar en een snugger ge zicht. Hij voert een man aan ae handt met een groote, grijze snor en een ge bogen rug. Osczac, dat ben ik, zegt de jon gen. Maar jij hebt toch geen ijzer ge stolen uit de fabriek van Citroen, ant woord de president. Nee mijnheer, dat heeft mijn va der gedaan. Maar hij is een Pool, hijl verstaat niet goed Fransch, en daar om ben ik met hem meegekomen, om hem te helpen. De kleine jongen is niet verlegen; de rechtbank heeft terstond schik in hem. Hij ziet er zindelijk uit en is aardig en beleefd. Je vader heeft bekend, dat hij ijzer gestolen heeft, is 't niet? Het kind rekt zich op zijn teenen en f luis eert zijn vader in het Poolsch iets in het oor. Dan wendt het zich weer tot de rechtbank: Ja mijnheer, maar hij zal het niet weer doen, nooit weer; Jongen, je vader heeft den bes ten advocaat, die er bestaat. En de rechtbank veroordeelt den vader tot acht dagen gevangenisstraf met opschorting van de straf. Zeg hem, dat hij niet opnieuw begint. Ja mijnheer. Weer rekt het kind zich naar het oor van den vader en blij, omdat de straf zoo licht is, trekt hij hem vlug de zaal uit. Ontroering onder het publiek. Bedrogen bedriegeres. Een chic gekieede jonge dame, die zeide de dochter van Lord Crewe, den Engelschen gezant te zijn, en dan ook behoorlijk gebroken Fransch sprak, heeft Maandagmiddag groote inkoopen in een Parijsch modemaga zijn gedaan. Zij eischte, dat een be diende van de zaak haar naar huis zou vergezellen, omdat zij niet ge noeg gei-d bij zich had en men haar niet kende. De firma stelde haar een der afdee- lingschefs ter beschikking en de goe deren werden in een auto geladen, waarna men naar het Engelsche ge zantschap reed. Onderweg stelde de dame haar be- begeleider voor, even een cocktail in een bekend restaurant te gebruiken daar ze na de vele inkoopen een op wekking behoefde. De goederen werden in de garde robe afgegeven en de dame nam het bewijsie in ontvangst. Naaat men een ot twee cocktails ge bruikt had, excuseerde de jonge da me zich een oogenblik. Toen de be geleider tenslotte achterdocht kreeg, bleek de vogel gevlogen, met mede neming natuurlijk van het gekochte. Zij heeft er echter niet lang plezier van gehad, want nog denzelfden avond is zij door de politie in hecht ems ge nomen. Zij had de verleiding niet kunnen weerstaan zich dadelijk met een kost bare Spaansche halsdoek in een be kende nacht gelegenheid te vertoonen. Kinderzegen. De arbeider G. S. te Doetinchem kwam Dinsdag ter gemeentesecretarie aangifte doen van de geboorte van zijn 19de kind. De moord in Den Haag. De Haaesche Courant heeft besloten evenals de Minister van Justitie, 1000 gulden uit te keeren aan dengene, die aanwijzingen geeft, welke leiden tot» 'de aanhouding en veroordeeling van iden dader van tien moord aan den, Bezuidenhoutschen weg in Den Haag. Verder heeft eeen particulier, die onbekend wenscht te blijven, aan den hoofdcommissaris van politie 'f 2000 ter hand gesteld, zoodat thans in to taal f 4000 is uitgeloofd voor het op sporen van den dader. Vri end en in den nood. De zer dagen moest een handelaar in gramofoonplaten en muziekinstumen- ten te Arnhem wegens ernstige onge steldheid in het ziekenhuiis worden op genomen. Den volgenden morden ontdekte de bediende, dat ingebroken was tijdens de afwezigheid van zijn patroon. Bijl onderzoek bleek, dat behalve een par tij gramofoonplaten en een drietal nor loges, ook een bedrag aan geld, on geveer f 150 was gestolen. Waar den vorigen avond een twee tal vriènden behulpzaam was geweest bij het