•CV te NIEUWE LËIDSCHE COURANT VAN ZATERDAG 26 SEPTEMBER 1923 DAG-AGENDA. Zondag 27 Sept. '3 midd. kwart voor •een uur: Jeruël, Groenesteeg 16, Zon dagsschool, 'sav. half zeiven uur Sa- menk. Spr de heer M. Brussee van Rijnsburg. Zondag 27 Sept 's morg. 10, 's midd. half vier en 's av. zeven uur, Jeruël, Middelstegr 8. Sainenk. Spr. Ds. W. Theeuwi9sen van Brugge (België). Dinsdag 28 Sept 'sav. acht uur Je ruël, Groensteeg 16. Bijbelbespr. Saseenhelm. Woensdag 30 Sept. 's av half negen, Geref. Kerk. Orgelbespeling door den heer H. M. Keuning. De Geneeskundige Zondagsdienst te Oegstgeest wordt waargenomen door Dr. Varekamp, tel. 1916. A.s. Zondag 27 September 1925 zal de dienst der Huisartsen worden waar genomen door Dr. Mulder, Muyzert. Poortman en Seret. De avond- nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 27 tot en met Zaterdag 3 October waar genomen door de apotheek van den heer C. B. Duyster, Nieuwe Rijn 18, telef. 523. Zondag 4 October nemen waar de afcoth. v. d. h.h. P. du Croix, Rapen burg 9, telefoon 807 en G. H. Blanken, Hoogéwoerd 171, telefoon 502. bestuur ook nu in de eerste plaats zijn keus heeft laten vallen op een ba zar, omdat-dit wel het meest beproef de middel is tot kasversterking. Deze bazar zal gehouden worden in de groo- te zaal met aangrenzende serrés van Zomerzorg" in de week van 12 tot 17 October. Men ziet uit dit alles, dat het wak kere bestuur weer onverpoosd in de weer is geweest en nog is in het be lang der dierenbescherming. Daarom steunei. wie daartoe in de gelegenheid is, deze vereeniging met zijn lidmaatschap, door contributies, schenkingen of hoe dan ook; dit werk maakt zeker aanspraak op aller sym pathie. Roei wedstrijd. Op een nader te bepalen datum in November zullen de Leidsche Studen- ten-roeivereenigingen „Njord" en „die Leythe" een wedstrijd houden om den dr. v. Iterson-beker. Zendingsavond. Wij deelden onlangs mede, dat de Hulpvereen. tot bev. v. d. Zendings zaak alhier het voornemen heeft om haar winteractie in te zetten met een buitengewonen Zendingsavond in de Hooglandsche Kerk, waarvan wij al de sprekers en de musici die zullen medewerken noemden. Thans vernemen wij, dat de datum voor deze samenkomst is vastgesteld, en wel op 5 November a.s., zoodat de avond komt te staan in het teeken van de Zendingsweek, die omstreeks dien tijd evenals de laatste jaren het geval was. zal \yorden gehouden. Vakonderwijs aan werkloozen. Namens den Chr. Besturenbond is aan den Gemeenteraad een adres gezonden waarin deschrijvers opmerken: Dat zij met belangstelling hebben kennis genomen van het voorstel van B. en W. inzake vakonderwijs aan on voldoend bekwame personen; dat zij van harte toejuichen, wanneer het gemeentebestuur de onvoldoend be kwame personen in de gelegenheid stelt zich meer te bekwamen waardoor, in irieer normale tijden, ook voor hen de kans op het bekomen van werk grooter zal' zijn*_ #>dat zij, evenals B. en W., van oordeel zijn, wanneer personen aan dezen cur sus deelnemen, zij de verplichting op zich moeten nemen, den geheelbn cur- shs te volgen, pok al hoert men intus- schen werk bekomen; dat zij hun oog niet sluiten voor de verke erde gevolgen, die big kens de er- vhring, uit een steunregeling voortvloei en; dat zij bereid zijn mede te werken deze verkeerde gevolgen te bestrijden; zoo noodig door uitsluiting van crisis- steun; dat zij evenwel tegen het voorstel van B. en W. een tweetal' bezwaren hebben: 1. dat aan den Directeur van den Dienst voor Sociale Zaken -wordt op gedragen do persofien aan te wijzen, die aan dezen cursus zullen moeten deelnemen, terwijl, zoo een dezer aan gewezenen weigeren zou den cursus te