NIEUWE LEIDSCHE COURANT VAN WOENSDAG 30 SEPTEMBER 1925 j TWEEDE BLAD, j Op de Raadstribune. De Leidsche Gemeenteraad hield Maandag een langdurige en soms vrij rumoerige zitting. 't Begin was uiterst kalm en aan vankelijk had het den schijn, zooals dan ook verwacht werd, dat er van een avondvergadering geen sprake zou zijn. De ingekonïen stukken eischten wei nig tijd, met de benoemingen liep het dank zij mede de gedrukte stembrief jes vlot van stapel, terwijl daarna een tiental punten zonder eenige bespre king den voorzitterlijken hamer pas seerden. Zoo waren in betrekkelijk kor ten tijd 17 van de 26 punten afgehan deld. Het verzoek van de afd. Leiden van de Ned. Vereen, tot bescherming van Dieren om de verplichte muilkorf voor trekhonden uit de verordening te schrappen en het afwijzend prae-ad- vies van B. en 'YV. lokte van verschil lende kanten bespreking uit. Sommige leden meenden dat men hier met een onnoodige kwelling te doen heeft, ter wijl anderen, w.o. de voorzitter, van meening waren, dat het muilkorven yan deze dieren zeer zeker gewenscht is, maar dat dit voor de betrokken honden nog geen kwelling beteekent. Nadat de voorzitter had toegezegd, zulks naar aanleiding van een opmer king, van den heer Eerdmans een on derzoek naar den vorm van de ge bruikte muilkorven te zullen instel len, werd het voorstel van B. en W. iaangenomen. Tegen het voorstel inzake de wijzi ging van de verordening regelende de heffing van havengeld werd bezwaar gemaakt door den heer Wilbrink, die vrijstelling wilde verleenen aan hen die hier hun inkoopen willen doen of hier den Zondag wenschen door te 1 brengen. Met het oog op de controle, die zeer scherp zou moeten zijn en allicht tot nieuwe uitgaven zou leiden, werd hier tegen door B. en W. bezwaar gemaakt, met het gevolg dat het voorstel onge wijzigd werd aangenomen. Een zeer breed en nu en dan vrij scherp debat ontspon zich naar aan leiding van het voorstel betreffende het verleenen van reductie op den prijs der brandstoffen aan daarvoor in aanmerking komende werklooze hoofden van-gezinnen. 't Was dan ook een eigenaardige ge schiedenis. Door B. en W. was eigener beweging voorgesteld wat nu sind; eenige jaren van Soc. Dem. zijde was gevraagd. Inplaats echter dat nu met dit optreden instemming werd betuigd werd haastiglijk een voorstel inge diend, waarbij het dubbele gevraagd werd van wat vorige jaren was toege staan en nu was voorgesteld. In scherpe bewoordingen werd dit optreden, met name door den heer Zuidema gehekeld. Hij zag hier een poging om B. en W. te overtroeven en verklaarde den indruk te hebben ge kregen dat hier een politiek spel werd gespeeld. Met groote heftigheid kwa men de Soc. Democraten hiertegen op. Het regende interrupties en de verga dering herinnerde sterk aan een Pool- schen landdag. Men nam het den heer Zuidema kwalijk, dat hij van een „spel" durfde spreken, maar ontzag zich niet hem toe te dichten dat hij de arme kindertjes maar van kou wilde laten omkomen en aan de tegenstan ders in 't algemeen, dat zij de dingen niet eerlijk willen zien Zooals te verwachten was, werd hét voorstel van B. en W. aangenomen, waarbij het niet geringe verwondering wekte dat de Democraten en de Vrijz. democraten zich door de meer roode neefjes op sleeptouw hadden laten nemen. Zoo mogelijk nog meer verwonde ring wekte het feit, dat over het voor stel inzake het geven van een drietal wintercursussen in elementair vakon derwijs aan gering geschoolde werk looze arbeiders eenige uren werd ge debatteerd. De zaak was toch zoo heel eenvou dig. Er staan aan de arbeidsbeurs vak lieden ingeschreven, die alle vakbe kwaamheid missen. Het gevolg is dat dergelijke men9chen geen werk kun nen krijgen en als het een enkele maal lukt, in minder