Spotkoopjes. Laatste week der Groote Opruiming. Spotkoopjes. Ziet de Etalages. Alles moet weg. GER. J. ROSSER. Breesiraat 175, Telef. 1351. Alles moet weg. NIEUWE LEIDSCHE COURANT VAN VRIJDAG 15 JANUARI 1926 Gemeentelijke Aankondigingen Levering van rekeningen ten laste van de gemeente. Burgemeester en Wethouders van Leiden noodigen belanghebbenden uit, hun rekeningen ten laste van de ge meente, wegens in 1925 gedane levc- rantiën of verrichte werkzaamheden, voor zoover deze nog niet mochten zijn ingeleverd, zoo spoedig mogelijk ter Gemeente-Secretarie (afdeeling Fi- nar, ën) in te zenden. Leiden, den 14 Januari 1926. N C DE GIJSELAAR, Burgem. VAN STRIJEN, Secretaris. onder nul aan. Het sneeuwt vooral in de Ardennen. Niet alleen Londen, maar nagenoeg geheel Engeland was gisteren in het wit.e sneeuwkleed gestoken. Het was 'en kc .dste dag, dien men sedert twee jaren in Lenden heeft gehad. KORTE BERICHTEN Volgens een gerucht zou cok de Rcmneensche ex.krconprins Carol zij cl lings bij het Hongaarsche valsche. munttiv schandaal zijn betrokken. Er staken thans in Engeland nog 1500 marconisten. De verteg; n. .woordigers van de stakers zeggen, dat er 700 schepen op zee zender radio. pirsoneel zijn. - Je toestand van Kardinaal Mer- cier was gisteren achteruitgaande; tegen en avond trad echter weer een licht herstel in. je Duitsche Kabinetsformateur onderhandelde gisteren den gehe len dag met de leiders der middenpartijen over den grondslag van het program van het te vormen Kabinet. Men ver wacht dat het nieuwe ministerie morgen of uiterlijk Zaterdag gereed zal zijn. Tusschyen de Ilaiaansche delegatie onder Volpi en de Britsché financieele autoriteiten, hebben gister preliminaire besprekingen plaats gehad over de schul ideiiregeling. Le Fransche Kamercommissie heelt in overweging gegeven, het satans voor ne argévaardigden op 40.000 fres per "jaar te brengen. DE'WATERSNOOD. De gevolgen van den vorst. Uit het land van Maas en Waai. Een nieuwe ramp heeft zich gevoegd bij de watersnood-ellende in het Land van Maas en Waal. De waterwolf heeft een bondgenoot gekregen in de stren ge vorst, die alles dreigt te vernielen wat nog weerstand heeft geboden aan de kracht der golven. Tusschen Maas en Waal strekt zich nu een wit besneeuwde ijsvlakte uit waarin, de dorpen Leeuwen, Wamel, Dreumel, Heerewaarden en Alphen be vroren liggen. De geheel door het ijs omsloten huizen zijn niet meer te be reiken. Met het oog op den kritieken toe stand heeft men de menschen, die er nog waren'achtergebleven, gedwongen deze te verlaten. Alle vrouwen en kin deren zijn weggebracht, alleen de aan den dijk staande huizen zijn thans nog bewoond. Tusschen den dijk en het aan de overzijde gelegen land is de communi catie verbroken. Met "een ijsvlet wordt getracht een verbinding tot stand te brengen om de menschen, die op den dijk zijn ach tergebleven, waaronder ook de hulpbri gade, de marechaussees en de man schappen van het korps politietroepen, van het noodige te voorzien. Er is ge zorgd voor een voorraad voor enkele dagen maar toch gaat het wel eenigs- zins gelijken op een overwintering op Nova Zembla. Het vooruitzicht is allerbedroevendst Het in primitieve stallen op den dijk ondergebrachte melkvee heeft zeer veel van de koude te lijden; de voed selvoorraad is schaarsch, zoodat, in dien er niet spoedig verandering in den toestand komt, het leed niet te over zien is. Het spreekt van zelf, dat de thans rondom in het ijs zittende huizen het hard te