Laatste Berichten. Kabinetscrisis. MARKTBERICHTEN^ wrpOWE LEFDSCHE COURANT VAN ZATERDAG 14 NOVEMBER 192S iiog dat ook hij do belasting nog hoog vindt. Het voorstel van B. en W. wordt aangenomen. Dr. Jonker vraagt of er al iets valt mede te deelen aangaande het vermoedelijk heffingspercentage voor cle belasting over 1926, waarop weth. S. Schoneveld mededeelt, dat wanneer zich de factoren niet wijzi gen* het cijfer waarschijnlijk van 3 op 2 zal kunnen worden gebracht, bui ten de verlaging van de opcenten. De begrooting werd hierna goedge keurd met een eindcijfer in ontvang sten en uitgaven van f 112.162.23, wat de gewone rekening betreft. In antwoord op een vraag van dr. Jonker deelt weth. Schoneveld mede, dat bij de vaststelling van het belas tingpercentage in April van 1926 het cijfer waarschijnlijk van 3 op 2 zal kunnen worden gebracht. Nadat vervolgens het kohier voor de hondenbelasting was goedgekeurd en de heer v d. Gugten bij de rond vraag met goed gevolg had geinfor- meerd naar een belastingrestitutie, werd de vergadering gesloten. KATWIJK AAN DEN RIJN. Door het bestuur van de school voor Geref. L. 0. zal op i8 November een ouderavond worden gehouden; aan vangende 'a avonds om 8 uur in de consistoriekamer der Geref. Kerk. Aan het verzoek ten vorige iare ge daan, om een kgkdag te houden, zal nu worden tegemoet gekomen. Voor belangstellenden is het werk der kinderen in de school te bezich tigen, op denzelfden dag, 's namiddags van 34 en van 6.30—7.30 uur. In de consistoriekamer der Geref. Kerk vergaderde de vereeniging „Hulp kas bij Ziekte" voor Katwijk en omstre ken. Na het laten zingen van PsL 81:12 en gebed, opende de voorzitter, de heer W. Schoneveld. de vergadering en las daarna Psalm 90. Vervolgens meld hri een openingswoord, waarin hij memo reerde het 10-jarig bestaan der ver- (eeniging. Zulke mijlpalen, aldus spr., herinne ren ons aan het bestuur van een God, Die ook deze vereeniging spaarde. In zonderheid deed het hem ook genoegen Dr. Hueting toe te spreken, die al dien tjjd de vereeniging met zajn advies diende en die de vorige maand zijn ambtsjubileum mocht vieren. De secretaris» de heer P. Slingerland, ilas de notulen en het jaarverslag; bei den werden onder dank goedgekeurd. Het financiëel verslag van den pen- geregeld uitkeering gedaan. De com missie, benoemd tot het nazien der re keningen bracht verslag uit en mocht met dank aan den .penningmeester ad- viseeren de reken in gg en het beheer goed te keuren. Wegens periodiek aftreden van de heeren W. Schoneveld en B. Star, waar van de laatste verzocht had niet meer in aanmerking te komen, werden de heeren W. Schoneveld herkozen en G. Een lijst van nieuwe leden1 werd aan- Als leden der Commissie van Advies werden herbenoemd de heeren Ds. Hu eting, Ds. Metering, en J. van der Perk, waarna eerstgenoemde onder dank voor het in hem gestelde vertrou wen verklaarde, gaarne de vereeniging te willen blijven dienen en tevens zijn erkentelijkheid uitsprak voor de hem op 10 October j.L gebrachte hulde. Bij sluiting werd door den heer Ra vens bergen voorgegaan in dankgebed. De vereen. „Het Groene Kruis" afdeeling van de Zuid-Hollandsche ver eeniging van dien naam, hield gister avond een ledenvergadering in „Gasa Cara". De opkomst was gering. Bij afwezigheid wegens ziekte van den voorzitter, leidde de 2de voorzitter Ds. Meijering, de vergadering. De penningmeester, de heer J. Min- nee deed financieel verslag. Er was in kas f 4773,40. Echter moesten nog verschillende rekeningen over