Wij plaatsen DAGELIJKS kleine adverfentiën en berekenen daar slechts 40 cent voor, mits deze niet meer dan 30 woorden bevatten. Voor dienstaanbiedingen en dienstaanvragen, voor in-en verkoop etc. zijn deze KLEINTJES uitnemend geschikt. Des morgens vóór 12 uur aan ons Bureau bezorgd, worden ze nog denzelfden avond geplaatst, mits 40 cent is bijgevoegd. u-- Bij toezending per post, gelieve men 40 cent aan postzegels in te sluiten. ADMINISTRATIE N. L. COURANT. Door wetli. De Miranda werd 't nieuwe Badhuis aan de Diamantsuaafc te Am sterdam geopend- Een foto van het nieuwe gebouw. Inzet: Namens een commissie van verschillende woningbouwverg. werd door den heer C. J. Hofker, het gemeen tebestuur een gedenkteeken aangeboden, ter gelegenheid van de opening van het nieuwe badhuis. De „Bruear", een. nieuwe type van kinder- wagen, hetwelk kan worden opgevouwen en 14 pond weegt In de haven van IJmuiden is de veelbesproken logger K.W. 103 behouden binnen gekomen. Inzet: Een foto Van den schipper J. de Kens, met zijn vrouw, na hun aankomst te IJmuiden. In het Academiegebouw te Groningen nam Prof. Mr. Simon van der Aa afscheid als hoogleeraar aan de Rijks-Universiteit aldaar. Op onze foto ziet men zittend, v.l.n.r. Mr. W. Enklaar, Mej. A_ Teilegen, Prof. dr. Simon van der Aa, Mej. C. H. M. Simon van der Aa, Mr. J. de Vries, Mevr. Mr. J. ten CateHouwink. Staand# geheel rechts: Mr. H.B. de Zaaier, secr. Huldigings-Comité. Zooals men op deze foto kan Kien, is 't gemakkelijk den wagen mee te dragen, wanneer deze geheel la opgevouwen. Ter gelegenheid van het 35-jarig bestaan van de Amsterdamsche Aansprekersver- eeniging werd in het gebouw „Odeon" te Amsterdam een historische tentoonstel ling van begrafenis-wezen geopend. Een foto van op deze tentoonstelling geëxpo seerde begrafenis-costuums, circa 1800. V.l.n.r. een Kath. aanspreker, een aan spreker met een kinderlijkje, en een Pro testantsche aanspreker. Het Kon. Zoölogisch Genootschap te Amsterdam heeft een zeer merkwaardige aanwinst ontvangen, een unicum van groote wetenschappelijke waarde, een monster-hagedis, van drie meter lengte

Nieuwe Leidsche Courant | 1926 | | pagina 7