verantwoorden hebben. De mu ren vriezen stuk om straks wanneer de ijsschotsen los komen, te worden omgestooten. Straks zal zoo goed als zeker geen enkele der ondergeloopen woningen aan de slopende kracht van ijs en wa ter weerstand kunnen bieden. Geen ramp is zoo verschrikkelijk als e" enoverstrooming, gevolgd door eeu ijsgang. Het is te voorzien, dat de dor pen hier in het westelijk deel van Maas en Waal de verschrikking van zulk een natuurramp in geheel den omvang zullen gevoelen. Niet alleen de huizen zullen er door vernield wor den, maar ook de boomen en het hout gewas, terwijl het verder met de dijken allerdroevigst zal zijn gesteld. De toestand is op het oogenblik niet meer te overzien. Het nog in veilig heid brengen van hetgeen men nog had achtergelaten, is onmogelijk ge worden. De ellende is waarlijk tot het top punt gestegen. Langs de Vecht. Gisteravond is het resultaat bereikt, dat alle openingen van de bruggen, behalVe die bij de oevers, breede door gangen vormen, waardoor het vele drijfijs afgevoerd wordt. Door dit werk is alle gevaar bij de brug te Dalfsen voor het oogenblik geweken. Om 11 uur gistermorgen zette zich op een van de openingen een breede schots vast, zoodat weldra een breede dam ontstond. De dam verstopte spoe dig den geheelen doorgang aan den eenen kant, en er kwam zooveel ijs vast te zitten, dat er hoegenaamd geen water meer door kon, met het gevolg, dat ook de druk aan den anderen kant enorm verzwaard werd. Ten slotte werden de schotsen tegen de peilers van de brug gedreven. Als een zware schots een peiler trof, schok te de geheele brug. Verscheidene pei lers vertoonen dan ook de sporen van beschadiging door het ijs. Door ver schillende explosies heeft de genie de zen dam opgeruimd, behalve een^aan den Z. oever. Een moeilijk werk. Het detachement te Ommen heeft ook een zeer zwaren en moeilijken ar beid gehad om het ijs los te krijgen, dat zich ov^; een vrij groote uitge strektheid had vastgezet. Behalve van den vasten wal af, werd dit uiterst vermoeiende werk even eens verricht vanuit roeibooten. Met pikhouweelen en schoppen werd hei ijs aari stukken geslagen, waarna de kleinere schotsen afdreven.*Bij de brug te Ommen past men met succes ont ploffingen met picrinezuur toe, om vastzetten te komen. Het gevaar kan alleen op deze wijze worden bezworen. Er wordt in deze dagen, nacht en dag, heel wat gevraagd van Je man schappen, die in dit gebied werkzaam zijn. En het moet gezegd worden, dat zij van den hoogsten tot den laagsten al hun krachten geven. Wat hier ge presteerd wordt is geen kleinigheid Toen uit Hardenberg het bericht kwam, dat hulp noodig was, is in een open vrachtauto een detachement mi litairen vervoerd. Voorwaar geen pret je bij deze koude. Maar het kon niei anders, en „unverfroren" stapten zij in, om in de beste stemming weer aan het werk te gaan. UIT DE OMGEVING. RIJNSbURG. Ds. J. de Waard, die het beroep naar de Gerei. Kerk alhier heeft aan genomen, werd geborein 6 October 1888. Kg werd candidaat gesteld in 1.914 en aanvaardde op 11 April 1915 te Don kerbroek de Evangeliebediening. Op 7 October deed Ds. de Waard zjjn intrede te Ferwerd en vandaar ver trok hij in April 1921 naar Bunscho ten. I11 December van het vorige jaar heeft Ds. de Waard gedurende ©enige weken onder de visschers te Boulogne gewerkt, welken arbeid zeer gewaar deerd werd. SASSENHEïM. iHier ter nlaatse is een comité eevormd tot leniging, van den nood in de door den watersnood geteisterde