i IS HET TIJD Gevatte Koude Sanapirin Rijnland s Bunderyeld. 3-OCTOBER-VEREENIGING M. C. Zaalberg, Leerares. H. G. Zaalberg, OndesNl PETROLEUMKACHEL Firma J. L. CREYGHTON Boekhandel J. 00 PON, I Haariemmersiraai 81. Kantoor VERGOUWEN, MIEUWE LE IDS CHE COURANT VAN ZATERDAG 23 SEPTEMBER 1925 een schitterend vuurwerk. Het weev was beide dagen uitnemend goed. Predikbeurten Ned. Herv. Kerk. Zondag half elf en half acht Ds. Luu- fieref. Kerk half elt en halt acht Ds. 'Gispen. ZOETERWOUDE. De wekelijksche vergaderingen der Chr. J.V. „Obadja" zijn wederom aan gevangen. Zij, die gebruik wenschen te maken van de bibliotheek komen Donderdagsavonds 7.15' aan de zaal of wenden zich tot een der leden. Predikbeurten Ned. HerV. Kerk. Zondag v.m. geen dienst en n.m1. 2 uur N.' T. Ds. Jacobs van Hoog- made. NOORD WIJK AAN ZEE. lOp het verzoek zan .0. J. Kroon om een logementsvergunning is door Ged. Staten afwijzend beschikt. KATWIJK AAN DEN RIJN. Niemand had durven vermoeden, dat sinds een week in de bloemkool- prijzen zulk een dalipg zou kunnen plaats hebben. Was deze de vorige week nog best, thans is de prijs van dien aard, dat hoogstens van loonen gesproken kan worden. En thans komt de massa. De oogst der late bloemkool. De uitkomsten der Gele en Roode kool' beloven slécht te wor den. De prijzen blijven zeer laag. 'Al leen bospeen van beste kwaliteit, brengt goede prijzen op. Het kan spoedigverkeeren. Men ging hoopvol het najaar in. Thans is men pessi mistisch gestemd. Dat een muzikale rondgang voor onze muziektent wel noodig was, kan men thans constateeren waar de jeugd al aardig bezig is de oude tent te sloopen, wat zeer gemakkelijk gaat. Predikbeurten N#d. Hetrv. Kerk. Zondag vm. 9.30 en n.m. 6 uur Ds. Bollee Geréf. Kerk v.m. 9.30 en n.m. 6 uur Ds. Meijeriing. WOUÖRUGGE. De gehouden Bazar ten behoeve van de Ghr. Zangvereenigingen is uit nemend geslaagd. De ontvangsten be droegen f850 en de uitgaven f200, zioodat een som van f600 overbleef voor het aanschaffen van een nieuwe piafno. Heft zoontje van den landbou wer D. Vette alhier geraakte, in een onbewaakt oogenblik in de Rijpwe- teringervaart en verdronk. Een zware slag voor de ouders. Het knaapje was 6 jaar oud. Predikbeurten Ned. Herv. Kerk. Zojnidag vm. 10 en nam. half acht Ds. Joh. Kijme. t Geref. Kerk vm. 10 uur Ds Wient- tjes van Oudshoorn en nam. half acht Ds. Schouten van Alph'ew. LISSE. De Raad dezer gemeente zal ver gaderen op Maandag 28 September 1925, des avonds om half acht. WASSENAAR. Predikbeurten Ned. Herv. Kerk. Dorp. Zondag voorm. 10 uur Ds. !Gra- cemeijer van 's-Gravenhage, nam. Qlfi\ RECLAME. Kies- en Aangezichtspijn, Influenza, Rhèumatiek, verdrijft men door de genezende, pijnstillende werking van Buisje 75 ct. 5490 (Mijnhardt) uur Ds. de Vey Mestdagh uit Rot terdam. Bediening H. Doop. Kerk ,,Park de Kievit", Zondag vm. 10 uur Ds. Dönszelmann. Geref. Kerk Zondag vm. 10 en nam- 5 uur Ds. v. d. Heyden. As. 