het boek jaar worden voldaan. De rekening was nagezien door de heeren A. v. cl. Berg en A. den Haan ven in orde bevonden. De penningmees ter werd dank gebracht. Wegens vertrek van Dr. Bertels was er een bestuursvacature. Na 2 stem mingen verkreeg Dr. Ejjkelenboom 6, de heer W. v. Beelen Wz. 4 stemmen zoodat eerstgenoemde gekozen was. De aftredende bestuursleden Dr. v. Walsem en Dr. Hueting werdep. her kozen. Ds. Meijering deed daarna verslag van een te Rotterdam gehouden ver gadering van den Bond. Dan werd be sproken het vaan vragen van een film voorstelling, betreffende de werking van het Groene Kruis. Besloten werd het bestuur te machtigen in' onder handeling te treden met de Katwijk- sche ziekenverpleging om' gezamenlijk lijk een filmavond te geven in de zaal voor Prot. Chr. Belangen, Vervolgens werd nog uitvoerig gespro ken over te nemen maatregelen in ver band met het voor een. dergelijke plaats als Katwijk kleine aantal leden, waarbij1 gewezen werd op het verschil in deze met Katwijk aan den Rijn en Katwijk aanZee, waar de' verhouding steeds was 100 ten 200 wat 100 tegen 600 zou moeten zijn. Na langdurige bespreking werd be sloten^ eerst de filmavond af te wach ten, bij welke gelegenheid gepropageerd zou worden om te trachten leden te werven om, indien dit niet voldoende succes gaf, strengere maatregelen te nemen betreffende het afgeven van ar tikelen aan niet-leden. Na enkele minder belangrijke aan gelegenheden besproken te hebben, spreekt" de Voorzitter den wensch uit, dat allen mogen medewerken om de vereeniging tot grooteren bloei te bren gen en sluit met dan voor de opkomst de vergadering. KATWIJK AAN DEN RIJN. De afdeeling Katwijk der Algemeen© vereeniging van Bloembollencultuur te 1198 pUOAUcBpJapiIOQ pj9It[ 'U19"[jeUJJ ledenvergadering in „Hotel de Roskam" Na opening door den Voorzitter las de secretaris, de heer H. Grimbergen de notulen. Deze werden onveranderd Tot candidaten voor het Hoofdbe stuur werden benoemd P. Bakker Mz. te Enkhuizen en A. ,Verduin Jr. te Lisse. Voorstel Afdeeling Katwijk der Alge- meene Vereeniging voor Bloembollen cultuur. De groep „Bloementeelt", welke is aangesloten bij de Nederlandsche Tuin bouwraad, diene bij dat lichaam een voorstel in, om een onderzoek in te stellen en na te gaan in welken toe stand zich de landwegen in Nederland bevinden, en wanneer blijkt, dat het juist is, wat daarvan in de Memorie van Toelichting wordt opgegeven, po gingen aan te wenden om daa^n ver metering te krijgen. Memorie van Toelichting. De algemeente toestand der landwe gen is in Katwijk en omgeving (Rijns- burg en Valkenburg) slecht, vooral in tijden, van groote regenval geeft dat veel ongerief, daar zulke wegen dan veelal onbegaanbaar zijn en onberijd ibaar, en vooral wel die wegen, die toe gang geven tot land van onderschei dene eigenaren of huurders. Er wordt meestal niets, pf, in den uitersten nood, hoogstens iets, doch meestal onvoldoen de voor onderhoud gezorgd. In zulke tijden worden menseden en trekdieren die gebruik van zoo'n laan moeten ma ken, afgebeuld, en recht om onwil- ligen te verplichten om aan het on derhoud mede te werken, en' hun deel in (de te maken kosten tot onderhoud bö te dragem is er meestal niet. Ju ridisch misschien wel, doch practisch niet, en zoo^ het hier in de naaste tomgeving is, is het zeker ook in meer dere streken van ons Tuinbouwend Ne derland. Na onderzoek komt het de afdeeling voor, dat alleen verbetering in dien toestand gebracht kan wor den, als dat uitgaat van hooger hand n.l. van onze regeering. Er ontbreekt thans een band, die de verschillende- belanghebbenden bij elkaar moet brengen. Laat onze re geering dien band aanbrengen, dan zullen de beoefenaars onzer Tuinbouw in hun onderscheidene schakeeringen RECLAME. Kiespijn en Aangezichtspijn verdrijft men het beste door het gebruik van Sanapiriri»Tobletten (Mijnhardt). 