ge- bieden. Staande de vergadering, werd reeds f ^000 toegezegd. Poor het Comité is tot de inwoners den volgenden oproep gericht: „Wanneer we dagelijks in de bladen lezen van de ontstellende en kommer volle toestanden, over een zeer grcot deel van verschillende provinciën van ons Vaderland gekomen door alhier niet gekende doorbraken en overstroomingen Wanneer^ we zien, dat groote verwoes tingen zijn aangericht, dat have en goed van zooveien onzer medeburgers door den watervloed is verzwolgen, wor den allen met diep medelijden vervuld. Met dit medelijden welt tegelgk uit ons op een dankbede, dat onze ge meente voor dezen verschrikkelijken rampspoed bleef gespaard; dat voor spoed en wedvaart onder ons ongeoroe ken bleef. Dit zij voor allen een aansporing tot het verleenen van hulp in den grooten nood. Een comité heeft zich in onze ge meente gevormd tot inzameling van gelden, welke zullen worden afgedra gen aan de Centrale Watersnoodscom missie, die voor een rechtvaardige ver deeling zal zorgen. Ondergefceekenden hebhen de opdracht een beroep te doen op uwen weldadig heidszin, om u op te wekken tot een milden steun. lerstüaags zal' u in de gelegenheid worden gesteld uwe gave te brengen. Geeft uit dankbaarheid, geeft uit me deleden, geeft naar de mate van uw vermogen, geeft gaarne. Eere-Comité J. P. Gouverneur, burgemeester; J. H. A. Thus, Pastoor; A. M. Boei.jiuga, Prei Geref. Kerk; W. G. Krpkamp, Pred. Ned Herv. Kerk. Het uitvoerend Comité: W. Warnaar, voorzitter; G. v. Rhijn, Secretaris; E. J. Speelman, Penning meester; L. v. Leeuwen Sr., Commis saris; H. Eader, Ccmm,. J. P. Ouds hoorn, Comm., van Eek, J. M. J. L. A. Speelman, J. A. A. van der Geest, K. W. van Breda, J. A. van der Voort, G. Vlasveld Sr., J. W. Marbus, G. ten Bruggencate, A. J. Verklejj en Joh. van Kciscn. HAARLEMMERMEER. Burgerlijke stand. Geboren; Aniie- tje, dochter van B. Hjjstek en A. van Kampen. Hehricus Petrus Joannes, z. van J. J. L. Dieben en M. van Rijn. Hendrik Willem, zoen van C. van Pij pen en A. Biesheuvel. Hendrika, doch ter van J. Oudshoorn en E. Vroege. Overleden: Cornelis Poel, 62 jaar ge huwd met G. Elrjleven. Gerardus Petrus Brouwer, 7 weken, zcon van J. Brou wer en H. M. van Rijn. ALPHEN a. d. RUN. Het was Woensdagavond weer een gezellige bijeenkomst in het mooie, goed verwarmde kerkgebouw, der Ned Herv. gemeente. Op uitnoodiging v. "Pro Rege" traden voor ons op: Ds. Veldhoen en Ds. Janssen, leger, en vlootpredikant. Nadat Ds. Veldhoen de bijeenkomst op gebruikelijke wijze had geopend, heette hij ons allen hartelijk welkom, en wekte ons op tot belangstel'ng vöor den arbeid onder Land. en Zeemacht een belangstelling, waar ze recht op hebben. Spr. wees op hun noodza. kelijkheid, niet slechts in tijden van oorlog; maar ook in tijden van vrede. Verleden jaar bij de stormramp te Borculo hebben zij verdienstelijk werk verricht, en ook nu weer bij ae laat ste overstrooming. Maar bovenal moe. ten wij hun met ons gebed gedenken. Hierna kreeg Ds. Janssen het woord die ons op zijn zoo onderhoudende en prettige wijze het een en ander over zijn reis mededeelde, hierbij m het licht stellende, dat het lang niet ieders werk is, om met vrucht op reis te gaan. Vooral niet, omdat het er velen om te doen is, in de vreemden buiten het oog van bekenden z:ch eens uit te leven, of om te voldoen aan de zucht om het vreemde te zien en er per slot vam rekening zoo weinig van mee te nemen, dat men bij behouden terug komst, niets anders weet dan: Het