volgen uitsluiting van crisissteun het gevolg kan zijn -FW* 2. dat personen, die thans werk heb- fcpn "kunnen bekomen, 'doch' voorheen steun ontvingen, alsnog kunnen wor den opgeroepen den cursus té volgen, terwijl bij weigering hun steun voor de toekomst kan worden ontzegd; Ons bezwaar richt zich niet tegen de mogelijkheid van het uitsluiten van steun, daar het oris bekend is, dat er helaas personptt zijn, die door hun op treden zulke maatregelen noodzakelijk maken, mede ter bescherming van de bona-fide werkloozen. Wij zouden het voorstel van B. en W. geheel toejuichen, wanneer ter be- oordeeling en beslissing van de aan te wijzen personen een commissie werd benoemd/ uit iedere vakcentraleéén lid en tot Voorzitter de Directeur van den Diénst voor Sociale Zaken. Wn/'stellen er prijs op te verklaren, dat dit voorstel nietjfis ingegeven uit een rik>ht ons ook met deze zaak te RECLAME. SPREKENDE FEITEN. De feiten bewijzen hoe langer hoe meer, dat het beroemde C. A-sys- toem inderdaad tot dusver ongekende voordeeien schenkt en eene algeheele omwenteling op het gebied van Hee- renkleeding teweeggebracht heeft. De naam van C. A. weerklinkt thans door het geheele land en gedurende het laatste jaar heeft C. A. niet min der dan zes nieuwe Heerenzaken geo pend, namelijk te Leiden, Utrecht, Arnhem, Enschedé, Zwolle en Gronin gen, om niet te spreken van de kolos sale zaak te Rotterdam*, die nu onge veer anderhalf jaar geleden aldaar ge vestigd werd. Dat dit alles zoo onge- loofelijk snel in zijn werk gaat, is toch een overweldigend bewijs, van de enor me besparing, die C. A.'s Heeren- kleeding biedt. Daarom kan het ook geen verwondering baren,, dat het aan tal tevreden cliënten van C. A. met den dag groeit, en voor C. A. een aansporing is op den ingeslagen weg voort te gaan en moderne, solide Hee- renkleeding voor de bekende C A.- prijzen binnen ieders bereik te bren gen, waardoor de spreuk der firma „C. A. is toch voordeeliger, ook voor He er enkleeding'nog meer in popula riteit zal winnen! bemoeien, maar uit overtuiging, dat door samenwerking; van Gemeentebe stuur en Vakcentrale's, met als gevolg samenspreking en overtuiging van de betrokkenen, deze zaak op de juiste wijze en tot algemeen© bevrediging zal kunnen worden uitgevoerd. Op "dezen grond verzoeken wij .Uwen raad het daarheen te v^nlen leiden, dat ten deze de door ons gewenschte samen werking mef de vakcentrale 's zar bor den verkregen". Op verzoek van den Commissaris van politie alhier is aangehouden J. J. A. die zich waarschijnlijk schuldig heeft gemaakt aan de verduistering van een pathéfoon. Gistermiddag werd op de Haar lemmerstraat de 72-jarige P. S. aan gereden door een vrachtauto op het moment dat hij de straat overstak. De mankwam te vallen, doch be kwam 'gelukkig slechts een onbedui dende wond aan het hoofd, zoodat hij zijn weg zelf kon vervolgen. Oorzaak was dat S. blijkbaar de sig nalen door den bestuurder, W. Z. ge geven, niet had gehoord. Op den hoek van den Witte Sin gel en het Noordeindsplein werd gis teravond juffrouw C. M. M. D. met haar rijwiel aangereden door een auto van den heer J. W. T. doordat zij links van den weg reed. Van het rijwiel werd het voorwiel ernstig beschadigd. BINNENLAND. Invaliditeitsverzekering. Het Hoofdbestuur der Reedersver- eeniging voor de Nederlandsche Ha- ringvisscherij had einde Juni 1924 op het tot den Minister van Arbeid ge richt verzoek om de Invaliditeitswet te wijzigen in zoodanigen zin. dat voor werkgevers in het zeevisscherijbedrijf de gelegenheid zou worden opengesteld om het risico der Invaliditeitsverze kering onder dragelijke garanties on derling te doen geschieden, van Minis