'Maandag en Dinsdagavond zal in de zaal voor Chr. Belangen de prachtfilm vertoond worden van „de Eeuwige Nacht". BOSKOOP. Als een bijzonderheid kunnen wij1 mededeel en dat dé heer C. T. Zwart, boomkweeker alhier, nog heden aard beien heeft geplukt van den kouden grond. In de plaats van den heer Wl. Oostrom, die als zoodanigd heeft be dankt is tot hofmeester op 'de stoom boot „Vooruitgang" benoemd de heer P. v. d. Reede uit Gouda. Op het concours te Plazerswoude behaalde de mondharmonica vereen. „Crescendo" een 2e prijs en de har monie „Stt. Caecilia" twee eerste en een derde prijs. Door den directeur der poste rijen alhier zijn de buslichtingen ge wijzigd en wel zoodanig dat de bus lichtingen om 11 uur n.m. zijn ver vallen en daarvoor in de plaats is gekomen een lichting om- 3 uur 55 jninuten .v.m. v STADSNIEUWS. Jeruël. We verwijzen de lezers naar $en ad vertentie van de Stadsevangelisatie „Jeruël" Mididelstegracht 3, waarin aangekondigd, wordt de komst van. Ds. W. Theeuwissen, die behalve in de Godsdienstoefeningen 's morgens en 's avonds ook nog een dienst houdt des middags te half vier, waar hij zeer belangrijke mededeelingen hoopt te 'doen omtrent het Evangelisatiewerk in België. Iedere bezoeker ontvangt gratis een boekje dat hierop betrek king heeft. Ds. Theewissen is een zeer geliefd spreker, als predikant in Ame rika verliet hij zijn pastorie om het Evangelie in België te verkondigen, welke arbeid met groote moeilijkhe den gepaard gaat. De heropening van de maandver gadering der Maatschappij van Ned. Letterkunde zal plaats hebben op Vrij dag den 2en October a.s. des avond3 te half 8 uren in een der lokalen van hét Nutsgebouw. Als spreker zal dan optreden de heer Mr. C. J. Wijnaerdts Francken van Lei den met een voordracht getiteld „De Humor en het Tragische." Geslaagd voor het Candiclaatsexa- men in de Theologie de heer J. L. 'de Wolff van Driebergen. RECHTZAKEN. De moord te Amsterdam. Het getuigenverhoor werd gisteren voortgezet. Daarbij deelde de heer van Ledden Hulsebosch,-die de kist onderzocht me de, het vrijwel onmogelijk te achten, dat de kist met het lijk door één per soon in den kuil werd geplaatst en dan nog wel zooals^bekl. het voorstelt, met één hand. De moord op Mr. Wijsman. In verschillende bladen werd meege deeld dat er een spoor inzake de be kende treinmoord zou zijn gevonden door verklaringen van iemand die bij het Fransche Vreemdelingenlegioen heeft gediend. De politie, die deze verklaringen on derzocht heeft, naar thans verklaard wórdt, niet den indruk gekregen dat daardoor eenige aanwijzing van betee- kenis is ontvangen. De Haagsche rechtbank, heeft ver oordeeld: (A. F. te Leiden en P. S. P. M S. te Alphen a. d. Rijn, wegens verduis tering ieder tot 1 maand gevangenis straf voorwaardelijk. INGEZONDEN. (Buiten verantwoorciélijkheid der Redactie.) Mijnheer de Redacteur, In meerdere bladen lees ik harde en minder harde, doch geen vriendelijke woorden aan het adres van uw bericht gever die inzond het berichtje betref fende onregelmatigheid aan de veiling Flora te Rijnsburg. Die aan den 'weg timmert heeft veel bekijks, die als berichtgever optreed heeft nog wel eens critiek. Komt een bericht laat, niet goed; is men er als de kippen bij, wordt verondersteld, dat het bericht voorbarig is; soms ook zag men een bericht liever niet ge plaatst: Soms begrijpelijk. Doch nu ter zake. Uw berichtgever had en heeft werkelijk zeer betrouw bare inlichtingen. Het'gaat om een ze kere reden, die het Bestuur van Flora billijken zal. niet op die „inlichtingen bron" met naam en van in de krant te vermelden, doch het uitvoerige ver haal met naam van de „inlichtingen bron" ligt vooi* het bestuur van Flora ter lezing bij de Redactie, die wél zoo welwillend, naar ik'vertrouw is, dit ter lezing te geven in het bureau. Ook den naam van den buitengewonen bericht gever. Dat is het bestuur van Flora natuurlijk meer- dan voldoende, en ik ben er van overtuigd als het bestuur -en met name de Voorzitter van Flora hiervan kennis genomen heeft, men direct tot een andere conclusie komt en de harde woorden als „'leugenbron" „vijanden beleedigen" „missen der Christ, naastenliefde" dadelijk in het openbaar intrekt. Mogelijk zelfs wel de tegenberichten als niet geplaatst wenscht te beschouwen. Ook tevens constateert dat het bericht niet zoo van de straat komt en door den be richtgever zonder meer maar werd ingezonden. In de volle overtuiging, dat het Be stuur van „Flora" te hoog staat om hierop niet in te gaan en hare beschul diging intrekt, teeken ik met hoogach ting, DE BERICHTGEVER. Mijnheer de Redacteur, Met genoegen las ik ,Aan het Zoek licht" in uw blad van Woensdag 23 September. Terecht merkt Observator" op dat het Publiek tegenwoordig vooral be lust is op alle mogelijke sensationeele moordgeschiedenissen, waarvan de griezeligste bijzonderheden met graag te worden aangehoord of gelezep. Te recht zegt „Observator" dat hiervan het op sensatie beluste publiek „smult" en geniet." Tot mijn groote verwondering even wel las ik in uw blad van denzelfden avond onder de rubriek „Rechtzaken" het verslag van „De geheimzinnige moord te Amsterdam" en wel zoo uit gebreid dat alles tot in de kleinste en „griezeligste" bijzonderheden werd ver meld. "Mijnheer de Redacteur, is dit verslag opgenomen om uw Christelijke lezers ook eens te doen „smullen" en „genie ten?" Hoogachtend,, R. H. BEERHORST. Sassenheim, 24 Sept. 1925. De geachte inzender ziet over het hoofd dat wij ook als nieuwsblad een taak hebben en dat we onzen lezers van dergelijke belangrijke gedingen niet geheel onkundig kunnen laten. Bij vergelijking met andere bladen ■zal hem echter blijken, dat ons verslag zeer sober was, en dat wij ons tot het weergeven van de voornaamste pun ten hebben bepaald. REDACTIE MARKTBERICHTEN. LEIDEN, 26 Sept. 1925. Veiling Hout markt. Bloemk. I 1218, id. II 611, salade '1.803.20, andijvie 1.202.40, komkommers 412, kroten 2.403.20, peen 10.2014, groene kool 2,50—6, ge le knol 810, roode kool 69, selderij 1.803, prei 1.802.30, knolselderij 5 7, radijs 1.202, pieterselie 0.60—1, alles per 100 Snijb. 1652, heerenb- (stok) 28—41, idem stam 2231, sprui ten 18—23, postelein 6—10, spinazie 1020, uien 67, torn. A B C en CC 919, alles per 100 K.g. LEIDEN, 26 Sept. 1925. Veiling Ons Belang. Sla 2.50—3.10, kool 12.90—21.10 II 8—15, selderij 1,20—3, pieterselie 1502.90, ramenassen 2.90—3.10, an dijvie 901.90, groene kool 3.195.20. kroten f 3, komkommers 57.10, rood 6.508.10, savoye 7.108.20, peen 7 8.10, prei 1.201.40, meloenen 2941, II 16—19 per 100 stuks Spinazie 204—29, dubb. b. 1.903.70, tomaten A 19—22, B 16—19, C 7—10, peen 3.405.10. uien 89.10, spruiten 1822, druiven 60—67, snijb. 3163, kroten 2.503.40, postelein 813, hee renb. 2545. pronkb 911. LEIDEN, 26 Sept. 1925. Eierveiling Totale aanvoer 4280 stuks. Kipeieren 10.7011.50, eendeneieren 8 258.75, per 100 stuks. Handel vlug. LEIDEN. 26 Sept. 1925. Botermarkt, prima fabrieksboter 2.452.50. prr/ia boeren 2.602.70, goede boeren 2 40 2.50. Aangevoerd 84-8, 14-16 vaten, we gende 1935 K.g. Handel goed. KATWIJK, 25 Sept. 1925. Eigenh. 