volgende jaar gaan we weer uit. Dan is het maar beter, hier te blij ven en eigen land te leeren kennén, dat van Noord tot Zuid, en Oost tot West wel zooveel te zien geeft, dat wij God kunnen danken voor zooveel schoons op eigen bodem. Maar er kan gerust gezegd worden dat bij de meesten van d e buitenland. sche reizigers er maar weinig prac. tische kennis is van eigen land. Het is de zucht naar het vreemde, die de Nederlanders in het bloed zit. Dat bleek ook bij de verzorging van het buitenlandsche kind. Op zichzelf een voortreffelijk werk.. Maar als eigen bleekneusjes erdoor in het gedrang komen, dan wordt het bedenkelijk, en dit is helaas wel ge_ beurd. Vervolgens toonde spr. aan, het noodzakelijke eener voldoende weer macht, zoowel voor hier, als voor on ze overzeesche gewesten, d e voor In- dip een uitgestrektheid heefc van 8000 mijlen, en aan inwoners ruim 60 mill. Er wordt in tijd van vrede wel eens aan getwijfeld, ot het wel noodzaken lijk is. Maar in tijden van oorlogsgevaar ontkomt niemand aan de noodzakelijk heid hiervan, dan ontwaakt ne: na io. naal gevoel, dan krijgen wij een deel mee van onzen koenen Houtman, en worden wil weer jongens van Jan de Witt. Aan zulke mannen hebben wij onder Gods zegen onze grootheid als 2de koleniaie mogendneid te oanken. Is het bestaan van een weermacht noodzakelijk dan mag oon de geeste lijke verzorging der militairen niet ver waarloosd worden. En hierin ging de regeering niet vrij uit. Maar dat zal anders worden. Wel is van particuliere zijde reeds goed werk verricht; spr. haalde hier eenige bijzonderheden aan, b.v. het werk van enkele predikant.n, van het Leger des Heiis, en de bestaande ML litaire tehuis te Soerabaya, waar in November meer dan 1000 matrozen een bezoek brachten. Maar het moet komen tot een alge. meene regeling van geestelijke verzor ging. Ds. Janssen siojt de bijeenkomst op gebruikelijke wijze. KATWIJK AAN DEN RIJN. Eenigen tijd geleden is door de afd. Katwijk der Alg. Ver. voor Bloembol lencultuur het besluit genomen ge daan te krijgen, dat de mogelijkheid zou geschapen worden, dat men een locale verbinding met het net Lisse zou kunnen krijgen. Thans is men zoover, dat die mogelijkheid er is. In dien een 10-tal abonné's een jaarabon nement telefoonnet Lisse nemen, zal de aanvraag door het Hoofdbestuur der Posterijen en Telegraphie in ernstige overweging worden genomen. De kos ten zijn vermoedelijk 50 per jaarabon nement boven het bedrag van het ge wone abonnement. Het abonnement lijkt ons echter te hoog om te ver wachten, dat van het aanbod voldoen de gebruik zal worden gemaakt. Op een partijtje bij de fam. A. K. kwam de watersnood ter sprake. Fluks had een der gasten het idee om van deze gelegenheid voor de slachtoffers van den watersnood gebruik te maken. En hij collecteerde ruim 6. Ter navolging. RECLAME. Zijn Uw Handen en Lippen Pijnlijk. Schraal of Gesprongen door de koude, gebruik dan de heerlijk verzachtende en snel genezende PUROL. In doozen 30. 