iiW IvocA Nerveus en Overspannen Slapeloos en Afgemat MijnharcSt's Zenuwtabletten Dat doet PUROL NIEUWE LEIDSCHE COURANT VAN ZATERDAG 24 APRIL 1926 DAGAGENDA. Zondag 25 April, 's avonds zeven u. „Jeruël", Middelstegracht 3. Samenk. Spr. Zendeling Ed. Müller van Celebes Woensdag 28 April, 's avonds acht uur. Pieterskerk, Concert van den L. Kunstkring „Voor Allen". Donderdag 29 April, 's avonds acht uur. School Hoogl. Kerkgracht. Alg. Vergadering v. d. Geref. Schoolvereen. Donderdag 6 Mei Ledenvergadering der H. T. v. d. G. Z. B. Gebouw „Prediker", Vrijdag 30 April, 's avonds acht uur. Stadsgehoorzaal. Openb. Feestverga- dering der Chr. Oranje Vereen. Spr. Ds. K. Schilder van Oegstgeest. Mu ziek, Samenspraken, enz. Maandag 3 Mei, 's av. acht uur. Stadsgehoorzaal 3e Abonn. Concert, Rie Batenburg. Dinsdag 11 Mei, 's avonds acht uur. Hooglandsche Kerk (ingang Nieuw- straat). Kerkconce# van de Chr. Ora torium Vereen. „Con Amore". A.s. Zondag 25 April zal de dienst van Dr. Kist worden waargenomen door Dr. Horst. De avond- nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 26 April tot en met Zondag 2 Mei waar genomen door de apotheken der H.H. D. J. v. Driesum, Mare 76, telef. 406, en G. H. Blanken, Hoogew. 171, telef. 502, jaar om het spreekgestoelte wederom Danken worden geplaatst, waardoor aan zeer velen een zitplaats kan wor den geboden. Ook is er op het terrein een zéér goede gelegenheid voor het stallen van rijwielen en een cantine ingericht. De Commissie rekent ook 'dit jaar op een groote opkomst. Actie Vrije Universiteit. Het Prov. Comité van Actie voor de V.U. te Zuid-Holland-Noord, hield in de consistoriekamer der Hooigracht kerk een vergadering. De voorzitter, iMr. H. Bijleveld, opende met gebed en heette, na een inleidend woord, de af gevaardigden welkom. De secretaris Ds. H. Jonker, las de notulen, welke werden goedgekeurd waarna de ingezonden verslagen wer den gelezen en behandeld. Bieedvoeng werden de plaatselijke toestanden besproken, waarbij de voor zitter en secretaris zoo noodig van advies dienden; ook werden eenige punten behandeld, die aan H.H. Di recteuren zullen worden gezonden, waarbij: zal worden gevraagd persoon lijk enkele zaken te mogen toelichten. Den secretaris werd opgedragen de nalatige Ringbesturen op te wekken, alsnog hun verslagen in te zenden. Na de gebruikelijke rondvraag werd na dankgebed, de vergadering door den voorzitter gesloten^ Leidsche Chr. Oranjevereeniging. De Leidsche Chr. Oranjevereen. hoopt, zooals aangekondigd is, op Vrij dag 30 April a.s. weer een feestavond te geven in de Stadszaal ter viering van den 17den geboortedag van H. K. H. Prinses Juliana. Het belooft een mooie en gezellige avond te worden. Als feestredenaar hoopt op te treden Ds. K. Schilder, van Oegstgeest, die als redenaar niet meer behoeft te worden voorgesteld. De muziek, die op een avond als de ze niet gemist mag worden, zal ook medewerken en wel in het Sympho- nie-Orkst „Per-Aspera-ad-Astra", al hier. Dan komt er iets nieuws, de Leid sche reciteerclub „Timdeler" zal een samenspraak houden met ongeveer 20 personen, „De Julianafeesten te Ruigenbeek", een echt Oranjestuk. Men koope spoedig toegangsbewij zen met programma en bespreke zijn plaatsen. Verder verwijzen wij de leden naar 'de advertentie, voorkomende in dit nummer. Reverend Dean Inge. Wij herinneren aan de lezing die Rev. Dean Inge hedenavond opuitnoo diging van het Genootschap Neder landEngeland in het Groot-Auditori um van 't Universiteitsgebouw hoopt te houden en die voor alle belangstel lenden te hooren is. V.C.S.B. Dinsdagavond a.s. zalProf. N. v. Wijk. hoogleeraar in de Russische Taai en Letterkunde