De Vacantietijd nadert en daarmede de stille tijd in het zakenleven. In dezen tijd zijn drukwerk orders ons dubbel welkom, waarom wij voor de komende maanden de aandacht van het publiek nog eens bij vernieuwing op onze goed geoutilleerde Handelsdrukkerij vestigen. Met beleefde aanbeveling NIEUWE LEIDSCHE COURANT. NIEUWE LEIDSCHE COURANT VAN VRIJDAG 9 JULI 1926 Ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de Ned. Ver. van Spoor- en Tramwegpersoneel werd Donderdag het Spoorweghuis te Utrecht, in gebruik ge nomen. Links vooraan op de foto ait mr. P. J. Troelstra, die de opening bijwoonde. Te Roermond werd de Limburgsche burgerwachtdag gehouden. Minister Lambooy spreekt de deelnemers toe. Op onze foto ziet men verder Minister Was zink, mgr. Schrijn en en andere autoriteiten. esmS Zaterdagmiddag werd het Sportstrand der Maatschappij „Zeebad Scbeveningen" geopend. Er werden verschillende sport demonstraties gehouden. Iets wat nog ncoit aan het strand werd vertoond is het skiloopen. Te Delft werden ter gelegenheid van het gouden jubileum van de Roeivereen. „Laga", roeïwedstryden gehouden. Het hoofdnummer geroeid door de.oude ach ten, Njord op den voorgrond werd winnaar. Eenige jaren geleden is er te Zandvoort niet meer in de bebouwde kom van de bestuur heeft toen in het duin ver van kamp ingericht, dat in den volksmond den verzameling van varkenshokken is Gor bezocht door een rattenplaag en men is tiscih van de ratten te ontdoen Rechts op kamp met een bepaling gemaakt, dat varkenshokken gemeiente mochten staan. Het gemeente- de bebouwde kom een varkenshokken- naam van „Entos" ontving. De groote zaak geweest, dat het varkensdorp weid thans genoodzaakt Zandvoort systema- de foto; een Horpshuisje uit het varkens- zij u bewoners. De opzichter van het varkenskamp, die men den bijnaam van „Jan Rat" heeft gegeven, toont onzen fotograaf de beesten zooals deze dagelijks bij groote hoeveel heden worden gevangen. Een foto van het varkensdorp in de duinen te Zandvoort. Te Delft werd het nieuwe clubgebouw van de Studenten-Rocivereen. „Laga" geopend. Het hijschen van de Laga-vlag op het nieuwe clubhuis. Onze fotograaf snapte te Utrecht mr. P. J. Troelstra, terwijl deze op het ter^ ras rustig zijn fleschje Victoria-water zit. te drinken.

Nieuwe Leidsche Courant | 1926 | | pagina 8