60, 90 ct. Tuben 80 ct. - Bij Apothekers en Drogisten. KATWIJK. Het Comité, dat zich gevormd had voor de stormramp van 10 Aug. 1.1. ver gaderde gisteren voor de tweede maal om te bespreken wat te doen voor de slachtoffers van den watersnood. De burgemeester presideerde. Dr. v. Wal- sem had wegens ziekte bedankt. Hier voor was tegenwoordig de heer Herm. Parlevliet. Ds. Voorsteegh had verhin dering in wiens plaats Ds. Rutgers op- .trad. Besloten werd op Maandag a.s. 18 Jan. een collecte te houden langs de huizen met open schaal. Dezelfde da mes die zich vorige maal zoo verdien stelijk hebben gemaakt zijn ook nu uitgenoodigd deze mooie taak op zich te nemen. En met dezelfde toewijding zullen zij dit ook nu doen. Diegenen die, b.v. doordat ze een groot bedrag geven, bezwaar hebben dit „zoo maar' op een open schaal te deponeeren, kunnen op een lijst, die de dames bij zich hebben, teekenen. Dan is het co mité bereid op verzoek deze bedragen in ontvangst, te komen nemen. De gelden zullen worden afgedragen aan het Algemeen Watersnoodcomité. Dus nu aan het werk en gegeven, volop. De nood is groot en volgens deskundigen nog grooter dan vermoed wordt. Het comité rekent op aller milddadigheid. KOUDEKERK. Deze week vergaderde wederom de A. R. Kiesv&reeniging „Nederland en Oranje". Na enkele huishoudelijke zaken af gedaan te hebben, werden tot bestuurs leden herkezen de hei-ren C. van Leeu wen H^n. en N. P. S.egt inborst, waar na door den heer G. J. Reijneveld ein onderwerp, getiteld: „Nationale Zelfsian digheid" werd ingeleid. De vergadering, dié goed bezocht was had een gezellig verloop, ook mede dooi de aangename, gedacht-inwisseling, d.e op het onderwerp volgde. Op de gewone Wijze geopend door den Voorzitter, werd het samenzijngesloten door Ds. Haspe.s. AANBESTEDINGEN. Eergisteren is de termijn van in schrijving gesloten voor het maken v§n rioleeringen in de tuinen van de bouwplannen II en III der woning bouwvereniging „Ons Doel" tusschen de Pieter de la Courtstraat en de Le liestraat. Ingekomen waren drie inschrijvin gen namelijk: A. de Winter f J800, J. van Riet f2477 en J. Warnaar f 2380. De inschrijvers wonen allen alhier. STADSNIEUWS. Waiersnood-comité. Bij het Watersnood-comité zijn nog de volgende giften ingekomen: Dr. J. E. K. f 100; A. en W. S. f 12.50; Prm Dr. J. C. K. f 10; J. R. f5; J. B M. f 5; J. W. f 25; Gecollecteerd op het feestje van F. en B. f 5.G23; A. W. F. f 10; A. W. S. uitgevers Mij. f 50; fa. A. U. f 5; Prof. dr. M. W. de V. f 10; de vier heemskinderen f 6; familie B. f 10; P. M. f 1; Zr. E. W. S. f 2.50; Onderwijzend personeel en interne leerlingen der kweekschool voor Be- waarschoolhouderessen f 25; N. N. f 2; Mej. M. M. f 10; van N. N. N. f 2.50; collecte IJsbaan f 34.07; familie W. f 100; familie van D. f 2; Mevr. de wed. R. f 5; Mej. M. N. f 10; Konink lijk militair Invalidenhuis f 25.49; Mejuffrouw D. f 1; A. C. f 10; P. C M. H. f 7.50 Dr. C. S. L. f100; Fabriek v. suikerwerken v.h. Gebr. P f 100; II. M. S. f 50; Prof. Dr. H. K. O. f 50; J. H. v. L. f 50; A. D. V. f 25; D. B. f 25; Waalsche Diaconie f 100; Collecte jaar feest Tuinders- en Bloemistenvere m „Door Eendracht verbonden" f 16; K.v. W. f 52.50; Ch. v. S. f 10; A.B.C. t 500; Dr. B. f 10; Prof. Dr. P. J. B. f 25. Giften worden nog gaarne ingewacht bij den Penningmeester den heer F. Muys van de Moer, Plantsoen 49, Post giro No. 57471. Door ons werd nog ontvangen van fa. W. v. d.W. 25; T. de V. 1; N. L. te L. 5; Wed. N. N. 1. De collecte. De collecte tot leniging van den nood in het overstroomde gebied hier ter stede gehouden, heeft 7804.96 op gebracht. De Delftsche Studenten Roeiver- eeniging Laga heeft gister aanbesteed het bouwen van een bootenhuis met knechtswoning aan de Nieuwe Laan te Delft, 't Laagst werd ingeschreven volgens teekening I door J. Splinter, alhier, voor f 29.975; II D. Koene, te Schiedam, voor f 35.000. Wethouder Sanders is verhinderd morgen spreekuur te houden. Terwijl gistermiddag de tram naar