alhier, in het klein auditorium der Rijksuniversiteit een lezing houden over: Geloof en On geloof in de Russische Letterkunde. Het verdrag met België. Op uitnoodiging van de Vereeniging voor Staatkunde zullen in een a.s. Donderdagavond in het Universiteits gebouw te houden vergadering ver schillende sprekers optreden met het onderwerp: Het verdrag met België. Onder hen zijn de heer H. Dunlop. Prof. J. Nelemans en Mr. F. J. W. Dri- on, oud-lid der Tweede Kamer. Aan het deb^t zal o.m. worden deel genomen door Prof. Dr. H. T. Colen brander en Ir. A. Blaser. 3e Piano-avond Rie Batenburg. Carl Oberstadt zal Rie Batenburg op haar derden klavieravond het con cert van Saint-Saëns begeleiden. Het verdere programma bestaat uit de g mineur 9onate van Schumann. La fille aux cheveux de lin. Menuet. La Ca- thedrale engloutie, en Monsieur La- vlne eccentric, van Debussy en de Etude en forme de valse van Saint- Saëns. RECLAME. Onze prima Macco Dameskous in alle kleuren 80 cl. Z ijden Dameskousen 1.60, 1,25, 1,15, 1,05 95 cis. Nieuwe collectie Heerensokken en Heerendassen Jongens Schiller-Overhemden in alle kleuren. 3522 Verplaatsing van de Zuivelbeurs. De Zuivelbeurs zal met ingang van a.s. Vrijdag van Hotel de la Poste, Aalmarkt, worden verplaatst naar Ca fé Hoppenbrouwer, Maarsmanssteeg. Kamer van Koophandel. De Kamer van Koophandel en Fa brieken voor Rijnland, zal op Woens dag 28 April 1926, 's middags 2.30 in de voorzaal der sociëteit „Amicitia" vergaderen. Agenda:- 1. Opening, 2 Notulen, 3 Mededeelingen, 4 Ingekomen stukken, 5 Varen met motorvaartuigen in Boe zemwateren, 6 Sluis te Gouda, 7 Post bestellingen en Posttarieven, 8 Geld wisselen in het Postkantoor te Leiden op Zaterdag; 9 Keur op Tonnen en Haring, 10 Cadeau-stelsel, 11 Ambts halve doorhaling van ingeschreven handelszaken, 12 Rondvraag, 13 Huis houdelijke Vergadering. De L.A.W.E.T. Naar wij vernemen is de voorzitter van de L.A.W E.T. de heer H. W. Ca- hen wegens me enings ver schil als zoo danig afgetreden. In verband hiermede hadden ook de overige bestuursleden hun functie neergelegd, doch op een telegrafisch verzoek uit de middenstandsvereeni- gingeii zijn zjj op dit besluit terugge komen. Intusschen schijnt het niet waar schijnlijk, dat in den loop van dit jaar nog een actie van beteekenis van de L.A.W.E.T. zal uitgaan. Vandalen. Vannacht omstreeks 4 uur hebben eenige studenten een aantal witte paaltjes, die dienen ter omheining van cle plantsoentjes op het Pieterskerk hof, uit den grond getrokken. Toen een der omwonenden, wakker gewor den door het geraas een raam hara open en dicht deed, gingen de „hee- ren" aan den haal"(!) Ter aanvulling van wat wij gisteren omtrent het jubileum van den heer Kooimans mededeelden, kan nog wor den gemeld, dat voor de Chr. Kweek school de heer J. Schaap Hz. den jubi laris kwam gelukwenschen, terwijl de heer K. Wielenga de felicitaties van de Vereen, voor Christelijk Fröbelon derwijs overbracht. Tegen O. is een klacht ingediend daar hij, ten nadeele van P. v. K. een handkar door een ruit heeft gereden. Bij een ruzietje heeft zekere P. zijn tegenstander D. v. E. mishandeld. Laatstgenoemde heeft de bemiddeling van de politie ingeroepen. Toen gistermiddag de banketbak kersknecht F. Fr. op de Plantage met een vrachtauto wilde meerijden,- zette hij eerst zijn doos met gebak op den auto, echter zou hij er zelf opspringen. Hij viel echter van den wagen en be zeerde zich in die mate, dat hij, na bij Dr. de Planque binnengedragen en voorloopig verbonden te zijn, in het St. El'isabethsgesticht moest worden opgenomen worden. Het bleek, dat hij een schedelfractuur had bekomen. Later bemerkte de autobestuurder