0.90—1.40. uien 5.60—7, peen per 100 K.g. 67.50, peen per 100 bos 9.20 12.30, bloemkoel 9.8015.10, roode kool 4—5.60, gele kool 7—9.60. Aanvoer 300 x 25 K.g. groote aardapp; 700 K.g. uien. 5300 bos peen, 23800 bloemkool Telegrafisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 26 Sept. 1925, medege deeld door het Kon. Ned. Meteorolo gisch Instituut te De Bilt. Hoogste Barometerst.: 767.5 Valentia. Laagste Barometerst.: 753.2 Shialds. Verwachting tot den avond v. 27 Sapt. Matige tot krachtige, later afnemen de westelijke tot noordwestelijke wind betrokken tot zwaarbewolkt, later op klarend, aanvankelijk nog enkele re genen'en en kouder. Barometerstand. aangegeven door der. ij/er. Advertentiën. Evangelisatie in België. Ds. W. THEEUWISSEN, pred. in Amerika, die zijn pastorie en gemeente ver liet om in België (Brugge) te arbeiden, doet, op de hem eigen-interessante en leerzame manier mededee lingen omtrent zijn werk. Men verzuïme deze samen komst rfiet, Zondagmiddag hall' vier gebouw 5488 Jeruël, MiddelstegrachS 3. Ook in de Godsd.oef. 10 uur en 7 uur in Jeruël treedt Ds. Th. op* Ingelanden worden her innerd, dat op 1 October a.s., de laatste termijn van betaling van Rijnland's bun- dergeld over 1925 zal verschijnen. - (5431 GHLSTEF.NUJDEN Wij vestigen bij deze Uwe aandacht op èen middel, dat galsteenlijden geneest zonder ope ratie, zonder pijn, binnen 24 uren. In zéker 95 van de 100 gevallen is radicale genezing verzekerd. „Antifellin". dit wondere middel, is alleen verkrijgbaar bij J. DWARSHUIS, VEEMDRKISTRAAT 84, GROHIHGEH, Telef. 915, die door eigen onder vinding van de goede werking overtuigd, den verkoop heeft op zich genomen. Vraagt gratis bro chure met attesten. 5495 -De Officiëele Feestwijzer van het 3-Octoberfeest verschijnt Maandagmorgen 9 uur, ter Boek- en Steendrukkerij EDUARD IJDO, Hoogland- sche Kerkgr. 4. (5506 De plaatsen-verkoop (vóór verkoop voor de Leden der 3-Oct.-Ver.) Feestterrein Hoogen Rijndijk en Avond leest op 't Schuttersland zal geschieden Woensdag 30 Sept. van 25 en van 710, Stadsgehoorzaal. Dag- en avondlessen voor Costuum-, Mantelvak en Lingerie. Aparte Knipcursus. Brsien, Mazen, Haken, Naaien. 14 Pieterskerkstraat 14 zich een reukvrijé aan te schaffen aan het van ouds bekende adres van Aalmarkt 25, nu Mandenmakerssfeeg 2 achter „De Waag". MUZIEK voor het Christ. Gezin Ontvangen een Nieuwe partij Harmonium-Mu2ièk voor Piano en Orgel, ook cijfer-accoórden. Bundels banden en losse stukken. Zelfbind banden voor uw stukjes. 5558 HYPOTHEEK Eerste vanaf 5%; ook groote bedragen. Ook TWEEDE HYPOTHEEK. HEERENGRACHT 53. 5494 Gevraagd tegen 1 of 15 Oct. a.s. Nette Dienstbode, voor dag en nacht, Holl. of 'Duitsche. Aanm, v. KLOETEN, Breestraat 52, hoek Vrouwen- steeg. 5540 Te koop pl.m. 20 ton ruige, rotte Var- kensmest. Te bevragen bij T. DE JONG, Landbouwer, 5539 Leiderdorp. Witte Wollen Doeken Alleen bij ons die bijzondere fijne doeken van sneeuwwitte wol. Buitengewoon fraaie dessins en in prijs 20 beneden iedere concurrentie. Vraagt zichtzen- ding, ook buiten Rijnsburg. D. Goemaat, Rijnsburg. Te koop aangeboden: Prima Ras- en Waakhonden waaronder Duitsche en Hóll. Herders. Kleine Dameshondjes, Post- en Sierduiven. Zindelijke Poesjes. Een tam Aapje, Spre kende Kaketoe, enz. 5556 St: Jorissteeg 16, Rede in de Engelsche Taal, door Ds» Hayler van Folkestone a.s. Donderdagavond 8 uur, in de School Schoolstraat te Lisse. Alle lezers van dit blad vrije toegang. 5516 Winkelhuis te koop of te huur gevraagd, of huis geschikt om voor Manufacturen-Filiaal in te richten. Woning eenvoudig met ruim lokaal voor Winkel. Br. Bureau van dit Blad No. 5517. Stads-Evangelisatie „Jeruël", Groenesteeg 16. Zondagschool kwart voor één uur. Evangelieprediking half 7. Spreker de Heer M. Brussee v. Rijnsburg. Dinsdag 8 uur Bijbel- bespreking. Komt U luisteren. Allen welkom I 5512 Het Bestuur. Een vrije 2e Etage te huur f 30,per m. en gem. kamer voor 1 of 2 personen. Haven 16a, Melksalon. 