overbrengen van den winke lier, en dit tweetal den volgenden mor ten verdwenen was. werclen zij van en diefstal verdaent. Zij werden, volgens de „N. A. G." nog den avond van dienzelfden dag aangehouden en bekenden de gramo foonplaten te hebben verkocht. Ook het vermiste geld is grooten- (deels terecht, doch omtrent de plaats waar de horloges zich bevinden, tast men nog in het duister. Boefjes. Gistermorgen kwam de spoorwegarbeider S. te Houten tot (de ontdekking, dat van een fourage- wagen, geladen met stroo, de touwen van het dekkleed waren losgemaakt Hij waarschuwde den dienstüoenden stationschef v. T., waarna beiden op (onderzoek uitgingen. Bij den wagen hoorden zij een ge mompel, waaruit zij concludeerden, dat er in het stroo personen verborgen waren. De veldwachter werd daarop ont boden, en met dezen werd het dek kleed weggetrokken, waarna men een paar jongens ontdekte van plm. 15 jaar. -uit .Utrecht' afkomstig. Zij hadden den nacht in den wagen doorgebracht, en een gat in het dek kleed gemaakt voor frissche lucht. Rondom den wagen lag het vol afge brande lucifers, welke de jongelui ge bruikt hadden bij het rooken van de noodige sigaretten, een nog al gevaar lijke bezigheid bij al dat droge stroo. Bij fouilleering werd op hen bevon den een reflector van de spoorweg maatschappij, terwijl bleek, dat zij des nachts door een raampje waren binnen gedrongen in het gereedschapsschuur tje van den ploegbaas. Tegen beide rakkers is proces-ver baal opgemaakt. De berooving.Betreffende de gemelde berooving van den kan- toonooper J. W. van V., tot een be drag van 12.000, in verband waar mede de kantoorlooper zelf was ge arresteerd, kunnen wij nog mededee- len, dat de politie met den Officner v. Justitie een bespreking heeft gehad Het onderzoek wordt nog voortge zet. De politie heeft nog geen termen kunnen vinden om den 'kantoorlooper in vrijheid te stellen. Bedolven. Op de staatsmijn „Maurits" te Lutterrade heeft gister avond een doodelijk ongeval plaats gehad. Te half zes was op de 391 M. hooge verdieping de 31-jarige Duitsche hou wer W. F. werkzaam, met het zetten van een drietal bouwen. Toen hij hiermede klaar was, heeft hij een der steunpilaren weg genomen waarna de drie bouwen in elkaar stort ten. F. werd onder 'de steenmassa bedol ven. Na twee uur wist men den ongeluk kige te bevrijden, maar deze was ter stond door de vallende steenmassa ge dood. Hij was gehuwd. Doodgereden. Naar het „U. D." meldt, reed gistermorgen een 28- larige kapper te Zeist met zijn fiets op den Utrechtschen weg te De Bilt. Hij fietste achter een auto aan, die zich in de richting van Utrecht begaf. De bestuurdér van de auto heeft vermoedelijk eerst pp het laat ste oogenblik de naderende tram op gemerkt; hij' week plotseling naar links uit, en kwam even in aanrijdlmg met het tramrijtuig. Door deze be weging van de auto geraakte de wiel rijder voor de tram, met het gevolg, dat hij'door de tram gegrepen wefd. In de rijkskliniek te Utrecht fs hïj< aan de bekomen verwondingen over leden. Een smok'kelzaak. On'angs heeft, eooals gemeld is, de justitie Uit Roermond een inval gedaan bij 'de expediteursfirma B. en R. te Venlo. waar de boeken in beslag werden ge nomen. In verband hiermee zijn twee Duit sche douanebeambten te Kaldenkir- chen Duitsch grensstation bij 'Ven/ lo gearresteerd en naar de gevan genis te Kleef overgebracht. De justitie is door een inval op het spoor gekomen van een uitgebreide smokkelzaak, waardoor de Neder- landsche en de Duitsche staat voor groote bedragen benadeeld