ter Aalberse ten antwoord gekregen, dat het in diens voornemen lag, om bij de herziening van de sociale ver zekering stappen te doen in de rich ting, als door de -Reedersvereeniging aangegeven. Thans heeft het Hoofdbestuur zich. wederom schriftelijk inzake deze aan gelegenheid tot den tegenwoordigen, Minister van Arbeid, H. en N. gewend, waarbij het den Minister verzoekt zijn medewerking te willen verleenen om de gedane belofte zoo spoedig moge lijk in vervulling te doen gaan Het bestuur zegt daarbij, dat de uitkom sten. verkregen in het geheele Noord- zeevisscherijbedrijf, steeds minder wor den en het uitstellen van de gevraag de wetswijziging voor alle Noordzee- visscherij-reederijen een beduidend verlies beteekent. Het einde der herhalingsoefeningen. Heden vertrekken de réserve-offi cieren en de dienstplichtigen der lich tingen 1919, 1921 en 1922, die voor her halingsoefeningen onder de wapenen zijn, weder met groot verlof Malversaties bij de Robaver. Eenigen tijd geleden zijn er bij de Haagsche afdeeling van de Rotterdam- sche Bankvereeniging door de bij die instelling ingevoerde reorganisatie fei ten aan het licht gekomen, welke tot verschillende ontslagen aanleiding ge geven hebben. Thans verneemt het „Volk" dat de politie is overgegaan tot de arresta tie van den procuratiehouder H. Ge bleken is dat deze in den loop der ja ren meer dan een ton heeft weten te verduisteren. Zeer waarschijnlijk is liet, dat H. gespeculeerd heeft met het geld van eenige cliënten, die van deze financieele manipulaties volkomen on kundig waren. Door het handig ver- valschen der hoeken bleef deze onre gelmatigheid langen tijd onontdekt. Teen echter het systeem werd inge voerd dat de groote afdeelingen der Robaver elkaar moesten controleeren, is de verduistering aan het licht geko men met het bovengemelde gevolg BUITENLAND. DE VOLKENBONDSVERGADERING De ontwapeningskwestie. De Assemblée heeft gister de dis cussies over de vraagstukken van ar bitrage, veiligheid en ontwapening be ëindigd. Na afloop van het debat heeft de 'Assemblée een resolutie aangenomen, waarin nog eens wordt vastgelegd, dat een aanvalsoorlog als een internatio nale misdaad behoort te worden be schouwd jan waarbij voorts met vol doening wordt kennisgenomen van hetgeen door zekere naties is gedaan ten einde in afzonderlijke verdragen de protocol-gedachte vast te leggeij .Voorts constateert de Assemblée, dat dergelijke accoorden niet tot be paalde gebieden behoeven te worden beperkt toch uitgebreid kunnen wor den tot de geheele wereld. .Vervolgens is de Raad uitgenoo- •digd, een voorbereidende studie te maken van de organisatie van een conferentie voor de beperking der be wapeningen, opdat, wanneer ,uit eien oogpunt van aigemeene veiligheid, de toestand bevredigend zal zijn, een der gelijke conferentie terstond bijeen zal kunnen worden geroepen en beper king der bewapening woeden doorge voerd. Daar ook de commissies met ba^r arbeid gereed gekomen zijn, zal de vo.lkenbondsvergadering heden geslo ten worden. HET VEILIGHEIDSPACT. De houding dei bondsstaten. De minister-presidenten der Duit- sche bondstaten hebben gister gedu rende den ganschen dag onderhan deld met de rijksregeering. 