75 ct. Bij Apoth. en Drogisten. 6613 haar dankbaar zijn. De schakel om in contact met de regeering te komen en dieze zaak te behandelen is vol gens ÜJe meening der afdeeling Kat wijk „De Nederlandsche Tuinbouw- raad". Bij de rondvraag worden inlichtin gen gevraagd aangaande de verkoch te bollen, staan.de pp de internationale tentoonstelling, dit voorjaar gehóuden. De secretaris doet hiervan verslag. Blijkt ,dat sommige perken zijn ge roeid en aan de eigenaren teruggege ven, andere zijn geveild en 1de op brengst is dezer dagen ontvangen. En kele'inzenders bestemden de> opbrengst reeds aan de kas der afdeeling. Aan anderen zal nog gevraagd worden wat hun bedoeling is. Na enkele minder belangrijke aan gelegenheden besproken te "hebben, wordt de vergadering met een woord van dank voor de opkomst, do<or. den voorzitter gesloten. OEOSTQEEST. Predikbeurten. Ned. HerV. Kerk. Voorm. 10 uur in hët Groene Kerkje en nam. 5 uur in Irene, Ds. T. J. Jan sen Schoonhoven. Geref. Kerk. Voorm. 10 en nam. 5.30 uur in de Rehoboth-kapel, Ds. Schilder. Men zal zich herinneren, dat on langs door de leden der Ned. Herv. Gemeente alhier aan de directie der N. Z. H. T. M. een verzoek werd ge richt om de tram des Zondagsmorgens ten behoeve van de kerkgangers vóór hpt groene Kerkje te laten stoppen. Thans is bericht ingekomen, dat met ingang van morgen aan dit verzoek zal worden voldaan. SASSENHEIM. Donderdag hield de Kiesveresniging der Staatk. "Geref. Partij een openbare vergadering, waar als spreker voor hen optrad de heer Timmermans van Lisse. met het onderwerp: „De Doodstraf". Nadat de vergadering door den voor zitter was geopend, gaf de spreker er zijn blijdschap over te kennen, dat het hun afgevaardigde, Ds. Kersten, was gelukt, de post op de begreoting voor het gezantschap bij. den Paus, te doen vervallen. De doodstraf werd op heldere wjjze door hem uiteengezet. In het slot van zijn betoog kon de spreker niet nalaten grieven te uiten tegen Mr. Heemskerk. Door een der aanwezige Anti Revo lutionairen werd gezegd," dat de heer Timmermans een verkeerde gedachte legde in de woorden van Mr. Heemskerk De vergadering, die slechts matig be zocht was, werd door den heer Tim mermans met 'dankgebed gesloten. KOUDEKERK. Naar wij uit goede bron vernemen hoopt binnenkort voor de Jong. vereen, op G. G. en de Geref. Meisjes vereen, alhier als spreekster op te treden Mej. H. H. S. Kuyper van den Haag. In de op Woensdagavond gehou den vergadering van de Chr. Oranje ver eeniging alhier is besloten om uit de kas dier vereeniging f 25 af te staan voor het Huldeblijk* hetwelk H. M. de Koningin bij haar zilveren hu welijk zal worden aangeboden. Predikbeurten. Ned. Herv. Kerk. IVoorm. 9.30 en nam. 6.30 uur, Ds. Israël. Geref. Kerk. Voorin. 