dat er iets bijzonders was gebeurd, daar hij verbaasd stond te kijken van de doos met gebak op zijn auto. Vanmorgen was de toestand van F. redelijk wel. BINNENLAND. Van het Hof. De Koningin en de Prinses hebben gistermiddag tot het einde toe de eind- wedstrijden in dressurproeven op het terrein Duindal ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de Ko ninklijke Militaire Sportvereeniging bijgewoond. De Prins was in gene raalsuniform. Voorts waren aanwezig generaal Muller Massis, commandant van het veldleger, namens den minister van oorlog; generaal-majoor van Rijswijk de Jong, gouverneur der residentie; generaal-majoor Insinger en van der Palm en vele andere autoriteiten. De wisseling aan Oorlog. In verband met de vervanging van minister Van Roy en door minister Lambooy heeft het liberale Kamerlid mr. A. van Gijn schriftelijke vragen tot de regeering gericht. Afdeelingen der Tweede Kamer. Bij den aanvang van de gister ge houden Tweede Kamerzitting heeft de voorzitter, de heer Ruys de Beeren- brouck medegedeeld, dat de afdeelin gen der Kamer tot voorzitters hebben benoemd de heeren Van Sasse van IJselt (r.-k.), dr. De Visser (c.-h.), No- lens (r.-k.), Albarda (s.-d.) en Heems kerk (a.-r) en tot ondervoorzitters de heeren J. J. C. van Dijk (a.-r.), Van Vuuren (r.-k.),' Lovink (c.-h.), Schaper (s-d.) en Aalberse (r.-k.). De Eerste Kamer. De Eerste Kamer is thans in open bare vergadering bijeengeroepen te gen Dinsdag 27 dezer des nam. 2 uur. Jhr. Mr. A. C. D. de Graeff. Onze gezant te Washington, jhr. mr. A. C. D. de Graeff, benoemd gouver neur-generaal van Ned.-Indië, wordt in de tweede helft van Mei hier te lan de verwacht. Aan wie behoort het geld. Verschenen is het verslag der com missie voor de Staatsuitgaven, betref fende den Brief van de Algcm. Reken kamer ten geleide van een nadere briefwisseling door haar gevoerd met den Minister van Buitenl. Zaken over de stichting van gezantschapsgebou wen. In haar verslag van 19 Januari 1925 deed de commissie mededeelingen be treffende de stichting van gezant schapsgebouwen met cle gelden, daar toe door den Raad van Bestuur, liqui- dateur van de N.O.T., geschonken. Zooals in dat stuk wordt opgemerkt, weigerde de Minister van Buitenl. Za ken van deze gelden verantwoording te doen aan de Algem. Rekenkamer, omdat bij de schenking was bepaald dat op het beheer van de geschonken fondsen de wet van 5 October 1841, houdende instructie van de Algem. Rekenkamer, niet van toepassing zou zijn. De commissie voor de Staatsuitga ven becijfert nu dat er bij de commis sie voor aankoop en inrichting van ge zantschapsgebouwen nog een saldo is van f 20.000, dat, naar de Minister van Buitenl. Zaken mededeelt, voor de ver dere inrichting en meubileering van eenige gebouwen zal worden hesteecl. De commissie voor de Staatsuitga ven acht het 2eer gewenscht dat thans dit bedrag in 's Rijks schatkist worde gestort. Hetzij dit geld kan worden beschouwd als afkomstig uit de schen king der N.O.T., hetzij afkomstig uit voor de tentoonstelling te San Fran cisco beschikbaar gestelde subsidies, in beide gevallen is het feitelijk Rijks- geld. De commissie stelt voor, den Minis ter uit te noodigen, te bevorderen dat dit bedrag in 's Rijks schatkist worde overgebracht. BUITENLAND. HET DUITSCH-RUSSISCH VERDRAG Overeenstemming bereikt. Naar uit Berlijn gemeld wordt, is volkomen overeenstemming bereikt tus schen de Duitsche en Russische re geeringen ten aanzien van den tekst van het Duitsch-Russische verdrag, dat zonder verwijl geteekend zal worden, waarschijnlijk nog voor Maandag. De publicatie zal tegelijkertijd te Berlijn en "Moskou plaats hebben. Te vens zal