dan geen tijd weer op straat staan. Daarin kan verbetering worden gebracht door deze personen een cursus te laten volgen en hun eenige vakkennis bij te brengen. Dat kan zijn in 't belang van de ge meente, die daardoor allicht minder uitgaven heeft voor uitkeeringen aan werkloozen en in 't belang van de werkloozen zelf, die beter in staat zijn zich een behoorlijke positie te ver werven. Het voorstel zelf werd dan ook vflj algemeen togejuicht, maar tegen de voorgestelde dwangmaatregelen uit sluiting van de steunregeling van hen die eventueel weigeren een cursus te volgen rees van verschillende kan ten verzet. Sommigen wilden in geen geval dwang, anderen, zooals b.v. de heer Eikerbout, alleen indien overleg gepleegd wordt met vertegenwoordi gers van de vakcentralen. Door laatst genoemde werd dan ook een motie voorgesteld, waarin dit overleg werd voorgeschreven. Zooals gezegd, werd gedurende ee nige uren gedebatteerd. En nog was de Raad niet uitgepraat, maar aan de be sprekingen werd tenslotte een einde gemaakt door de aanneming van een voorstel-Huurman, om de debatten te sluiten. Na eenige strubbeling, waarbij de Soc. Democraten zich van 'den kleinen kant lieten zien, werd tenslotte ge stemd. De motie Elk'erbout werd met een kleine meerderheid verworpen. En zij zou zeker zijn aangenomen, ware het niet dat door den betrokken wethou der geruststellende verklaringen wa ren afgelegd. Om te beginnen verklaar de hij af te zien van zijn oorspronke lijk voornemen om ook reeds werk zame arbeiders voor deze cursussen op te roepen, terwijl werd toegezegd, dat indien er onverhoopt mochten zijn die weigeren een cursus te volgen en waarvoor dus dwingende maatregelen noodig zijn eerst het advies van de Comm. voor Sociale Zaken, waarin ver tegenwoordigers der vakcentralen zit ting hebben, zal worden gevraagd. Daarmede was aan de voornaamste bedenkingen tegemoet gekomen, zóo- dat het voorstel met flinke meerder heid werd aangenomen. Restte tenslotte nog het voorstel tot vaststelling van de verordeningen re gelende den rechtstoestand en de wed den van de brandwachts, welk voor stel na een betrekkelijk kort debat werd goedgekeurd. 't Was reeds over elf toen deze ver gadering, waarvan verwacht werd dat ze betrekkelijk spoedig zou zijn afge- loopen, eindelijk kon worden gesloten. KERK EN SCHOOL, i CHR. GEREF. IIEEi:. Bedankt: Voor Leerdam, J. B. G. Croes te Bussum. i GEREF. GEMEENTEN. Jedaiïkt-.;'Voor Kalamazoo (Mich., N. Arneïika),"' M. Hofman te Krabben- djjke. Bs." Chr. Hunningker. Zondagriïorgen moest Ls. Chr. Hun- ningher. dh', de godsdienstoefening in de Westerkerk"te Amsterdam bijwoon de, het'i kerkgebouw .verlaten, daar hij zich onwelfgeyoelde. Naar. wij vernemen, was deze onga- steldheidfgelukkig van spoedig voorbtj- ;aanden:'aard „en bestaat generlei re- .en totongerustheid. Het Secretariaat der N.C.S.V. Naar de „Rott." verneemt heeft Dr. M. van Rhijn aan het hoofdbestuur der N. C. S. ,V. bericht, dat hij den tijd gekomen acht, om zijn ontslag als se>- cretaris der N. C. S. V. aan te vragen, dat het karakter der N. C. S. V. als studentenvereeniging wenscheljjk maakt dat er telkens Wisseling in. het secre tariaat komt.- Vermoedelijk zal Dr. v. Rhijn dus in den loop van dezen cursus in een andipen werkkring overgaan. Het gesol met sollicitanten. Men schrijft aan ,,Onze Vacatures" het volgende: Naar dè,„Ned." bericht, is aan de derde school.der „Vereenigmg tot stich ting en instandhouding van een school met den Bijbel te Scheveningen" tot hoofd benoemd da heer Tuinstra, secre taris van het Bestuur dier vereeenigina Iemand van plm. 60 jaar, oud-hoofd ■eener school en reeds jaren in de levens verzekeringsbranche werkzaam. Als dit waar is,maag hier wel eens verandering, komen. Natuurlijk