5515 Inenting tegen pokken en i diphtberie. Kostijlooze inenting eiken Woensdag, des namiddags om 2 uur in het Elisabethshof aan de Oude Vest. Trouwboekje mede brengen. Mevr. Makkink, Groenhoven- straat 25, vraagt tegen 1 Nov- wegens huwelijk van het tegen woordige een Net Meisje als dienstbode of hulp in de huishouding. een modern Heerenhuis, Kager- straat 8, (Rijnsburgerweg) bevatt. 7 kamers, keuken, serre, berg zolder, voor- en achtertuin. Huurprijs f800, p. j.Direct te aanvaarden. Te bevr. Stations weg 31. (5530 Gevraagd te Üegstgeest tégen November of December een nette Dienstbode. Mevr. Temzninck, Wilhelmi- napark 31, Ocgstgces.t. (5519 Waarschuwing. Vader? Wat Jan. Dit is pas je billijkste adres voor keeren, repareeren, ontvlekken en op persen; ook Uleeding naar maat, tot zelfs als meri zelf stof heeft. P. J. Tomeij, Mr. Kleermaker, Janvossensteég 51, bij de Kaar- lei§merstraat. 5524 Boekbinderij. Vraagt bij ons prijs voor het inbinden van al uw boeken, maken van albums, portefeuilles en doo- zen. Concurreerend adres voor school- en schrijfbehoeften en papier. Aanbevelend 5523 P. Drommel, Apothekersdijk 26, Leiden. Handwagen te koop zoo goed als nieuw, draagverm. tot 800 kilo. AdresPelikaanstr. 21. GEVRAAGD DAG1HENSTBODE, v. g. g. v. Aanbieding 's avonds na 7 uur. Mevr. NEUTEBOOM, Fruinstraat 34, nabij Zoeter- woudsche Singel. Eenige weinig bespeelde ORGELS Ik kuip ca maak Bover.- en Onderkfeeding pas klaar voer Dames, die hare kleeding zeli' wenschen te naaien. Ook veranderwerk. Koninginne- laan 28, Tuinstadwijk. 5424 Kunstmeststoffen. Zeer concurreerend leveren wij direct uit voorraad: alle soorten kunstmeststoffen, met gegaran deerde gehalten en fijne en grove turfstrooisel in balen. 5422 Gebrs. den Haan, Rijnsburg, Tel. No. 3. Oliegoederen Weder voorradig. Pijpen ge voerd 3.25. Broeken gevoerd f 4.75. Jekkers f 5.75, Lange jassen f' 9,Ons oliegoed kleeft nooit en is gegarandeerd water dicht. Van ouds het bekende so- liede adres, D. Goemaat Rijnsburg H.H. Tuinders. 5542 Te koop 2 groote Salamander- Kachels voor Broeikassen. Voor liefhebber van Vogels te koop een Volière. Decimastr. 10a. Jumperwol. (5537 In 25 kleuren zeer sterke prach tige wol, mooie gelijke draad, alle modetinten; per groote knot 50 gram 45 cent. Kleine strengen wol, 32 kleuren, 3 ct. per streng. D. Goemaat, Rijnsburg. Leidsche Dekenwasscherij. Het van ouds bekende adres voor het wasschen en stoomen van alle soorten dekens, wagen- en kamervachten is: Oranjeboom straat 5, b/h. Plantsoen. Aanbe velend, J. van Gijzen, voorheen Wsd. A. Mieremet. (5549 Heeren- en Jongenspetten Onze Wintercollectie is aange komen. Nieuwste stoffen en mo dellen. Ook voorradig echt le deren jongensmutsen'met echte bontrand in zwart en bruin. Prijzen 4.00 5.00. Aanbevelend D. Goemaat' - Rijnsburg. Uw Jongens en Meisjes hebben, eenmaal daar aan gewend, niets liever dan een mooi boek. Laat ze dat weke- lijksch halen bij P. Schipperus Jr., Leesbibliotheek, Rijnsburg. Catalogus gratis. (5545 Wist U dit??? U kunt een Orgel in eigen dom bekomen met i 2, per week betaling. Prijzen vanaf f 175,4668 Vraagt inlichtingen bij ,De Huisvriend'' Hieuwe Riin 49. Werkmeisje. Net meisje gevraagd, flink