's Och tends stond de buitenlands che poli tiek, in verband met de aanstaande conferentie, op de agenda en 's mid dags is de economische toestand ter sprake gebracht. De vergadering bleek het gister ochtend" geheel eens te zijn met de politiek en het standpunt der rijks-" regeering en had dientengevolge ook geen bedenkingen tegen het aanne men van de uitnoodiging tot het bij wonen van de conferentie. Hedenochtend om 10 uur verga dert de commissie van buitenland sche zaken uit den Rijksdag, om even eens 'haar meening te zeggen over de problemen die op de aanstaande con ferentie ter sprake zullen worden ge bracht. De Duitsche delegatie zal Berlijn vermoedelijk 3 October 's avonds ver laten en in het geheel pit 20 h 2b personen bestaan. Behalve de rijkskanselier en Stre- semann gaat er nog mee: Kempner, staatssecretaris van de rijkskanselarij, Worn Schubert, staatssecretaris van bui tenlandsche zaken, j,ministerialdirek- tor" Gaus en „ministerialdirektor" Kiep, de chef van de pers afdeel mg van de rijksregeering. Radek. Volgens een bericht uit Brussel heeft Radek, de bekende Russische commu nist, zich eenigen tijd in België opge houden, waar hij met den leider der Belgische communisten plannen moet hebben gemaakt voor het voeren van een campagne in Engeland. Toen zijn oponthoud aan de Belgische politie bekend werd, is hij ten spoedigste ver dwenen. Men neemt aan. dat hij zich naar Nederland heeft begeven. KORTE BERICHTEN. Hymans heeft namens België gis teren het facultatieve protocol, betref fende de verplichte onderwerping .van internationale rechtsgeschillen aan het Haagsche Gerechtshof, onderteekend. Het antwoord van Duitschiand op de uitnoodiging tot een conferentie over de veiligheidskwestie zal heden aan de betrokken regeeringen worden mede- De Raad van den Volkenbond zal in December niet té Madrid vergaderen. De Pruisische minister van binnen- landsche zaken heeft aan Hitier verbo den, als spreker in Qpenbare vergade ringen of andere dergelijke gelegenhe den op te treden. De Belgische regeering heeft gis tel en een bedrag van 400 miliioen franc aan de Fransen© overgemaakt, waar mede rij thans haar na-oorl'ogsch© schuld van 120 miliioen aan Frankrijk heeft afbetaald. Het Britsche ministerie voor lucht vaart heeft bekend gemaakt, dat er op het einde van de volgende maand een proefvlucht van militaire vliegtuigen zal worden ondernomen van Egypte naar Nigerie, dwars óver de Sahara. Land- en Tuinbouw. DE BOND VAN BLOEMBOLLEN KAN DELAREN. Voor een Beursgebouw te Hillegom. Donderdagmiddag te 2 uur vergader de de Bond van .Bloembollenhandela- ren in Hotel Sistermans te Hillegom ter bespreking van het voorstel van het Hoofdbestuur der Alg. Vereen, v. Bloembollencultuur inzake do stich ting van een Beursgebouw te Heem stede. Het was een speciale verzade- RECLAME. lUMti voor een nieuw OVERHEMD GROOTE SORTEERING Alle bekende merken ZIJDEN OVERHEMDEN i 4.50 PIECK verkoopt uitsluitend degelijk goed. ring, bijeengeroepen op voorstel van 11 leden, wier firma's behooren tot de groote exporteurs in Hillegom, Lisse en Sassenheim. De zaal was vol. De voorzitter van den Bond, de heer T. Reijnierse uit Overveen, opende de vergadering en wenschte onmiddellijk het woord te geven aan de aanvra gers van deze vergadering. Allereerst vberde het woord de heer Grullemans uit Lisse, die de voordee ien opsomde, verhonden aan een Beurs gebouw te Hillegom en de nadeelen verbonden aan een stichting te Heem stede. Spr. wees erop, dat het groote voordeel van Hillegom is, dat voor de stichting van een Beursgebouw, be halve een gratis terrein, f50.006 van den Bond van Bloemhollenhandelaren, en f50.000 van de gemeente Hillegom beschikbaar is. De argumenten zoowel van de voor standers van Heemstede, als van Hil legom, zijn wel voldoende bekend, om er hier nog nader op in te gaan. Na den heer Grullemans voerden 't woord de heeren R. v. Zanten (van Zanten Co). Veldhuizen van Zan ten (firma N. Veldhuizen v. Zanten), de Vreede (firma v. 