kunnen wij alle omstandigheden niet beoorde©- len, maar, in het algemeen gesproken, is dit niet ter navolging. BINNENLAND. NED. HERV. KERK. Bedankt: Voor Bergambacht, H. Japchen, te Ede. GEREF. KERKEN. Tweetal: Te Zwolle, G. O. Donner te Emmen en H. v. d. Elskamp te Koog- Zaandqk. Te Gerkesklooster-Stroobos, G. Diemer te Roden en F. Gerber te Assen. Beroemen: Te Strijen, A'. v. d. Vegt te Oldehove. Te Westmaas en te Menskerke, cand. H. Delleman te Den Bosch. H. M. de Koningin. Een dame eenvoudig in het grijs ge kleed, wandelde Maandagmorgen, na een ritje te hebben gemaakt door de Sophialaan en de Molenstraat te Apel doorn op het tweede perron, in afwach ting van de aankomst van 'den D-trein, die via Amersfoort om 10.43 aldaar stilhoudt, aldus verhaalt de „Tel." Twee jonge dames stappen uit een der rijtuigen. Hartelijke begroeting tusschen de dame in het grijs en de reizigsters. Het gezelschap wandelt door de Ko- ninkl. wachtkamer naar het Stations plein, -waar een rijtuigje, bespannen met twee paarden en een auto wacht ten. De dame neemt met een van haar gasten plaats in het rijtuig, de andere volgt per auto. Weinigen zullen bemerkt hebben, dat de dame in het grijs H. M. de Ko ningin zelve was, die persoonlijk Haar gasten, Lady May Cambridge, dochter van Earl of Athlone( hertog van Tee- le) en H. K. H. Prinses Alice van Gr- Brittannië en Ierland (dochter van wij len den hertog en de hertogin van Al bany) aan den trein was komen be groeten en verwelkomen.' Prins Hendrik. Prins Hen'drik is verleden week voor een kort verblijf te Lugano aangeko men. Hij werd te Bellinzona verwel komd door den Nederlandschen consul baron van Wassenaar. Den vorigen avond wasde groother togin van O'ldenburg.'/ zuster van den Prins, aangekomen. Z. K. H. ontving Vrijdagmorgen den vice-president van de Cantonale regee ring die door den consul aan bem werd voorgesteld en die zeer waardeerende woorden over Nederland en zijn Vor stin uitte. Denzelfden avond aten Z. K. H. en de groothertogin ten huize van den consul. Uit Frankfort aan de Main wordt gemeld, dat Prins Hendrik, op zijn terugreis uit Zwitserland, daar twee dagen vertoeft. De Nederlandsche con sul-generaal aldaar, de heer A. M. Marckx, bood een thee aan. Het voorgenomen bezoek van Z. K. H. Prins Hendrik aan de Nederland sche Seintoestellenfabriek te Hilver sum zal op 10 October a s. plaats vin den. De consiructiewerkplaatsen. De verplaatsing van 's Rijks con structiewerkplaatsen van Delft naar de Hembrug zal in December a s. ge heel zijn voltooid. De laatste werklie den zullen dan overgeplaatst worden. De kolossale ledig staande gebou wen zullen onder bewaking blijven van een concierge. Nooduitkeerlng. Het lid der Tweede Kamer, de heer J. ter Laan heeft aan den minister van financiën, voorzitter van den raad van ministers, de volgende schrifte lijke vragen gesteld: le. Is het juist, dat de regeering voor het dienstjaar 1925 een zoo genaamde nooduitkeering aan het per soneel voorbereidt? 2e. Zoo ja, is de regeering dan be reid, op korten termijn mededeeling te doen van de voorgenomen regeling? Inzonderheid van den'grondslag, waar op een dusdanige maatregel steunt, van de totaalsom, die de regeering meent beschikbaar te'*kunnen stellen, en van de termijnen^Jvaarin het be drag zal worden uitgekeerd? De douane-conferentie te Peking. De Nederlandsche delegatie naar de op 26 October te Peking te openen bij zondere douaneconferentie zal bestaan uit de.heeren W. J. Oudendijk, gezant te Peking, als gevolmachtigd afge vaardigde, A. J. Schabeek, inspecteur- onderhoofd van den Dienst der Invoer rechten en Accijnzen;ri?n A. D. A. de Kat Angelina, ambtenaar voor Chinee- sche Zaken in Nedriln'dië, de laatste twee als technische adviseurs. De nieuwe minister van Koloniën. De nieuw benoemde Minister van Kcfölfiën, de heer Chï J. I. M. Weiter, zal Donderdag v.m" op het Loo door H. M. de Koningin worden beëedigd, waarna na terugkeer, te 's-Gravenhage, de heer Weiter de portefeuille van Ko loniën zal overnemen" van den Minis ter van Koloniën ad." interim Minister Colijn. j Bij Kon. besluit«v&n 25 September is aan 't lid van den Raad van Ned. Indië den heer Ch.