9.30 en 6.30 uur, Ds. Haspers. Tot leden vaif hët kiescollege der Ned. Herv. Kerk alhier zjjn herkozen de heeren G. van der Bijl, W. .Geerlof, J. van Beek en J. JongeneeL BOSKOOP. Bfi de politie zijn klachten binnen gekomen omtrent ergerlijke baldadig heden, gepleegd op de algemeene be- Van een grafkelder zijn kettingen en ringen totaal afgerukt. Op verzoek van den burgemeester is Donderdag te 's Gravenhage gear resteerd zekere J. v. D„ als verdacht zich hier ter plastse te hebben schul dig gemaakt aan diefstal met braak ten huize van den burgemeester. Na opgemaakt proces-verbaal is v. p., die bij de politie een welbekend inbreker is, voor den Officier van Jus titie te 's Gravenhage geleid. De brievenbesteller A. J. Jan- dweert alhier wordt met ingang van 16 November e.k. overgeplaatst van hier naar Gouda. Bij de gehouden verkiezing zijn tot ouderlingen in de Geref. Kerk ge kozen de heeren A. Guldemond en D. Veerman Sr. en tot diakenen de hee ren A. Driesprong en KI. Jongejan. WOUBRUGQE. Donderdagavond hield de A. R. Kies vereeniging „Nederland en Oranje" haar eerste wintervergadering. De Voorzitter, de heer H. de Boer, hield een leerzaam referaat, getiteld: „Den Vaderlant -Ghetrouwen". Hij sprak een ernstig waarschuwend woord tegen de volksmisleidende ont- wapenaars, en hun ware aard werd in het licht der H. Schrift geteekend. De secretaris hield een inleiding over Prins Maurits en den strijd tusschen Remonstranten en Contra Remonstran ten der 16de eeuw en de .politiek dier jdagen. Besloten werd, dat in de December- 'Vergadering een referaat zal worden gehouden door een der leden, over de (partij van Ds. Kersten en het onheil, dat deze over het vaderland bracht. Predikbeurten. Ned. Herv. Kerk. Voorm. 9.30 en nam. 6.30 uur, Ds. Joh. Kijne. Geref. Kerk. Voorm. 9.30 en nam. 6.30 uur, de Eerw. Heer Versluis, cand. te Klundert. Land- en Tuinbouw. Onze Tuinbouw. De krachtproef door Duitschland in gesteld, zoo schrijft men aan deMaas- b o dë, is dus mislukt. Het bleek de laatste 8 dagen, dat men daar de Hol- landsche bloemkool niet kon missen. Van de 60 wagons, die j.l. Dinsdag ver laden werden, gingen er 20 over de grens, niettegenstaande plm. 1200 import op elk. Dientengevolge liepen de prijzen ter markt besteed weer op tot 1217 le kwaliteit en 5?8 voor de 2e soort per 100 stuks. Bovendien kwam nu de officieele tij ding, dat het Duitsche tarief van 20 R.M. op 5 R.M. werd gebracht. Uitvoer van bloembollen. In het tijdvak Januari tot en met September van dit jaar is aan bloem bollen uitgevoerd 28.085,320 K.G. en 26.351,478. ACADEMIE -NIEUWS. Geslaagd voor het Candidaats-exa- men klassieke Letteren: Mej. N. Schepp (Katwijk aan Zee). Doctoraal examen rechten de heeren: J. H. Beekhuis (Leeuwarden) en A. ten Sande (Den Haag). Apothekers-assistenten examen: Groep XII, opgeroepen 4 kandidaten. Allen afgewezen. t Het geheele Kabinet neemt ontslag. Uit Den Haag wordt ons geseind, dat ook de overige leden van het Kabinet hunne portefeuilles ter be schikking hebben gesteld. De Koningin heeit de ontslag aanvrage van het Kabinet in over weging genomen. LEIDEN, 13 Nov. 1925. Voilia* Ons Belang. Prei 2.904B0, selderij LAD— 3.50, roode kool 7.109.80, andQue 30 —1.60, ramenassen 35.10, saw. fcooi 650—9.90, witte kool 3.60—4.10, bloem kool 11.10—2L10, pieterselie 1.10250 Boerenkool 47.10, groene koel 3.10- 5, knolselderij 3—Ö.10, sla 901.801, peen 9.8013.40 per 100 stuks. Spruiten 1019, kroten 2.10350. rijpe torn. 20—29, druiven 5681, ge kookte kroten 69, heerenb. 921.07, nero 1215.10, uien 8.309.10 per 10Q kilogram. LEIDEN, 14 Nov. 1925. Veiling Hout markt. Bloemk. 18—27, II 716, andij vie 0.401.40, salade 0.601.60, wor teltjes 89.50, prei 2.40—4, selderij 1 2.40, knolselderij 47, groene kool 2.40 450, gele kool 69, rodde kool 68. alles per 100. Spruiten 916, heeren- boonen 8288, snijb. 