'Waveren en Zo nen), de heide firmanten der firma Hylkema en Zonen uit Hillegom, al len voorstanders van een beursgebouw te. Hillegom. Als voorstanders van Heemstede spraken de heeren Kramer (Bloemen- daal) en Hoog (firma v. Tuhergen, Haarlem). Andere heeren waren voorstanders van geen der twee plaatsen, maar keur den de houding van den „Bond" na melijk té dreigen met oprichten van een eigen Beursgebouw af, In dezen geest spraken de heeren A. Verduyn, G. v. d. Veld en Zijp (firma Zijp Co.) Ten slotte stelde de heer Vreeken (v. Zonneveld en Philippo) een motie voor van den volgenden inhoud:: De Bond keurt het standpunt van het hoofdbestuur inzake de stichting op „Spaar en Hout" af en geeft ern stig in overweging het aanbod der ge meente Hillegom te accepteeren, De motie werd bij zitten en opstaan aangenomen, met elf leden tegen. Mocht op de Alg. Vergadering, welke Maandag te Haarlem gehouden wordt, het aanbod van Hillegom worden afge wezen dan bestaat er kans, dat de Bond v. Bloembollenhandelaren een eigen gebouw sticht te Hillegom. GEMENGD NIEUWS. Zelfmoord? - In den nacht na men te Charlottenburg een dame en een heer een auto en gaven den chauf feur last hen naar Spandau te brengen. Kort voor Spandau kreeg de chauf feur echter ae instructie naar Char- lottenburg terug te keepen. ,0p de terugreis viel plotseling een schot in den wagen. De chauffeur stopte inde ^overtuiging dat een band van zijn rijtuig gesprongen was. Terwijl1 hij zijn wagen nakeek, riep de dame: Er is niets gebeurd rij maar rustjg door. Eenige minuten later vie len echter weer twee schoten. Dechauf feur reed nu onmiddellijk door tot het nabijgelegen politie-bureau. Daar werd de auto door ae agenten geopend. Heer en dame waren bewusteloos. Zij wer den naar een ziekenhuis gebracht waar de heer spoedig overleed.. Uit het onderzoek bleek, dat heit de 33-jarige baron Arnold v. Krane was die' de Charlotte nburg woonde. De iden titeit van de dame (haar toestand is hopeloos) is nog niet vastgesteld. Men vermoedt dat zg de 42-jarige echtge noot© van een bekend schilder is. Brand in een fouragepark. Naar uit Casa Blanca wordt ge seind, is een hevige brand uitgebroken in het fouragepark van Marrakesj. Door den wind breidde de brand zich snel uit en sloeg ook op andere opslag plaatsen over. Soldaten begonnen te- stond met het blusschen, waarbg twee Suropeesche soldaten brandwonden op liepen. Lijk gevonden. Volgens be richt uit Berlijn, hebben tuinlieden in den Tiergarten bij de Neuo See, het lijk van een 40-jarigen ma? gevonden, wiens slagader doorgesneden was. UIT DE OMGEVING OEGSTGEEST. Na afgelegd peremtoir examen voor de .classis Sneek der Geref. Kerken is tot de bediening des Woords en der Sacramenten^ in de Geref. Ker ken toegelaten de heer D. J. Sikkel, theol. cand. alhier, beroepen predi kant te Oosthem. De heer Sikkel hoopt op Zondag 16 October te Oosthem zijn intrede té doen. Als bevestiger zal optreden Ds. S. G. de Graai van Amsterdam. Kerkelijk Bericht. Geref. Kerk Zondag voiorm. 10 uur de heer iH. Holtrop, theol. cand te Zandvoort. Voorbereiding H. Avondmaal. Nam. 5.30 uur de heer H. Holtrop Predikbeurten Ned. Herv. Kerk. Voorin. 10 uur in Irene, Ds. Joh. Rauws. VOORSCHOTEN. In de Donderdagavond gehouden vergadering van de a'fd. Voorschoten en Veur, der Algem. Vereen, voor Bloembollencultuur, welke hoofdzake lijk gewijd was aan de belangrijke beschrijvingsbrief over een eigen ver- eeaiigingsgebouw werd met algemeene stemmen besloten om: punt 5, het amendement Hillegom te steunen; punt 8, het aanbod Hillegom niet at te wijzen; punt y, het aanbod van den Bond van Bloembollenhandelaren dankbaar te aanvaarden, en ten slotte punt 11 tegen het voorstel van het Hoofdbe stuur betreffende aankoop van „Spaai en Hout te stemmen. Burg. Stand. Gehuwd: Wj. J. H. Vleugels en W. E. Teunissen. J. Th. van Cassel en M. A. M. Duijnisveld. Predikbeurten Ned. Herv. Kerk. Voorm. 