- J. I. M. Weiter op zijn verzoek wegens volbrachten dienst tijd met ingang vin" 1 October 1925 eervol ontslag verleend uit" den Indi- schen dienst onder,! dankbetuiging voor de langdurige en trouwe diensten, door hem aan den lande' bewezen. •V'C- Indische Rechtshqogeschool. Eind Augustus bedroeg het aantal voor den cursus 1925t~1926 nieuw in geschreven studenten aan de rechts- hoogeschool 45, teTweten: 18 Europe anen, waarvan 2imeisjesstudenten, 17 inheemschen, waaraan 3 meisjesstu denten, en 10 Chiriëezen. Voor het academiejaar 19241925 waren deze cijfers respectievelijk 45, 18 (3), 18 (1) en 9. Dreigend medkconflict. Gistermorgen heeft de Bond van Melkveehouders in Zuid-Holland een druk bezochte vergadering gehouden, waar de melkprijs besproken werd. Het hoofdbestuur gaf als zijn meening te kennen, dat er met ingang van 1 October een verhooging van één cent per liter moet komen. Is de melkhan- deh daartoe niet bereid, dan zal men zich op strijd moeten voorbereiden. Op het vasteland van Zuid-Holland zullen de contractanten dan moeten worden- uitgeschakeld, maar op de Z.- Hollandsche eilanden zal de levering gewoon kunnen doorgaan. Met' algemeene stemmen werd na eenige discussie besloten om met in gang: van 1 October den prijs te ver- hoogën!" en wanneer de handelaars den verhoogden prijs niet wilden betalen, de levering te staken. Gemeenteraad Leiden. Avondvergadering. De Voorzitter heropent de ver gadering. De heer V e r w e y (S. Dj zou niet het woord gevraagd hebben, indien hij deze zaak niet van zoo groot belang achtte, zoowel voor de gemeeente, als voor de werkloozen zelf. Spr. hoopt, dat de proef slagen zal, doch de zaak heeft een pro en een contra. Het voor is al door zooveel spr. uit eengezet, daarom zal spr. zich tot het tegen bepalen. Spr. acht het op psychologische gron den funest, menschen een taak qo te dragen, terwijl ze weten, dat, als die opdracht mislukt, zi] van steun zuilen uitgesloten worden. Naar aanleiding van het door den heer Oostdam gezegde, merkt spr. op, dat het niet op den weg der vakvere nigingen ligt, practische vakkennis aan de arbeiders Ijq te brengen; toch znn er vakvereenigingen, die in die hen- ting reeds werken. Spr. acht den maatregel, waarover het hier gaat, uitstekend en zou als vakvereenigingsman steeds den arbei ders raden, aan dezen cursus deel te nemen; maar tegen den dwang heeft spr. bezwaar. Er is gevraagd door den Voorzitter naar de taak der vakvereeniging; hoe wel het hier de plaats niet is, daarover college te geven, wil spr. wel opmer ken, dat de moderne vakbeweging, be halve voor salarisverhooging en rechts positie der arbeiders .ook nog 'n breee- aere taak heeft, en wel op het gebied van socialisatie en medezeggenschap. De heer W.il'mer (R. KJ vindt in de over deze zaak gevoerde debatten een element van waardeering voor het voorstel van B. en W., daarnaast een element van critiek op de uitwerking van het voorstel, omdat daarbij ook spra ke is van 'dwang; doch op de derde plaats het klinkt een beetje hard ook een element van obstructie. Dit laatste) betreurt spr. zeer, want voor het slagen der proef is noodig do medewerking der vakcentralen. Deze medewerking kan voor de arbeiders al leen maar goede gevolgen hebben: ver meerdering der vakkennis en als ze deel nemen aan den cursus behoeven ze ook