8183, kroten 2.60—3, uien 5.o0—6, torn. 12—21. Alles per 100 K.g. LEIDEN, 14 Nov. 1925. Totale aan voer 1471 stuks. Kipeieren 1517.80 Eendeneieren 10—11, per 100 stuks. Turfmarkt van 9 tot en met 16 Nov. 1925. Aanvoer Lange turf 150.000. Prij zen 8.509. LEIDEN, 14 Nov. 1925. Botermarkt. De prijzen van boter op de heden ge houden markt waren als volgt: Prima fabrieksboter (controle) van 2.402.45; prima boeren boter 2.45— 2.60 alles per K.G. Aangevoerd twee derde, dertien zes de, vier en veertig achtste en vijftien zestienden vaten, wegende 1455 K.G. Handel matig. Telegrafisch Weerbericht Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 14 Nov. 1925, medege deeld door het Kon. Ned. Meteorolo gisch Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 765.9 te Maastricht; laagste 742.3 te Isafjordi. V erwackting tot den avond van ,15 November. 1 Meest zwakke wind uit zuidelijke rich, tingen. Nevelig tot half of zwaarbewolkt weinig of geen neerslag. Temperatuur, om het vriespunt of lichte dooi. Barometerstand. De stand van hedenmiddag 3 uur; Is aangegeven door den wijzer. LUCHTTEMPERATUUR. Hedenmiddag 12 uur 3.0 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Zaterdag 14 Nov. 1925: 4.37 n.m. Wis.elnoteeringeu (Amsterdam). Berlijn59.15 Londen V12.04'/. New-York .l.V.V'2.487. Par*. 10.— Brussel ."A*.*. 11.27 Zurich. 47,92'/. RomeV. 10.04 Oslo.T.Hp .ï.4,V. 50-27'/. Kopenhagen 7.61.46 Stockholm 66.45 Ween en i' 35.05 Praag 7.36 Madrid 35.47'/' Lijstenmakerij. Het vertrouwdste adres voor het omlijsten van platen en foto's, spiegels, schilderijen en schilder stukken is bij H. M. Herreur, Janvossensteeg 67, 5de huis v.al de Haarlemmerstraat. (6631 Zie Etalage. Zie Etalage. Geregeld in voorraad prima kwaliteit droge grove en fijne Turfstrooisel in balen. Speciaal gemalen voor bloem- bollendek en strooiïng onder vee. Gemalen Landbóuwkalk in papieren zakken en fijne dubbel gezeefde Belgische Kalkmergel. Gebr. DEN HAAN, Rijnsburg, Tel. 3. 6627 Koopen, ruilen, repareeren en plaatsen van 2de handsch Kachels en Fornuizen. Pracht nieuwe emaille Haard, Pijpen, Ellebogen, Plaatjes en Kitten, Geen concurrentie mo gelijk. Oudsher bekend adres Clarasteeg 2 en 4, n/b. de Mare. 6646 Ja B ink Hooge Rijndijk 38a, beveelt zich beleefd aan tot het verrichten van alle voorkomende timmer werken, ook het maken van trap pen voor H.H. Aannemers. Engelenbrug, Lisse. Waterdichte beste Brabantsche 'vetleeren werkschoenen f 4.50, bij 2 paar f 4.40. Gramafoonplaten 50 ct., ruilen 10 eb (6625 Genezing Long-T.B.C. Binnen 5 jaar tot een beperkt, 80 pCt kunnen onder Gods Zegen herstellen. Wendt U spoedig om inlichtingen tot P. Spaanderman, O. Vest 213 boven. Beter te voorkomen dan te herstellen. Zwakken haast U. Gebr. Den Haan, Rijnsburg, Tel. 3, leveren volgens beproefde deskundige samenstelling Gemengde Tnlpenmest in uitsluitend betrouwbare kwa liteit, voor elke grondsoort. Uit zaaien na het planten, doch al vorens te dekken. (6629 f 45 Reclame-aanbieding f 45 Prima ratiné winterjassen naar maat, ulsters, waterproof, demi- saisons, in check backs wipcords, Gabardine regenjassen. Alles pri ma kwaliteit. Coupon bewerking. Vraagt staalcollectie op zicht. E. DE HEER, Verl. Nassaustraat 10, Heerensingel, 6630 Radio. Betaal toch geen 400 500 voor een toestel. Ge heel compleet geplaatst kost u een le kwaliteit 4- lamps toestel met luidspr., Brown, Etophoon of Geco- phoon 255, met of zonder spoelen, bij J. W. Hart man, Korte Dief steeg Ga, Leiden* Auto-Banden (6624 in alle maten voorhanden en in prima staat vanaf f 10.Répa ra tiën spoedig en billijk. Vulca- niseer Inr. Chr. Heeneman. Hooge Nieuwstr. 