10 en nam. 5 uur, Ds. Fort- gens. Geref. Kerk. Voorm. 10 uur, Dr. B. Wielenga van Amsterdam. (Bevestiging) Nam. 5 uur, Dr. D. K. Wielenga. (In trede). LEIDERDORP. Predikbeurten Ned. Herv. Jxerk. Voorm. 10 en nam. 6.30 uur, Ds. Tiche laar. Geref. Kerk. Voorm. 9.30 en nam. 6.30 uur, Ds. D. Woudstra. De heer C. v. d. Zwet Jr., tot voor kort alhier woonachtig, thans onder wijzer te Arnhem, slaagde dezer dagen voor het examen Wiskunde L. 0. RIJNSBURG. Het blijft nog steeds zeer slecht in den bloemenhandel. Wel is er veel mindere kwaliteit doch zelfs de beste Dahlia's gaan niet hooger dan tl.50 tot f 1.80 per 100. Afwijkende soort gaat tot hoogstens f 1. Ook van As ters is veel 2de soort. De beste gaan van 50 ct. tot 70 ct. per 100. Gry- santhen varieeren van 13 tot 27 ct per 'bós. Hellianthus van 40 tot 65 cl per 100. Gladiolussen van tl tot i 1,30. 'Waren de prijzen van vele bloem soorten de vorige week hoog, zooals het dezer dagen gaat komt het zelden voor Sommige soorten zijn totaal niets waard, brengen geen arbeidsloon op. Door den wind hebben vele bloemen, vooral Dahlia's veel geleden. Waar iets aan mankeert gaan voor f0.50 a f 0.60 per 100, Pompon-Dahlia's gaan van 0.15 tot 0.40. Alleen die Dahlia's wat extra is gaan tot 1.80 per 100. As ters 7—20 per 100, Gladiolussen vari eeren van 0.60—1.50, Helianthus groot 0 40—0.70, idem klein 315 cent. Zoolang is reeds geklaagd over den slechten toestand van de Sandt- laan, voornamelijk tusschen de tram rails. Er is soms een modderpoel. Thans wordt getracht hierin verbe tering te brengen door voldoende af watering te maken uit de tramrails naar de sloot. Hiervoor worden de noodige gaten gemaakt. Na eenige re genachtige dagen zal al spoedig blij ken of dit afdoende verbetering geeft Is al meerdere malen de opmer king gemaakt dat het nieuw te bouwen huis hoek Heerenweg, een sta in den weg voor het aldaar drukke verkeer zal worden, nu aan dit pand een uit bouw wordt gebouwd zal de hoek al daar er nog gevaarlijker om worden Het moderne verkeer uit dezen tijd eischt dat op dien hoek in het geheel geen huis zou gebouwd zijn. HAZERSWOUDE Onder het genot van gunstig weer maakten Woensdag de leerlingen dar Chr. School op het dorp, met on derwijzers, het bestuur en geleiders een uitstapje naar Katwijk aan Zee In rijtuigen naar den Rijndijk ge bracht, ging men vervolgens per boot naar het doel van den reis. Aan strand en dluinen konden groot en klein zich naar hartelust vérmaken, en hoogst voldaan over den genot vollen dag keerde het jonge volkje dan ook* in opgewekte stemming aan den avond van den dag weer huis waarts. Een woord van dank aan het comité dat tot dit uitstapje hét ini tiatief 'had genomen, is zeker wel op zijn plaats. De feesten der Wilhelmina-ver eeniging werden alhier gehouden op 23 en 24 September. Woensdagmid dag werd door de leerlingen der Openbare en R.K. scholen met de .Harmonie van Hazerswoude een rond. gang door het dorp gemaakt, waar op men zich naar het feestterrein be gaf, waar de kinderen werden ont haald en zich naar wensch konden vermaken. Donderdagmorgen werd door de deelnemers aan de ringstekerij met paard en rijtuig en de Harmonie een optocht door het dorp gehouden. D~s niddags w^ard op het terrein eenfe-ti val gehoudeh waaraap door verschil lende mu ziekvereen. uit den omtrek werd deelgenomen. Voor dat hier mede werd aangevangen werd een optocht doo" het dorp gemaakt met vaandels en lieten de muzikanten zich hooren. Het feest werd besloten met

Nieuwe Leidsche Courant | 1925 | | pagina 2