werden. Het vliegongeluk. De kor- poraal-constabel Lievense, die op 17 (dezer met' een klein vliegtuig nabij* het vliegkamp de Kooij neerstortte, is in het hospitaal te Helder aan de gevolgen van het ongeval overleden. Een auto-ongeval. Woens dag reed de auto, waarin de hoofd opzichter van de Willem Sophie-mijn te SpekholzerIiei.de (gem. Keikrade) met zijn chauffeur was gezeten, onder Richterink (Duitschland) tegen een huis. Beide personen werden ernstig gewond. Door den hevigen schok werd de auto vernield. De griep. Te Noord Schar- woude is de O. L. school gesloten wegens het heerschen van de griep. Tegen een auto. Te Mont- foort raakten twee paarden, gespannen voor een boerenwagen op hol en ren- (den den dijk af. De voerman sprong van den wagen en kwam er goed af. De paarden liepen verder, regel recht op een auto aan, die van !de richting Oudewater naderde. De autobestuurder, het gevaar zien de, zette zijn wagen onmiddellijk langs den weg en sprong uit de auto. Nauwelijks was hij er uit, ot 'de ren nende paarden vlogen dwars door de voorruit van den auto op de plaats, waar zooeven de chauffeur zat. Auto en boerenwagen werden zwaar beschadigd en de paarden werden ge wond. De auto werd naar een garage* Brand. Maandagmiddag heeft een uitslaande brand gewoed m de bovenverdieping van de woning van den heer Wplfs aan den Neuweg *120 te Hilversum. "Het vuur ontstond in 'de slaapka mer. Een gedeelte van de bovenver dieping brandde geheel uit. De brand weer was spoedig ter plaatse. De be woners waren afwezig. Omtrent oorzaak en verzekering ia nog niets bekend. i Neergestort. Men meldt ons' uit Den Helder: Maandagmiddag te drie uur is een1 Pander landvliegtuig boven 't vlieg veld de Kooi nabij den Helder neer gestort. waarbij cfe bestuurder, de korporaal-constabel Lievense, ernstig werd gewond. OiiTtrent de oorzaak van het onge luk kunnen wij het volgende mede- deelen, dat dit vliegtuig op 50 M. hoogte in een z.g. vrille raakte, en in den Z.W.'hoek vangnet vliegterrein aan Üjen grond geraakte. De Tiestuurder werd per ziekenauto naar het Marine-hospftaaf vervoerdt Het vliegtuig is vernield. INGEZONDEN. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) L. S. Een vrij groot aantal bladen wij stellen dat op boogen prijs nam eenigen tijd geleden een ingezonden stukje van ons op waarin wij wezen op de telkens terugkeerende linantiee- le moeilijkheden in de Zending. Om daaraan in de toekomst te ont komen vroegen wij: Lezer(es) weest zoo vriendelijk bij ons bureau een bus je aan te vragen! Het wordt U gratis en franco toegezonden, In elk Christelijk Huisgezin moest toch eigenlijk een Zendingsbusje aan wezig zijn! Tot onze vreugde ontvingen wij een aantal aanvragen maar.'t was te leurstellend dat zoo weinigen aan ons verzoek voraeden. Daarom herhalen wij bij dezen onze aanvraag. Opnieuw verzoeken wij dringend: Helpt ons op meer regelma tige wijze! De macht van het kleine is ook In ons werk heel groot. Laat ieder lezer(es) ernstig overwe gen of er nu werkelijk eenig bezwaar bestaat tegen voldoening aan ons ver zoek Bevordert, steunt onzen arbeid ook door middel van een huisbusjel Opnieuw wachten wij de aanvragen Met dank en heilbede, te Oegstgeest. voor bet Zendingsbureau te B. J. C. RIJNDERS Zendingsdirector. Oegstgeest, Januari 1927 mesx VAM VbSlllaUIU tiM VEMTHEA. Gevestigd. A. btein, iiu.s„..u„si.r, Mandenmakers steeeg y. .-l. .1. dessarun, gciicesueei,, ntei..iiów;eg 4. 