een overzicht gepubliceerd worden van de gewisselde nota's tus- schen de beide regeeringen. I-Iet verdrag zelf is zeer kort, doch de nota's vormen een uitgebreid do cument. De tekst .van het verdrag zal niet aan de geallieerde regeeringen worden medegedeeld, voordat het ver drag is get eel: end. Het oordeel der Sovjet-pers. De berichten in de Sovjet-pers over het Duitsch-Russische verdrag .tellen, in weerwil van een zekere voorzich tigheid, in het lioht, dat het verdrag een aanvullende garantie zal geven te gen mogelijke „Locarno-verrassingen". De „Krasnaja Gazeta" zegt onom wonden, dat Locarno de bekrachti ging is van een streven, om een mili taire actie tegen Rusland in te leiden. Het doel van het nieuwe verdrag is nu, aldus het blad, een wederkeengft garantie te geven tegen een derge lijke voorgenomen actie. De „Izwestij'a" vegt hetzelfde, doch minder rechtstreeks, door te -erkla- ren, dat het Duitsch-Russische verdrag den scherpen kant der Locarno-ver- dragen moet afslijpen, die tegen Rus land is gericht. DE VREDESONDERHANDELINGEN IN MAROKKO. Een verklaring van Briand. In de Fransche Kamer wees Re- naudel er op da,t er geruchten gingen volgens welke de vredespoging in Ma rokko niet ernstig gemeend zoude zijn. Briand toonde zich zeer verontwaar digd over een voor Frankrijk voo be- leedigende veronderstelling. Men moest zeide hij, de commentaren van buiten- landsche, Frankrijk vijandige bladen wantrouwen. Wij streven met Spanie slechts één doel naden vrede zonder eenig ver langen naar veroveringen. De Fransche regeering hoopt op een spoedig einde van den oorlog, maar er zijn vredesvoorwaarden. Briand bracht vervolgens hulde aan de onderhandelaren, hij bracht een sa luut aan de Fransche soldaten in Ma rokko. Wij moeten, zoo besloot hij, de ac tie der gevolmachtigden niet bemoei lijken met niet-opportune debatten. Primo verwacht geen succes. Primo de Rivera heeft in een on derhoud met de pers gesproken over zijn indrukken omtrent ae vredeson derhandelingen met de Riffijmen. De onderhandelingen de Oudjda, zei hij, wettigen niet veel hoop op .ucces. De Spaansche regeering is echter deze onderhandelingen begonnen, om aldus te bewijzen, dat zij geen imperia listische plannen heeft. Een Fransche vordering. De „Temps" verneemt uit Oudjda: 'Het gerucht liep, dat de Fransche RECLAME Gebruik hiertegen de Zenuwstillende en Zenuwsterkende Glazen Buisje 75 cent. Bij Apoth. en Drogisten troepen 15 K.M. zijn voortgerukt. Het gaat hierbij! in werkelijkheid om voor- uitgeziene manoeuvres. Na drie kanonschoten met los kruit rukten onze troepen vooruit, zonder een geweerschot te lossen en zonder dat zich de minste reactie der stam men voordeed. De stand der besprekingen. De Riffijnsche gedelegeerden, Had- dou en Cheddy, die met Abd el Krim geconfereerd hebben, zijn per vlieg tuig de Ain Amar aangekomen. Zij vertrokken weer naar Taoerirt. De eerstvolgende ontmoeting met de Riffijnsche gedelegeerden zou heden- Rifoohtend plaats hebben. Men hoopt vandaag met de voorloo- pige besprekingen gereed te komen. FRANKRIJK EN ITALIË. Verklaringen van Briand. Bij de debatten over de begrooting van buitenlandsche zaken in ae Fran sche Kamer zijn door den socialist Fontannier vragen gesteld betreffende de Hongaarsche valsche muntersaf faire, en de jongste verklaringen van Mussolini. In zijn antwoord zeide Briand: Het spreekt vanzelf, dat volledig licht moet worden gebracht in de bankbiljetten- affaire, welke een ongelooflijke mis daad is van het internationaal ban dietenwezen; de justitie mag hierin niet te kort schieten. Wat Italië betreft, hiermede onder houdt Frankrijk de beste betrekkin gen. Italië bezit het