niet bang te sjjn voor uitsluiting van den steun. Spr. hoopt, dat men van soc. dem. zijde zal medewerken aan dit voorstel, dat immers ten doel heeft ver heffing van den arbeidersstand. De heer Writ mans (DemJ is het niet eens, met ,wat zijn naaste geestver wanten gezegd hebbenhij gelooft dat het met dien dwang zoo'n vaart niet zal loopen. Er is hier een ernstig verschil van gevoelen; spr. vindt het persoonlijk ook een moeilijke materie pm daarin een keuze te doen. Spr. acht het niet gewenscht, de vrij willigheid, zooals de motie van Stralen dat wil, in het voorstel op te nemen; een zachte dwang is wel gewenscht. Spr. verwondert zich, dat ook de .Vrijz dem. voor de vrijwilligheid zijn. Spr. zelf i9 wel bereid, deze zaak aan het oordeel van den directeur van Sociale zaken over te laten. Het standpunt van den Chr. Besturenbond, zooals ait in zijn adres is uiteengezet, acht spr. het mee3t juiste. Wel zou spr. willen, dat alleen arbei ders, die thans geen werk hebben, aan j dezen cursus zullen deelnemen. De heer Knuttel (CommJ ziet in' het voorstel van B. en Wwel iets goeds reeds om den demoraliseerenden invloed van de werkloosheid, doch men moet daaraan geen overdreven beteekenis hechten, want de .vraag naar arbeids krachten wordt er niet door verhoogd en dus de werkloosheid niet verminderd. Het voordeel van de proef zou zijn, voor de ondernemers, dat ze wat meer keus hadden tusschen de geschoolde arbeiders en voor de arbeiders, dat ze wat meer vakkennis zouden krijgen. Maar evenals aan alles in de kapitalis tische maatschappij, is er ook een ge vaar aan verbonden, n.ï. loondruk voor de geschoolde arbeidskrachten. Spr. vindt het voorstel onaannemelijk, omdat er dwang aan vast zit; deze dwang maakt het waardeloos. Spr. heeft, vooral uit hetgeen vde heer Oostdam en diens zwakke .echo, de heer Wilbrink, gezegd hebben, duidelijk ge zien, waarom net eigenlijk gaat, n.l. FEUILLETON. Het geheim van Colde Feil. 55) Welk kwaad kon er in steken, indien zij zichzelf het genoegen van zijn ge zelschap gun'de zoolang hij hier was? Zij zocht zijn gezelschap niet, maar hij zocht 't hare. Lang voordat madame's morgensluimeringen geëindigd waren, was hij reeds buiten in den tuih en in de orangerie en toen Claire hem op een morgen vroeg, waarom hij zoo vroeg opstond, antwoordde hij, dat hij nooit kon slapen als de vogels zongen en tie zon scheen. „Neen ik ook niet" zei Alice, „het lijkt mij altijd tijdverspilling toe." „Ilc geloof niet, dat ik in jaren een zonsop gang gemist heb" zei Lord Arden. „Ik vindt het heerlijkste begin van 'n nieu wen dag en geen dag is voor mij zon der dat compleet." „Ik houd van zonsopgang" zei Alice kalm. „Het lijkt wel of juffrouw Kent en u van dezelfde dingen houden" zei Claire. „Ik ben er blij om", zei Lord Arden. „Ik houd veel meer van de natuur dan van de kunst. Ik zie liever de kleuren ,van zonsopgang en zonsondergang dan een hel verlichte salon en ik geef de voorkeur aan het gezang der vogels in het bosch boven de muziek in con certzalen." „Dan moet u maar nooit met een Pa- risienne trouwen, Lord Arden" riep Claire uit. „Dat zal ik ook nooit onder geen en kele omstandigheid doen" zei de graaf beslist en zijn oogen dwaalden weer naar dat liefelijke gelaat, maar Alice hield de hare neergeslagen. „Ik had nooit gedacht dat, behalve in romans, er zulke mannen beston den" zei Claire, onbestemd voor zich ziend. „Ik ben volstrekt geen ideale boeken held" zei Lord Arden, lachend. „Geen enkele schrijfster zou mij ooit tot held van haar roman maken." „Daar ben ik niet zeker- van" zei Claire en de twee begonnen een leven dig gesprek over dit onderwerp. Alice luisterde met een hart, dat blij- der klopte om zijn tegenwoordigheid. In haar ooren klonk de muziek van zijn