DAGBLAD EN DRUKKERIJ NIEUWE LEIDSCHE COURANT WEÜWE LETBSCHE Wij houden ons voor levering van Drukwerk beleefd aanbevolen. Onze omzet wijst een voort durende stijging aan. Dat is het beste bewijs, dat 'wij onze cliëntèle naar genoegen bedienen. Nette uitvoering. - Minimum tarief. - Vlugge levering. Aanbevelend. Te Franeker werd Donderdag een Int. kaatswedstrijd en demonstratie gehouden. Onze foto geeft een overzicht van den wedstrijd, terwijl Holland aan slag is. Feu foto van Johan de Witt met Wondelaar Bicker, gezeten in hun karos en met hun gevolg Zaterdag werd in hef Kurhaus te Scheveningen Car naval gevierd. Een foto van de winnaars van den eersten prfts aardigste paar. Zondagmiddag arriveerde te Amsterdam de Duitsche Rijksdagpresident Loebe en steeg af in Hotel Union, Op de terreinen van het Oranje-Hotel te Zandvoort werd Zaterdag een Con cours de Carrosserie en d'Eleganee gehouden. Een kijkje op het terras van het Oranje-Hotel tijdens het Concours de Ca rosserie. In den inzet: De heer G. Meyer de bekende bouwondernemer uit de Gou denregenstraat werd door het publiek bekroond om zijn fraaie lichtgrijze Chandler. Het hoofdbestuur van de Posterijen zal een proef nemen met een nieuwe stempelmachine, waarmede het beschadigen van post stukken en het onleesbaar maken van briefkaarten onmogelijk is. Een foto van deze machine die ontworpen is door de heeren Mollinger en Van Rijswijk en vervaardigd door de Machinefabriek „Industrie" te Rijswijk, 1 Bergen aan Zee werd Woensdag door de Vereen, voor Vreemdelingen ver- mi bloemencorso gehouden. Een aardige foto van een groepje uit 't Circus. Woensdagmorgen arriveerden de twee Italiaansche oorlogsschepen „Pisa" en „Verrucio" in de Amsterdamsche haven. Eten foto van het oorlogsschip „Pisa". In den inzet v.l.n.r.: de commandant van de „Pisa", de commandant der beide schepen Schout-bij-Nacht Burzagli en de Italiaansche consul de heer Loeb.

Nieuwe Leidsche Courant | 1926 | | pagina 8