29, Den Haag. Gebr. Den Haan (6628 te Rijnsburg, Tel. 3, leveren scherp concurreerend, in uitsluitend pri ma kwaliteit: grove en fijne Turfstrooiselin balen, alle soorten Kunstmeststoffen, fijne Limburg- sche Kalkmergel en gemalen Landbóuwkalk in zakken, des- verlangd fr. wal bestemming. AFSLAG. AFSLAG. Heeren Zooien en Hak ken 1.40; Dames Zooien en hakken 1.10; Heeren zooien 1.10; Dames zoo ien 0.80; Heeren hakken 0.50; Dames hakken0.40 Goedkoopste adres C. P. Kok, Kraaierstraat 9. Niemand kan ooit zeggen mijn vork kan niet breken Weet u de gevolgen van zoo'n val. Laat mij een Gerïerus veilighoiusbc er in plaatsen, afbrekc.: dan buitengesloten. Jongejan, CaeciiiasL vlak bi,! de Mare. f 125.— Orgel f 125.— Te koop aangeboden een zeer goed Amerikaansch Orgel, 8 registers onder ga rantie. Adres: Joh. J. Me- kel, Haarlemmerstraat 259. Poppenwiegen. grootste keuze vanaf 50 ct. Salonwiegen vanaf 2.80, Rieten stoelen vanaf 2.80. Eigen fabrikaat met garan tie. Het succes der L.A.W. E. T., Meijers Geeregracht 33, b. h. Plantsoen. Gevraagd een KRULLEJONGEN. M. v. Egmond, Timmerman en Kuiper, Brouwersüv 92, Rijnsburg. 6644 Pracht Kanaries. Prima dag- en avondzan gers in prijzen van 5 tot 10, een maand proef.Wij hebben een mooie collectie i'olkcoion. Heeft U Moe- m^caad al eens ge- Moene's Vogel- De Genestetstr. Haz-gweg* 6641 LUGUSTRUM voor groenblijvende hagen levert voor lage prijzen in alle maten R.W.V. d. Burg, Brouwerstr. 78, Rijnsburg. Desgewensch plant. Leidsch Dierenasyl, Leiderdorp. Aardige bon den en poesen tegen billij ke vergoeding verkrijgbaar Regelmatig worden nieu we dieren aangebracht, dus ruime keuze. Vetbollen v. wintervoedering van zang vogels 20 cents per stuk. Telefoon 1135. 6634 Radio. Doorgeslagen koptele- phoons, luidspr. transfor matoren worden gerepa reerd bij J. W. Hartman, Korte Diefsteeg 6a, Leiden. Prijzen naar verhouding. Er biedt zich aan een Net Meisje, 14 jaar oud, voor halve of heele dagen, P.G., Zon dags vrij. Adres: Boekh. P. Schipperus Jr. Rijns burg 21, 6632 Pluimveehouders Enorm is de vraag naar het beroemde Ochtendvoer Cleveland's Eggsmeel. Bestelt U ook eens en u voedert zeer zeker geen ander Ochtendvoer. Fran co p. 50 K.G. 9.90. Schitte rende kwaliteit gemengd voer p. 50 K.G. 6.80. Een nette Jongen gevr., Boekh. J. du Pon, Haarlem- merstr. 81. Cleveland's Eggsmeel bevat o.a. gist, levertraan, vleesch, beendermeel, enz. per 10 p. 1.25, 20 p. 2,40 Neemt proef. Aanbiedingen D. Groeneveld, H. Éerkgr. 27, in pluimveevoeders. Chr. Volkspartij. Openbare Vergadering. op Maandag 16 Nov. 's av. 8 uur in de Nutszaal ing. Langebrug. Spreker H. Ververs, Onderwerp: Een tempel Gods. Toegang 10 cent. Gel. voor,. Debat. Gevr. tegen 1 Jan. een Boerendochter of Dienstb., P. G. of G. G., tegen hoog loon, in klein gez., behoeft niet te melken. Br. fr. No. 6633, Bur. van dit blad. Pluimveehouders. Nu overal Ochtendvoer. In den winter vinden zelfs lo9loopende kippen niet datgene wat zij noodig hebben. .Voedert het bereoemde Ochtendvoer „Cleveland's Eggsmeel" p. 50 K.G. 9.90 franco. Aanb. D. Groene veld H. Kerkgr. 27, in Pluimveevoeders. 6638 Onderget. beveelt zich beleefd aan tot het leveren van alle mogelijke Heerenkleeding naar maat Uitsluitend sol. stof, goed passende coupe en degelij ke afwerking. Eervolle ge tuigen van de ia,'s Jong- mans, H. C. Noyen on Niftssiugj-Sr. ,zijn voorhui den. Koolei. Qsranmarkt 15.

Nieuwe Leidsche Courant | 1925 | | pagina 3