stem, haar oogen genoten van de nobele trekken van zijn gelaat. Zij ver heugde zich verder over dit eene uur, terwijl de zon scheen op de oranjebloe sems en hij bij haar was. Zij glim lachte hij zichzelf, omdat de heele na tuur voor haar een nieuwen glans had verkregen. Het was alsof het gezang der vogels liefelijker klonk dan te voren. Toen verliet hij Claire en kwam naast haar zitten. Een heerlijk gevoel van geluk en rust kwam over haar, zooals zij nooit eerdere gekend had. Zij schenen Claire te vergeten, die heen en weer trippelde en de duiven voedde, terwijl zij haar eigen opmer kingen maakte over de twee, die zoo verdiept in elkaar -waren, dat zelfs de duiven werden vergeten. Het waren opmerkingen, die haar deden glimla chen! „Als ik alles zelf op mijn manier in elkaar had gezet" zei zij bij zichzelf, had ik toch nooit beter kunnen wen schen, dan dat." Wat „dat" was, legde zij bij zichzelf niet uit. Lord Arden kreeg van Madame ver lof om de twee vriendinnen mee te nemen naar Versailles. „Het is niet volgens de Fransche ze den" protesteerde madame, maar daar juffrouw Kent als chaperonne kon die nen, gaf zij haar toestemming. Het was de laatste dag van Mei de een-en-dertigsto. een dag, dien Alice Kent nooit zou vergeten, 'n dag, waarop zij zoo gelukkig was als nooit te voren. Haar geheele leven was veranderd, dien das kwam er een lichtkrans over haar bestaan, die er nooit eerder over was geweest de eerste, schoone lief deglans. Zij, die getrouwd was geweest met een man, van wien zij niet hield, om haar vaders leven en tehuis te redden. Het eerste schijnsel der liefde heerlijk vaag en teeder kwam over haar. Hij was zoo vriendelijk voor haar, hij yeiiiet nauwelijks haar zijde en toonde haar alles, wat de moeite van het opmerken waard was. Hij omgaf haar, met een atmospheer van zorg en toewijding, zooals zij nooit had gekend Het was een helderen dag vol zonne schijn en zoete, liefelijke geuren. „Ik wil van dezen dag genieten" zei Alice, „het zal de eenige gelukkige dag van mijn leven zijn. Daarna zal er geen dag meer zijn als deze." Zij vergat Colde Feil; zij vergat dat zij op een beklaagdenplaats had ge staan, terwijl een nieuwsgierige me nigte daar buiten wachtte om te hoo- ren of zij ter dood zou worden veroor deeld of niet. Zij vergat alles. Zij wilde niet één schaduw laten vailen op de zen schitterenden dag. Zij wilde zich den naam van Hester Blair niet eens herinneren. Zij dwaalden door de prachtige ka mers, die eens aan Maria Antoinette hadden toebehoord; zij liepen door de beroemde oranjerie. Het was zulk een pracht-dag! En terwijl de dag verliep, kon zij niet nalaten met verrukking op te merken, hoe hij haar geen oogen- blik verliet. Als zij soms even werden gescheiden, haastte hij zich weer,naar haar terug. Toen zij terug kwamen was het reeds avond. Hij wierp een sjaal om haat schouders; hij was zoo bezorgd, zoo vriendelijk voor haar. Het was een geheel nieuwe gewaar wording voor haar, dat er iemand was, dio zoo voor haar zorgde. Zij bedacht, dat er vrouwen waren, die zoo haar. heele leven werden omgeven door liefde en teederheid. De vrouw, die Lord Arden tot de zijne zou maken, zou inderdaad een gelukige vrouw te noemen zijn. Haar oogen vulden zich met tranen, toen zij dacht aan het heerlijke leven, dat de vrouw van Lord Arden hebben zou. Wat zou hij goed voor haar zijn en hoe zou hij haar met zijn zorg om ringen. Maar neen, zij wilde het geluk van dezen dag niet verstoren door één zucht of klacht. De sterren stonden hoog aan den he mel, toen zij door de vroolijke 9traten van Parij9 reden en Lord Arden wend de zich tot haar. „Juffrouw Kent" zei hij zacht, „heeft u van dezen dag genoten?" jWjndtjieryoJLpd))

Nieuwe Leidsche Courant | 1925 | | pagina 5