bewind, dat het zich zelf heeft gegeven en dit is geheel en al zijn zaak. Alle besprekingen tusschen Fran sche en Italiaansche vertegenwoordi gers hebben zich door een geest van goede verstandhouding en van vrede gekenmerkt. Tusschen Frankrijk en Italië bestaat geen enkele onoverwinnelijke tegen stelling van belangen, hetgeen de hoofdzaak is voor een groote toekomst en samenwerking voor beide volken, elk op zijn manier. Zooals de toestand in Europa en in de overige wereld thans is, zal Frankrijk, zonder nochtans 8e gebeur tenisseri uit het oog te verliezen, een voortdurend vredesbèmiddelaar blijven HET «3RITSGHE MIJNCQNFLXCT. Naar een regeeringsieaning. De Britsche premier Baldwin is gis ter zijn bemiddeling in het mijncon- flict begonnen met een practischen maatregel te nemen. Hij heeft n.l. bei den partijen verzocht een kleine com missie te vormen om de besprekingen te voeren, daar z.i. de volledige be sturende lichamen der twee organisa ties onhandig groot zijn. Met deze kleinere commissies zal de premier nu trachten een uitweg te vinden uit de im passé, waarin de kwestie „districts- of nationaal minimumloon" de mijnindus trie heeft gebracht. De premier zoekt de oplossing, naar gemeld wordt, met behulp van een re- geeringsleening, waarvan reeds eer der sprake is geweest. De leening zou op tamelijk langen termijn verstrekt worden, om de reorganisatie der indus trie, zooals de steenkoolcommissie zich die heeft voorgesteld, mogelijk te ma ken. De eerste voorwaarde voor de lee ning zou zijn de sluiting der niet meer economisch te exploitceren mijnen.. De interest op de leening zou voor een derde deel gegarandeerd worden door de regeering, terwijl de eigenaars en de-mijnwerkers ook el'k een derde deel zouden moeten opbrengen KORTE BERICHTEN. De Belgische tentoonstelling 1930 zal hoofdzakelijk te Luik en Antwer pen gehouden worden. Brussel krijgt m 1935 een wereldtentoonstelling. De voormalige Duitsche rijkskan selier Dr. Wirth vertoeft op het oogen blik in Moskou, waar hij' de gast is der sovjet-regeering en met Tsjitsjerin confereert. Het aantal in België verschijnen de bladen is sinds 1910 sterk vermin derd. Volgens de jongste statistieken zijn er thans 7S dagbladen tegen 107 in 1910 en 1529 week- ot maandbla- den tegn 2059 in 1910. Er gaan geruchten, dat de prins van Wales met prinses Beatrix van Spanje zou verloven. RECLAME. Purol, kan men zeggen van hen, wier huid van handen en gelaat er altijd even goed verzorgd uitziet Volgt hun voorbeeld en koopt een doos Doos 30 ct. GEMENGD NIEUWS. Moordaanslag. Een 29-jarige juffrouw te Amsterdam haJ, terwijl zij jarenlange vriendschap had onderhou den met een 29-jarig vischkoopman, den laatsten tij t relaties aangeknoopt met een Cuiacaoer. Deze omgang had reeds geruim en tijd het ernstig misnoe gen van den vischkoopman gpvvekt. De vischkoopman had dan ook besloten, een einde aan de geschiedenis te ma ken en Donderdagavond heeft hij zijn vroegere vriendin 'de pertinente vraag gesteld, ot zij' haar verstandhouding met den Curacaoer al dan niet wilde verbreken. Toen de juffrouw verklaar de, dit niet te zullen doen, trok de vischkoopman een mes en bracht haar ernstige steken in rug, borst en buik toe. De getroffene werd per auto-bran card naar het Binnengasthuis vervoerd waar het noodzakelijk bleek-, haar on middellijk te opereeren. Haar toestand is zorgwekkend. De dader heeft zich bij' de politie aangemeld. Hij is in arrest gesteld. Een dronken schoolhoofd.