Scheveningen, van het station komende de Blauwpoortsbrug opreed zag de wagenbestuurder K. H. dat de bestuurder van een handwagen pro beerde nog met zijn voertuig tusschen het afsluithek van de brug en de tram door te rijden. Hij gaf signalen om te beduiden dat de handkarbe stuurder even moest wachten. De handkar geraakte bekneld tus schen de tram en het brughek en werd totaal gekraakt. De vrij dikke as knapte als een stokje doormidden. De tram werd niet beschadigd. Bestuurder van de handkar was B. A. W. S ACADEMIE -NIEUWS. Geslaagd voor het candidaats exa men in de Geneeskunde de heer C. Boas, Rotterdam, Bevorderd tot arts de heeren J. H. Jelgerhuis Swildens, den Haag en A. J. de Hiellu, Kadzand (Zld). tot semi-arts de heer J. H. Busse- maker, Leiden. MARKTBERICHTEN. LEIDEN, 15 Jan. 1926. Veemarkt. Aangev. 464 rund; 70 kalv; 1118 scha- pen, 6 stieren 225450, 91 kalf- en melkkoeien 20048ë. 15z vare koeien 175365, 217 vette ossen 270650 per stuk, 60121 per K.g; 3 vette kalve ren 80110 per stuk, 131170 per K.g; 67 nucht. kalv. 1019, 720 vette scha pen 3450 per stuk, 120160 per K.g. 298 weide schapen 2536, 980 magere varkens 24^—70 per stuk, 8892 per K.g 384 biggen 1020, 3 paarden, 5 bokken of geiten 312. Aangevoerd 73 partijen kaas. le srt. Goudsche 5861, 2e srt 5457, le srt. Leidsche 5257, 2e srt. 44—50. Handel matig. Aan de Stadswaag gewogep: 42 partijen 1414 stuks 12703 K g. ALPHEN, 14 Jan. 1926. Uien 7—8.10, per 100 bos. Appelen f 13, spruitkool 18—21, II f 12 per 100 K.g. Eieren 2190 st. Kipeieren 79.50, eendeieren f 10 per 100 stuks VEUR, 14 Jan. 1926. Aangev. 7945 kipeieren 7.6010.70, 93 eendeneieren 8.8510 per 100 st. 5 kippen 0.65-r2, 2 eenden 1501.55, 11 konijnen 0 50 3.30, 5 duiven 0.290.30 per siuk. DELFT, 14 Jan. 1926. Boter f2 30 per kilo. Aanv. 4-8, wegende 80 kilo. UITHOORN, 15 Jan. 1926. Kaasm. Aangev. 11 part. Goudscho kaas R.M. 5660, zonder R.M. 5458. Handel matig. LEEUWARDEN, 15 Jan. 1926. Com, 200. Sleutelkaas 4667, Nagelkaas 33 46, Goudsche kaas 40112, Edamm. kaas 53—103. Aanv. 34853 K g. Fabr^ boter 160202 per K.g. Aanv. 17 derde 48 zesde. Telegrafisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 15 Jan. 1926, medegd* Jeeld door hel Kon Ned. Meteorolo gisch Instituut te De Bilt. Hoogste Barometerst. 7750 Haparanda Laagste Barometerst.: 755.6 Munchen. Verwachting tot den avond v. 16 Jan. Zwakke tot matige zuidelijke tot westelijke wind, betrokken tot zwaar bewolkt, wellicht eenige sneeuw, la ter regen, afnemende vorst, later licht te dooi. Barometerstand. De stand van hedenmiddag 3 car aangegeven door den wijzer. LUCHTTEMPERATUUR. Hedenmiddag 3 uur A gr. C. WisseInoteeringen. (Amsterdam). Berlijn59.21 Londen 12.081/» New-York2.48% Parijs 9.34 Brussel 11-29 Zürich 48.06 Rome 10,04 Oslo 50.75 Kopenhagen 62.00 Stockholm 66.65 Weenen 35.10 Praag7.37% Madrid35.20 Kinderkousen 31 34 33 ct. I Zeer sterk. IJzersterke Sciioolkauscn vanaf 39 ct. Dameskousen 49 79 96 ct. Dliectsir-Pintalons 2,541 vanal 79 e Fit d'Ecosse Kousen 99 ct. I Kaartje Maaszijue BV. cl. I Kiuwe Haakzüde it'/» ct. I Prima kw. Poolb. 45 ct. j. El I Zilver Wol BèlréDalijes Zuiver Wol Kousen 124 ct. I Kaarlje Maasvral 3'/, ct. I Handz. 2 cl. Waschz. 7'/. ct. I Wolten Kinderjurkles 2,391 compleet RëSTANTEN OMDëaGOEQEREN SPOTKOOPJES. °7\c*\ H FtalariP^ Damsa- en Kinder fantasie Schorten Lage Prijzen. fclC.1 UO a en Kinder fantasie Schorten Lage Prijzen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1926 | | pagina 3