31. riaiiiieri, uiens.Douet. diijusDurgeiWcg 142. O. H. van nuipiUÊiii, tiouig.acnt 30, .a. v. U. eriuz ■uuue vesi 107a. u. owad-ncaouig ea iar luine, sniiü, ne Genestetstzaai iu2a. ri. j. uiu-j en ramme, caauiieur-, oostersa. 17. G. r. n. vv'ener, iioegewoeri. iou, J. \Yicaers, Garennuritt 10. A. M. Kil oingu, uienstoone, -uorscbsmgei 10. al 1. ne Vvitie en ia.iii.iC, wiaiAuma, Lau- gebrug 57. H. G. uidins, bakker, Hoogs woera 128. f. de Ruiter eo gezin, ar- beiuer, st. Joriasteeg 20. A. Taesuigfi,: plateelschilder, Koningstraat. 17. rLB. itoorüeiuos, kapper, Doezasixaat 28. A. H. ErbrinkZwaaneveiu, Jiuishouostat,; Hooigracht 38. A. M. Rotteveel en fana- lie, reiziger, de Genestetstraat 34. li. A. G. Koeman, dienstbode, Hooigracht 39. L. M. Kleenput, Oegstgeesterlaaa 16. M. Schudei, Breestrart 15a. S. JVL van Leeuwen, kinderjufrrouw, Vrouwe»- steeg 13. D. Moraal en familie-, brieven besteller, P. de la Courtstrafti 35. Huisman, veiyleegster, Diaconessenhuiv E. Stutterheim, Bioemmarkï 24. f. K. Werner, monteur, Poelgeeststraat sia. W. P. Luyben, dienstbode, Hoogl. Kerk gracht 23. W. Klamp, Oude Rfln 138a. C. B. Lub, v. d. Duynstraa-t 315. Mir. A. K. Vink, advocaat, Rapenburg 101. Th, Riehl, dienstbode, J. de Wictstoaat 17. B. C. J. Klauw, varensgezel, Hunseosa. 08a. Wede. J. Sloosv. d. Blom, Rijn» Burgerweg 69a. W. Molenaar, Hooi gracht 110a. M. Sluy, dienstbode, Plant soen 3. Vertrokken. Mej. H. Chr. J. Cotteria, ZetstDen Bolder, W. A. Hoeve. S. Planting, Den Haag, Vaillantlaan 423. N. Verweij, Den Haag, Emmapark b. J. de Neef, rioora, Raamen 7. J. A. Bjjl, Utrecht, Velüsti, 18. J. H. Langezaal, Veur, Smitlaan 72a Mej. E. J. van Egmond, Warmond B 102. P. v. d. Neut, Leiderdorp, Dorp»- s(l'. 88. A. v. d. Bos, Oegstgeest, Dorpe straat 45a. J. Kleijn, Wassenaar-, School straat 34. J. H. Peter, Amsterdam, Kat tenburgplein 91. Mej. H. J. van Veg- gel, idem, Jacob Marisstraat 97hs. Mej. M. J. R^ke, I-Jmuiden, Mahustraat 124. C. H. Hulst, Den Haag, J. Maetsuqkei- straat 253. Mej. M. Feiten, Hilversum^, Achterom 440. G. B. Bakker, Den Haag,. Prinsengracht 67. Mej. J. Ruitenbeek,; Den Haag, Lekstraat 181. Mej. L. Smits- 'hoek, 's-Gra'"-"eb h Jdiil: 78.- hoek, 's-Gravendeel, Scheseheldijk 78. M H. Bronckert, Maastricht, Battei^stl 56b. P. J. Smaling, Heerenveen, Dracht 3oid. C. Spruit, Noordwjjk, JanKroona weg 76. J. Bosman, Nijmegen, Groeo- beekschestraat 63. J. Th. Castelün, Heer len, Saanderstraat 13. Mej. .C P. Beek man, Den Haag, Frankenslag 300. Mej. J. J. Stolte, Amsterdam, Zeeburgerdorp 45. Mej. W. A. Kolscher. Oegstgeest Nassaulaan 26. W. A. van Berge, Hene gouwen, Utrecht, Nieuwkainn 18bis. It., C. BreebaarL Den Haag, Goudsbloem! laan 184. Mej. M. Tukker, Den Haag, K, Houtstraat 35. Mej. J. A. Link, Rotter dam, Hellenvliet 39. J. J. Goldenberg,; Bloemndaal, Graaf Florislaan 4. A. Ks de Kier, Maasdijk, bij mej. Loc. Mej. M, E. Weijers, Hillegom, Vogelsanck, Leiil- sche Straatweg. Mej. P. J. Weijers. HiV legom, Mariastraat 38. Mej. A. M. da Graaff, Hillegom, Gesticht .,D-e Voor zienigheid". J. J. L. Duyvendak, Oegst geest de Kempenaerstraat 60. H. G. del Langen, Haarlem. Cloppersingel 165. H, van Breen, Rotterdam, 's Gravendijkwal 91. B. W. Fr. Paauwe, Den Haag, Co- pernicuslaan 38. Mej. J. Zwaan, Oegst geest, Haagsche Straatweg 12. Mej. Fk. C. v. d. Zande, Tholen, Doelweg 25.KL Kuik. Hoogeveen, Noord G 57. J. TK S. W. Arntz. Laren (N.-H.), Hotel d« Zon. W. L. Chriteiaunse, Delft, Heem- schestraat 24. M. van Velsen, geb. Geo- ne, Overechie. Dorpstraat 60. Mej. M_ Bogaard^ Voorburg, Westeinde 87.

Nieuwe Leidsche Courant | 1927 | | pagina 6