— Voor het kantongerecht te Goor stond Dinsdag terecht P. S., hoofd der open bare lagere school te Diepenheim, te gen wien door den burgemeester van Diepenheim proces-verbaal was opge maakt wegens openbare dronkenscnap. Een groot aantal getuigen werd ge hoord, waaruit bleek, dat de bekl. zich meermalen aan het gebruik van ster ken drank te buiten was gegaan. Ech ter kon geen der getuigen pertinent verklaren, dat beklaagde dronken was geweest op den dag dat hij werd ver- baliseerd. De ambtenaar van het O. M., die den bekl. een scherpe .chrob- beering toediende, verklaarde echter vrijspraak te moeten vragen wegens gebr.k aai bewijs, hoewel hij aan de schuld van bekl. niet twijfelde. De bekl. is met ingang van 1 Mei door het gemeentebestuur geschorst, zon der behoud van salaris, voor den tijd van één maand. Een ongelukkige val. Te Groningen is de 87-jarige mej. E. Steenema, in de Akkerstraat van de stoep gevallen en daarbij zoo onge lukkig terecht gekomen, dat zij aan de gevolgen is overleden. De gevaarlijke stroom. Gis termiduag is de 34-jarige P. C. S„ chef-electricien, werkzaam in een der onderafdeelingen der N.V. Philips gloeilampenfaorieken, tijdens de repa ratie van een hoogspanningsinrichting, door een noodlottig toeval met den stroom in aanraking gekomen. Hoe wel medische hulp onmiddellijk ter plaatse was, mocht het nie<. meer go» lukken, de levensgeesten op te wek ken. R o o k en do'oT kind er en. De gemeenteraad van Epe stelde een ver ordening vast, waarbij het voor jon gens beneden 15 jaar verboden zal zijn in het openbaar te rooken. Arme kleine. Door het eeni of ander noodlottig toeval viel Zon dagmiddag in een woning in de Mo- lukkenstraat te Amsterdam een ketel met heet water omver. Een baby van negen maanden, die in de'onmiddel lijke nabijheid zat, kreeg een gedeelte van den inhoud over het lichaampje. Ernstige brandwonden waren oorzaak, dat het kindje'in ten der ziekenhui zen moest worden opgenomen waar het gisterochtend aan de gevolgen van het ongeval is overleden. Twee kinderen levend ver brand. Op de derde verdieping van een door eenige gezinnen be woond huis in de Govert Flinckstraat te Amsterdam ontstand 's nachts brand. Op deze verdieping woonde de sigaren maker G. W. de K. met vrouw en drie kinderen. De vrouw sliep op een zolder-achterkamer en ontwaakte door vlamgekrietter. Ze greep liet 1 jongste kindje en snelde naar bened-n terwijl ze andere bewoners alarmeerde. Toen de brandweer kwarr% sloegen de vlammen voor en achter fel uit. Het bleek in den beginnen onmogelijk om tot den zolder door te cl ringen 0.11 de andere twee kinderen, die daar nog moesten zijn, te redden. Ze zijn dan ook jammerlijk omgekoen. Het zijn een 6-jarig jongetje en een 7-jarig meisje, dat juist denzelfden dag hersteld uit een ziekenhuis was teruggekeerd. Toen het vuur bedwongen was, was de derde verdieping geheel uitgebrand De beide kinderen werden verkoold te- f)e oorzaak van den brand is ver moedelijk, dat een petroleumlampje, dat aan een houten schot hing te bran den, is gevallen en het schot in brand raakte. UIT DE OMGEVING. KIJNSbURB. Met de komst van Ds. de Waard, gaat de Geref. Kerk alhier een hulp kerkgebouw gébruiken, in afwachting van ae stichting yain een nieuw kerkge bouw. De hulpkerk is ondergebracht in het gebouw „Concordia" in de Kerkstraat, oat voor dit doel inwendig eeln heele verandering onderging. Was vroeger het inwendige in twee feideelten gesplitst door heen afschei- ing, deze is thaps verwijderd, zoodat men één vrij groot geheel kreeg. Een geheel nieuwe betimmering en meubileering gaf nevens een algeheele restauratie het interieur een nieuw aan izien: Ruim 200 keurig afgewerkte kleine stoelen bezetten het betnodenoppervlak, in het front waarvan, de nieuw gebouwde moderne (niet ja geestelijken zin op.

Nieuwe Leidsche Courant | 1926 | | pagina 2