kun nende werken, in gezin waar hulp in de huishouding aanwezig is, van 9 tot 5 uur. Vrijdags en Za terdags wat langer o,a. voor wasch en winkelwerk. Loon -f 7.per week. Adres Donkersteeg 8. Herinnering. Wilt U, nu 3e avonden langer worden, een boek, hetzij ter ont wikkeling of tot ontspanning, vraagt gratis catalogus en inlich tingen bij P. Schipperus Jr., Leesbibliotheek, Rijnsburg. Truien, mutsen, sjaals, vesten enz. buitengewoon fraaie sortee ring voorradig. Uitsluitend prima kwaliteiten en toch tegen zeer lage prijzen. Jongenstruien zuiver wol met kraag en das f 1.35. Zie étalage. D. Goemaat, Rijnsburg. Rijnsburgers Indien ge bollenkistjes enz. noodig hebt, laat deze maken door C. Schone veld Wzn., Vliet N.z. 61. Billijke prijzen. Nette af levering. Beleefd aanbevelend. Meubelen tegen gewrichts- en spier- rheumatisme, verzwikki; der gewrichten, verrekkin gen der spieren, orthopae- dische behandeling der kin deken met massage, en- Spreekuur van 9-12 tjurv.ru. Nassaulaan 24, Oegs^s;. REFERAAT Het Standpunt der Nat. Chr. Onderof. Ver. tegenover de Nat. en Internat, ontwapeningsleuzen, met een voorwoord van den heer Idenburg. Verkrijgbaar bij de H.H. Boekhandelaren Du Pon en de Kier. Spruiten Peen Op de veiling te Katwijk a. d. Rijn zal a. s. Woensdag worden geveild van Nic. Bos, 5 'percee- len van ieder 100 R. R, Vroege Spruiten en 180 R.R. Napeen. Inlichtingen bij Nic. Bos en den Veilingmeester, Postduiven. (5520 Wegens overbevolking nog eenige prima postduiven te koop. Adres: H. Walraven, Aloëlaan 27. Te Huur van af i 75. Huurkoop f 10.p. maand. W. HOLLESTELLE, Hoofdstraat 6t>, Sassenheim. Repareeren, Schoonmaken Stemmen. Vee besteden. Gelegenheid om vee te beste den tot staltijd op elf Hectaren best weiland waaronder 5 H.A. etgrocn. Te~ bevragen bij Joost Verboon, Haagweg, Leiden. H.H. Kleermakers %en Manu facturers v. Leiden en Omstr. Ie klas Heerenkleedermakerij met goede werkkrachten, vraagt beleefd nog werk ter aanvulling, genegen proefstuk te leveren, voor prima werk wordt inge staan, genegen drukken tijd bij te houden. Brieven Bureau van dit blad No. 5528. Jongensjassen. Onze collectie is compleet. Wij kunnen U een ruime keuze aan bieden. Zelfs onze goedkoopste jas munt uit door nette solide afwerking. Prachtige moderne jongensjas 5.50. Matrozenjekkers 2.85. D. Goemaat, Rijnsburg. Esperanto. Zij, die zich nog niet op hebben gegeven, kunnen dat nog doen voor 5 October aan onder staande adressen. P, HOOPE, Middelweg 27b. L. TIMMERS, Kanaalstraat 25. J. MASSAAR, Tollensstraat 4. 5541 Samenwerking. (5546 Wij trachten onze leesbiblio theek aan te passen aan de be hoeften der lezers. Boeken die U voor Uzelf of voor Uwe kin deren wenscht, schaffen wij zoo mogelijk aan. P. Schipperus Jr., Leesbibliotheek, Rijnsburg. koopt u het voordeeligst Mare 7a bij de Oude Vest, o.a. Clubfau- teuil-ameubl. van af f 90.Di vans f 16.4 Stoelen, 2 Fau teuils van af f 36.—. Kasten, Tafels enz. repareeren eft stof- feeren. A. Boter. 5543 Motorjekkers. (5535 Geen geknoei met prijzen err kwaliteiten. Wij verkoopen niet alleen goedkoope, maar ook de beste soorten tegen uiterst scherp concurreerende prijzen; alle jek kers extra versterkt. Prijzen vanaf f 8.50. D. Goemaat, Rijnsburg. Terstond gevraagd een nette Dienstbode voor dag en nachtP.G. of G.G. in een klein gezin. Wed. A. v. d. Eijkel, Langevaart, Rijnsburg. INDISCHE HEIL-MASSAGE.

Nieuwe Leidsche Courant | 1925 | | pagina 3